| |

آنجلوتی: کریستین اریسکن شبیه پیرلو است

سرمربی اورتون، کارلو آنچلوتی، دیدگاه خود را نسبت به مسابقات فعلی سری آ ابراز کرد؛ از جمله مقایسه کریستین اریکسن با آندره پیرلو، یوونتوس، لاتزیو، اینتر، ناپولی و میلان.

آنچلوتی چند روز پس از اخراج توسط ناپولی در ماه دسامبر، سرمربی اورتون شد، اما هنوز هم آنچه را که در ایتالیا اتفاق می افتد، را دنبال می کند.

مطمئناً این یک فصل رقابت بر سر اسکودتو هیجان انگیزتر از سال های گذشته است. این یک نبرد آشکار و نامشخص است، بنابراین انتخاب تیم برتر آسان نیست.”

“یوونتوس تجربه دارد، اینتر شور و شوق دارد و لاتزیو نگرانی بابت رقابت های اروپائی ندارد.”

نراتزوری در ماه ژانویه اریکسن را از تاتنهام هاتسپور به خدمت گرفت. اگرچه آنتونیو کونته هنوز تصمیمی در مورد نحوه استفاده از او در کنار مارسلو برزوویچ نگرفته است.

“اریکسن هافبک کامل است، زیرا می تواند در عرض داشته با و هم در عمق بازی کند. من او را بسیار شبیه به پیرلو می بینم، بنابراین او نیز می تواند در مقابل دفاع بازی کند. او می تواند خطوط پاس را ببیند، می تواند از راه دور نیز شوت کند.”

یوونتوس شکل تاکتیکی خود را نیز تغییر داده است، اما مائوریزیو ساری هشدار داد که سیستم ناپولی هرگز نمی تواند درست تکرار شود.

“من شنیدم آنچه ساری گفت. بازیکنانی وجود دارند که باید از آنها به روش صحیح استفاده کنید، زیرا آنها تعیین کننده هستند. فوتبال همه چیز است، این دفاع، حمله و ضدحمله است. هیچ سیستم برنده ای وجود ندارد. همه چیز باید در مورد ویژگی های بازیکنان شما ساخته شود.

“من هنوز ناپولی را دنبال می کنم و همیشه خواهم کرد. آنها خیلی خوب پیش می روند و خوشحالم که فابیان رویز بهترین فرم خود را دوباره به دست اورده است. اکنون آنها بارسلونا را در لیگ قهرمانان اروپا دارند و این بسیار کمتر از آنچه ممکن است تصور کنید قابل پیش بینی است. “

آنچلوتی باشگاه قدیمی خود میلان را نیز فراموش نکرده است که او به عنوان بازیکن و مربی در آن سابقه درخشانی دارد.

“آنها دوره سختی را پشت سر گذاشتند، اما من نشانه هایی از تجدید زندگی را دیدم. سنت این باشگاه باید رعایت شود و شما فقط می توانید تیم را از طریق برنامه ریزی و رعایت قوانین بازسازی کنید. “

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید