اتلتیکو مادرید و میلان به دنبال میلیک

گفته می شود آرکادیوژ میلیک از ناپولی خواسته تا این باشگاه را در تابستان پیش رو ترک کند. این در حالی است که اتلتیکو و میلان نیز به او علاقمند هستند.

مهاجم لهستانی تاکنون ۱۲ گل در طی ۲۲ بازی این فصل به ثمر رسانده است، اما قرارداد وی در ژوئن ۲۰۲۱ به پایان می رسد و رای اسپورت گزارش می دهد وی تلاشی برای تمدید قراردادش ندارد. این رسانه درباره مقصد بعدی میلیک ادعا کرده که وی هم اکنون در حال مذاکره با اتلتیکو مادرید است. اتلتی به یک مهاجم جدید برای زوج موراتا در خط حمله نیازمند است.

با این حال اتلتی ممکن است در راه جذب وی با میلان به رقابت بپردازد. میلان کریشتوف پیونتک را در ژانویه از دست داد و مهاجم شماره ۹ اصلی‌ آن ها، زلاتان ایبراهیمویچ در اواخر فصل ۳۹ ساله خواهد بود.

به نظر می رسد که ناپولی هم اکنون برای میلیک جایگزین دارد. آنان آندرا پتانیا را در ژانویه خریداری کرده اند. پتانیا تا پایان فصل در اسپال توپ خواهد زد. با این وجود رای اسپورت عقیده دارد ناپولی هنوز می تواند چیرو ایموبیله یا لوکا یوویچ را هدف قرار دهد، در حالی که کاپیتان تورینو، آندرا بلوتی را در بین گزینه ها نمی داند.

پارتنوپی میلیک را در تابستان ۲۰۱۶ با مبلغ ۳۵ میلیون یورو از آژاکس خریداری کرد تا جای خالی گونزالو هیگواین را در این تیم پر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P