انقلاب چلسی
| | | |

انقلاب تابستانی در چلسی -لمپارد برای خرید ستاره های جدید 11 بازیکن را در لیست فروش گذاشت

فوتبال724– برنامه های چلسی به اندازه قیمت اهدافش جاه‌طلبانه است. در تابستان، آبی‌ها مجبور هستند درباره حقوق پرداختی و همچنین تعادل در بودجه تیم فکری بکنند. انقلاب تابستانی برای آبی های لندنی در پیش است.

بعد از حکیم زیاش آنها خرید ۵۳ میلیونی از لایپزیگ‌ انجام دادند و ورنر را بخدمت گرفتند. آنها 40 میلیون هم برای زیاش هزینه کردند. هزینه آنها تا به امروز در محدوده صد میلیون قرار دارد، و این تنها برای انتقال دو ستاره جدید است.

به دلیل بحران کروناویروس و در نظر گرفتن فیرپلی ‌مالی، رومن آبراموویچ مالک تیم باید تیم ‌را تامین کند، و باید توجه کنند كه هزینه ها از حد معینی فراتر نرود. روزنامه انگلیسی “تایمز” ادعا می‌کند كه ستاره های بیشماری از لیست حقوق و دستمزد حذف خواهند شد.

نفر اول لیست احتمالی فروش کانته است.

مهمترین ‌دلیلی که در روزنامه مشهور آمده است حقوق ۹ میلیون یورویی این بازیکن در سال است. اما این بازیکن مورد علاقه سرمربی تیم لمپارد است.

علاوه بر کانته، در این گزارش از امرسون پالمیری، ماركوس آلونسو، عبدالرحمن بابا، كورت زوما، آندریاس كریستنسن، تیموئه باكایوكو، باتشویایی، راس باركلی، جورجینهو و الیویه ژیرو نام برده شده است، همه آنها می توانند در بازار نقل و انتقالات بفروش برسند.

یک چیز واضح است:
تمام ۱۱بازیکن به فروش نخواهند رسید، اما مطمئنن تغییرات زیادی در‌تیم اعمال خواهد شد. باید ببینیم انقلاب سرمربی جوان چلسی جواب می دهد یا خیر؟

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید