بوروسیادورتموند
| | | |

بوروسیادورتموند فاقد شهامت قهرمانی است، روز شمار اخراج لوسین فاوره شروع شده

فوتبال724– بعد از شکست بوروسیادورتموند در درکلاسیکر بوندسلیگا، دیگر رویای قهرمانی زنبورها از بین رفته است. سردبیر اسپرت وان پیت‌ گوتسچاک می گوید این تقصیر خود شما (دورتموند) است.

بله، لوسین ‌فاوره می تواند بهترین آمار را کسب کند. ۹ پیروزی در ۱۱ بازی نیم فصل دوم، یک رکورد عالی برای مربی دورتموند محسوب می شود. اما هنگامی که مهمترین بازی فصل از دست می رود، چه چیزی می تواند به آنها کمک کند؟ اهمیت پیروزی چه وقتی اهمیت است؟

خب مشخص است در بازی خانگی مقابل بایرن مونیخ، مخصوصا برای تیم فاوره مهم بود که سه امتیاز را کسب کنند، تا بتواند فاصله امتیاز را با مدافع عنوان قهرمانی کاهش دهند. ولی بازی با باخت 0-1 از دست رفت و گل کیمیچ دو برابر همیشه در جدول فاصله ایجاد کرد. فاصله امروز 7 امتیاز است.

بله، لوسین فاوره ممکن است چنین بازی را از دست بدهد. حتی در خانه نیز، جایی که پشتیبانی هواداران این بار با تیم نبود. اما این دیدگاه نیز جزئی از کارنامه او است: تیم وی در این فصل بوندس لیگا حتی یک گل هم برابر بایرن به ثمر نرسانده است. بازی رفت 4-0 به پایان رسید و این بازی 1-0

چه چیزی شکست مقابل بایرن را اینچنین تلخ می کند؟

بازی هجومی ای که با ورود ارلینگ هالند انجام شده بود در درکلاسیکر اثری از آن دیده نمی‌شد. بدون هیچ تعجبی، بدون هیچ شجاعتی در حمله، در این نبرد یک خرگوش میزبان مار بود…

بوروسیادورتموند تیم بدی نیست و لوسیان فاوره مربی بدی نیست. فقط با این سبک بازی هرگز شانس کسب قهرمانی را نخواهد داشت. دلیلش این است که در زمین همیشه تئوریها حرف آخر را نمی‌زنند، در زمین هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد.

هند فرضی بواتنگ بهانه است و اصلا منطقی نیست.

با داشتن یک مجموعه ستاره مانند بایرن‌مونیخ، نمی توان امیدوار بود که مرحله اجتناب ناپذیر افت بازیکن بیش از چند بازی طول بکشد. هانسی فلیک تیم خود را خیلی جدی و باهوش و آگاه به زمین می‌فرستند. شما باید بایرن را شوکه کنید. و بوروسیا دورتموند در هیچ مرحله از بازی هرگز این کار را نکرد.

اینکه داور بازی توبیاس استیلر یک هند فرضی توسط بواتنگ را جریمه نکرده است، بهانه خوبی برای شکست نیست. پنج شوت به سمت دروازه در بازی خانگی واقعا افتضاح است، مخصوصا وقتی که شما بیشتر بازی توپ را در اختیار دارید.

متنفران از بایرن باید با این حقیقت کنار بیایند که قهرمان رکورددار تاریخ بوندسلیگا در شش دیدار باقیمانده از هفت امتیاز خود دفاع می‌کند و هشتمین قهرمانی پیاپی را هم کسب می‌کند. باید به آنها (متنفران از بایرن) فریاد زد: خود را سرزنش کنید.

کسانی که چیزی را محاسبه کرده اند نباید شکایت کنند. از سال 2013 فرصت کافی برای انجام هرگونه تغییر وجود داشت، همانطور که آینتراخت فرانکفورت مقابل بایرن در فینال جام حذفی 2018 انجام داد.

بوروسیادورتموند دوباره فرصت را از دست داده است و باید خود را سرزنش کند.

فاور بحث تغییر مربی را داغ کرد.

واقعیت این است که یک شکست دیگر برای سؤال درباره وضعیت مربی بوروسیادورتموند کافی بود. درباره موقعیت لوسین فاوره در دورتموند چیزهای زیادی می گوید. این روزنامه نگاران نیستند که بحث را شروع کرده‌اند. بلکه خود مربی با اظهاراتی عصبی آن را نشان می دهد.

روز شمار اخراج لوسین فاوره شروع به کار کرده است.

هیچ بازیکن بزرگی از بودن در تیم‌ درجه دو خوشش نمی آید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید