| | |

توخل : گزینه های زیادی وجود ندارد، اما ما حق داریم درباره بازی در مادرید رویاپردازی کنیم.

به گزارش فوتبال۷۲۴ توخل سرمربی چلسی اطمینان داد که آنها حق دارند رویای کامبک به رئال مادرید را داشته باشند و زیبایی این بازی این است که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

سرمربی آلمانی قبل از سفر به مادرید در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد، جایی که این سه شنبه آنها با نتیجه بازی قبلی باخته 1-3 به مصاف رئال مادرید خواهند رفت.

توخل درباره بازی گفت 🔻

ما شانس زیادی نداریم، با توجه به اتفاقاتی که در بازی اول رخ داد، رقابت‌ها، حریف و استادیوم. بعید به نظر می‌رسد، اما ارزش تلاش کردن را دارد. تلاش یعنی 100% بودن و به دنبال حد خود می گردیم همین است که هست، شب بزرگی است.

مربی آلمانی افزود: 🔻

چالشی فوق العاده دشوار است، اما ما حق داریم رویاپردازی کنیم. گاهی تصور کردن چیزها و رویاپردازی مهم است. این ورزش است و زیبایی ورزش این است که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.”

توخل از تفاوت بین لیگ اسپانیا و لیگ برتر در مورد قانون پنج تغییر و تأثیر فیزیکی آن بر تیمش گلایه کرد. او گفت:🔻

“ما سعی کردیم (در بازی اول) یک بازی فیزیکی تر، فشرده تر برنامه ریزی کنیم. ما یک نقص فیزیکی بزرگ داریم زیرا مادرید تمام فصل را با پنج تعویض انجام داده است و ما در سخت ترین لیگ از نظر بدنی بازی می کنیم.”
ما نتوانستیم سرعت بالاتری را در بازی اول اجرا کنیم، زیرا بدن و توانایی آنها در کاهش سرعت بازی است. ما باید راهی برای یک بازی فیزیکی تر پیدا کنیم.

نوشته‌های مشابه