|

حضور هوادار در جام جهانی باشگاه های قطر به 30 درصد محدود شده است

به‌گزارش فوتبال۷۲۴ در جام جهانی باشگاه های قطر بایرن‌مونیخ ، فقط 30 درصد از تعداد واقعی هواداران ممکن است به دلیل همه کرونا به ورزشگاه راه پیدا کنند. برگزارکنندگان این امر را روز شنبه در دوحه پایتخت اعلام کردند.

این مسابقات که قرار است در ابتدای ماه فوریه در دو ورزشگاه برگزار شود ، ”

فاطما النعیمی ، سخنگوی کمیته عالی تحویل و میراث (SC) مسئول میزبانی جام جهانی این را اعلام‌کرد. این دو استادیوم که به تازگی افتتاح شده است معمولاً فضای 40000 تماشاگر را فراهم می کند.
جام جهانی باشگاه ها که از 4 تا 11 فوریه برنامه ریزی شده قرار بود در ماه دسامبر برگزار شود ، اما به دلیل بیماری کوید۱۹ به تعویق افتاد. اقدامات سختگیرانه‌ای در مورد بازیکنان و مسئولان اعمال می شود. استادیوم ها و امکانات آموزش و همچنین روزنامه نگاران باید به طور مداوم ضد عفونی و تست شوند. همه شرکت کنندگان باید قبل از ورود به قطر نتیجه آزمایش منفی را ارائه دهند و در فرودگاه دوباره آزمایش شوند. هواداران جام جهانی باشگاه ها بسته به اینکه آیا قبلاً واکسینه شده اند و آیا از اول اکتبر به کرونا آلوده شده اند ، باید به سه گروه تقسیم شوند. اعضای گروه سوم باقیمانده باید قبل از هر بازی تست کرونا می‌دهند که نباید بیشتر از 72 ساعت از آن گذشته باشد. این مسابقات همچنین به عنوان یک آزمون آزمایشی در آستانه جام جهانی 2022 قطر انجام می شود.
در جام جهانی باشگاه ها ، قهرمان لیگ قهرمانان از مونیخ در مرحله نیمه نهایی به مصاف الدحیل از قطر یا الاهلی از مصر می رود. اولسان هیوندای از کره جنوبی و تایگرز از مکزیک نیز در آنجا هستند. تعداد شرکت کنندگان توسط برنده فینال کوپا لیبرتادورس که قرار است در تاریخ 30 ژانویه برگزار شود ، تکمیل می شود.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید