| |

دی زربی در مورد اولین سال حضور در برایتون: تجربه باورنکردنی و …

فوتبال724– روبرتو دزربی به سال اول حضورش در برایتون نگاهی انداخت و اعتراف کرد که در حال زندگی “رویایی” با این باشگاه است.

سرمربی 44 ساله ایتالیایی در سپتامبر گذشته و پس از جدایی گراهام پاتر هدایت مرغان دریایی را بر عهده گرفت و به او این فرصت را داد تا پس از مدت کوتاهی که در شاختار دونتسک داشت، خود را در بالاترین سطح ثابت کند.

دزربی در اولین سال هدایت خود درخشید و برایتون را به مقام ششم لیگ برتر رساند. مرغ های دریایی فصل جدید را به همان اندازه چشمگیر آغاز کرده اند و در 4 بازی از 5 بازی اول خود پیروز شده اند.

دی زربی در صحبت با بخش رسانه ای برایتون، ابتدا به 12 ماه گذشته خود در برایتون نگاه کرد و بهترین لحظات دوران حضورش در تیم را به یاد آورد.

من به این سال اول که اینجا هستم بسیار افتخار می کنم. این یک تجربه باورنکردنی است، هنوز تمام نشده است، تمرکز من هنوز روی این فصل است، اما اگر فصل اول سال گذشته را به یاد بیاورم و آن را با الان مقایسه کنم، بسیار افتخار می کنم. اولین بازی با لیورپول، در آنفیلد، یکی از بهترین روزهای دوران حرفه ای من بود.

باید از باشگاه و هواداران و همچنین بازیکنانم و افرادی که اینجا کار می کنند تشکر کنم زیرا نمی توانم فراموش کنم که چگونه با من رفتار کردند. ما مانند مقابل ناتینگهام پیروز نشدیم، اما عملکرد خوبی داشتیم.

من بازی چلسی را به خاطر می آورم، ما با گلزنی زیاد و انجام یک بازی عالی پیروز شدیم. بازی حساس از نظر نتیجه بازی بود، اما اگر از ذهنیت صحبت کنیم، فکر می‌کنم بازی مقابل سیتی مهم‌ترین بازی ما بود.

او روی رشد تیمش و آنچه که سعی دارد به آنها بیاموزد، دست گذاشت.

نمی‌دانم به بازیکنان کمک کردم یا فشار بیشتری به آنها وارد کردم، اما به‌عنوان یک مربی باید با رفتار و کاری که انجام می‌دهم، اشتیاق را تطبیق دهم و انتقال دهم. DNA تیم همیشه یکسان است.

ایده من از فوتبال ایده ای است که باعث می شود نتیجه گیری آسان تر شود و همچنین باعث خوشحالی هواداران شود.

ما می‌خواهیم با شجاعت بازی کنیم، با این ایده‌ها شروع کردیم و سپس می‌توانیم ببازیم، اما باید این کار را با نشان دادن ویژگی‌های خود و تلاش برای پیروزی در همه رقابت‌ها انجام دهیم.

در نهایت، دی زربی نظر خود را در مورد دوران مربیگری خود و آنچه در آینده خواهد آمد، مورد بحث قرار داد.

فکر می کنم مربی خوبی هستم، اما می دانم که می توانم پیشرفت کنم. من به خودم خیلی اعتماد دارم. من هنوز همه چیزهایی را که دوست دارم بدانم نمی دانم. پیشرفت در فوتبال هنوز تمام نشده است. من دارم رویایی زندگی میکنم.

گاهی اوقات فکر می کنم که آیا همه چیزهایی که اتفاق می افتد واقعی است یا خیر، آیا من واقعاً در لیگ برتر هستم. ما در برابر لیورپول، و یونایتد، و نیوکاسل پیروز شدیم، مطمئنی که این یک رویا نیست؟ این دیوانه وار است اما برای من زیبا است.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید