اردیویسه هلند

2021-2022
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ پ پ
>
4
4
0
0
14
3
11
12
2
پ م پ پ
>
4
3
1
0
13
1
12
10
3
پ م پ ش
>
4
2
1
1
7
2
5
7
4
ش پ پ م
>
4
2
1
1
3
5
-2
7
5
ش پ پ م
>
4
2
1
1
4
4
0
7
6
پ پ ش م
>
4
2
1
1
6
6
0
7
7
پ ش ش پ
>
4
2
0
2
3
9
-6
6
8
ش ش پ پ
>
4
2
0
2
9
8
1
6
9
پ پ ش
>
3
2
0
1
7
3
4
6
10
پ م ش م
>
4
1
2
1
5
7
-2
5
11
پ ش م ش
>
4
1
1
2
6
7
-1
4
12
ش م ش پ
>
4
1
1
2
3
5
-2
4
13
ش م ش پ
>
4
1
1
2
4
8
-4
4
14
پ م ش
>
3
1
1
1
5
6
-1
4
15
ش ش پ ش
>
4
1
0
3
4
8
-4
3
16
ش پ ش
>
3
1
0
2
3
5
-2
3
17
ش م ش
>
3
0
1
2
1
4
-3
1
18
ش ش ش ش
>
4
0
0
4
0
6
-6
0
نمایش تمام صفحه
آیندهوون
آژاکس
اوترخت
NEC Nijmegen
ویلم دوم
هیرنوین
ویتس
Cambuur
فاینورد
خرونینگن
والویک
تونته
اسپارتا روتردام
فورتونا سیتارد
GO Ahead Eagles
آلکمار
هراکلس
زووله
1 آیندهوون 4–1 5–2
2 آژاکس 5–0 5–0
3 اوترخت 3–1 4–0
4 NEC Nijmegen 0–0 2–0
5 ویلم دوم 0–4 1–0
6 هیرنوین 3–2 1–3
7 ویتس 0–3
8 Cambuur 1–2 2–0 5–2
9 فاینورد 2–0
10 خرونینگن 0–0 1–1
11 والویک 1–2 1–0
12 تونته 1–1 1–0
13 اسپارتا روتردام 3–1 1–1
14 فورتونا سیتارد 2–2 2–1
15 GO Ahead Eagles 0–1 2–0
16 آلکمار 0–3
17 هراکلس 0–2 0–1
18 زووله 0–2 0–1
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
4004143502314037026192548221120301681
310413150330385813121295625625042138
211435503134364215101728141217961490
20243990111517471711192720141344985
20137350220365622017254022917391486
202498501144345222121827251616811320
211472100221495571616253522814501128
2114444231539539119191920231189833
2114665011635845149222421818111444
1124351011145554711112529181014281004
12145751129484531712243320714261124
10344830118335492082130191616201241
112448800123724814142032161315921229
1124678012245547141419341381241938
11135640016353208210128813001011
10233550019231241138202417317261454
004406410164075112162334171417541387
012314400183473310101314191013621118
جدول بازی جوانمردانه
# باشگاهها امتیاز
1 3 0 0 3
2 4 0 0 4
3 4 0 0 4
4 5 0 0 5
5 5 0 0 5
6 5 0 0 5
7 5 0 0 5
8 5 0 0 5
9 5 0 0 5
10 5 0 0 5
11 5 1 0 7
12 8 0 0 8
13 8 0 0 8
14 4 0 1 9
15 9 0 0 9
16 10 0 0 10
17 10 1 0 12
18 4 0 2 14
بیشترین شوت در چهارچوب
بیشترین پاس کلیدی
کل پاس ها
اقدام به دریبل
مورد خطا قرار گرفته
بیشترین ارتکاب به خطا
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
هفته 1
۲۲ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
GO Ahead Eagles
0 1
هیرنوین
۲۲ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
GO Ahead Eagles
0
1
هیرنوین
| De Adelaarshorst | داور: Kevin Blom
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
والویک
1 0
آلکمار
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
والویک
1
0
آلکمار
| Mandemakers Stadion | داور: Joey Kooij
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:15
هراکلس
0 2
آیندهوون
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:15
هراکلس
0
2
آیندهوون
| داور: Danny Desmond Makkelie
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
فورتونا سیتارد
2 1
تونته
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
فورتونا سیتارد
2
1
تونته
| Fortuna Sittard Stadion | داور: Jochem Kamphuis
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 23:30
آژاکس
5 0
NEC Nijmegen
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 23:30
آژاکس
5
0
NEC Nijmegen
| Johan Cruijff Arena | داور: Bas Nijhuis
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 14:45
Cambuur
1 2
خرونینگن
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 14:45
Cambuur
1
2
خرونینگن
| Cambuurstadion | داور: Allard Lindhout
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 17:00
زووله
0 1
ویتس
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 17:00
زووله
0
1
ویتس
| MAC³PARK Stadion | داور: Richard Martens
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 17:00
اوترخت
4 0
اسپارتا روتردام
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 17:00
اوترخت
4
0
اسپارتا روتردام
| Stadion Galgenwaard | داور: Martin Van den Kerkhof
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 19:15
ویلم دوم
0 4
فاینورد
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 19:15
ویلم دوم
0
4
فاینورد
| Koning Willem II Stadion | داور: Serdar Gozubuyuk
هفته 2
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
NEC Nijmegen
2 0
زووله
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
NEC Nijmegen
2
0
زووله
| Goffertstadion | داور: Sander van der Eijk
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:15
هیرنوین
3 2
والویک
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:15
هیرنوین
3
2
والویک
| Abe Lenstra Stadion | داور: Marc Nagtegaal
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
آیندهوون
4 1
Cambuur
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
آیندهوون
4
1
Cambuur
| Philips Stadion | داور: Martin Van den Kerkhof
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
اسپارتا روتردام
1 1
هراکلس
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 22:30
اسپارتا روتردام
1
1
هراکلس
| Sparta-Stadion Het Kasteel | داور: Bas Nijhuis
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 23:30
خرونینگن
0 0
اوترخت
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 23:30
خرونینگن
0
0
اوترخت
| Hitachi Capital Mobility Stadium | داور: Danny Desmond Makkelie
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 14:45
تونته
1 1
آژاکس
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 14:45
تونته
1
1
آژاکس
| De Grolsch Veste | داور: Dennis Higler
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 17:00
فاینورد
2 0
GO Ahead Eagles
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 17:00
فاینورد
2
0
GO Ahead Eagles
| Stadion Feijenoord | داور: Rob Dieperink
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 19:15
ویتس
0 3
ویلم دوم
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 19:15
ویتس
0
3
ویلم دوم
| GelreDome | داور: Allard Lindhout
۱۱ آذر ۱۴۰۰ 22:15
آلکمار
- -
فورتونا سیتارد
۱۱ آذر ۱۴۰۰ 22:15
آلکمار
-
-
فورتونا سیتارد
| AFAS Stadion
هفته 3
۵ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
فورتونا سیتارد
2 2
والویک
۵ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
فورتونا سیتارد
2
2
والویک
| Fortuna Sittard Stadion | داور: Jeroen Manschot
۶ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
Cambuur
2 0
تونته
۶ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
Cambuur
2
0
تونته
| Cambuurstadion | داور: Kevin Blom
۶ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
GO Ahead Eagles
2 0
اسپارتا روتردام
۶ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
GO Ahead Eagles
2
0
اسپارتا روتردام
| De Adelaarshorst | داور: Jannick van der Laan
۶ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
آیندهوون
5 2
خرونینگن
۶ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
آیندهوون
5
2
خرونینگن
| Philips Stadion | داور: Serdar Gozubuyuk
۶ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
ویلم دوم
1 0
زووله
۶ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
ویلم دوم
1
0
زووله
| Koning Willem II Stadion | داور: Ingmar Oostrom
۷ شهریور ۱۴۰۰ 14:45
اوترخت
3 1
فاینورد
۷ شهریور ۱۴۰۰ 14:45
اوترخت
3
1
فاینورد
| Stadion Galgenwaard | داور: Dennis Higler
۷ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
آژاکس
5 0
ویتس
۷ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
آژاکس
5
0
ویتس
| Johan Cruijff Arena | داور: Danny Desmond Makkelie
۷ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
هراکلس
0 1
NEC Nijmegen
۷ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
هراکلس
0
1
NEC Nijmegen
| داور: Jochem Kamphuis
۷ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
هیرنوین
1 3
آلکمار
۷ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
هیرنوین
1
3
آلکمار
| Abe Lenstra Stadion | داور: Bas Nijhuis
هفته 4
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 19:00
تونته
1 0
اوترخت
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 19:00
تونته
1
0
اوترخت
| De Grolsch Veste | داور: Serdar Gozubuyuk
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
زووله
0 2
آژاکس
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
زووله
0
2
آژاکس
| MAC³PARK Stadion | داور: Jeroen Manschot
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
Cambuur
5 2
GO Ahead Eagles
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
Cambuur
5
2
GO Ahead Eagles
| Cambuurstadion | داور: Danny Desmond Makkelie
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
آلکمار
0 3
آیندهوون
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
آلکمار
0
3
آیندهوون
| AFAS Stadion | داور: Allard Lindhout
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 14:45
NEC Nijmegen
0 0
ویلم دوم
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 14:45
NEC Nijmegen
0
0
ویلم دوم
| Goffertstadion | داور: Paulus van Boekel
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
اسپارتا روتردام
3 1
فورتونا سیتارد
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
اسپارتا روتردام
3
1
فورتونا سیتارد
| Sparta-Stadion Het Kasteel | داور: Erwin Blank
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
خرونینگن
1 1
هیرنوین
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
خرونینگن
1
1
هیرنوین
| Hitachi Capital Mobility Stadium | داور: Rob Dieperink
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
والویک
1 2
ویتس
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
والویک
1
2
ویتس
| Mandemakers Stadion | داور: Jochem Kamphuis
۱۰ آذر ۱۴۰۰ 23:30
فاینورد
- -
هراکلس
۱۰ آذر ۱۴۰۰ 23:30
فاینورد
-
-
هراکلس
| Stadion Feijenoord
هفته 5
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
اسپارتا روتردام
- -
NEC Nijmegen
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
اسپارتا روتردام
-
-
NEC Nijmegen
| Sparta-Stadion Het Kasteel
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 19:00
هیرنوین
- -
فورتونا سیتارد
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 19:00
هیرنوین
-
-
فورتونا سیتارد
| Abe Lenstra Stadion
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
ویلم دوم
- -
خرونینگن
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
ویلم دوم
-
-
خرونینگن
| Koning Willem II Stadion
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
آژاکس
- -
Cambuur
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
آژاکس
-
-
Cambuur
| Johan Cruijff Arena
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
اوترخت
- -
والویک
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
اوترخت
-
-
والویک
| Stadion Galgenwaard
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 14:45
GO Ahead Eagles
- -
زووله
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 14:45
GO Ahead Eagles
-
-
زووله
| De Adelaarshorst
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
آیندهوون
- -
فاینورد
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 17:00
آیندهوون
-
-
فاینورد
| Philips Stadion
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
ویتس
- -
تونته
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
ویتس
-
-
تونته
| GelreDome
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
هراکلس
- -
آلکمار
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 19:15
هراکلس
-
-
آلکمار
هفته 6
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
فورتونا سیتارد
- -
آژاکس
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
فورتونا سیتارد
-
-
آژاکس
| Fortuna Sittard Stadion
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
والویک
- -
ویلم دوم
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
والویک
-
-
ویلم دوم
| Mandemakers Stadion
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
GO Ahead Eagles
- -
آیندهوون
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
GO Ahead Eagles
-
-
آیندهوون
| De Adelaarshorst
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
NEC Nijmegen
- -
اوترخت
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:15
NEC Nijmegen
-
-
اوترخت
| Goffertstadion
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
خرونینگن
- -
ویتس
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 22:30
خرونینگن
-
-
ویتس
| Hitachi Capital Mobility Stadium
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
فاینورد
- -
هیرنوین
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
فاینورد
-
-
هیرنوین
| Stadion Feijenoord
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
زووله
- -
اسپارتا روتردام
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 23:30
زووله
-
-
اسپارتا روتردام
| MAC³PARK Stadion
۱ مهر ۱۴۰۰ 21:15
Cambuur
- -
هراکلس
۱ مهر ۱۴۰۰ 21:15
Cambuur
-
-
هراکلس
| Cambuurstadion
۱ مهر ۱۴۰۰ 23:30
تونته
- -
آلکمار
۱ مهر ۱۴۰۰ 23:30
تونته
-
-
آلکمار
| De Grolsch Veste
هفته 7
۳ مهر ۱۴۰۰ 19:00
ویلم دوم
- -
آیندهوون
۳ مهر ۱۴۰۰ 19:00
ویلم دوم
-
-
آیندهوون
| Koning Willem II Stadion
۳ مهر ۱۴۰۰ 21:15
آژاکس
- -
خرونینگن
۳ مهر ۱۴۰۰ 21:15
آژاکس
-
-
خرونینگن
| Johan Cruijff Arena
۳ مهر ۱۴۰۰ 21:15
ویتس
- -
فورتونا سیتارد
۳ مهر ۱۴۰۰ 21:15
ویتس
-
-
فورتونا سیتارد
| GelreDome
۳ مهر ۱۴۰۰ 23:30
فاینورد
- -
NEC Nijmegen
۳ مهر ۱۴۰۰ 23:30
فاینورد
-
-
NEC Nijmegen
| Stadion Feijenoord
۳ مهر ۱۴۰۰ 23:30
اوترخت
- -
زووله
۳ مهر ۱۴۰۰ 23:30
اوترخت
-
-
زووله
| Stadion Galgenwaard
۴ مهر ۱۴۰۰ 14:45
اسپارتا روتردام
- -
Cambuur
۴ مهر ۱۴۰۰ 14:45
اسپارتا روتردام
-
-
Cambuur
| Sparta-Stadion Het Kasteel
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:00
آلکمار
- -
GO Ahead Eagles
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:00
آلکمار
-
-
GO Ahead Eagles
| AFAS Stadion
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:00
هیرنوین
- -
تونته
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:00
هیرنوین
-
-
تونته
| Abe Lenstra Stadion
۴ مهر ۱۴۰۰ 19:15
هراکلس
- -
والویک
۴ مهر ۱۴۰۰ 19:15
هراکلس
-
-
والویک
هفته 8
۹ مهر ۱۴۰۰ 22:30
خرونینگن
- -
تونته
۹ مهر ۱۴۰۰ 22:30
خرونینگن
-
-
تونته
| Hitachi Capital Mobility Stadium
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 21:15
والویک
- -
GO Ahead Eagles
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 21:15
والویک
-
-
GO Ahead Eagles
| Mandemakers Stadion
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 22:30
هراکلس
- -
ویلم دوم
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 22:30
هراکلس
-
-
ویلم دوم
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 22:30
زووله
- -
هیرنوین
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 22:30
زووله
-
-
هیرنوین
| MAC³PARK Stadion
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 23:30
فورتونا سیتارد
- -
NEC Nijmegen
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 23:30
فورتونا سیتارد
-
-
NEC Nijmegen
| Fortuna Sittard Stadion
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:00
آژاکس
- -
اوترخت
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:00
آژاکس
-
-
اوترخت
| Johan Cruijff Arena
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:00
Cambuur
- -
آلکمار
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:00
Cambuur
-
-
آلکمار
| Cambuurstadion
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 19:15
ویتس
- -
فاینورد
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 19:15
ویتس
-
-
فاینورد
| GelreDome
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 22:30
آیندهوون
- -
اسپارتا روتردام
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 22:30
آیندهوون
-
-
اسپارتا روتردام
| Philips Stadion
هفته 9
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 19:00
فاینورد
- -
والویک
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 19:00
فاینورد
-
-
والویک
| Stadion Feijenoord
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 21:15
هیرنوین
- -
آژاکس
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 21:15
هیرنوین
-
-
آژاکس
| Abe Lenstra Stadion
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 21:15
GO Ahead Eagles
- -
هراکلس
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 21:15
GO Ahead Eagles
-
-
هراکلس
| De Adelaarshorst
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 23:30
فورتونا سیتارد
- -
Cambuur
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 23:30
فورتونا سیتارد
-
-
Cambuur
| Fortuna Sittard Stadion
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 23:30
آیندهوون
- -
زووله
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 23:30
آیندهوون
-
-
زووله
| Philips Stadion
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 14:45
آلکمار
- -
اوترخت
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 14:45
آلکمار
-
-
اوترخت
| AFAS Stadion
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:00
NEC Nijmegen
- -
ویتس
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:00
NEC Nijmegen
-
-
ویتس
| Goffertstadion
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:00
اسپارتا روتردام
- -
خرونینگن
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:00
اسپارتا روتردام
-
-
خرونینگن
| Sparta-Stadion Het Kasteel
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 19:15
تونته
- -
ویلم دوم
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 19:15
تونته
-
-
ویلم دوم
| De Grolsch Veste
هفته 10
۳۰ مهر ۱۴۰۰ 22:30
ویلم دوم
- -
فورتونا سیتارد
۳۰ مهر ۱۴۰۰ 22:30
ویلم دوم
-
-
فورتونا سیتارد
| Koning Willem II Stadion
۱ آبان ۱۴۰۰ 21:15
اوترخت
- -
هیرنوین
۱ آبان ۱۴۰۰ 21:15
اوترخت
-
-
هیرنوین
| Stadion Galgenwaard
۱ آبان ۱۴۰۰ 22:30
زووله
- -
هراکلس
۱ آبان ۱۴۰۰ 22:30
زووله
-
-
هراکلس
| MAC³PARK Stadion
۱ آبان ۱۴۰۰ 23:30
والویک
- -
اسپارتا روتردام
۱ آبان ۱۴۰۰ 23:30
والویک
-
-
اسپارتا روتردام
| Mandemakers Stadion
۲ آبان ۱۴۰۰ 14:45
تونته
- -
NEC Nijmegen
۲ آبان ۱۴۰۰ 14:45
تونته
-
-
NEC Nijmegen
| De Grolsch Veste
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:00
Cambuur
- -
فاینورد
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:00
Cambuur
-
-
فاینورد
| Cambuurstadion
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:00
ویتس
- -
GO Ahead Eagles
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:00
ویتس
-
-
GO Ahead Eagles
| GelreDome
۲ آبان ۱۴۰۰ 19:15
آژاکس
- -
آیندهوون
۲ آبان ۱۴۰۰ 19:15
آژاکس
-
-
آیندهوون
| Johan Cruijff Arena
۲ آبان ۱۴۰۰ 22:30
خرونینگن
- -
آلکمار
۲ آبان ۱۴۰۰ 22:30
خرونینگن
-
-
آلکمار
| Hitachi Capital Mobility Stadium
هفته 11
۸ آبان ۱۴۰۰ 20:00
آیندهوون
- -
تونته
۸ آبان ۱۴۰۰ 20:00
آیندهوون
-
-
تونته
| Philips Stadion
۸ آبان ۱۴۰۰ 22:15
هراکلس
- -
آژاکس
۸ آبان ۱۴۰۰ 22:15
هراکلس
-
-
آژاکس
۸ آبان ۱۴۰۰ 23:30
هیرنوین
- -
ویتس
۸ آبان ۱۴۰۰ 23:30
هیرنوین
-
-
ویتس
| Abe Lenstra Stadion
۹ آبان ۱۴۰۰ 00:30
آلکمار
- -
زووله
۹ آبان ۱۴۰۰ 00:30
آلکمار
-
-
زووله
| AFAS Stadion
۹ آبان ۱۴۰۰ 15:45
اسپارتا روتردام
- -
فاینورد
۹ آبان ۱۴۰۰ 15:45
اسپارتا روتردام
-
-
فاینورد
| Sparta-Stadion Het Kasteel
۹ آبان ۱۴۰۰ 18:00
NEC Nijmegen
- -
خرونینگن
۹ آبان ۱۴۰۰ 18:00
NEC Nijmegen
-
-
خرونینگن
| Goffertstadion
۹ آبان ۱۴۰۰ 18:00
والویک
- -
Cambuur
۹ آبان ۱۴۰۰ 18:00
والویک
-
-
Cambuur
| Mandemakers Stadion
۹ آبان ۱۴۰۰ 20:15
اوترخت
- -
ویلم دوم
۹ آبان ۱۴۰۰ 20:15
اوترخت
-
-
ویلم دوم
| Stadion Galgenwaard
۹ آبان ۱۴۰۰ 23:30
GO Ahead Eagles
- -
فورتونا سیتارد
۹ آبان ۱۴۰۰ 23:30
GO Ahead Eagles
-
-
فورتونا سیتارد
| De Adelaarshorst
هفته 12
۱۴ آبان ۱۴۰۰ 23:30
تونته
- -
هراکلس
۱۴ آبان ۱۴۰۰ 23:30
تونته
-
-
هراکلس
| De Grolsch Veste
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 22:15
NEC Nijmegen
- -
هیرنوین
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 22:15
NEC Nijmegen
-
-
هیرنوین
| Goffertstadion
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 23:30
ویلم دوم
- -
اسپارتا روتردام
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 23:30
ویلم دوم
-
-
اسپارتا روتردام
| Koning Willem II Stadion
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 00:30
زووله
- -
Cambuur
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 00:30
زووله
-
-
Cambuur
| MAC³PARK Stadion
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 15:45
خرونینگن
- -
والویک
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 15:45
خرونینگن
-
-
والویک
| Hitachi Capital Mobility Stadium
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 18:00
فورتونا سیتارد
- -
آیندهوون
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 18:00
فورتونا سیتارد
-
-
آیندهوون
| Fortuna Sittard Stadion
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 20:15
ویتس
- -
اوترخت
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 20:15
ویتس
-
-
اوترخت
| GelreDome
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 20:15
فاینورد
- -
آلکمار
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 20:15
فاینورد
-
-
آلکمار
| Stadion Feijenoord
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 23:30
آژاکس
- -
GO Ahead Eagles
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 23:30
آژاکس
-
-
GO Ahead Eagles
| Johan Cruijff Arena
هفته 13
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 20:00
آیندهوون
- -
ویتس
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 20:00
آیندهوون
-
-
ویتس
| Philips Stadion
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 22:15
اسپارتا روتردام
- -
تونته
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 22:15
اسپارتا روتردام
-
-
تونته
| Sparta-Stadion Het Kasteel
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 23:30
آلکمار
- -
NEC Nijmegen
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 23:30
آلکمار
-
-
NEC Nijmegen
| AFAS Stadion
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 00:30
هراکلس
- -
فورتونا سیتارد
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 00:30
هراکلس
-
-
فورتونا سیتارد
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 15:45
GO Ahead Eagles
- -
خرونینگن
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 15:45
GO Ahead Eagles
-
-
خرونینگن
| De Adelaarshorst
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 18:00
فاینورد
- -
زووله
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 18:00
فاینورد
-
-
زووله
| Stadion Feijenoord
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 18:00
هیرنوین
- -
ویلم دوم
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 18:00
هیرنوین
-
-
ویلم دوم
| Abe Lenstra Stadion
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 20:15
والویک
- -
آژاکس
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 20:15
والویک
-
-
آژاکس
| Mandemakers Stadion
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 23:30
Cambuur
- -
اوترخت
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 23:30
Cambuur
-
-
اوترخت
| Cambuurstadion
هفته 14
۵ آذر ۱۴۰۰ 23:30
NEC Nijmegen
- -
Cambuur
۵ آذر ۱۴۰۰ 23:30
NEC Nijmegen
-
-
Cambuur
| Goffertstadion
۶ آذر ۱۴۰۰ 22:15
فورتونا سیتارد
- -
خرونینگن
۶ آذر ۱۴۰۰ 22:15
فورتونا سیتارد
-
-
خرونینگن
| Fortuna Sittard Stadion
۶ آذر ۱۴۰۰ 23:30
زووله
- -
والویک
۶ آذر ۱۴۰۰ 23:30
زووله
-
-
والویک
| MAC³PARK Stadion
۷ آذر ۱۴۰۰ 00:30
ویلم دوم
- -
GO Ahead Eagles
۷ آذر ۱۴۰۰ 00:30
ویلم دوم
-
-
GO Ahead Eagles
| Koning Willem II Stadion
۷ آذر ۱۴۰۰ 15:45
اسپارتا روتردام
- -
آژاکس
۷ آذر ۱۴۰۰ 15:45
اسپارتا روتردام
-
-
آژاکس
| Sparta-Stadion Het Kasteel
۷ آذر ۱۴۰۰ 18:00
تونته
- -
فاینورد
۷ آذر ۱۴۰۰ 18:00
تونته
-
-
فاینورد
| De Grolsch Veste
۷ آذر ۱۴۰۰ 18:00
اوترخت
- -
هراکلس
۷ آذر ۱۴۰۰ 18:00
اوترخت
-
-
هراکلس
| Stadion Galgenwaard
۷ آذر ۱۴۰۰ 20:15
هیرنوین
- -
آیندهوون
۷ آذر ۱۴۰۰ 20:15
هیرنوین
-
-
آیندهوون
| Abe Lenstra Stadion
۷ آذر ۱۴۰۰ 23:30
ویتس
- -
آلکمار
۷ آذر ۱۴۰۰ 23:30
ویتس
-
-
آلکمار
| GelreDome
هفته 15
۱۲ آذر ۱۴۰۰ 00:30
آژاکس
- -
ویلم دوم
۱۲ آذر ۱۴۰۰ 00:30
آژاکس
-
-
ویلم دوم
| Johan Cruijff Arena
۱۲ آذر ۱۴۰۰ 23:30
خرونینگن
- -
زووله
۱۲ آذر ۱۴۰۰ 23:30
خرونینگن
-
-
زووله
| Hitachi Capital Mobility Stadium
۱۳ آذر ۱۴۰۰ 20:00
آیندهوون
- -
اوترخت
۱۳ آذر ۱۴۰۰ 20:00
آیندهوون
-
-
اوترخت
| Philips Stadion
۱۳ آذر ۱۴۰۰ 22:15
Cambuur
- -
ویتس
۱۳ آذر ۱۴۰۰ 22:15
Cambuur
-
-
ویتس
| Cambuurstadion
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 00:30
هراکلس
- -
هیرنوین
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 00:30
هراکلس
-
-
هیرنوین
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 15:45
والویک
- -
NEC Nijmegen
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 15:45
والویک
-
-
NEC Nijmegen
| Mandemakers Stadion
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 18:00
آلکمار
- -
اسپارتا روتردام
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 18:00
آلکمار
-
-
اسپارتا روتردام
| AFAS Stadion
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 18:00
GO Ahead Eagles
- -
تونته
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 18:00
GO Ahead Eagles
-
-
تونته
| De Adelaarshorst
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 20:15
فاینورد
- -
فورتونا سیتارد
۱۴ آذر ۱۴۰۰ 20:15
فاینورد
-
-
فورتونا سیتارد
| Stadion Feijenoord
هفته 16
۱۹ آذر ۱۴۰۰ 23:30
ویلم دوم
- -
Cambuur
۱۹ آذر ۱۴۰۰ 23:30
ویلم دوم
-
-
Cambuur
| Koning Willem II Stadion
۲۰ آذر ۱۴۰۰ 23:30
هیرنوین
- -
اسپارتا روتردام
۲۰ آذر ۱۴۰۰ 23:30
هیرنوین
-
-
اسپارتا روتردام
| Abe Lenstra Stadion
۲۰ آذر ۱۴۰۰ 23:30
اوترخت
- -
GO Ahead Eagles
۲۰ آذر ۱۴۰۰ 23:30
اوترخت
-
-
GO Ahead Eagles
| Stadion Galgenwaard
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 00:30
زووله
- -
فورتونا سیتارد
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 00:30
زووله
-
-
فورتونا سیتارد
| MAC³PARK Stadion
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 15:45
تونته
- -
والویک
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 15:45
تونته
-
-
والویک
| De Grolsch Veste
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 18:00
خرونینگن
- -
فاینورد
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 18:00
خرونینگن
-
-
فاینورد
| Hitachi Capital Mobility Stadium
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 18:00
ویتس
- -
هراکلس
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 18:00
ویتس
-
-
هراکلس
| GelreDome
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 20:15
آژاکس
- -
آلکمار
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 20:15
آژاکس
-
-
آلکمار
| Johan Cruijff Arena
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 23:30
NEC Nijmegen
- -
آیندهوون
۲۱ آذر ۱۴۰۰ 23:30
NEC Nijmegen
-
-
آیندهوون
| Goffertstadion
هفته 17
۲۶ آذر ۱۴۰۰ 23:30
فورتونا سیتارد
- -
اوترخت
۲۶ آذر ۱۴۰۰ 23:30
فورتونا سیتارد
-
-
اوترخت
| Fortuna Sittard Stadion
۲۷ آذر ۱۴۰۰ 22:15
اسپارتا روتردام
- -
ویتس
۲۷ آذر ۱۴۰۰ 22:15
اسپارتا روتردام
-
-
ویتس
| Sparta-Stadion Het Kasteel
۲۷ آذر ۱۴۰۰ 23:30
آلکمار
- -
ویلم دوم
۲۷ آذر ۱۴۰۰ 23:30
آلکمار
-
-
ویلم دوم
| AFAS Stadion
۲۷ آذر ۱۴۰۰ 23:30
هراکلس
- -
خرونینگن
۲۷ آذر ۱۴۰۰ 23:30
هراکلس
-
-
خرونینگن
۲۸ آذر ۱۴۰۰ 00:30
زووله
- -
تونته
۲۸ آذر ۱۴۰۰ 00:30
زووله
-
-
تونته
| MAC³PARK Stadion
۲۸ آذر ۱۴۰۰ 15:45
Cambuur
- -
هیرنوین
۲۸ آذر ۱۴۰۰ 15:45