بوندس لیگا 2 آلمان

2019-2020
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
م پ پ م پ
18
14
2
65
30
35
68
2
م ش پ پ ش
17
7
10
62
41
21
58
3
ش پ م پ ش
15
10
9
45
36
9
55
4
م پ م ش ش
14
12
8
62
46
16
54
5
ش پ ش پ پ
13
13
8
48
43
5
52
6
پ ش پ ش پ
13
9
12
54
49
5
48
7
پ ش ش پ پ
13
8
13
46
48
-2
47
8
پ پ پ م ش
11
13
10
53
51
2
46
9
م پ م م ش
11
11
12
46
45
1
44
10
پ ش پ م ش
11
10
13
50
56
-6
43
11
پ م ش ش پ
10
13
11
43
45
-2
43
12
م ش پ ش م
11
10
13
53
56
-3
43
13
م ش م پ م
9
13
12
46
48
-2
40
14
ش پ ش م ش
9
12
13
41
50
-9
39
15
م ش پ ش م
8
13
13
45
58
-13
37
16
ش پ ش م پ
8
13
13
45
56
-11
37
17
ش پ ش ش پ
9
7
18
45
65
-20
34
18
ش ش ش پ م
8
8
18
32
58
-26
32
صعود به دسته بالا پلی آف صعود پلی آف سقوط سقوط به دسته پایین
نمایش تمام صفحه
آرمینیا بیله‌فلد
اشتوتگارت
هایدنهایم
هامبورگ
دارمشتات
هانوفر
ارزگبیرگ آئو
بوخوم
گروتر فورث
یان رگنسبورگ
سندهاوزن
هولشتاین کیل
اوسنابروک
سن پائولی
نورنبرگ
کارلسروهه
وهن
دینامو درسدن
1آرمینیا بیله‌فلد 0–1 3–0 1–1 1–0 1–0 3–1 2–0 2–2 6–0 1–1 2–1 1–1 1–1 1–1 2–2 1–0 4–0
2اشتوتگارت 1–1 3–0 3–2 1–3 2–1 3–0 2–1 2–0 2–0 5–1 0–1 0–0 2–1 3–1 3–0 1–2 3–1
3هایدنهایم 0–0 2–2 2–1 1–0 4–0 3–0 2–3 1–0 4–1 0–2 3–0 3–1 1–0 2–2 3–1 1–0 0–0
4هامبورگ 0–0 6–2 0–1 1–1 3–0 4–0 1–0 2–0 2–1 1–5 3–3 1–1 0–2 4–1 2–0 3–2 2–1
5دارمشتات 1–3 1–1 2–0 2–2 3–2 1–0 0–0 1–1 2–2 1–0 2–0 2–2 4–0 3–3 1–1 3–1 0–0
6هانوفر 0–2 2–2 2–1 1–1 1–2 3–2 2–0 1–1 1–1 1–1 3–1 0–0 4–0 0–4 1–1 2–2 3–0
7ارزگبیرگ آئو 0–0 0–0 1–1 3–0 1–3 2–1 1–2 3–1 1–0 3–1 1–2 1–0 3–1 4–3 1–0 3–2 4–1
8بوخوم 3–3 0–1 3–0 1–3 2–2 2–1 2–0 2–2 2–3 4–4 2–1 1–1 2–0 3–1 3–3 3–3 2–2
9گروتر فورث 2–4 2–0 0–0 2–2 3–1 1–3 0–2 3–1 1–0 1–2 0–3 0–2 3–0 0–0 1–2 2–1 2–0
10یان رگنسبورگ 1–3 2–3 3–1 2–2 3–0 1–0 1–2 3–1 0–2 1–0 2–2 3–3 1–0 2–2 2–1 1–0 1–2
11سندهاوزن 0–0 2–1 0–1 1–1 1–0 3–1 2–2 1–1 3–2 0–0 2–2 0–1 2–2 3–2 0–2 0–0 0–1
12هولشتاین کیل 1–2 3–2 0–1 1–1 1–1 1–2 1–1 2–1 1–1 1–2 1–1 2–4 2–1 1–1 2–1 1–2 2–0
13اوسنابروک 0–1 1–0 1–3 2–1 4–0 2–4 0–0 0–2 0–0 2–2 1–3 4–1 1–1 0–1 3–0 2–6 3–0
14سن پائولی 3–0 1–1 0–0 2–0 0–1 0–1 2–1 1–1 1–3 1–1 2–0 2–1 3–1 1–0 2–2 3–1 0–0
15نورنبرگ 1–5 0–6 2–2 0–4 1–2 0–3 1–1 0–0 0–1 1–1 2–0 2–2 1–0 1–1 1–1 0–2 2–0
16کارلسروهه 3–3 2–1 1–1 2–4 2–0 3–3 1–1 0–0 1–5 4–1 1–0 0–2 1–1 1–1 0–1 0–1 4–2
17وهن 2–5 2–1 0–0 1–1 0–0 0–3 1–0 0–1 1–1 0–5 0–1 3–6 2–0 5–3 0–6 1–2 2–3
18دینامو درسدن 0–1 0–2 2–1 0–1 2–3 0–2 2–1 1–2 1–1 2–1 1–1 1–2 2–2 3–3 0–1 1–0 1–0
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
هفته 1
Mercedes-Benz-Arena ۴ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
اشتوتگارت
2 1
هانوفر
۴ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
2
1
هانوفر
۵ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
0 1
نورنبرگ
۵ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
0
1
نورنبرگ
Holstein-Stadion ۵ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
هولشتاین کیل
1 1
سندهاوزن
۵ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
1
1
سندهاوزن
Bremer Brücke ۵ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
اوسنابروک
1 3
هایدنهایم
۵ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
1
3
هایدنهایم
Volksparkstadion ۶ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
هامبورگ
1 1
دارمشتات
۶ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
Volksparkstadion
هامبورگ
1
1
دارمشتات
۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
یان رگنسبورگ
3 1
بوخوم
۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
یان رگنسبورگ
3
1
بوخوم
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
گروتر فورث
0 2
ارزگبیرگ آئو
۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
0
2
ارزگبیرگ آئو
BRITA-Arena ۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
وهن
1 2
کارلسروهه
۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
BRITA-Arena
وهن
1
2
کارلسروهه
SchücoArena ۷ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
آرمینیا بیله‌فلد
1 1
سن پائولی
۷ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
1
1
سن پائولی
هفته 2
Vonovia Ruhrstadion ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
بوخوم
3 3
آرمینیا بیله‌فلد
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
3
3
آرمینیا بیله‌فلد
BWT-Stadion am Hardtwald ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
سندهاوزن
0 1
اوسنابروک
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
0
1
اوسنابروک
Millerntor-Stadion ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
سن پائولی
1 3
گروتر فورث
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Millerntor-Stadion
سن پائولی
1
3
گروتر فورث
Wildparkstadion ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
کارلسروهه
4 2
دینامو درسدن
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Wildparkstadion
کارلسروهه
4
2
دینامو درسدن
HDI-Arena ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
هانوفر
1 1
یان رگنسبورگ
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
HDI-Arena
هانوفر
1
1
یان رگنسبورگ
Voith-Arena ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
هایدنهایم
2 2
اشتوتگارت
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
Voith-Arena
هایدنهایم
2
2
اشتوتگارت
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
دارمشتات
2 0
هولشتاین کیل
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
2
0
هولشتاین کیل
Erzgebirgsstadion ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
ارزگبیرگ آئو
3 2
وهن
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
3
2
وهن
Max-Morlock-Stadion ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
نورنبرگ
0 4
هامبورگ
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
0
4
هامبورگ
هفته 3
Volksparkstadion ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
هامبورگ
1 0
بوخوم
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
Volksparkstadion
هامبورگ
1
0
بوخوم
BWT-Stadion am Hardtwald ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
سندهاوزن
3 2
نورنبرگ
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
3
2
نورنبرگ
Mercedes-Benz-Arena ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
اشتوتگارت
2 1
سن پائولی
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
2
1
سن پائولی
SchücoArena ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
آرمینیا بیله‌فلد
3 1
ارزگبیرگ آئو
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
3
1
ارزگبیرگ آئو
BRITA-Arena ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
وهن
0 3
هانوفر
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 15:30
BRITA-Arena
وهن
0
3
هانوفر
Holstein-Stadion ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
هولشتاین کیل
2 1
کارلسروهه
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
2
1
کارلسروهه
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
دینامو درسدن
2 1
هایدنهایم
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
دینامو درسدن
2
1
هایدنهایم
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
گروتر فورث
1 0
یان رگنسبورگ
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 16:00
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
1
0
یان رگنسبورگ
Bremer Brücke ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
اوسنابروک
4 0
دارمشتات
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
4
0
دارمشتات
هفته 4
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۱ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
دارمشتات
0 0
دینامو درسدن
۱ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
0
0
دینامو درسدن
Erzgebirgsstadion ۱ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
ارزگبیرگ آئو
0 0
اشتوتگارت
۱ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
0
0
اشتوتگارت
HDI-Arena ۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
هانوفر
1 1
گروتر فورث
۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
HDI-Arena
هانوفر
1
1
گروتر فورث
۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
1 3
آرمینیا بیله‌فلد
۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
1
3
آرمینیا بیله‌فلد
Vonovia Ruhrstadion ۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
بوخوم
3 3
وهن
۲ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
3
3
وهن
Max-Morlock-Stadion ۳ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
نورنبرگ
1 0
اوسنابروک
۳ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
1
0
اوسنابروک
Voith-Arena ۳ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
هایدنهایم
0 2
سندهاوزن
۳ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Voith-Arena
هایدنهایم
0
2
سندهاوزن
Wildparkstadion ۳ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
کارلسروهه
2 4
هامبورگ
۳ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Wildparkstadion
کارلسروهه
2
4
هامبورگ
Millerntor-Stadion ۴ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
سن پائولی
2 1
هولشتاین کیل
۴ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
Millerntor-Stadion
سن پائولی
2
1
هولشتاین کیل
هفته 5
Max-Morlock-Stadion ۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
نورنبرگ
2 2
هایدنهایم
۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
2
2
هایدنهایم
BWT-Stadion am Hardtwald ۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
سندهاوزن
1 0
دارمشتات
۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
1
0
دارمشتات
SchücoArena ۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
آرمینیا بیله‌فلد
2 2
گروتر فورث
۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
2
2
گروتر فورث
۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
3 3
سن پائولی
۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
3
3
سن پائولی
BRITA-Arena ۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
وهن
0 5
یان رگنسبورگ
۹ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
BRITA-Arena
وهن
0
5
یان رگنسبورگ
Volksparkstadion ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
هامبورگ
3 0
هانوفر
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Volksparkstadion
هامبورگ
3
0
هانوفر
Holstein-Stadion ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
هولشتاین کیل
1 1
ارزگبیرگ آئو
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
1
1
ارزگبیرگ آئو
Bremer Brücke ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
اوسنابروک
3 0
کارلسروهه
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
3
0
کارلسروهه
Mercedes-Benz-Arena ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
اشتوتگارت
2 1
بوخوم
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
2
1
بوخوم
هفته 6
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
گروتر فورث
2 1
وهن
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
2
1
وهن
Wildparkstadion ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
کارلسروهه
1 0
سندهاوزن
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
Wildparkstadion
کارلسروهه
1
0
سندهاوزن
HDI-Arena ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
هانوفر
0 2
آرمینیا بیله‌فلد
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
HDI-Arena
هانوفر
0
2
آرمینیا بیله‌فلد
Voith-Arena ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
هایدنهایم
3 0
هولشتاین کیل
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Voith-Arena
هایدنهایم
3
0
هولشتاین کیل
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
2 3
اشتوتگارت
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
2
3
اشتوتگارت
Erzgebirgsstadion ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
ارزگبیرگ آئو
1 0
اوسنابروک
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
1
0
اوسنابروک
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
دارمشتات
3 3
نورنبرگ
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
3
3
نورنبرگ
Vonovia Ruhrstadion ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
بوخوم
2 2
دینامو درسدن
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
2
2
دینامو درسدن
Millerntor-Stadion ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
سن پائولی
2 0
هامبورگ
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
Millerntor-Stadion
سن پائولی
2
0
هامبورگ
هفته 7
Voith-Arena ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
هایدنهایم
1 0
دارمشتات
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
Voith-Arena
هایدنهایم
1
0
دارمشتات
Holstein-Stadion ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
هولشتاین کیل
1 2
هانوفر
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
1
2
هانوفر
Mercedes-Benz-Arena ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
اشتوتگارت
2 0
گروتر فورث
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
2
0
گروتر فورث
Max-Morlock-Stadion ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
نورنبرگ
1 1
کارلسروهه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
1
1
کارلسروهه
BWT-Stadion am Hardtwald ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
سندهاوزن
1 1
بوخوم
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
1
1
بوخوم
BRITA-Arena ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
وهن
2 5
آرمینیا بیله‌فلد
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 15:30
BRITA-Arena
وهن
2
5
آرمینیا بیله‌فلد
Volksparkstadion ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
هامبورگ
4 0
ارزگبیرگ آئو
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Volksparkstadion
هامبورگ
4
0
ارزگبیرگ آئو
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
دینامو درسدن
2 1
یان رگنسبورگ
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
دینامو درسدن
2
1
یان رگنسبورگ
Bremer Brücke ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
اوسنابروک
1 1
سن پائولی
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 16:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
1
1
سن پائولی
هفته 8
SchücoArena ۵ مهر ۱۳۹۸ 21:00
آرمینیا بیله‌فلد
0 1
اشتوتگارت
۵ مهر ۱۳۹۸ 21:00
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
0
1
اشتوتگارت
BRITA-Arena ۵ مهر ۱۳۹۸ 21:00
وهن
2 0
اوسنابروک
۵ مهر ۱۳۹۸ 21:00
BRITA-Arena
وهن
2
0
اوسنابروک
۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
2 2
هامبورگ
۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
2
2
هامبورگ
Vonovia Ruhrstadion ۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
بوخوم
2 2
دارمشتات
۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
2
2
دارمشتات
Wildparkstadion ۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
کارلسروهه
1 1
هایدنهایم
۶ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Wildparkstadion
کارلسروهه
1
1
هایدنهایم
Millerntor-Stadion ۷ مهر ۱۳۹۸ 16:00
سن پائولی
2 0
سندهاوزن
۷ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Millerntor-Stadion
سن پائولی
2
0
سندهاوزن
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۷ مهر ۱۳۹۸ 16:00
گروتر فورث
0 3
هولشتاین کیل
۷ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
0
3
هولشتاین کیل
Erzgebirgsstadion ۷ مهر ۱۳۹۸ 16:00
ارزگبیرگ آئو
4 1
دینامو درسدن
۷ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
4
1
دینامو درسدن
HDI-Arena ۸ مهر ۱۳۹۸ 23:00
هانوفر
0 4
نورنبرگ
۸ مهر ۱۳۹۸ 23:00
HDI-Arena
هانوفر
0
4
نورنبرگ
هفته 9
Mercedes-Benz-Arena ۱۲ مهر ۱۳۹۸ 21:00
اشتوتگارت
1 2
وهن
۱۲ مهر ۱۳۹۸ 21:00
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
1
2
وهن
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۱۲ مهر ۱۳۹۸ 21:00
دارمشتات
1 1
کارلسروهه
۱۲ مهر ۱۳۹۸ 21:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
1
1
کارلسروهه
Volksparkstadion ۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
هامبورگ
2 0
گروتر فورث
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Volksparkstadion
هامبورگ
2
0
گروتر فورث
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
0 2
هانوفر
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
0
2
هانوفر
BWT-Stadion am Hardtwald ۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
سندهاوزن
2 2
ارزگبیرگ آئو
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 15:30
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
2
2
ارزگبیرگ آئو
Max-Morlock-Stadion ۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
نورنبرگ
1 1
سن پائولی
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
1
1
سن پائولی
Voith-Arena ۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
هایدنهایم
2 3
بوخوم
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Voith-Arena
هایدنهایم
2
3
بوخوم
Holstein-Stadion ۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
هولشتاین کیل
1 2
یان رگنسبورگ
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
1
2
یان رگنسبورگ
Bremer Brücke ۱۵ مهر ۱۳۹۸ 23:00
اوسنابروک
0 1
آرمینیا بیله‌فلد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ 23:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
0
1
آرمینیا بیله‌فلد
هفته 10
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۲۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
گروتر فورث
2 0
دینامو درسدن
۲۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
2
0
دینامو درسدن
Erzgebirgsstadion ۲۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
ارزگبیرگ آئو
4 3
نورنبرگ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
4
3
نورنبرگ
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
1 0
سندهاوزن
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
یان رگنسبورگ
1
0
سندهاوزن
Millerntor-Stadion ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
سن پائولی
0 1
دارمشتات
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
Millerntor-Stadion
سن پائولی
0
1
دارمشتات
BRITA-Arena ۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
وهن
0 0
هایدنهایم
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 15:30
BRITA-Arena
وهن
0
0
هایدنهایم
Mercedes-Benz-Arena ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 16:00
اشتوتگارت
0 1
هولشتاین کیل
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
0
1
هولشتاین کیل
HDI-Arena ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 16:00
هانوفر
0 0
اوسنابروک
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 16:00
HDI-Arena
هانوفر
0
0
اوسنابروک
Vonovia Ruhrstadion ۲۸ مهر ۱۳۹۸ 16:00
بوخوم
3 3
کارلسروهه
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 16:00
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
3
3
کارلسروهه
SchücoArena ۲۹ مهر ۱۳۹۸ 23:00
آرمینیا بیله‌فلد
1 1
هامبورگ
۲۹ مهر ۱۳۹۸ 23:00
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
1
1
هامبورگ
هفته 11
Holstein-Stadion ۳ آبان ۱۳۹۸ 21:00
هولشتاین کیل
2 1
بوخوم
۳ آبان ۱۳۹۸ 21:00
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
2
1
بوخوم
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۳ آبان ۱۳۹۸ 21:00
دارمشتات
1 0
ارزگبیرگ آئو
۳ آبان ۱۳۹۸ 21:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
1
0
ارزگبیرگ آئو
Volksparkstadion ۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
هامبورگ
6 2
اشتوتگارت
۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Volksparkstadion
هامبورگ
6
2
اشتوتگارت
۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
0 1
آرمینیا بیله‌فلد
۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
دینامو درسدن
0
1
آرمینیا بیله‌فلد
Wildparkstadion ۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
کارلسروهه
3 3
هانوفر
۴ آبان ۱۳۹۸ 15:30
Wildparkstadion
کارلسروهه
3
3
هانوفر
Max-Morlock-Stadion ۵ آبان ۱۳۹۸ 16:00
نورنبرگ
1 1
یان رگنسبورگ
۵ آبان ۱۳۹۸ 16:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
1
1
یان رگنسبورگ
Voith-Arena ۵ آبان ۱۳۹۸ 16:00
هایدنهایم
1 0
سن پائولی
۵ آبان ۱۳۹۸ 16:00
Voith-Arena
هایدنهایم
1
0
سن پائولی
Bremer Brücke ۵ آبان ۱۳۹۸ 16:00
اوسنابروک
0 0
گروتر فورث
۵ آبان ۱۳۹۸ 16:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
0
0
گروتر فورث
BWT-Stadion am Hardtwald ۷ آبان ۱۳۹۸
سندهاوزن
0 0
وهن
۷ آبان ۱۳۹۸
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
0
0
وهن
هفته 12
HDI-Arena ۱۰ آبان ۱۳۹۸ 22:00
هانوفر
1 1
سندهاوزن
۱۰ آبان ۱۳۹۸ 22:00
HDI-Arena
هانوفر
1
1
سندهاوزن
۱۰ آبان ۱۳۹۸ 22:00
یان رگنسبورگ
3 3
اوسنابروک
۱۰ آبان ۱۳۹۸ 22:00
یان رگنسبورگ
3
3
اوسنابروک
Millerntor-Stadion ۱۱ آبان ۱۳۹۸ 16:30
سن پائولی
2 2
کارلسروهه
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 16:30
Millerntor-Stadion
سن پائولی
2
2
کارلسروهه
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۱۱ آبان ۱۳۹۸ 16:30
گروتر فورث
3 1
دارمشتات
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 16:30
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
3
1
دارمشتات
Erzgebirgsstadion ۱۱ آبان ۱۳۹۸ 16:30
ارزگبیرگ آئو
1 1
هایدنهایم
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 16:30
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
1
1
هایدنهایم
Mercedes-Benz-Arena ۱۲ آبان ۱۳۹۸ 17:00
اشتوتگارت
3 1
دینامو درسدن
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 17:00
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
3
1
دینامو درسدن
SchücoArena ۱۲ آبان ۱۳۹۸ 17:00
آرمینیا بیله‌فلد
2 1
هولشتاین کیل
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 17:00
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
2
1
هولشتاین کیل
BRITA-Arena ۱۲ آبان ۱۳۹۸ 17:00
وهن
1 1
هامبورگ
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 17:00
BRITA-Arena
وهن
1
1
هامبورگ
Vonovia Ruhrstadion ۱۴ آبان ۱۳۹۸
بوخوم
3 1
نورنبرگ
۱۴ آبان ۱۳۹۸
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
3
1
نورنبرگ
هفته 13
Millerntor-Stadion ۱۷ آبان ۱۳۹۸ 22:00
سن پائولی
1 1
بوخوم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 22:00
Millerntor-Stadion
سن پائولی
1
1
بوخوم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 22:00
دینامو درسدن
1 0
وهن
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 22:00
دینامو درسدن
1
0
وهن
Holstein-Stadion ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 16:30
هولشتاین کیل
1 1
هامبورگ
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 16:30
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
1
1
هامبورگ
BWT-Stadion am Hardtwald ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 16:30
سندهاوزن
3 2
گروتر فورث
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 16:30
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
3
2
گروتر فورث
Bremer Brücke ۱۸ آبان ۱۳۹۸ 16:30
اوسنابروک
1 0
اشتوتگارت
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 16:30
Bremer Brücke
اوسنابروک
1
0
اشتوتگارت
Max-Morlock-Stadion ۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
نورنبرگ
1 5
آرمینیا بیله‌فلد
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
1
5
آرمینیا بیله‌فلد
Voith-Arena ۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
هایدنهایم
4 0
هانوفر
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
Voith-Arena
هایدنهایم
4
0
هانوفر
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
دارمشتات
2 2
یان رگنسبورگ
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
2
2
یان رگنسبورگ
Wildparkstadion ۲۱ آبان ۱۳۹۸
کارلسروهه
1 1
ارزگبیرگ آئو
۲۱ آبان ۱۳۹۸
Wildparkstadion
کارلسروهه
1
1
ارزگبیرگ آئو
هفته 14
Vonovia Ruhrstadion ۱ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بوخوم
1 1
اوسنابروک
۱ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
1
1
اوسنابروک
Erzgebirgsstadion ۱ آذر ۱۳۹۸ 22:00
ارزگبیرگ آئو
3 1
سن پائولی
۱ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
3
1
سن پائولی
Volksparkstadion ۲ آذر ۱۳۹۸ 16:30
هامبورگ
2 1
دینامو درسدن
۲ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Volksparkstadion
هامبورگ
2
1
دینامو درسدن
SchücoArena ۲ آذر ۱۳۹۸ 16:30
آرمینیا بیله‌فلد
1 1
سندهاوزن
۲ آذر ۱۳۹۸ 16:30
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
1
1
سندهاوزن
BRITA-Arena ۲ آذر ۱۳۹۸ 16:30
وهن
3 6
هولشتاین کیل
۲ آذر ۱۳۹۸ 16:30
BRITA-Arena
وهن
3
6
هولشتاین کیل
Mercedes-Benz-Arena ۳ آذر ۱۳۹۸ 17:00
اشتوتگارت
3 0
کارلسروهه
۳ آذر ۱۳۹۸ 17:00
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
3
0
کارلسروهه
۳ آذر ۱۳۹۸ 17:00
یان رگنسبورگ
3 1
هایدنهایم
۳ آذر ۱۳۹۸ 17:00
یان رگنسبورگ
3
1
هایدنهایم
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۳ آذر ۱۳۹۸ 17:00
گروتر فورث
0 0
نورنبرگ
۳ آذر ۱۳۹۸ 17:00
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
0
0
نورنبرگ
HDI-Arena ۵ آذر ۱۳۹۸
هانوفر
1 2
دارمشتات
۵ آذر ۱۳۹۸
HDI-Arena
هانوفر
1
2
دارمشتات
هفته 15
Bremer Brücke ۸ آذر ۱۳۹۸ 22:00
اوسنابروک
2 1
هامبورگ
۸ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
2
1
هامبورگ
Wildparkstadion ۸ آذر ۱۳۹۸ 22:00
کارلسروهه
4 1
یان رگنسبورگ
۸ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Wildparkstadion
کارلسروهه
4
1
یان رگنسبورگ
Max-Morlock-Stadion ۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
نورنبرگ
0 2
وهن
۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
0
2
وهن
Millerntor-Stadion ۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
سن پائولی
0 1
هانوفر
۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Millerntor-Stadion
سن پائولی
0
1
هانوفر
Vonovia Ruhrstadion ۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
بوخوم
2 0
ارزگبیرگ آئو
۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
2
0
ارزگبیرگ آئو
۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
دینامو درسدن
1 2
هولشتاین کیل
۹ آذر ۱۳۹۸ 16:30
دینامو درسدن
1
2
هولشتاین کیل
Voith-Arena ۱۰ آذر ۱۳۹۸ 17:00
هایدنهایم
1 0
گروتر فورث
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 17:00
Voith-Arena
هایدنهایم
1
0
گروتر فورث
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۱۰ آذر ۱۳۹۸ 17:00
دارمشتات
1 3
آرمینیا بیله‌فلد
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 17:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
1
3
آرمینیا بیله‌فلد
BWT-Stadion am Hardtwald ۱۰ آذر ۱۳۹۸ 17:00
سندهاوزن
2 1
اشتوتگارت
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 17:00
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
2
1
اشتوتگارت
هفته 16
Volksparkstadion ۱۵ آذر ۱۳۹۸ 22:00
هامبورگ
0 1
هایدنهایم
۱۵ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Volksparkstadion
هامبورگ
0
1
هایدنهایم
SchücoArena ۱۵ آذر ۱۳۹۸ 22:00
آرمینیا بیله‌فلد
2 2
کارلسروهه
۱۵ آذر ۱۳۹۸ 22:00
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
2
2
کارلسروهه
HDI-Arena ۱۶ آذر ۱۳۹۸ 16:30
هانوفر
3 2
ارزگبیرگ آئو
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 16:30
HDI-Arena
هانوفر
3
2
ارزگبیرگ آئو
Holstein-Stadion ۱۶ آذر ۱۳۹۸ 16:30
هولشتاین کیل
2 4
اوسنابروک
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
2
4
اوسنابروک
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۱۶ آذر ۱۳۹۸ 16:30
گروتر فورث
3 1
بوخوم
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
3
1
بوخوم
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 17:00
یان رگنسبورگ
1 0
سن پائولی
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 17:00
یان رگنسبورگ
1
0
سن پائولی
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 17:00
دینامو درسدن
1 1
سندهاوزن
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 17:00
دینامو درسدن
1
1
سندهاوزن
BRITA-Arena ۱۷ آذر ۱۳۹۸ 17:00
وهن
0 0
دارمشتات
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 17:00
BRITA-Arena
وهن
0
0
دارمشتات
Mercedes-Benz-Arena ۱۹ آذر ۱۳۹۸
اشتوتگارت
3 1
نورنبرگ
۱۹ آذر ۱۳۹۸
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
3
1
نورنبرگ
هفته 17
Vonovia Ruhrstadion ۲۲ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بوخوم
2 1
هانوفر
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
2
1
هانوفر
Erzgebirgsstadion ۲۲ آذر ۱۳۹۸ 22:00
ارزگبیرگ آئو
1 0
یان رگنسبورگ
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
1
0
یان رگنسبورگ
Voith-Arena ۲۳ آذر ۱۳۹۸ 16:30
هایدنهایم
0 0
آرمینیا بیله‌فلد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Voith-Arena
هایدنهایم
0
0
آرمینیا بیله‌فلد
Millerntor-Stadion ۲۳ آذر ۱۳۹۸ 16:30
سن پائولی
3 1
وهن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Millerntor-Stadion
سن پائولی
3
1
وهن
Wildparkstadion ۲۳ آذر ۱۳۹۸ 16:30
کارلسروهه
1 5
گروتر فورث
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Wildparkstadion
کارلسروهه
1
5
گروتر فورث
Max-Morlock-Stadion ۲۴ آذر ۱۳۹۸ 17:00
نورنبرگ
2 2
هولشتاین کیل
۲۴ آذر ۱۳۹۸ 17:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
2
2
هولشتاین کیل
BWT-Stadion am Hardtwald ۲۴ آذر ۱۳۹۸ 17:00
سندهاوزن
1 1
هامبورگ
۲۴ آذر ۱۳۹۸ 17:00
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
1
1
هامبورگ
Bremer Brücke ۲۴ آذر ۱۳۹۸ 17:00
اوسنابروک
3 0
دینامو درسدن
۲۴ آذر ۱۳۹۸ 17:00
Bremer Brücke
اوسنابروک
3
0
دینامو درسدن
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۲۶ آذر ۱۳۹۸
دارمشتات
1 1
اشتوتگارت
۲۶ آذر ۱۳۹۸
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
1
1
اشتوتگارت
هفته 18
Max-Morlock-Stadion ۲۹ آذر ۱۳۹۸ 22:00
نورنبرگ
2 0
دینامو درسدن
۲۹ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
2
0
دینامو درسدن
Wildparkstadion ۲۹ آذر ۱۳۹۸ 22:00
کارلسروهه
0 1
وهن
۲۹ آذر ۱۳۹۸ 22:00
Wildparkstadion
کارلسروهه
0
1
وهن
HDI-Arena ۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
هانوفر
2 2
اشتوتگارت
۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
HDI-Arena
هانوفر
2
2
اشتوتگارت
Millerntor-Stadion ۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
سن پائولی
3 0
آرمینیا بیله‌فلد
۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Millerntor-Stadion
سن پائولی
3
0
آرمینیا بیله‌فلد
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
دارمشتات
2 2
هامبورگ
۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
2
2
هامبورگ
Erzgebirgsstadion ۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
ارزگبیرگ آئو
3 1
گروتر فورث
۳۰ آذر ۱۳۹۸ 16:30
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
3
1
گروتر فورث
Voith-Arena ۱ دی ۱۳۹۸ 17:00
هایدنهایم
3 1
اوسنابروک
۱ دی ۱۳۹۸ 17:00
Voith-Arena
هایدنهایم
3
1
اوسنابروک
Vonovia Ruhrstadion ۱ دی ۱۳۹۸ 17:00
بوخوم
2 3
یان رگنسبورگ
۱ دی ۱۳۹۸ 17:00
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
2
3
یان رگنسبورگ
BWT-Stadion am Hardtwald ۱ دی ۱۳۹۸ 17:00
سندهاوزن
2 2
هولشتاین کیل
۱ دی ۱۳۹۸ 17:00
BWT-Stadion am Hardtwald
سندهاوزن
2
2
هولشتاین کیل
هفته 19
SchücoArena ۸ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
آرمینیا بیله‌فلد
2 0
بوخوم
۸ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
SchücoArena
آرمینیا بیله‌فلد
2
0
بوخوم
۹ بهمن ۱۳۹۸
یان رگنسبورگ
1 0
هانوفر
۹ بهمن ۱۳۹۸
یان رگنسبورگ
1
0
هانوفر
Sportpark Ronhof Thomas Sommer ۹ بهمن ۱۳۹۸
گروتر فورث
3 0
سن پائولی
۹ بهمن ۱۳۹۸
Sportpark Ronhof Thomas Sommer
گروتر فورث
3
0
سن پائولی
BRITA-Arena ۹ بهمن ۱۳۹۸
وهن
1 0
ارزگبیرگ آئو
۹ بهمن ۱۳۹۸
BRITA-Arena
وهن
1
0
ارزگبیرگ آئو
Mercedes-Benz-Arena ۹ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
اشتوتگارت
3 0
هایدنهایم
۹ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
Mercedes-Benz-Arena
اشتوتگارت
3
0
هایدنهایم
Holstein-Stadion ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
هولشتاین کیل
1 1
دارمشتات
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
1
1
دارمشتات
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
دینامو درسدن
1 0
کارلسروهه
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
دینامو درسدن
1
0
کارلسروهه
Bremer Brücke ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
اوسنابروک
1 3
سندهاوزن
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
Bremer Brücke
اوسنابروک
1
3
سندهاوزن
Volksparkstadion ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
هامبورگ
4 1
نورنبرگ
۱۱ بهمن ۱۳۹۸
Volksparkstadion
هامبورگ
4
1
نورنبرگ
هفته 20
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
یان رگنسبورگ
0 2
گروتر فورث
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
یان رگنسبورگ
0
2
گروتر فورث
Erzgebirgsstadion ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
ارزگبیرگ آئو
0 0
آرمینیا بیله‌فلد
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
Erzgebirgsstadion
ارزگبیرگ آئو
0
0
آرمینیا بیله‌فلد
HDI-Arena ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ 16:30
هانوفر
2 2
وهن
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ 16:30
HDI-Arena
هانوفر
2
2
وهن
Millerntor-Stadion ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ 16:30
سن پائولی
1 1
اشتوتگارت
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ 16:30
Millerntor-Stadion
سن پائولی
1
1
اشتوتگارت
Wildparkstadion ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ 16:30
کارلسروهه
0 2
هولشتاین کیل
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ 16:30
Wildparkstadion
کارلسروهه
0
2
هولشتاین کیل
Max-Morlock-Stadion ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ 17:00
نورنبرگ
2 0
سندهاوزن
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ 17:00
Max-Morlock-Stadion
نورنبرگ
2
0
سندهاوزن
Voith-Arena ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ 17:00
هایدنهایم
0 0
دینامو درسدن
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ 17:00
Voith-Arena
هایدنهایم
0
0
دینامو درسدن
Merck-Stadion am Böllenfalltor ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ 17:00
دارمشتات
2 2
اوسنابروک
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ 17:00
Merck-Stadion am Böllenfalltor
دارمشتات
2
2
اوسنابروک
Vonovia Ruhrstadion ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
بوخوم
1 3
هامبورگ
۱۵ بهمن ۱۳۹۸
Vonovia Ruhrstadion
بوخوم
1
3
هامبورگ
هفته 21
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
دینامو درسدن
2 3
دارمشتات
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
دینامو درسدن
2
3
دارمشتات
BWT-Stadion am Hardtwald ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ 22:00
سندهاوزن
0 1