بوندس لیگا 2 آلمان

2019-2020
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
در شرف محرومیت
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
34
18
14
2
65
30
35
68
2
اشتوتگارت
م ش پ پ ش
34
17
7
10
62
41
21
58
3
هایدنهایم
ش پ م پ ش
34
15
10
9
45
36
9
55
4
هامبورگ
م پ م ش ش
34
14
12
8
62
46
16
54
5
دارمشتات
ش پ ش پ پ
34
13
13
8
48
43
5
52
6
هانوفر
پ ش پ ش پ
34
13
9
12
54
49
5
48
7
34
13
8
13
46
48
-2
47
8
بوخوم
پ پ پ م ش
34
11
13
10
53
51
2
46
9
گروتر فورث
م پ م م ش
34
11
11
12
46
45
1
44
10
34
11
10
13
50
56
-6
43
11
سندهاوزن
پ م ش ش پ
34
10
13
11
43
45
-2
43
12
34
11
10
13
53
56
-3
43
13
اوسنابروک
م ش م پ م
34
9
13
12
46
48
-2
40
14
سن پائولی
ش پ ش م ش
34
9
12
13
41
50
-9
39
15
نورنبرگ
م ش پ ش م
34
8
13
13
45
58
-13
37
16
کارلسروهه
ش پ ش م پ
34
8
13
13
45
56
-11
37
17
وهن
ش پ ش ش پ
34
9
7
18
45
65
-20
34
18
34
8
8
18
32
58
-26
32
صعود به دسته بالا پلی آف صعود پلی آف سقوط سقوط به دسته پایین
نمایش تمام صفحه
آرمینیا بیله‌فلد
اشتوتگارت
هایدنهایم
هامبورگ
دارمشتات
هانوفر
ارزگبیرگ آئو
بوخوم
گروتر فورث
یان رگنسبورگ
سندهاوزن
هولشتاین کیل
اوسنابروک
سن پائولی
نورنبرگ
کارلسروهه
وهن
دینامو درسدن
1 آرمینیا بیله‌فلد 0–1 3–0 1–1 1–0 1–0 3–1 2–0 2–2 6–0 1–1 2–1 1–1 1–1 1–1 2–2 1–0 4–0
2 اشتوتگارت 1–1 3–0 3–2 1–3 2–1 3–0 2–1 2–0 2–0 5–1 0–1 0–0 2–1 3–1 3–0 1–2 3–1
3 هایدنهایم 0–0 2–2 2–1 1–0 4–0 3–0 2–3 1–0 4–1 0–2 3–0 3–1 1–0 2–2 3–1 1–0 0–0
4 هامبورگ 0–0 6–2 0–1 1–1 3–0 4–0 1–0 2–0 2–1 1–5 3–3 1–1 0–2 4–1 2–0 3–2 2–1
5 دارمشتات 1–3 1–1 2–0 2–2 3–2 1–0 0–0 1–1 2–2 1–0 2–0 2–2 4–0 3–3 1–1 3–1 0–0
6 هانوفر 0–2 2–2 2–1 1–1 1–2 3–2 2–0 1–1 1–1 1–1 3–1 0–0 4–0 0–4 1–1 2–2 3–0
7 ارزگبیرگ آئو 0–0 0–0 1–1 3–0 1–3 2–1 1–2 3–1 1–0 3–1 1–2 1–0 3–1 4–3 1–0 3–2 4–1
8 بوخوم 3–3 0–1 3–0 1–3 2–2 2–1 2–0 2–2 2–3 4–4 2–1 1–1 2–0 3–1 3–3 3–3 2–2
9 گروتر فورث 2–4 2–0 0–0 2–2 3–1 1–3 0–2 3–1 1–0 1–2 0–3 0–2 3–0 0–0 1–2 2–1 2–0
10 یان رگنسبورگ 1–3 2–3 3–1 2–2 3–0 1–0 1–2 3–1 0–2 1–0 2–2 3–3 1–0 2–2 2–1 1–0 1–2
11 سندهاوزن 0–0 2–1 0–1 1–1 1–0 3–1 2–2 1–1 3–2 0–0 2–2 0–1 2–2 3–2 0–2 0–0 0–1
12 هولشتاین کیل 1–2 3–2 0–1 1–1 1–1 1–2 1–1 2–1 1–1 1–2 1–1 2–4 2–1 1–1 2–1 1–2 2–0
13 اوسنابروک 0–1 1–0 1–3 2–1 4–0 2–4 0–0 0–2 0–0 2–2 1–3 4–1 1–1 0–1 3–0 2–6 3–0
14 سن پائولی 3–0 1–1 0–0 2–0 0–1 0–1 2–1 1–1 1–3 1–1 2–0 2–1 3–1 1–0 2–2 3–1 0–0
15 نورنبرگ 1–5 0–6 2–2 0–4 1–2 0–3 1–1 0–0 0–1 1–1 2–0 2–2 1–0 1–1 1–1 0–2 2–0
16 کارلسروهه 3–3 2–1 1–1 2–4 2–0 3–3 1–1 0–0 1–5 4–1 1–0 0–2 1–1 1–1 0–1 0–1 4–2
17 وهن 2–5 2–1 0–0 1–1 0–0 0–3 1–0 0–1 1–1 0–5 0–1 3–6 2–0 5–3 0–6 1–2 2–3
18 دینامو درسدن 0–1 0–2 2–1 0–1 2–3 0–2 2–1 1–2 1–1 2–1 1–1 1–2 2–2 3–3 0–1 1–0 1–0
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
آرمینیا بیله‌فلد 1814234653052114191361443301590000000
اشتوتگارت 1771034624172511212445824222000000000
هایدنهایم 1510934453650215180425583281400000000
هامبورگ 141283462464828214327583731780000000
هانوفر 139123454497278167457483481460000000
ارزگبیرگ آئو 138133446488048113454513131390000000
دارمشتات 131383448435739176396593551620000000
یان رگنسبورگ 1110133450568427176507693071350000000
هولشتاین کیل 1110133453564734188357903461640000000
گروتر فورث 1111123446457909176497913481480000000
بوخوم 1113103453518038135461723351500000000
سندهاوزن 1013113443457946196518813971530000000
وهن 97183445657767165479643001260000000
سن پائولی 912133441506037185433472951340000000
اوسنابروک 9131234464865510137393653181470000000
کارلسروهه 813133445567134181468743421350000000
دینامو درسدن 88183432588266127449642771220000000
نورنبرگ 8131334455870510170449683451350000000
جدول گلزنان
#
بازیکن
بازی
گل (پنالتی)
1
F. Klos
آرمینیا بیله‌فلد
33
21 (4)
2
M. Schäffler
وهن
32
19 (2)
3
P. Hofmann
کارلسروهه
33
17 (3)
4
S. Dursun
دارمشتات
34
16 (1)
5
M. Ducksch
هانوفر
28
15 (3)
6
T. Kleindienst
هایدنهایم
27
14
نیکولاس گنزالس
اشتوتگارت
27
14 (4)
K. Behrens
سندهاوزن
32
14 (5)
9
S. Ganvoula
بوخوم
28
13 (3)
جدول پاس گل
#
بازیکن
بازی
پاس گل
1
M. Hartel
آرمینیا بیله‌فلد
33
11
M. Wanitzek
کارلسروهه
34
11
3
J. Geis
نورنبرگ
29
10
4
T. Leibold
هامبورگ
34
9
5
S. Aigner
وهن
23
8
D. Blum
بوخوم
25
8
7
M. Dæhli
سن پائولی
16
7
صالح اوزجان
هولشتاین کیل
28
7
M. Lorenz
کارلسروهه
29
7
جدول کارت زرد و قرمز
#
بازیکن
امتیاز
1
W. Anton
هانوفر
12
1
0
14
2
C. Rizzuto
ارزگبیرگ آئو
9
2
0
13
3
J. Meffert
هولشتاین کیل
5
1
1
12
4
P. Ebert
دینامو درسدن
12
0
0
12
5
B. Saller
یان رگنسبورگ
12
0
0
12
6
A. Sørensen
نورنبرگ
5
1
1
12
7
S. Aigner
وهن
6
0
1
11
8
B. Gimber
یان رگنسبورگ
11
0
0
11
9
U. Taffertshofer
اوسنابروک
9
1
0
11
10
J. Müller
دینامو درسدن
8
1
0
10
11
J. Nikolaou
دینامو درسدن
5
0
1
10
12
P. Seguin
گروتر فورث
10
0
0
10
13
V. Pálsson
دارمشتات
6
2
0
10
14
B. Röcker
وهن
5
0
1
10
15
S. Mrowca
وهن
8
1
0
10
جدول بازی جوانمردانه
#
باشگاهها
امتیاز
1
آرمینیا بیله‌فلد
آرمینیا بیله‌فلد
52
1
0
54
2
هامبورگ
هامبورگ
48
1
1
55
3
هایدنهایم
هایدنهایم
50
1
1
57
4
هولشتاین کیل
هولشتاین کیل
47
1
2
59
5
دارمشتات
دارمشتات
57
3
0
63
6
سن پائولی
سن پائولی
60
3
0
66
7
گروتر فورث
گروتر فورث
79
0
0
79
8
اوسنابروک
اوسنابروک
65
3
2
81
9
کارلسروهه
کارلسروهه
71
1
2
83
10
اشتوتگارت
اشتوتگارت
72
4
1
85
11
نورنبرگ
نورنبرگ
70
3
2
86
12
یان رگنسبورگ
یان رگنسبورگ
84
2
0
88
13
هانوفر
هانوفر
72
6
1
89
14
ارزگبیرگ آئو
ارزگبیرگ آئو
80
3
1
91
15
بوخوم
بوخوم
80
1
2
92
16
سندهاوزن
سندهاوزن
79
2
2
93
17
وهن
وهن
77
3
3
98
18
دینامو درسدن
دینامو درسدن
82
3
3
103
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
هفته 1
۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
اشتوتگارت
2 1
هانوفر
۵ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
دینامو درسدن
0 1
نورنبرگ
۵ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
اوسنابروک
1 3
هایدنهایم
۵ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
هولشتاین کیل
1 1
سندهاوزن
۶ مرداد ۱۳۹۸
- 16:00
هامبورگ
1 1
دارمشتات
۶ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
وهن
1 2
کارلسروهه
۶ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
گروتر فورث
0 2
ارزگبیرگ آئو
۶ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
یان رگنسبورگ
3 1
بوخوم
۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
آرمینیا بیله‌فلد
1 1
سن پائولی
هفته 2
۱۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
سندهاوزن
0 1
اوسنابروک
۱۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
بوخوم
3 3
آرمینیا بیله‌فلد
۱۱ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
سن پائولی
1 3
گروتر فورث
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
کارلسروهه
4 2
دینامو درسدن
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
هانوفر
1 1
یان رگنسبورگ
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
- 16:00
هایدنهایم
2 2
اشتوتگارت
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
ارزگبیرگ آئو
3 2
وهن
۱۳ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
دارمشتات
2 0
هولشتاین کیل
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
نورنبرگ
0 4
هامبورگ
هفته 3
۲۵ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
سندهاوزن
3 2
نورنبرگ
۲۵ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
هامبورگ
1 0
بوخوم
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
وهن
0 3
هانوفر
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
آرمینیا بیله‌فلد
3 1
ارزگبیرگ آئو
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
- 15:30
اشتوتگارت
2 1
سن پائولی
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
- 16:00
گروتر فورث
1 0
یان رگنسبورگ
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
- 16:00
دینامو درسدن
2 1
هایدنهایم
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
- 16:00
هولشتاین کیل
2 1
کارلسروهه
۲۸ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
اوسنابروک
4 0
دارمشتات
هفته 4
۱ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
ارزگبیرگ آئو
0 0
اشتوتگارت
۱ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
دارمشتات
0 0
دینامو درسدن
۲ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
بوخوم
3 3
وهن
۲ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
یان رگنسبورگ
1 3
آرمینیا بیله‌فلد
۲ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
هانوفر
1 1
گروتر فورث
۳ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
کارلسروهه
2 4
هامبورگ
۳ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
هایدنهایم
0 2
سندهاوزن
۳ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
نورنبرگ
1 0
اوسنابروک
۴ شهریور ۱۳۹۸
- 23:00
سن پائولی
2 1
هولشتاین کیل
هفته 5
۸ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
سندهاوزن
1 0
دارمشتات
۸ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
نورنبرگ
2 2
هایدنهایم
۹ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
وهن
0 5
یان رگنسبورگ
۹ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
دینامو درسدن
3 3
سن پائولی
۹ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
آرمینیا بیله‌فلد
2 2
گروتر فورث
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
اوسنابروک
3 0
کارلسروهه
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
هولشتاین کیل
1 1
ارزگبیرگ آئو
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
هامبورگ
3 0
هانوفر
۱۱ شهریور ۱۳۹۸
- 23:00
اشتوتگارت
2 1
بوخوم
هفته 6
۲۲ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
کارلسروهه
1 0
سندهاوزن
۲۲ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
گروتر فورث
2 1
وهن
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
یان رگنسبورگ
2 3
اشتوتگارت
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
هایدنهایم
3 0
هولشتاین کیل
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
هانوفر
0 2
آرمینیا بیله‌فلد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
بوخوم
2 2
دینامو درسدن
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
دارمشتات
3 3
نورنبرگ
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
ارزگبیرگ آئو
1 0
اوسنابروک
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
- 23:00
سن پائولی
2 0
هامبورگ
هفته 7
۲۹ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
هولشتاین کیل
1 2
هانوفر
۲۹ شهریور ۱۳۹۸
- 21:00
هایدنهایم
1 0
دارمشتات
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
وهن
2 5
آرمینیا بیله‌فلد
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
سندهاوزن
1 1
بوخوم
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
نورنبرگ
1 1
کارلسروهه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
- 15:30
اشتوتگارت
2 0
گروتر فورث
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
اوسنابروک
1 1
سن پائولی
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
دینامو درسدن
2 1
یان رگنسبورگ
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
- 16:00
هامبورگ
4 0
ارزگبیرگ آئو
هفته 8
۵ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
وهن
2 0
اوسنابروک
۵ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
آرمینیا بیله‌فلد
0 1
اشتوتگارت
۶ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
کارلسروهه
1 1
هایدنهایم
۶ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
بوخوم
2 2
دارمشتات
۶ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
یان رگنسبورگ
2 2
هامبورگ
۷ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
ارزگبیرگ آئو
4 1
دینامو درسدن
۷ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
گروتر فورث
0 3
هولشتاین کیل
۷ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
سن پائولی
2 0
سندهاوزن
۸ مهر ۱۳۹۸
- 23:00
هانوفر
0 4
نورنبرگ
هفته 9
۱۲ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
دارمشتات
1 1
کارلسروهه
۱۲ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
اشتوتگارت
1 2
وهن
۱۳ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
سندهاوزن
2 2
ارزگبیرگ آئو
۱۳ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
دینامو درسدن
0 2
هانوفر
۱۳ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
هامبورگ
2 0
گروتر فورث
۱۴ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
هولشتاین کیل
1 2
یان رگنسبورگ
۱۴ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
هایدنهایم
2 3
بوخوم
۱۴ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
نورنبرگ
1 1
سن پائولی
۱۵ مهر ۱۳۹۸
- 23:00
اوسنابروک
0 1
آرمینیا بیله‌فلد
هفته 10
۲۶ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
ارزگبیرگ آئو
4 3
نورنبرگ
۲۶ مهر ۱۳۹۸
- 21:00
گروتر فورث
2 0
دینامو درسدن
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
وهن
0 0
هایدنهایم
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
سن پائولی
0 1
دارمشتات
۲۷ مهر ۱۳۹۸
- 15:30
یان رگنسبورگ
1 0
سندهاوزن
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
بوخوم
3 3
کارلسروهه
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
هانوفر
0 0
اوسنابروک
۲۸ مهر ۱۳۹۸
- 16:00
اشتوتگارت
0 1
هولشتاین کیل
۲۹ مهر ۱۳۹۸
- 23:00
آرمینیا بیله‌فلد
1 1
هامبورگ
هفته 11
۳ آبان ۱۳۹۸
- 21:00
دارمشتات
1 0
ارزگبیرگ آئو
۳ آبان ۱۳۹۸
- 21:00
هولشتاین کیل
2 1
بوخوم
۴ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
کارلسروهه
3 3
هانوفر
۴ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
دینامو درسدن
0 1
آرمینیا بیله‌فلد
۴ آبان ۱۳۹۸
- 15:30
هامبورگ
6 2
اشتوتگارت
۵ آبان ۱۳۹۸
- 16:00
اوسنابروک
0 0
گروتر فورث
۵ آبان ۱۳۹۸
- 16:00
هایدنهایم
1 0
سن پائولی
۵ آبان ۱۳۹۸
- 16:00
نورنبرگ
1 1
یان رگنسبورگ
۷ آبان ۱۳۹۸
- 00:00
سندهاوزن
0 0
وهن
هفته 12
۱۰ آبان ۱۳۹۸
- 22:00
یان رگنسبورگ
3 3
اوسنابروک
۱۰ آبان ۱۳۹۸
- 22:00
هانوفر
1 1
سندهاوزن
۱۱ آبان ۱۳۹۸
- 16:30
ارزگبیرگ آئو
1 1
هایدنهایم
۱۱ آبان ۱۳۹۸
- 16:30
گروتر فورث
3 1
دارمشتات
۱۱ آبان ۱۳۹۸
- 16:30
سن پائولی
2 2
کارلسروهه
۱۲ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
وهن
1 1
هامبورگ
۱۲ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
آرمینیا بیله‌فلد
2 1
هولشتاین کیل
۱۲ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
اشتوتگارت
3 1
دینامو درسدن
۱۴ آبان ۱۳۹۸
- 00:00
بوخوم
3 1
نورنبرگ
هفته 13
۱۷ آبان ۱۳۹۸
- 22:00
دینامو درسدن
1 0
وهن
۱۷ آبان ۱۳۹۸
- 22:00
سن پائولی
1 1
بوخوم
۱۸ آبان ۱۳۹۸
- 16:30
اوسنابروک
1 0
اشتوتگارت
۱۸ آبان ۱۳۹۸
- 16:30
سندهاوزن
3 2
گروتر فورث
۱۸ آبان ۱۳۹۸
- 16:30
هولشتاین کیل
1 1
هامبورگ
۱۹ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
دارمشتات
2 2
یان رگنسبورگ
۱۹ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
هایدنهایم
4 0
هانوفر
۱۹ آبان ۱۳۹۸
- 17:00
نورنبرگ
1 5
آرمینیا بیله‌فلد
۲۱ آبان ۱۳۹۸
- 00:00
کارلسروهه
1 1
ارزگبیرگ آئو
هفته 14
۱ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
ارزگبیرگ آئو
3 1
سن پائولی
۱ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
بوخوم
1 1
اوسنابروک
۲ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
وهن
3 6
هولشتاین کیل
۲ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
آرمینیا بیله‌فلد
1 1
سندهاوزن
۲ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
هامبورگ
2 1
دینامو درسدن
۳ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
گروتر فورث
0 0
نورنبرگ
۳ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
یان رگنسبورگ
3 1
هایدنهایم
۳ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
اشتوتگارت
3 0
کارلسروهه
۵ آذر ۱۳۹۸
- 00:00
هانوفر
1 2
دارمشتات
هفته 15
۸ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
کارلسروهه
4 1
یان رگنسبورگ
۸ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
اوسنابروک
2 1
هامبورگ
۹ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
دینامو درسدن
1 2
هولشتاین کیل
۹ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
بوخوم
2 0
ارزگبیرگ آئو
۹ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
سن پائولی
0 1
هانوفر
۹ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
نورنبرگ
0 2
وهن
۱۰ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
سندهاوزن
2 1
اشتوتگارت
۱۰ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
دارمشتات
1 3
آرمینیا بیله‌فلد
۱۰ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
هایدنهایم
1 0
گروتر فورث
هفته 16
۱۵ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
آرمینیا بیله‌فلد
2 2
کارلسروهه
۱۵ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
هامبورگ
0 1
هایدنهایم
۱۶ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
گروتر فورث
3 1
بوخوم
۱۶ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
هولشتاین کیل
2 4
اوسنابروک
۱۶ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
هانوفر
3 2
ارزگبیرگ آئو
۱۷ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
وهن
0 0
دارمشتات
۱۷ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
دینامو درسدن
1 1
سندهاوزن
۱۷ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
یان رگنسبورگ
1 0
سن پائولی
۱۹ آذر ۱۳۹۸
- 00:00
اشتوتگارت
3 1
نورنبرگ
هفته 17
۲۲ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
ارزگبیرگ آئو
1 0
یان رگنسبورگ
۲۲ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
بوخوم
2 1
هانوفر
۲۳ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
کارلسروهه
1 5
گروتر فورث
۲۳ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
سن پائولی
3 1
وهن
۲۳ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
هایدنهایم
0 0
آرمینیا بیله‌فلد
۲۴ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
اوسنابروک
3 0
دینامو درسدن
۲۴ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
سندهاوزن
1 1
هامبورگ
۲۴ آذر ۱۳۹۸
- 17:00
نورنبرگ
2 2
هولشتاین کیل
۲۶ آذر ۱۳۹۸
- 00:00
دارمشتات
1 1
اشتوتگارت
هفته 18
۲۹ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
کارلسروهه
0 1
وهن
۲۹ آذر ۱۳۹۸
- 22:00
نورنبرگ
2 0
دینامو درسدن
۳۰ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
ارزگبیرگ آئو
3 1
گروتر فورث
۳۰ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
دارمشتات
2 2
هامبورگ
۳۰ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
سن پائولی
3 0
آرمینیا بیله‌فلد
۳۰ آذر ۱۳۹۸
- 16:30
هانوفر
2 2
اشتوتگارت
۱ دی ۱۳۹۸
- 17:00
سندهاوزن
2 2
هولشتاین کیل
۱ دی ۱۳۹۸
- 17:00
بوخوم
2 3
یان رگنسبورگ
۱ دی ۱۳۹۸
- 17:00
هایدنهایم
3 1
اوسنابروک
هفته 19
۸ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
آرمینیا بیله‌فلد
2 0
بوخوم
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
وهن
1 0
ارزگبیرگ آئو
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
گروتر فورث
3 0
سن پائولی
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
یان رگنسبورگ
1 0
هانوفر
۹ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
اشتوتگارت
3 0
هایدنهایم
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
اوسنابروک
1 3
سندهاوزن
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
دینامو درسدن
1 0
کارلسروهه
۱۰ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
هولشتاین کیل
1 1
دارمشتات
۱۱ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
هامبورگ
4 1
نورنبرگ
هفته 20
۱۱ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
ارزگبیرگ آئو
0 0
آرمینیا بیله‌فلد
۱۱ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
یان رگنسبورگ
0 2
گروتر فورث
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
کارلسروهه
0 2
هولشتاین کیل
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
سن پائولی
1 1
اشتوتگارت
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
هانوفر
2 2
وهن
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
دارمشتات
2 2
اوسنابروک
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
هایدنهایم
0 0
دینامو درسدن
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
نورنبرگ
2 0
سندهاوزن
۱۵ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
بوخوم
1 3
هامبورگ
هفته 21
۱۸ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
سندهاوزن
0 1
هایدنهایم
۱۸ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
دینامو درسدن
2 3
دارمشتات
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
اوسنابروک
0 1
نورنبرگ
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
هامبورگ
2 0
کارلسروهه
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
اشتوتگارت
3 0
ارزگبیرگ آئو
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
وهن
0 1
بوخوم
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
گروتر فورث
1 3
هانوفر
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
آرمینیا بیله‌فلد
6 0
یان رگنسبورگ
۲۲ بهمن ۱۳۹۸
- 00:00
هولشتاین کیل
2 1
سن پائولی
هفته 22
۲۵ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
سن پائولی
0 0
دینامو درسدن
۲۵ بهمن ۱۳۹۸
- 22:00
هایدنهایم
2 2
نورنبرگ
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
گروتر فورث
2 4
آرمینیا بیله‌فلد
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
یان رگنسبورگ
1 0
وهن
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
- 16:30
هانوفر
1 1
هامبورگ
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
کارلسروهه
1 1
اوسنابروک
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
ارزگبیرگ آئو
1 2
هولشتاین کیل
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
- 17:00
دارمشتات
1