بوندس لیگا آلمان

2019-2020
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ پ پ پ
34
26
4
4
100
32
68
82
2
پ پ ش پ ش
34
21
6
7
84
41
43
69
3
م پ م ش پ
34
18
12
4
81
37
44
66
4
ش ش پ پ پ
34
20
5
9
66
40
26
65
5
ش م پ ش پ
34
19
6
9
61
44
17
63
6
م ش پ پ پ
34
15
7
12
53
53
0
52
7
پ م ش پ ش
34
13
10
11
48
46
2
49
8
پ م پ ش پ
34
13
9
12
48
47
1
48
9
ش پ پ م پ
34
13
6
15
59
60
-1
45
10
ش ش ش پ ش
34
11
8
15
48
59
-11
41
11
م پ پ ش پ
34
12
5
17
41
58
-17
41
12
م م ش ش ش
34
9
12
13
38
58
-20
39
13
پ ش پ پ ش
34
11
4
19
44
65
-21
37
14
م ش ش م ش
34
10
6
18
51
69
-18
36
15
م پ ش م ش
34
9
9
16
45
63
-18
36
16
ش پ ش ش پ
34
8
7
19
42
69
-27
31
17
م ش م م ش
34
6
12
16
36
67
-31
30
18
م ش ش ش ش
34
4
8
22
37
74
-37
20
سهمیه لیگ قهرمانان سهمیه لیگ اروپا پلی آف لیگ اروپا پلی آف سقوط سقوط به دسته پائین
نمایش تمام صفحه
بایرن مونیخ
بوروسیا دورتموند
لایپزیگ
بوروسیا مونشن گلادباخ
بایر لورکوزن
هوفنهایم
ولفسبورگ
فرایبورگ
اینتراخت فرانکفورت
هرتابرلین
یونیون برلین
شالکه
ماینز
کلن
آگزبورگ
وردربرمن
فورتونا دوسلدورف
پادربورن
1 بایرن مونیخ 4–0 0–0 2–1 1–2 1–2 2–0 3–1 5–2 2–2 2–1 5–0 6–1 4–0 2–0 6–1 5–0 3–2
2 بوروسیا دورتموند 0–1 3–3 1–0 4–0 0–4 3–0 1–0 4–0 1–0 5–0 4–0 0–2 5–1 5–1 2–2 5–0 3–3
3 لایپزیگ 1–1 0–2 2–2 1–1 3–1 1–1 1–1 2–1 2–2 3–1 1–3 8–0 4–1 3–1 3–0 2–2 1–1
4 بوروسیا مونشن گلادباخ 2–1 1–2 1–3 1–3 1–1 3–0 4–2 4–2 2–1 4–1 0–0 3–1 2–1 5–1 3–1 2–1 2–0
5 بایر لورکوزن 2–4 4–3 1–1 1–2 0–0 1–4 1–1 4–0 0–1 2–0 2–1 1–0 3–1 2–0 2–2 3–0 3–2
6 هوفنهایم 0–6 2–1 0–2 0–3 2–1 2–3 0–3 1–2 0–3 4–0 2–0 1–5 3–1 2–4 3–2 1–1 3–0
7 ولفسبورگ 0–4 0–2 0–0 2–1 0–2 1–1 2–2 1–2 1–2 1–0 1–1 4–0 2–1 0–0 2–3 1–1 1–1
8 فرایبورگ 1–3 2–2 2–1 1–0 0–1 1–0 1–0 1–0 2–1 3–1 4–0 3–0 1–2 1–1 0–1 0–2 0–2
9 اینتراخت فرانکفورت 5–1 2–2 2–0 1–3 3–0 1–0 0–2 3–3 2–2 1–2 2–1 0–2 2–4 5–0 2–2 2–1 3–2
10 هرتابرلین 0–4 1–2 2–4 0–0 2–0 2–3 0–3 1–0 1–4 4–0 0–0 1–3 0–5 2–0 2–2 3–1 2–1
11 یونیون برلین 0–2 3–1 0–4 2–0 2–3 0–2 2–2 2–0 1–2 1–0 1–1 1–1 2–0 2–0 1–2 3–0 1–0
12 شالکه 0–3 0–0 0–5 2–0 1–1 1–1 1–4 2–2 1–0 3–0 2–1 2–1 1–1 0–3 0–1 3–3 1–1
13 ماینز 1–3 0–4 0–5 1–3 0–1 0–1 0–1 1–2 2–1 2–1 2–3 0–0 3–1 0–1 3–1 1–1 2–0
14 کلن 1–4 1–3 2–4 0–1 2–0 1–2 3–1 4–0 1–1 0–4 1–2 3–0 2–2 1–1 1–0 2–2 3–0
15 آگزبورگ 2–2 3–5 1–2 2–3 0–3 1–3 1–2 1–1 2–1 4–0 1–1 2–3 2–1 1–1 2–1 3–0 0–0
16 وردربرمن 0–1 0–2 0–3 0–0 1–4 0–3 0–1 2–2 0–3 1–1 0–2 1–2 0–5 6–1 3–2 1–3 0–1
17 فورتونا دوسلدورف 0–4 0–1 0–3 1–4 1–3 2–2 1–1 1–2 1–1 3–3 2–1 2–1 1–0 2–0 1–1 0–1 0–0
18 پادربورن 2–3 1–6 2–3 1–3 1–4 1–1 2–4 1–3 2–1 1–2 1–1 1–5 1–2 1–2 0–1 1–5 2–0
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
2644341003252315240323774902540000000
216734844148115190305563481930000000
20593466407437172423923621980000000
196934614458610213394923601880000000
1812434813750310188373784322180000000
157123453536528174383613421620000000
1310113448466948167489723661590000000
139123448474227150329563311480000000
136153459607045213425573861750000000
125173441586858137523632971350000000
114193444657335174462703311440000000
118153448597649124465572841220000000
106183451697846175486753181510000000
99163445636627133378812901350000000
912133438586427152401802861290000000
87193442697644160462523151420000000
612163436677804148407563041190000000
48223437748235176426623121290000000
بیشترین سیو ها
مورد خطا قرار گرفته
بیشترین ارتکاب به خطا
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
هفته 1
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
بایرن مونیخ
2 2
هرتابرلین
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
بایرن مونیخ
2
2
هرتابرلین
| ورزشگاه آلیانز | داور: H. Osmers
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 13:30
ولفسبورگ
2 1
کلن
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 13:30
ولفسبورگ
2
1
کلن
| ورزشگاه فولکس واگن
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 13:30
وردربرمن
1 3
فورتونا دوسلدورف
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 13:30
وردربرمن
1
3
فورتونا دوسلدورف
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
بوروسیا دورتموند
5 1
آگزبورگ
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
بوروسیا دورتموند
5
1
آگزبورگ
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: F. Willenborg
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
3 2
پادربورن
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
3
2
پادربورن
| ورزشگاه بای آره نا | داور: T. Stieler
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
3 0
ماینز
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
3
0
ماینز
| ورزشگاه شوارزوالد | داور: R. Hartmann
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
0 0
شالکه
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ 21:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
0
شالکه
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: F. Brych
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
1 0
هوفنهایم
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
1
0
هوفنهایم
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: D. Siebert
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
یونیون برلین
0 4
لایپزیگ
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ 20:30
یونیون برلین
0
4
لایپزیگ
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: M. Schmidt
هفته 2
۱ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
کلن
1 3
بوروسیا دورتموند
۱ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
کلن
1
3
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه رین انرژی | داور: C. Dingert
۲ شهریور ۱۳۹۸ 13:30
ماینز
1 3
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲ شهریور ۱۳۹۸ 13:30
ماینز
1
3
بوروسیا مونشن گلادباخ
| ورزشگاه اپل
۲ شهریور ۱۳۹۸ 13:30
آگزبورگ
1 1
یونیون برلین
۲ شهریور ۱۳۹۸ 13:30
آگزبورگ
1
1
یونیون برلین
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا
۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
هوفنهایم
3 2
وردربرمن
۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
هوفنهایم
3
2
وردربرمن
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: S. Stegemann
۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
فورتونا دوسلدورف
1 3
بایر لورکوزن
۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
فورتونا دوسلدورف
1
3
بایر لورکوزن
| ورزشگاه مرکور اسپیل | داور: P. Ittrich
۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
1 3
فرایبورگ
۲ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
1
3
فرایبورگ
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: T. Welz
۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
شالکه
0 3
بایرن مونیخ
۲ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
شالکه
0
3
بایرن مونیخ
| ورزشگاه ولتینز | داور: M. Fritz
۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
لایپزیگ
2 1
اینتراخت فرانکفورت
۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
لایپزیگ
2
1
اینتراخت فرانکفورت
| ورزشگاه ردبول آرنا | داور: B. Cortus
۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
هرتابرلین
0 3
ولفسبورگ
۳ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
هرتابرلین
0
3
ولفسبورگ
| ورزشگاه المپیک برلین | داور: G. Winkmann
هفته 3
۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 3
لایپزیگ
۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
3
لایپزیگ
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: S. Jablonski
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
6 1
ماینز
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
6
1
ماینز
| ورزشگاه آلیانز | داور: M. Schmidt
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
0 0
هوفنهایم
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
0
0
هوفنهایم
| ورزشگاه بای آره نا | داور: F. Zwayer
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
ولفسبورگ
1 1
پادربورن
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
ولفسبورگ
1
1
پادربورن
| ورزشگاه فولکس واگن | داور: D. Schlager
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
1 2
کلن
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
1
2
کلن
| ورزشگاه شوارزوالد | داور: R. Kampka
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
شالکه
3 0
هرتابرلین
۹ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
شالکه
3
0
هرتابرلین
| ورزشگاه ولتینز | داور: T. Stieler
۹ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
یونیون برلین
3 1
بوروسیا دورتموند
۹ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
یونیون برلین
3
1
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: F. Brych
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
وردربرمن
3 2
آگزبورگ
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
وردربرمن
3
2
آگزبورگ
| wohninvest WESERSTADION | داور: S. Storks
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
اینتراخت فرانکفورت
2 1
فورتونا دوسلدورف
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
اینتراخت فرانکفورت
2
1
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: F. Willenborg
هفته 4
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
فورتونا دوسلدورف
1 1
ولفسبورگ
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
فورتونا دوسلدورف
1
1
ولفسبورگ
| ورزشگاه مرکور اسپیل | داور: M. Gräfe
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بوروسیا دورتموند
4 0
بایر لورکوزن
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بوروسیا دورتموند
4
0
بایر لورکوزن
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: D. Siebert
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
ماینز
2 1
هرتابرلین
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
ماینز
2
1
هرتابرلین
| ورزشگاه اپل | داور: M. Fritz
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
آگزبورگ
2 1
اینتراخت فرانکفورت
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
آگزبورگ
2
1
اینتراخت فرانکفورت
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا | داور: H. Osmers
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
کلن
0 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
کلن
0
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
| ورزشگاه رین انرژی | داور: D. Aytekin
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
یونیون برلین
1 2
وردربرمن
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
یونیون برلین
1
2
وردربرمن
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: T. Welz
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
لایپزیگ
1 1
بایرن مونیخ
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
لایپزیگ
1
1
بایرن مونیخ
| ورزشگاه ردبول آرنا | داور: S. Stegemann
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
هوفنهایم
0 3
فرایبورگ
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
هوفنهایم
0
3
فرایبورگ
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: G. Winkmann
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
پادربورن
1 5
شالکه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
پادربورن
1
5
شالکه
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: R. Schröder
هفته 5
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
شالکه
2 1
ماینز
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 23:00
شالکه
2
1
ماینز
| ورزشگاه ولتینز | داور: D. Schlager
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
4 0
کلن
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
4
0
کلن
| ورزشگاه آلیانز | داور: P. Ittrich
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
2 0
یونیون برلین
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
2
0
یونیون برلین
| ورزشگاه بای آره نا | داور: R. Hartmann
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
هرتابرلین
2 1
پادربورن
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
هرتابرلین
2
1
پادربورن
| ورزشگاه المپیک برلین | داور: F. Willenborg
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
1 1
آگزبورگ
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
1
1
آگزبورگ
| ورزشگاه شوارزوالد | داور: B. Dankert
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
وردربرمن
0 3
لایپزیگ
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ 21:00
وردربرمن
0
3
لایپزیگ
| wohninvest WESERSTADION | داور: T. Stieler
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 1
فورتونا دوسلدورف
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
2
1
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: C. Dingert
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
اینتراخت فرانکفورت
2 2
بوروسیا دورتموند
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ 20:30
اینتراخت فرانکفورت
2
2
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: M. Schmidt
۱ مهر ۱۳۹۸ 23:00
ولفسبورگ
1 1
هوفنهایم
۱ مهر ۱۳۹۸ 23:00
ولفسبورگ
1
1
هوفنهایم
| ورزشگاه فولکس واگن | داور: B. Cortus
هفته 6
۵ مهر ۱۳۹۸ 23:00
یونیون برلین
1 2
اینتراخت فرانکفورت
۵ مهر ۱۳۹۸ 23:00
یونیون برلین
1
2
اینتراخت فرانکفورت
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: S. Stegemann
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
لایپزیگ
1 3
شالکه
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
لایپزیگ
1
3
شالکه
| ورزشگاه ردبول آرنا | داور: M. Gräfe
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
هوفنهایم
0 3
بوروسیا مونشن گلادباخ
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
هوفنهایم
0
3
بوروسیا مونشن گلادباخ
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: H. Osmers
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
ماینز
0 1
ولفسبورگ
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
ماینز
0
1
ولفسبورگ
| ورزشگاه اپل | داور: F. Brych
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
آگزبورگ
0 3
بایر لورکوزن
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
آگزبورگ
0
3
بایر لورکوزن
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا | داور: R. Kampka
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
2 3
بایرن مونیخ
۶ مهر ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
2
3
بایرن مونیخ
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: F. Zwayer
۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
بوروسیا دورتموند
2 2
وردربرمن
۶ مهر ۱۳۹۸ 21:00
بوروسیا دورتموند
2
2
وردربرمن
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: D. Aytekin
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
فورتونا دوسلدورف
1 2
فرایبورگ
۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
فورتونا دوسلدورف
1
2
فرایبورگ
| ورزشگاه مرکور اسپیل | داور: D. Siebert
۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
کلن
0 4
هرتابرلین
۷ مهر ۱۳۹۸ 20:30
کلن
0
4
هرتابرلین
| ورزشگاه رین انرژی | داور: S. Storks
هفته 7
۱۲ مهر ۱۳۹۸ 23:00
هرتابرلین
3 1
فورتونا دوسلدورف
۱۲ مهر ۱۳۹۸ 23:00
هرتابرلین
3
1
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه المپیک برلین | داور: M. Petersen
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
1 2
هوفنهایم
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
1
2
هوفنهایم
| ورزشگاه آلیانز | داور: T. Stieler
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
1 1
لایپزیگ
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
بایر لورکوزن
1
1
لایپزیگ
| ورزشگاه بای آره نا | داور: M. Fritz
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
2 2
بوروسیا دورتموند
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
2
2
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه شوارزوالد | داور: S. Jablonski
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
1 2
ماینز
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
1
2
ماینز
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: P. Ittrich
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 21:00
شالکه
1 1
کلن
۱۳ مهر ۱۳۹۸ 21:00
شالکه
1
1
کلن
| ورزشگاه ولتینز | داور: T. Welz
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
5 1
آگزبورگ
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 16:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
5
1
آگزبورگ
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: R. Schröder
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 18:00
ولفسبورگ
1 0
یونیون برلین
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 18:00
ولفسبورگ
1
0
یونیون برلین
| ورزشگاه فولکس واگن | داور: B. Dankert
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 20:30
اینتراخت فرانکفورت
2 2
وردربرمن
۱۴ مهر ۱۳۹۸ 20:30
اینتراخت فرانکفورت
2
2
وردربرمن
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: G. Winkmann
هفته 8
۲۶ مهر ۱۳۹۸ 23:00
اینتراخت فرانکفورت
3 0
بایر لورکوزن
۲۶ مهر ۱۳۹۸ 23:00
اینتراخت فرانکفورت
3
0
بایر لورکوزن
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: C. Dingert
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
لایپزیگ
1 1
ولفسبورگ
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
لایپزیگ
1
1
ولفسبورگ
| ورزشگاه ردبول آرنا | داور: D. Aytekin
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
وردربرمن
1 1
هرتابرلین
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
وردربرمن
1
1
هرتابرلین
| wohninvest WESERSTADION | داور: F. Brych
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
فورتونا دوسلدورف
1 0
ماینز
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
فورتونا دوسلدورف
1
0
ماینز
| ورزشگاه مرکور اسپیل | داور: F. Zwayer
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
آگزبورگ
2 2
بایرن مونیخ
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
آگزبورگ
2
2
بایرن مونیخ
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا | داور: D. Siebert
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
یونیون برلین
2 0
فرایبورگ
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 18:00
یونیون برلین
2
0
فرایبورگ
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: B. Cortus
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 21:00
بوروسیا دورتموند
1 0
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۷ مهر ۱۳۹۸ 21:00
بوروسیا دورتموند
1
0
بوروسیا مونشن گلادباخ
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: S. Stegemann
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:00
کلن
3 0
پادربورن
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 18:00
کلن
3
0
پادربورن
| ورزشگاه رین انرژی | داور: M. Gräfe
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:30
هوفنهایم
2 0
شالکه
۲۸ مهر ۱۳۹۸ 20:30
هوفنهایم
2
0
شالکه
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: R. Hartmann
هفته 9
۳ آبان ۱۳۹۸ 23:00
ماینز
3 1
کلن
۳ آبان ۱۳۹۸ 23:00
ماینز
3
1
کلن
| ورزشگاه اپل | داور: F. Willenborg
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
2 1
یونیون برلین
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
بایرن مونیخ
2
1
یونیون برلین
| ورزشگاه آلیانز | داور: M. Fritz
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
هرتابرلین
2 3
هوفنهایم
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
هرتابرلین
2
3
هوفنهایم
| ورزشگاه المپیک برلین | داور: M. Schmidt
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
2 1
لایپزیگ
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
فرایبورگ
2
1
لایپزیگ
| ورزشگاه شوارزوالد | داور: H. Osmers
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
شالکه
0 0
بوروسیا دورتموند
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
شالکه
0
0
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه ولتینز | داور: F. Brych
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
2 0
فورتونا دوسلدورف
۴ آبان ۱۳۹۸ 18:00
پادربورن
2
0
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: B. Dankert
۴ آبان ۱۳۹۸ 21:00
بایر لورکوزن
2 2
وردربرمن
۴ آبان ۱۳۹۸ 21:00
بایر لورکوزن
2
2
وردربرمن
| ورزشگاه بای آره نا | داور: M. Petersen
۵ آبان ۱۳۹۸ 18:00
ولفسبورگ
0 0
آگزبورگ
۵ آبان ۱۳۹۸ 18:00
ولفسبورگ
0
0
آگزبورگ
| ورزشگاه فولکس واگن | داور: T. Stieler
۵ آبان ۱۳۹۸ 20:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
4 2
اینتراخت فرانکفورت
۵ آبان ۱۳۹۸ 20:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
4
2
اینتراخت فرانکفورت
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: D. Schlager
هفته 10
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 00:00
هوفنهایم
3 0
پادربورن
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 00:00
هوفنهایم
3
0
پادربورن
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: R. Schröder
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا دورتموند
3 0
ولفسبورگ
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا دورتموند
3
0
ولفسبورگ
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: T. Welz
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
لایپزیگ
8 0
ماینز
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
لایپزیگ
8
0
ماینز
| ورزشگاه ردبول آرنا | داور: G. Winkmann
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
بایر لورکوزن
1 2
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
بایر لورکوزن
1
2
بوروسیا مونشن گلادباخ
| ورزشگاه بای آره نا | داور: D. Siebert
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
اینتراخت فرانکفورت
5 1
بایرن مونیخ
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
اینتراخت فرانکفورت
5
1
بایرن مونیخ
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: M. Schmidt
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
وردربرمن
2 2
فرایبورگ
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 19:00
وردربرمن
2
2
فرایبورگ
| wohninvest WESERSTADION | داور: C. Dingert
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 22:00
یونیون برلین
1 0
هرتابرلین
۱۱ آبان ۱۳۹۸ 22:00
یونیون برلین
1
0
هرتابرلین
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: D. Aytekin
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 19:00
فورتونا دوسلدورف
2 0
کلن
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 19:00
فورتونا دوسلدورف
2
0
کلن
| ورزشگاه مرکور اسپیل | داور: S. Jablonski
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 21:30
آگزبورگ
2 3
شالکه
۱۲ آبان ۱۳۹۸ 21:30
آگزبورگ
2
3
شالکه
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا | داور: P. Ittrich
هفته 11
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 00:00
کلن
1 2
هوفنهایم
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 00:00
کلن
1
2
هوفنهایم
| ورزشگاه رین انرژی | داور: R. Kampka
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
هرتابرلین
2 4
لایپزیگ
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
هرتابرلین
2
4
لایپزیگ
| ورزشگاه المپیک برلین | داور: S. Storks
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
ماینز
2 3
یونیون برلین
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
ماینز
2
3
یونیون برلین
| ورزشگاه اپل | داور: H. Osmers
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
شالکه
3 3
فورتونا دوسلدورف
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
شالکه
3
3
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه ولتینز | داور: R. Hartmann
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
پادربورن
0 1
آگزبورگ
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 19:00
پادربورن
0
1
آگزبورگ
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: M. Fritz
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 22:00
بایرن مونیخ
4 0
بوروسیا دورتموند
۱۸ آبان ۱۳۹۸ 22:00
بایرن مونیخ
4
0
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه آلیانز | داور: F. Zwayer
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
3 1
وردربرمن
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 17:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
3
1
وردربرمن
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: T. Stieler
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 19:00
ولفسبورگ
0 2
بایر لورکوزن
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 19:00
ولفسبورگ
0
2
بایر لورکوزن
| ورزشگاه فولکس واگن | داور: M. Gräfe
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 21:30
فرایبورگ
1 0
اینتراخت فرانکفورت
۱۹ آبان ۱۳۹۸ 21:30
فرایبورگ
1
0
اینتراخت فرانکفورت
| ورزشگاه شوارزوالد | داور: F. Brych
هفته 12
۲ آذر ۱۳۹۸ 00:00
بوروسیا دورتموند
3 3
پادربورن
۲ آذر ۱۳۹۸ 00:00
بوروسیا دورتموند
3
3
پادربورن
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: C. Dingert
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
اینتراخت فرانکفورت
0 2
ولفسبورگ
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
اینتراخت فرانکفورت
0
2
ولفسبورگ
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: D. Siebert
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
وردربرمن
1 2
شالکه
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
وردربرمن
1
2
شالکه
| wohninvest WESERSTADION | داور: B. Cortus
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
فورتونا دوسلدورف
0 4
بایرن مونیخ
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
فورتونا دوسلدورف
0
4
بایرن مونیخ
| ورزشگاه مرکور اسپیل | داور: F. Willenborg
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
یونیون برلین
2 0
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
یونیون برلین
2
0
بوروسیا مونشن گلادباخ
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: F. Brych
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بایر لورکوزن
1 1
فرایبورگ
۲ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بایر لورکوزن
1
1
فرایبورگ
| ورزشگاه بای آره نا | داور: D. Aytekin
۲ آذر ۱۳۹۸ 22:00
لایپزیگ
4 1
کلن
۲ آذر ۱۳۹۸ 22:00
لایپزیگ
4
1
کلن
| ورزشگاه ردبول آرنا | داور: R. Schröder
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
آگزبورگ
4 0
هرتابرلین
۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
آگزبورگ
4
0
هرتابرلین
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا | داور: S. Stegemann
۳ آذر ۱۳۹۸ 21:30
هوفنهایم
1 5
ماینز
۳ آذر ۱۳۹۸ 21:30
هوفنهایم
1
5
ماینز
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: B. Dankert
هفته 13
۹ آذر ۱۳۹۸ 00:00
شالکه
2 1
یونیون برلین
۹ آذر ۱۳۹۸ 00:00
شالکه
2
1
یونیون برلین
| ورزشگاه ولتینز | داور: D. Schlager
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
هوفنهایم
1 1
فورتونا دوسلدورف
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
هوفنهایم
1
1
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: M. Petersen
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
هرتابرلین
1 2
بوروسیا دورتموند
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
هرتابرلین
1
2
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه المپیک برلین | داور: S. Jablonski
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
کلن
1 1
آگزبورگ
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
کلن
1
1
آگزبورگ
| ورزشگاه رین انرژی | داور: T. Stieler
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
پادربورن
2 3
لایپزیگ
۹ آذر ۱۳۹۸ 19:00
پادربورن
2
3
لایپزیگ
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: B. Steinhaus
۹ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بایرن مونیخ
1 2
بایر لورکوزن
۹ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بایرن مونیخ
1
2
بایر لورکوزن
| ورزشگاه آلیانز | داور: G. Winkmann
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
4 2
فرایبورگ
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
4
2
فرایبورگ
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: F. Zwayer
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 21:30
ولفسبورگ
2 3
وردربرمن
۱۰ آذر ۱۳۹۸ 21:30
ولفسبورگ
2
3
وردربرمن
| ورزشگاه فولکس واگن | داور: R. Kampka
۱۲ آذر ۱۳۹۸ 00:00
ماینز
2 1
اینتراخت فرانکفورت
۱۲ آذر ۱۳۹۸ 00:00
ماینز
2
1
اینتراخت فرانکفورت
| ورزشگاه اپل | داور: M. Gräfe
هفته 14
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 00:00
اینتراخت فرانکفورت
2 2
هرتابرلین
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 00:00
اینتراخت فرانکفورت
2
2
هرتابرلین
| ورزشگاه کامرزبانک | داور: C. Dingert
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا دورتموند
5 0
فورتونا دوسلدورف
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا دورتموند
5
0
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: D. Siebert
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
لایپزیگ
3 1
هوفنهایم
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
لایپزیگ
3
1
هوفنهایم
| ورزشگاه ردبول آرنا | داور: D. Aytekin
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 1
بایرن مونیخ
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
2
1
بایرن مونیخ
| ورزشگاه بوروسیا پارک | داور: M. Fritz
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
فرایبورگ
1 0
ولفسبورگ
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
فرایبورگ
1
0
ولفسبورگ
| ورزشگاه شوارزوالد | داور: B. Dankert
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
آگزبورگ
2 1
ماینز
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 19:00
آگزبورگ
2
1
ماینز
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا | داور: M. Schmidt
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بایر لورکوزن
2 1
شالکه
۱۶ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بایر لورکوزن
2
1
شالکه
| ورزشگاه بای آره نا | داور: H. Osmers
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 19:00
یونیون برلین
2 0
کلن
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 19:00
یونیون برلین
2
0
کلن
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: P. Ittrich
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 21:30
وردربرمن
0 1
پادربورن
۱۷ آذر ۱۳۹۸ 21:30
وردربرمن
0
1
پادربورن
| wohninvest WESERSTADION | داور: S. Stegemann
هفته 15
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 00:00
هوفنهایم
2 4
آگزبورگ
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 00:00
هوفنهایم
2
4
آگزبورگ
| ورزشگاه پریزیرو آرنا | داور: B. Steinhaus
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بایرن مونیخ
6 1
وردربرمن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
بایرن مونیخ
6
1
وردربرمن
| ورزشگاه آلیانز | داور: R. Schröder
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
هرتابرلین
1 0
فرایبورگ
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
هرتابرلین
1
0
فرایبورگ
| ورزشگاه المپیک برلین | داور: F. Willenborg
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
ماینز
0 4
بوروسیا دورتموند
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
ماینز
0
4
بوروسیا دورتموند
| ورزشگاه اپل | داور: B. Cortus
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
کلن
2 0
بایر لورکوزن
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
کلن
2
0
بایر لورکوزن
| ورزشگاه رین انرژی | داور: M. Gräfe
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
پادربورن
1 1
یونیون برلین
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 19:00
پادربورن
1
1
یونیون برلین
| ورزشگاه بنتلر آرنا | داور: S. Jablonski
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 22:00
فورتونا دوسلدورف
0 3
لایپزیگ
۲۳ آذر ۱۳۹۸ 22:00
فورتونا دوسلدورف
0
3
لایپزیگ
| ورزشگاه مرکور اسپیل | داور: R. Hartmann
۲۴ آذر ۱۳۹۸ 19:00
ولفسبورگ
2 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۴ آذر ۱۳۹۸ 19:00
ولفسبورگ
2
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
| ورزشگاه فولکس واگن | داور: F. Brych
۲۴ آذر ۱۳۹۸ 21:30
شالکه
1 0
اینتراخت فرانکفورت
۲۴ آذر ۱۳۹۸ 21:30
شالکه
1
0
اینتراخت فرانکفورت
| ورزشگاه ولتینز | داور: F. Zwayer
هفته 16
۲۶ آذر ۱۳۹۸ 22:00
وردربرمن
0 5
ماینز
۲۶ آذر ۱۳۹۸ 22:00
وردربرمن
0
5
ماینز
| wohninvest WESERSTADION | داور: F. Willenborg
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 00:00
بوروسیا دورتموند
3 3
لایپزیگ
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 00:00
بوروسیا دورتموند
3
3
لایپزیگ
| ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک | داور: T. Stieler
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 00:00
آگزبورگ
3 0
فورتونا دوسلدورف
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 00:00
آگزبورگ
3
0
فورتونا دوسلدورف
| ورزشگاه دبلیو دبلیو کا آرنا | داور: M. Fritz
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 00:00
یونیون برلین
0 2
هوفنهایم
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 00:00
یونیون برلین
0
2
هوفنهایم
| ورزشگاه آندر آلتن فوستری | داور: S. Storks
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بایر لورکوزن
0 1
هرتابرلین
۲۷ آذر ۱۳۹۸ 22:00
بایر لورکوزن
0
1
هرتابرلین
| ورزشگاه بای آره نا | داور: B. Dankert
۲۸ آذر ۱۳۹۸ 00:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 0
پادربورن
۲۸ آذر ۱۳۹۸ 00:00
بوروسیا مونشن گلادباخ