تاسا د پرتغال

2016-2017
نمایش تمام صفحه
۲۸ دی ۱۳۹۵ 22:45
اشتوریل
2 1
آکادمیکا
۲۸ دی ۱۳۹۵ 22:45
اشتوریل
2
1
آکادمیکا
| Estádio António Coimbra da Mota
۲۹ دی ۱۳۹۵ 00:45
چاوس
1 0
اسپورتینگ لیسبون
۲۹ دی ۱۳۹۵ 00:45
چاوس
1
0
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira
۲۹ دی ۱۳۹۵ 23:00
SC Covilha
0 1
ویتوریا گیمارش
۲۹ دی ۱۳۹۵ 23:00
SC Covilha
0
1
ویتوریا گیمارش
۳۰ دی ۱۳۹۵ 01:00
بنفیکا
6 2
Leixoes
۳۰ دی ۱۳۹۵ 01:00
بنفیکا
6
2
Leixoes
| Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ 00:45
اشتوریل
1 2
بنفیکا
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ 00:45
اشتوریل
1
2
بنفیکا
| Estádio António Coimbra da Mota
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ 23:45
بنفیکا
3 3
اشتوریل
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ 23:45
بنفیکا
3
3
اشتوریل
| Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
۱۲ اسفند ۱۳۹۵ 00:45
ویتوریا گیمارش
2 0
چاوس
۱۲ اسفند ۱۳۹۵ 00:45
ویتوریا گیمارش
2
0
چاوس
| Estádio Dom Afonso Henriques
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ 23:45
چاوس
3 1
ویتوریا گیمارش
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ 23:45
چاوس
3
1
ویتوریا گیمارش
| Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira
۷ خرداد ۱۳۹۶ 20:45
بنفیکا
2 1
ویتوریا گیمارش
۷ خرداد ۱۳۹۶ 20:45
بنفیکا
2
1
ویتوریا گیمارش
| Estádio Nacional
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ 18:30
Cruzado Canicense
1 4
Pedras Rubras
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ 18:30
Cruzado Canicense
1
4
Pedras Rubras
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ 19:30
Angrense
1 0
São Roque (Açores)
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ 19:30
Angrense
1
0
São Roque (Açores)
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 14:30
Camacha
1 1
Felgueiras 1932
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 14:30
Camacha
1
1
Felgueiras 1932
پنالتی ها 4-2
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 14:30
Flamengos
0 4
Oriental Lisboa
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 14:30
Flamengos
0
4
Oriental Lisboa
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 19:30
Ideal
0 2
Praiense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 19:30
Ideal
0
2
Praiense
| Campo Municipal da Ribeira Grande
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Pedras Salgadas
1 0
Bragança
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Pedras Salgadas
1
0
Bragança
| Estádio da Portelinha
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Merelinense
3 0
Cerveira
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Merelinense
3
0
Cerveira
| Estádio João Soares Vieira
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Vilar de Perdizes
0 3
Vilaverdense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Vilar de Perdizes
0
3
Vilaverdense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Ponte da Barca
1 0
Montalegre
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Ponte da Barca
1
0
Montalegre
| Campo Municipal Ponte da Barca
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Mirandela
2 2
Maria da Fonte
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Mirandela
2
2
Maria da Fonte
پنالتی ها 2-4
| Estádio São Sebastião
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Atlético Arcos
1 0
Torcatense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Atlético Arcos
1
0
Torcatense
| Estádio Municipal da Coutada
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Águia FC Vimioso
1 5
Os Limianos
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Águia FC Vimioso
1
5
Os Limianos
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cerva
0 2
Amarante
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cerva
0
2
Amarante
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Trofense
5 0
Caniçal
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Trofense
5
0
Caniçal
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Oliveirense
8 1
Sendim
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Oliveirense
8
1
Sendim
| Estádio de Ribes
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Joane
0 0
Barrosas
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Joane
0
0
Barrosas
پنالتی ها 4-2
| Estádio de Barreiros
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Aliança de Gandra
0 1
Santa Eulália
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Aliança de Gandra
0
1
Santa Eulália
| Complexo Desportivo Cidade de Gandra
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
AR São Martinho
6 0
Raimonda
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
AR São Martinho
6
0
Raimonda
| Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cinfães
4 0
Espinho
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cinfães
4
0
Espinho
| Estádio Municipal Cerveira Pinto
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sanjoanense
4 2
Salgueiros
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sanjoanense
4
2
Salgueiros
در وقتهای اضافه
| Estádio Conde Dias Garcia
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cesarense
1 1
Moimenta da Beira
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cesarense
1
1
Moimenta da Beira
پنالتی ها 2-4
| Estádio do Mergulhão
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Coimbrões
3 0
Gondomar
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Coimbrões
3
0
Gondomar
| Parque Silva Matos
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Torre de Moncorvo
1 1
Aguiar da Beira
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Torre de Moncorvo
1
1
Aguiar da Beira
پنالتی ها 4-2
| Estádio Engenheiro José Aires
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Valadares Gaia
2 0
Sousense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Valadares Gaia
2
0
Sousense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Trancoso
0 2
Oliveirense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Trancoso
0
2
Oliveirense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitano FCV
3 1
AD Satao
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitano FCV
3
1
AD Satao
| Estádio dos Trambelos
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Mortágua
1 0
AD Nogueirense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Mortágua
1
0
AD Nogueirense
| Campo da Gandarada
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Penalva Castelo
2 2
Acad. Coimbra/S.Futebol
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Penalva Castelo
2
2
Acad. Coimbra/S.Futebol
پنالتی ها 4-3
| Parque Desportivo de Sant´Ana
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Águeda
3 2
Tourizense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Águeda
3
2
Tourizense
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal de Águeda
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Gafanha
1 1
Anadia
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Gafanha
1
1
Anadia
پنالتی ها 6-5
| Complexo Desportivo da Gafanha da Nazaré
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Gouveia
0 4
Beira-Mar
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Gouveia
0
4
Beira-Mar
| Estádio Municipal do Farvão
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Fátima
2 0
Carapinheirense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Fátima
2
0
Carapinheirense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Académico do Fundão
0 1
Vitória de Sernache
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Académico do Fundão
0
1
Vitória de Sernache
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Vinha da Rainha
1 4
Alcanenense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Vinha da Rainha
1
4
Alcanenense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sertanense
1 0
Marinhense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sertanense
1
0
Marinhense
| Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Benfica Castelo Branco
8 0
Naval 1º de Maio
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Benfica Castelo Branco
8
0
Naval 1º de Maio
| Estádio Municipal Vale do Romeiro
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
União de Leiria
10 0
Gavionenses
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
União de Leiria
10
0
Gavionenses
| Estádio Dr. Magalhães Pessoa
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Alcains
2 0
Oleiros
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Alcains
2
0
Oleiros
| Estádio Trigueiros do Aragão
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Ginásio de Alcobaça
1 0
Sourense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Ginásio de Alcobaça
1
0
Sourense
| Estádio Municipal de Alcobaça
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Loures
2 1
Vilafranquense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Loures
2
1
Vilafranquense
| Campo de Jogos José Silva Faria
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cartaxo
2 2
Mosteirense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Cartaxo
2
2
Mosteirense
پنالتی ها 4-5
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sporting de Lourel
1 2
Beneditense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sporting de Lourel
1
2
Beneditense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sintrense
0 1
Gafetense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sintrense
0
1
Gafetense
| Estadio do Sport União Sintrense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Torreense
1 0
Mafra
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Torreense
1
0
Mafra
| Campo Manuel Marques
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Santa Iria
2 1
Atlético Malveira
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Santa Iria
2
1
Atlético Malveira
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Fazendense
0 3
Caldas
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Fazendense
0
3
Caldas
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitano VRSA
3 0
Louletano
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitano VRSA
3
0
Louletano
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Armacenenses
6 1
Redondense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Armacenenses
6
1
Redondense
| Estádio Municipal De Armação De Pêra
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Pinhalnovense
2 0
Lagoa
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Pinhalnovense
2
0
Lagoa
| Campo Santos Jorge
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Almancilense
1 0
Amora
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Almancilense
1
0
Amora
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Viana Alentejo
3 0
Quarteirense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Viana Alentejo
3
0
Quarteirense
| Estadio João Sousa Faria e Melo
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Moura
2 0
Beira-Mar Almada
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Moura
2
0
Beira-Mar Almada
| Estádio do Moura Atlético Clube
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Praia Milfontes
1 4
Aljustrelense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Praia Milfontes
1
4
Aljustrelense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitano GC Évora
0 2
فارنسی
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitano GC Évora
0
2
فارنسی
| Complexo Desportivo do Lusitano
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sacavenense
4 0
Atlético CP
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Sacavenense
4
0
Atlético CP
| Campo do Sacavenense
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Real
3 0
Rabo Peixe
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Real
3
0
Rabo Peixe
| Estádio do Real SC
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitânia
2 3
۱º Dezembro
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Lusitânia
2
3
۱º Dezembro
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
FC Barreirense
2 1
Operário
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
FC Barreirense
2
1
Operário
در وقتهای اضافه
| Campo da Verderena
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Casa Pia
2 2
Fabril Barreiro
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Casa Pia
2
2
Fabril Barreiro
پنالتی ها 10-11
| Estádio Pina Manique
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Estarreja
4 1
Pampilhosa
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ 20:30
Estarreja
4
1
Pampilhosa
| Estádio Dr. Tavares da Silva
۳ مهر ۱۳۹۵ 18:00
Moimenta da Beira
1 3
یونیائو مادیرا
۳ مهر ۱۳۹۵ 18:00
Moimenta da Beira
1
3
یونیائو مادیرا
۳ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Viana Alentejo
1 2
Cova De Piedade
۳ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Viana Alentejo
1
2
Cova De Piedade
| Estadio João Sousa Faria e Melo
۳ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Lusitano GC Évora
0 3
سانتاکلارا
۳ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Lusitano GC Évora
0
3
سانتاکلارا
۳ مهر ۱۳۹۵ 20:30
São Roque (Açores)
0 3
Caldas
۳ مهر ۱۳۹۵ 20:30
São Roque (Açores)
0
3
Caldas
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Cerva
0 5
Freamunde
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Cerva
0
5
Freamunde
| Estádio Municipal de Mondim de Basto
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Mosteirense
0 2
فامالیسائو
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Mosteirense
0
2
فامالیسائو
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Pedras Rubras
0 1
Leixoes
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Pedras Rubras
0
1
Leixoes
| Estádio Municipal de Pedras Rubras
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Anadia
2 4
Varzim
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Anadia
2
4
Varzim
| Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Almancilense
0 2
Merelinense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Almancilense
0
2
Merelinense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Fátima
1 0
Pampilhosa
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Fátima
1
0
Pampilhosa
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Casa Pia
2 1
Pinhalnovense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Casa Pia
2
1
Pinhalnovense
| Estádio Pina Manique
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sertanense
2 1
Lusitano FCV
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sertanense
2
1
Lusitano FCV
| Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Ginásio de Alcobaça
0 2
Vizela
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Ginásio de Alcobaça
0
2
Vizela
| Estádio Municipal de Alcobaça
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Naval 1º de Maio
3 2
Fafe
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Naval 1º de Maio
3
2
Fafe
| Estádio Municipal José Bento Pessoa
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Moura
0 4
آوس
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Moura
0
4
آوس
| Estádio do Moura Atlético Clube
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
União de Leiria
4 3
پورتیموننزه
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
União de Leiria
4
3
پورتیموننزه
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Real
3 2
AR São Martinho
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Real
3
2
AR São Martinho
| Estádio do Real SC
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Vilafranquense
1 0
Vilaverdense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Vilafranquense
1
0
Vilaverdense
| Campo do Cevadeiro
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sanjoanense
6 1
Pedras Salgadas
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sanjoanense
6
1
Pedras Salgadas
| Estádio Conde Dias Garcia
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Estarreja
3 1
Ponte da Barca
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Estarreja
3
1
Ponte da Barca
| Estádio Dr. Tavares da Silva
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Maria da Fonte
0 3
Torreense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Maria da Fonte
0
3
Torreense
| Estádio Moinhos Novos
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Penalva Castelo
0 4
Amarante
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Penalva Castelo
0
4
Amarante
| Parque Desportivo de Sant´Ana
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
FC Barreirense
3 0
Valadares Gaia
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
FC Barreirense
3
0
Valadares Gaia
| Campo da Verderena
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Loures
1 2
Oriental Lisboa
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Loures
1
2
Oriental Lisboa
| Campo de Jogos José Silva Faria
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Atlético Arcos
0 2
Gafanha
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Atlético Arcos
0
2
Gafanha
| Estádio Municipal da Coutada
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Alcains
0 4
Os Limianos
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Alcains
0
4
Os Limianos
| Estádio Trigueiros do Aragão
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Torre de Moncorvo
0 3
Cinfães
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Torre de Moncorvo
0
3
Cinfães
| Estádio Engenheiro José Aires
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Coimbrões
2 5
Praiense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Coimbrões
2
5
Praiense
| Parque Silva Matos
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Benfica Castelo Branco
3 1
Santa Eulália
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Benfica Castelo Branco
3
1
Santa Eulália
| Estádio Municipal Vale do Romeiro
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Águeda
2 1
Sousense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Águeda
2
1
Sousense
| Estádio Municipal de Águeda
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
۱º Dezembro
2 0
Sporting de Lourel
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
۱º Dezembro
2
0
Sporting de Lourel
| Campo Conde de Sucena
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Camacha
1 1
Vitória de Sernache
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Camacha
1
1
Vitória de Sernache
پنالتی ها 3-4
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Armacenenses
2 3
Aljustrelense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Armacenenses
2
3
Aljustrelense
| Estádio Municipal De Armação De Pêra
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Beneditense
0 3
Santa Iria
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Beneditense
0
3
Santa Iria
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Alcanenense
4 2
Sendim
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Alcanenense
4
2
Sendim
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Trofense
6 1
Beira-Mar
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Trofense
6
1
Beira-Mar
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Barrosas
2 3
Oliveirense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Barrosas
2
3
Oliveirense
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Lusitano VRSA
2 0
Fabril Barreiro
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Lusitano VRSA
2
0
Fabril Barreiro
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Gafetense
1 3
Academico Viseu
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Gafetense
1
3
Academico Viseu
| Estadio Armando Pequito
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Joane
0 1
SC Covilha
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Joane
0
1
SC Covilha
| Estádio de Barreiros
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Gouveia
1 2
آکادمیکا
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Gouveia
1
2
آکادمیکا
| Estádio Municipal do Farvão
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Oliveirense
4 5
Penafiel
۴ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Oliveirense
4
5
Penafiel
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Angrense
0 2
فارنسی
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Angrense
0
2
فارنسی
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Gavionenses
2 3
Mortágua
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Gavionenses
2
3
Mortágua
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Sacavenense
0 1
Olhanense
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Sacavenense
0
1
Olhanense
| Campo do Sacavenense
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Rabo Peixe
0 2
خیل ویسنته
۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Rabo Peixe
0
2
خیل ویسنته
| Campo Municipal da Ribeira Grande
۲۲ مهر ۱۳۹۵ 23:45
فامالیسائو
0 1
اسپورتینگ لیسبون
۲۲ مهر ۱۳۹۵ 23:45
فامالیسائو
0
1
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio Municipal 22 de Junho
۲۳ مهر ۱۳۹۵ 18:30
SC Covilha
1 0
Freamunde
۲۳ مهر ۱۳۹۵ 18:30
SC Covilha
1
0
Freamunde
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal José dos Santos Pinto
۲۳ مهر ۱۳۹۵ 23:45
۱º Dezembro
1 2
بنفیکا
۲۳ مهر ۱۳۹۵ 23:45
۱º Dezembro
1
2
بنفیکا
| Estádio António Coimbra da Mota
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
União de Leiria
0 2
بوآویستا
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
União de Leiria
0
2
بوآویستا
| Estádio Dr. Magalhães Pessoa
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
آوس
1 2
پاکوش فریرا
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
آوس
1
2
پاکوش فریرا
در وقتهای اضافه
| Estádio Clube Desportivo das Aves
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Penafiel
1 0
Amarante
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Penafiel
1
0
Amarante
در وقتهای اضافه
| Estádio Municipal 25 de Abril
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Fátima
1 2
Olhanense
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Fátima
1
2
Olhanense
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 20:30
Oliveirense
1 3
براگا
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 20:30
Oliveirense
1
3
براگا
| Estádio Municipal 22 de Junho
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 23:45
Gafanha
0 3
پورتو
۲۴ مهر ۱۳۹۵ 23:45
Gafanha
0
3
پورتو
| Estádio Municipal de Aveiro
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 15:30
سانتاکلارا
1 1
ریوآوه
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 15:30
سانتاکلارا
1
1
ریوآوه
پنالتی ها 4-2
| Estádio de São Miguel
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:00
Estarreja
1 3
ناسیونال
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:00
Estarreja
1
3
ناسیونال
| Estádio Dr. Tavares da Silva
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sertanense
0 4
توندلا
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sertanense
0
4
توندلا
| Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Real
1 0
آروکا
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Real
1
0
آروکا
| Estádio do Real SC
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Alcanenense
1 2
فیرنزه
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Alcanenense
1
2
فیرنزه
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Santa Iria
1 2
ویتوریا گیمارش
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Santa Iria
1
2
ویتوریا گیمارش
| Campo do Sacavenense
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Naval 1º de Maio
0 4
ماریتیمو
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Naval 1º de Maio
0
4
ماریتیمو
| Estádio Municipal José Bento Pessoa
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Caldas
0 1
اشتوریل
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Caldas
0
1
اشتوریل
| Campo da Mata
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Vizela
1 0
موریرنزه
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Vizela
1
0
موریرنزه
| Estádio Do Vizela
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
یونیائو مادیرا
0 1
چاوس
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
یونیائو مادیرا
0
1
چاوس
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Mortágua
0 1
Cova De Piedade
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Mortágua
0
1
Cova De Piedade
| Campo da Gandarada
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
خیل ویسنته
0 0
Casa Pia
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
خیل ویسنته
0
0
Casa Pia
پنالتی ها 4-1
| Estádio Cidade de Barcelos
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Aljustrelense
1 0
Os Limianos
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Aljustrelense
1
0
Os Limianos
| Estádio Municipal de Aljustrel
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Cinfães
0 1
Benfica Castelo Branco
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Cinfães
0
1
Benfica Castelo Branco
| Estádio Municipal Cerveira Pinto
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Torreense
2 0
Academico Viseu
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Torreense
2
0
Academico Viseu
| Campo Manuel Marques
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Oriental Lisboa
2 0
FC Barreirense
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Oriental Lisboa
2
0
FC Barreirense
| Campo Engenheiro Carlos Salema
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Varzim
3 0
Águeda
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Varzim
3
0
Águeda
| Estádio Varzim Sport Club
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Merelinense
2 2
Leixoes
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Merelinense
2
2
Leixoes
پنالتی ها 6-7
| Estádio João Soares Vieira
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sanjoanense
2 1
Lusitano VRSA
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Sanjoanense
2
1
Lusitano VRSA
| Estádio Conde Dias Garcia
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Vitória de Sernache
0 1
Vilafranquense
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 18:30
Vitória de Sernache
0
1
Vilafranquense
| Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Trofense
0 0
ویتوریا ستوبال
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Trofense
0
0
ویتوریا ستوبال
پنالتی ها 2-4
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Praiense
3 1
فارنسی
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 19:30
Praiense
3
1
فارنسی
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 22:45
آکادمیکا
2 0
بلننسس
۲۵ مهر ۱۳۹۵ 22:45
آکادمیکا
2
0
بلننسس
| Estádio EFAPEL
۲۳ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Varzim
0 1
SC Covilha
۲۳ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Varzim
0
1
SC Covilha
| Estádio Varzim Sport Club
۲۸ آبان ۱۳۹۵ 00:45
اسپورتینگ لیسبون
5 1
Praiense
۲۸ آبان ۱۳۹۵ 00:45
اسپورتینگ لیسبون
5
1
Praiense
| Estádio José Alvalade
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 00:45
چاوس
0 0
پورتو
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 00:45
چاوس
0
0
پورتو
پنالتی ها 3-2
| Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 18:30
Sanjoanense
1 0
خیل ویسنته
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 18:30
Sanjoanense
1
0
خیل ویسنته
| Estádio Conde Dias Garcia
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 20:30
اشتوریل
2 0
Cova De Piedade
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 20:30
اشتوریل
2
0
Cova De Piedade
| Estádio António Coimbra da Mota
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 20:30
فیرنزه
0 0
آکادمیکا
۲۹ آبان ۱۳۹۵ 20:30
فیرنزه
0
0
آکادمیکا
پنالتی ها 4-5
| Estádio Marcolino de Castro
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 00:45
بنفیکا
6 0
ماریتیمو
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 00:45
بنفیکا
6
0
ماریتیمو
| Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 18:30
Real
2 0
Olhanense
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 18:30
Real
2
0
Olhanense
| Estádio do Real SC
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 18:30
Vizela
0 1
Penafiel
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 18:30
Vizela
0
1
Penafiel
| Estádio Do Vizela
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Benfica Castelo Branco
0 2
ویتوریا ستوبال
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Benfica Castelo Branco
0
2
ویتوریا ستوبال
| Estádio Municipal Vale do Romeiro
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Oriental Lisboa
1 2
Leixoes
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Oriental Lisboa
1
2
Leixoes
در وقتهای اضافه
| Campo Engenheiro Carlos Salema
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Vilafranquense
1 0
پاکوش فریرا
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Vilafranquense
1
0
پاکوش فریرا
| Campo do Cevadeiro
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Aljustrelense
1 2
توندلا
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Aljustrelense
1
2
توندلا
| Estádio Municipal de Aljustrel
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Torreense
1 0
ناسیونال
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 19:30
Torreense
1
0
ناسیونال
| Campo Manuel Marques
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 21:30
براگا
2 1
سانتاکلارا
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 21:30
براگا
2
1
سانتاکلارا
| Estádio Municipal de Braga
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 23:45
بوآویستا
1 2
ویتوریا گیمارش
۳۰ آبان ۱۳۹۵ 23:45
بوآویستا
1
2
ویتوریا گیمارش
در وقتهای اضافه
| Estádio do Bessa Século XXI
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 19:30
Leixoes
2 1
توندلا
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 19:30
Leixoes
2
1
توندلا
| Estádio do Mar
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 19:30
Torreense
2 3
چاوس
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 19:30
Torreense
2
3
چاوس
| Campo Manuel Marques
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 21:30
اشتوریل
4 2
Sanjoanense
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 21:30
اشتوریل
4
2
Sanjoanense
در وقتهای اضافه
| Estádio António Coimbra da Mota
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 22:30
آکادمیکا
1 0
Penafiel
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 22:30
آکادمیکا
1
0
Penafiel
| Estádio EFAPEL
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 23:30
Real
0 3
بنفیکا
۲۴ آذر ۱۳۹۵ 23:30
Real
0
3
بنفیکا
۲۵ آذر ۱۳۹۵ 00:30
براگا
1 2
SC Covilha
۲۵ آذر ۱۳۹۵ 00:30
براگا
1
2
SC Covilha
| Estádio Municipal de Braga
۲۵ آذر ۱۳۹۵ 01:30
ویتوریا ستوبال
0 1
اسپورتینگ لیسبون
۲۵ آذر ۱۳۹۵ 01:30
ویتوریا ستوبال
0
1
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio do Bonfim
۲۵ آذر ۱۳۹۵ 22:30
ویتوریا گیمارش
1 0
Vilafranquense
۲۵ آذر ۱۳۹۵ 22:30
ویتوریا گیمارش
1
0
Vilafranquense
| Estádio Dom Afonso Henriques

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P