تاسا د پرتغال

2017-2018
نمایش تمام صفحه
نهایی
مرحله 1/4 نهایی
20 دی 1396 22:30
Caldas
3 2
فارنسی
20 دی 1396 22:30
Caldas
3
2
فارنسی
در وقتهای اضافه
| Campo da Mata
20 دی 1396 23:30
ریوآوه
4 4
آوس
20 دی 1396 23:30
ریوآوه
4
4
آوس
پنالتی ها 4-5
| Estádio do Rio Ave Futebol Clube
21 دی 1396 01:00
Cova De Piedade
1 2
اسپورتینگ لیسبون
21 دی 1396 01:00
Cova De Piedade
1
2
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio do Bonfim
22 دی 1396 01:00
موریرنزه
1 2
پورتو
22 دی 1396 01:00
موریرنزه
1
2
پورتو
| Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
مرحله نیمه نهایی
10 اسفند 1396 00:45
آوس
1 0
Caldas
10 اسفند 1396 00:45
آوس
1
0
Caldas
| Estádio Clube Desportivo das Aves
29 فروردین 1397 22:00
Caldas
1 2
آوس
29 فروردین 1397 22:00
Caldas
1
2
آوس
در وقتهای اضافه
| Campo da Mata
19 بهمن 1396 00:45
پورتو
1 0
اسپورتینگ لیسبون
19 بهمن 1396 00:45
پورتو
1
0
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio Do Dragão
30 فروردین 1397 00:00
اسپورتینگ لیسبون
1 0
پورتو
30 فروردین 1397 00:00
اسپورتینگ لیسبون
1
0
پورتو
پنالتی ها 5-4
| Estádio José Alvalade
فینال
30 اردیبهشت 1397 20:45
آوس
2 1
اسپورتینگ لیسبون
30 اردیبهشت 1397 20:45
آوس
2
1
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio Nacional
راند اول تا پنجم
11 شهریور 1396 15:30
Vitória Horta
0 3
Amora
11 شهریور 1396 15:30
Vitória Horta
0
3
Amora
12 شهریور 1396 19:30
Praiense
4 1
Vale Formoso
12 شهریور 1396 19:30
Praiense
4
1
Vale Formoso
12 شهریور 1396 20:30
Sacavenense
2 0
۱º Dezembro
12 شهریور 1396 20:30
Sacavenense
2
0
۱º Dezembro
| Campo do Sacavenense
12 شهریور 1396 20:30
Torreense
2 1
Loures
12 شهریور 1396 20:30
Torreense
2
1
Loures
| Campo Manuel Marques
12 شهریور 1396 20:30
Vilafranquense
1 2
Mafra
12 شهریور 1396 20:30
Vilafranquense
1
2
Mafra
| Campo do Cevadeiro
12 شهریور 1396 20:30
Pêro Pinheiro
5 2
Coruchense
12 شهریور 1396 20:30
Pêro Pinheiro
5
2
Coruchense
| Parque de Jogos Pardal Monteiro
12 شهریور 1396 20:30
Mosteirense
0 3
Eléctrico
12 شهریور 1396 20:30
Mosteirense
0
3
Eléctrico
12 شهریور 1396 20:30
Lourinhanense
0 2
Caldas
12 شهریور 1396 20:30
Lourinhanense
0
2
Caldas
| Estádio Municipal da Lourinhã
12 شهریور 1396 20:30
Sertanense
0 2
Marinhense
12 شهریور 1396 20:30
Sertanense
0
2
Marinhense
| Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
12 شهریور 1396 20:30
Condeixa
3 0
Pombal
12 شهریور 1396 20:30
Condeixa
3
0
Pombal
| Estádio Municipal de Condeixa
12 شهریور 1396 20:30
AD Nogueirense
0 1
Gafanha
12 شهریور 1396 20:30
AD Nogueirense
0
1
Gafanha
| Estádio Santo António
12 شهریور 1396 20:30
Benfica Castelo Branco
5 1
Leiria e Marrazes
12 شهریور 1396 20:30
Benfica Castelo Branco
5
1
Leiria e Marrazes
| Estádio Municipal Vale do Romeiro
12 شهریور 1396 20:30
União de Leiria
3 0
Sourense
12 شهریور 1396 20:30
União de Leiria
3
0
Sourense
| Estádio Dr. Magalhães Pessoa
12 شهریور 1396 20:30
Alcains
1 2
Águias do Moradal
12 شهریور 1396 20:30
Alcains
1
2
Águias do Moradal
| Estádio Trigueiros do Aragão
12 شهریور 1396 20:30
Alta Lisboa
4 0
Flamengos
12 شهریور 1396 20:30
Alta Lisboa
4
0
Flamengos
12 شهریور 1396 20:30
Almodôvar
5 2
Quarteirense
12 شهریور 1396 20:30
Almodôvar
5
2
Quarteirense
| Complexo Desportivo de Almodôvar
12 شهریور 1396 20:30
Lusitano GC Évora
3 1
Vasco da Gama
12 شهریور 1396 20:30
Lusitano GC Évora
3
1
Vasco da Gama
12 شهریور 1396 20:30
Olhanense
3 1
Almancilense
12 شهریور 1396 20:30
Olhanense
3
1
Almancilense
| Estádio José Arcanjo
12 شهریور 1396 20:30
Lusitano FCV
4 1
AD Fornos Algodres
12 شهریور 1396 20:30
Lusitano FCV
4
1
AD Fornos Algodres
| Estádio dos Trambelos
12 شهریور 1396 20:30
Oriental Lisboa
1 2
Lusitano VRSA
12 شهریور 1396 20:30
Oriental Lisboa
1
2
Lusitano VRSA
| Campo Engenheiro Carlos Salema
12 شهریور 1396 20:30
Armacenenses
0 1
Moncarapachense
12 شهریور 1396 20:30
Armacenenses
0
1
Moncarapachense
| Estádio Municipal De Armação De Pêra
12 شهریور 1396 20:30
Ferreiras
2 5
Moura
12 شهریور 1396 20:30
Ferreiras
2
5
Moura
12 شهریور 1396 20:30
فارنسی
7 1
Estrela Vendas Novas
12 شهریور 1396 20:30
فارنسی
7
1
Estrela Vendas Novas
| Estádio de São Lúis
12 شهریور 1396 20:30
Casa Pia
2 0
Pinhalnovense
12 شهریور 1396 20:30
Casa Pia
2
0
Pinhalnovense
| Estádio Pina Manique
12 شهریور 1396 20:30
Charneca Caparica
0 2
Operário
12 شهریور 1396 20:30
Charneca Caparica
0
2
Operário
| Estádio Municipal José Martins Vieira
12 شهریور 1396 20:30
Olímpico do Montijo
3 0
Lusitânia
12 شهریور 1396 20:30
Olímpico do Montijo
3
0
Lusitânia
| Campo da Liberdade
12 شهریور 1396 20:30
Alcanenense
0 0
Oleiros
12 شهریور 1396 20:30
Alcanenense
0
0
Oleiros
پنالتی ها 4-5
12 شهریور 1396 20:30
Fátima
4 0
Mação
12 شهریور 1396 20:30
Fátima
4
0
Mação
12 شهریور 1396 20:30
Sendim
0 5
Oliveirense
12 شهریور 1396 20:30
Sendim
0
5
Oliveirense
12 شهریور 1396 20:30
Trofense
1 0
Arões
12 شهریور 1396 20:30
Trofense
1
0
Arões
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
12 شهریور 1396 20:30
Felgueiras 1932
4 0
Machico
12 شهریور 1396 20:30
Felgueiras 1932
4
0
Machico
| Estádio Dr. Machado de Matos
12 شهریور 1396 20:30
Câmara de Lobos
0 2
Freamunde
12 شهریور 1396 20:30
Câmara de Lobos
0
2
Freamunde
| Estádio Municipal de Camara de Lobos
12 شهریور 1396 20:30
Fafe
0 1
Amarante
12 شهریور 1396 20:30
Fafe
0
1
Amarante
در وقتهای اضافه
| Parque Municipal dos Desportos
12 شهریور 1396 20:30
Vizela
3 0
Mondinense
12 شهریور 1396 20:30
Vizela
3
0
Mondinense
در وقتهای اضافه
| Estádio Do Vizela
12 شهریور 1396 20:30
Pedras Rubras
3 1
Camacha
12 شهریور 1396 20:30
Pedras Rubras
3
1
Camacha
| Estádio Municipal de Pedras Rubras
12 شهریور 1396 20:30
Maria da Fonte
1 1
Mirandela
12 شهریور 1396 20:30
Maria da Fonte
1
1
Mirandela
پنالتی ها 5-4
| Estádio Moinhos Novos
12 شهریور 1396 20:30
Merelinense
3 1
Cerveira
12 شهریور 1396 20:30
Merelinense
3
1
Cerveira
در وقتهای اضافه
| Estádio João Soares Vieira
12 شهریور 1396 20:30
Esposende
1 2
Torcatense
12 شهریور 1396 20:30
Esposende
1
2
Torcatense
در وقتهای اضافه
12 شهریور 1396 20:30
Águia FC Vimioso
1 0
Monção
12 شهریور 1396 20:30
Águia FC Vimioso
1
0
Monção
12 شهریور 1396 20:30
Vilaverdense
2 0
Bragança
12 شهریور 1396 20:30
Vilaverdense
2
0
Bragança
| Campo Cruz Do Reguengo
12 شهریور 1396 20:30
Atlético Arcos
3 5
Minas de Argozelo
12 شهریور 1396 20:30
Atlético Arcos
3
5
Minas de Argozelo
| Estádio Municipal da Coutada
12 شهریور 1396 20:30
AR São Martinho
2 1
Vila Real
12 شهریور 1396 20:30
AR São Martinho
2
1
Vila Real
در وقتهای اضافه
| Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
12 شهریور 1396 20:30
Cinfães
2 2
Salgueiros
12 شهریور 1396 20:30
Cinfães
2
2
Salgueiros
پنالتی ها 4-5
| Estádio Municipal Cerveira Pinto
12 شهریور 1396 20:30
Anadia
1 0
Águeda
12 شهریور 1396 20:30
Anadia
1
0
Águeda
| Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
12 شهریور 1396 20:30
Sanjoanense
3 2
Sabugal
12 شهریور 1396 20:30
Sanjoanense
3
2
Sabugal
| Estádio Conde Dias Garcia
12 شهریور 1396 20:30
Recreativo Canaviais
1 4
Guadalupe
12 شهریور 1396 20:30
Recreativo Canaviais
1
4
Guadalupe
12 شهریور 1396 20:30
Ginásio Figueirense
1 5
Mortágua
12 شهریور 1396 20:30
Ginásio Figueirense
1
5
Mortágua
12 شهریور 1396 20:30
Tocha
1 2
Esmoriz
12 شهریور 1396 20:30
Tocha
1
2
Esmoriz
12 شهریور 1396 20:30
Ferreira de Aves
0 1
Cesarense
12 شهریور 1396 20:30
Ferreira de Aves
0
1
Cesarense
12 شهریور 1396 20:30
Espinho
0 0
Aliança de Gandra
12 شهریور 1396 20:30
Espinho
0
0
Aliança de Gandra
پنالتی ها 4-3
| Estádio Comendador Manuel de Oliveira Violas
12 شهریور 1396 20:30
Sousense
2 0
Paredes
12 شهریور 1396 20:30
Sousense
2
0
Paredes
| Estádio 1º De Dezembro
12 شهریور 1396 20:30
Resende
1 0
Lamego
12 شهریور 1396 20:30
Resende
1
0
Lamego
12 شهریور 1396 20:30
Canelas 2010
3 2
União Lamas
12 شهریور 1396 20:30
Canelas 2010
3
2
União Lamas
| Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
12 شهریور 1396 20:30
Coimbrões
1 0
Rio Tinto
12 شهریور 1396 20:30
Coimbrões
1
0
Rio Tinto
| Parque Silva Matos
12 شهریور 1396 20:30
Régua
1 3
Gondomar
12 شهریور 1396 20:30
Régua
1
3
Gondomar
12 شهریور 1396 20:30
Pedras Salgadas
2 0
Montalegre
12 شهریور 1396 20:30
Pedras Salgadas
2
0
Montalegre
| Estádio da Portelinha
12 شهریور 1396 20:30
Atlético Riachense
0 2
União Idanhense
12 شهریور 1396 20:30
Atlético Riachense
0
2
União Idanhense
| Campo Coronel Mário Cunha
12 شهریور 1396 20:30
Crato
1 2
Sintrense
12 شهریور 1396 20:30
Crato
1
2
Sintrense
| Estádio Municipal de Crato
12 شهریور 1396 20:30
Louletano
1 1
Castrense
12 شهریور 1396 20:30
Louletano
1
1
Castrense
پنالتی ها 4-2
| Estádio Municipal de Loulé
12 شهریور 1396 21:30
Rabo Peixe
0 3
Ideal
12 شهریور 1396 21:30
Rabo Peixe
0
3
Ideal
1 مهر 1396 18:30
Gondomar
0 1
سانتاکلارا
1 مهر 1396 18:30
Gondomar
0
1
سانتاکلارا
1 مهر 1396 18:30
Mirandela
1 2
آکادمیکا
1 مهر 1396 18:30
Mirandela
1
2
آکادمیکا
| Estádio São Sebastião
1 مهر 1396 22:30
Ideal
1 0
Almodôvar
1 مهر 1396 22:30
Ideal
1
0
Almodôvar
| Campo Municipal da Ribeira Grande
2 مهر 1396 14:30
Minas de Argozelo
0 4
Cova De Piedade
2 مهر 1396 14:30
Minas de Argozelo
0
4
Cova De Piedade
2 مهر 1396 18:30
Vilafranquense
1 0
Penafiel
2 مهر 1396 18:30
Vilafranquense
1
0
Penafiel
| Campo do Cevadeiro
2 مهر 1396 18:30
Condeixa
1 3
ناسیونال
2 مهر 1396 18:30
Condeixa
1
3
ناسیونال
| Estádio Municipal de Condeixa
2 مهر 1396 18:30
Coimbrões
1 3
فامالیسائو
2 مهر 1396 18:30
Coimbrões
1
3
فامالیسائو
| Parque Silva Matos
2 مهر 1396 18:30
Vila Real
1 0
Oliveirense
2 مهر 1396 18:30
Vila Real
1
0
Oliveirense
| Complexo Desportivo Monte Da Forca
2 مهر 1396 18:30
Amarante
1 0
Varzim
2 مهر 1396 18:30
Amarante
1
0
Varzim
| Estádio Municipal de Amarante
2 مهر 1396 18:30
Vizela
2 1
SC Covilha
2 مهر 1396 18:30
Vizela
2
1
SC Covilha
| Estádio Do Vizela
2 مهر 1396 18:30
Lusitano FCV
0 1
Academico Viseu
2 مهر 1396 18:30
Lusitano FCV
0
1
Academico Viseu
| Estádio dos Trambelos
2 مهر 1396 18:30
Moura
1 0
خیل ویسنته
2 مهر 1396 18:30
Moura
1
0
خیل ویسنته
| Estádio do Moura Atlético Clube
2 مهر 1396 18:30
Merelinense
3 1
Real
2 مهر 1396 18:30
Merelinense
3
1
Real
| Estádio João Soares Vieira
2 مهر 1396 18:30
Sourense
0 2
Leixoes
2 مهر 1396 18:30
Sourense
0
2
Leixoes
در وقتهای اضافه
| Campo Dr. António Coelho Rodrigues
2 مهر 1396 18:30
Sertanense
0 2
یونیائو مادیرا
2 مهر 1396 18:30
Sertanense
0
2
یونیائو مادیرا
| Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
2 مهر 1396 18:30
Sacavenense
0 1
آروکا
2 مهر 1396 18:30
Sacavenense
0
1
آروکا
| Campo do Sacavenense
2 مهر 1396 18:30
Águia FC Vimioso
2 3
Vasco da Gama
2 مهر 1396 18:30
Águia FC Vimioso
2
3
Vasco da Gama
2 مهر 1396 18:30
Caldas
1 0
Olímpico do Montijo
2 مهر 1396 18:30
Caldas
1
0
Olímpico do Montijo
| Campo da Mata
2 مهر 1396 18:30
Pedras Rubras
0 4
Anadia
2 مهر 1396 18:30
Pedras Rubras
0
4
Anadia
| Estádio Municipal de Pedras Rubras
2 مهر 1396 18:30
União Idanhense
0 4
AR São Martinho
2 مهر 1396 18:30
União Idanhense
0
4
AR São Martinho
2 مهر 1396 18:30
Torcatense
2 0
Lusitano VRSA
2 مهر 1396 18:30
Torcatense
2
0
Lusitano VRSA
| Parque Desportivo do Arnado
2 مهر 1396 18:30
Felgueiras 1932
2 1
Pedras Salgadas
2 مهر 1396 18:30
Felgueiras 1932
2
1
Pedras Salgadas
2 مهر 1396 18:30
Cesarense
3 2
Águias do Moradal
2 مهر 1396 18:30
Cesarense
3
2
Águias do Moradal
| Estádio do Mergulhão
2 مهر 1396 18:30
Espinho
1 0
Moncarapachense
2 مهر 1396 18:30
Espinho
1
0
Moncarapachense
| Estádio Comendador Manuel de Oliveira Violas
2 مهر 1396 18:30
Benfica Castelo Branco
0 2
União de Leiria
2 مهر 1396 18:30
Benfica Castelo Branco
0
2
União de Leiria
| Estádio Municipal Vale do Romeiro
2 مهر 1396 18:30
Trofense
0 1
Sintrense
2 مهر 1396 18:30
Trofense
0
1
Sintrense
| Estádio do Clube Desportivo Trofense
2 مهر 1396 18:30
Freamunde
4 2
Maria da Fonte
2 مهر 1396 18:30
Freamunde
4
2
Maria da Fonte
| Complexo Desportivo do SC Freamunde
2 مهر 1396 18:30
Guadalupe
2 3
Operário
2 مهر 1396 18:30
Guadalupe
2
3
Operário
2 مهر 1396 18:30
Sanjoanense
3 0
Crato
2 مهر 1396 18:30
Sanjoanense
3
0
Crato
| Estádio Conde Dias Garcia
2 مهر 1396 18:30
Canelas 2010
3 0
Resende
2 مهر 1396 18:30
Canelas 2010
3
0
Resende
| Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
2 مهر 1396 18:30
Pinhalnovense
4 0
Leiria e Marrazes
2 مهر 1396 18:30
Pinhalnovense
4
0
Leiria e Marrazes
| Campo Santos Jorge
2 مهر 1396 18:30
Fátima
4 2
Eléctrico
2 مهر 1396 18:30
Fátima
4
2
Eléctrico
در وقتهای اضافه
2 مهر 1396 18:30
Casa Pia
5 0
Recreativo Canaviais
2 مهر 1396 18:30
Casa Pia
5
0
Recreativo Canaviais
| Estádio Pina Manique
2 مهر 1396 18:30
Mortágua
0 2
Torreense
2 مهر 1396 18:30
Mortágua
0
2
Torreense
| Campo da Gandarada
2 مهر 1396 18:30
Lusitano GC Évora
4 1
Pêro Pinheiro
2 مهر 1396 18:30
Lusitano GC Évora
4
1
Pêro Pinheiro
2 مهر 1396 18:30
Oleiros
3 0
Sousense
2 مهر 1396 18:30
Oleiros
3
0
Sousense
| Estádio Municipal de Oleiros
2 مهر 1396 18:30
Lourinhanense
2 3
Gafanha
2 مهر 1396 18:30
Lourinhanense
2
3
Gafanha
| Complexo Desportivo da Gafanha da Nazaré
2 مهر 1396 18:30
Olhanense
4 1
Lamego
2 مهر 1396 18:30
Olhanense
4
1
Lamego
| Estádio José Arcanjo
2 مهر 1396 18:30
Amora
2 3
فارنسی
2 مهر 1396 18:30
Amora
2
3
فارنسی
| Estádio da Medideira
2 مهر 1396 18:30
Alta Lisboa
3 2
Salgueiros
2 مهر 1396 18:30
Alta Lisboa
3
2
Salgueiros
2 مهر 1396 18:30
Coruchense
5 2
Mondinense
2 مهر 1396 18:30
Coruchense
5
2
Mondinense
| Estádio Municipal Prof. José Peseiro
2 مهر 1396 18:30
Oliveirense
2 1
Mafra
2 مهر 1396 18:30
Oliveirense
2
1
Mafra
| Estádio de Ribes
2 مهر 1396 18:30
Bragança
1 1
Alcains
2 مهر 1396 18:30
Bragança
1
1
Alcains
پنالتی ها 3-4
| Estádio Municipal de Bragança
2 مهر 1396 18:30
Praiense
2 0
Louletano
2 مهر 1396 18:30
Praiense
2
0
Louletano
2 مهر 1396 18:30
Marinhense
0 1
Oriental Lisboa
2 مهر 1396 18:30
Marinhense
0
1
Oriental Lisboa
2 مهر 1396 18:30
Esmoriz
0 1
Vilaverdense
2 مهر 1396 18:30
Esmoriz
0
1
Vilaverdense
20 مهر 1396 23:45
Oleiros
2 4
اسپورتینگ لیسبون
20 مهر 1396 23:45
Oleiros
2
4
اسپورتینگ لیسبون
| Estádio Municipal de Oleiros
21 مهر 1396 23:45
Lusitano GC Évora
0 6
پورتو
21 مهر 1396 23:45
Lusitano GC Évora
0
6
پورتو
22 مهر 1396 18:30
Vasco da Gama
1 6
ویتوریا گیمارش
22 مهر 1396 18:30
Vasco da Gama
1
6
ویتوریا گیمارش
| Estádio Municipal de Vidigueira
22 مهر 1396 18:30
Torcatense
0 1
ماریتیمو
22 مهر 1396 18:30
Torcatense
0
1
ماریتیمو
| Parque Desportivo do Arnado
22 مهر 1396 19:30
Cova De Piedade
1 1
Anadia
22 مهر 1396 19:30
Cova De Piedade
1
1
Anadia
پنالتی ها 4-3
| Estádio Municipal José Martins Vieira
22 مهر 1396 21:30
Academico Viseu
0 0
فیرنزه
22 مهر 1396 21:30
Academico Viseu
0
0
فیرنزه
پنالتی ها 3-4
| Estádio Municipal do Fontelo
22 مهر 1396 21:30
AR São Martinho
2 3
براگا
22 مهر 1396 21:30
AR São Martinho
2
3
براگا
| Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
22 مهر 1396 22:30
Olhanense
0 1
بنفیکا
22 مهر 1396 22:30
Olhanense
0
1
بنفیکا
| Estádio José Arcanjo
23 مهر 1396 15:30
Operário
2 4
Felgueiras 1932
23 مهر 1396 15:30
Operário
2
4
Felgueiras 1932
23 مهر 1396 18:30
Vilaverdense
1 0
بوآویستا
23 مهر 1396 18:30
Vilaverdense
1
0
بوآویستا
| Campo Cruz Do Reguengo
23 مهر 1396 18:30
Moura
0 0
پورتیموننزه
23 مهر 1396 18:30
Moura
0
0
پورتیموننزه
پنالتی ها 6-7
| Estádio do Moura Atlético Clube
23 مهر 1396 18:30
فارنسی
1 0
اشتوریل
23 مهر 1396 18:30
فارنسی
1
0
اشتوریل
| Estádio de São Lúis
23 مهر 1396 18:30
Vila Real
0 1
آوس
23 مهر 1396 18:30
Vila Real
0
1
آوس
| Complexo Desportivo Monte Da Forca
23 مهر 1396 18:30
سانتاکلارا
2 1
بلننسس
23 مهر 1396 18:30
سانتاکلارا
2
1
بلننسس
| Estádio de São Miguel
23 مهر 1396 18:30
Canelas 2010
1 3
موریرنزه
23 مهر 1396 18:30
Canelas 2010
1
3
موریرنزه
| Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
23 مهر 1396 18:30
Fátima
0 3
چاوس
23 مهر 1396 18:30
Fátima
0
3
چاوس
23 مهر 1396 18:30
Leixoes
3 2
توندلا
23 مهر 1396 18:30
Leixoes
3
2
توندلا
در وقتهای اضافه
| Estádio do Mar
23 مهر 1396 18:30
Pinhalnovense
1 2
ویتوریا ستوبال
23 مهر 1396 18:30
Pinhalnovense
1
2
ویتوریا ستوبال
در وقتهای اضافه
| Campo Santos Jorge
23 مهر 1396 18:30
Sanjoanense
0 4
ریوآوه
23 مهر 1396 18:30
Sanjoanense
0
4
ریوآوه
| Estádio Conde Dias Garcia
23 مهر 1396 18:30
یونیائو مادیرا
3 2
Oriental Lisboa
23 مهر 1396 18:30
یونیائو مادیرا
3
2
Oriental Lisboa
23 مهر 1396 18:30
Vilafranquense
2 1
Casa Pia
23 مهر 1396 18:30
Vilafranquense
2
1
Casa Pia
در وقتهای اضافه
| Campo do Cevadeiro
23 مهر 1396 18:30
Alta Lisboa
0 2
فامالیسائو
23 مهر 1396 18:30
Alta Lisboa
0
2
فامالیسائو
23 مهر 1396 18:30
Praiense
4 1
Alcains
23 مهر 1396 18:30
Praiense
4
1
Alcains
23 مهر 1396 18:30
Gafanha
0 0
Freamunde
23 مهر 1396 18:30
Gafanha
0
0
Freamunde
پنالتی ها 3-4
| Complexo Desportivo da Gafanha da Nazaré
23 مهر 1396 18:30
آروکا
3 0
Coruchense
23 مهر 1396 18:30
آروکا
3
0
Coruchense
| Estádio Municipal de Arouca
23 مهر 1396 18:30
Oliveirense
0 0
Torreense
23 مهر 1396 18:30
Oliveirense
0
0
Torreense
پنالتی ها 5-4
| Estádio de Ribes
23 مهر 1396 18:30
União de Leiria
2 0
Espinho
23 مهر 1396 18:30
União de Leiria
2
0
Espinho
| Estádio Dr. Magalhães Pessoa
23 مهر 1396 18:30
Cesarense
1 2
Caldas
23 مهر 1396 18:30
Cesarense
1
2
Caldas
| Estádio do Mergulhão
23 مهر 1396 18:30
Vizela
3 1
Sintrense
23 مهر 1396 18:30
Vizela
3
1
Sintrense
| Estádio Do Vizela
23 مهر 1396 18:30
ناسیونال
4 2
Merelinense
23 مهر 1396 18:30
ناسیونال
4
2
Merelinense
23 مهر 1396 18:30
Amarante
1 1
Ideal
23 مهر 1396 18:30
Amarante
1
1
Ideal
پنالتی ها 4-5
| Estádio Municipal de Amarante
23 مهر 1396 22:30
آکادمیکا
2 1
پاکوش فریرا
23 مهر 1396 22:30
آکادمیکا
2
1
پاکوش فریرا
در وقتهای اضافه
| Estádio EFAPEL
26 آبان 1396 01:00
اسپورتینگ لیسبون
2 0
فامالیسائو
26 آبان 1396 01:00
اسپورتینگ لیسبون
2
0
فامالیسائو
| Estádio José Alvalade
27 آبان 1396 01:00
پورتو
3 2
پورتیموننزه
27 آبان 1396 01:00
پورتو
3
2
پورتیموننزه
| Estádio Do Dragão
27 آبان 1396 22:45
بنفیکا
2 0
ویتوریا ستوبال
27 آبان 1396 22:45
بنفیکا
2
0
ویتوریا ستوبال
| Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
28 آبان 1396 01:00
ریوآوه
1 0
براگا
28 آبان 1396 01:00
ریوآوه
1
0
براگا
| Estádio do Rio Ave Futebol Clube
28 آبان 1396 19:00
Oliveirense
2 3
ماریتیمو
28 آبان 1396 19:00
Oliveirense
2
3
ماریتیمو
در وقتهای اضافه
| Estádio de Ribes
28 آبان 1396 19:30
União de Leiria
0 3
آوس
28 آبان 1396 19:30
União de Leiria
0
3
آوس
| Estádio Dr. Magalhães Pessoa
28 آبان 1396 19:30
آکادمیکا
1 0
ناسیونال
28 آبان 1396 19:30
آکادمیکا
1
0
ناسیونال
| Estádio EFAPEL
28 آبان 1396 19:30
یونیائو مادیرا
4 2
Freamunde
28 آبان 1396 19:30
یونیائو مادیرا
4
2
Freamunde
28 آبان 1396 19:30
Vizela
2 2
Vilaverdense
28 آبان 1396 19:30
Vizela
2
2
Vilaverdense
پنالتی ها 2-4
| Estádio Do Vizela
28 آبان 1396 19:30
Caldas
1 1
آروکا
28 آبان 1396 19:30
Caldas
1
1
آروکا
پنالتی ها 3-1
| Campo da Mata
28 آبان 1396 19:30
فارنسی
2 1
Leixoes
28 آبان 1396 19:30
فارنسی
2
1
Leixoes
| Estádio de São Lúis
28 آبان 1396 19:30
موریرنزه
5 2
Felgueiras 1932
28 آبان 1396 19:30
موریرنزه
5
2
Felgueiras 1932
| Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
28 آبان 1396 20:30
سانتاکلارا
2 0
چاوس
28 آبان 1396 20:30
سانتاکلارا
2
0
چاوس
| Estádio de São Miguel
28 آبان 1396 20:30
Ideal
1 4
Cova De Piedade
28 آبان 1396 20:30
Ideal
1
4
Cova De Piedade
| Campo Municipal da Ribeira Grande
28 آبان 1396 20:30
Praiense
3 2
Vilafranquense
28 آبان 1396 20:30
Praiense
3
2
Vilafranquense
در وقتهای اضافه
29 آبان 1396 00:45
ویتوریا گیمارش
2 1
فیرنزه
29 آبان 1396 00:45
ویتوریا گیمارش
2
1
فیرنزه
| Estádio Dom Afonso Henriques
15 آذر 1396 20:30
ماریتیمو
0 0
Cova De Piedade
15 آذر 1396 20:30
ماریتیمو
0
0
Cova De Piedade
پنالتی ها 2-4
22 آذر 1396 19:30
یونیائو مادیرا
1 5
آوس
22 آذر 1396 19:30
یونیائو مادیرا
1
5
آوس
22 آذر 1396 19:30
موریرنزه
2 2
سانتاکلارا
22 آذر 1396 19:30
موریرنزه
2
2
سانتاکلارا
پنالتی ها 6-5
| Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
22 آذر 1396 20:00
Praiense
0 1
فارنسی
22 آذر 1396 20:00
Praiense
0
1
فارنسی
22 آذر 1396 23:30
اسپورتینگ لیسبون
4 0
Vilaverdense
22 آذر 1396 23:30
اسپورتینگ لیسبون
4
0
Vilaverdense
| Estádio José Alvalade
23 آذر 1396 01:30
ریوآوه
3 2
بنفیکا
23 آذر 1396 01:30
ریوآوه
3
2
بنفیکا
در وقتهای اضافه
| Estádio do Rio Ave Futebol Clube
24 آذر 1396 00:45
پورتو
4 0
ویتوریا گیمارش
24 آذر 1396 00:45
پورتو
4
0
ویتوریا گیمارش
| Estádio Do Dragão
9 دی 1396 19:30
Caldas
1 1
آکادمیکا
9 دی 1396 19:30
Caldas
1
1
آکادمیکا
پنالتی ها 4-2
| Campo da Mata

دیدگاهتان را بنویسید

رقابتهای باشگاهی

آلمان
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2015-2016
competition logo
دی اف بی پوکال
2021-2022
دی اف بی پوکال
2016-2017
دی اف بی پوکال
2017-2018
دی اف بی پوکال
2018-2019
competition logo
دی اف بی پوکال
2019-2020
competition logo
دی اف بی پوکال
2020-2021
سوپرکاپ آلمان
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ آلمان
2020-2021
اسپانیا
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2016-2017
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2018-2019
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2021-2022
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2017-2018
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2020-2021
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2018-2019
competition logo
لالیگا اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا اسپانیا
2020-2021
competition logo
لالیگا اسپانیا
2021-2022
لالیگا اسپانیا
2015-2016
لالیگا اسپانیا
2018-2019
لالیگا اسپانیا
2017-2018
لالیگا اسپانیا
2016-2017
competition logo
کوپا دل ری
2021-2022
کوپا دل ری
2018-2019
competition logo
کوپا دل ری
2019-2020
competition logo
کوپا دل ری
2020-2021
انگلستان
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2020-2021
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2015-2016
پریمیرلیگ انگلستان
2016-2017
پریمیرلیگ انگلستان
2017-2018
پریمیرلیگ انگلستان
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2021-2022
ایتالیا
competition logo
سری آ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سری آ ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری آ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری آ ایتالیا
2018-2019
سری آ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری آ ایتالیا
2017-2018
سری آ ایتالیا
2015-2016
competition logo
سری بی ایتالیا
2019-2020
competition logo
سری بی ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری بی ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری بی ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری بی ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری بی ایتالیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2020-2021
competition logo
کوپا ایتالیا
2021-2022
کوپا ایتالیا
2015-2016
competition logo
کوپا ایتالیا
2016-2017
competition logo
کوپا ایتالیا
2017-2018
competition logo
کوپا ایتالیا
2018-2019
competition logo
کوپا ایتالیا
2019-2020
competition logo
کوپا ایتالیا
2020-2021
ایران
competition logo
ایران
2020-2021
competition logo
ایران
2019-2020
برزیل
competition logo
سری آ برزیل
2020-2021
competition logo
سری آ برزیل
2021-2022
بلژیک
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2015-2016
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2016-2017
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2017-2018
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2018-2019
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2019-2020
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2020-2021
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2021-2022
ترکیه
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2020-2021
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2016-2017
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2017-2018
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2018-2019
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2019-2020
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2021-2022
روسیه
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2021-2022
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2020-2021
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2016-2017
فرانسه
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2016-2017
لیگ 1 فرانسه
2015-2016
لیگ 1 فرانسه
2016-2017
لیگ 1 فرانسه
2017-2018
لیگ 1 فرانسه
2018-2019
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2021-2022
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2015-2016
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2016-2017
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2017-2018
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2018-2019
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2021-2022
competition logo
کاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
کاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
کاپ فرانسه
2016-2017
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2016-2017
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2019-2020
هلند
competition logo
اردیویسه هلند
2020-2021
competition logo
اردیویسه هلند
2016-2017
competition logo
اردیویسه هلند
2017-2018
competition logo
اردیویسه هلند
2018-2019
competition logo
اردیویسه هلند
2019-2020
competition logo
اردیویسه هلند
2021-2022
competition logo
اردیویسه هلند
2015-2016
پرتغال
competition logo
تاسا د پرتغال
2020-2021
competition logo
تاسا د پرتغال
2021-2022
competition logo
تاسا د پرتغال
2019-2020
competition logo
تاسا د پرتغال
2018-2019
competition logo
تاسا د پرتغال
2017-2018
competition logo
تاسا د پرتغال
2016-2017
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2017-2018
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2021-2022
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2018-2019
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2016-2017
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2015-2016

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P