تاسا د پرتغال

2017-2018
نمایش تمام صفحه
نهایی
مرحله 1/4 نهایی
Campo da Mata ۲۰ دی ۱۳۹۶ 22:30
Caldas
3 2
Farense
۲۰ دی ۱۳۹۶ 22:30
Campo da Mata
Caldas
3
2
Farense
در وقتهای اضافه
Estádio do Rio Ave Futebol Clube ۲۰ دی ۱۳۹۶ 23:30
ریوآوه
4 4
آوس
۲۰ دی ۱۳۹۶ 23:30
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
ریوآوه
4
4
آوس
پنالتی ها 4-5
Estádio do Bonfim ۲۱ دی ۱۳۹۶ 01:00
Cova De Piedade
1 2
اسپورتینگ لیسبون
۲۱ دی ۱۳۹۶ 01:00
Estádio do Bonfim
Cova De Piedade
1
2
اسپورتینگ لیسبون
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas ۲۲ دی ۱۳۹۶ 01:00
موریرنزه
1 2
پورتو
۲۲ دی ۱۳۹۶ 01:00
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
موریرنزه
1
2
پورتو
مرحله نیمه نهایی
Estádio Clube Desportivo das Aves ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ 00:45
آوس
1 0
Caldas
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ 00:45
Estádio Clube Desportivo das Aves
آوس
1
0
Caldas
Campo da Mata ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ 22:00
Caldas
1 2
آوس
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ 22:00
Campo da Mata
Caldas
1
2
آوس
در وقتهای اضافه
Estádio Do Dragão ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ 00:45
پورتو
1 0
اسپورتینگ لیسبون
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ 00:45
Estádio Do Dragão
پورتو
1
0
اسپورتینگ لیسبون
Estádio José Alvalade ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
اسپورتینگ لیسبون
1 0
پورتو
۳۰ فروردین ۱۳۹۷
Estádio José Alvalade
اسپورتینگ لیسبون
1
0
پورتو
پنالتی ها 5-4
فینال
Estádio Nacional ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ 20:45
آوس
2 1
اسپورتینگ لیسبون
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ 20:45
Estádio Nacional
آوس
2
1
اسپورتینگ لیسبون
راند اول تا پنجم
۱۱ شهریور ۱۳۹۶ 15:30
Vitória Horta
0 3
Amora
۱۱ شهریور ۱۳۹۶ 15:30
Vitória Horta
0
3
Amora
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 19:30
Praiense
4 1
Vale Formoso
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 19:30
Praiense
4
1
Vale Formoso
Campo do Sacavenense ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Sacavenense
2 0
۱º Dezembro
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo do Sacavenense
Sacavenense
2
0
۱º Dezembro
Campo Manuel Marques ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Torreense
2 1
Loures
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo Manuel Marques
Torreense
2
1
Loures
Campo do Cevadeiro ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Vilafranquense
1 2
Mafra
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo do Cevadeiro
Vilafranquense
1
2
Mafra
Parque de Jogos Pardal Monteiro ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Pêro Pinheiro
5 2
Coruchense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Parque de Jogos Pardal Monteiro
Pêro Pinheiro
5
2
Coruchense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Mosteirense
0 3
Eléctrico
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Mosteirense
0
3
Eléctrico
Estádio Municipal da Lourinhã ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Lourinhanense
0 2
Caldas
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal da Lourinhã
Lourinhanense
0
2
Caldas
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Sertanense
0 2
Marinhense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
Sertanense
0
2
Marinhense
Estádio Municipal de Condeixa ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Condeixa
3 0
Pombal
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal de Condeixa
Condeixa
3
0
Pombal
Estádio Santo António ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
AD Nogueirense
0 1
Gafanha
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Santo António
AD Nogueirense
0
1
Gafanha
Estádio Municipal Vale do Romeiro ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Benfica Castelo Branco
5 1
Leiria e Marrazes
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal Vale do Romeiro
Benfica Castelo Branco
5
1
Leiria e Marrazes
Estádio Dr. Magalhães Pessoa ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
União de Leiria
3 0
Sourense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Dr. Magalhães Pessoa
União de Leiria
3
0
Sourense
Estádio Trigueiros do Aragão ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Alcains
1 2
Águias do Moradal
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Trigueiros do Aragão
Alcains
1
2
Águias do Moradal
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Alta Lisboa
4 0
Flamengos
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Alta Lisboa
4
0
Flamengos
Complexo Desportivo de Almodôvar ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Almodôvar
5 2
Quarteirense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Complexo Desportivo de Almodôvar
Almodôvar
5
2
Quarteirense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Lusitano GC Évora
3 1
Vasco da Gama
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Lusitano GC Évora
3
1
Vasco da Gama
Estádio José Arcanjo ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Olhanense
3 1
Almancilense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio José Arcanjo
Olhanense
3
1
Almancilense
Estádio dos Trambelos ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Lusitano FCV
4 1
AD Fornos Algodres
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio dos Trambelos
Lusitano FCV
4
1
AD Fornos Algodres
Campo Engenheiro Carlos Salema ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Oriental Lisboa
1 2
Lusitano VRSA
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo Engenheiro Carlos Salema
Oriental Lisboa
1
2
Lusitano VRSA
Estádio Municipal De Armação De Pêra ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Armacenenses
0 1
Moncarapachense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal De Armação De Pêra
Armacenenses
0
1
Moncarapachense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Ferreiras
2 5
Moura
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Ferreiras
2
5
Moura
Estádio de São Lúis ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Farense
7 1
Estrela Vendas Novas
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio de São Lúis
Farense
7
1
Estrela Vendas Novas
Estádio Pina Manique ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Casa Pia
2 0
Pinhalnovense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Pina Manique
Casa Pia
2
0
Pinhalnovense
Estádio Municipal José Martins Vieira ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Charneca Caparica
0 2
Operário
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal José Martins Vieira
Charneca Caparica
0
2
Operário
Campo da Liberdade ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Olímpico do Montijo
3 0
Lusitânia
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo da Liberdade
Olímpico do Montijo
3
0
Lusitânia
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Alcanenense
0 0
Oleiros
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Alcanenense
0
0
Oleiros
پنالتی ها 4-5
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Fátima
4 0
Mação
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Fátima
4
0
Mação
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Sendim
0 5
Oliveirense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Sendim
0
5
Oliveirense
Estádio do Clube Desportivo Trofense ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Trofense
1 0
Arões
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio do Clube Desportivo Trofense
Trofense
1
0
Arões
Estádio Dr. Machado de Matos ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Felgueiras 1932
4 0
Machico
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Dr. Machado de Matos
Felgueiras 1932
4
0
Machico
Estádio Municipal de Camara de Lobos ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Câmara de Lobos
0 2
Freamunde
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal de Camara de Lobos
Câmara de Lobos
0
2
Freamunde
Parque Municipal dos Desportos ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Fafe
0 1
Amarante
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Parque Municipal dos Desportos
Fafe
0
1
Amarante
در وقتهای اضافه
Estádio Do Vizela ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Vizela
3 0
Mondinense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Do Vizela
Vizela
3
0
Mondinense
در وقتهای اضافه
Estádio Municipal de Pedras Rubras ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Pedras Rubras
3 1
Camacha
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal de Pedras Rubras
Pedras Rubras
3
1
Camacha
Estádio Moinhos Novos ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Maria da Fonte
1 1
Mirandela
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Moinhos Novos
Maria da Fonte
1
1
Mirandela
پنالتی ها 5-4
Estádio João Soares Vieira ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Merelinense
3 1
Cerveira
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio João Soares Vieira
Merelinense
3
1
Cerveira
در وقتهای اضافه
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Esposende
1 2
Torcatense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Esposende
1
2
Torcatense
در وقتهای اضافه
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Águia FC Vimioso
1 0
Monção
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Águia FC Vimioso
1
0
Monção
Campo Cruz Do Reguengo ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Vilaverdense
2 0
Bragança
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo Cruz Do Reguengo
Vilaverdense
2
0
Bragança
Estádio Municipal da Coutada ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Atlético Arcos
3 5
Minas de Argozelo
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal da Coutada
Atlético Arcos
3
5
Minas de Argozelo
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
AR São Martinho
2 1
Vila Real
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
AR São Martinho
2
1
Vila Real
در وقتهای اضافه
Estádio Municipal Cerveira Pinto ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Cinfães
2 2
Salgueiros
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal Cerveira Pinto
Cinfães
2
2
Salgueiros
پنالتی ها 4-5
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Anadia
1 0
Águeda
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
Anadia
1
0
Águeda
Estádio Conde Dias Garcia ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Sanjoanense
3 2
Sabugal
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Conde Dias Garcia
Sanjoanense
3
2
Sabugal
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Recreativo Canaviais
1 4
Guadalupe
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Recreativo Canaviais
1
4
Guadalupe
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Ginásio Figueirense
1 5
Mortágua
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Ginásio Figueirense
1
5
Mortágua
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Tocha
1 2
Esmoriz
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Tocha
1
2
Esmoriz
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Ferreira de Aves
0 1
Cesarense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Ferreira de Aves
0
1
Cesarense
Estádio Comendador Manuel de Oliveira Violas ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Espinho
0 0
Aliança de Gandra
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Comendador Manuel de Oliveira Violas
Espinho
0
0
Aliança de Gandra
پنالتی ها 4-3
Estádio 1º De Dezembro ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Sousense
2 0
Paredes
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio 1º De Dezembro
Sousense
2
0
Paredes
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Resende
1 0
Lamego
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Resende
1
0
Lamego
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Canelas 2010
3 2
União Lamas
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
Canelas 2010
3
2
União Lamas
Parque Silva Matos ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Coimbrões
1 0
Rio Tinto
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Parque Silva Matos
Coimbrões
1
0
Rio Tinto
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Régua
1 3
Gondomar
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Régua
1
3
Gondomar
Estádio da Portelinha ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Pedras Salgadas
2 0
Montalegre
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio da Portelinha
Pedras Salgadas
2
0
Montalegre
Campo Coronel Mário Cunha ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Atlético Riachense
0 2
União Idanhense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Campo Coronel Mário Cunha
Atlético Riachense
0
2
União Idanhense
Estádio Municipal de Crato ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Crato
1 2
Sintrense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal de Crato
Crato
1
2
Sintrense
Estádio Municipal de Loulé ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Louletano
1 1
Castrense
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 20:30
Estádio Municipal de Loulé
Louletano
1
1
Castrense
پنالتی ها 4-2
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 21:30
Rabo Peixe
0 3
Ideal
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 21:30
Rabo Peixe
0
3
Ideal
۱ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Gondomar
0 1
سانتاکلارا
۱ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Gondomar
0
1
سانتاکلارا
Estádio São Sebastião ۱ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Mirandela
1 2
آکادمیکا
۱ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio São Sebastião
Mirandela
1
2
آکادمیکا
Campo Municipal da Ribeira Grande ۱ مهر ۱۳۹۶ 22:30
Ideal
1 0
Almodôvar
۱ مهر ۱۳۹۶ 22:30
Campo Municipal da Ribeira Grande
Ideal
1
0
Almodôvar
۲ مهر ۱۳۹۶ 14:30
Minas de Argozelo
0 4
Cova De Piedade
۲ مهر ۱۳۹۶ 14:30
Minas de Argozelo
0
4
Cova De Piedade
Campo do Cevadeiro ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vilafranquense
1 0
Penafiel
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo do Cevadeiro
Vilafranquense
1
0
Penafiel
Estádio Municipal de Condeixa ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Condeixa
1 3
ناسیونال
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Condeixa
Condeixa
1
3
ناسیونال
Parque Silva Matos ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Coimbrões
1 3
فامالیسائو
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Parque Silva Matos
Coimbrões
1
3
فامالیسائو
Complexo Desportivo Monte Da Forca ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vila Real
1 0
Oliveirense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Complexo Desportivo Monte Da Forca
Vila Real
1
0
Oliveirense
Estádio Municipal de Amarante ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Amarante
1 0
Varzim
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Amarante
Amarante
1
0
Varzim
Estádio Do Vizela ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vizela
2 1
SC Covilha
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Do Vizela
Vizela
2
1
SC Covilha
Estádio dos Trambelos ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Lusitano FCV
0 1
Academico Viseu
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio dos Trambelos
Lusitano FCV
0
1
Academico Viseu
Estádio do Moura Atlético Clube ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Moura
1 0
خیل ویسنته
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Moura Atlético Clube
Moura
1
0
خیل ویسنته
Estádio João Soares Vieira ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Merelinense
3 1
Real
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio João Soares Vieira
Merelinense
3
1
Real
Campo Dr. António Coelho Rodrigues ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Sourense
0 2
Leixoes
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo Dr. António Coelho Rodrigues
Sourense
0
2
Leixoes
در وقتهای اضافه
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Sertanense
0 2
یونیائو مادیرا
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
Sertanense
0
2
یونیائو مادیرا
Campo do Sacavenense ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Sacavenense
0 1
آروکا
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo do Sacavenense
Sacavenense
0
1
آروکا
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Águia FC Vimioso
2 3
Vasco da Gama
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Águia FC Vimioso
2
3
Vasco da Gama
Campo da Mata ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Caldas
1 0
Olímpico do Montijo
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo da Mata
Caldas
1
0
Olímpico do Montijo
Estádio Municipal de Pedras Rubras ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Pedras Rubras
0 4
Anadia
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Pedras Rubras
Pedras Rubras
0
4
Anadia
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
União Idanhense
0 4
AR São Martinho
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
União Idanhense
0
4
AR São Martinho
Parque Desportivo do Arnado ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Torcatense
2 0
Lusitano VRSA
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Parque Desportivo do Arnado
Torcatense
2
0
Lusitano VRSA
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Felgueiras 1932
2 1
Pedras Salgadas
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Felgueiras 1932
2
1
Pedras Salgadas
Estádio do Mergulhão ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Cesarense
3 2
Águias do Moradal
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Mergulhão
Cesarense
3
2
Águias do Moradal
Estádio Comendador Manuel de Oliveira Violas ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Espinho
1 0
Moncarapachense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Comendador Manuel de Oliveira Violas
Espinho
1
0
Moncarapachense
Estádio Municipal Vale do Romeiro ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Benfica Castelo Branco
0 2
União de Leiria
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal Vale do Romeiro
Benfica Castelo Branco
0
2
União de Leiria
Estádio do Clube Desportivo Trofense ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Trofense
0 1
Sintrense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Clube Desportivo Trofense
Trofense
0
1
Sintrense
Complexo Desportivo do SC Freamunde ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Freamunde
4 2
Maria da Fonte
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Complexo Desportivo do SC Freamunde
Freamunde
4
2
Maria da Fonte
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Guadalupe
2 3
Operário
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Guadalupe
2
3
Operário
Estádio Conde Dias Garcia ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Sanjoanense
3 0
Crato
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Conde Dias Garcia
Sanjoanense
3
0
Crato
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Canelas 2010
3 0
Resende
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
Canelas 2010
3
0
Resende
Campo Santos Jorge ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Pinhalnovense
4 0
Leiria e Marrazes
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo Santos Jorge
Pinhalnovense
4
0
Leiria e Marrazes
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Fátima
4 2
Eléctrico
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Fátima
4
2
Eléctrico
در وقتهای اضافه
Estádio Pina Manique ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Casa Pia
5 0
Recreativo Canaviais
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Pina Manique
Casa Pia
5
0
Recreativo Canaviais
Campo da Gandarada ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Mortágua
0 2
Torreense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo da Gandarada
Mortágua
0
2
Torreense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Lusitano GC Évora
4 1
Pêro Pinheiro
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Lusitano GC Évora
4
1
Pêro Pinheiro
Estádio Municipal de Oleiros ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Oleiros
3 0
Sousense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Oleiros
Oleiros
3
0
Sousense
Complexo Desportivo da Gafanha da Nazaré ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Lourinhanense
2 3
Gafanha
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Complexo Desportivo da Gafanha da Nazaré
Lourinhanense
2
3
Gafanha
Estádio José Arcanjo ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Olhanense
4 1
Lamego
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio José Arcanjo
Olhanense
4
1
Lamego
Estádio da Medideira ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Amora
2 3
Farense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio da Medideira
Amora
2
3
Farense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Alta Lisboa
3 2
Salgueiros
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Alta Lisboa
3
2
Salgueiros
Estádio Municipal Prof. José Peseiro ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Coruchense
5 2
Mondinense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal Prof. José Peseiro
Coruchense
5
2
Mondinense
Estádio de Ribes ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Oliveirense
2 1
Mafra
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio de Ribes
Oliveirense
2
1
Mafra
Estádio Municipal de Bragança ۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Bragança
1 1
Alcains
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Bragança
Bragança
1
1
Alcains
پنالتی ها 3-4
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Praiense
2 0
Louletano
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Praiense
2
0
Louletano
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Marinhense
0 1
Oriental Lisboa
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Marinhense
0
1
Oriental Lisboa
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Esmoriz
0 1
Vilaverdense
۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Esmoriz
0
1
Vilaverdense
Estádio Municipal de Oleiros ۲۰ مهر ۱۳۹۶ 23:45
Oleiros
2 4
اسپورتینگ لیسبون
۲۰ مهر ۱۳۹۶ 23:45
Estádio Municipal de Oleiros
Oleiros
2
4
اسپورتینگ لیسبون
۲۱ مهر ۱۳۹۶ 23:45
Lusitano GC Évora
0 6
پورتو
۲۱ مهر ۱۳۹۶ 23:45
Lusitano GC Évora
0
6
پورتو
Estádio Municipal de Vidigueira ۲۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vasco da Gama
1 6
ویتوریا گیمارش
۲۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Vidigueira
Vasco da Gama
1
6
ویتوریا گیمارش
Parque Desportivo do Arnado ۲۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Torcatense
0 1
ماریتیمو
۲۲ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Parque Desportivo do Arnado
Torcatense
0
1
ماریتیمو
Estádio Municipal José Martins Vieira ۲۲ مهر ۱۳۹۶ 19:30
Cova De Piedade
1 1
Anadia
۲۲ مهر ۱۳۹۶ 19:30
Estádio Municipal José Martins Vieira
Cova De Piedade
1
1
Anadia
پنالتی ها 4-3
Estádio Municipal do Fontelo ۲۲ مهر ۱۳۹۶ 21:30
Academico Viseu
0 0
فیرنزه
۲۲ مهر ۱۳۹۶ 21:30
Estádio Municipal do Fontelo
Academico Viseu
0
0
فیرنزه
پنالتی ها 3-4
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira ۲۲ مهر ۱۳۹۶ 21:30
AR São Martinho
2 3
براگا
۲۲ مهر ۱۳۹۶ 21:30
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
AR São Martinho
2
3
براگا
Estádio José Arcanjo ۲۲ مهر ۱۳۹۶ 22:30
Olhanense
0 1
بنفیکا
۲۲ مهر ۱۳۹۶ 22:30
Estádio José Arcanjo
Olhanense
0
1
بنفیکا
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 15:30
Operário
2 4
Felgueiras 1932
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 15:30
Operário
2
4
Felgueiras 1932
Campo Cruz Do Reguengo ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vilaverdense
1 0
بوآویستا
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo Cruz Do Reguengo
Vilaverdense
1
0
بوآویستا
Estádio do Moura Atlético Clube ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Moura
0 0
پورتیموننزه
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Moura Atlético Clube
Moura
0
0
پورتیموننزه
پنالتی ها 6-7
Estádio de São Lúis ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Farense
1 0
اشتوریل
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio de São Lúis
Farense
1
0
اشتوریل
Complexo Desportivo Monte Da Forca ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vila Real
0 1
آوس
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Complexo Desportivo Monte Da Forca
Vila Real
0
1
آوس
Estádio de São Miguel ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
سانتاکلارا
2 1
بلننسس
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio de São Miguel
سانتاکلارا
2
1
بلننسس
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Canelas 2010
1 3
موریرنزه
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Canelas Gaia Futebol Clube
Canelas 2010
1
3
موریرنزه
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Fátima
0 3
چاوس
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Fátima
0
3
چاوس
Estádio do Mar ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Leixoes
3 2
توندلا
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Mar
Leixoes
3
2
توندلا
در وقتهای اضافه
Campo Santos Jorge ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Pinhalnovense
1 2
ویتوریا ستوبال
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo Santos Jorge
Pinhalnovense
1
2
ویتوریا ستوبال
در وقتهای اضافه
Estádio Conde Dias Garcia ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Sanjoanense
0 4
ریوآوه
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Conde Dias Garcia
Sanjoanense
0
4
ریوآوه
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
یونیائو مادیرا
3 2
Oriental Lisboa
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
یونیائو مادیرا
3
2
Oriental Lisboa
Campo do Cevadeiro ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vilafranquense
2 1
Casa Pia
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Campo do Cevadeiro
Vilafranquense
2
1
Casa Pia
در وقتهای اضافه
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Alta Lisboa
0 2
فامالیسائو
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Alta Lisboa
0
2
فامالیسائو
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Praiense
4 1
Alcains
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Praiense
4
1
Alcains
Complexo Desportivo da Gafanha da Nazaré ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Gafanha
0 0
Freamunde
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Complexo Desportivo da Gafanha da Nazaré
Gafanha
0
0
Freamunde
پنالتی ها 3-4
Estádio Municipal de Arouca ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
آروکا
3 0
Coruchense
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Arouca
آروکا
3
0
Coruchense
Estádio de Ribes ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Oliveirense
0 0
Torreense
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio de Ribes
Oliveirense
0
0
Torreense
پنالتی ها 5-4
Estádio Dr. Magalhães Pessoa ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
União de Leiria
2 0
Espinho
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Dr. Magalhães Pessoa
União de Leiria
2
0
Espinho
Estádio do Mergulhão ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Cesarense
1 2
Caldas
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio do Mergulhão
Cesarense
1
2
Caldas
Estádio Do Vizela ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Vizela
3 1
Sintrense
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Do Vizela
Vizela
3
1
Sintrense
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
ناسیونال
4 2
Merelinense
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
ناسیونال
4
2
Merelinense
Estádio Municipal de Amarante ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Amarante
1 1
Ideal
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 18:30
Estádio Municipal de Amarante
Amarante
1
1
Ideal
پنالتی ها 4-5
Estádio EFAPEL ۲۳ مهر ۱۳۹۶ 22:30
آکادمیکا
2 1
پاکوش فریرا
۲۳ مهر ۱۳۹۶ 22:30
Estádio EFAPEL
آکادمیکا
2
1
پاکوش فریرا
در وقتهای اضافه
Estádio José Alvalade ۲۶ آبان ۱۳۹۶ 01:00
اسپورتینگ لیسبون
2 0
فامالیسائو
۲۶ آبان ۱۳۹۶ 01:00
Estádio José Alvalade
اسپورتینگ لیسبون
2
0
فامالیسائو
Estádio Do Dragão ۲۷ آبان ۱۳۹۶ 01:00
پورتو
3 2
پورتیموننزه
۲۷ آبان ۱۳۹۶ 01:00
Estádio Do Dragão
پورتو
3
2
پورتیموننزه
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۲۷ آبان ۱۳۹۶ 22:45
بنفیکا
2 0
ویتوریا ستوبال
۲۷ آبان ۱۳۹۶ 22:45
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
2
0
ویتوریا ستوبال
Estádio do Rio Ave Futebol Clube ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 01:00
ریوآوه
1 0
براگا
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 01:00
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
ریوآوه
1
0
براگا
Estádio de Ribes ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:00
Oliveirense
2 3
ماریتیمو
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:00
Estádio de Ribes
Oliveirense
2
3
ماریتیمو
در وقتهای اضافه
Estádio Dr. Magalhães Pessoa ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
União de Leiria
0 3
آوس
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Estádio Dr. Magalhães Pessoa
União de Leiria
0
3
آوس
Estádio EFAPEL ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
آکادمیکا
1 0
ناسیونال
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Estádio EFAPEL
آکادمیکا
1
0
ناسیونال
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
یونیائو مادیرا
4 2
Freamunde
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
یونیائو مادیرا
4
2
Freamunde
Estádio Do Vizela ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Vizela
2 2
Vilaverdense
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Estádio Do Vizela
Vizela
2
2
Vilaverdense
پنالتی ها 2-4
Campo da Mata ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Caldas
1 1
آروکا
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Campo da Mata
Caldas
1
1
آروکا
پنالتی ها 3-1
Estádio de São Lúis ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Farense
2 1
Leixoes
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Estádio de São Lúis
Farense
2
1
Leixoes
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
موریرنزه
5 2
Felgueiras 1932
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 19:30
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
موریرنزه
5
2
Felgueiras 1932
Estádio de São Miguel ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 20:30
سانتاکلارا
2 0
چاوس
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 20:30
Estádio de São Miguel
سانتاکلارا
2
0
چاوس
Campo Municipal da Ribeira Grande ۲۸ آبان ۱۳۹۶ 20:30
Ideal
1 4
Cova De Piedade
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 20:30
Campo Municipal da Ribeira Grande
Ideal
1
4
Cova De Piedade
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 20:30
Praiense
3 2
Vilafranquense
۲۸ آبان ۱۳۹۶ 20:30
Praiense
3
2
Vilafranquense
در وقتهای اضافه
Estádio Dom Afonso Henriques ۲۹ آبان ۱۳۹۶ 00:45
ویتوریا گیمارش
2 1
فیرنزه
۲۹ آبان ۱۳۹۶ 00:45
Estádio Dom Afonso Henriques
ویتوریا گیمارش
2
1
فیرنزه
۱۵ آذر ۱۳۹۶ 20:30
ماریتیمو
0 0
Cova De Piedade
۱۵ آذر ۱۳۹۶ 20:30
ماریتیمو
0
0
Cova De Piedade
پنالتی ها 2-4
۲۲ آذر ۱۳۹۶ 19:30
یونیائو مادیرا
1 5
آوس
۲۲ آذر ۱۳۹۶ 19:30
یونیائو مادیرا
1
5
آوس
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas ۲۲ آذر ۱۳۹۶ 19:30
موریرنزه
2 2
سانتاکلارا
۲۲ آذر ۱۳۹۶ 19:30
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
موریرنزه
2
2
سانتاکلارا
پنالتی ها 6-5
۲۲ آذر ۱۳۹۶ 20:00
Praiense
0 1
Farense
۲۲ آذر ۱۳۹۶ 20:00
Praiense
0
1
Farense
Estádio José Alvalade ۲۲ آذر ۱۳۹۶ 23:30
اسپورتینگ لیسبون
4 0
Vilaverdense
۲۲ آذر ۱۳۹۶ 23:30
Estádio José Alvalade
اسپورتینگ لیسبون
4
0
Vilaverdense
Estádio do Rio Ave Futebol Clube ۲۳ آذر ۱۳۹۶ 01:30
ریوآوه
3 2
بنفیکا
۲۳ آذر ۱۳۹۶ 01:30
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
ریوآوه
3
2
بنفیکا
در وقتهای اضافه
Estádio Do Dragão ۲۴ آذر ۱۳۹۶ 00:45
پورتو
4 0
ویتوریا گیمارش
۲۴ آذر ۱۳۹۶ 00:45
Estádio Do Dragão
پورتو
4
0
ویتوریا گیمارش
Campo da Mata ۹ دی ۱۳۹۶ 19:30
Caldas
1 1
آکادمیکا
۹ دی ۱۳۹۶ 19:30
Campo da Mata
Caldas
1
1
آکادمیکا
پنالتی ها 4-2

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P