تاسا د پرتغال

2018-2019
نمایش تمام صفحه
Estádio Clube Desportivo das Aves ۲۵ دی ۱۳۹۷ 22:30
آوس
1 2
براگا
۲۵ دی ۱۳۹۷ 22:30
Estádio Clube Desportivo das Aves
آوس
1
2
براگا
Estádio do Mar ۲۶ دی ۱۳۹۷
Leixoes
1 2
پورتو
۲۶ دی ۱۳۹۷
Estádio do Mar
Leixoes
1
2
پورتو
در وقتهای اضافه
Estádio Dom Afonso Henriques ۲۶ دی ۱۳۹۷ 01:15
ویتوریا گیمارش
0 1
بنفیکا
۲۶ دی ۱۳۹۷ 01:15
Estádio Dom Afonso Henriques
ویتوریا گیمارش
0
1
بنفیکا
Estádio Marcolino de Castro ۲۷ دی ۱۳۹۷ 01:15
فیرنزه
0 2
اسپورتینگ لیسبون
۲۷ دی ۱۳۹۷ 01:15
Estádio Marcolino de Castro
فیرنزه
0
2
اسپورتینگ لیسبون
Estádio Do Dragão ۸ اسفند ۱۳۹۷ 00:45
پورتو
3 0
براگا
۸ اسفند ۱۳۹۷ 00:45
Estádio Do Dragão
پورتو
3
0
براگا
Estádio Municipal de Braga ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ 23:45
براگا
1 1
پورتو
۱۳ فروردین ۱۳۹۸ 23:45
Estádio Municipal de Braga
براگا
1
1
پورتو
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ 01:15
بنفیکا
2 1
اسپورتینگ لیسبون
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ 01:15
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
2
1
اسپورتینگ لیسبون
Estádio José Alvalade ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ 00:15
اسپورتینگ لیسبون
1 0
بنفیکا
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ 00:15
Estádio José Alvalade
اسپورتینگ لیسبون
1
0
بنفیکا
Estádio Nacional ۴ خرداد ۱۳۹۸ 20:45
اسپورتینگ لیسبون
2 2
پورتو
۴ خرداد ۱۳۹۸ 20:45
Estádio Nacional
اسپورتینگ لیسبون
2
2
پورتو
پنالتی ها 5-4
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Praiense
3 0
Redondense
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Praiense
3
0
Redondense
Campo Santos Jorge ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 17:30
Pinhalnovense
5 0
Vale Formoso
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 17:30
Campo Santos Jorge
Pinhalnovense
5
0
Vale Formoso
Estádio Pina Manique ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Casa Pia
6 0
Graciosa
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Pina Manique
Casa Pia
6
0
Graciosa
Campo do Sacavenense ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Sacavenense
2 1
Alverca
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo do Sacavenense
Sacavenense
2
1
Alverca
Estádio do Cruzeiro ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Os Limianos
4 0
Valenciano
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio do Cruzeiro
Os Limianos
4
0
Valenciano
Campo Municipal da Ribeira Grande ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
Rabo Peixe
0 0
Olímpico do Montijo
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
Campo Municipal da Ribeira Grande
Rabo Peixe
0
0
Olímpico do Montijo
پنالتی ها 1-4
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Angrense
3 0
Marítimo Graciosa
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Angrense
3
0
Marítimo Graciosa
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 18:30
یونیائو مادیرا
3 1
Lusitânia
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 18:30
یونیائو مادیرا
3
1
Lusitânia
Estádio da Medideira ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 18:30
Amora
3 2
Louletano
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 18:30
Estádio da Medideira
Amora
3
2
Louletano
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Torreense
2 0
Coutada
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Torreense
2
0
Coutada
Estádio Municipal de Almancil ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Almancilense
0 1
Moura
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal de Almancil
Almancilense
0
1
Moura
Estadio Armando Pequito ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Gafetense
0 8
Santa Iria
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estadio Armando Pequito
Gafetense
0
8
Santa Iria
Estádio Sanches de Miranda ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Juventude Évora
1 3
Armacenenses
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Sanches de Miranda
Juventude Évora
1
3
Armacenenses
Estádio José Arcanjo ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Olhanense
0 0
Silves
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio José Arcanjo
Olhanense
0
0
Silves
پنالتی ها 2-4
Estádio Municipal da Lourinhã ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Lourinhanense
1 2
Peniche
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal da Lourinhã
Lourinhanense
1
2
Peniche
Campo Conde de Sucena ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
۱º Dezembro
1 2
Sintrense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo Conde de Sucena
۱º Dezembro
1
2
Sintrense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
União Santiago
1 2
Vasco da Gama Vidigueira
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
União Santiago
1
2
Vasco da Gama Vidigueira
Campo do Cevadeiro ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vilafranquense
0 0
Caldas
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo do Cevadeiro
Vilafranquense
0
0
Caldas
پنالتی ها 4-5
Estádio Dr. José de Matos ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vianense
0 1
خیل ویسنته
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Dr. José de Matos
Vianense
0
1
خیل ویسنته
Campo Cruz Do Reguengo ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vilaverdense
2 3
Caçadores das Taipas
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo Cruz Do Reguengo
Vilaverdense
2
3
Caçadores das Taipas
Complexo Desportivo Monte Da Forca ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vila Real
2 1
Torcatense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Complexo Desportivo Monte Da Forca
Vila Real
2
1
Torcatense
Estádio Municipal de Pedras Rubras ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Pedras Rubras
1 2
Mirandela
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal de Pedras Rubras
Pedras Rubras
1
2
Mirandela
Estádio Dr. Machado de Matos ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Felgueiras 1932
9 0
Vila Flor
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Dr. Machado de Matos
Felgueiras 1932
9
0
Vila Flor
Estádio do Clube Desportivo Trofense ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Trofense
1 0
Vizela
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio do Clube Desportivo Trofense
Trofense
1
0
Vizela
Estádio de Barreiros ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Joane
0 2
Fafe
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio de Barreiros
Joane
0
2
Fafe
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vinhais
1 6
Chaves II
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vinhais
1
6
Chaves II
Estádio Moinhos Novos ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Maria da Fonte
4 0
Mirandês
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Moinhos Novos
Maria da Fonte
4
0
Mirandês
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Montalegre
2 3
Pedras Salgadas
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
Montalegre
2
3
Pedras Salgadas
Estádio João Soares Vieira ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Merelinense
3 1
Vieira
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio João Soares Vieira
Merelinense
3
1
Vieira
Estádio Municipal de Aljustrel ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Aljustrelense
0 0
Praia Milfontes
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal de Aljustrel
Aljustrelense
0
0
Praia Milfontes
پنالتی ها 3-2
Campo de Jogos José Silva Faria ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Loures
6 1
Portalegrense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo de Jogos José Silva Faria
Loures
6
1
Portalegrense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Lamego
3 2
Régua
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Lamego
3
2
Régua
در وقتهای اضافه
Estádio Municipal Carlos Duarte ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Pampilhosa
2 4
Oliveira Hospital
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal Carlos Duarte
Pampilhosa
2
4
Oliveira Hospital
در وقتهای اضافه
Estádio Municipal de Águeda ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Águeda
2 1
Trancoso
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal de Águeda
Águeda
2
1
Trancoso
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Anadia
3 1
Penalva Castelo
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
Anadia
3
1
Penalva Castelo
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Valadares Gaia
0 0
Paredes
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Valadares Gaia
0
0
Paredes
پنالتی ها 4-2
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Gondomar
2 0
Leça
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Gondomar
2
0
Leça
Estádio do Mergulhão ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Cesarense
1 0
Sporting Mêda
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio do Mergulhão
Cesarense
1
0
Sporting Mêda
Estádio Municipal Cerveira Pinto ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Cinfães
0 0
Espinho
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal Cerveira Pinto
Cinfães
0
0
Espinho
پنالتی ها 5-6
Parque Silva Matos ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Coimbrões
0 2
Rio Tinto
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Parque Silva Matos
Coimbrões
0
2
Rio Tinto
Estádio dos Trambelos ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Lusitano FCV
2 4
Beira-Mar
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio dos Trambelos
Lusitano FCV
2
4
Beira-Mar
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Eirense
0 2
Gouveia
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Eirense
0
2
Gouveia
Estádio Municipal de Oleiros ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Oleiros
2 0
Fátima
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal de Oleiros
Oleiros
2
0
Fátima
Estádio Conde Dias Garcia ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Sanjoanense
2 0
AD Nogueirense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Conde Dias Garcia
Sanjoanense
2
0
AD Nogueirense
Estádio da Nora ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Ferreiras
0 1
Lusitano GC Évora
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio da Nora
Ferreiras
0
1
Lusitano GC Évora
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
GRAP
2 0
CD Torres Novas
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
GRAP
2
0
CD Torres Novas
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Sertanense
2 0
Beneditense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo de Jogos Dr. Marques dos Santos
Sertanense
2
0
Beneditense
Estádio Municipal Vale do Romeiro ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Benfica Castelo Branco
1 2
União de Leiria
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal Vale do Romeiro
Benfica Castelo Branco
1
2
União de Leiria
Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vitória de Sernache
1 0
Alcains
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira
Vitória de Sernache
1
0
Alcains
Estádio Municipal de Condeixa ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Condeixa
3 2
Mação
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal de Condeixa
Condeixa
3
2
Mação
Campo Municipal da Ribeira Grande ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Ideal
0 2
Real
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo Municipal da Ribeira Grande
Ideal
0
2
Real
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
União Idanhense
1 2
União de Tomar
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
União Idanhense
1
2
União de Tomar
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vila Silgueiros
0 2
Gafanha
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Vila Silgueiros
0
2
Gafanha
Estádio Municipal de Amarante ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Amarante
6 0
Oliveirense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Municipal de Amarante
Amarante
6
0
Oliveirense
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
AR São Martinho
6 1
Machico
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
AR São Martinho
6
1
Machico
Campo Engenheiro Carlos Salema ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Oriental Lisboa
3 1
FC Barreirense
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Campo Engenheiro Carlos Salema
Oriental Lisboa
3
1
FC Barreirense
۷ مهر ۱۳۹۷ 19:00
Gondomar
1 2
Cova De Piedade
۷ مهر ۱۳۹۷ 19:00
Gondomar
1
2
Cova De Piedade
۷ مهر ۱۳۹۷ 23:15
Leça
0 3
Leixoes
۷ مهر ۱۳۹۷ 23:15
Leça
0
3
Leixoes
۸ مهر ۱۳۹۷ 15:30
Praiense
5 1
Pinhalnovense
۸ مهر ۱۳۹۷ 15:30
Praiense
5
1
Pinhalnovense
Estádio da Portelinha ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Pedras Salgadas
1 0
آکادمیکا
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio da Portelinha
Pedras Salgadas
1
0
آکادمیکا
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Portalegrense
0 3
Farense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Portalegrense
0
3
Farense
Estádio do Montinho ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Caçadores das Taipas
0 1
آروکا
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Montinho
Caçadores das Taipas
0
1
آروکا
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Alverca
0 3
Academico Viseu
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Alverca
0
3
Academico Viseu
Estádio Municipal de Águeda ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Águeda
1 0
فامالیسائو
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal de Águeda
Águeda
1
0
فامالیسائو
Campo do Sacavenense ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Sacavenense
2 1
Varzim
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Campo do Sacavenense
Sacavenense
2
1
Varzim
Estádio Municipal de Condeixa ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Condeixa
1 3
پاکوش فریرا
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal de Condeixa
Condeixa
1
3
پاکوش فریرا
Estádio do Mergulhão ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Cesarense
1 2
SC Covilha
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Mergulhão
Cesarense
1
2
SC Covilha
Estádio do Clube Desportivo Trofense ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Trofense
2 3
Penafiel
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Clube Desportivo Trofense
Trofense
2
3
Penafiel
Estádio do Cruzeiro ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Os Limianos
2 1
Mafra
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Cruzeiro
Os Limianos
2
1
Mafra
Estádio Papa Francisco ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Fátima
1 0
Oliveirense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Papa Francisco
Fátima
1
0
Oliveirense
Estádio Municipal de Vidigueira ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vasco da Gama Vidigueira
0 1
اشتوریل
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal de Vidigueira
Vasco da Gama Vidigueira
0
1
اشتوریل
Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vitória de Sernache
1 3
Sertanense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal Nuno Álvares Pereira
Vitória de Sernache
1
3
Sertanense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
União de Tomar
0 3
Vilafranquense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
União de Tomar
0
3
Vilafranquense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vila Real
2 2
Sanjoanense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vila Real
2
2
Sanjoanense
پنالتی ها 5-4
Parque Municipal dos Desportos ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Fafe
1 0
Ideal
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Parque Municipal dos Desportos
Fafe
1
0
Ideal
Campo da Mata ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Caldas
1 2
Gafanha
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Campo da Mata
Caldas
1
2
Gafanha
Estádio Municipal de Vila Flor ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vila Flor
0 5
Amarante
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal de Vila Flor
Vila Flor
0
5
Amarante
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Beneditense
0 3
Armacenenses
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Beneditense
0
3
Armacenenses
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Rio Tinto
1 4
Moura
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Rio Tinto
1
4
Moura
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Silves
2 1
Paredes
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Silves
2
1
Paredes
Campo Conde Mendia ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Santa Iria
3 1
Lourinhanense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Campo Conde Mendia
Santa Iria
3
1
Lourinhanense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Praia Milfontes
2 5
Valenciano
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Praia Milfontes
2
5
Valenciano
Estádio Municipal de Oliveira do Hospital ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Oliveira Hospital
1 1
Lusitano FCV
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal de Oliveira do Hospital
Oliveira Hospital
1
1
Lusitano FCV
پنالتی ها 3-5
Estádio do Peniche ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Peniche
1 3
Montalegre
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Peniche
Peniche
1
3
Montalegre
Estádio Pina Manique ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Casa Pia
2 0
Olímpico do Montijo
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Pina Manique
Casa Pia
2
0
Olímpico do Montijo
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Anadia
3 1
Aljustrelense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal Engenheiro Sílvio Henriques Cerveira
Anadia
3
1
Aljustrelense
Estádio João Soares Vieira ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Merelinense
0 3
یونیائو مادیرا
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio João Soares Vieira
Merelinense
0
3
یونیائو مادیرا
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Eirense
0 3
Torreense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Eirense
0
3
Torreense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Lusitano GC Évora
1 3
Oriental Lisboa
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Lusitano GC Évora
1
3
Oriental Lisboa
Estádio Cidade de Barcelos ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
خیل ویسنته
0 1
چاوس
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Cidade de Barcelos
خیل ویسنته
0
1
چاوس
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
GRAP
2 4
União Santiago
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
GRAP
2
4
União Santiago
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Espinho
0 0
Sintrense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Espinho
0
0
Sintrense
پنالتی ها 6-5
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
CD Torres Novas
0 4
Maria da Fonte
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
CD Torres Novas
0
4
Maria da Fonte
Estádio Municipal de Aveiro ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Beira-Mar
0 1
AR São Martinho
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal de Aveiro
Beira-Mar
0
1
AR São Martinho
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vila Silgueiros
0 2
Angrense
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vila Silgueiros
0
2
Angrense
Estádio do Real SC ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Real
0 0
Mirandela
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Real SC
Real
0
0
Mirandela
پنالتی ها 4-5
Estádio da Medideira ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Amora
8 0
Lamego
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio da Medideira
Amora
8
0
Lamego
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Mirandês
2 3
Coimbrões
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Mirandês
2
3
Coimbrões
Estádio Dr. Machado de Matos ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Felgueiras 1932
2 0
Joane
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Dr. Machado de Matos
Felgueiras 1932
2
0
Joane
Campo de Jogos José Silva Faria ۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Loures
1 0
Oleiros
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Campo de Jogos José Silva Faria
Loures
1
0
Oleiros
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Valadares Gaia
0 1
Louletano
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Valadares Gaia
0
1
Louletano
۸ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Vale Formoso
0 3
União de Leiria
۸ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Vale Formoso
0
3
União de Leiria
Estádio EFAPEL ۲۷ مهر ۱۳۹۷ 00:15
Sertanense
0 3
بنفیکا
۲۷ مهر ۱۳۹۷ 00:15
Estádio EFAPEL
Sertanense
0
3
بنفیکا
Complexo Desportivo Monte Da Forca ۲۷ مهر ۱۳۹۷ 23:45
Vila Real
0 6
پورتو
۲۷ مهر ۱۳۹۷ 23:45
Complexo Desportivo Monte Da Forca
Vila Real
0
6
پورتو
Estádio Dr. Lourenço Raimundo ۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Valenciano
0 7
ویتوریا گیمارش
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Dr. Lourenço Raimundo
Valenciano
0
7
ویتوریا گیمارش
Estádio Municipal José Martins Vieira ۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Cova De Piedade
2 1
پورتیموننزه
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal José Martins Vieira
Cova De Piedade
2
1
پورتیموننزه
Estádio da Medideira ۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Amora
3 4
بلننسس
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio da Medideira
Amora
3
4
بلننسس
در وقتهای اضافه
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Espinho
3 3
Academico Viseu
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Espinho
3
3
Academico Viseu
پنالتی ها 11-10
Complexo Desportivo FC Alverca ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 00:15
Loures
1 2
اسپورتینگ لیسبون
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 00:15
Complexo Desportivo FC Alverca
Loures
1
2
اسپورتینگ لیسبون
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 16:30
Vale Formoso
4 3
Coimbrões
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 16:30
Vale Formoso
4
3
Coimbrões
Estádio do Moura Atlético Clube ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Moura
0 0
ماریتیمو
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Moura Atlético Clube
Moura
0
0
ماریتیمو
پنالتی ها 3-4
Estádio Papa Francisco ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Fátima
1 4
بوآویستا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Papa Francisco
Fátima
1
4
بوآویستا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Armacenenses
1 2
ویتوریا ستوبال
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Armacenenses
1
2
ویتوریا ستوبال
Campo Manuel Marques ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Torreense
1 5
ریوآوه
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Campo Manuel Marques
Torreense
1
5
ریوآوه
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
AR São Martinho
0 1
موریرنزه
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
AR São Martinho
0
1
موریرنزه
Estádio dos Trambelos ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Lusitano FCV
4 3
ناسیونال
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio dos Trambelos
Lusitano FCV
4
3
ناسیونال
Estádio São Sebastião ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Mirandela
1 2
فیرنزه
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio São Sebastião
Mirandela
1
2
فیرنزه
Estádio Moinhos Novos ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Maria da Fonte
1 2
سانتاکلارا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Moinhos Novos
Maria da Fonte
1
2
سانتاکلارا
Estádio António Coimbra da Mota ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
اشتوریل
1 1
توندلا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio António Coimbra da Mota
اشتوریل
1
1
توندلا
پنالتی ها 4-5
Estádio da Portelinha ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Pedras Salgadas
1 4
چاوس
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio da Portelinha
Pedras Salgadas
1
4
چاوس
Estádio Pina Manique ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Casa Pia
2 1
Angrense
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Pina Manique
Casa Pia
2
1
Angrense
Estádio do Cruzeiro ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Os Limianos
0 2
SC Covilha
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Cruzeiro
Os Limianos
0
2
SC Covilha
Estádio de São Lúis ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Farense
1 3
آروکا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio de São Lúis
Farense
1
3
آروکا
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Montalegre
2 1
Oriental Lisboa
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
Montalegre
2
1
Oriental Lisboa
Parque Municipal dos Desportos ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Fafe
0 0
Penafiel
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Parque Municipal dos Desportos
Fafe
0
0
Penafiel
پنالتی ها 2-4
Estádio da Capital do Móvel ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
پاکوش فریرا
2 0
Gafanha
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio da Capital do Móvel
پاکوش فریرا
2
0
Gafanha
Campo Conde Mendia ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Santa Iria
0 2
Praiense
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Campo Conde Mendia
Santa Iria
0
2
Praiense
Estádio Municipal de Águeda ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Águeda
1 0
Louletano
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio Municipal de Águeda
Águeda
1
0
Louletano
Campo do Cevadeiro ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Vilafranquense
0 4
Anadia
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Campo do Cevadeiro
Vilafranquense
0
4
Anadia
Estádio do Mar ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Leixoes
3 1
Amarante
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Estádio do Mar
Leixoes
3
1
Amarante
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Silves
2 1
Chaves II
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Silves
2
1
Chaves II
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
یونیائو مادیرا
2 0
União Santiago
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:30
یونیائو مادیرا
2
0
União Santiago
Campo do Sacavenense ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Sacavenense
1 3
آوس
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Campo do Sacavenense
Sacavenense
1
3
آوس
Estádio Dr. Machado de Matos ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 23:30
Felgueiras 1932
0 1
براگا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 23:30
Estádio Dr. Machado de Matos
Felgueiras 1932
0
1
براگا
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) ۲ آذر ۱۳۹۷ 01:15
بنفیکا
2 1
آروکا
۲ آذر ۱۳۹۷ 01:15
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
بنفیکا
2
1
آروکا
Estádio Municipal José Martins Vieira ۳ آذر ۱۳۹۷ 19:00
Cova De Piedade
0 3
آوس
۳ آذر ۱۳۹۷ 19:00
Estádio Municipal José Martins Vieira
Cova De Piedade
0
3
آوس
در وقتهای اضافه
Estádio Municipal do Fontelo ۳ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Lusitano FCV
1 4
اسپورتینگ لیسبون
۳ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Estádio Municipal do Fontelo
Lusitano FCV
1
4
اسپورتینگ لیسبون
Estádio Do Dragão ۴ آذر ۱۳۹۷ 01:15
پورتو
2 0
بلننسس
۴ آذر ۱۳۹۷ 01:15
Estádio Do Dragão
پورتو
2
0
بلننسس
Estádio Municipal José dos Santos Pinto ۴ آذر ۱۳۹۷ 19:00
SC Covilha
0 3
موریرنزه
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:00
Estádio Municipal José dos Santos Pinto
SC Covilha
0
3
موریرنزه
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira ۴ آذر ۱۳۹۷ 19:00
Montalegre
1 0
Águeda
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:00
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
Montalegre
1
0
Águeda
Estádio do Rio Ave Futebol Clube ۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
ریوآوه
7 0
Silves
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
ریوآوه
7
0
Silves
Estádio do Mar ۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Leixoes
1 0
Anadia
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Estádio do Mar
Leixoes
1
0
Anadia
Estádio da Capital do Móvel ۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
پاکوش فریرا
3 1
Casa Pia
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Estádio da Capital do Móvel
پاکوش فریرا
3
1
Casa Pia
Estádio Municipal 25 de Abril ۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Penafiel
1 4
ویتوریا ستوبال
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Estádio Municipal 25 de Abril
Penafiel
1
4
ویتوریا ستوبال
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Espinho
0 4
بوآویستا
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Espinho
0
4
بوآویستا
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
یونیائو مادیرا
0 2
ویتوریا گیمارش
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
یونیائو مادیرا
0
2
ویتوریا گیمارش
Estádio João Cardoso ۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
توندلا
7 0
Vale Formoso
۴ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Estádio João Cardoso
توندلا
7
0
Vale Formoso
۴ آذر ۱۳۹۷ 20:30
ماریتیمو
0 3
فیرنزه
۴ آذر ۱۳۹۷ 20:30
ماریتیمو
0
3
فیرنزه
Estádio de São Miguel ۴ آذر ۱۳۹۷ 21:30
سانتاکلارا
1 2
چاوس
۴ آذر ۱۳۹۷ 21:30
Estádio de São Miguel
سانتاکلارا
1
2
چاوس
Estádio Municipal de Braga ۵ آذر ۱۳۹۷
براگا
2 1
Praiense
۵ آذر ۱۳۹۷
Estádio Municipal de Braga
براگا
2
1
Praiense
Estádio do Bonfim ۲۷ آذر ۱۳۹۷ 23:30
ویتوریا ستوبال
0 1
براگا
۲۷ آذر ۱۳۹۷ 23:30
Estádio do Bonfim
ویتوریا ستوبال
0
1
براگا
در وقتهای اضافه
Estádio do Mar ۲۸ آذر ۱۳۹۷ 00:30
Leixoes
2 2
توندلا
۲۸ آذر ۱۳۹۷ 00:30
Estádio do Mar
Leixoes
2
2
توندلا
پنالتی ها 4-2
Estádio Do Dragão ۲۸ آذر ۱۳۹۷ 01:15
پورتو
4 3
موریرنزه
۲۸ آذر ۱۳۹۷ 01:15
Estádio Do Dragão
پورتو
4
3
موریرنزه
Estádio Marcolino de Castro ۲۸ آذر ۱۳۹۷ 19:30
فیرنزه
1 1
پاکوش فریرا
۲۸ آذر ۱۳۹۷ 19:30
Estádio Marcolino de Castro
فیرنزه
1
1
پاکوش فریرا
پنالتی ها 4-2
Estádio Clube Desportivo das Aves ۲۸ آذر ۱۳۹۷ 20:30
آوس
2 0
چاوس
۲۸ آذر ۱۳۹۷ 20:30
Estádio Clube Desportivo das Aves
آوس
2
0
چاوس
Estádio do Bessa Século XXI ۲۸ آذر ۱۳۹۷ 22:30
بوآویستا
0 1
ویتوریا گیمارش
۲۸ آذر ۱۳۹۷ 22:30
Estádio do Bessa Século XXI
بوآویستا
0
1
ویتوریا گیمارش
Estádio José Alvalade ۲۹ آذر ۱۳۹۷
اسپورتینگ لیسبون
5 2
ریوآوه
۲۹ آذر ۱۳۹۷
Estádio José Alvalade
اسپورتینگ لیسبون
5
2
ریوآوه
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira ۲۹ آذر ۱۳۹۷ 01:15
Montalegre
0 1
بنفیکا
۲۹ آذر ۱۳۹۷ 01:15
Estádio Dr. Diogo Alves Vaz Pereira
Montalegre
0
1
بنفیکا

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P