دی اف بی پوکال

2018-2019
نمایش تمام صفحه
Schauinsland-Reisen-Arena 5 فوریه 2019 23:15
دویسبورگ
1 3
پادربورن
5 فوریه 2019 23:15
Schauinsland-Reisen-Arena
دویسبورگ
1
3
پادربورن
Volksparkstadion 5 فوریه 2019 21:00
هامبورگ
1 0
نورنبرگ
5 فوریه 2019 21:00
Volksparkstadion
هامبورگ
1
0
نورنبرگ
Holstein-Stadion 6 فوریه 2019 21:00
هولشتاین کیل
0 1
آگزبورگ
6 فوریه 2019 21:00
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
0
1
آگزبورگ
Red Bull Arena 6 فوریه 2019 21:00
لایپزیگ
1 0
ولفسبورگ
6 فوریه 2019 21:00
Red Bull Arena
لایپزیگ
1
0
ولفسبورگ
VELTINS-Arena 6 فوریه 2019 23:15
شالکه
4 1
فورتونا دوسلدورف
6 فوریه 2019 23:15
VELTINS-Arena
شالکه
4
1
فورتونا دوسلدورف
5 فوریه 2019 23:15
بوروسیا دورتموند
3 3
وردربرمن
5 فوریه 2019 23:15
بوروسیا دورتموند
3
3
وردربرمن
پنالتی ها 2-4
6 فوریه 2019 23:15
هرتابرلین
2 3
بایرن مونیخ
6 فوریه 2019 23:15
هرتابرلین
2
3
بایرن مونیخ
در وقتهای اضافه
5 فوریه 2019 21:00
هایدنهایم
2 1
بایر لورکوزن
5 فوریه 2019 21:00
هایدنهایم
2
1
بایر لورکوزن
Benteler-Arena 2 آوریل 2019 20:00
پادربورن
0 2
هامبورگ
2 آوریل 2019 20:00
Benteler-Arena
پادربورن
0
2
هامبورگ
WWK Arena 2 آوریل 2019 22:15
آگزبورگ
1 2
لایپزیگ
2 آوریل 2019 22:15
WWK Arena
آگزبورگ
1
2
لایپزیگ
در وقتهای اضافه
VELTINS-Arena 3 آوریل 2019 22:15
شالکه
0 2
وردربرمن
3 آوریل 2019 22:15
VELTINS-Arena
شالکه
0
2
وردربرمن
3 آوریل 2019 20:00
بایرن مونیخ
5 4
هایدنهایم
3 آوریل 2019 20:00
بایرن مونیخ
5
4
هایدنهایم
Volksparkstadion 23 آوریل 2019 22:15
هامبورگ
1 3
لایپزیگ
23 آوریل 2019 22:15
Volksparkstadion
هامبورگ
1
3
لایپزیگ
24 آوریل 2019 22:15
وردربرمن
2 3
بایرن مونیخ
24 آوریل 2019 22:15
وردربرمن
2
3
بایرن مونیخ
25 مه 2019 21:30
لایپزیگ
0 3
بایرن مونیخ
25 مه 2019 21:30
لایپزیگ
0
3
بایرن مونیخ
MDCC-Arena 17 آگوست 2018 22:15
ماگدبورگ
0 1
دارمشتات
17 آگوست 2018 22:15
MDCC-Arena
ماگدبورگ
0
1
دارمشتات
Willy-Sachs-Stadion 17 آگوست 2018 22:15
FC Schweinfurt 05
0 2
شالکه
17 آگوست 2018 22:15
Willy-Sachs-Stadion
FC Schweinfurt 05
0
2
شالکه
17 آگوست 2018 22:15
وهن
3 2
سن پائولی
17 آگوست 2018 22:15
وهن
3
2
سن پائولی
در وقتهای اضافه
Stadion Holzhof 18 آگوست 2018 17:00
CFR Pforzheim
0 1
بایر لورکوزن
18 آگوست 2018 17:00
Stadion Holzhof
CFR Pforzheim
0
1
بایر لورکوزن
Fritz-Walter-Stadion 18 آگوست 2018 17:00
کایزرسلاترن
1 6
هوفنهایم
18 آگوست 2018 17:00
Fritz-Walter-Stadion
کایزرسلاترن
1
6
هوفنهایم
Donaustadion 18 آگوست 2018 17:00
SSV ULM 1846
2 1
اینتراخت فرانکفورت
18 آگوست 2018 17:00
Donaustadion
SSV ULM 1846
2
1
اینتراخت فرانکفورت
Kehdinger Stadion 18 آگوست 2018 17:00
SV Drochtersen/assel
0 1
بایرن مونیخ
18 آگوست 2018 17:00
Kehdinger Stadion
SV Drochtersen/assel
0
1
بایرن مونیخ
18 آگوست 2018 17:00
SV Elversberg
0 1
ولفسبورگ
18 آگوست 2018 17:00
SV Elversberg
0
1
ولفسبورگ
18 آگوست 2018 17:00
SV Linx
1 2
نورنبرگ
18 آگوست 2018 17:00
SV Linx
1
2
نورنبرگ
18 آگوست 2018 17:00
SV Rodinghausen
3 2
دینامو درسدن
18 آگوست 2018 17:00
SV Rodinghausen
3
2
دینامو درسدن
در وقتهای اضافه
18 آگوست 2018 17:00
Tus Dassendorf
0 1
دویسبورگ
18 آگوست 2018 17:00
Tus Dassendorf
0
1
دویسبورگ
18 آگوست 2018 17:00
Wormatia Worms
1 6
وردربرمن
18 آگوست 2018 17:00
Wormatia Worms
1
6
وردربرمن
18 آگوست 2018 20:00
ارزگبیرگ آئو
1 3
ماینز
18 آگوست 2018 20:00
ارزگبیرگ آئو
1
3
ماینز
Stadion Niederrhein 18 آگوست 2018 20:00
Rot-weiss Oberhausen
0 6
سندهاوزن
18 آگوست 2018 20:00
Stadion Niederrhein
Rot-weiss Oberhausen
0
6
سندهاوزن
18 آگوست 2018 20:00
TuS Erndtebruck
3 5
هامبورگ
18 آگوست 2018 20:00
TuS Erndtebruck
3
5
هامبورگ
Ostseestadion 18 آگوست 2018 22:15
هانزا روستوک
2 0
اشتوتگارت
18 آگوست 2018 22:15
Ostseestadion
هانزا روستوک
2
0
اشتوتگارت
19 آگوست 2018 17:00
BFC Dynamo
1 9
کلن
19 آگوست 2018 17:00
BFC Dynamo
1
9
کلن
Alfred-Kunze-Sportpark 19 آگوست 2018 17:00
BSG Chemie Leipzig
2 1
یان رگنسبورگ
19 آگوست 2018 17:00
Alfred-Kunze-Sportpark
BSG Chemie Leipzig
2
1
یان رگنسبورگ
Stadion am Hölzchen 19 آگوست 2018 17:00
FC Lok Stendal
0 5
آرمینیا بیله‌فلد
19 آگوست 2018 17:00
Stadion am Hölzchen
FC Lok Stendal
0
5
آرمینیا بیله‌فلد
19 آگوست 2018 17:00
FC Viktoria Koln
1 3
لایپزیگ
19 آگوست 2018 17:00
FC Viktoria Koln
1
3
لایپزیگ
Wildparkstadion 19 آگوست 2018 17:00
کارلسروهه
0 6
هانوفر
19 آگوست 2018 17:00
Wildparkstadion
کارلسروهه
0
6
هانوفر
19 آگوست 2018 17:00
SSV Jeddeloh
2 5
هایدنهایم
19 آگوست 2018 17:00
SSV Jeddeloh
2
5
هایدنهایم
19 آگوست 2018 17:00
TSV Steinbach
1 2
آگزبورگ
19 آگوست 2018 17:00
TSV Steinbach
1
2
آگزبورگ
Stadion Oberwerth 19 آگوست 2018 17:00
TuS RW Koblenz
0 5
فورتونا دوسلدورف
19 آگوست 2018 17:00
Stadion Oberwerth
TuS RW Koblenz
0
5
فورتونا دوسلدورف
Manfred-Werner-Stadion 19 آگوست 2018 17:00
Weiche Flensburg
1 0
بوخوم
19 آگوست 2018 17:00
Manfred-Werner-Stadion
Weiche Flensburg
1
0
بوخوم
19 آگوست 2018 20:00
BSC Hastedt
1 11
بوروسیا مونشن گلادباخ
19 آگوست 2018 20:00
BSC Hastedt
1
11
بوروسیا مونشن گلادباخ
Ernst-Abbe-Sportfeld 19 آگوست 2018 20:00
Carl Zeiss Jena
2 4
یونیون برلین
19 آگوست 2018 20:00
Ernst-Abbe-Sportfeld
Carl Zeiss Jena
2
4
یونیون برلین
19 آگوست 2018 20:00
مونیخ ۱۸۶۰
1 3
هولشتاین کیل
19 آگوست 2018 20:00
مونیخ ۱۸۶۰
1
3
هولشتاین کیل
Eintracht-Stadion 20 آگوست 2018 20:00
آینتراخت برانشوایگ
1 2
هرتابرلین
20 آگوست 2018 20:00
Eintracht-Stadion
آینتراخت برانشوایگ
1
2
هرتابرلین
Stadion der Freundschaft 20 آگوست 2018 20:00
Energie Cottbus
2 2
فرایبورگ
20 آگوست 2018 20:00
Stadion der Freundschaft
Energie Cottbus
2
2
فرایبورگ
پنالتی ها 3-5
Benteler-Arena 20 آگوست 2018 20:00
پادربورن
2 1
اینگولشتات
20 آگوست 2018 20:00
Benteler-Arena
پادربورن
2
1
اینگولشتات
20 آگوست 2018 22:15
گروتر فورث
1 2
بوروسیا دورتموند
20 آگوست 2018 22:15
گروتر فورث
1
2
بوروسیا دورتموند
در وقتهای اضافه
30 اکتبر 2018 21:00
دارمشتات
0 2
هرتابرلین
30 اکتبر 2018 21:00
دارمشتات
0
2
هرتابرلین
Alfred-Kunze-Sportpark 30 اکتبر 2018 21:00
BSG Chemie Leipzig
0 3
پادربورن
30 اکتبر 2018 21:00
Alfred-Kunze-Sportpark
BSG Chemie Leipzig
0
3
پادربورن
30 اکتبر 2018 21:00
هانوفر
0 2
ولفسبورگ
30 اکتبر 2018 21:00
هانوفر
0
2
ولفسبورگ
Donaustadion 30 اکتبر 2018 21:00
SSV ULM 1846
1 5
فورتونا دوسلدورف
30 اکتبر 2018 21:00
Donaustadion
SSV ULM 1846
1
5
فورتونا دوسلدورف
WWK Arena 30 اکتبر 2018 23:15
آگزبورگ
3 2
ماینز
30 اکتبر 2018 23:15
WWK Arena
آگزبورگ
3
2
ماینز
در وقتهای اضافه
30 اکتبر 2018 23:15
هایدنهایم
3 0
سندهاوزن
30 اکتبر 2018 23:15
هایدنهایم
3
0
سندهاوزن
30 اکتبر 2018 23:15
SV Rodinghausen
1 2
بایرن مونیخ
30 اکتبر 2018 23:15
SV Rodinghausen
1
2
بایرن مونیخ
30 اکتبر 2018 23:15
وهن
0 3
هامبورگ
30 اکتبر 2018 23:15
وهن
0
3
هامبورگ
31 اکتبر 2018 21:00
بوروسیا دورتموند
3 2
یونیون برلین
31 اکتبر 2018 21:00
بوروسیا دورتموند
3
2
یونیون برلین
در وقتهای اضافه
31 اکتبر 2018 21:00
کلن
1 1
شالکه
31 اکتبر 2018 21:00
کلن
1
1
شالکه
پنالتی ها 5-6
Ostseestadion 31 اکتبر 2018 21:00
هانزا روستوک
2 2
نورنبرگ
31 اکتبر 2018 21:00
Ostseestadion
هانزا روستوک
2
2
نورنبرگ
پنالتی ها 2-4
31 اکتبر 2018 21:00
Weiche Flensburg
1 5
وردربرمن
31 اکتبر 2018 21:00
Weiche Flensburg
1
5
وردربرمن
31 اکتبر 2018 23:15
آرمینیا بیله‌فلد
0 3
دویسبورگ
31 اکتبر 2018 23:15
آرمینیا بیله‌فلد
0
3
دویسبورگ
31 اکتبر 2018 23:15
بوروسیا مونشن گلادباخ
0 5
بایر لورکوزن
31 اکتبر 2018 23:15
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
5
بایر لورکوزن
Holstein-Stadion 31 اکتبر 2018 23:15
هولشتاین کیل
2 1
فرایبورگ
31 اکتبر 2018 23:15
Holstein-Stadion
هولشتاین کیل
2
1
فرایبورگ
Red Bull Arena 31 اکتبر 2018 23:15
لایپزیگ
2 0
هوفنهایم
31 اکتبر 2018 23:15
Red Bull Arena
لایپزیگ
2
0
هوفنهایم

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P