دی اف بی پوکال

2020-2021
نمایش تمام صفحه
نهایی
یک چهارم نهایی
13 اسفند 1399 23:15
لایپزیگ
2 0
ولفسبورگ
13 اسفند 1399 23:15
لایپزیگ
2
0
ولفسبورگ
| Red Bull Arena | داور: Marco Fritz
12 اسفند 1399 23:15
بوروسیا مونشن گلادباخ
0 1
بوروسیا دورتموند
12 اسفند 1399 23:15
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
1
بوروسیا دورتموند
| Stadion im BORUSSIA-PARK | داور: Sascha Stegemann
13 اسفند 1399 21:00
رات وایس اسن
0 3
هولشتاین کیل
13 اسفند 1399 21:00
رات وایس اسن
0
3
هولشتاین کیل
| Stadion Essen | داور: Markus Schmidt
18 فروردین 1400 21:00
یان رگنسبورگ
0 1
وردربرمن
18 فروردین 1400 21:00
یان رگنسبورگ
0
1
وردربرمن
| Jahnstadion Regensburg | داور: Guido Winkmann
مرحله نیمه نهایی
10 اردیبهشت 1400 23:00
وردربرمن
1 2
لایپزیگ
10 اردیبهشت 1400 23:00
وردربرمن
1
2
لایپزیگ
در وقتهای اضافه
| wohninvest WESERSTADION | داور: Manuel Gräfe
11 اردیبهشت 1400 23:00
بوروسیا دورتموند
5 0
هولشتاین کیل
11 اردیبهشت 1400 23:00
بوروسیا دورتموند
5
0
هولشتاین کیل
| Signal-Iduna-Park | داور: Christian Dingert
فینال
23 اردیبهشت 1400 23:15
لایپزیگ
1 4
بوروسیا دورتموند
23 اردیبهشت 1400 23:15
لایپزیگ
1
4
بوروسیا دورتموند
| Olympiastadion Berlin | داور: Felix Brych
دور مقدماتی
دور اول
24 مهر 1399 22:15
دورن مرزنیخ
0 3
بایرن مونیخ
24 مهر 1399 22:15
دورن مرزنیخ
0
3
بایرن مونیخ
21 شهریور 1399 23:15
آینتراخت برانشوایگ
5 4
هرتابرلین
21 شهریور 1399 23:15
آینتراخت برانشوایگ
5
4
هرتابرلین
21 شهریور 1399 23:15
Havelse
1 5
ماینز
21 شهریور 1399 23:15
Havelse
1
5
ماینز
22 شهریور 1399 18:00
نورنبرگ
0 3
لایپزیگ
22 شهریور 1399 18:00
نورنبرگ
0
3
لایپزیگ
22 شهریور 1399 18:00
Union Fürstenwalde
1 4
ولفسبورگ
22 شهریور 1399 18:00
Union Fürstenwalde
1
4
ولفسبورگ
22 شهریور 1399 18:00
Todesfelde
0 1
اوسنابروک
22 شهریور 1399 18:00
Todesfelde
0
1
اوسنابروک
22 شهریور 1399 18:00
مونیخ ۱۸۶۰
1 2
اینتراخت فرانکفورت
22 شهریور 1399 18:00
مونیخ ۱۸۶۰
1
2
اینتراخت فرانکفورت
22 شهریور 1399 18:00
FV Engers 07
0 3
بوخوم
22 شهریور 1399 18:00
FV Engers 07
0
3
بوخوم
22 شهریور 1399 18:00
Oberneuland
0 8
بوروسیا مونشن گلادباخ
22 شهریور 1399 18:00
Oberneuland
0
8
بوروسیا مونشن گلادباخ
22 شهریور 1399 18:00
Altglienicke
0 6
کلن
22 شهریور 1399 18:00
Altglienicke
0
6
کلن
22 شهریور 1399 18:00
Eintracht Celle
0 7
آگزبورگ
22 شهریور 1399 18:00
Eintracht Celle
0
7
آگزبورگ
22 شهریور 1399 18:00
Meinerzhagen
1 6
گروتر فورث
22 شهریور 1399 18:00
Meinerzhagen
1
6
گروتر فورث
در وقتهای اضافه
22 شهریور 1399 21:00
اینگولشتات
0 1
فورتونا دوسلدورف
22 شهریور 1399 21:00
اینگولشتات
0
1
فورتونا دوسلدورف
22 شهریور 1399 21:00
کارلسروهه
0 1
یونیون برلین
22 شهریور 1399 21:00
کارلسروهه
0
1
یونیون برلین
در وقتهای اضافه
22 شهریور 1399 21:00
SSV ULM 1846
2 0
ارزگبیرگ آئو
22 شهریور 1399 21:00
SSV ULM 1846
2
0
ارزگبیرگ آئو
22 شهریور 1399 23:15
Carl Zeiss Jena
0 2
وردربرمن
22 شهریور 1399 23:15
Carl Zeiss Jena
0
2
وردربرمن
23 شهریور 1399 18:00
Chemnitzer FC
1 1
هوفنهایم
23 شهریور 1399 18:00
Chemnitzer FC
1
1
هوفنهایم
پنالتی ها 2-3
23 شهریور 1399 18:00
FC Rielasingen-Arlen
1 7
هولشتاین کیل
23 شهریور 1399 18:00
FC Rielasingen-Arlen
1
7
هولشتاین کیل
23 شهریور 1399 18:00
Eintracht Norderstedt
0 7
بایر لورکوزن
23 شهریور 1399 18:00
Eintracht Norderstedt
0
7
بایر لورکوزن
23 شهریور 1399 18:00
کایزرسلاترن
1 1
یان رگنسبورگ
23 شهریور 1399 18:00
کایزرسلاترن
1
1
یان رگنسبورگ
پنالتی ها 3-4
23 شهریور 1399 18:00
TSV Steinbach
1 2
سندهاوزن
23 شهریور 1399 18:00
TSV Steinbach
1
2
سندهاوزن
23 شهریور 1399 18:00
Wiedenbrück
0 5
پادربورن
23 شهریور 1399 18:00
Wiedenbrück
0
5
پادربورن
23 شهریور 1399 18:00
هانزا روستوک
0 1
اشتوتگارت
23 شهریور 1399 18:00
هانزا روستوک
0
1
اشتوتگارت
23 شهریور 1399 18:00
SV Elversberg
4 2
سن پائولی
23 شهریور 1399 18:00
SV Elversberg
4
2
سن پائولی
13 آبان 1399 19:00
FC Schweinfurt 05
1 4
شالکه
13 آبان 1399 19:00
FC Schweinfurt 05
1
4
شالکه
| VELTINS-Arena
23 شهریور 1399 21:00
وهن
1 0
هایدنهایم
23 شهریور 1399 21:00
وهن
1
0
هایدنهایم
23 شهریور 1399 21:00
ماگدبورگ
2 3
دارمشتات
23 شهریور 1399 21:00
ماگدبورگ
2
3
دارمشتات
در وقتهای اضافه
23 شهریور 1399 21:00
Waldhof Mannheim
1 2
فرایبورگ
23 شهریور 1399 21:00
Waldhof Mannheim
1
2
فرایبورگ
24 شهریور 1399 21:00
دینامو درسدن
4 1
هامبورگ
24 شهریور 1399 21:00
دینامو درسدن
4
1
هامبورگ
24 شهریور 1399 21:00
ورزبرگر کیکرز
2 3
هانوفر
24 شهریور 1399 21:00
ورزبرگر کیکرز
2
3
هانوفر
24 شهریور 1399 21:00
رات وایس اسن
1 0
آرمینیا بیله‌فلد
24 شهریور 1399 21:00
رات وایس اسن
1
0
آرمینیا بیله‌فلد
24 شهریور 1399 23:15
دویسبورگ
0 5
بوروسیا دورتموند
24 شهریور 1399 23:15
دویسبورگ
0
5
بوروسیا دورتموند
دور دوم
24 دی 1399 23:15
هولشتاین کیل
2 2
بایرن مونیخ
24 دی 1399 23:15
هولشتاین کیل
2
2
بایرن مونیخ
پنالتی ها 6-5
| Holstein-Stadion
2 دی 1399 21:00
آگزبورگ
0 3
لایپزیگ
2 دی 1399 21:00
آگزبورگ
0
3
لایپزیگ
| WWK Arena
2 دی 1399 21:00
کلن
1 0
اوسنابروک
2 دی 1399 21:00
کلن
1
0
اوسنابروک
| RheinEnergieStadion
2 دی 1399 21:00
هوفنهایم
2 2
گروتر فورث
2 دی 1399 21:00
هوفنهایم
2
2
گروتر فورث
پنالتی ها 6-7
| PreZero Arena
2 دی 1399 21:00
SSV ULM 1846
1 3
شالکه
2 دی 1399 21:00
SSV ULM 1846
1
3
شالکه
| VELTINS-Arena
2 دی 1399 22:30
آینتراخت برانشوایگ
0 2
بوروسیا دورتموند
2 دی 1399 22:30
آینتراخت برانشوایگ
0
2
بوروسیا دورتموند
| Eintracht-Stadion
2 دی 1399 23:15
یونیون برلین
2 3
پادربورن
2 دی 1399 23:15
یونیون برلین
2
3
پادربورن
| Stadion An der Alten Försterei
2 دی 1399 23:15
SV Elversberg
0 5
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 دی 1399 23:15
SV Elversberg
0
5
بوروسیا مونشن گلادباخ
| URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde
2 دی 1399 23:15
دینامو درسدن
0 3
دارمشتات
2 دی 1399 23:15
دینامو درسدن
0
3
دارمشتات
| Rudolf-Harbig-Stadion
3 دی 1399 21:00
ولفسبورگ
4 0
سندهاوزن
3 دی 1399 21:00
ولفسبورگ
4
0
سندهاوزن
| VOLKSWAGEN ARENA
3 دی 1399 21:00
رات وایس اسن
3 2
فورتونا دوسلدورف
3 دی 1399 21:00
رات وایس اسن
3
2
فورتونا دوسلدورف
| Stadion Essen
3 دی 1399 23:15
اشتوتگارت
1 0
فرایبورگ
3 دی 1399 23:15
اشتوتگارت
1
0
فرایبورگ
| Mercedes-Benz-Arena
3 دی 1399 23:15
هانوفر
0 3
وردربرمن
3 دی 1399 23:15
هانوفر
0
3
وردربرمن
| HDI-Arena
3 دی 1399 23:15
ماینز
2 2
بوخوم
3 دی 1399 23:15
ماینز
2
2
بوخوم
پنالتی ها 0-3
| OPEL ARENA
3 دی 1399 23:15
وهن
0 0
یان رگنسبورگ
3 دی 1399 23:15
وهن
0
0
یان رگنسبورگ
پنالتی ها 2-4
| BRITA-Arena
23 دی 1399 23:15
بایر لورکوزن
4 1
اینتراخت فرانکفورت
23 دی 1399 23:15
بایر لورکوزن
4
1
اینتراخت فرانکفورت
| BayArena
دور سوم
15 بهمن 1399 21:00
ولفسبورگ
1 0
شالکه
15 بهمن 1399 21:00
ولفسبورگ
1
0
شالکه
| VOLKSWAGEN ARENA | داور: Felix Zwayer
14 بهمن 1399 23:15
بوروسیا دورتموند
3 2
پادربورن
14 بهمن 1399 23:15
بوروسیا دورتموند
3
2
پادربورن
در وقتهای اضافه
| Signal-Iduna-Park | داور: T. Stieler
15 بهمن 1399 21:00
لایپزیگ
4 0
بوخوم
15 بهمن 1399 21:00
لایپزیگ
4
0
بوخوم
| Red Bull Arena | داور: Bastian Dankert
15 بهمن 1399 23:15
یان رگنسبورگ
2 2
کلن
15 بهمن 1399 23:15
یان رگنسبورگ
2
2
کلن
پنالتی ها 4-3
| Jahnstadion Regensburg | داور: Robert Hartmann
14 بهمن 1399 23:15
وردربرمن
2 0
گروتر فورث
14 بهمن 1399 23:15
وردربرمن
2
0
گروتر فورث
| wohninvest WESERSTADION | داور: G. Winkmann
15 بهمن 1399 23:15
اشتوتگارت
1 2
بوروسیا مونشن گلادباخ
15 بهمن 1399 23:15
اشتوتگارت
1
2
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Mercedes-Benz-Arena | داور: Daniel Siebert
14 بهمن 1399 21:00
رات وایس اسن
2 1
بایر لورکوزن
14 بهمن 1399 21:00
رات وایس اسن
2
1
بایر لورکوزن
در وقتهای اضافه
| Stadion Essen | داور: D. Schlager
14 بهمن 1399 21:00
هولشتاین کیل
1 1
دارمشتات
14 بهمن 1399 21:00
هولشتاین کیل
1
1
دارمشتات
پنالتی ها 7-6
| Holstein-Stadion | داور: S. Storks

دیدگاهتان را بنویسید

تقویم بازی های بوندس لیگا

جدول رده بندی بوندس لیگا

آخرین نتایج بوندسلیگا

هفته 14
14 آذر 1400 - 20:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
6
فرایبورگ
14 آذر 1400 - 18:00
اشتوتگارت
2
2
هرتابرلین
13 آذر 1400 - 21:00
بوروسیا دورتموند
2
3
بایرن مونیخ
13 آذر 1400 - 18:00
بایر لورکوزن
7
1
گروتر فورث
13 آذر 1400 - 18:00
هوفنهایم
3
2
اینتراخت فرانکفورت
13 آذر 1400 - 18:00
ماینز
3
0
ولفسبورگ
13 آذر 1400 - 18:00
آگزبورگ
2
3
بوخوم
13 آذر 1400 - 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
1
1
کلن
12 آذر 1400 - 23:00
یونیون برلین
2
1
لایپزیگ
هفته 13
7 آذر 1400 - 20:00
لایپزیگ
1
3
بایر لورکوزن
7 آذر 1400 - 18:00
اینتراخت فرانکفورت
2
1
یونیون برلین
6 آذر 1400 - 21:00
بایرن مونیخ
1
0
آرمینیا بیله‌فلد
6 آذر 1400 - 18:00
ولفسبورگ
1
3
بوروسیا دورتموند
6 آذر 1400 - 18:00
هرتابرلین
1
1
آگزبورگ
6 آذر 1400 - 18:00
کلن
4
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
6 آذر 1400 - 18:00
بوخوم
2
1
فرایبورگ
6 آذر 1400 - 18:00
گروتر فورث
3
6
هوفنهایم
5 آذر 1400 - 23:00
اشتوتگارت
2
1
ماینز

برنامه بازی های آینده بوندس لیگا

هفته 15
19 آذر 1400 - 23:00
کلن
-
-
آگزبورگ
20 آذر 1400 - 18:00
بایرن مونیخ
-
-
ماینز
20 آذر 1400 - 18:00
لایپزیگ
-
-
بوروسیا مونشن گلادباخ
20 آذر 1400 - 18:00
فرایبورگ
-
-
هوفنهایم
20 آذر 1400 - 18:00
هرتابرلین
-
-
آرمینیا بیله‌فلد
20 آذر 1400 - 18:00
بوخوم
-
-
بوروسیا دورتموند
20 آذر 1400 - 21:00
ولفسبورگ
-
-
اشتوتگارت
21 آذر 1400 - 18:00
گروتر فورث
-
-
یونیون برلین
21 آذر 1400 - 20:00
اینتراخت فرانکفورت
-
-
بایر لورکوزن

جدول گلزنان بوندس لیگا

جدول پاس گل بوندس لیگا

P