دی اف بی پوکال

2020-2021
نمایش تمام صفحه
نهایی
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 23:15
لایپزیگ
2 0
ولفسبورگ
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 23:15
لایپزیگ
2
0
ولفسبورگ
| Red Bull Arena | داور: Marco Fritz
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ 23:15
بوروسیا مونشن گلادباخ
0 1
بوروسیا دورتموند
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ 23:15
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
1
بوروسیا دورتموند
| Stadion im BORUSSIA-PARK | داور: Sascha Stegemann
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
0 3
هولشتاین کیل
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
0
3
هولشتاین کیل
| Stadion Essen | داور: Markus Schmidt
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ 21:00
یان رگنسبورگ
0 1
وردربرمن
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ 21:00
یان رگنسبورگ
0
1
وردربرمن
| Jahnstadion Regensburg | داور: Guido Winkmann
دور مقدماتی
دور اول
۲۴ مهر ۱۳۹۹ 22:15
دورن مرزنیخ
0 3
بایرن مونیخ
۲۴ مهر ۱۳۹۹ 22:15
دورن مرزنیخ
0
3
بایرن مونیخ
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
آینتراخت برانشوایگ
5 4
هرتابرلین
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
آینتراخت برانشوایگ
5
4
هرتابرلین
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
Havelse
1 5
ماینز
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
Havelse
1
5
ماینز
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
نورنبرگ
0 3
لایپزیگ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
نورنبرگ
0
3
لایپزیگ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Union Fürstenwalde
1 4
ولفسبورگ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Union Fürstenwalde
1
4
ولفسبورگ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Todesfelde
0 1
اوسنابروک
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Todesfelde
0
1
اوسنابروک
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
مونیخ ۱۸۶۰
1 2
اینتراخت فرانکفورت
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
مونیخ ۱۸۶۰
1
2
اینتراخت فرانکفورت
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
FV Engers 07
0 3
بوخوم
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
FV Engers 07
0
3
بوخوم
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Oberneuland
0 8
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Oberneuland
0
8
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Altglienicke
0 6
کلن
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Altglienicke
0
6
کلن
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Eintracht Celle
0 7
آگزبورگ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Eintracht Celle
0
7
آگزبورگ
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Meinerzhagen
1 6
گروتر فورث
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Meinerzhagen
1
6
گروتر فورث
در وقتهای اضافه
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
اینگولشتات
0 1
فورتونا دوسلدورف
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
اینگولشتات
0
1
فورتونا دوسلدورف
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
کارلسروهه
0 1
یونیون برلین
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
کارلسروهه
0
1
یونیون برلین
در وقتهای اضافه
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
SSV ULM 1846
2 0
ارزگبیرگ آئو
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
SSV ULM 1846
2
0
ارزگبیرگ آئو
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
Carl Zeiss Jena
0 2
وردربرمن
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
Carl Zeiss Jena
0
2
وردربرمن
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Chemnitzer FC
1 1
هوفنهایم
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Chemnitzer FC
1
1
هوفنهایم
پنالتی ها 2-3
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
FC Rielasingen-Arlen
1 7
هولشتاین کیل
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
FC Rielasingen-Arlen
1
7
هولشتاین کیل
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Eintracht Norderstedt
0 7
بایر لورکوزن
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Eintracht Norderstedt
0
7
بایر لورکوزن
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
کایزرسلاترن
1 1
یان رگنسبورگ
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
کایزرسلاترن
1
1
یان رگنسبورگ
پنالتی ها 3-4
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
TSV Steinbach
1 2
سندهاوزن
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
TSV Steinbach
1
2
سندهاوزن
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Wiedenbrück
0 5
پادربورن
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
Wiedenbrück
0
5
پادربورن
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
هانزا روستوک
0 1
اشتوتگارت
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
هانزا روستوک
0
1
اشتوتگارت
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
SV Elversberg
4 2
سن پائولی
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 18:00
SV Elversberg
4
2
سن پائولی
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 19:00
FC Schweinfurt 05
1 4
شالکه
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 19:00
FC Schweinfurt 05
1
4
شالکه
| VELTINS-Arena
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
وهن
1 0
هایدنهایم
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
وهن
1
0
هایدنهایم
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
ماگدبورگ
2 3
دارمشتات
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
ماگدبورگ
2
3
دارمشتات
در وقتهای اضافه
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
Waldhof Mannheim
1 2
فرایبورگ
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
Waldhof Mannheim
1
2
فرایبورگ
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
دینامو درسدن
4 1
هامبورگ
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
دینامو درسدن
4
1
هامبورگ
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
ورزبرگر کیکرز
2 3
هانوفر
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
ورزبرگر کیکرز
2
3
هانوفر
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
1 0
آرمینیا بیله‌فلد
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
1
0
آرمینیا بیله‌فلد
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
دویسبورگ
0 5
بوروسیا دورتموند
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
دویسبورگ
0
5
بوروسیا دورتموند
دور دوم
۲۴ دی ۱۳۹۹ 23:15
هولشتاین کیل
2 2
بایرن مونیخ
۲۴ دی ۱۳۹۹ 23:15
هولشتاین کیل
2
2
بایرن مونیخ
پنالتی ها 6-5
| Holstein-Stadion
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
آگزبورگ
0 3
لایپزیگ
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
آگزبورگ
0
3
لایپزیگ
| WWK Arena
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
کلن
1 0
اوسنابروک
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
کلن
1
0
اوسنابروک
| RheinEnergieStadion
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
هوفنهایم
2 2
گروتر فورث
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
هوفنهایم
2
2
گروتر فورث
پنالتی ها 6-7
| PreZero Arena
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
SSV ULM 1846
1 3
شالکه
۲ دی ۱۳۹۹ 21:00
SSV ULM 1846
1
3
شالکه
| VELTINS-Arena
۲ دی ۱۳۹۹ 22:30
آینتراخت برانشوایگ
0 2
بوروسیا دورتموند
۲ دی ۱۳۹۹ 22:30
آینتراخت برانشوایگ
0
2
بوروسیا دورتموند
| Eintracht-Stadion
۲ دی ۱۳۹۹ 23:15
یونیون برلین
2 3
پادربورن
۲ دی ۱۳۹۹ 23:15
یونیون برلین
2
3
پادربورن
| Stadion An der Alten Försterei
۲ دی ۱۳۹۹ 23:15
SV Elversberg
0 5
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲ دی ۱۳۹۹ 23:15
SV Elversberg
0
5
بوروسیا مونشن گلادباخ
| URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde
۲ دی ۱۳۹۹ 23:15
دینامو درسدن
0 3
دارمشتات
۲ دی ۱۳۹۹ 23:15
دینامو درسدن
0
3
دارمشتات
| Rudolf-Harbig-Stadion
۳ دی ۱۳۹۹ 21:00
ولفسبورگ
4 0
سندهاوزن
۳ دی ۱۳۹۹ 21:00
ولفسبورگ
4
0
سندهاوزن
| VOLKSWAGEN ARENA
۳ دی ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
3 2
فورتونا دوسلدورف
۳ دی ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
3
2
فورتونا دوسلدورف
| Stadion Essen
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
اشتوتگارت
1 0
فرایبورگ
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
اشتوتگارت
1
0
فرایبورگ
| Mercedes-Benz-Arena
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
هانوفر
0 3
وردربرمن
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
هانوفر
0
3
وردربرمن
| HDI-Arena
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
ماینز
2 2
بوخوم
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
ماینز
2
2
بوخوم
پنالتی ها 0-3
| OPEL ARENA
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
وهن
0 0
یان رگنسبورگ
۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
وهن
0
0
یان رگنسبورگ
پنالتی ها 2-4
| BRITA-Arena
۲۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
بایر لورکوزن
4 1
اینتراخت فرانکفورت
۲۳ دی ۱۳۹۹ 23:15
بایر لورکوزن
4
1
اینتراخت فرانکفورت
| BayArena
دور سوم
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
ولفسبورگ
1 0
شالکه
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
ولفسبورگ
1
0
شالکه
| VOLKSWAGEN ARENA | داور: Felix Zwayer
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
بوروسیا دورتموند
3 2
پادربورن
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
بوروسیا دورتموند
3
2
پادربورن
در وقتهای اضافه
| Signal-Iduna-Park | داور: T. Stieler
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
لایپزیگ
4 0
بوخوم
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
لایپزیگ
4
0
بوخوم
| Red Bull Arena | داور: Bastian Dankert
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
یان رگنسبورگ
2 2
کلن
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
یان رگنسبورگ
2
2
کلن
پنالتی ها 4-3
| Jahnstadion Regensburg | داور: Robert Hartmann
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
وردربرمن
2 0
گروتر فورث
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
وردربرمن
2
0
گروتر فورث
| wohninvest WESERSTADION | داور: G. Winkmann
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
اشتوتگارت
1 2
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 23:15
اشتوتگارت
1
2
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Mercedes-Benz-Arena | داور: Daniel Siebert
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
2 1
بایر لورکوزن
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
رات وایس اسن
2
1
بایر لورکوزن
در وقتهای اضافه
| Stadion Essen | داور: D. Schlager
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
هولشتاین کیل
1 1
دارمشتات
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 21:00
هولشتاین کیل
1
1
دارمشتات
پنالتی ها 7-6
| Holstein-Stadion | داور: S. Storks

دیدگاهتان را بنویسید

P