سوپرلیگ ترکیه

2021-2022
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ م پ پ
>
4
3
1
0
7
0
7
10
2
پ پ پ م
>
4
3
1
0
10
4
6
10
3
پ پ پ م
>
4
3
1
0
6
1
5
10
4
پ پ م پ
>
4
3
1
0
7
3
4
10
5
پ پ م م
>
4
2
2
0
8
5
3
8
6
م ش پ پ
>
4
2
1
1
9
3
6
7
7
پ م ش پ
>
4
2
1
1
7
3
4
7
8
ش م پ پ
>
4
2
1
1
4
4
0
7
9
پ پ ش ش
>
4
2
0
2
8
6
2
6
10
ش پ پ ش
>
4
2
0
2
4
8
-4
6
11
پ ش ش پ
>
4
2
0
2
3
9
-6
6
12
م پ م ش
>
4
1
2
1
5
5
0
5
13
م ش م پ
>
4
1
2
1
5
5
0
5
14
ش م ش پ
>
4
1
1
2
4
5
-1
4
15
م ش پ ش
>
4
1
1
2
4
7
-3
4
16
ش ش م م
>
4
0
2
2
4
6
-2
2
17
ش م م ش
>
4
0
2
2
2
7
-5
2
18
ش م ش ش
>
4
0
1
3
2
8
-6
1
19
ش ش ش ش
>
4
0
0
4
2
6
-4
0
20
ش ش ش ش
>
4
0
0
4
0
6
-6
0
نمایش تمام صفحه
بشیکتاش
ترابزون اسپور
فنرباغچه
کونیا اسپور
گالاتاسرای
هاتای اسپور
فاتح کاراگمرک
کایسری اسپور
Altay
ینی مالاتیا اسپور
آلانیا اسپور
کاسیم پاشا
گوزتپه
گازی شهیر گازیانتپ
آنتالیا اسپور
سیواس اسپور
Adana Demirspor
ریزه اسپور
استانبول باشاک شهیر
Giresunspor
1 بشیکتاش 1–0 3–0 3–0
2 ترابزون اسپور 2–2 2–1
3 فنرباغچه 2–0 1–1
4 کونیا اسپور 3–1 2–1
5 گالاتاسرای 2–1
6 هاتای اسپور 5–0 1–1
7 فاتح کاراگمرک 3–2 4–0
8 کایسری اسپور 2–0 1–1
9 Altay 0–2 3–0
10 ینی مالاتیا اسپور 1–5 2–0
11 آلانیا اسپور 1–4 1–0
12 کاسیم پاشا 2–2 2–0
13 گوزتپه 0–1 2–1
14 گازی شهیر گازیانتپ 0–0 2–0
15 آنتالیا اسپور 1–1 3–2
16 سیواس اسپور 0–1 2–2
17 Adana Demirspor 0–1 1–1
18 ریزه اسپور 0–2 0–0
19 استانبول باشاک شهیر 0–1 0–1
20 Giresunspor 0–1 0–2
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
310470714245910602516194119419081621
31041041001175055924181739201121611866
310461603264465518112634211318501462
3104739011744115218142034181417721464
2114737021650124418121428161123742091
2024398221247635981820151615341239
21144450212487321371217151315781250
20244840213337421092326161512731011
211493120214518522410183913714321131
20248620117548612113274318814791093
22048541126416522292134181118801564
121455100114457441412182321715871244
112445121215414511211282526814941171
112447900155294113101824171116221312
1214551000214410401642028121018781602
022446500154654812122435131213531093
004406810204013461111242521918601518
022427900154675718162329281017021399
0134285011357527741613141614231122
004426600305366618183039271221791892
بیشترین پاس کلیدی
مورد خطا قرار گرفته
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
هفته 1
۲۲ مرداد ۱۴۰۰ 22:00
بشیکتاش
3 0
ریزه اسپور
۲۲ مرداد ۱۴۰۰ 22:00
بشیکتاش
3
0
ریزه اسپور
| Vodafone Park | داور: Zorbay Kucuk
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
فاتح کاراگمرک
3 2
گازی شهیر گازیانتپ
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
فاتح کاراگمرک
3
2
گازی شهیر گازیانتپ
| Atatürk Olimpiyat Stadı | داور: Cuneyt Cakir
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
Altay
3 0
کایسری اسپور
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
Altay
3
0
کایسری اسپور
| داور: Suat Arslanboga
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
هاتای اسپور
1 1
کاسیم پاشا
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
هاتای اسپور
1
1
کاسیم پاشا
| Antakya Atatürk Stadı | داور: Arda Kardesler
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
استانبول باشاک شهیر
0 1
آلانیا اسپور
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
استانبول باشاک شهیر
0
1
آلانیا اسپور
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu | داور: Yasar Kemal Ugurlu
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
آنتالیا اسپور
1 1
گوزتپه
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
آنتالیا اسپور
1
1
گوزتپه
| Antalya Stadyumu | داور: Yasin Kol
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
Adana Demirspor
0 1
فنرباغچه
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
Adana Demirspor
0
1
فنرباغچه
| Yeni Adana Stadyumu | داور: Ali Sansalan
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
ینی مالاتیا اسپور
1 5
ترابزون اسپور
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
ینی مالاتیا اسپور
1
5
ترابزون اسپور
| Yeni Malatya Stadyumu | داور: Atilla Karaoglan
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
سیواس اسپور
0 1
کونیا اسپور
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
سیواس اسپور
0
1
کونیا اسپور
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu | داور: Firat Aydinus
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
Giresunspor
0 2
گالاتاسرای
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
Giresunspor
0
2
گالاتاسرای
| Çotanak Stadyumu | داور: Erkan Ozdamar
هفته 2
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ 22:00
کایسری اسپور
1 1
Adana Demirspor
۲۹ مرداد ۱۴۰۰ 22:00
کایسری اسپور
1
1
Adana Demirspor
| Kadir Has Şehir Stadı | داور: Tugay Kaan Numanoglu
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
کاسیم پاشا
2 0
Giresunspor
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
کاسیم پاشا
2
0
Giresunspor
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | داور: Ali Palabiyik
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
ریزه اسپور
0 0
فاتح کاراگمرک
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
ریزه اسپور
0
0
فاتح کاراگمرک
| Çaykur Didi Stadyumu | داور: Volkan Bayarslan
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
گازی شهیر گازیانتپ
0 0
بشیکتاش
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
گازی شهیر گازیانتپ
0
0
بشیکتاش
| Gaziantep Stadyumu | داور: Umit Ozturk
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
آلانیا اسپور
1 4
Altay
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
آلانیا اسپور
1
4
Altay
| Bahçeşehir Okulları Stadyumu | داور: Mete Kalkavan
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
کونیا اسپور
2 1
استانبول باشاک شهیر
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 20:45
کونیا اسپور
2
1
استانبول باشاک شهیر
| Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | داور: Halis Ozkahya
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
فنرباغچه
2 0
آنتالیا اسپور
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
فنرباغچه
2
0
آنتالیا اسپور
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi | داور: Halil Umut Meler
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
گوزتپه
0 1
ینی مالاتیا اسپور
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 23:15
گوزتپه
0
1
ینی مالاتیا اسپور
| Göztepe Gürsel Aksel Stadı | داور: Bahattin Simsek
۱ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
ترابزون اسپور
2 1
سیواس اسپور
۱ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
ترابزون اسپور
2
1
سیواس اسپور
| Medical Park Stadyumu | داور: Abdulkadir Bitigen
۱ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
گالاتاسرای
2 1
هاتای اسپور
۱ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
گالاتاسرای
2
1
هاتای اسپور
| Atatürk Olimpiyat Stadı | داور: Huseyin Gocek
هفته 3
۵ شهریور ۱۴۰۰ 22:00
آنتالیا اسپور
3 2
ریزه اسپور
۵ شهریور ۱۴۰۰ 22:00
آنتالیا اسپور
3
2
ریزه اسپور
| Antalya Stadyumu | داور: Ozgur Yankaya
۵ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
Adana Demirspor
1 1
کونیا اسپور
۵ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
Adana Demirspor
1
1
کونیا اسپور
| Yeni Adana Stadyumu | داور: Alper Ulusoy
۶ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
ینی مالاتیا اسپور
2 0
گازی شهیر گازیانتپ
۶ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
ینی مالاتیا اسپور
2
0
گازی شهیر گازیانتپ
| Yeni Malatya Stadyumu | داور: Sarperbaris Saka
۶ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
استانبول باشاک شهیر
0 1
کایسری اسپور
۶ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
استانبول باشاک شهیر
0
1
کایسری اسپور
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu | داور: Mustafa Ogretmenoglu
۶ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
بشیکتاش
1 0
فاتح کاراگمرک
۶ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
بشیکتاش
1
0
فاتح کاراگمرک
| Vodafone Park | داور: Cuneyt Cakir
۶ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
هاتای اسپور
5 0
آلانیا اسپور
۶ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
هاتای اسپور
5
0
آلانیا اسپور
| Antakya Atatürk Stadı | داور: Mert Guzenge
۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
کاسیم پاشا
2 2
گالاتاسرای
۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
کاسیم پاشا
2
2
گالاتاسرای
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | داور: Firat Aydinus
۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
سیواس اسپور
2 2
گوزتپه
۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:45
سیواس اسپور
2
2
گوزتپه
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu | داور: Burak Seker
۷ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
Giresunspor
0 1
ترابزون اسپور
۷ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
Giresunspor
0
1
ترابزون اسپور
| Çotanak Stadyumu | داور: Ali Sansalan
۷ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
Altay
0 2
فنرباغچه
۷ شهریور ۱۴۰۰ 23:15
Altay
0
2
فنرباغچه
| داور: Yasar Kemal Ugurlu
هفته 4
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
فاتح کاراگمرک
4 0
Adana Demirspor
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
فاتح کاراگمرک
4
0
Adana Demirspor
| Atatürk Olimpiyat Stadı | داور: Umit Ozturk
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
کونیا اسپور
3 1
Altay
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
کونیا اسپور
3
1
Altay
| Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu | داور: Erkan Ozdamar
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
بشیکتاش
3 0
ینی مالاتیا اسپور
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
بشیکتاش
3
0
ینی مالاتیا اسپور
| Vodafone Park | داور: Arda Kardesler
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
کایسری اسپور
2 0
کاسیم پاشا
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
کایسری اسپور
2
0
کاسیم پاشا
| Kadir Has Şehir Stadı | داور: Yasin Kol
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
فنرباغچه
1 1
سیواس اسپور
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
فنرباغچه
1
1
سیواس اسپور
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi | داور: Halis Ozkahya
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
ریزه اسپور
0 2
هاتای اسپور
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
ریزه اسپور
0
2
هاتای اسپور
| Çaykur Didi Stadyumu | داور: Halil Umut Meler
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
ترابزون اسپور
2 2
گالاتاسرای
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
ترابزون اسپور
2
2
گالاتاسرای
| Medical Park Stadyumu | داور: Ali Palabiyik
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
گوزتپه
2 1
استانبول باشاک شهیر
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
گوزتپه
2
1
استانبول باشاک شهیر
| Göztepe Gürsel Aksel Stadı | داور: Tugay Kaan Numanoglu
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
گازی شهیر گازیانتپ
2 0
آنتالیا اسپور
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
گازی شهیر گازیانتپ
2
0
آنتالیا اسپور
| Gaziantep Stadyumu | داور: Suat Arslanboga
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
آلانیا اسپور
1 0
Giresunspor
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
آلانیا اسپور
1
0
Giresunspor
| Bahçeşehir Okulları Stadyumu | داور: Zorbay Kucuk
هفته 5
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
ینی مالاتیا اسپور
- -
فاتح کاراگمرک
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
ینی مالاتیا اسپور
-
-
فاتح کاراگمرک
| Yeni Malatya Stadyumu
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
Altay
- -
گوزتپه
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
Altay
-
-
گوزتپه
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 15:00
سیواس اسپور
- -
گازی شهیر گازیانتپ
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 15:00
سیواس اسپور
-
-
گازی شهیر گازیانتپ
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 17:30
کاسیم پاشا
- -
ترابزون اسپور
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 17:30
کاسیم پاشا
-
-
ترابزون اسپور
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
آنتالیا اسپور
- -
بشیکتاش
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
آنتالیا اسپور
-
-
بشیکتاش
| Antalya Stadyumu
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
Adana Demirspor
- -
ریزه اسپور
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
Adana Demirspor
-
-
ریزه اسپور
| Yeni Adana Stadyumu
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 15:00
Giresunspor
- -
کونیا اسپور
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 15:00
Giresunspor
-
-
کونیا اسپور
| Çotanak Stadyumu
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 17:30
گالاتاسرای
- -
آلانیا اسپور
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 17:30
گالاتاسرای
-
-
آلانیا اسپور
| Türk Telekom Stadyumu
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
استانبول باشاک شهیر
- -
فنرباغچه
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
استانبول باشاک شهیر
-
-
فنرباغچه
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
هاتای اسپور
- -
کایسری اسپور
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
هاتای اسپور
-
-
کایسری اسپور
| Antakya Atatürk Stadı
هفته 6
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
فاتح کاراگمرک
- -
آنتالیا اسپور
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
فاتح کاراگمرک
-
-
آنتالیا اسپور
| Atatürk Olimpiyat Stadı
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
ریزه اسپور
- -
Altay
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
ریزه اسپور
-
-
Altay
| Çaykur Didi Stadyumu
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
بشیکتاش
- -
Adana Demirspor
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
بشیکتاش
-
-
Adana Demirspor
| Vodafone Park
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
ینی مالاتیا اسپور
- -
سیواس اسپور
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
ینی مالاتیا اسپور
-
-
سیواس اسپور
| Yeni Malatya Stadyumu
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
گازی شهیر گازیانتپ
- -
استانبول باشاک شهیر
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:30
گازی شهیر گازیانتپ
-
-
استانبول باشاک شهیر
| Gaziantep Stadyumu
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
کایسری اسپور
- -
گالاتاسرای
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
کایسری اسپور
-
-
گالاتاسرای
| Kadir Has Şehir Stadı
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
گوزتپه
- -
هاتای اسپور
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ 21:30
گوزتپه
-
-
هاتای اسپور
| Göztepe Gürsel Aksel Stadı
۱ مهر ۱۴۰۰ 18:30
کونیا اسپور
- -
ترابزون اسپور
۱ مهر ۱۴۰۰ 18:30
کونیا اسپور
-
-
ترابزون اسپور
| Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu
۱ مهر ۱۴۰۰ 21:30
آلانیا اسپور
- -
کاسیم پاشا
۱ مهر ۱۴۰۰ 21:30
آلانیا اسپور
-
-
کاسیم پاشا
| Bahçeşehir Okulları Stadyumu
۱ مهر ۱۴۰۰ 21:30
فنرباغچه
- -
Giresunspor
۱ مهر ۱۴۰۰ 21:30
فنرباغچه
-
-
Giresunspor
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi
هفته 7
۲ مهر ۱۴۰۰ 21:30
Altay
- -
بشیکتاش
۲ مهر ۱۴۰۰ 21:30
Altay
-
-
بشیکتاش
۳ مهر ۱۴۰۰ 15:00
سیواس اسپور
- -
فاتح کاراگمرک
۳ مهر ۱۴۰۰ 15:00
سیواس اسپور
-
-
فاتح کاراگمرک
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
۳ مهر ۱۴۰۰ 17:30
آنتالیا اسپور
- -
ینی مالاتیا اسپور
۳ مهر ۱۴۰۰ 17:30
آنتالیا اسپور
-
-
ینی مالاتیا اسپور
| Antalya Stadyumu
۳ مهر ۱۴۰۰ 20:30
Adana Demirspor
- -
گازی شهیر گازیانتپ
۳ مهر ۱۴۰۰ 20:30
Adana Demirspor
-
-
گازی شهیر گازیانتپ
| Yeni Adana Stadyumu
۴ مهر ۱۴۰۰ 15:00
Giresunspor
- -
کایسری اسپور
۴ مهر ۱۴۰۰ 15:00
Giresunspor
-
-
کایسری اسپور
| Çotanak Stadyumu
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:30
استانبول باشاک شهیر
- -
ریزه اسپور
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:30
استانبول باشاک شهیر
-
-
ریزه اسپور
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:30
هاتای اسپور
- -
فنرباغچه
۴ مهر ۱۴۰۰ 17:30
هاتای اسپور
-
-
فنرباغچه
| Antakya Atatürk Stadı
۴ مهر ۱۴۰۰ 20:30
گالاتاسرای
- -
گوزتپه
۴ مهر ۱۴۰۰ 20:30
گالاتاسرای
-
-
گوزتپه
| Türk Telekom Stadyumu
۵ مهر ۱۴۰۰ 21:30
کاسیم پاشا
- -
کونیا اسپور
۵ مهر ۱۴۰۰ 21:30
کاسیم پاشا
-
-
کونیا اسپور
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
۵ مهر ۱۴۰۰ 21:30
ترابزون اسپور
- -
آلانیا اسپور
۵ مهر ۱۴۰۰ 21:30
ترابزون اسپور
-
-
آلانیا اسپور
| Medical Park Stadyumu
هفته 8
۹ مهر ۱۴۰۰ 21:30
فاتح کاراگمرک
- -
استانبول باشاک شهیر
۹ مهر ۱۴۰۰ 21:30
فاتح کاراگمرک
-
-
استانبول باشاک شهیر
| Atatürk Olimpiyat Stadı
۹ مهر ۱۴۰۰ 21:30
آنتالیا اسپور
- -
Adana Demirspor
۹ مهر ۱۴۰۰ 21:30
آنتالیا اسپور
-
-
Adana Demirspor
| Antalya Stadyumu
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 15:00
کونیا اسپور
- -
آلانیا اسپور
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 15:00
کونیا اسپور
-
-
آلانیا اسپور
| Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 17:30
کایسری اسپور
- -
ترابزون اسپور
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 17:30
کایسری اسپور
-
-
ترابزون اسپور
| Kadir Has Şehir Stadı
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 17:30
گوزتپه
- -
Giresunspor
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 17:30
گوزتپه
-
-
Giresunspor
| Göztepe Gürsel Aksel Stadı
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 20:30
بشیکتاش
- -
سیواس اسپور
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 20:30
بشیکتاش
-
-
سیواس اسپور
| Vodafone Park
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 15:00
ینی مالاتیا اسپور
- -
هاتای اسپور
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 15:00
ینی مالاتیا اسپور
-
-
هاتای اسپور
| Yeni Malatya Stadyumu
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:30
گازی شهیر گازیانتپ
- -
Altay
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:30
گازی شهیر گازیانتپ
-
-
Altay
| Gaziantep Stadyumu
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:30
فنرباغچه
- -
کاسیم پاشا
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 17:30
فنرباغچه
-
-
کاسیم پاشا
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 20:30
ریزه اسپور
- -
گالاتاسرای
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 20:30
ریزه اسپور
-
-
گالاتاسرای
| Çaykur Didi Stadyumu
هفته 9
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 21:30
استانبول باشاک شهیر
- -
بشیکتاش
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 21:30
استانبول باشاک شهیر
-
-
بشیکتاش
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 15:00
Giresunspor
- -
ریزه اسپور
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 15:00
Giresunspor
-
-
ریزه اسپور
| Çotanak Stadyumu
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 17:30
سیواس اسپور
- -
آنتالیا اسپور
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 17:30
سیواس اسپور
-
-
آنتالیا اسپور
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 20:30
Adana Demirspor
- -
ینی مالاتیا اسپور
۲۴ مهر ۱۴۰۰ 20:30
Adana Demirspor
-
-
ینی مالاتیا اسپور
| Yeni Adana Stadyumu
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 15:00
کاسیم پاشا
- -
گوزتپه
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 15:00
کاسیم پاشا
-
-
گوزتپه
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:30
گالاتاسرای
- -
کونیا اسپور
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:30
گالاتاسرای
-
-
کونیا اسپور
| Türk Telekom Stadyumu
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:30
Altay
- -
فاتح کاراگمرک
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17:30
Altay
-
-
فاتح کاراگمرک
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 20:30
ترابزون اسپور
- -
فنرباغچه
۲۵ مهر ۱۴۰۰ 20:30
ترابزون اسپور
-
-
فنرباغچه
| Medical Park Stadyumu
۲۶ مهر ۱۴۰۰ 21:30
آلانیا اسپور
- -
کایسری اسپور
۲۶ مهر ۱۴۰۰ 21:30
آلانیا اسپور
-
-
کایسری اسپور
| Bahçeşehir Okulları Stadyumu
۲۶ مهر ۱۴۰۰ 21:30
هاتای اسپور
- -
گازی شهیر گازیانتپ
۲۶ مهر ۱۴۰۰ 21:30
هاتای اسپور
-
-
گازی شهیر گازیانتپ
| Antakya Atatürk Stadı
هفته 10
۳۰ مهر ۱۴۰۰ 21:30
ینی مالاتیا اسپور
- -
Altay
۳۰ مهر ۱۴۰۰ 21:30
ینی مالاتیا اسپور
-
-
Altay
| Yeni Malatya Stadyumu
۱ آبان ۱۴۰۰ 15:00
ریزه اسپور
- -
کاسیم پاشا
۱ آبان ۱۴۰۰ 15:00
ریزه اسپور
-
-
کاسیم پاشا
| Çaykur Didi Stadyumu
۱ آبان ۱۴۰۰ 17:30
گازی شهیر گازیانتپ
- -
Giresunspor
۱ آبان ۱۴۰۰ 17:30
گازی شهیر گازیانتپ
-
-
Giresunspor
| Gaziantep Stadyumu
۱ آبان ۱۴۰۰ 17:30
کونیا اسپور
- -
کایسری اسپور
۱ آبان ۱۴۰۰ 17:30
کونیا اسپور
-
-
کایسری اسپور
| Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu
۱ آبان ۱۴۰۰ 20:30
گوزتپه
- -
ترابزون اسپور
۱ آبان ۱۴۰۰ 20:30
گوزتپه
-
-
ترابزون اسپور
| Göztepe Gürsel Aksel Stadı
۲ آبان ۱۴۰۰ 15:00
فاتح کاراگمرک
- -
هاتای اسپور
۲ آبان ۱۴۰۰ 15:00
فاتح کاراگمرک
-
-
هاتای اسپور
| Atatürk Olimpiyat Stadı
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:30
آنتالیا اسپور
- -
استانبول باشاک شهیر
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:30
آنتالیا اسپور
-
-
استانبول باشاک شهیر
| Antalya Stadyumu
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:30
سیواس اسپور
- -
Adana Demirspor
۲ آبان ۱۴۰۰ 17:30
سیواس اسپور
-
-
Adana Demirspor
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
۲ آبان ۱۴۰۰ 20:30
فنرباغچه
- -
آلانیا اسپور
۲ آبان ۱۴۰۰ 20:30
فنرباغچه
-
-
آلانیا اسپور
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi
۳ آبان ۱۴۰۰ 22:30
بشیکتاش
- -
گالاتاسرای
۳ آبان ۱۴۰۰ 22:30
بشیکتاش
-
-
گالاتاسرای
| Vodafone Park
هفته 11
۷ آبان ۱۴۰۰ 22:30
ترابزون اسپور
- -
ریزه اسپور
۷ آبان ۱۴۰۰ 22:30
ترابزون اسپور
-
-
ریزه اسپور
| Medical Park Stadyumu
۸ آبان ۱۴۰۰ 16:00
کاسیم پاشا
- -
ینی مالاتیا اسپور
۸ آبان ۱۴۰۰ 16:00
کاسیم پاشا
-
-
ینی مالاتیا اسپور
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
۸ آبان ۱۴۰۰ 18:30
Altay
- -
سیواس اسپور
۸ آبان ۱۴۰۰ 18:30
Altay
-
-
سیواس اسپور
۸ آبان ۱۴۰۰ 18:30
هاتای اسپور
- -
بشیکتاش
۸ آبان ۱۴۰۰ 18:30
هاتای اسپور
-
-
بشیکتاش
| Antakya Atatürk Stadı
۸ آبان ۱۴۰۰ 21:30
کونیا اسپور
- -
فنرباغچه
۸ آبان ۱۴۰۰ 21:30
کونیا اسپور
-
-
فنرباغچه
| Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu
۹ آبان ۱۴۰۰ 15:00
کایسری اسپور
- -
فاتح کاراگمرک
۹ آبان ۱۴۰۰ 15:00
کایسری اسپور
-
-
فاتح کاراگمرک
| Kadir Has Şehir Stadı
۹ آبان ۱۴۰۰ 17:30
آلانیا اسپور
- -
گوزتپه
۹ آبان ۱۴۰۰ 17:30
آلانیا اسپور
-
-
گوزتپه
| Bahçeşehir Okulları Stadyumu
۹ آبان ۱۴۰۰ 20:30
گالاتاسرای
- -
گازی شهیر گازیانتپ
۹ آبان ۱۴۰۰ 20:30
گالاتاسرای
-
-
گازی شهیر گازیانتپ
| Türk Telekom Stadyumu
۱۰ آبان ۱۴۰۰ 21:30
Giresunspor
- -
آنتالیا اسپور
۱۰ آبان ۱۴۰۰ 21:30
Giresunspor
-
-
آنتالیا اسپور
| Çotanak Stadyumu
۱۰ آبان ۱۴۰۰ 21:30
استانبول باشاک شهیر
- -
Adana Demirspor
۱۰ آبان ۱۴۰۰ 21:30
استانبول باشاک شهیر
-
-
Adana Demirspor
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
هفته 12
۱۴ آبان ۱۴۰۰ 21:30
گازی شهیر گازیانتپ
- -
کاسیم پاشا
۱۴ آبان ۱۴۰۰ 21:30
گازی شهیر گازیانتپ
-
-
کاسیم پاشا
| Gaziantep Stadyumu
۱۴ آبان ۱۴۰۰ 21:30
ریزه اسپور
- -
آلانیا اسپور
۱۴ آبان ۱۴۰۰ 21:30
ریزه اسپور
-
-
آلانیا اسپور
| Çaykur Didi Stadyumu
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 15:00
سیواس اسپور
- -
Giresunspor
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 15:00
سیواس اسپور
-
-
Giresunspor
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 17:30
ینی مالاتیا اسپور
- -
استانبول باشاک شهیر
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 17:30
ینی مالاتیا اسپور
-
-
استانبول باشاک شهیر
| Yeni Malatya Stadyumu
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 17:30
آنتالیا اسپور
- -
Altay
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 17:30
آنتالیا اسپور
-
-
Altay
| Antalya Stadyumu
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 20:30
بشیکتاش
- -
ترابزون اسپور
۱۵ آبان ۱۴۰۰ 20:30
بشیکتاش
-
-
ترابزون اسپور
| Vodafone Park
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 15:00
گوزتپه
- -
کونیا اسپور
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 15:00
گوزتپه
-
-
کونیا اسپور
| Göztepe Gürsel Aksel Stadı
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 17:30
فاتح کاراگمرک
- -
گالاتاسرای
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 17:30
فاتح کاراگمرک
-
-
گالاتاسرای
| Atatürk Olimpiyat Stadı
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 17:30
Adana Demirspor
- -
هاتای اسپور
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 17:30
Adana Demirspor
-
-
هاتای اسپور
| Yeni Adana Stadyumu
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 20:30
فنرباغچه
- -
کایسری اسپور
۱۶ آبان ۱۴۰۰ 20:30
فنرباغچه
-
-
کایسری اسپور
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi
هفته 13
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 15:00
هاتای اسپور
- -
آنتالیا اسپور
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 15:00
هاتای اسپور
-
-
آنتالیا اسپور
| Antakya Atatürk Stadı
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 17:30
Giresunspor
- -
ینی مالاتیا اسپور
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 17:30
Giresunspor
-
-
ینی مالاتیا اسپور
| Çotanak Stadyumu
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 17:30
استانبول باشاک شهیر
- -
سیواس اسپور
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 17:30
استانبول باشاک شهیر
-
-
سیواس اسپور
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 20:30
آلانیا اسپور
- -
بشیکتاش
۲۹ آبان ۱۴۰۰ 20:30
آلانیا اسپور
-
-
بشیکتاش
| Bahçeşehir Okulları Stadyumu
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 15:00
کاسیم پاشا
- -
فاتح کاراگمرک
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 15:00
کاسیم پاشا
-
-
فاتح کاراگمرک
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 17:30
کونیا اسپور
- -
ریزه اسپور
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 17:30
کونیا اسپور
-
-
ریزه اسپور
| Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 17:30
Altay
- -
Adana Demirspor
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 17:30
Altay
-
-
Adana Demirspor
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 20:30
گالاتاسرای
- -
فنرباغچه
۳۰ آبان ۱۴۰۰ 20:30
گالاتاسرای
-
-
فنرباغچه
| Türk Telekom Stadyumu
۱ آذر ۱۴۰۰ 21:30
ترابزون اسپور
- -
گازی شهیر گازیانتپ
۱ آذر ۱۴۰۰ 21:30
ترابزون اسپور
-
-
گازی شهیر گازیانتپ
| Medical Park Stadyumu
۱ آذر ۱۴۰۰ 21:30
کایسری اسپور
- -
گوزتپه
۱ آذر ۱۴۰۰ 21:30
کایسری اسپور
-
-
گوزتپه
| Kadir Has Şehir Stadı
هفته 14
۵ آذر ۱۴۰۰ 21:30
Adana Demirspor
- -
کاسیم پاشا
۵ آذر ۱۴۰۰ 21:30
Adana Demirspor
-
-
کاسیم پاشا
| Yeni Adana Stadyumu
۵ آذر ۱۴۰۰ 21:30
استانبول باشاک شهیر
- -
Altay
۵ آذر ۱۴۰۰ 21:30
استانبول باشاک شهیر
-
-
Altay
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۶ آذر ۱۴۰۰ 15:00
آنتالیا اسپور
- -
آلانیا اسپور
۶ آذر ۱۴۰۰ 15:00
آنتالیا اسپور
-
-
آلانیا اسپور
| Antalya Stadyumu
۶ آذر ۱۴۰۰ 17:30
ریزه اسپور
- -
کایسری اسپور
۶ آذر ۱۴۰۰ 17:30
ریزه اسپور
-
-
کایسری اسپور
| Çaykur Didi Stadyumu
۶ آذر ۱۴۰۰ 20:30
بشیکتاش
- -
Giresunspor
۶ آذر ۱۴۰۰ 20:30
بشیکتاش
-
-
Giresunspor
| Vodafone Park
۷ آذر ۱۴۰۰ 15:00
گازی شهیر گازیانتپ
- -
کونیا اسپور
۷ آذر ۱۴۰۰ 15:00
گازی شهیر گازیانتپ
-
-
کونیا اسپور
| Gaziantep Stadyumu
۷ آذر ۱۴۰۰ 17:30
فاتح کاراگمرک
- -
ترابزون اسپور
۷ آذر ۱۴۰۰ 17:30
فاتح کاراگمرک
-
-
ترابزون اسپور
| Atatürk Olimpiyat Stadı
۷ آذر ۱۴۰۰ 17:30
سیواس اسپور
- -
هاتای اسپور
۷ آذر ۱۴۰۰ 17:30
سیواس اسپور
-
-
هاتای اسپور
| Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
۷ آذر ۱۴۰۰ 20:30
ینی مالاتیا اسپور
- -
گالاتاسرای
۷ آذر ۱۴۰۰ 20:30
ینی مالاتیا اسپور
-
-
گالاتاسرای
| Yeni Malatya Stadyumu
۸ آذر ۱۴۰۰ 21:30
گوزتپه
- -
فنرباغچه
۸ آذر ۱۴۰۰ 21:30
گوزتپه
-
-
فنرباغچه
| Göztepe Gürsel Aksel Stadı
هفته 15
۱۲ آذر ۱۴۰۰ 21:30
کاسیم پاشا
- -
بشیکتاش
۱۲ آذر ۱۴۰۰ 21:30
کاسیم پاشا
-
-
بشیکتاش
| Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
۱۳ آذر ۱۴۰۰ 15:00
آلانیا اسپور
- -
سیواس اسپور
۱۳ آذر ۱۴۰۰ 15:00
آلانیا اسپور
-
-