لیگ اروپا

2020-2021
نمایش تمام صفحه
حذفی
1/16 نهایی
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
لیل
1 2
آژاکس
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
لیل
1
2
آژاکس
| Stade Pierre-Mauroy | داور: Ivan Kruzliak
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
2 1
لیل
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
2
1
لیل
| Johan Cruijff Arena | داور: William Collum
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
مکابی تل آویو
0 2
شاختار دونتسک
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
مکابی تل آویو
0
2
شاختار دونتسک
| Bloomfield Stadium | داور: Francois Letexier
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
1 0
مکابی تل آویو
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
1
0
مکابی تل آویو
| NSK Olimpijs'kyj | داور: Jose Maria Sanchez Martinez
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
2 0
ناپولی
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
2
0
ناپولی
| Estadio Nuevo Los Cármenes | داور: Sergei Karasev
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
ناپولی
2 1
گرانادا
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
ناپولی
2
1
گرانادا
| داور: Daniel Siebert
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
مولده
3 3
هوفنهایم
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
مولده
3
3
هوفنهایم
| Aker Stadion | داور: Stephanie Frappart
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
هوفنهایم
0 2
مولده
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
هوفنهایم
0
2
مولده
| PreZero Arena | داور: Aleksey Kulbakov
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
0 2
ویارئال
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
0
2
ویارئال
| Red Bull Arena | داور: Andris Treimanis
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
ویارئال
2 1
ردبول سالزبورگ
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
ویارئال
2
1
ردبول سالزبورگ
| Estadio de la Cerámica | داور: Felix Zwayer
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
آنتروپ
3 4
رنجرز
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
آنتروپ
3
4
رنجرز
| Bosuilstadion | داور: Georgi Kabakov
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
رنجرز
5 2
آنتروپ
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
رنجرز
5
2
آنتروپ
| Ibrox Stadium | داور: Pawel Raczkowski
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
بنفیکا
1 1
آرسنال
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
بنفیکا
1
1
آرسنال
| Stadio Olimpico | داور: Cuneyt Cakir
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آرسنال
3 2
بنفیکا
۷ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آرسنال
3
2
بنفیکا
| Emirates Stadium | داور: Bjorn Kuipers
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
المپیاکوس
4 2
آیندهوون
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
المپیاکوس
4
2
آیندهوون
| Stadio Georgios Karaiskáki | داور: Andreas Ekberg
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آیندهوون
2 1
المپیاکوس
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آیندهوون
2
1
المپیاکوس
| Philips Stadion | داور: Clement Turpin
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
یانگ بویز
4 3
بایر لورکوزن
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
یانگ بویز
4
3
بایر لورکوزن
| Stadion Wankdorf | داور: Antonio Mateu
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بایر لورکوزن
0 2
یانگ بویز
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بایر لورکوزن
0
2
یانگ بویز
| BayArena | داور: Davide Massa
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
2 3
دینامو زاگرب
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
2
3
دینامو زاگرب
| Stadion FK Krasnodar | داور: Bartosz Frankowski
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
دینامو زاگرب
1 0
کراسنودار
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
دینامو زاگرب
1
0
کراسنودار
| Stadion Maksimir | داور: Halil Umut Meler
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
براگا
0 2
آ اس رم
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
براگا
0
2
آ اس رم
| Estádio Municipal de Braga | داور: Istvan Kovacs
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
3 1
براگا
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
3
1
براگا
| Stadio Olimpico | داور: Andreas Ekberg
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
اسلاویا پراگ
0 0
لستر
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
اسلاویا پراگ
0
0
لستر
| Sinobo Stadium | داور: Marco Guida
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
لستر
0 2
اسلاویا پراگ
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
لستر
0
2
اسلاویا پراگ
| King Power Stadium | داور: Serdar Gozubuyuk
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
ستاره سرخ بلگراد
2 2
آث میلان
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
ستاره سرخ بلگراد
2
2
آث میلان
| Stadion Rajko Mitić | داور: Tasos Sidiropoulos
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آث میلان
1 1
ستاره سرخ بلگراد
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آث میلان
1
1
ستاره سرخ بلگراد
| Stadio Giuseppe Meazza | داور: Jesus Gil Manzano
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
رئال سوسیداد
0 4
منچستر یونایتد
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
رئال سوسیداد
0
4
منچستر یونایتد
| Reale Arena | داور: Sandro Scharer
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
0 0
رئال سوسیداد
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
0
0
رئال سوسیداد
| Old Trafford | داور: Lawrence Visser
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 18:30
دیناموکیف
1 1
بروخه
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 18:30
دیناموکیف
1
1
بروخه
| NSK Olimpijs'kyj | داور: Mattias Gestranius
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
0 1
دیناموکیف
۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
0
1
دیناموکیف
| Jan Breydelstadion | داور: Srdan Jovanovic
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
ولفسبرگر
1 4
تاتنهام
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 21:25
ولفسبرگر
1
4
تاتنهام
| داور: Ali Palabıyık
۶ اسفند ۱۳۹۹ 20:30
تاتنهام
4 0
ولفسبرگر
۶ اسفند ۱۳۹۹ 20:30
تاتنهام
4
0
ولفسبرگر
| Tottenham Hotspur Stadium | داور: Matej Jug
یک هشتم نهایی
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
2 0
مولده
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
2
0
مولده
| Estadio Nuevo Los Cármenes | داور: Pawel Raczkowski
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
مولده
2 1
گرانادا
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
مولده
2
1
گرانادا
| Aker Stadion | داور: Srdan Jovanovic
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
3 0
یانگ بویز
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
3
0
یانگ بویز
| Johan Cruijff Arena | داور: Marco Guida
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
یانگ بویز
0 2
آژاکس
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
یانگ بویز
0
2
آژاکس
| Stadion Wankdorf | داور: Bobby Madden
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
دیناموکیف
0 2
ویارئال
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
دیناموکیف
0
2
ویارئال
| NSK Olimpijs'kyj | داور: Michael Oliver
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
ویارئال
2 0
دیناموکیف
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
ویارئال
2
0
دیناموکیف
| Estadio de la Cerámica | داور: Andreas Ekberg
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
منچستر یونایتد
1 1
آث میلان
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
منچستر یونایتد
1
1
آث میلان
| Old Trafford | داور: Slavko Vincic
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آث میلان
0 1
منچستر یونایتد
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آث میلان
0
1
منچستر یونایتد
| Stadio Giuseppe Meazza | داور: Felix Brych
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
اسلاویا پراگ
1 1
رنجرز
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
اسلاویا پراگ
1
1
رنجرز
| Sinobo Stadium | داور: Ovidiu Hategan
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
0 2
اسلاویا پراگ
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
0
2
اسلاویا پراگ
| Ibrox Stadium | داور: Orel Grinfeld
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
3 0
شاختار دونتسک
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
3
0
شاختار دونتسک
| Stadio Olimpico | داور: Artur Soares Dias
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
1 2
آ اس رم
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
1
2
آ اس رم
| Oblasny SportKomplex Metalist | داور: Antonio Mateu
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
المپیاکوس
1 3
آرسنال
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
المپیاکوس
1
3
آرسنال
| Stadio Georgios Karaiskáki | داور: Daniel Siebert
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آرسنال
0 1
المپیاکوس
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
آرسنال
0
1
المپیاکوس
| Emirates Stadium | داور: Carlos Del Cerro Grande
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
تاتنهام
2 0
دینامو زاگرب
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
تاتنهام
2
0
دینامو زاگرب
| Tottenham Hotspur Stadium | داور: Serdar Gozubuyuk
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
دینامو زاگرب
3 0
تاتنهام
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ 21:25
دینامو زاگرب
3
0
تاتنهام
در وقتهای اضافه
| Stadion Maksimir | داور: Davide Massa
یکچهارم نهایی
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
دینامو زاگرب
0 1
ویارئال
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
دینامو زاگرب
0
1
ویارئال
| Stadion Maksimir | داور: Daniel Siebert
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
ویارئال
2 1
دینامو زاگرب
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
ویارئال
2
1
دینامو زاگرب
| Estadio de la Cerámica | داور: Danny Desmond Makkelie
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
گرانادا
0 2
منچستر یونایتد
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
گرانادا
0
2
منچستر یونایتد
| Estadio Nuevo Los Cármenes | داور: Artur Soares Dias
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
منچستر یونایتد
2 0
گرانادا
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
منچستر یونایتد
2
0
گرانادا
| Old Trafford | داور: Istvan Kovacs
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
آرسنال
1 1
اسلاویا پراگ
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
آرسنال
1
1
اسلاویا پراگ
| Emirates Stadium | داور: Andreas Ekberg
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
اسلاویا پراگ
0 4
آرسنال
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
اسلاویا پراگ
0
4
آرسنال
| Sinobo Stadium | داور: Cuneyt Cakir
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
آژاکس
1 2
آ اس رم
۱۹ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
آژاکس
1
2
آ اس رم
| Johan Cruijff Arena | داور: Sergei Karasev
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
آ اس رم
1 1
آژاکس
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
آ اس رم
1
1
آژاکس
| Stadio Olimpico | داور: Anthony Taylor
نیمه نهایی
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
ویارئال
- -
آرسنال
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
ویارئال
-
-
آرسنال
| Estadio de la Cerámica
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آرسنال
- -
ویارئال
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آرسنال
-
-
ویارئال
| Emirates Stadium
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
منچستر یونایتد
- -
آ اس رم
۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
منچستر یونایتد
-
-
آ اس رم
| Old Trafford
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آ اس رم
- -
منچستر یونایتد
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آ اس رم
-
-
منچستر یونایتد
| Stadio Olimpico
گروهی
گروه A
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
م پ پ پ ش
6
4
1
1
13
5
8
13
2
م پ پ ش پ
6
3
1
2
9
7
2
10
3
م ش ش م ش
6
1
2
3
4
10
-6
5
4
م ش ش م پ
6
1
2
3
3
7
-4
5
صعود به مرحله حذفی
آ اس رم
یانگ بویز
کلوژ
زسکا صوفیه
1 آ اس رم 3–1 5–0 0–0
2 یانگ بویز 1–2 2–1 3–0
3 کلوژ 0–2 1–1 0–0
4 زسکا صوفیه 3–1 0–1 0–2
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
یانگ بویز
1 2
آ اس رم
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
یانگ بویز
1
2
آ اس رم
| Stadion Wankdorf | داور: Carlos Del Cerro
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
زسکا صوفیه
0 2
کلوژ
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
زسکا صوفیه
0
2
کلوژ
| Stadion Vasil Levski | داور: H. Meler
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
0 0
زسکا صوفیه
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
0
0
زسکا صوفیه
| Stadio Olimpico
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
کلوژ
1 1
یانگ بویز
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
کلوژ
1
1
یانگ بویز
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
آ اس رم
5 0
کلوژ
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
آ اس رم
5
0
کلوژ
| Stadio Olimpico | داور: M. Jug
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
یانگ بویز
3 0
زسکا صوفیه
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
یانگ بویز
3
0
زسکا صوفیه
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
زسکا صوفیه
0 1
یانگ بویز
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
زسکا صوفیه
0
1
یانگ بویز
| Stadion Vasil Levski | داور: Fábio Veríssimo
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
کلوژ
0 2
آ اس رم
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
کلوژ
0
2
آ اس رم
| Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
3 1
یانگ بویز
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آ اس رم
3
1
یانگ بویز
| Stadio Olimpico
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
کلوژ
0 0
زسکا صوفیه
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
کلوژ
0
0
زسکا صوفیه
| Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
یانگ بویز
2 1
کلوژ
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
یانگ بویز
2
1
کلوژ
| Stadion Wankdorf
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زسکا صوفیه
3 1
آ اس رم
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زسکا صوفیه
3
1
آ اس رم
| Stadion Vasil Levski
گروه B
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ پ پ
6
6
0
0
20
5
15
18
2
پ ش ش پ م
6
3
1
2
9
11
-2
10
3
ش پ پ ش م
6
2
1
3
11
13
-2
7
4
ش ش ش ش ش
6
0
0
6
8
19
-11
0
صعود به مرحله حذفی
آرسنال
مولده
راپید وین
دوندالک
1 آرسنال 4–1 4–1 3–0
2 مولده 0–3 1–0 3–1
3 راپید وین 1–2 2–2 4–3
4 دوندالک 2–4 1–2 1–3
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
دوندالک
1 2
مولده
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
دوندالک
1
2
مولده
| Tallaght Stadium | داور: P. Viljanen
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
راپید وین
1 2
آرسنال
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
راپید وین
1
2
آرسنال
| Allianz Stadion | داور: P. Kralovec
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آرسنال
3 0
دوندالک
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آرسنال
3
0
دوندالک
| Emirates Stadium
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
مولده
1 0
راپید وین
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
مولده
1
0
راپید وین
| Aker Stadion
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
راپید وین
4 3
دوندالک
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
راپید وین
4
3
دوندالک
| Allianz Stadion | داور: T. Farrugia Cann
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آرسنال
4 1
مولده
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آرسنال
4
1
مولده
| Emirates Stadium
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
مولده
0 3
آرسنال
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
مولده
0
3
آرسنال
| Aker Stadion | داور: I. Peljto
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دوندالک
1 3
راپید وین
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دوندالک
1
3
راپید وین
| Aviva Stadium
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آرسنال
4 1
راپید وین
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آرسنال
4
1
راپید وین
| Emirates Stadium
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مولده
3 1
دوندالک
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مولده
3
1
دوندالک
| Aker Stadion
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
دوندالک
2 4
آرسنال
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
دوندالک
2
4
آرسنال
| Aviva Stadium
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
راپید وین
2 2
مولده
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
راپید وین
2
2
مولده
| Allianz Stadion
گروه C
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
ش پ پ پ پ
6
5
0
1
21
8
13
15
2
پ پ پ پ ش
6
4
0
2
11
10
1
12
3
ش ش ش ش پ
6
2
0
4
7
13
-6
6
4
پ ش ش ش ش
6
1
0
5
8
16
-8
3
صعود به مرحله حذفی
بایر لورکوزن
اسلاویا پراگ
هاپوئل بئر شوا
نیس
1 بایر لورکوزن 4–0 4–1 6–2
2 اسلاویا پراگ 1–0 3–0 3–2
3 هاپوئل بئر شوا 2–4 3–1 1–0
4 نیس 2–3 1–3 1–0
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
بایر لورکوزن
6 2
نیس
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
بایر لورکوزن
6
2
نیس
| BayArena | داور: F. Jović
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
هاپوئل بئر شوا
3 1
اسلاویا پراگ
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
هاپوئل بئر شوا
3
1
اسلاویا پراگ
| HaMoshava Stadium | داور: L. Visser
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
اسلاویا پراگ
1 0
بایر لورکوزن
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
اسلاویا پراگ
1
0
بایر لورکوزن
| Sinobo Stadium
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
نیس
1 0
هاپوئل بئر شوا
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
نیس
1
0
هاپوئل بئر شوا
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
اسلاویا پراگ
3 2
نیس
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
اسلاویا پراگ
3
2
نیس
| Sinobo Stadium | داور: J. Kehlet
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
هاپوئل بئر شوا
2 4
بایر لورکوزن
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
هاپوئل بئر شوا
2
4
بایر لورکوزن
| HaMoshava Stadium | داور: R. Petrescu
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایر لورکوزن
4 1
هاپوئل بئر شوا
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایر لورکوزن
4
1
هاپوئل بئر شوا
| BayArena
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
نیس
1 3
اسلاویا پراگ
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
نیس
1
3
اسلاویا پراگ
| Allianz Riviera
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اسلاویا پراگ
3 0
هاپوئل بئر شوا
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اسلاویا پراگ
3
0
هاپوئل بئر شوا
| Sinobo Stadium
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
نیس
2 3
بایر لورکوزن
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
نیس
2
3
بایر لورکوزن
| Allianz Riviera
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
بایر لورکوزن
4 0
اسلاویا پراگ
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
بایر لورکوزن
4
0
اسلاویا پراگ
| BayArena
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
هاپوئل بئر شوا
1 0
نیس
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
هاپوئل بئر شوا
1
0
نیس
گروه D
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ م م پ پ
6
4
2
0
13
7
6
14
2
پ م م پ م
6
3
3
0
18
9
9
12
3
ش ش پ ش م
6
1
1
4
7
14
-7
4
4
ش پ ش ش ش
6
1
0
5
6
14
-8
3
صعود به مرحله حذفی
رنجرز
بنفیکا
استاندارد لیژ
لخ پوزنان
1 رنجرز 2–2 3–2 1–0
2 بنفیکا 3–3 3–0 4–0
3 استاندارد لیژ 0–2 2–2 2–1
4 لخ پوزنان 0–2 2–4 3–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استاندارد لیژ
0 2
رنجرز
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استاندارد لیژ
0
2
رنجرز
| Stade Maurice Dufrasne | داور: J. Kehlet
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لخ پوزنان
2 4
بنفیکا
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لخ پوزنان
2
4
بنفیکا
| INEA stadion | داور: N. Dabanović
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بنفیکا
3 0
استاندارد لیژ
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بنفیکا
3
0
استاندارد لیژ
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
1 0
لخ پوزنان
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
1
0
لخ پوزنان
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
بنفیکا
3 3
رنجرز
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
بنفیکا
3
3
رنجرز
| داور: Jesús Gil
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
لخ پوزنان
3 1
استاندارد لیژ
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
لخ پوزنان
3
1
استاندارد لیژ
| INEA stadion | داور: M. Schüttengruber
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
استاندارد لیژ
2 1
لخ پوزنان
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
استاندارد لیژ
2
1
لخ پوزنان
| Stade Maurice Dufrasne
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
2 2
بنفیکا
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
2
2
بنفیکا
| Ibrox Stadium
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بنفیکا
4 0
لخ پوزنان
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بنفیکا
4
0
لخ پوزنان
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
3 2
استاندارد لیژ
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رنجرز
3
2
استاندارد لیژ
| Ibrox Stadium
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
استاندارد لیژ
2 2
بنفیکا
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
استاندارد لیژ
2
2
بنفیکا
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لخ پوزنان
0 2
رنجرز
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لخ پوزنان
0
2
رنجرز
| INEA stadion
گروه E
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ ش پ پ پ
6
4
0
2
12
9
3
12
2
م پ پ ش م
6
3
2
1
6
3
3
11
3
م پ ش ش م
6
1
3
2
8
7
1
6
4
ش ش ش پ ش
6
1
1
4
5
12
-7
4
صعود به مرحله حذفی
آیندهوون
گرانادا
پاوک
اومونیا نیکوزیا
1 آیندهوون 1–2 3–2 4–0
2 گرانادا 0–1 0–0 2–1
3 پاوک 4–1 0–0 1–1
4 اومونیا نیکوزیا 1–2 0–2 2–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
آیندهوون
1 2
گرانادا
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
آیندهوون
1
2
گرانادا
| Philips Stadion | داور: F. Zwayer
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
پاوک
1 1
اومونیا نیکوزیا
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
پاوک
1
1
اومونیا نیکوزیا
| Stadio Toumbas | داور: B. Madden
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
0 0
پاوک
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
0
0
پاوک
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
اومونیا نیکوزیا
1 2
آیندهوون
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
اومونیا نیکوزیا
1
2
آیندهوون
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
پاوک
4 1
آیندهوون
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
پاوک
4
1
آیندهوون
| Stadio Toumbas | داور: D. Stefanski
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
اومونیا نیکوزیا
0 2
گرانادا
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
اومونیا نیکوزیا
0
2
گرانادا
| Neo GSP | داور: I. Bebek
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آیندهوون
3 2
پاوک
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آیندهوون
3
2
پاوک
| Philips Stadion
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
2 1
اومونیا نیکوزیا
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
2
1
اومونیا نیکوزیا
| Estadio Nuevo Los Cármenes
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اومونیا نیکوزیا
2 1
پاوک
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اومونیا نیکوزیا
2
1
پاوک
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
0 1
آیندهوون
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
گرانادا
0
1
آیندهوون
| Estadio Nuevo Los Cármenes
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آیندهوون
4 0
اومونیا نیکوزیا
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آیندهوون
4
0
اومونیا نیکوزیا
| Philips Stadion
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
پاوک
0 0
گرانادا
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
پاوک
0
0
گرانادا
| Stadio Toumbas
گروه F
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ م م
6
3
2
1
7
4
3
11
2
ش پ م م م
6
2
3
1
5
4
1
9
3
پ ش م م ش
6
2
2
2
7
5
2
8
4
ش ش ش م پ
6
1
1
4
6
12
-6
4
صعود به مرحله حذفی
ناپولی
رئال سوسیداد
آلکمار
ریکا
1 ناپولی 1–1 0–1 2–0
2 رئال سوسیداد 0–1 1–0 2–2
3 آلکمار 1–1 0–0 4–1
4 ریکا 1–2 0–1 2–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
ریکا
0 1
رئال سوسیداد
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
ریکا
0
1
رئال سوسیداد
| Stadion HNK Rijeka | داور: B. Frankowski
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
ناپولی
0 1
آلکمار
۱ آبان ۱۳۹۹ 21:25
ناپولی
0
1
آلکمار
| Stadio San Paolo | داور: D. Stefanski
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آلکمار
4 1
ریکا
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آلکمار
4
1
ریکا
| AFAS Stadion
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رئال سوسیداد
0 1
ناپولی
۸ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رئال سوسیداد
0
1
ناپولی
| Reale Arena
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
ریکا
1 2
ناپولی
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
ریکا
1
2
ناپولی
| Stadion HNK Rijeka | داور: M. Gestranius
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
رئال سوسیداد
1 0
آلکمار
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 22:25
رئال سوسیداد
1
0
آلکمار
| Reale Arena | داور: J. Beaton
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
ناپولی
2 0
ریکا
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
ناپولی
2
0
ریکا
| Stadio San Paolo
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آلکمار
0 0
رئال سوسیداد
۶ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آلکمار
0
0
رئال سوسیداد
| AFAS Stadion
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آلکمار
1 1
ناپولی
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آلکمار
1
1
ناپولی
| AFAS Stadion
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رئال سوسیداد
2 2
ریکا
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رئال سوسیداد
2
2
ریکا
| Reale Arena
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
ناپولی
1 1
رئال سوسیداد
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
ناپولی
1
1
رئال سوسیداد
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
ریکا
2 1
آلکمار
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 21:25
ریکا
2
1
آلکمار
| Stadion HNK Rijeka
گروه G
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ م ش پ
6
4
1
1
14
5
9
13
2
پ ش م پ پ
6
4
1
1
14
10
4
13
3
ش ش پ پ ش
6
2
0
4
6
11
-5
6
4
ش پ ش ش ش
6
1
0
5
7
15
-8
3
صعود به مرحله حذفی
لستر
براگا
زوریا لوهانسک
آاِک آتن
1 لستر 4–0 3–0 2–0
2 براگا 3–3 2–0 3–0
3 زوریا لوهانسک 1–0 1–2 1–4
4 آاِک آتن 1–2 2–4 0–3
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
لستر
3 0
زوریا لوهانسک
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
لستر
3
0
زوریا لوهانسک
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
براگا
3 0
آاِک آتن
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
براگا
3
0
آاِک آتن
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
آاِک آتن
1 2
لستر
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
آاِک آتن
1
2
لستر
| Olympiako Stadio Spyros Louis | داور: H. Lechner
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
زوریا لوهانسک
1 2
براگا
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
زوریا لوهانسک
1
2
براگا
| Slavutych-Arena | داور: G. Kruashvili
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لستر
4 0
براگا
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لستر
4
0
براگا
| King Power Stadium
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
زوریا لوهانسک
1 4
آاِک آتن
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
زوریا لوهانسک
1
4
آاِک آتن
| Slavutych-Arena
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
براگا
3 3
لستر
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
براگا
3
3
لستر
| Estádio Municipal de Braga | داور: D. Orsato
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
آاِک آتن
0 3
زوریا لوهانسک
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
آاِک آتن
0
3
زوریا لوهانسک
| Olympiako Stadio Spyros Louis | داور: Ə. Ağayev
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آاِک آتن
2 4
براگا
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آاِک آتن
2
4
براگا
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زوریا لوهانسک
1 0
لستر
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زوریا لوهانسک
1
0
لستر
| Slavutych-Arena
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
براگا
2 0
زوریا لوهانسک
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
براگا
2
0
زوریا لوهانسک
| Estádio Municipal de Braga
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لستر
2 0
آاِک آتن
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لستر
2
0
آاِک آتن
| King Power Stadium
گروه H
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ ش م پ پ
6
4
1
1
12
7
5
13
2
م پ م پ ش
6
3
2
1
14
8
6
11
3
ش پ پ ش ش
6
2
0
4
10
12
-2
6
4
م ش ش ش پ
6
1
1
4
10
19
-9
4
صعود به مرحله حذفی
آث میلان
لیل
اسپارتا پراگ
سلتیک
1 آث میلان 0–3 3–0 4–2
2 لیل 1–1 2–1 2–2
3 اسپارتا پراگ 0–1 1–4 4–1
4 سلتیک 1–3 3–2 1–4
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
اسپارتا پراگ
1 4
لیل
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
اسپارتا پراگ
1
4
لیل
۱ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سلتیک
1 3
آث میلان
۱ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سلتیک
1
3
آث میلان
| Celtic Park | داور: M. Jug
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
آث میلان
3 0
اسپارتا پراگ
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
آث میلان
3
0
اسپارتا پراگ
| Stadio Giuseppe Meazza | داور: H. Özkahya
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
لیل
2 2
سلتیک
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
لیل
2
2
سلتیک
| Stade Pierre-Mauroy | داور: A. Stavrev
هفته 3
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سلتیک
1 4
اسپارتا پراگ
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سلتیک
1
4
اسپارتا پراگ
| Celtic Park
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آث میلان
0 3
لیل
۱۵ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آث میلان
0
3
لیل
هفته 4
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
اسپارتا پراگ
4 1
سلتیک
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
اسپارتا پراگ
4
1
سلتیک
| Generali Arena | داور: T. Stieler
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
لیل
1 1
آث میلان
۶ آذر ۱۳۹۹ 22:25
لیل
1
1
آث میلان
| Stade Pierre-Mauroy | داور: C. Pawson
هفته 5
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لیل
2 1
اسپارتا پراگ
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لیل
2
1
اسپارتا پراگ
| Stade Pierre-Mauroy
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 22:25
آث میلان
4 2
سلتیک
۱۳ آذر ۱۳۹۹ 22:25
آث میلان
4
2
سلتیک
| Stadio Giuseppe Meazza | داور: Ricardo De Burgos
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
سلتیک
3 2
لیل
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
سلتیک
3
2
لیل
| Celtic Park
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اسپارتا پراگ
0 1
آث میلان
۲۰ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اسپارتا پراگ
0
1
آث میلان
| Generali Arena
گروه I
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ م پ
>
5
4
1
0
14
5
9
13
2
پ ش م م پ
6
3
2
1
6
7
-1
11
3
ش پ پ ش ش
6
2
0
4
9
11
-2
6
4
ش ش ش ش م
>
5
0
1
4
4
10
-6
1
صعود به مرحله حذفی
ویارئال
مکابی تل آویو
سیواس اسپور
قره باغ
1 ویارئال 4–0 5–3
2 مکابی تل آویو 1–1 1–0 1–0
3 سیواس اسپور 0–1 1–2 2–0
4 قره باغ 1–3 1–1 2–3
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
ویارئال
5 3
سیواس اسپور
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
ویارئال
5
3
سیواس اسپور
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
مکابی تل آویو
1 0
قره باغ
۱ آبان ۱۳۹۹ 22:30
مکابی تل آویو
1
0
قره باغ
هفته 2
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25
قره باغ
1 3
ویارئال
۸ آبان ۱۳۹۹ 22:25