جدولهای رده بندی
ماتریکس های نتایج
بازی ها
بهترین ها
خشن ترین ها
آمار تفکیکی بازیکنان
جدول عملکرد تیمها
اخبار
گروه A
گروه B
گروه C
گروه D
گروه E
گروه F
گروه G
گروه H
گروه I
گروه J
گروه K
گروه L
مقدماتی دور اول
۸ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Kapaz
0 0
Dacia
۸ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
FK Rabotnicki
1 1
Buducnost Podgorica
۸ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Partizani
0 0
اسلوان براتیسلاوا
۸ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
St Patrick’s Athl.
1 0
AS Jeunesse Esch
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 18:30
Dila
1 0
Shirak
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 18:30
Aktobe
1 1
MTK Budapest
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 19:30
UE Santa Coloma
1 3
لوکوموتیو زاگرب
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 19:30
FK Ventspils
2 0
Vikingur Gota
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:00
Bokelj
1 1
Vojvodina
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Atlantas
0 2
هلسینکی
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
FK Trakai
2 1
Kalju Nomme
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Balzan FC
0 2
Neftchi Baku
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
دینامو مینسک
2 1
Spartaks Jurmala
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Banants Yerevan
0 1
اومونیا نیکوزیا
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Sloboda Tuzla
0 0
Beitar Jerusalem
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
FC Levadia Tallinn
1 1
HB
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Videoton FC
3 0
Zaria Balti
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
AIK stockholm
2 0
Bala Town
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
IFK Goteborg
5 0
Llandudno
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
Europa Fc
2 0
Pyunik Yerevan
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
Slavia Sofia
1 0
Zaglebie Lubin
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Siroki Brijeg
1 1
Birkirkara
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Zimbru
0 1
Chikhura Sachkhere
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Qabala
5 1
Samtredia
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
FK Kukesi
1 1
Rudar Velenje
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
ODD Ballklubb
2 0
IFK Mariehamn
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
میتیلند
1 0
Suduva Marijampole
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
FC Vaduz
3 1
Sileks
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
AEK Larnaca
3 0
Folgore
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
FC Differdange 03
1 1
Cliftonville FC
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 21:45
مکابی تل آویو
3 0
Gorica
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 22:00
Beroe
0 0
Radnik Bijeljina
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Teuta Durrës
0 1
کایرات
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
NSI Runavik
0 2
Shakhter Soligorsk
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
NK Domzale
3 1
Lusitanos
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 22:45
GAP Connah S Quay FC
0 0
Stabaek
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 22:45
Spartak Trnava
3 0
Hibernians
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
Cukaricki
3 0
Ordabasy
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
La Fiorita
0 5
Debreceni VSC
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Aberdeen
3 1
Fola Esch
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Linfield
0 1
Cork City
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:30
شمروک روورز
0 2
Rops
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:30
اشکندیا
2 0
Cracovia Krakow
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:45
Breidablik
2 3
Jelgava
۱۰ تیر ۱۳۹۵
- 23:45
KR Reykjavik
2 1
Glenavon FC
۱۱ تیر ۱۳۹۵
- 01:30
Valur Reykjavik
1 4
بروندبی
۱۵ تیر ۱۳۹۵
- 20:15
Birkirkara
2 0
Siroki Brijeg
۱۵ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
Chikhura Sachkhere
2 3
Zimbru
۱۵ تیر ۱۳۹۵
- 21:15
AS Jeunesse Esch
2 1
St Patrick’s Athl.
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 00:00
اسلوان براتیسلاوا
- -
Partizani
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 16:30
Ordabasy
3 3
Cukaricki
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 17:30
Shirak
1 0
Dila
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 19:15
کایرات
5 0
Teuta Durrës
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 19:30
Samtredia
2 1
Qabala
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 19:30
Dacia
0 1
Kapaz
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 19:30
Pyunik Yerevan
2 1
Europa Fc
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:00
Rudar Velenje
0 1
FK Kukesi
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:00
Jelgava
2 2
Breidablik
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Zaglebie Lubin
3 0
Slavia Sofia
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
IFK Mariehamn
1 1
ODD Ballklubb
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Radnik Bijeljina
0 2
Beroe
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Debreceni VSC
2 0
La Fiorita
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Rops
1 1
شمروک روورز
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
MTK Budapest
2 0
Aktobe
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
لوکوموتیو زاگرب
4 1
UE Santa Coloma
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
هلسینکی
1 1
Atlantas
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Kalju Nomme
4 1
FK Trakai
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Neftchi Baku
1 2
Balzan FC
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Spartaks Jurmala
0 2
دینامو مینسک
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
Gorica
0 1
مکابی تل آویو
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
Fola Esch
1 0
Aberdeen
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
اومونیا نیکوزیا
4 1
Banants Yerevan
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:15
Beitar Jerusalem
1 0
Sloboda Tuzla
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Suduva Marijampole
0 1
میتیلند
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Stabaek
0 1
GAP Connah S Quay FC
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Buducnost Podgorica
1 0
FK Rabotnicki
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
HB
0 2
FC Levadia Tallinn
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Zaria Balti
2 0
Videoton FC
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:00
Bala Town
0 2
AIK stockholm
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Llandudno
1 2
IFK Goteborg
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Sileks
1 2
FC Vaduz
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Shakhter Soligorsk
5 0
NSI Runavik
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Hibernians
0 3
Spartak Trnava
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Cracovia Krakow
1 2
اشکندیا
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Vikingur Gota
0 2
FK Ventspils
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Vojvodina
5 0
Bokelj
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
Folgore
1 3
AEK Larnaca
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
Lusitanos
1 2
NK Domzale
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Cliftonville FC
2 0
FC Differdange 03
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Cork City
1 1
Linfield
۱۷ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Glenavon FC
0 6
KR Reykjavik
مقدماتی دور دوم
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 17:30
Shirak
1 1
Spartak Trnava
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 19:15
کایرات
1 1
مکابی تل آویو
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 20:00
دینامو مینسک
1 1
St Patrick’s Athl.
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Rops
1 1
لوکوموتیو زاگرب
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
FC Levadia Tallinn
3 1
اسلاویا پراگ
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Neftchi Baku
0 0
اشکندیا
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
Debreceni VSC
1 2
Torpedo Zhodino
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
میتیلند
3 0
FC Vaduz
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Admira Wacker
1 0
Kapaz
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
مکابی حیفا
1 1
Kalju Nomme
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Beitar Jerusalem
1 0
اومونیا نیکوزیا
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
AIK stockholm
1 0
Europa Fc
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Sonderjyske
2 1
Stromsgodset
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Zimbru
2 2
عثمانلی اسپور
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
BK Hacken
1 1
Cork City
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:00
Beroe
1 1
هلسینکی
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:00
Shakhter Soligorsk
1 1
NK Domzale
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
PAS Giannina
3 0
ODD Ballklubb
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
ماریبور
0 0
Levski Sofia
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Vojvodina
1 0
GAP Connah S Quay FC
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
Politehnica Iasi
2 2
HNK Hajduk Split
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
خنک
2 0
Buducnost Podgorica
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:45
اسلوان براتیسلاوا
0 0
Jelgava
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 22:45
پارتیزان
0 0
Zaglebie Lubin
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
MTK Budapest
1 2
Qabala
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
Videoton FC
2 0
Cukaricki
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
Birkirkara
0 0
Heart OF Midlothian
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Aberdeen
3 0
FK Ventspils
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Cliftonville FC
2 3
AEK Larnaca
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Piast Gliwice
0 3
IFK Goteborg
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Hibernian
0 1
بروندبی
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:35
آستریا وین
1 0
FK Kukesi
۲۴ تیر ۱۳۹۵
- 23:45
KR Reykjavik
3 3
Grasshoppers
۳۰ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Kapaz
0 2
Admira Wacker
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 19:30
FK Ventspils
0 1
Aberdeen
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 20:00
Jelgava
3 0
اسلوان براتیسلاوا
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
لوکوموتیو زاگرب
3 0
Rops
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Torpedo Zhodino
1 0
Debreceni VSC
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
Kalju Nomme
1 1
مکابی حیفا
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 20:30
هلسینکی
1 0
Beroe
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:00
اومونیا نیکوزیا
3 2
Beitar Jerusalem
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
مکابی تل آویو
2 1
کایرات
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
اسلاویا پراگ
2 0
FC Levadia Tallinn
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
FC Vaduz
2 2
میتیلند
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Europa Fc
0 1
AIK stockholm
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Stromsgodset
2 2
Sonderjyske
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
ODD Ballklubb
3 1
PAS Giannina
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Levski Sofia
1 1
ماریبور
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Qabala
2 0
MTK Budapest
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
AEK Larnaca
2 0
Cliftonville FC
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
IFK Goteborg
0 0
Piast Gliwice
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 21:30
Grasshoppers
2 1
KR Reykjavik
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 22:00
FK Kukesi
1 4
آستریا وین
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 22:15
GAP Connah S Quay FC
1 2
Vojvodina
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
اشکندیا
1 0
Neftchi Baku
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
عثمانلی اسپور
5 0
Zimbru
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 22:30
بروندبی
0 1
Hibernian
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 22:45
Spartak Trnava
2 0
Shirak
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
NK Domzale
2 1
Shakhter Soligorsk
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
HNK Hajduk Split
2 1
Politehnica Iasi
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:00
Cukaricki
1 1
Videoton FC
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
St Patrick’s Athl.
0 1
دینامو مینسک
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Cork City
1 0
BK Hacken
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:15
Buducnost Podgorica
2 0
خنک
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:30
Heart OF Midlothian
1 2
Birkirkara
۳۱ تیر ۱۳۹۵
- 23:35
Zaglebie Lubin
0 0
پارتیزان
مقدماتی دور سوم
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 19:30
AEK Larnaca
1 1
اسپارتاک مسکو
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:00
اولکساندریا
0 3
HNK Hajduk Split
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:15
هراکلس
1 1
آروکا
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
IFK Goteborg
1 2
هلسینکی
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
آستریا وین
0 1
Spartak Trnava
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
لوکوموتیو زاگرب
0 0
Vorskla Poltava
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Jelgava
1 1
Beitar Jerusalem
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
لیل
1 1
Qabala
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Zaglebie Lubin
1 2
Sonderjyske
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
اسلاویا پراگ
0 0
ریوآوه
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Torpedo Zhodino
0 0
راپید وین
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:00
Birkirkara
0 3
کراسنودار
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:00
استانبول باشاک شهیر
0 0
ریکا
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:15
Grasshoppers
2 1
آپولون لیماسول
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:15
FC Luzern
1 1
ساسولو
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
عثمانلی اسپور
1 0
Kalju Nomme
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
Panathinaikos
1 0
AIK stockholm
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
اشکندیا
2 0
Mlada Boleslav
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
Pandurii TG JIU
1 3
مکابی تل آویو
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
Vojvodina
1 1
دینامو مینسک
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
خنک
1 0
Cork City
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 22:45
هرتابرلین
1 0
بروندبی
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 23:00
Videoton FC
0 1
میتیلند
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 23:00
خنت
5 0
Viitorul Constanta
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 23:15
آلکمار
1 0
PAS Giannina
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 23:15
Aberdeen
1 1
ماریبور
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 23:15
NK Domzale
2 1
وستهام
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 23:30
سنت اتین
0 0
آاِک آتن
۷ مرداد ۱۳۹۵
- 23:35
Admira Wacker
1 2
اسلوان لیبرتس
۱۳ مرداد ۱۳۹۵
- 20:30
اسلوان لیبرتس
2 0
Admira Wacker
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 20:30
هلسینکی
0 2
IFK Goteborg
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 20:30
Kalju Nomme
0 2
عثمانلی اسپور
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 20:30
میتیلند
1 1
Videoton FC
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:00
اسپارتاک مسکو
0 1
AEK Larnaca
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:00
Spartak Trnava
0 1
آستریا وین
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:00
کراسنودار
3 1
Birkirkara
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
آروکا
0 0
هراکلس
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Vorskla Poltava
2 3
لوکوموتیو زاگرب
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Beitar Jerusalem
3 0
Jelgava
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Qabala
1 0
لیل
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
آپولون لیماسول
3 3
Grasshoppers
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
AIK stockholm
0 2
Panathinaikos
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Mlada Boleslav
1 0
اشکندیا
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
PAS Giannina
1 2
آلکمار
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 21:45
Sonderjyske
1 1
Zaglebie Lubin
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 22:00
مکابی تل آویو
2 1
Pandurii TG JIU
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 22:15
دینامو مینسک
0 2
Vojvodina
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
آاِک آتن
0 1
سنت اتین
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 22:45
ریکا
2 2
استانبول باشاک شهیر
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 22:45
بروندبی
3 1
هرتابرلین
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 22:45
Viitorul Constanta
0 0
خنت
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 22:45
ماریبور
1 0
Aberdeen
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 23:00
HNK Hajduk Split
3 1
اولکساندریا
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 23:00
ساسولو
3 0
FC Luzern
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 23:15
Cork City
1 2
خنک
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 23:15
وستهام
3 0
NK Domzale
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 23:30
ریوآوه
1 1
اسلاویا پراگ
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
- 23:35
راپید وین
3 0
Torpedo Zhodino
پلی آف
۲۷ مرداد ۱۳۹۵
- 20:30
Beitar Jerusalem
1 2
سنت اتین
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 18:30
FC Astana
2 0
Bate Borisov
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 20:30
دینامو تفلیس
0 3
پاوک
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 20:45
Sonderjyske
0 0
اسپارتا پراگ
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:00
کراسنودار
4 0
Partizani
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:00
میتیلند
0 1
عثمانلی اسپور
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
IFK Goteborg
1 0
قره باغ
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
AEK Larnaca
0 1
اسلوان لیبرتس
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
آستریا وین
2 1
رزنبرگ
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
اسلاویا پراگ
0 3
اندرلخت
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
Qabala
3 1
ماریبور
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 21:30
مکابی تل آویو
2 1
HNK Hajduk Split
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 22:00
استانبول باشاک شهیر
1 2
شاختار دونتسک
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
Panathinaikos
3 0
بروندبی
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
فنرباغچه
3 0
Grasshoppers
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
لوکوموتیو زاگرب
2 2
خنک
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 22:30
Vojvodina
0 3
آلکمار
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 22:45
FC Astra Giurgiu
1 1
وستهام
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 23:00
خنت
2 1
اشکندیا
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 23:15
ساسولو
3 0
ستاره سرخ بلگراد
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 23:30
آروکا
0 1
المپیاکوس
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
- 23:35
AS Trencin
0 4
راپید وین
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 21:00
قره باغ
3 0
IFK Goteborg
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
اسلوان لیبرتس
3 0
AEK Larnaca
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
رزنبرگ
1 2
آستریا وین
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
بروندبی
1 1
Panathinaikos
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
Grasshoppers
0 2
فنرباغچه
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:00
Partizani
0 0
کراسنودار
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
Bate Borisov
2 2
FC Astana
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
پاوک
2 0
دینامو تفلیس
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
اسپارتا پراگ
3 2
Sonderjyske
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
عثمانلی اسپور
2 0
میتیلند
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
اندرلخت
3 0
اسلاویا پراگ
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
خنک
2 0
لوکوموتیو زاگرب
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
آلکمار
0 0
Vojvodina
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:30
اشکندیا
0 4
خنت
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 22:45
ماریبور
1 0
Qabala
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 23:00
HNK Hajduk Split
2 1
مکابی تل آویو
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 23:00
ستاره سرخ بلگراد
1 1
ساسولو
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 23:15
سنت اتین
0 0
Beitar Jerusalem
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 23:15
وستهام
0 1
FC Astra Giurgiu
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 23:15
المپیاکوس
2 1
آروکا
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 23:30
شاختار دونتسک
2 0
استانبول باشاک شهیر
۴ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
راپید وین
0 2
AS Trencin
گروهی
هفته 1
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 19:30
قره باغ
2 2
اسلوان لیبرتس
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
راپید وین
3 2
خنک
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
ساسولو
3 0
اتلتیک بیلبائو
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
پلژن
1 1
آ اس رم
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
FC Astra Giurgiu
2 3
آستریا وین
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
آلکمار
1 1
دوندالک
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
مکابی تل آویو
3 4
زنیت سن پترزبورگ
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
یانگ بویز
0 1
المپیاکوس
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
آپوئل نیکوزیا
2 1
FC Astana
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
فاینورد
1 0
منچستر یونایتد
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
زوریا لوهانسک
1 1
فنرباغچه
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
ماینز
1 1
سنت اتین
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 21:30
اندرلخت
3 1
Qabala
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
استاندارد لیژ
1 1
سلتاویگو
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
Panathinaikos
1 2
آژاکس
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
عثمانلی اسپور
2 0
FCSB
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
ویارئال
2 1
FC Zurich
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
اینترمیلان
0 2
هاپوئل بئر شوا
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
ساوتهمپتون
3 0
اسپارتا پراگ
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
کونیا اسپور
0 1
شاختار دونتسک
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
براگا
1 1
خنت
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
پاوک
0 0
فیورنتینا
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
ردبول سالزبورگ
0 1
کراسنودار
۲۵ شهریور ۱۳۹۵
- 23:35
نیس
0 1
شالکه
هفته 2
۸ مهر ۱۳۹۵
- 19:30
FC Astana
0 0
یانگ بویز