لیگ اروپا

2019-2020
نمایش تمام صفحه
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
ولوز
4 0
اسپانیول
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
ولوز
4
0
اسپانیول
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اسپانیول
3 2
ولوز
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اسپانیول
3
2
ولوز
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اسپورتینگ لیسبون
3 1
استانبول باشاک شهیر
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اسپورتینگ لیسبون
3
1
استانبول باشاک شهیر
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
استانبول باشاک شهیر
4 1
اسپورتینگ لیسبون
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
استانبول باشاک شهیر
4
1
اسپورتینگ لیسبون
در وقتهای اضافه
Coliseum Alfonso Pérez ۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
ختافه
2 0
آژاکس
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
2
0
آژاکس
Johan Cruijff Arena ۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
آژاکس
2 1
ختافه
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
Johan Cruijff Arena
آژاکس
2
1
ختافه
BayArena ۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
بایر لورکوزن
2 1
پورتو
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
BayArena
بایر لورکوزن
2
1
پورتو
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
پورتو
1 3
بایر لورکوزن
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
پورتو
1
3
بایر لورکوزن
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
کپنهاگن
1 1
سلتیک
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
کپنهاگن
1
1
سلتیک
Celtic Park ۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
سلتیک
1 3
کپنهاگن
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
Celtic Park
سلتیک
1
3
کپنهاگن
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
آپوئل نیکوزیا
0 3
بازل
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
آپوئل نیکوزیا
0
3
بازل
St. Jakob-Park ۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
بازل
1 0
آپوئل نیکوزیا
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
St. Jakob-Park
بازل
1
0
آپوئل نیکوزیا
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
کلوژ
1 1
سویا
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
کلوژ
1
1
سویا
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
سویا
0 0
کلوژ
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
سویا
0
0
کلوژ
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
المپیاکوس
0 1
آرسنال
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
المپیاکوس
0
1
آرسنال
Emirates Stadium ۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
آرسنال
1 2
المپیاکوس
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
Emirates Stadium
آرسنال
1
2
المپیاکوس
در وقتهای اضافه
AFAS Stadion ۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
آلکمار
1 1
لسک لینز
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
AFAS Stadion
آلکمار
1
1
لسک لینز
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
2 0
آلکمار
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
2
0
آلکمار
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
بروخه
1 1
منچستر یونایتد
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
بروخه
1
1
منچستر یونایتد
Old Trafford ۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
منچستر یونایتد
5 0
بروخه
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
5
0
بروخه
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
لودوگورتس
0 2
اینترمیلان
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
لودوگورتس
0
2
اینترمیلان
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
اینترمیلان
2 1
لودوگورتس
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
اینترمیلان
2
1
لودوگورتس
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
4 1
ردبول سالزبورگ
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
4
1
ردبول سالزبورگ
۹ اسفند ۱۳۹۸ 21:30
ردبول سالزبورگ
2 2
اینتراخت فرانکفورت
۹ اسفند ۱۳۹۸ 21:30
ردبول سالزبورگ
2
2
اینتراخت فرانکفورت
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
شاختار دونتسک
2 1
بنفیکا
۱ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
شاختار دونتسک
2
1
بنفیکا
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
بنفیکا
3 3
شاختار دونتسک
۹ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
بنفیکا
3
3
شاختار دونتسک
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
2 1
مالمو
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
2
1
مالمو
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
مالمو
0 3
ولفسبورگ
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
مالمو
0
3
ولفسبورگ
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
آ اس رم
1 0
خنت
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
آ اس رم
1
0
خنت
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
خنت
1 1
آ اس رم
۸ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
خنت
1
1
آ اس رم
Ibrox Stadium ۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
رنجرز
3 2
براگا
۲ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
Ibrox Stadium
رنجرز
3
2
براگا
Estádio Municipal de Braga ۷ اسفند ۱۳۹۸ 21:30
براگا
0 1
رنجرز
۷ اسفند ۱۳۹۸ 21:30
Estádio Municipal de Braga
براگا
0
1
رنجرز
Telia Parken
کپنهاگن
- -
استانبول باشاک شهیر
Telia Parken
کپنهاگن
-
-
استانبول باشاک شهیر
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
استانبول باشاک شهیر
1 0
کپنهاگن
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
استانبول باشاک شهیر
1
0
کپنهاگن
Molineux Stadium
ولوز
- -
المپیاکوس
Molineux Stadium
ولوز
-
-
المپیاکوس
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
المپیاکوس
1 1
ولوز
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
المپیاکوس
1
1
ولوز
BayArena
بایر لورکوزن
- -
رنجرز
BayArena
بایر لورکوزن
-
-
رنجرز
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
رنجرز
1 3
بایر لورکوزن
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
رنجرز
1
3
بایر لورکوزن
Oblasny SportKomplex Metalist
شاختار دونتسک
- -
ولفسبورگ
Oblasny SportKomplex Metalist
شاختار دونتسک
-
-
ولفسبورگ
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
1 2
شاختار دونتسک
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
1
2
شاختار دونتسک
Stadio Giuseppe Meazza
اینترمیلان
- -
ختافه
Stadio Giuseppe Meazza
اینترمیلان
-
-
ختافه
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
- -
اینترمیلان
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
-
-
اینترمیلان
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
سویا
- -
آ اس رم
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
سویا
-
-
آ اس رم
Stadio Olimpico
آ اس رم
- -
سویا
Stadio Olimpico
آ اس رم
-
-
سویا
St. Jakob-Park
بازل
- -
اینتراخت فرانکفورت
St. Jakob-Park
بازل
-
-
اینتراخت فرانکفورت
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
0 3
بازل
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
0
3
بازل
Old Trafford
منچستر یونایتد
- -
لسک لینز
Old Trafford
منچستر یونایتد
-
-
لسک لینز
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
0 5
منچستر یونایتد
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
0
5
منچستر یونایتد
گروه A
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
آپوئل نیکوزیا
3 4
F91 Dudelange
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
آپوئل نیکوزیا
3
4
F91 Dudelange
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
قره باغ
0 3
سویا
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
قره باغ
0
3
سویا
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
سویا
1 0
آپوئل نیکوزیا
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
سویا
1
0
آپوئل نیکوزیا
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
F91 Dudelange
1 4
قره باغ
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
F91 Dudelange
1
4
قره باغ
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
قره باغ
2 2
آپوئل نیکوزیا
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
قره باغ
2
2
آپوئل نیکوزیا
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
سویا
3 0
F91 Dudelange
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
سویا
3
0
F91 Dudelange
هفته 4
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
آپوئل نیکوزیا
2 1
قره باغ
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
آپوئل نیکوزیا
2
1
قره باغ
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
F91 Dudelange
2 5
سویا
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
F91 Dudelange
2
5
سویا
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
سویا
2 0
قره باغ
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
سویا
2
0
قره باغ
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
F91 Dudelange
0 2
آپوئل نیکوزیا
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
F91 Dudelange
0
2
آپوئل نیکوزیا
هفته 6
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
آپوئل نیکوزیا
1 0
سویا
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
آپوئل نیکوزیا
1
0
سویا
Azərsun Arena ۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
قره باغ
1 1
F91 Dudelange
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
Azərsun Arena
قره باغ
1
1
F91 Dudelange
گروه B
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
دیناموکیف
1 0
مالمو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
دیناموکیف
1
0
مالمو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
کپنهاگن
1 0
لوگانو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
کپنهاگن
1
0
لوگانو
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
مالمو
1 1
کپنهاگن
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
مالمو
1
1
کپنهاگن
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
لوگانو
0 0
دیناموکیف
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
لوگانو
0
0
دیناموکیف
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
دیناموکیف
1 1
کپنهاگن
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
دیناموکیف
1
1
کپنهاگن
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
مالمو
2 1
لوگانو
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
مالمو
2
1
لوگانو
هفته 4
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
کپنهاگن
1 1
دیناموکیف
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
کپنهاگن
1
1
دیناموکیف
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
لوگانو
0 0
مالمو
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
لوگانو
0
0
مالمو
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
مالمو
4 3
دیناموکیف
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
مالمو
4
3
دیناموکیف
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
لوگانو
0 1
کپنهاگن
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
لوگانو
0
1
کپنهاگن
هفته 6
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
دیناموکیف
1 1
لوگانو
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
دیناموکیف
1
1
لوگانو
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
کپنهاگن
0 1
مالمو
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
کپنهاگن
0
1
مالمو
گروه C
1
2
3
4
5
6
هفته 1
St. Jakob-Park ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
بازل
5 0
کراسنودار
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
St. Jakob-Park
بازل
5
0
کراسنودار
Coliseum Alfonso Pérez ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
ختافه
1 0
ترابوزان اسپور
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
1
0
ترابوزان اسپور
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
کراسنودار
1 2
ختافه
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
کراسنودار
1
2
ختافه
Medical Park Stadyumu ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
ترابوزان اسپور
2 2
بازل
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
Medical Park Stadyumu
ترابوزان اسپور
2
2
بازل
هفته 3
Coliseum Alfonso Pérez ۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
ختافه
0 1
بازل
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
0
1
بازل
Medical Park Stadyumu ۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
ترابوزان اسپور
0 2
کراسنودار
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Medical Park Stadyumu
ترابوزان اسپور
0
2
کراسنودار
هفته 4
St. Jakob-Park ۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
بازل
2 1
ختافه
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
St. Jakob-Park
بازل
2
1
ختافه
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
کراسنودار
3 1
ترابوزان اسپور
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
کراسنودار
3
1
ترابوزان اسپور
هفته 5
۷ آذر ۱۳۹۸ 20:20
کراسنودار
1 0
بازل
۷ آذر ۱۳۹۸ 20:20
کراسنودار
1
0
بازل
Medical Park Stadyumu ۷ آذر ۱۳۹۸ 20:20
ترابوزان اسپور
0 1
ختافه
۷ آذر ۱۳۹۸ 20:20
Medical Park Stadyumu
ترابوزان اسپور
0
1
ختافه
هفته 6
St. Jakob-Park ۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
بازل
2 0
ترابوزان اسپور
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
St. Jakob-Park
بازل
2
0
ترابوزان اسپور
Coliseum Alfonso Pérez ۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
ختافه
3 0
کراسنودار
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
3
0
کراسنودار
گروه D
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Philips Stadion ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
آیندهوون
3 2
اسپورتینگ لیسبون
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
Philips Stadion
آیندهوون
3
2
اسپورتینگ لیسبون
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
لسک لینز
1 0
رزنبرگ
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
لسک لینز
1
0
رزنبرگ
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
اسپورتینگ لیسبون
2 1
لسک لینز
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
اسپورتینگ لیسبون
2
1
لسک لینز
Lerkendal Stadion ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
رزنبرگ
1 4
آیندهوون
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
Lerkendal Stadion
رزنبرگ
1
4
آیندهوون
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
اسپورتینگ لیسبون
1 0
رزنبرگ
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
اسپورتینگ لیسبون
1
0
رزنبرگ
Philips Stadion ۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
آیندهوون
0 0
لسک لینز
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Philips Stadion
آیندهوون
0
0
لسک لینز
هفته 4
Lerkendal Stadion ۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
رزنبرگ
0 2
اسپورتینگ لیسبون
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
Lerkendal Stadion
رزنبرگ
0
2
اسپورتینگ لیسبون
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
4 1
آیندهوون
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
4
1
آیندهوون
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
اسپورتینگ لیسبون
4 0
آیندهوون
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
اسپورتینگ لیسبون
4
0
آیندهوون
Lerkendal Stadion ۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
رزنبرگ
1 2
لسک لینز
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Lerkendal Stadion
رزنبرگ
1
2
لسک لینز
هفته 6
Philips Stadion ۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
آیندهوون
1 1
رزنبرگ
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
Philips Stadion
آیندهوون
1
1
رزنبرگ
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
3 0
اسپورتینگ لیسبون
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
لسک لینز
3
0
اسپورتینگ لیسبون
گروه E
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Roazhon Park ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
رن
1 1
سلتیک
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
Roazhon Park
رن
1
1
سلتیک
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
کلوژ
2 1
لاتزیو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
کلوژ
2
1
لاتزیو
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
لاتزیو
2 1
رن
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
لاتزیو
2
1
رن
Celtic Park ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
سلتیک
2 0
کلوژ
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
Celtic Park
سلتیک
2
0
کلوژ
هفته 3
Celtic Park ۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
سلتیک
2 1
لاتزیو
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Celtic Park
سلتیک
2
1
لاتزیو
Roazhon Park ۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
رن
0 1
کلوژ
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Roazhon Park
رن
0
1
کلوژ
هفته 4
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
لاتزیو
1 2
سلتیک
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
لاتزیو
1
2
سلتیک
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
کلوژ
1 0
رن
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
کلوژ
1
0
رن
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
لاتزیو
1 0
کلوژ
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
لاتزیو
1
0
کلوژ
Celtic Park ۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
سلتیک
3 1
رن
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Celtic Park
سلتیک
3
1
رن
هفته 6
Roazhon Park ۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
رن
2 0
لاتزیو
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
Roazhon Park
رن
2
0
لاتزیو
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
کلوژ
2 0
سلتیک
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
کلوژ
2
0
سلتیک
گروه F
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
اینتراخت فرانکفورت
0 3
آرسنال
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
اینتراخت فرانکفورت
0
3
آرسنال
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
استاندارد لیژ
2 0
ویتوریا گیمارش
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 21:25
استاندارد لیژ
2
0
ویتوریا گیمارش
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
ویتوریا گیمارش
0 1
اینتراخت فرانکفورت
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
ویتوریا گیمارش
0
1
اینتراخت فرانکفورت
Emirates Stadium ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
آرسنال
4 0
استاندارد لیژ
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 23:30
Emirates Stadium
آرسنال
4
0
استاندارد لیژ
هفته 3
Emirates Stadium ۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
آرسنال
3 2
ویتوریا گیمارش
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
Emirates Stadium
آرسنال
3
2
ویتوریا گیمارش
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2 1
استاندارد لیژ
۲ آبان ۱۳۹۸ 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2
1
استاندارد لیژ
هفته 4
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 20:20
ویتوریا گیمارش
1 1
آرسنال
۱۵ آبان ۱۳۹۸ 20:20
ویتوریا گیمارش
1
1
آرسنال
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
استاندارد لیژ
2 1
اینتراخت فرانکفورت
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 22:25
استاندارد لیژ
2
1
اینتراخت فرانکفورت
هفته 5
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
ویتوریا گیمارش
1 1
استاندارد لیژ
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
ویتوریا گیمارش
1
1
استاندارد لیژ
Emirates Stadium ۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
آرسنال
1 2
اینتراخت فرانکفورت
۸ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Emirates Stadium
آرسنال
1
2
اینتراخت فرانکفورت
هفته 6
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
2 3
ویتوریا گیمارش
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
اینتراخت فرانکفورت
2
3
ویتوریا گیمارش
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
استاندارد لیژ
2 2
آرسنال
۲۱ آذر ۱۳۹۸ 22:25
استاندارد لیژ
2
2
آرسنال
گروه G
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
پورتو
2 1
یانگ بویز
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
پورتو
2
1
یانگ بویز
Ibrox Stadium ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
رنجرز
1 0
فاینورد
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
Ibrox Stadium
رنجرز
1
0
فاینورد
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
یانگ بویز
2 1
رنجرز
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
یانگ بویز
2
1
رنجرز
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
فاینورد
2 0
پورتو
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
فاینورد
2
0
پورتو
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
پورتو
1 1
رنجرز
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
پورتو
1
1
رنجرز
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
یانگ بویز
2 0
فاینورد
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
یانگ بویز
2
0
فاینورد
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
فاینورد
1 1
یانگ بویز
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
فاینورد
1
1
یانگ بویز
Ibrox Stadium ۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
رنجرز
2 0
پورتو
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
Ibrox Stadium
رنجرز
2
0
پورتو
هفته 5
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
یانگ بویز
1 2
پورتو
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
یانگ بویز
1
2
پورتو
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
فاینورد
2 2
رنجرز
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
فاینورد
2
2
رنجرز
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
پورتو
3 2
فاینورد
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
پورتو
3
2
فاینورد
Ibrox Stadium ۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
رنجرز
1 1
یانگ بویز
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Ibrox Stadium
رنجرز
1
1
یانگ بویز
گروه H
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Ludogorets Arena ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
لودوگورتس
5 1
زسکا موسکو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
Ludogorets Arena
لودوگورتس
5
1
زسکا موسکو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
اسپانیول
1 1
Ferencvarosi TC
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
اسپانیول
1
1
Ferencvarosi TC
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
زسکا موسکو
0 2
اسپانیول
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
زسکا موسکو
0
2
اسپانیول
Groupama Aréna ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
Ferencvarosi TC
0 3
لودوگورتس
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
Groupama Aréna
Ferencvarosi TC
0
3
لودوگورتس
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
زسکا موسکو
0 1
Ferencvarosi TC
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
زسکا موسکو
0
1
Ferencvarosi TC
Ludogorets Arena ۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
لودوگورتس
0 1
اسپانیول
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
Ludogorets Arena
لودوگورتس
0
1
اسپانیول
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
اسپانیول
6 0
لودوگورتس
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
اسپانیول
6
0
لودوگورتس
Groupama Aréna ۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
Ferencvarosi TC
0 0
زسکا موسکو
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
Groupama Aréna
Ferencvarosi TC
0
0
زسکا موسکو
هفته 5
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
زسکا موسکو
1 1
لودوگورتس
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
زسکا موسکو
1
1
لودوگورتس
Groupama Aréna ۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
Ferencvarosi TC
2 2
اسپانیول
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
Groupama Aréna
Ferencvarosi TC
2
2
اسپانیول
هفته 6
Ludogorets Arena ۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
لودوگورتس
1 1
Ferencvarosi TC
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Ludogorets Arena
لودوگورتس
1
1
Ferencvarosi TC
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
اسپانیول
0 1
زسکا موسکو
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
اسپانیول
0
1
زسکا موسکو
گروه I
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
خنت
3 2
سنت اتین
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
خنت
3
2
سنت اتین
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
ولفسبورگ
3 1
اولکساندریا
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
ولفسبورگ
3
1
اولکساندریا
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
سنت اتین
1 1
ولفسبورگ
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
سنت اتین
1
1
ولفسبورگ
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
اولکساندریا
1 1
خنت
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
اولکساندریا
1
1
خنت
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
خنت
2 2
ولفسبورگ
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
خنت
2
2
ولفسبورگ
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
سنت اتین
1 1
اولکساندریا
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
سنت اتین
1
1
اولکساندریا
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
1 3
خنت
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
1
3
خنت
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
اولکساندریا
2 2
سنت اتین
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
اولکساندریا
2
2
سنت اتین
هفته 5
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
سنت اتین
0 0
خنت
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
سنت اتین
0
0
خنت
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
اولکساندریا
0 1
ولفسبورگ
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
اولکساندریا
0
1
ولفسبورگ
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
1 0
سنت اتین
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبورگ
1
0
سنت اتین
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
خنت
2 1
اولکساندریا
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
خنت
2
1
اولکساندریا
گروه J
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
آ اس رم
4 0
استانبول باشاک شهیر
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
آ اس رم
4
0
استانبول باشاک شهیر
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
0 4
ولفسبرگر
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
4
ولفسبرگر
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
استانبول باشاک شهیر
1 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
استانبول باشاک شهیر
1
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
ولفسبرگر
1 1
آ اس رم
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
ولفسبرگر
1
1
آ اس رم
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
آ اس رم
1 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
آ اس رم
1
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
استانبول باشاک شهیر
1 0
ولفسبرگر
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
استانبول باشاک شهیر
1
0
ولفسبرگر
هفته 4
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 1
آ اس رم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2
1
آ اس رم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبرگر
0 3
استانبول باشاک شهیر
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
ولفسبرگر
0
3
استانبول باشاک شهیر
هفته 5
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
استانبول باشاک شهیر
0 3
آ اس رم
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
استانبول باشاک شهیر
0
3
آ اس رم
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
ولفسبرگر
0 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
ولفسبرگر
0
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
آ اس رم
2 2
ولفسبرگر
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
آ اس رم
2
2
ولفسبرگر
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 2
استانبول باشاک شهیر
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
2
استانبول باشاک شهیر
گروه K
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
ولوز
0 1
براگا
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
ولوز
0
1
براگا
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
Slovan Bratislava
4 2
بشیکتاش
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
Slovan Bratislava
4
2
بشیکتاش
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
بشیکتاش
0 1
ولوز
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
بشیکتاش
0
1
ولوز
Estádio Municipal de Braga ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
براگا
2 2
Slovan Bratislava
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
Estádio Municipal de Braga
براگا
2
2
Slovan Bratislava
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
بشیکتاش
1 2
براگا
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
بشیکتاش
1
2
براگا
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
Slovan Bratislava
1 2
ولوز
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
Slovan Bratislava
1
2
ولوز
هفته 4
Estádio Municipal de Braga ۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
براگا
3 1
بشیکتاش
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
Estádio Municipal de Braga
براگا
3
1
بشیکتاش
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
ولوز
1 0
Slovan Bratislava
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
ولوز
1
0
Slovan Bratislava
هفته 5
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
بشیکتاش
2 1
Slovan Bratislava
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
بشیکتاش
2
1
Slovan Bratislava
Estádio Municipal de Braga ۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
براگا
3 3
ولوز
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
Estádio Municipal de Braga
براگا
3
3
ولوز
هفته 6
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
ولوز
4 0
بشیکتاش
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
ولوز
4
0
بشیکتاش
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Slovan Bratislava
2 4
براگا
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Slovan Bratislava
2
4
براگا
گروه L
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Old Trafford ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
منچستر یونایتد
1 0
FC Astana
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
1
0
FC Astana
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
FK Partizan
2 2
آلکمار
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ 23:30
FK Partizan
2
2
آلکمار
هفته 2
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 19:20
FC Astana
1 2
FK Partizan
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 19:20
FC Astana
1
2
FK Partizan
AFAS Stadion ۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
آلکمار
0 0
منچستر یونایتد
۱۱ مهر ۱۳۹۸ 21:25
AFAS Stadion
آلکمار
0
0
منچستر یونایتد
هفته 3
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
FK Partizan
0 1
منچستر یونایتد
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
FK Partizan
0
1
منچستر یونایتد
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
آلکمار
6 0
FC Astana
۲ آبان ۱۳۹۸ 21:25
آلکمار
6
0
FC Astana
هفته 4
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 20:20
FC Astana
0 5
آلکمار
۱۶ آبان ۱۳۹۸ 20:20
FC Astana
0
5
آلکمار
Old Trafford ۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
منچستر یونایتد
3 0
FK Partizan
۱۷ آبان ۱۳۹۸ 00:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
3
0
FK Partizan
هفته 5
۷ آذر ۱۳۹۸ 20:20
FC Astana
2 1
منچستر یونایتد
۷ آذر ۱۳۹۸ 20:20
FC Astana
2
1
منچستر یونایتد
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
آلکمار
2 2
FK Partizan
۷ آذر ۱۳۹۸ 22:25
آلکمار
2
2
FK Partizan
هفته 6
Old Trafford ۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
منچستر یونایتد
4 0
آلکمار
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
4
0
آلکمار
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
FK Partizan
4 1
FC Astana
۲۲ آذر ۱۳۹۸ 00:30
FK Partizan
4
1
FC Astana
نمایش تمام صفحه
Round Title
استانبول باشاک شهیر
کپنهاگن
0
3
1
2
0
3
0
0
0
3
0
0
1
3
3
1
0
0
0
3
1
1
1
2
0
1
0
0
0
1
2
3
0
2
0
1
1
3
1
2
3
2
1
2
0
1
2
3
2
2
1
1
0
2
1
0
4
0
4
1
2
1
3
0
2
0
4
1
1(4)
2(5)
2
4
1
1
2
2
0
3
1
2
0
1
0
1
47
66
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 18:30
FC Astana
3 0
Bate Borisov
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 18:30
FC Astana
3
0
Bate Borisov
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 19:30
Ararat-Armenia
2 1
F91 Dudelange
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 19:30
Ararat-Armenia
2
1
F91 Dudelange
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
مالمو
3 0
Bnei Yehuda
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
مالمو
3
0
Bnei Yehuda
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Suduva Marijampole
0 0
Ferencvarosi TC
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 21:30
Suduva Marijampole
0
0
Ferencvarosi TC
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:00
فاینورد
3 0
Hapoel Beer Sheva
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:00
فاینورد
3
0
Hapoel Beer Sheva
Ludogorets Arena ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:00
لودوگورتس
0 0
ماریبور
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:00
Ludogorets Arena
لودوگورتس
0
0
ماریبور
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
کپنهاگن
3 1
Riga
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:15
کپنهاگن
3
1
Riga
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:30
آاِک آتن
1 3
ترابوزان اسپور
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:30
آاِک آتن
1
3
ترابوزان اسپور
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:30
Legia Warszawa
0 0
رنجرز
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 22:30
Legia Warszawa
0
0
رنجرز
Philips Stadion ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
آیندهوون
3 0
Apollon Limassol
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Philips Stadion
آیندهوون
3
0
Apollon Limassol
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
آلکمار
1 1
Antwerp
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
آلکمار
1
1
Antwerp
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
خنت
2 1
ریکا
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
خنت
2
1
ریکا
Stade de la Meinau ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
استراتبورگ
1 0
اینتراخت فرانکفورت
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Stade de la Meinau
استراتبورگ
1
0
اینتراخت فرانکفورت
Stadionul Marin Anastasovici ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
FCSB
0 0
ویتوریا گیمارش
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ 23:00
Stadionul Marin Anastasovici