لیگ اروپا

2019-2020
نمایش تمام صفحه
club logo
Progres Niederkorn
club logo
Cardiff MET
1
0
0
0
1
5
1
1
1
0
0
2
0
2
1
2
1
2
0
0
0
4
4
0
4
0
2
0
0
4
0
0
3
3
0
1
0
3
1
3
0
1
1
1
2
0
3
2
0
2
0
2
1
1
2
0
4
3
1
4
1
1
2
0
3
0
3
0
0
6
0
2
0
2
0
3
0
1
0
2
0
7
2
2
1
7
2
1
3
2
2
1
0
3
0
2
1
1
5
1
2
0
2
0
1
2
1
0
2
1
1
3
1
2
0
0
5
0
0
0
0
0
1
2
1
1
1
2
3
0
0
1
0
2
2
3
2
3
2
0
2
1
0
2
2
1
1
1
1
2
2
0
1
0
0
4
0
3
0
6
2
1
2
2
1
5
1
2
0
1
1
0
1
2
3
1
3
2
3
2
1
1
1
0
0
0
2
1
1
1
0
6
1
4
2
2
0
1
0(2)
2(3)
4
0
2
0
1
2
0
0
127
172
نمایش تمام صفحه
Round Title
club logo
استانبول باشاک شهیر
club logo
کپنهاگن
0
2
2
2
2
1
0
0
5
0
1
2
1
2
0
4
2
0
0
3
1
0
1
1
1
1
0
0
0
0
1
1
1
0
1
2
0
2
2
2
0
2
2
1
3
0
0
2
0
1
0
2
1
0
2
3
0
2
0
1
0
1
3
6
0
0
2
1
0
0
1
0
3
1
2
2
1
3
0
2
0
2
0
1
0
3
1
2
1
1
0
4
2
1
0
5
1
1
2
0
3
1
1
4
3
2
1
1
1
2
0
1
0
0
0(1)
0(3)
4
0
1
2
3
0
4
1
0
0
0
3
1
1
1
2
0
3
1
0
0
2
1
0
2
3
1
0
2
3
1
2
1
3
1
4
0
0
0
4
0
0
2
2
1
0
1
2
1
2
3
2
0
1
0
5
0(4)
1(3)
1
3
0
3
0
4
4
1
3
1
97
146
نمایش تمام صفحه
Round Title
club logo
استانبول باشاک شهیر
club logo
کپنهاگن
0
1
1
5
1
1
2
2
4
0
2
0
4
2
3
0
3
2
2
1
0
3
2
2
1
0
0
3
0
0
0
4
2
1
1
1
0
5
0
1
1
0
2
1
1
3
1
1
4
2
0
2
2
1
0
0
5
0
0
0
0
5
1
3
3
0
1
0
2
3
3
1
2
0
0
6
2
0
2
2
1
1
1
2
1
1
0
1
1
2
1
2
0
1
0
0
1
3
1
0
1
1
0
1
1
2
4
0
1
3
4
0
1
1
1
2
0
3
0
0
1
3
0
4
0
1
0
1
0
4
1
3
1
3
2
0
0
3
85
112
نمایش تمام صفحه
Round Title
club logo
استانبول باشاک شهیر
club logo
کپنهاگن
0
3
1
2
0
3
0
0
0
3
0
0
1
3
3
1
0
0
0
3
1
1
1
2
0
1
0
0
0
1
2
3
0
2
0
1
1
3
1
2
3
2
1
2
0
1
2
3
2
2
1
1
0
2
1
0
4
0
4
1
2
1
3
0
2
0
4
1
1(4)
2(5)
2
4
1
1
2
2
0
3
1
2
0
1
0
1
47
66
نمایش تمام صفحه
جدولهای رده بندی
ماتریکس های نتایج
بازی ها
بهترین ها
خشن ترین ها
آمار تفکیکی بازیکنان
جدول عملکرد تیمها
اخبار
گروه A
گروه B
گروه C
گروه D
گروه E
گروه F
گروه G
گروه H
گروه I
گروه J
گروه K
گروه L
مقدماتی دور اول
۶ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
Progres Niederkorn
1 0
Cardiff MET
۶ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
Barry Town
0 0
Cliftonville FC
۶ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
KI Klaksvik
5 1
Tre Fiori
۶ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Prishtina
1 1
St Joseph S Fc
۶ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
La Fiorita
0 1
UE Engordany
۶ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Ballymena United
2 0
NSI Runavik
۱۱ تیر ۱۳۹۸
- 20:15
St Joseph S Fc
2 0
Prishtina
۱۳ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
Cardiff MET
2 1
Progres Niederkorn
۱۳ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
UE Engordany
2 1
La Fiorita
۱۳ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
NSI Runavik
0 0
Ballymena United
۱۳ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Cliftonville FC
4 0
Barry Town
۱۳ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Tre Fiori
0 4
KI Klaksvik
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 20:25
St Joseph S Fc
0 4
رنجرز
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
Gzira United
0 2
HNK Hajduk Split
۱۸ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
زسکا صوفیه
4 0
FK Mladost Podgorica
۱۹ تیر ۱۳۹۸
- 20:25
AS Jeunesse Esch
0 0
FK Tobol Kostanay
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 18:00
Pyunik Yerevan
3 3
Shkupi 1927
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 18:30
Ordabasy
1 0
Torpedo Kutaisi
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 19:15
FK Ventspils
3 0
Teuta Durrës
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 19:30
Alashkert
3 1
Makedonija GjP
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 20:00
AEK Larnaca
1 0
Petrocub
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 20:00
Laci
1 1
هاپوئل بئر شوا
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 20:00
Trans Narva
0 2
Buducnost Podgorica
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
Səbail
2 3
CS Universitatea Craiova
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
KuPS
2 0
FC Vitebsk
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
فلورا تالین
2 0
Radnicki NIS
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:00
FK Trakai
1 1
KI Klaksvik
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:00
Ružomberok
0 2
Levski Sofia
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:00
Balzan FC
3 4
NK Domzale
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
بروندبی
4 1
Inter Turku
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
FK Liepaja
1 1
دینامو مینسک
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Kauno Žalgiris
0 2
آپولون لیماسول
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Akademija Pandev
0 3
Zrinjski
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Speranţa Nisporeni
0 3
Neftchi Baku
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
دینامو تفلیس
6 0
UE Engordany
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
مکابی حیفا
2 0
مورا
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Crusaders FC
2 0
B36 Torshavn
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Debreceni VSC
3 0
FK Kukesi
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Shakhter Soligorsk
1 0
Hibernians
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Radnik Bijeljina
2 0
Spartak Trnava
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
مالمو
7 0
Ballymena United
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Brann
2 2
شمروک روورز
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
مولده
7 1
KR Reykjavik
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
Fola Esch
1 2
Chikhura Sachkhere
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
Olimpija Ljubljana
2 3
Rīgas FS
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
GAP Connah S Quay FC
1 2
Kilmarnock
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
Cukaricki
3 0
Banants Yerevan
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
FCSB
2 0
Milsami Orhei
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
Dunajska Streda
1 1
Cracovia Krakow
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
Zeta
1 5
Videoton FC
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Cork City
0 2
Progres Niederkorn
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
St Patrick’s Athl.
0 2
IFK Norrkoping
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Aberdeen
2 1
Rops
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Cliftonville FC
0 1
Haugesund
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:30
Siroki Brijeg
1 2
کایرات
۲۰ تیر ۱۳۹۸
- 23:30
Budapest Honved
3 1
FK Zalgiris Vilnius
۲۱ تیر ۱۳۹۸
- 00:30
Stjarnan
2 1
FC Levadia Tallinn
۲۱ تیر ۱۳۹۸
- 00:30
Breidablik
0 0
FC Vaduz
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 19:30
Banants Yerevan
0 5
Cukaricki
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
KI Klaksvik
0 0
FK Trakai
۲۵ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
FK Mladost Podgorica
0 0
زسکا صوفیه
۲۶ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
Chikhura Sachkhere
2 1
Fola Esch
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 16:30
FK Tobol Kostanay
1 1
AS Jeunesse Esch
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 19:00
کایرات
2 1
Siroki Brijeg
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 19:00
Makedonija GjP
0 3
Alashkert
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 19:30
Teuta Durrës
1 0
FK Ventspils
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 20:00
Inter Turku
2 0
بروندبی
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
FC Levadia Tallinn
3 2
Stjarnan
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
CS Universitatea Craiova
3 2
Səbail
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
Rīgas FS
0 2
Olimpija Ljubljana
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 20:30
Rops
1 2
Aberdeen
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:00
Levski Sofia
2 0
Ružomberok
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:00
دینامو مینسک
1 2
FK Liepaja
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
FK Zalgiris Vilnius
1 1
Budapest Honved
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
FC Vaduz
2 1
Breidablik
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Torpedo Kutaisi
0 2
Ordabasy
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Petrocub
0 1
AEK Larnaca
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
آپولون لیماسول
4 0
Kauno Žalgiris
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Zrinjski
3 0
Akademija Pandev
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Neftchi Baku
6 0
Speranţa Nisporeni
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Milsami Orhei
1 2
FCSB
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Cracovia Krakow
2 2
Dunajska Streda
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 21:30
Haugesund
5 1
Cliftonville FC
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
Progres Niederkorn
1 2
Cork City
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
هاپوئل بئر شوا
1 0
Laci
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:00
UE Engordany
0 1
دینامو تفلیس
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
IFK Norrkoping
2 1
St Patrick’s Athl.
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
HNK Hajduk Split
1 3
Gzira United
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
مورا
2 3
مکابی حیفا
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
B36 Torshavn
2 3
Crusaders FC
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
FK Kukesi
1 1
Debreceni VSC
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
Hibernians
0 1
Shakhter Soligorsk
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 22:30
Videoton FC
0 0
Zeta
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
Shkupi 1927
1 2
Pyunik Yerevan
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:00
FC Vitebsk
1 1
KuPS
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
رنجرز
6 0
St Joseph S Fc
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Buducnost Podgorica
4 1
Trans Narva
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Radnicki NIS
2 2
فلورا تالین
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
NK Domzale
1 0
Balzan FC
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Spartak Trnava
2 0
Radnik Bijeljina
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Ballymena United
0 4
مالمو
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:15
Kilmarnock
0 2
GAP Connah S Quay FC
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:30
شمروک روورز
2 1
Brann
۲۷ تیر ۱۳۹۸
- 23:30
KR Reykjavik
0 0
مولده
مقدماتی دوم
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 19:30
Ararat-Armenia
2 0
لینکولن رد ایمپس
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 20:15
HB
2 2
Linfield
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 20:25
اشکندیا
1 2
F91 Dudelange
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
FC Santa Coloma
0 0
FC Astana
۱ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
Tre Penne
0 5
Suduva Marijampole
۲ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
اسلوان براتیسلاوا
2 1
Feronikeli
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 18:00
Pyunik Yerevan
2 1
جابلونک
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 19:15
FK Ventspils
4 0
Gzira United
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 19:30
Qabala
0 2
دینامو تفلیس
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 20:00
AEK Larnaca
3 0
Levski Sofia
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 20:00
Partizani
0 1
شریف تیراسپول
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
اوترخت
1 1
Zrinjski
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:15
Chikhura Sachkhere
1 1
Aberdeen
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:25
Budapest Honved
0 0
CS Universitatea Craiova
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
مولده
0 0
Cukaricki
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Mlada Boleslav
1 1
Ordabasy
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
آرسنال تولا
0 1
Neftchi Baku
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Lechia Gdansk
2 1
بروندبی
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Shakhter Soligorsk
2 0
Esbjerg
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
ینی مالاتیا اسپور
2 2
Olimpija Ljubljana
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Haugesund
2 0
اشتورم گراتس
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
فلورا تالین
1 2
اینتراخت فرانکفورت
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Alashkert
0 3
FCSB
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
هاپوئل بئر شوا
2 0
کایرات
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
زسکا صوفیه
1 0
NK Osijek
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
لوکوموتیو پلوودیو
2 0
Spartak Trnava
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
GAP Connah S Quay FC
0 1
پارتیزان
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
Piast Gliwice
3 2
Riga
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
IFK Norrkoping
2 0
FK Liepaja
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
Videoton FC
1 0
FC Vaduz
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 22:45
FC Luzern
1 0
KI Klaksvik
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
خنت
6 3
Viitorul Constanta
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
آلکمار
0 0
BK Hacken
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
Dunajska Streda
1 2
Atromitos Athinon
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
Aris Thessalonikis
0 0
AEL
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
AS Jeunesse Esch
0 1
ویتوریا گیمارش
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
Buducnost Podgorica
1 3
زوریا لوهانسک
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
NK Domzale
2 2
مالمو
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
استراتبورگ
3 1
مکابی حیفا
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
رنجرز
2 0
Progres Niederkorn
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
ولوز
2 0
Crusaders FC
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
Legia Warszawa
1 0
KuPS
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
تورینو
3 0
Debreceni VSC
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
شمروک روورز
2 1
آپولون لیماسول
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
Valur Reykjavik
1 1
لودوگورتس
۳ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
اسپانیول
4 0
Stjarnan
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 20:15
لینکولن رد ایمپس
1 2
Ararat-Armenia
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 20:15
Suduva Marijampole
5 0
Tre Penne
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 20:25
F91 Dudelange
1 1
اشکندیا
۸ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
Feronikeli
0 2
اسلوان براتیسلاوا
۹ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
Cukaricki
1 3
مولده
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 18:30
FC Astana
4 1
FC Santa Coloma
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 18:30
Ordabasy
2 3
Mlada Boleslav
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 19:00
کایرات
1 1
هاپوئل بئر شوا
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 19:30
Viitorul Constanta
2 1
خنت
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
زوریا لوهانسک
1 0
Buducnost Podgorica
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
KuPS
0 0
Legia Warszawa
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 20:45
CS Universitatea Craiova
0 0
Budapest Honved
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
Levski Sofia
0 4
AEK Larnaca
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
Riga
2 1
Piast Gliwice
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
BK Hacken
0 3
آلکمار
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
Debreceni VSC
1 4
تورینو
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
جابلونک
0 0
Pyunik Yerevan
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
دینامو تفلیس
3 0
Qabala
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
شریف تیراسپول
1 1
Partizani
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Zrinjski
2 1
اوترخت
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Neftchi Baku
3 0
آرسنال تولا
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
FK Liepaja
0 1
IFK Norrkoping
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
FC Vaduz
2 0
Videoton FC
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
KI Klaksvik
0 1
FC Luzern
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Atromitos Athinon
3 2
Dunajska Streda
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
AEL
0 1
Aris Thessalonikis
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
مالمو
3 2
NK Domzale
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
مکابی حیفا
2 1
استراتبورگ
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
آپولون لیماسول
3 1
شمروک روورز
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
بروندبی
4 1
Lechia Gdansk
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
Progres Niederkorn
0 0
رنجرز
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
لودوگورتس
4 0
Valur Reykjavik
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
Esbjerg
0 0
Shakhter Soligorsk
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
Gzira United
2 2
FK Ventspils
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
Olimpija Ljubljana
0 1
ینی مالاتیا اسپور
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
اشتورم گراتس
2 1
Haugesund
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
اینتراخت فرانکفورت
2 1
فلورا تالین
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
FCSB
2 3
Alashkert
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
Linfield
1 0
HB
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
Aberdeen
5 0
Chikhura Sachkhere
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
NK Osijek
1 0
زسکا صوفیه
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
Spartak Trnava
3 1
لوکوموتیو پلوودیو
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
پارتیزان
3 0
GAP Connah S Quay FC
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
ویتوریا گیمارش
4 0
AS Jeunesse Esch
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
Crusaders FC
1 4
ولوز
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
- 23:45
Stjarnan
1 3
اسپانیول
مقدماتی سوم
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
- 22:45
اسلوان براتیسلاوا
1 0
دوندالک
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 18:30
FC Astana
5 1
Valletta FC
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 20:00
AEK Larnaca
1 1
خنت
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
اسپارتا پراگ
2 2
ترابزون اسپور
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
Pyunik Yerevan
0 4
ولوز
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 20:45
CS Universitatea Craiova
0 2
آاِک آتن
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
بروندبی
2 4
براگا
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:15
FK Ventspils
0 3
ویتوریا گیمارش
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
FC Thun
2 3
اسپارتاک مسکو
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
شریف تیراسپول
1 2
AIK stockholm
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
مالمو
3 0
Zrinjski
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Neftchi Baku
2 2
Bnei Yehuda
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Haugesund
0 1
آیندهوون
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
مولده
3 0
Aris Thessalonikis
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
FC Mariupol
0 0
آلکمار
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
فاینورد
4 0
دینامو تفلیس
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
مکابی تل آویو
1 2
Suduva Marijampole
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
زسکا صوفیه
1 1
زوریا لوهانسک
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
لودوگورتس
5 0
The New Saints
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
آنتروپ
1 0
پلژن
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
لوکوموتیو پلوودیو
0 1
استراتبورگ
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
FK Sarajevo
1 2
Bate Borisov
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
F91 Dudelange
3 1
Kalju Nomme
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
IFK Norrkoping
1 1
هاپوئل بئر شوا
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
میتیلند
2 4
رنجرز
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
ریکا
2 0
Aberdeen
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
آستریا وین
1 2
آپولون لیماسول
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
FCSB
0 0
Mlada Boleslav
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
FC Vaduz
0 5
اینتراخت فرانکفورت
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
Legia Warszawa
0 0
Atromitos Athinon
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
تورینو
5 0
Shakhter Soligorsk
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
پارتیزان
3 1
ینی مالاتیا اسپور
۱۷ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
FC Luzern
0 3
اسپانیول
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
Kalju Nomme
0 1
F91 Dudelange
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
Linfield
3 2
Sutjeska
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
دوندالک
1 3
اسلوان براتیسلاوا
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
Saburtalo
0 2
Ararat-Armenia
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
ویتوریا گیمارش
6 0
FK Ventspils
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
Atromitos Athinon
0 2
Legia Warszawa
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 20:30
هلسینکی
2 2
Riga
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:00
دینامو تفلیس
1 1
فاینورد
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:15
اسپارتاک مسکو
2 1
FC Thun
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
AIK stockholm
1 1
شریف تیراسپول
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Zrinjski
1 0
مالمو
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Bnei Yehuda
2 1
Neftchi Baku
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Suduva Marijampole
2 1
مکابی تل آویو
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
زوریا لوهانسک
1 0
زسکا صوفیه
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Bate Borisov
0 0
FK Sarajevo
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
آپولون لیماسول
3 1
آستریا وین
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Mlada Boleslav
0 1
FCSB
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Shakhter Soligorsk
1 1
تورینو
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
ینی مالاتیا اسپور
1 0
پارتیزان
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
ترابزون اسپور
2 1
اسپارتا پراگ
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
The New Saints
0 4
لودوگورتس
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
هاپوئل بئر شوا
3 1
IFK Norrkoping
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
Valletta FC
0 4
FC Astana
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
آاِک آتن
1 1
CS Universitatea Craiova
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
پلژن
2 1
آنتروپ
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
خنت
3 0
AEK Larnaca
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
آیندهوون
0 0
Haugesund
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
Aris Thessalonikis
3 1
مولده
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
آلکمار
4 0
FC Mariupol
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
استراتبورگ
1 0
لوکوموتیو پلوودیو
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:00
اینتراخت فرانکفورت
1 0
FC Vaduz
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
ولوز
4 0
Pyunik Yerevan
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
براگا
3 1
بروندبی
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
رنجرز
3 1
میتیلند
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:15
Aberdeen
0 2
ریکا
۲۴ مرداد ۱۳۹۸
- 23:30
اسپانیول
3 0
FC Luzern
پلی آف
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 18:30
FC Astana
3 0
Bate Borisov
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 19:30
Ararat-Armenia
2 1
F91 Dudelange
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
مالمو
3 0
Bnei Yehuda
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 21:30
Suduva Marijampole
0 0
فرانس واروژ
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
فاینورد
3 0
هاپوئل بئر شوا
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 22:00
لودوگورتس
0 0
ماریبور
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 22:15
کپنهاگن
3 1
Riga
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
آاِک آتن
1 3
ترابزون اسپور
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
- 22:30
Legia Warszawa