لیگ اروپا

2019-2020
نمایش تمام صفحه
21 فوریه 2020 00:30
ولوز
4 0
اسپانیول
21 فوریه 2020 00:30
ولوز
4
0
اسپانیول
27 فوریه 2020 22:25
اسپانیول
3 2
ولوز
27 فوریه 2020 22:25
اسپانیول
3
2
ولوز
20 فوریه 2020 22:25
اسپورتینگ لیسبون
3 1
استانبول باشاک شهیر
20 فوریه 2020 22:25
اسپورتینگ لیسبون
3
1
استانبول باشاک شهیر
27 فوریه 2020 22:25
استانبول باشاک شهیر
4 1
اسپورتینگ لیسبون
27 فوریه 2020 22:25
استانبول باشاک شهیر
4
1
اسپورتینگ لیسبون
در وقتهای اضافه
Coliseum Alfonso Pérez 20 فوریه 2020 22:25
ختافه
2 0
آژاکس
20 فوریه 2020 22:25
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
2
0
آژاکس
Johan Cruijff Arena 28 فوریه 2020 00:30
آژاکس
2 1
ختافه
28 فوریه 2020 00:30
Johan Cruijff Arena
آژاکس
2
1
ختافه
BayArena 21 فوریه 2020 00:30
بایر لورکوزن
2 1
پورتو
21 فوریه 2020 00:30
BayArena
بایر لورکوزن
2
1
پورتو
27 فوریه 2020 22:25
پورتو
1 3
بایر لورکوزن
27 فوریه 2020 22:25
پورتو
1
3
بایر لورکوزن
20 فوریه 2020 22:25
کپنهاگن
1 1
سلتیک
20 فوریه 2020 22:25
کپنهاگن
1
1
سلتیک
Celtic Park 28 فوریه 2020 00:30
سلتیک
1 3
کپنهاگن
28 فوریه 2020 00:30
Celtic Park
سلتیک
1
3
کپنهاگن
21 فوریه 2020 00:30
آپوئل نیکوزیا
0 3
بازل
21 فوریه 2020 00:30
آپوئل نیکوزیا
0
3
بازل
St. Jakob-Park 27 فوریه 2020 22:25
بازل
1 0
آپوئل نیکوزیا
27 فوریه 2020 22:25
St. Jakob-Park
بازل
1
0
آپوئل نیکوزیا
20 فوریه 2020 22:25
کلوژ
1 1
سویا
20 فوریه 2020 22:25
کلوژ
1
1
سویا
28 فوریه 2020 00:30
سویا
0 0
کلوژ
28 فوریه 2020 00:30
سویا
0
0
کلوژ
21 فوریه 2020 00:30
المپیاکوس
0 1
آرسنال
21 فوریه 2020 00:30
المپیاکوس
0
1
آرسنال
Emirates Stadium 28 فوریه 2020 00:30
آرسنال
1 2
المپیاکوس
28 فوریه 2020 00:30
Emirates Stadium
آرسنال
1
2
المپیاکوس
در وقتهای اضافه
AFAS Stadion 21 فوریه 2020 00:30
آلکمار
1 1
لسک لینز
21 فوریه 2020 00:30
AFAS Stadion
آلکمار
1
1
لسک لینز
27 فوریه 2020 22:25
لسک لینز
2 0
آلکمار
27 فوریه 2020 22:25
لسک لینز
2
0
آلکمار
20 فوریه 2020 22:25
بروخه
1 1
منچستر یونایتد
20 فوریه 2020 22:25
بروخه
1
1
منچستر یونایتد
Old Trafford 28 فوریه 2020 00:30
منچستر یونایتد
5 0
بروخه
28 فوریه 2020 00:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
5
0
بروخه
20 فوریه 2020 22:25
لودوگورتس
0 2
اینترمیلان
20 فوریه 2020 22:25
لودوگورتس
0
2
اینترمیلان
28 فوریه 2020 00:30
اینترمیلان
2 1
لودوگورتس
28 فوریه 2020 00:30
اینترمیلان
2
1
لودوگورتس
20 فوریه 2020 22:25
اینتراخت فرانکفورت
4 1
ردبول سالزبورگ
20 فوریه 2020 22:25
اینتراخت فرانکفورت
4
1
ردبول سالزبورگ
28 فوریه 2020 21:30
ردبول سالزبورگ
2 2
اینتراخت فرانکفورت
28 فوریه 2020 21:30
ردبول سالزبورگ
2
2
اینتراخت فرانکفورت
20 فوریه 2020 22:25
شاختار دونتسک
2 1
بنفیکا
20 فوریه 2020 22:25
شاختار دونتسک
2
1
بنفیکا
28 فوریه 2020 00:30
بنفیکا
3 3
شاختار دونتسک
28 فوریه 2020 00:30
بنفیکا
3
3
شاختار دونتسک
21 فوریه 2020 00:30
ولفسبورگ
2 1
مالمو
21 فوریه 2020 00:30
ولفسبورگ
2
1
مالمو
27 فوریه 2020 22:25
مالمو
0 3
ولفسبورگ
27 فوریه 2020 22:25
مالمو
0
3
ولفسبورگ
21 فوریه 2020 00:30
آ اس رم
1 0
خنت
21 فوریه 2020 00:30
آ اس رم
1
0
خنت
27 فوریه 2020 22:25
خنت
1 1
آ اس رم
27 فوریه 2020 22:25
خنت
1
1
آ اس رم
Ibrox Stadium 21 فوریه 2020 00:30
رنجرز
3 2
براگا
21 فوریه 2020 00:30
Ibrox Stadium
رنجرز
3
2
براگا
Estádio Municipal de Braga 26 فوریه 2020 21:30
براگا
0 1
رنجرز
26 فوریه 2020 21:30
Estádio Municipal de Braga
براگا
0
1
رنجرز
12 مارس 2020 22:25
استانبول باشاک شهیر
1 0
کپنهاگن
12 مارس 2020 22:25
استانبول باشاک شهیر
1
0
کپنهاگن
5 آگوست 2020 21:25
کپنهاگن
3 0
استانبول باشاک شهیر
5 آگوست 2020 21:25
کپنهاگن
3
0
استانبول باشاک شهیر
13 مارس 2020 00:30
المپیاکوس
1 1
ولوز
13 مارس 2020 00:30
المپیاکوس
1
1
ولوز
Molineux Stadium 6 آگوست 2020 23:30
ولوز
1 0
المپیاکوس
6 آگوست 2020 23:30
Molineux Stadium
ولوز
1
0
المپیاکوس
13 مارس 2020 00:30
رنجرز
1 3
بایر لورکوزن
13 مارس 2020 00:30
رنجرز
1
3
بایر لورکوزن
BayArena 6 آگوست 2020 21:25
بایر لورکوزن
1 0
رنجرز
6 آگوست 2020 21:25
BayArena
بایر لورکوزن
1
0
رنجرز
13 مارس 2020 00:30
ولفسبورگ
1 2
شاختار دونتسک
13 مارس 2020 00:30
ولفسبورگ
1
2
شاختار دونتسک
5 آگوست 2020 21:25
شاختار دونتسک
3 0
ولفسبورگ
5 آگوست 2020 21:25
شاختار دونتسک
3
0
ولفسبورگ
5 آگوست 2020 23:30
اینترمیلان
2 0
ختافه
5 آگوست 2020 23:30
اینترمیلان
2
0
ختافه
6 آگوست 2020 21:25
سویا
2 0
آ اس رم
6 آگوست 2020 21:25
سویا
2
0
آ اس رم
12 مارس 2020 22:25
اینتراخت فرانکفورت
0 3
بازل
12 مارس 2020 22:25
اینتراخت فرانکفورت
0
3
بازل
St. Jakob-Park 6 آگوست 2020 23:30
بازل
1 0
اینتراخت فرانکفورت
6 آگوست 2020 23:30
St. Jakob-Park
بازل
1
0
اینتراخت فرانکفورت
12 مارس 2020 22:25
لسک لینز
0 5
منچستر یونایتد
12 مارس 2020 22:25
لسک لینز
0
5
منچستر یونایتد
5 آگوست 2020 23:30
منچستر یونایتد
2 1
لسک لینز
5 آگوست 2020 23:30
منچستر یونایتد
2
1
لسک لینز
10 آگوست 2020 23:30
اینترمیلان
2 1
بایر لورکوزن
10 آگوست 2020 23:30
اینترمیلان
2
1
بایر لورکوزن
10 آگوست 2020 23:30
منچستر یونایتد
1 0
کپنهاگن
10 آگوست 2020 23:30
منچستر یونایتد
1
0
کپنهاگن
در وقتهای اضافه
11 آگوست 2020 23:30
ولوز
0 1
سویا
11 آگوست 2020 23:30
ولوز
0
1
سویا
11 آگوست 2020 23:30
شاختار دونتسک
4 1
بازل
11 آگوست 2020 23:30
شاختار دونتسک
4
1
بازل
16 آگوست 2020 23:30
سویا
2 1
منچستر یونایتد
16 آگوست 2020 23:30
سویا
2
1
منچستر یونایتد
17 آگوست 2020 23:30
اینترمیلان
5 0
شاختار دونتسک
17 آگوست 2020 23:30
اینترمیلان
5
0
شاختار دونتسک
21 آگوست 2020 23:30
سویا
3 2
اینترمیلان
21 آگوست 2020 23:30
سویا
3
2
اینترمیلان
گروه A
1
2
3
4
5
6
هفته 1
19 سپتامبر 2019 21:25
آپوئل نیکوزیا
3 4
F91 Dudelange
19 سپتامبر 2019 21:25
آپوئل نیکوزیا
3
4
F91 Dudelange
19 سپتامبر 2019 21:25
قره باغ
0 3
سویا
19 سپتامبر 2019 21:25
قره باغ
0
3
سویا
هفته 2
3 اکتبر 2019 23:30
سویا
1 0
آپوئل نیکوزیا
3 اکتبر 2019 23:30
سویا
1
0
آپوئل نیکوزیا
3 اکتبر 2019 23:30
F91 Dudelange
1 4
قره باغ
3 اکتبر 2019 23:30
F91 Dudelange
1
4
قره باغ
هفته 3
24 اکتبر 2019 21:25
قره باغ
2 2
آپوئل نیکوزیا
24 اکتبر 2019 21:25
قره باغ
2
2
آپوئل نیکوزیا
24 اکتبر 2019 23:30
سویا
3 0
F91 Dudelange
24 اکتبر 2019 23:30
سویا
3
0
F91 Dudelange
هفته 4
7 نوامبر 2019 22:25
آپوئل نیکوزیا
2 1
قره باغ
7 نوامبر 2019 22:25
آپوئل نیکوزیا
2
1
قره باغ
7 نوامبر 2019 22:25
F91 Dudelange
2 5
سویا
7 نوامبر 2019 22:25
F91 Dudelange
2
5
سویا
هفته 5
29 نوامبر 2019 00:30
سویا
2 0
قره باغ
29 نوامبر 2019 00:30
سویا
2
0
قره باغ
29 نوامبر 2019 00:30
F91 Dudelange
0 2
آپوئل نیکوزیا
29 نوامبر 2019 00:30
F91 Dudelange
0
2
آپوئل نیکوزیا
هفته 6
12 دسامبر 2019 22:25
آپوئل نیکوزیا
1 0
سویا
12 دسامبر 2019 22:25
آپوئل نیکوزیا
1
0
سویا
Azərsun Arena 12 دسامبر 2019 22:25
قره باغ
1 1
F91 Dudelange
12 دسامبر 2019 22:25
Azərsun Arena
قره باغ
1
1
F91 Dudelange
گروه B
1
2
3
4
5
6
هفته 1
19 سپتامبر 2019 21:25
دیناموکیف
1 0
مالمو
19 سپتامبر 2019 21:25
دیناموکیف
1
0
مالمو
19 سپتامبر 2019 21:25
کپنهاگن
1 0
لوگانو
19 سپتامبر 2019 21:25
کپنهاگن
1
0
لوگانو
هفته 2
3 اکتبر 2019 23:30
مالمو
1 1
کپنهاگن
3 اکتبر 2019 23:30
مالمو
1
1
کپنهاگن
3 اکتبر 2019 23:30
لوگانو
0 0
دیناموکیف
3 اکتبر 2019 23:30
لوگانو
0
0
دیناموکیف
هفته 3
24 اکتبر 2019 23:30
دیناموکیف
1 1
کپنهاگن
24 اکتبر 2019 23:30
دیناموکیف
1
1
کپنهاگن
24 اکتبر 2019 23:30
مالمو
2 1
لوگانو
24 اکتبر 2019 23:30
مالمو
2
1
لوگانو
هفته 4
7 نوامبر 2019 22:25
کپنهاگن
1 1
دیناموکیف
7 نوامبر 2019 22:25
کپنهاگن
1
1
دیناموکیف
7 نوامبر 2019 22:25
لوگانو
0 0
مالمو
7 نوامبر 2019 22:25
لوگانو
0
0
مالمو
هفته 5
29 نوامبر 2019 00:30
مالمو
4 3
دیناموکیف
29 نوامبر 2019 00:30
مالمو
4
3
دیناموکیف
29 نوامبر 2019 00:30
لوگانو
0 1
کپنهاگن
29 نوامبر 2019 00:30
لوگانو
0
1
کپنهاگن
هفته 6
12 دسامبر 2019 22:25
دیناموکیف
1 1
لوگانو
12 دسامبر 2019 22:25
دیناموکیف
1
1
لوگانو
12 دسامبر 2019 22:25
کپنهاگن
0 1
مالمو
12 دسامبر 2019 22:25
کپنهاگن
0
1
مالمو
گروه C
1
2
3
4
5
6
هفته 1
St. Jakob-Park 19 سپتامبر 2019 21:25
بازل
5 0
کراسنودار
19 سپتامبر 2019 21:25
St. Jakob-Park
بازل
5
0
کراسنودار
Coliseum Alfonso Pérez 19 سپتامبر 2019 21:25
ختافه
1 0
ترابزون اسپور
19 سپتامبر 2019 21:25
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
1
0
ترابزون اسپور
هفته 2
3 اکتبر 2019 23:30
کراسنودار
1 2
ختافه
3 اکتبر 2019 23:30
کراسنودار
1
2
ختافه
Medical Park Stadyumu 3 اکتبر 2019 23:30
ترابزون اسپور
2 2
بازل
3 اکتبر 2019 23:30
Medical Park Stadyumu
ترابزون اسپور
2
2
بازل
هفته 3
Coliseum Alfonso Pérez 24 اکتبر 2019 23:30
ختافه
0 1
بازل
24 اکتبر 2019 23:30
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
0
1
بازل
Medical Park Stadyumu 24 اکتبر 2019 23:30
ترابزون اسپور
0 2
کراسنودار
24 اکتبر 2019 23:30
Medical Park Stadyumu
ترابزون اسپور
0
2
کراسنودار
هفته 4
St. Jakob-Park 7 نوامبر 2019 22:25
بازل
2 1
ختافه
7 نوامبر 2019 22:25
St. Jakob-Park
بازل
2
1
ختافه
7 نوامبر 2019 22:25
کراسنودار
3 1
ترابزون اسپور
7 نوامبر 2019 22:25
کراسنودار
3
1
ترابزون اسپور
هفته 5
28 نوامبر 2019 20:20
کراسنودار
1 0
بازل
28 نوامبر 2019 20:20
کراسنودار
1
0
بازل
Medical Park Stadyumu 28 نوامبر 2019 20:20
ترابزون اسپور
0 1
ختافه
28 نوامبر 2019 20:20
Medical Park Stadyumu
ترابزون اسپور
0
1
ختافه
هفته 6
St. Jakob-Park 12 دسامبر 2019 22:25
بازل
2 0
ترابزون اسپور
12 دسامبر 2019 22:25
St. Jakob-Park
بازل
2
0
ترابزون اسپور
Coliseum Alfonso Pérez 12 دسامبر 2019 22:25
ختافه
3 0
کراسنودار
12 دسامبر 2019 22:25
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
3
0
کراسنودار
گروه D
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Philips Stadion 19 سپتامبر 2019 21:25
آیندهوون
3 2
اسپورتینگ لیسبون
19 سپتامبر 2019 21:25
Philips Stadion
آیندهوون
3
2
اسپورتینگ لیسبون
19 سپتامبر 2019 21:25
لسک لینز
1 0
رزنبرگ
19 سپتامبر 2019 21:25
لسک لینز
1
0
رزنبرگ
هفته 2
3 اکتبر 2019 23:30
اسپورتینگ لیسبون
2 1
لسک لینز
3 اکتبر 2019 23:30
اسپورتینگ لیسبون
2
1
لسک لینز
Lerkendal Stadion 3 اکتبر 2019 23:30
رزنبرگ
1 4
آیندهوون
3 اکتبر 2019 23:30
Lerkendal Stadion
رزنبرگ
1
4
آیندهوون
هفته 3
24 اکتبر 2019 23:30
اسپورتینگ لیسبون
1 0
رزنبرگ
24 اکتبر 2019 23:30
اسپورتینگ لیسبون
1
0
رزنبرگ
Philips Stadion 24 اکتبر 2019 23:30
آیندهوون
0 0
لسک لینز
24 اکتبر 2019 23:30
Philips Stadion
آیندهوون
0
0
لسک لینز
هفته 4
Lerkendal Stadion 7 نوامبر 2019 22:25
رزنبرگ
0 2
اسپورتینگ لیسبون
7 نوامبر 2019 22:25
Lerkendal Stadion
رزنبرگ
0
2
اسپورتینگ لیسبون
7 نوامبر 2019 22:25
لسک لینز
4 1
آیندهوون
7 نوامبر 2019 22:25
لسک لینز
4
1
آیندهوون
هفته 5
29 نوامبر 2019 00:30
اسپورتینگ لیسبون
4 0
آیندهوون
29 نوامبر 2019 00:30
اسپورتینگ لیسبون
4
0
آیندهوون
Lerkendal Stadion 29 نوامبر 2019 00:30
رزنبرگ
1 2
لسک لینز
29 نوامبر 2019 00:30
Lerkendal Stadion
رزنبرگ
1
2
لسک لینز
هفته 6
Philips Stadion 12 دسامبر 2019 22:25
آیندهوون
1 1
رزنبرگ
12 دسامبر 2019 22:25
Philips Stadion
آیندهوون
1
1
رزنبرگ
12 دسامبر 2019 22:25
لسک لینز
3 0
اسپورتینگ لیسبون
12 دسامبر 2019 22:25
لسک لینز
3
0
اسپورتینگ لیسبون
گروه E
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Roazhon Park 19 سپتامبر 2019 21:25
رن
1 1
سلتیک
19 سپتامبر 2019 21:25
Roazhon Park
رن
1
1
سلتیک
19 سپتامبر 2019 21:25
کلوژ
2 1
لاتزیو
19 سپتامبر 2019 21:25
کلوژ
2
1
لاتزیو
هفته 2
3 اکتبر 2019 23:30
لاتزیو
2 1
رن
3 اکتبر 2019 23:30
لاتزیو
2
1
رن
Celtic Park 3 اکتبر 2019 23:30
سلتیک
2 0
کلوژ
3 اکتبر 2019 23:30
Celtic Park
سلتیک
2
0
کلوژ
هفته 3
Celtic Park 24 اکتبر 2019 23:30
سلتیک
2 1
لاتزیو
24 اکتبر 2019 23:30
Celtic Park
سلتیک
2
1
لاتزیو
Roazhon Park 24 اکتبر 2019 23:30
رن
0 1
کلوژ
24 اکتبر 2019 23:30
Roazhon Park
رن
0
1
کلوژ
هفته 4
7 نوامبر 2019 22:25
لاتزیو
1 2
سلتیک
7 نوامبر 2019 22:25
لاتزیو
1
2
سلتیک
7 نوامبر 2019 22:25
کلوژ
1 0
رن
7 نوامبر 2019 22:25
کلوژ
1
0
رن
هفته 5
29 نوامبر 2019 00:30
لاتزیو
1 0
کلوژ
29 نوامبر 2019 00:30
لاتزیو
1
0
کلوژ
Celtic Park 29 نوامبر 2019 00:30
سلتیک
3 1
رن
29 نوامبر 2019 00:30
Celtic Park
سلتیک
3
1
رن
هفته 6
Roazhon Park 12 دسامبر 2019 22:25
رن
2 0
لاتزیو
12 دسامبر 2019 22:25
Roazhon Park
رن
2
0
لاتزیو
12 دسامبر 2019 22:25
کلوژ
2 0
سلتیک
12 دسامبر 2019 22:25
کلوژ
2
0
سلتیک
گروه F
1
2
3
4
5
6
هفته 1
19 سپتامبر 2019 21:25
اینتراخت فرانکفورت
0 3
آرسنال
19 سپتامبر 2019 21:25
اینتراخت فرانکفورت
0
3
آرسنال
19 سپتامبر 2019 21:25
استاندارد لیژ
2 0
ویتوریا گیمارش
19 سپتامبر 2019 21:25
استاندارد لیژ
2
0
ویتوریا گیمارش
هفته 2
3 اکتبر 2019 23:30
ویتوریا گیمارش
0 1
اینتراخت فرانکفورت
3 اکتبر 2019 23:30
ویتوریا گیمارش
0
1
اینتراخت فرانکفورت
Emirates Stadium 3 اکتبر 2019 23:30
آرسنال
4 0
استاندارد لیژ
3 اکتبر 2019 23:30
Emirates Stadium
آرسنال
4
0
استاندارد لیژ
هفته 3
Emirates Stadium 24 اکتبر 2019 23:30
آرسنال
3 2
ویتوریا گیمارش
24 اکتبر 2019 23:30
Emirates Stadium
آرسنال
3
2
ویتوریا گیمارش
24 اکتبر 2019 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2 1
استاندارد لیژ
24 اکتبر 2019 23:30
اینتراخت فرانکفورت
2
1
استاندارد لیژ
هفته 4
6 نوامبر 2019 20:20
ویتوریا گیمارش
1 1
آرسنال
6 نوامبر 2019 20:20
ویتوریا گیمارش
1
1
آرسنال
7 نوامبر 2019 22:25
استاندارد لیژ
2 1
اینتراخت فرانکفورت
7 نوامبر 2019 22:25
استاندارد لیژ
2
1
اینتراخت فرانکفورت
هفته 5
29 نوامبر 2019 00:30
ویتوریا گیمارش
1 1
استاندارد لیژ
29 نوامبر 2019 00:30
ویتوریا گیمارش
1
1
استاندارد لیژ
Emirates Stadium 29 نوامبر 2019 00:30
آرسنال
1 2
اینتراخت فرانکفورت
29 نوامبر 2019 00:30
Emirates Stadium
آرسنال
1
2
اینتراخت فرانکفورت
هفته 6
12 دسامبر 2019 22:25
اینتراخت فرانکفورت
2 3
ویتوریا گیمارش
12 دسامبر 2019 22:25
اینتراخت فرانکفورت
2
3
ویتوریا گیمارش
12 دسامبر 2019 22:25
استاندارد لیژ
2 2
آرسنال
12 دسامبر 2019 22:25
استاندارد لیژ
2
2
آرسنال
گروه G
1
2
3
4
5
6
هفته 1
19 سپتامبر 2019 23:30
پورتو
2 1
یانگ بویز
19 سپتامبر 2019 23:30
پورتو
2
1
یانگ بویز
Ibrox Stadium 19 سپتامبر 2019 23:30
رنجرز
1 0
فاینورد
19 سپتامبر 2019 23:30
Ibrox Stadium
رنجرز
1
0
فاینورد
هفته 2
3 اکتبر 2019 21:25
یانگ بویز
2 1
رنجرز
3 اکتبر 2019 21:25
یانگ بویز
2
1
رنجرز
3 اکتبر 2019 21:25
فاینورد
2 0
پورتو
3 اکتبر 2019 21:25
فاینورد
2
0
پورتو
هفته 3
24 اکتبر 2019 21:25
پورتو
1 1
رنجرز
24 اکتبر 2019 21:25
پورتو
1
1
رنجرز
24 اکتبر 2019 21:25
یانگ بویز
2 0
فاینورد
24 اکتبر 2019 21:25
یانگ بویز
2
0
فاینورد
هفته 4
8 نوامبر 2019 00:30
فاینورد
1 1
یانگ بویز
8 نوامبر 2019 00:30
فاینورد
1
1
یانگ بویز
Ibrox Stadium 8 نوامبر 2019 00:30
رنجرز
2 0
پورتو
8 نوامبر 2019 00:30
Ibrox Stadium
رنجرز
2
0
پورتو
هفته 5
28 نوامبر 2019 22:25
یانگ بویز
1 2
پورتو
28 نوامبر 2019 22:25
یانگ بویز
1
2
پورتو
28 نوامبر 2019 22:25
فاینورد
2 2
رنجرز
28 نوامبر 2019 22:25
فاینورد
2
2
رنجرز
هفته 6
13 دسامبر 2019 00:30
پورتو
3 2
فاینورد
13 دسامبر 2019 00:30
پورتو
3
2
فاینورد
Ibrox Stadium 13 دسامبر 2019 00:30
رنجرز
1 1
یانگ بویز
13 دسامبر 2019 00:30
Ibrox Stadium
رنجرز
1
1
یانگ بویز
گروه H
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Ludogorets Arena 19 سپتامبر 2019 23:30
لودوگورتس
5 1
زسکا مسکو
19 سپتامبر 2019 23:30
Ludogorets Arena
لودوگورتس
5
1
زسکا مسکو
19 سپتامبر 2019 23:30
اسپانیول
1 1
فرانس واروژ
19 سپتامبر 2019 23:30
اسپانیول
1
1
فرانس واروژ
هفته 2
3 اکتبر 2019 21:25
زسکا مسکو
0 2
اسپانیول
3 اکتبر 2019 21:25
زسکا مسکو
0
2
اسپانیول
Groupama Aréna 3 اکتبر 2019 21:25
فرانس واروژ
0 3
لودوگورتس
3 اکتبر 2019 21:25
Groupama Aréna
فرانس واروژ
0
3
لودوگورتس
هفته 3
24 اکتبر 2019 21:25
زسکا مسکو
0 1
فرانس واروژ
24 اکتبر 2019 21:25
زسکا مسکو
0
1
فرانس واروژ
Ludogorets Arena 24 اکتبر 2019 21:25
لودوگورتس
0 1
اسپانیول
24 اکتبر 2019 21:25
Ludogorets Arena
لودوگورتس
0
1
اسپانیول
هفته 4
8 نوامبر 2019 00:30
اسپانیول
6 0
لودوگورتس
8 نوامبر 2019 00:30
اسپانیول
6
0
لودوگورتس
Groupama Aréna 8 نوامبر 2019 00:30
فرانس واروژ
0 0
زسکا مسکو
8 نوامبر 2019 00:30
Groupama Aréna
فرانس واروژ
0
0
زسکا مسکو
هفته 5
28 نوامبر 2019 22:25
زسکا مسکو
1 1
لودوگورتس
28 نوامبر 2019 22:25
زسکا مسکو
1
1
لودوگورتس
Groupama Aréna 28 نوامبر 2019 22:25
فرانس واروژ
2 2
اسپانیول
28 نوامبر 2019 22:25
Groupama Aréna
فرانس واروژ
2
2
اسپانیول
هفته 6
Ludogorets Arena 13 دسامبر 2019 00:30
لودوگورتس
1 1
فرانس واروژ
13 دسامبر 2019 00:30
Ludogorets Arena
لودوگورتس
1
1
فرانس واروژ
13 دسامبر 2019 00:30
اسپانیول
0 1
زسکا مسکو
13 دسامبر 2019 00:30
اسپانیول
0
1
زسکا مسکو
گروه I
1
2
3
4
5
6
هفته 1
19 سپتامبر 2019 23:30
خنت
3 2
سنت اتین
19 سپتامبر 2019 23:30
خنت
3
2
سنت اتین
19 سپتامبر 2019 23:30
ولفسبورگ
3 1
اولکساندریا
19 سپتامبر 2019 23:30
ولفسبورگ
3
1
اولکساندریا
هفته 2
3 اکتبر 2019 21:25
سنت اتین
1 1
ولفسبورگ
3 اکتبر 2019 21:25
سنت اتین
1
1
ولفسبورگ
3 اکتبر 2019 21:25
اولکساندریا
1 1
خنت
3 اکتبر 2019 21:25
اولکساندریا
1
1
خنت
هفته 3
24 اکتبر 2019 21:25
خنت
2 2
ولفسبورگ
24 اکتبر 2019 21:25
خنت
2
2
ولفسبورگ
24 اکتبر 2019 21:25
سنت اتین
1 1
اولکساندریا
24 اکتبر 2019 21:25
سنت اتین
1
1
اولکساندریا
هفته 4
8 نوامبر 2019 00:30
ولفسبورگ
1 3
خنت
8 نوامبر 2019 00:30
ولفسبورگ
1
3
خنت
8 نوامبر 2019 00:30
اولکساندریا
2 2
سنت اتین
8 نوامبر 2019 00:30
اولکساندریا
2
2
سنت اتین
هفته 5
28 نوامبر 2019 22:25
سنت اتین
0 0
خنت
28 نوامبر 2019 22:25
سنت اتین
0
0
خنت
28 نوامبر 2019 22:25
اولکساندریا
0 1
ولفسبورگ
28 نوامبر 2019 22:25
اولکساندریا
0
1
ولفسبورگ
هفته 6
13 دسامبر 2019 00:30
ولفسبورگ
1 0
سنت اتین
13 دسامبر 2019 00:30
ولفسبورگ
1
0
سنت اتین
13 دسامبر 2019 00:30
خنت
2 1
اولکساندریا
13 دسامبر 2019 00:30
خنت
2
1
اولکساندریا
گروه J
1
2
3
4
5
6
هفته 1
19 سپتامبر 2019 23:30
آ اس رم
4 0
استانبول باشاک شهیر
19 سپتامبر 2019 23:30
آ اس رم
4
0
استانبول باشاک شهیر
19 سپتامبر 2019 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
0 4
ولفسبرگر
19 سپتامبر 2019 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
4
ولفسبرگر
هفته 2
3 اکتبر 2019 21:25
استانبول باشاک شهیر
1 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
3 اکتبر 2019 21:25
استانبول باشاک شهیر
1
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
3 اکتبر 2019 21:25
ولفسبرگر
1 1
آ اس رم
3 اکتبر 2019 21:25
ولفسبرگر
1
1
آ اس رم
هفته 3
24 اکتبر 2019 21:25
آ اس رم
1 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
24 اکتبر 2019 21:25
آ اس رم
1
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
24 اکتبر 2019 21:25
استانبول باشاک شهیر
1 0
ولفسبرگر
24 اکتبر 2019 21:25
استانبول باشاک شهیر
1
0
ولفسبرگر
هفته 4
8 نوامبر 2019 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 1
آ اس رم
8 نوامبر 2019 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2
1
آ اس رم
8 نوامبر 2019 00:30
ولفسبرگر
0 3
استانبول باشاک شهیر
8 نوامبر 2019 00:30
ولفسبرگر
0
3
استانبول باشاک شهیر
هفته 5
28 نوامبر 2019 22:25
استانبول باشاک شهیر
0 3
آ اس رم
28 نوامبر 2019 22:25
استانبول باشاک شهیر
0
3
آ اس رم
28 نوامبر 2019 22:25
ولفسبرگر
0 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
28 نوامبر 2019 22:25
ولفسبرگر
0
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
هفته 6
13 دسامبر 2019 00:30
آ اس رم
2 2
ولفسبرگر
13 دسامبر 2019 00:30
آ اس رم
2
2
ولفسبرگر
13 دسامبر 2019 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 2
استانبول باشاک شهیر
13 دسامبر 2019 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
2
استانبول باشاک شهیر
گروه K
1
2
3
4
5
6
هفته 1
19 سپتامبر 2019 23:30
ولوز
0 1
براگا
19 سپتامبر 2019 23:30
ولوز
0
1
براگا
19 سپتامبر 2019 23:30
Slovan Bratislava
4 2
بشیکتاش
19 سپتامبر 2019 23:30
Slovan Bratislava
4
2
بشیکتاش
هفته 2
3 اکتبر 2019 21:25
بشیکتاش
0 1
ولوز
3 اکتبر 2019 21:25
بشیکتاش
0
1
ولوز
Estádio Municipal de Braga 3 اکتبر 2019 21:25
براگا
2 2
Slovan Bratislava
3 اکتبر 2019 21:25
Estádio Municipal de Braga
براگا
2
2
Slovan Bratislava
هفته 3
24 اکتبر 2019 21:25
بشیکتاش
1 2
براگا
24 اکتبر 2019 21:25
بشیکتاش
1
2
براگا
24 اکتبر 2019 21:25
Slovan Bratislava
1 2
ولوز
24 اکتبر 2019 21:25
Slovan Bratislava
1
2
ولوز
هفته 4
Estádio Municipal de Braga 8 نوامبر 2019 00:30
براگا
3 1
بشیکتاش
8 نوامبر 2019 00:30
Estádio Municipal de Braga
براگا
3
1
بشیکتاش
8 نوامبر 2019 00:30
ولوز
1 0
Slovan Bratislava
8 نوامبر 2019 00:30
ولوز
1
0
Slovan Bratislava
هفته 5
28 نوامبر 2019 22:25
بشیکتاش
2 1
Slovan Bratislava
28 نوامبر 2019 22:25
بشیکتاش
2
1
Slovan Bratislava
Estádio Municipal de Braga 28 نوامبر 2019 22:25
براگا
3 3
ولوز
28 نوامبر 2019 22:25
Estádio Municipal de Braga
براگا
3
3
ولوز
هفته 6
13 دسامبر 2019 00:30
ولوز
4 0
بشیکتاش
13 دسامبر 2019 00:30
ولوز
4
0
بشیکتاش
13 دسامبر 2019 00:30
Slovan Bratislava
2 4
براگا
13 دسامبر 2019 00:30
Slovan Bratislava
2
4
براگا
گروه L
1
2
3
4
5
6
هفته 1
Old Trafford 19 سپتامبر 2019 23:30
منچستر یونایتد
1 0
FC Astana
19 سپتامبر 2019 23:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
1
0
FC Astana
19 سپتامبر 2019 23:30
FK Partizan
2 2
آلکمار
19 سپتامبر 2019 23:30
FK Partizan
2
2
آلکمار
هفته 2
3 اکتبر 2019 19:20
FC Astana
1 2
FK Partizan
3 اکتبر 2019 19:20
FC Astana
1
2
FK Partizan
AFAS Stadion 3 اکتبر 2019 21:25
آلکمار
0 0
منچستر یونایتد
3 اکتبر 2019 21:25
AFAS Stadion
آلکمار
0
0
منچستر یونایتد
هفته 3
24 اکتبر 2019 21:25
FK Partizan
0 1
منچستر یونایتد
24 اکتبر 2019 21:25
FK Partizan
0
1
منچستر یونایتد
24 اکتبر 2019 21:25
آلکمار
6 0
FC Astana
24 اکتبر 2019 21:25
آلکمار
6
0
FC Astana
هفته 4
7 نوامبر 2019 20:20
FC Astana
0 5
آلکمار
7 نوامبر 2019 20:20
FC Astana
0
5
آلکمار
Old Trafford 8 نوامبر 2019 00:30
منچستر یونایتد
3 0
FK Partizan
8 نوامبر 2019 00:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
3
0
FK Partizan
هفته 5
28 نوامبر 2019 20:20
FC Astana
2 1
منچستر یونایتد
28 نوامبر 2019 20:20
FC Astana
2
1
منچستر یونایتد
28 نوامبر 2019 22:25
آلکمار
2 2
FK Partizan
28 نوامبر 2019 22:25
آلکمار
2
2
FK Partizan
هفته 6
Old Trafford 13 دسامبر 2019 00:30
منچستر یونایتد
4 0
آلکمار
13 دسامبر 2019 00:30
Old Trafford
منچستر یونایتد
4
0
آلکمار
13 دسامبر 2019 00:30
FK Partizan
4 1
FC Astana
13 دسامبر 2019 00:30
FK Partizan
4
1
FC Astana
نمایش تمام صفحه
Round Title
استانبول باشاک شهیر
کپنهاگن
0
3
1
2
0
3
0
0
0
3
0
0
1
3
3
1
0
0
0
3
1
1
1
2
0
1
0
0
0
1
2
3
0
2
0
1
1
3
1
2
3
2
1
2
0
1
2
3
2
2
1
1
0
2
1
0
4
0
4
1
2
1
3
0
2
0
4
1
1(4)
2(5)
2
4
1
1
2
2
0
3
1
2
0
1
0
1
47
66
22 آگوست 2019 18:30
FC Astana
3 0
Bate Borisov
22 آگوست 2019 18:30
FC Astana
3
0
Bate Borisov
22 آگوست 2019 19:30
Ararat-Armenia
2 1
F91 Dudelange
22 آگوست 2019 19:30
Ararat-Armenia
2
1
F91 Dudelange
22 آگوست 2019 21:30
مالمو
3 0
Bnei Yehuda
22 آگوست 2019 21:30
مالمو
3
0
Bnei Yehuda
22 آگوست 2019 21:30
Suduva Marijampole
0 0