جدولهای رده بندی
ماتریکس های نتایج
بازی ها
بهترین ها
خشن ترین ها
آمار تفکیکی بازیکنان
جدول عملکرد تیمها
اخبار
گروه A
گروه B
گروه C
گروه D
گروه E
گروه F
گروه G
گروه H
مقدماتی
۵ تیر ۱۳۹۷
- 18:30
FC Santa Coloma
0 2
Drita
۵ تیر ۱۳۹۷
- 22:30
La Fiorita
0 2
لینکولن رد ایمپس
۸ تیر ۱۳۹۷
- 22:00
لینکولن رد ایمپس
1 4
Drita
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 19:00
فلورا تالین
1 4
هاپوئل بئر شوا
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 19:00
Torpedo Kutaisi
2 1
شریف تیراسپول
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 19:30
Alashkert
0 3
سلتیک
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 19:30
F91 Dudelange
1 1
Videoton FC
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 21:30
Vikingur Gota
1 2
هلسینکی
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 21:45
اشکندیا
5 0
The New Saints
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 22:15
Cork City
0 1
Legia Warszawa
۱۹ تیر ۱۳۹۷
- 22:15
Drita
0 3
مالمو
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 17:30
FC Astana
1 0
Sutjeska
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 19:30
Spartak Trnava
1 0
Zrinjski
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 19:30
Spartaks Jurmala
0 0
ستاره سرخ بلگراد
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 19:30
Suduva Marijampole
3 1
آپوئل نیکوزیا
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
FK Kukesi
0 0
Valletta FC
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
لودوگورتس
7 0
Crusaders FC
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 21:30
Olimpija Ljubljana
0 1
قره باغ
۲۰ تیر ۱۳۹۷
- 23:30
Valur Reykjavik
1 0
رزنبرگ
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 19:30
هلسینکی
3 1
Vikingur Gota
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 19:30
Valletta FC
1 1
FK Kukesi
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
آپوئل نیکوزیا
1 0
Suduva Marijampole
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
هاپوئل بئر شوا
3 1
فلورا تالین
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
مالمو
2 0
Drita
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 21:30
The New Saints
4 0
اشکندیا
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 21:45
Videoton FC
2 1
F91 Dudelange
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 22:00
ستاره سرخ بلگراد
2 0
Spartaks Jurmala
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 22:30
Crusaders FC
0 2
لودوگورتس
۲۶ تیر ۱۳۹۷
- 22:30
Legia Warszawa
3 0
Cork City
۲۷ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
Zrinjski
1 1
Spartak Trnava
۲۷ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
قره باغ
0 0
Olimpija Ljubljana
۲۷ تیر ۱۳۹۷
- 20:30
شریف تیراسپول
3 0
Torpedo Kutaisi
۲۷ تیر ۱۳۹۷
- 21:15
رزنبرگ
3 1
Valur Reykjavik
۲۷ تیر ۱۳۹۷
- 21:30
Sutjeska
0 2
FC Astana
۲۷ تیر ۱۳۹۷
- 22:15
سلتیک
3 0
Alashkert
۲ مرداد ۱۳۹۷
- 17:30
FC Astana
2 1
میتیلند
۲ مرداد ۱۳۹۷
- 19:30
کلوژ
0 1
مالمو
۲ مرداد ۱۳۹۷
- 21:00
پاوک
2 1
بازل
۲ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
دینامو زاگرب
5 0
هاپوئل بئر شوا
۲ مرداد ۱۳۹۷
- 21:45
اشکندیا
1 0
شریف تیراسپول
۲ مرداد ۱۳۹۷
- 22:00
ستاره سرخ بلگراد
3 0
Suduva Marijampole
۲ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
Legia Warszawa
0 2
Spartak Trnava
۳ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
Bate Borisov
0 0
هلسینکی
۳ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
FK Kukesi
0 0
قره باغ
۳ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
لودوگورتس
0 0
Videoton FC
۳ مرداد ۱۳۹۷
- 22:00
آژاکس
2 0
اشتورم گراتس
۳ مرداد ۱۳۹۷
- 22:15
سلتیک
3 1
رزنبرگ
۹ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
هاپوئل بئر شوا
2 2
دینامو زاگرب
۹ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
شریف تیراسپول
0 0
اشکندیا
۹ مرداد ۱۳۹۷
- 22:00
Spartak Trnava
0 1
Legia Warszawa
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 19:30
هلسینکی
1 2
Bate Borisov
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
میتیلند
0 0
FC Astana
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
قره باغ
3 0
FK Kukesi
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 20:45
مالمو
1 1
کلوژ
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 21:00
Suduva Marijampole
0 2
ستاره سرخ بلگراد
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
بازل
0 3
پاوک
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
Videoton FC
1 0
لودوگورتس
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 22:00
اشتورم گراتس
1 3
آژاکس
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
- 22:15
رزنبرگ
0 0
سلتیک
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
- 17:30
FC Astana
0 2
دینامو زاگرب
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
قره باغ
0 1
Bate Borisov
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
- 20:45
مالمو
1 1
Videoton FC
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
- 21:00
اسلاویا پراگ
1 1
دیناموکیف
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
استاندارد لیژ
2 2
آژاکس
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
- 22:00
ستاره سرخ بلگراد
1 1
Spartak Trnava
۱۶ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
بنفیکا
1 0
فنرباغچه
۱۷ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
پاوک
3 2
اسپارتاک مسکو
۱۷ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
ردبول سالزبورگ
3 0
اشکندیا
۱۷ مرداد ۱۳۹۷
- 22:15
سلتیک
1 1
آاِک آتن
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 20:00
دیناموکیف
2 0
اسلاویا پراگ
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 20:30
Bate Borisov
1 1
قره باغ
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 21:00
اسپارتاک مسکو
0 0
پاوک
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
آاِک آتن
2 1
سلتیک
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
دینامو زاگرب
1 0
FC Astana
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
فنرباغچه
1 1
بنفیکا
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 21:30
Videoton FC
0 0
مالمو
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 21:45
اشکندیا
0 1
ردبول سالزبورگ
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 22:00
آژاکس
3 0
استاندارد لیژ
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
- 22:00
Spartak Trnava
1 2
ستاره سرخ بلگراد
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
Bate Borisov
2 3
آیندهوون
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
بنفیکا
1 1
پاوک
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
ستاره سرخ بلگراد
0 0
ردبول سالزبورگ
۳۱ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
آژاکس
3 1
دیناموکیف
۳۱ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
یانگ بویز
1 1
دینامو زاگرب
۳۱ مرداد ۱۳۹۷
- 22:30
Videoton FC
1 2
آاِک آتن
۶ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
آاِک آتن
1 1
Videoton FC
۶ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
دینامو زاگرب
1 2
یانگ بویز
۶ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
دیناموکیف
0 0
آژاکس
۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
پاوک
1 4
بنفیکا
۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
آیندهوون
3 0
Bate Borisov
۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
ردبول سالزبورگ
2 2
ستاره سرخ بلگراد
گروهی
هفته 1
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 20:25
بارسلونا
4 0
آیندهوون
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 20:25
اینترمیلان
2 1
تاتنهام
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
بروخه
0 1
بوروسیا دورتموند
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
موناکو
1 2
اتلتیکو مادرید
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
ستاره سرخ بلگراد
0 0
ناپولی
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
لیورپول
3 2
پاری سن ژرمن
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
شالکه
1 1
پورتو
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
گالاتاسرای
3 0
لوکوموتیو مسکو
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 20:25
آژاکس
3 0
آاِک آتن
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 20:25
شاختار دونتسک
2 2
هوفنهایم
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
بنفیکا
0 2
بایرن مونیخ
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
منچستر سیتی
1 2
لیون
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
پلژن
2 2
زسکا مسکو
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
رئال مادرید
3 0
آ اس رم
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
یانگ بویز
0 3
منچستر یونایتد
۲۸ شهریور ۱۳۹۷
- 22:30
والنسیا
0 2
یوونتوس
هفته 2
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 20:25
هوفنهایم
1 2
منچستر سیتی
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 20:25
یوونتوس
3 0
یانگ بویز
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
آاِک آتن
2 3
بنفیکا
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
بایرن مونیخ
1 1
آژاکس
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
لیون
- -
شاختار دونتسک
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
لیون
2 2
شاختار دونتسک
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
آ اس رم
5 0
پلژن
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
زسکا مسکو
1 0
رئال مادرید
۱۰ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
منچستر یونایتد
0 0
والنسیا
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 20:25
پاری سن ژرمن
6 1
ستاره سرخ بلگراد
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 20:25
لوکوموتیو مسکو
0 1
شالکه
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
اتلتیکو مادرید
3 1
بروخه
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
بوروسیا دورتموند
3 0
موناکو
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
آیندهوون
1 2
اینترمیلان
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
تاتنهام
2 4
بارسلونا
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
ناپولی
1 0
لیورپول
۱۱ مهر ۱۳۹۷
- 22:30
پورتو
1 0
گالاتاسرای
هفته 3
۱ آبان ۱۳۹۷
- 20:25
آاِک آتن
0 2
بایرن مونیخ
۱ آبان ۱۳۹۷
- 20:25
یانگ بویز
1 1
والنسیا
۱ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
آژاکس
1 0
بنفیکا
۱ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
هوفنهایم
3 3
لیون
۱ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
شاختار دونتسک
0 3
منچستر سیتی
۱ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
آ اس رم
3 0
زسکا مسکو
۱ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
رئال مادرید
2 1
پلژن
۱ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
منچستر یونایتد
0 1
یوونتوس
۲ آبان ۱۳۹۷
- 20:25
بروخه
1 1
موناکو
۲ آبان ۱۳۹۷
- 20:25
آیندهوون
2 2
تاتنهام
۲ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
بوروسیا دورتموند
4 0
اتلتیکو مادرید
۲ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
بارسلونا
2 0
اینترمیلان
۲ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
لیورپول
4 0
ستاره سرخ بلگراد
۲ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
پاری سن ژرمن
2 2
ناپولی
۲ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
گالاتاسرای
0 0
شالکه
۲ آبان ۱۳۹۷
- 22:30
لوکوموتیو مسکو
1 3
پورتو
هفته 4
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 21:25
موناکو
0 4
بروخه
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 21:25
ستاره سرخ بلگراد
2 0
لیورپول
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
اتلتیکو مادرید
2 0
بوروسیا دورتموند
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
اینترمیلان
1 1
بارسلونا
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
تاتنهام
2 1
آیندهوون
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
ناپولی
1 1
پاری سن ژرمن
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
پورتو
4 1
لوکوموتیو مسکو
۱۵ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
شالکه
2 0
گالاتاسرای
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 21:25
زسکا مسکو
1 2
آ اس رم
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 21:25
والنسیا
3 1
یانگ بویز
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
بایرن مونیخ
2 0
آاِک آتن
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
بنفیکا
1 1
آژاکس
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
لیون
2 2
هوفنهایم
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
منچستر سیتی
6 0
شاختار دونتسک
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
پلژن
0 5
رئال مادرید
۱۶ آبان ۱۳۹۷
- 23:30
یوونتوس
1 2
منچستر یونایتد
هفته 5
۶ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
آاِک آتن
0 2
آژاکس
۶ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
زسکا مسکو
1 2
پلژن
۶ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
بایرن مونیخ
5 1
بنفیکا
۶ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
هوفنهایم
2 3
شاختار دونتسک
۶ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
لیون
2 2
منچستر سیتی
۶ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
آ اس رم
0 2
رئال مادرید
۶ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
یوونتوس
1 0
والنسیا
۶ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
منچستر یونایتد
1 0
یانگ بویز
۷ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
اتلتیکو مادرید
2 0
موناکو
۷ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
لوکوموتیو مسکو
2 0
گالاتاسرای
۷ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
بوروسیا دورتموند
0 0
بروخه
۷ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
آیندهوون
1 2
بارسلونا
۷ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
تاتنهام
1 0
اینترمیلان
۷ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
ناپولی
3 1
ستاره سرخ بلگراد
۷ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
پاری سن ژرمن
2 1
لیورپول
۷ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
پورتو
3 1
شالکه
هفته 6
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
شالکه
1 0
لوکوموتیو مسکو
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
گالاتاسرای
2 3
پورتو
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
بروخه
0 0
اتلتیکو مادرید
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
موناکو
0 2
بوروسیا دورتموند
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
بارسلونا
1 1
تاتنهام
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
اینترمیلان
1 1
آیندهوون
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
ستاره سرخ بلگراد
1 4
پاری سن ژرمن
۲۰ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
لیورپول
1 0
ناپولی
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
پلژن
2 1
آ اس رم
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 21:25
رئال مادرید
0 3
زسکا مسکو
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
آژاکس
3 3
بایرن مونیخ
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
بنفیکا
1 0
آاِک آتن
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
منچستر سیتی
2 1
هوفنهایم
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
شاختار دونتسک
1 1
لیون
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
یانگ بویز
2 1
یوونتوس
۲۱ آذر ۱۳۹۷
- 23:30
والنسیا
2 1
منچستر یونایتد
حذفی
مرحله 1/8 نهایی
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
- 23:30
تاتنهام
3 0
بوروسیا دورتموند
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
بوروسیا دورتموند
0 1
تاتنهام
۱ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
شالکه
2 3
منچستر سیتی
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
منچستر سیتی
7 0
شالکه
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
- 23:30
آژاکس
1 2
رئال مادرید
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
رئال مادرید
1 4
آژاکس
۱ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
اتلتیکو مادرید
2 0
یوونتوس
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
یوونتوس
3 0
اتلتیکو مادرید
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
- 23:30
منچستر یونایتد
0 2
پاری سن ژرمن
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
پاری سن ژرمن
1 3
منچستر یونایتد
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
- 23:30
لیون
0 0
بارسلونا
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
بارسلونا
5 1
لیون
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
- 23:30
لیورپول
0 0
بایرن مونیخ
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
بایرن مونیخ
1 3
لیورپول
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
- 23:30
آ اس رم
2 1
پورتو
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
- 23:30
پورتو
3 1
آ اس رم
مرحله 1/4 نهایی
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
تاتنهام
1 0
منچستر سیتی
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
منچستر سیتی
4 3
تاتنهام
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
آژاکس
1 1
یوونتوس
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
یوونتوس
1 2
آژاکس
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
منچستر یونایتد
0 1
بارسلونا
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
بارسلونا
3 0
منچستر یونایتد
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
لیورپول
2 0
پورتو
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
- 22:30
پورتو
1 4
لیورپول
مرحله نیمه نهایی
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
- 22:30
تاتنهام
0 1
آژاکس
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
- 22:30
آژاکس
2 3
تاتنهام
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
- 22:30
بارسلونا
3 0
لیورپول
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
- 22:30
لیورپول
4 0
بارسلونا
فینال
۱۱ خرداد ۱۳۹۸
- 22:30
تاتنهام
0 2
لیورپول
بهترین گلزنان
#
بازیکن
گل (پنالتی)
1
لیونل مسی
بارسلونا
12
2
9
3
رابرت لواندوسکی
بایرن مونیخ
8
4
E. Ben Nabouhane
ستاره سرخ بلگراد
7
5
6
6
سرخیو آگوئرو
منچستر سیتی
6
7
موسی مارگا
پورتو
6
8
پائولو دیبالا
یوونتوس
5
9
ادین ژکو
آ اس رم
5
10
محمد صلاح
لیورپول
5
پاس گل ها
#
بازیکن
پاس گل
1
7
2
جوردی آلبا
بارسلونا
5
3
کیلیان ام باپه
پاری سن ژرمن
5
4
4
5
کوین دی بروینه
منچستر سیتی
4
6
ریاض محرز
منچستر سیتی
4
7
لروی سانه
منچستر سیتی
4
8
4
9
حکیم زیاش
آژاکس
4
10
فیلیپه کوتینیو
بارسلونا
3
خشن ترین تیمها
#
باشگاهها
امتیاز
1
Videoton FC
Videoton FC
27
0
1
32
2
آاِک آتن
آاِک آتن
10
1
3
27
3
پاوک
پاوک
17
1
0
19
4
Spartak Trnava
Spartak Trnava
13
1
0
15
5
اشکندیا
اشکندیا
14
0
0
14
6
ستاره سرخ بلگراد
ستاره سرخ بلگراد
14
0
0
14
7
قره باغ
قره باغ
9
2
0
13
8
Bate Borisov
Bate Borisov
13
0
0
13
9
Drita
Drita
13
0
0
13
10
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
5
1
1
12
11
اسپارتاک مسکو
اسپارتاک مسکو
7
0
1
12
12
سلتیک
سلتیک
7
0
1
12
13
ردبول سالزبورگ
ردبول سالزبورگ
10
1
0
12
14
لینکولن رد ایمپس
لینکولن رد ایمپس
5
0
1
10
15
FK Kukesi
FK Kukesi
3
1
1
10
16
لودوگورتس
لودوگورتس
8
1
0
10
17
مالمو
مالمو
9
0
0
9
18
بنفیکا
بنفیکا
9
0
0
9
19
شریف تیراسپول
شریف تیراسپول
9
0
0
9
20
FC Astana
FC Astana
9
0
0
9
21
دینامو زاگرب
دینامو زاگرب
9
0
0
9
22
F91 Dudelange
F91 Dudelange
3
0
1
8
23
هلسینکی
هلسینکی
8
0
0
8
24
Valur Reykjavik
Valur Reykjavik
3
0
1
8
25
Zrinjski
Zrinjski
5
1
0
7
26
اسلاویا پراگ
اسلاویا پراگ
7
0
0
7
27
کلوژ
کلوژ
5
1
0
7
28
دیناموکیف
دیناموکیف
7
0
0
7
29
Legia Warszawa
Legia Warszawa
3
2
0
7
30
آژاکس
آژاکس
7
0
0
7
31
بازل
بازل
6
0
0
6
32
میتیلند
میتیلند
4
1
0
6
33
Vikingur Gota
Vikingur Gota
6
0
0
6
34
Valletta FC
Valletta FC
6
0
0
6
35
Suduva Marijampole
Suduva Marijampole
6
0
0
6
36
Crusaders FC
Crusaders FC
5
0
0
5
37
رزنبرگ
رزنبرگ
5
0
0
5
38
اشتورم گراتس
اشتورم گراتس
5
0
0
5
39
The New Saints
The New Saints
5
0
0
5
40
Spartaks Jurmala
Spartaks Jurmala
5
0
0
5
41
فنرباغچه
فنرباغچه
5
0
0
5
42
FC Santa Coloma
FC Santa Coloma
5
0
0
5
43
Sutjeska
Sutjeska
5
0
0
5
44
هاپوئل بئر شوا
هاپوئل بئر شوا
5
0
0
5
45
آیندهوون
آیندهوون
4
0
0
4
46
Alashkert
Alashkert
4
0
0
4
47
Cork City
Cork City
3
0
0
3
48
یانگ بویز
یانگ بویز
3
0
0
3
49
La Fiorita
La Fiorita
2
0
0
2
50
Torpedo Kutaisi
Torpedo Kutaisi
2
0
0
2
51
فلورا تالین
فلورا تالین
2
0
0
2
52
استاندارد لیژ
استاندارد لیژ
2
0
0
2
53
آپوئل نیکوزیا
آپوئل نیکوزیا
1
0
0
1
خشن ترین بازیکنان
#
بازیکن
امتیاز
1
N. Tagliafico
N. Tagliafico
آژاکس
9
0
0
9
2
S. Huszti
S. Huszti
Videoton FC
4
0
1
9
3
M. Livaja
M. Livaja
آاِک آتن
2
1
1
9
4
ناچو
ناچو
رئال مادرید
1
1
1
8
5
K. Galanopoulos
K. Galanopoulos
آاِک آتن
3
2
0
7
6
I. Akinfeev
I. Akinfeev
زسکا مسکو
0
1
1
7
7
کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو
یوونتوس
1
0
1
6
8
S. Kverkvelia
S. Kverkvelia
لوکوموتیو مسکو
1
0
1
6
9
F. Stojković
F. Stojković
ستاره سرخ بلگراد
6
0
0
6
10
Sékou Junior Sanogo
Sékou Junior Sanogo
یانگ بویز
4
1
0
6
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
آژاکس 1062183517351787228572221060000000
بارسلونا 83112261020166712222158810000000
لیورپول 81413241221067515729141580000000
منچستر سیتی 71210301215135811926139690000000
تاتنهام 62513201923148016529142750000000
پورتو 61310201520014614918111530000000
ستاره سرخ بلگراد 5541417213107541632199460000000
اتلتیکو مادرید 5128119231448921970300000000
رئال مادرید 503815101223698022123580000000
یوونتوس 5141014916155312613120450000000
بایرن مونیخ 4318168121449872287460000000
آ اس رم 4048141212124910015105550000000
منچستر یونایتد 4151010112013381562881310000000
پاری سن ژرمن 42282012180141842495570000000
بنفیکا 43310131423124613111112540000000
بوروسیا دورتموند 4138106110540581972310000000
شالکه 32388141604341032257310000000
مالمو 3306829042162641260000000
دینامو زاگرب 321612590322771354230000000
پاوک 321610817121745139180000000
FC Astana 3126549031135834120000000
سلتیک 3216114713393310000000
Legia Warszawa 3014523233647748170000000
اشکندیا 21366814031268533150000000
والنسیا 222666200122812149180000000
ناپولی 231675130233681776330000000
Drita 2024661301103852090000000
پلژن 2136716100025741345200000000
Bate Borisov 222668130272862180000000
زسکا مسکو 213689133234841158310000000
قره باغ 2316529245213630000000
آاِک آتن 226108172360291091446200000000
لودوگورتس 211491813162051940000000
Spartak Trnava 222665131213751739180000000
ردبول سالزبورگ 22046210132458750250000000
Videoton FC 2518762713171071639170000000
یانگ بویز 22487141820401412086290000000
هاپوئل بئر شوا 211499500821318100000000
آیندهوون 224812151801251051392420000000
هلسینکی 2114648018100960000000
اینترمیلان 22266715003283862260000000
گالاتاسرای 114658141232851451200000000
شاختار دونتسک 132681610002354451250000000
دیناموکیف 1214447022044720120000000
بروخه 13266580315611441170000000
Torpedo Kutaisi 101224200000000000000
رزنبرگ 1124455012535632120000000
لیون 16181316130126832586420000000
شریف تیراسپول 112443902163162770000000
The New Saints 101245501000000000000
آپوئل نیکوزیا 101223101000000000000
لوکوموتیو مسکو 1056412161132901251170000000
Valur Reykjavik 10122331182611150000000
Suduva Marijampole 1034376000140200000000
لینکولن رد ایمپس 10123451132661050000000
هوفنهایم 03361114132036822371320000000
فلورا تالین 002227200000000000000
F91 Dudelange 011223310000000000000
اشتورم گراتس 00221550093231850000000
موناکو 0156214130022681250190000000
Sutjeska 002203500000000000000
Cork City 00220430010292610000000
Spartaks Jurmala 0112025013442710000000
FK Kukesi 031414322000000000000
Olimpija Ljubljana 0112015215172420000000
Valletta FC 020211601000000000000
Crusaders FC 002209500000000000000
Zrinjski 0112125105101540000000
کلوژ 01121251073161450000000
Alashkert 002206400000000000000
La Fiorita 0011022002173420000000
میتیلند 01121241142831240000000
بازل 00221560084341560000000
Vikingur Gota 0022256002181320000000
اسلاویا پراگ 011213700114852160000000
استاندارد لیژ 01122520042922760000000
اسپارتاک مسکو 011223711000000000000
فنرباغچه 01121250063041160000000
FC Santa Coloma 0011025008271330000000
مطلبی پیدا نشد

دیدگاهتان را بنویسید

رقابتهای باشگاهی

آفریقا
competition logo
جام ملتهای آفریقا
2021-2022
آلمان
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2015-2016
competition logo
دی اف بی پوکال
2020-2021
دی اف بی پوکال
2018-2019
competition logo
دی اف بی پوکال
2019-2020
دی اف بی پوکال
2017-2018
competition logo
دی اف بی پوکال
2021-2022
دی اف بی پوکال
2016-2017
سوپرکاپ آلمان
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ آلمان
2020-2021
اروپا
competition logo
لیگ ملتهای اروپا
2021-2022
اسپانیا
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپ