لیگ قهرمانان اروپا

2020-2021
نمایش تمام صفحه
حذفی
1/8 نهایی
۷ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
آتالانتا
0 1
رئال مادرید
۷ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
آتالانتا
0
1
رئال مادرید
| Gewiss Stadium | داور: T. Stieler
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
3 1
آتالانتا
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
3
1
آتالانتا
| داور: Danny Desmond Makkelie
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ 00:30
لایپزیگ
0 2
لیورپول
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ 00:30
لایپزیگ
0
2
لیورپول
| Red Bull Arena | داور: S. Vinčić
۲۰ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
2 0
لایپزیگ
۲۰ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
2
0
لایپزیگ
| Anfield | داور: Clement Turpin
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ 00:30
بارسلونا
1 4
پاری سن ژرمن
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ 00:30
بارسلونا
1
4
پاری سن ژرمن
| Camp Nou | داور: B. Kuipers
۲۰ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
1 1
بارسلونا
۲۰ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
1
1
بارسلونا
| Parc des Princes | داور: Anthony Taylor
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 00:30
پورتو
2 1
یوونتوس
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ 00:30
پورتو
2
1
یوونتوس
| Estádio Do Dragão | داور: Carlos Del Cerro
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
3 2
پورتو
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
3
2
پورتو
در وقتهای اضافه
| Allianz Stadium | داور: Bjorn Kuipers
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
سویا
2 3
بوروسیا دورتموند
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ 23:30
سویا
2
3
بوروسیا دورتموند
| Estadio Ramón Sánchez Pizjuán | داور: Danny Desmond Makkelie
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
2 2
سویا
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
2
2
سویا
| Signal-Iduna-Park | داور: Cuneyt Cakir
۶ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
لاتزیو
1 4
بایرن مونیخ
۶ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
لاتزیو
1
4
بایرن مونیخ
| Stadio Olimpico | داور: O. Grinfeld
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
2 1
لاتزیو
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
2
1
لاتزیو
| Allianz Arena | داور: Istvan Kovacs
۶ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
اتلتیکو مادرید
0 1
چلسی
۶ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
اتلتیکو مادرید
0
1
چلسی
| Estadio Wanda Metropolitano | داور: F. Brych
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
2 0
اتلتیکو مادرید
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
2
0
اتلتیکو مادرید
| Stamford Bridge | داور: Daniele Orsato
۷ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
0 2
منچستر سیتی
۷ اسفند ۱۳۹۹ 00:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
0
2
منچستر سیتی
| Stadion im BORUSSIA-PARK | داور: Artur Soares Dias
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
2 0
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
2
0
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Etihad Stadium | داور: Sergei Karasev
یکچهارم نهایی
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
بایرن مونیخ
2 3
پاری سن ژرمن
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
بایرن مونیخ
2
3
پاری سن ژرمن
| Allianz Arena | داور: Antonio Mateu
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
پاری سن ژرمن
0 1
بایرن مونیخ
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
پاری سن ژرمن
0
1
بایرن مونیخ
| Parc des Princes | داور: Daniele Orsato
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
منچستر سیتی
2 1
بوروسیا دورتموند
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
منچستر سیتی
2
1
بوروسیا دورتموند
| Etihad Stadium | داور: Ovidiu Hategan
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
بوروسیا دورتموند
1 2
منچستر سیتی
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
بوروسیا دورتموند
1
2
منچستر سیتی
| Signal-Iduna-Park | داور: Carlos Del Cerro Grande
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
رئال مادرید
3 1
لیورپول
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
رئال مادرید
3
1
لیورپول
| داور: Felix Brych
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
لیورپول
0 0
رئال مادرید
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
لیورپول
0
0
رئال مادرید
| Anfield | داور: Bjorn Kuipers
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
پورتو
0 2
چلسی
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
پورتو
0
2
چلسی
| Estádio Do Dragão | داور: Slavko Vincic
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
چلسی
0 1
پورتو
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ 23:30
چلسی
0
1
پورتو
| Stamford Bridge | داور: Clement Turpin
نیمه نهایی
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
رئال مادرید
1 1
چلسی
۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
رئال مادرید
1
1
چلسی
| داور: Danny Desmond Makkelie
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
چلسی
2 0
رئال مادرید
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
چلسی
2
0
رئال مادرید
| Stamford Bridge | داور: Daniele Orsato
۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
پاری سن ژرمن
1 2
منچستر سیتی
۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
پاری سن ژرمن
1
2
منچستر سیتی
| Parc des Princes | داور: Felix Brych
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
منچستر سیتی
2 0
پاری سن ژرمن
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ 23:30
منچستر سیتی
2
0
پاری سن ژرمن
| Etihad Stadium | داور: Bjorn Kuipers
فینال
۸ خرداد ۱۴۰۰ 23:30
منچستر سیتی
0 1
چلسی
۸ خرداد ۱۴۰۰ 23:30
منچستر سیتی
0
1
چلسی
| Atatürk Olimpiyat Stadı | داور: Antonio Mateu
گروهی
گروه A
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ پ م پ
6
5
1
0
18
5
13
16
2
پ م م م پ
6
2
3
1
7
8
-1
9
3
ش ش ش پ ش
6
1
1
4
10
17
-7
4
4
ش م م ش ش
6
0
3
3
5
10
-5
3
صعود لیگ اروپا سقوط
بایرن مونیخ
اتلتیکو مادرید
ردبول سالزبورگ
لوکوموتیو مسکو
1 بایرن مونیخ 4–0 3–1 2–0
2 اتلتیکو مادرید 1–1 3–2 0–0
3 ردبول سالزبورگ 2–6 0–2 2–2
4 لوکوموتیو مسکو 1–2 1–1 1–3
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
ردبول سالزبورگ
2 2
لوکوموتیو مسکو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
ردبول سالزبورگ
2
2
لوکوموتیو مسکو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بایرن مونیخ
4 0
اتلتیکو مادرید
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بایرن مونیخ
4
0
اتلتیکو مادرید
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
1 2
بایرن مونیخ
۶ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
1
2
بایرن مونیخ
| RZD Arena
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
3 2
ردبول سالزبورگ
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
3
2
ردبول سالزبورگ
| Estadio Wanda Metropolitano
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
1 1
اتلتیکو مادرید
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
1
1
اتلتیکو مادرید
| RZD Arena
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
2 6
بایرن مونیخ
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
2
6
بایرن مونیخ
| Red Bull Arena
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
3 1
ردبول سالزبورگ
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
3
1
ردبول سالزبورگ
| Allianz Arena
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
0 0
لوکوموتیو مسکو
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
0
0
لوکوموتیو مسکو
| Estadio Wanda Metropolitano
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
1 3
ردبول سالزبورگ
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
1
3
ردبول سالزبورگ
| RZD Arena
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
1 1
بایرن مونیخ
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
1
1
بایرن مونیخ
| Estadio Wanda Metropolitano
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
2 0
لوکوموتیو مسکو
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
2
0
لوکوموتیو مسکو
| Allianz Arena
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
0 2
اتلتیکو مادرید
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
0
2
اتلتیکو مادرید
| Red Bull Arena
گروه B
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
م پ پ ش پ
6
3
1
2
11
9
2
10
2
م پ پ ش ش
6
2
2
2
16
9
7
8
3
م ش ش پ م
6
2
2
2
5
12
-7
8
4
م ش ش پ م
6
1
3
2
7
9
-2
6
صعود لیگ اروپا سقوط
رئال مادرید
بوروسیا مونشن گلادباخ
شاختار دونتسک
اینترمیلان
1 رئال مادرید 2–0 2–3 3–2
2 بوروسیا مونشن گلادباخ 2–2 4–0 2–3
3 شاختار دونتسک 2–0 0–6 0–0
4 اینترمیلان 0–2 2–2 0–0
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
رئال مادرید
2 3
شاختار دونتسک
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
رئال مادرید
2
3
شاختار دونتسک
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
اینترمیلان
2 2
بوروسیا مونشن گلادباخ
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
اینترمیلان
2
2
بوروسیا مونشن گلادباخ
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
0 0
اینترمیلان
۶ آبان ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
0
0
اینترمیلان
| NSK Olimpijs'kyj
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 2
رئال مادرید
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2
2
رئال مادرید
| Stadion im BORUSSIA-PARK
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
0 6
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
0
6
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Oblasny SportKomplex Metalist
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
3 2
اینترمیلان
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
3
2
اینترمیلان
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
بوروسیا مونشن گلادباخ
4 0
شاختار دونتسک
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
بوروسیا مونشن گلادباخ
4
0
شاختار دونتسک
| Stadion im BORUSSIA-PARK
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
0 2
رئال مادرید
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
0
2
رئال مادرید
| Stadio Giuseppe Meazza
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
2 0
رئال مادرید
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
2
0
رئال مادرید
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2 3
اینترمیلان
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
2
3
اینترمیلان
| Stadion im BORUSSIA-PARK
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
2 0
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
2
0
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
0 0
شاختار دونتسک
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
0
0
شاختار دونتسک
| Stadio Giuseppe Meazza
گروه C
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ پ م پ
6
5
1
0
13
1
12
16
2
پ پ پ م پ
6
4
1
1
10
3
7
13
3
ش ش ش ش ش
6
1
0
5
2
10
-8
3
4
ش ش ش پ ش
6
1
0
5
2
13
-11
3
صعود لیگ اروپا سقوط
منچستر سیتی
پورتو
المپیاکوس
مارسی
1 منچستر سیتی 3–1 3–0 3–0
2 پورتو 0–0 2–0 3–0
3 المپیاکوس 0–1 0–2 1–0
4 مارسی 0–3 0–2 2–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
منچستر سیتی
3 1
پورتو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
منچستر سیتی
3
1
پورتو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
1 0
مارسی
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
1
0
مارسی
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
2 0
المپیاکوس
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
2
0
المپیاکوس
| Estádio Do Dragão
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
0 3
منچستر سیتی
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
0
3
منچستر سیتی
| Orange Vélodrome
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
3 0
المپیاکوس
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
3
0
المپیاکوس
| Etihad Stadium
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
3 0
مارسی
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
3
0
مارسی
| Estádio Do Dragão
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
المپیاکوس
0 1
منچستر سیتی
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
المپیاکوس
0
1
منچستر سیتی
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
0 2
پورتو
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
0
2
پورتو
| Orange Vélodrome
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
0 0
منچستر سیتی
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
0
0
منچستر سیتی
| Estádio Do Dragão
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
2 1
المپیاکوس
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
2
1
المپیاکوس
| Orange Vélodrome
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
3 0
مارسی
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
3
0
مارسی
| Etihad Stadium
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
المپیاکوس
0 2
پورتو
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
المپیاکوس
0
2
پورتو
گروه D
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ ش پ م
6
4
1
1
10
3
7
13
2
م ش پ م پ
6
3
2
1
10
8
2
11
3
م پ پ ش ش
6
2
1
3
7
7
0
7
4
ش ش ش م م
6
0
2
4
4
13
-9
2
صعود لیگ اروپا سقوط
لیورپول
آتالانتا
آژاکس
میتیلند
1 لیورپول 0–2 1–0 2–0
2 آتالانتا 0–5 2–2 1–1
3 آژاکس 0–1 0–1 3–1
4 میتیلند 1–1 0–4 1–2
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
میتیلند
0 4
آتالانتا
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
میتیلند
0
4
آتالانتا
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
آژاکس
0 1
لیورپول
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
آژاکس
0
1
لیورپول
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
2 0
میتیلند
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
2
0
میتیلند
| Anfield
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
2 2
آژاکس
۶ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
2
2
آژاکس
| Gewiss Stadium
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
میتیلند
1 2
آژاکس
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
میتیلند
1
2
آژاکس
| MCH Arena
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
0 5
لیورپول
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
0
5
لیورپول
| Gewiss Stadium
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
0 2
آتالانتا
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
0
2
آتالانتا
| Anfield
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آژاکس
3 1
میتیلند
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آژاکس
3
1
میتیلند
| Johan Cruijff Arena
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
1 0
آژاکس
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
1
0
آژاکس
| Anfield
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
1 1
میتیلند
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
1
1
میتیلند
| Gewiss Stadium
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
0 1
آتالانتا
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
0
1
آتالانتا
| Johan Cruijff Arena
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
میتیلند
1 1
لیورپول
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
میتیلند
1
1
لیورپول
| MCH Arena
گروه E
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ پ پ م
6
4
2
0
14
2
12
14
2
پ پ پ ش پ
6
4
1
1
9
8
1
13
3
ش ش ش پ م
6
1
2
3
6
11
-5
5
4
ش ش ش ش ش
6
0
1
5
3
11
-8
1
صعود لیگ اروپا سقوط
چلسی
سویا
کراسنودار
رن
1 چلسی 0–0 1–1 3–0
2 سویا 0–4 3–2 1–0
3 کراسنودار 0–4 1–2 1–0
4 رن 1–2 1–3 1–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
چلسی
0 0
سویا
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
چلسی
0
0
سویا
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
رن
1 1
کراسنودار
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
رن
1
1
کراسنودار
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
0 4
چلسی
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
0
4
چلسی
| Stadion FK Krasnodar
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
1 0
رن
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
1
0
رن
| Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
3 2
کراسنودار
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
3
2
کراسنودار
| Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
3 0
رن
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
3
0
رن
| Stamford Bridge
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
1 2
سویا
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
1
2
سویا
| Stadion FK Krasnodar
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
رن
1 2
چلسی
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
رن
1
2
چلسی
| Roazhon Park
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
1 0
رن
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
1
0
رن
| Stadion FK Krasnodar
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
سویا
0 4
چلسی
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
سویا
0
4
چلسی
| Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
1 1
کراسنودار
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
1
1
کراسنودار
| Stamford Bridge
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رن
1 3
سویا
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رن
1
3
سویا
| Roazhon Park
گروه F
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ پ م پ
6
4
1
1
12
5
7
13
2
م م پ م م
6
2
4
0
11
7
4
10
3
م ش ش پ م
6
2
2
2
8
10
-2
8
4
ش م ش ش ش
6
0
1
5
4
13
-9
1
صعود لیگ اروپا سقوط
بوروسیا دورتموند
لاتزیو
بروخه
زنیت سن پترزبورگ
1 بوروسیا دورتموند 1–1 3–0 2–0
2 لاتزیو 3–1 2–2 3–1
3 بروخه 0–3 1–1 3–0
4 زنیت سن پترزبورگ 1–2 1–1 1–2
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
زنیت سن پترزبورگ
1 2
بروخه
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
زنیت سن پترزبورگ
1
2
بروخه
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لاتزیو
3 1
بوروسیا دورتموند
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لاتزیو
3
1
بوروسیا دورتموند
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
2 0
زنیت سن پترزبورگ
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
2
0
زنیت سن پترزبورگ
| Signal-Iduna-Park
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
1 1
لاتزیو
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
1
1
لاتزیو
| Jan Breydelstadion
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
1 1
لاتزیو
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
1
1
لاتزیو
| Saint-Petersburg Stadium
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
0 3
بوروسیا دورتموند
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
0
3
بوروسیا دورتموند
| Jan Breydelstadion
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لاتزیو
3 1
زنیت سن پترزبورگ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لاتزیو
3
1
زنیت سن پترزبورگ
| Stadio Olimpico
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
3 0
بروخه
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
3
0
بروخه
| Signal-Iduna-Park
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
1 1
لاتزیو
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
1
1
لاتزیو
| Signal-Iduna-Park
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
3 0
زنیت سن پترزبورگ
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
3
0
زنیت سن پترزبورگ
| Jan Breydelstadion
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
1 2
بوروسیا دورتموند
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
1
2
بوروسیا دورتموند
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لاتزیو
2 2
بروخه
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لاتزیو
2
2
بروخه
| Stadio Olimpico
گروه G
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
ش پ پ پ پ
6
5
0
1
14
4
10
15
2
پ پ پ پ ش
6
5
0
1
16
5
11
15
3
م ش ش ش پ
6
1
1
4
4
13
-9
4
4
م ش ش ش ش
6
0
1
5
5
17
-12
1
صعود لیگ اروپا سقوط
یوونتوس
بارسلونا
دیناموکیف
فرانس واروژ
1 یوونتوس 0–2 3–0 2–1
2 بارسلونا 0–3 2–1 5–1
3 دیناموکیف 0–2 0–4 1–0
4 فرانس واروژ 1–4 0–3 2–2
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
دیناموکیف
0 2
یوونتوس
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
دیناموکیف
0
2
یوونتوس
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بارسلونا
5 1
فرانس واروژ
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بارسلونا
5
1
فرانس واروژ
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
0 2
بارسلونا
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
0
2
بارسلونا
| Allianz Stadium
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
2 2
دیناموکیف
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
2
2
دیناموکیف
| Groupama Aréna
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
2 1
دیناموکیف
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
2
1
دیناموکیف
| Camp Nou
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
1 4
یوونتوس
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
1
4
یوونتوس
| Groupama Aréna
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
2 1
فرانس واروژ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
2
1
فرانس واروژ
| Allianz Stadium
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
0 4
بارسلونا
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
0
4
بارسلونا
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
3 0
دیناموکیف
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
3
0
دیناموکیف
| Allianz Stadium
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
0 3
بارسلونا
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
0
3
بارسلونا
| Groupama Aréna
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
0 3
یوونتوس
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
0
3
یوونتوس
| Camp Nou
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
1 0
فرانس واروژ
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
1
0
فرانس واروژ
گروه H
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ ش پ پ پ
6
4
0
2
13
6
7
12
2
ش پ ش پ پ
6
4
0
2
11
12
-1
12
3
پ ش پ ش ش
6
3
0
3
15
10
5
9
4
ش پ ش ش ش
6
1
0
5
7
18
-11
3
صعود لیگ اروپا سقوط
پاری سن ژرمن
لایپزیگ
منچستر یونایتد
استانبول باشاک شهیر
1 پاری سن ژرمن 1–0 1–2 5–1
2 لایپزیگ 2–1 3–2 2–0
3 منچستر یونایتد 1–3 5–0 4–1
4 استانبول باشاک شهیر 0–2 3–4 2–1
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاری سن ژرمن
1 2
منچستر یونایتد
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاری سن ژرمن
1
2
منچستر یونایتد
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لایپزیگ
2 0
استانبول باشاک شهیر
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لایپزیگ
2
0
استانبول باشاک شهیر
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
0 2
پاری سن ژرمن
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
0
2
پاری سن ژرمن
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
5 0
لایپزیگ
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
5
0
لایپزیگ
| Old Trafford
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
2 1
منچستر یونایتد
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
2
1
منچستر یونایتد
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
2 1
پاری سن ژرمن
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
2
1
پاری سن ژرمن
| Red Bull Arena
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
1 0
لایپزیگ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
1
0
لایپزیگ
| Parc des Princes
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
4 1
استانبول باشاک شهیر
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
4
1
استانبول باشاک شهیر
| Old Trafford
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
3 4
لایپزیگ
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
3
4
لایپزیگ
| Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
1 3
پاری سن ژرمن
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
1
3
پاری سن ژرمن
| Old Trafford
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
3 2
منچستر یونایتد
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
3
2
منچستر یونایتد
| Red Bull Arena
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
پاری سن ژرمن
5 1
استانبول باشاک شهیر
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
پاری سن ژرمن
5
1
استانبول باشاک شهیر
| Parc des Princes
پلی آف
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
خنت
1 2
دیناموکیف
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
خنت
1
2
دیناموکیف
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
دیناموکیف
3 0
خنت
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
دیناموکیف
3
0
خنت
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
اسلاویا پراگ
0 0
میتیلند
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
اسلاویا پراگ
0
0
میتیلند
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
میتیلند
4 1
اسلاویا پراگ
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
میتیلند
4
1
اسلاویا پراگ
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مکابی تل آویو
1 2
ردبول سالزبورگ
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مکابی تل آویو
1
2
ردبول سالزبورگ
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
ردبول سالزبورگ
3 1
مکابی تل آویو
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
ردبول سالزبورگ
3
1
مکابی تل آویو
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
کراسنودار
2 1
پاوک
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
کراسنودار
2
1
پاوک
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
1 2
کراسنودار
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
1
2
کراسنودار
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مولده
3 3
فرانس واروژ
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مولده
3
3
فرانس واروژ
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
فرانس واروژ
0 0
مولده
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
فرانس واروژ
0
0
مولده
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
2 0
اومونیا نیکوزیا
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
2
0
اومونیا نیکوزیا
مقدماتی سوم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
میتیلند
3 0
یانگ بویز
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
میتیلند
3
0
یانگ بویز
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
دیناموکیف
2 0
آلکمار
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
دیناموکیف
2
0
آلکمار
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
2 1
بنفیکا
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
2
1
بنفیکا
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
خنت
2 1
راپید وین
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
خنت
2
1
راپید وین
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
اومونیا نیکوزیا
1 1
ستاره سرخ بلگراد
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
اومونیا نیکوزیا
1
1
ستاره سرخ بلگراد
پنالتی ها 4-2
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2 1
دینامو زاگرب
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2
1
دینامو زاگرب
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
قره باغ
0 0
مولده
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
قره باغ
0
0
مولده
پنالتی ها 5-6
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
1 0
دینامو برست
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
1
0
دینامو برست
مقدماتی دوم
۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
1 2
فرانس واروژ
۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
1
2
فرانس واروژ
۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
3 1
بشیکتاش
۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
3
1
بشیکتاش
۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Tirana
0 1
ستاره سرخ بلگراد
۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Tirana
0
1
ستاره سرخ بلگراد
۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:00
آلکمار
3 1
پلژن
۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:00
آلکمار
3
1
پلژن
در وقتهای اضافه
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Suduva Marijampole
0 3
مکابی تل آویو
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Suduva Marijampole
0
3
مکابی تل آویو
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Celje
1 2
مولده
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Celje
1
2
مولده
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
2 1
شریف تیراسپول
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
2
1
شریف تیراسپول
۵ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
لوکوموتیو زاگرب
0 1
راپید وین
۵ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
لوکوموتیو زاگرب
0
1
راپید وین
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:00
لودوگورتس
0 1
میتیلند
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:00
لودوگورتس
0
1
میتیلند
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
کلوژ
2 2
دینامو زاگرب
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
کلوژ
2
2
دینامو زاگرب
پنالتی ها 5-6
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Legia Warszawa
0 2
اومونیا نیکوزیا
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Legia Warszawa
0
2
اومونیا نیکوزیا
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
2 1
FK Sarajevo
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
2
1
FK Sarajevo
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:45
یانگ بویز
3 1
KI Klaksvik
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:45
یانگ بویز
3
1
KI Klaksvik
مقدماتی اول
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
KI Klaksvik
3 0
اسلوان براتیسلاوا
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
KI Klaksvik
3
0
اسلوان براتیسلاوا
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 17:30
Tre Fiori
0 2
Linfield
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 17:30
Tre Fiori
0
2
Linfield
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:00
Drita
2 1
Inter Club d’Escaldes
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:00
Drita
2
1
Inter Club d’Escaldes
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
Drita
0 3
Linfield
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
Drita
0
3
Linfield
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
4 0
Sileks
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
4
0
Sileks
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
Legia Warszawa
1 0
Linfield
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
Legia Warszawa
1
0
Linfield
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
6 3
FC Astana
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
6
3
FC Astana
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
6 0
KR Reykjavik
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
6
0
KR Reykjavik
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
ستاره سرخ بلگراد
5 0
Europa
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
ستاره سرخ بلگراد
5
0
Europa
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 19:30
Ararat-Armenia
0 1
اومونیا نیکوزیا
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 19:30
Ararat-Armenia
0
1
اومونیا نیکوزیا
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
مولده
5 0
KuPS
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
مولده
5
0
KuPS
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:00
فلورا تالین
1 1
Suduva Marijampole
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:00
فلورا تالین
1
1
Suduva Marijampole
پنالتی ها 2-4
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2 0
Djurgardens IF
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2
0
Djurgardens IF
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
2 0
Riga
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
2
0
Riga
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
دینامو تفلیس
0 2