لیگ قهرمانان اروپا

2020-2021
گروهی
گروه A
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
ردبول سالزبورگ
- -
لوکوموتیو مسکو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
ردبول سالزبورگ
-
-
لوکوموتیو مسکو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بایرن مونیخ
- -
اتلتیکو مادرید
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بایرن مونیخ
-
-
اتلتیکو مادرید
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 20:25
لوکوموتیو مسکو
- -
بایرن مونیخ
۶ آبان ۱۳۹۹ 20:25
لوکوموتیو مسکو
-
-
بایرن مونیخ
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
اتلتیکو مادرید
- -
ردبول سالزبورگ
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
اتلتیکو مادرید
-
-
ردبول سالزبورگ
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
- -
اتلتیکو مادرید
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
-
-
اتلتیکو مادرید
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
- -
بایرن مونیخ
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
-
-
بایرن مونیخ
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
- -
ردبول سالزبورگ
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
-
-
ردبول سالزبورگ
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
- -
لوکوموتیو مسکو
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
-
-
لوکوموتیو مسکو
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
- -
ردبول سالزبورگ
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لوکوموتیو مسکو
-
-
ردبول سالزبورگ
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
- -
بایرن مونیخ
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اتلتیکو مادرید
-
-
بایرن مونیخ
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
- -
لوکوموتیو مسکو
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بایرن مونیخ
-
-
لوکوموتیو مسکو
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
- -
اتلتیکو مادرید
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
ردبول سالزبورگ
-
-
اتلتیکو مادرید
گروه B
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
رئال مادرید
- -
شاختار دونتسک
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 20:25
رئال مادرید
-
-
شاختار دونتسک
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
اینترمیلان
- -
بوروسیا مونشن گلادباخ
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
اینترمیلان
-
-
بوروسیا مونشن گلادباخ
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 20:25
شاختار دونتسک
- -
اینترمیلان
۶ آبان ۱۳۹۹ 20:25
شاختار دونتسک
-
-
اینترمیلان
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
- -
رئال مادرید
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
-
-
رئال مادرید
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
- -
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
-
-
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
- -
اینترمیلان
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
-
-
اینترمیلان
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
بوروسیا مونشن گلادباخ
- -
شاختار دونتسک
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
بوروسیا مونشن گلادباخ
-
-
شاختار دونتسک
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
- -
رئال مادرید
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
-
-
رئال مادرید
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
- -
رئال مادرید
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 21:25
شاختار دونتسک
-
-
رئال مادرید
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
- -
اینترمیلان
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا مونشن گلادباخ
-
-
اینترمیلان
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
- -
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رئال مادرید
-
-
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
- -
شاختار دونتسک
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
اینترمیلان
-
-
شاختار دونتسک
گروه C
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
منچستر سیتی
- -
پورتو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
منچستر سیتی
-
-
پورتو
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
- -
مارسی
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
-
-
مارسی
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
پورتو
- -
المپیاکوس
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
پورتو
-
-
المپیاکوس
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
مارسی
- -
منچستر سیتی
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
مارسی
-
-
منچستر سیتی
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
- -
المپیاکوس
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
-
-
المپیاکوس
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
- -
مارسی
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
-
-
مارسی
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
المپیاکوس
- -
منچستر سیتی
۵ آذر ۱۳۹۹ 21:25
المپیاکوس
-
-
منچستر سیتی
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
- -
پورتو
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
-
-
پورتو
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
- -
منچستر سیتی
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پورتو
-
-
منچستر سیتی
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
- -
المپیاکوس
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
مارسی
-
-
المپیاکوس
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
- -
مارسی
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر سیتی
-
-
مارسی
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
المپیاکوس
- -
پورتو
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 23:30
المپیاکوس
-
-
پورتو
گروه D
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
میتیلند
- -
آتالانتا
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
میتیلند
-
-
آتالانتا
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
آژاکس
- -
لیورپول
۳۰ مهر ۱۳۹۹ 22:30
آژاکس
-
-
لیورپول
هفته 2
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
لیورپول
- -
میتیلند
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
لیورپول
-
-
میتیلند
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
آتالانتا
- -
آژاکس
۶ آبان ۱۳۹۹ 22:30
آتالانتا
-
-
آژاکس
هفته 3
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
میتیلند
- -
آژاکس
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
میتیلند
-
-
آژاکس
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
- -
لیورپول
۱۳ آبان ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
-
-
لیورپول
هفته 4
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
- -
آتالانتا
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
-
-
آتالانتا
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آژاکس
- -
میتیلند
۵ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آژاکس
-
-
میتیلند
هفته 5
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
- -
آژاکس
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لیورپول
-
-
آژاکس
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
- -
میتیلند
۱۱ آذر ۱۳۹۹ 23:30
آتالانتا
-
-
میتیلند
هفته 6
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
- -
آتالانتا
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
آژاکس
-
-
آتالانتا
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
میتیلند
- -
لیورپول
۱۹ آذر ۱۳۹۹ 21:25
میتیلند
-
-
لیورپول
گروه E
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
چلسی
- -
سویا
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
چلسی
-
-
سویا
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
رن
- -
کراسنودار
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
رن
-
-
کراسنودار
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
- -
چلسی
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
-
-
چلسی
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
- -
رن
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
-
-
رن
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
- -
کراسنودار
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
سویا
-
-
کراسنودار
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
- -
رن
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
-
-
رن
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
- -
سویا
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
-
-
سویا
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
رن
- -
چلسی
۴ آذر ۱۳۹۹ 21:25
رن
-
-
چلسی
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
- -
رن
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
کراسنودار
-
-
رن
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
سویا
- -
چلسی
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
سویا
-
-
چلسی
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
- -
کراسنودار
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
چلسی
-
-
کراسنودار
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رن
- -
سویا
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
رن
-
-
سویا
گروه F
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
زنیت سن پترزبورگ
- -
بروخه
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
زنیت سن پترزبورگ
-
-
بروخه
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لاتزیو
- -
بوروسیا دورتموند
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لاتزیو
-
-
بوروسیا دورتموند
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
- -
زنیت سن پترزبورگ
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
-
-
زنیت سن پترزبورگ
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
- -
لاتزیو
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
-
-
لاتزیو
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
- -
لاتزیو
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
-
-
لاتزیو
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
- -
بوروسیا دورتموند
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
-
-
بوروسیا دورتموند
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لاتزیو
- -
زنیت سن پترزبورگ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لاتزیو
-
-
زنیت سن پترزبورگ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
- -
بروخه
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
-
-
بروخه
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
- -
لاتزیو
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بوروسیا دورتموند
-
-
لاتزیو
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
- -
زنیت سن پترزبورگ
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بروخه
-
-
زنیت سن پترزبورگ
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
- -
بوروسیا دورتموند
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
زنیت سن پترزبورگ
-
-
بوروسیا دورتموند
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لاتزیو
- -
بروخه
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 21:25
لاتزیو
-
-
بروخه
گروه G
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
دیناموکیف
- -
یوونتوس
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 20:25
دیناموکیف
-
-
یوونتوس
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بارسلونا
- -
فرانس واروژ
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
بارسلونا
-
-
فرانس واروژ
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
- -
بارسلونا
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
-
-
بارسلونا
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
- -
دیناموکیف
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
-
-
دیناموکیف
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
- -
دیناموکیف
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
-
-
دیناموکیف
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
- -
یوونتوس
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
-
-
یوونتوس
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
- -
فرانس واروژ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
-
-
فرانس واروژ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
- -
بارسلونا
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
-
-
بارسلونا
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
- -
دیناموکیف
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
یوونتوس
-
-
دیناموکیف
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
- -
بارسلونا
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
فرانس واروژ
-
-
بارسلونا
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
- -
یوونتوس
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
بارسلونا
-
-
یوونتوس
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
- -
فرانس واروژ
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
دیناموکیف
-
-
فرانس واروژ
گروه H
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاری سن ژرمن
- -
منچستر یونایتد
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاری سن ژرمن
-
-
منچستر یونایتد
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لایپزیگ
- -
استانبول باشاک شهیر
۲۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
لایپزیگ
-
-
استانبول باشاک شهیر
هفته 2
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
- -
پاری سن ژرمن
۷ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
-
-
پاری سن ژرمن
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
- -
لایپزیگ
۷ آبان ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
-
-
لایپزیگ
هفته 3
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
- -
منچستر یونایتد
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
-
-
منچستر یونایتد
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
- -
پاری سن ژرمن
۱۴ آبان ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
-
-
پاری سن ژرمن
هفته 4
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
- -
لایپزیگ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
-
-
لایپزیگ
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
- -
استانبول باشاک شهیر
۴ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
-
-
استانبول باشاک شهیر
هفته 5
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
- -
لایپزیگ
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 21:25
استانبول باشاک شهیر
-
-
لایپزیگ
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
- -
پاری سن ژرمن
۱۲ آذر ۱۳۹۹ 23:30
منچستر یونایتد
-
-
پاری سن ژرمن
هفته 6
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
- -
استانبول باشاک شهیر
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
پاری سن ژرمن
-
-
استانبول باشاک شهیر
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
- -
منچستر یونایتد
۱۸ آذر ۱۳۹۹ 23:30
لایپزیگ
-
-
منچستر یونایتد
پلی آف
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
خنت
1 2
دیناموکیف
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
خنت
1
2
دیناموکیف
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
دیناموکیف
3 0
خنت
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
دیناموکیف
3
0
خنت
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مکابی تل آویو
1 2
ردبول سالزبورگ
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مکابی تل آویو
1
2
ردبول سالزبورگ
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
ردبول سالزبورگ
3 1
مکابی تل آویو
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
ردبول سالزبورگ
3
1
مکابی تل آویو
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
کراسنودار
2 1
پاوک
۱ مهر ۱۳۹۹ 22:30
کراسنودار
2
1
پاوک
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
1 2
کراسنودار
۹ مهر ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
1
2
کراسنودار
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مولده
3 3
فرانس واروژ
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
مولده
3
3
فرانس واروژ
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
فرانس واروژ
0 0
مولده
۸ مهر ۱۳۹۹ 22:30
فرانس واروژ
0
0
مولده
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
2 0
اومونیا نیکوزیا
۲ مهر ۱۳۹۹ 22:30
المپیاکوس
2
0
اومونیا نیکوزیا
مقدماتی سوم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
میتیلند
3 0
یانگ بویز
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
میتیلند
3
0
یانگ بویز
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
2 1
بنفیکا
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
پاوک
2
1
بنفیکا
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
خنت
2 1
راپید وین
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:00
خنت
2
1
راپید وین
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
اومونیا نیکوزیا
1 1
ستاره سرخ بلگراد
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
اومونیا نیکوزیا
1
1
ستاره سرخ بلگراد
پنالتی ها 4-2
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2 1
دینامو زاگرب
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2
1
دینامو زاگرب
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
قره باغ
0 0
مولده
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
قره باغ
0
0
مولده
پنالتی ها 5-6
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
1 0
دینامو برست
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
1
0
دینامو برست
مقدماتی دوم
۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
1 2
فرانس واروژ
۵ شهریور ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
1
2
فرانس واروژ
۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Tirana
0 1
ستاره سرخ بلگراد
۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Tirana
0
1
ستاره سرخ بلگراد
۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:00
آلکمار
3 1
پلژن
۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:00
آلکمار
3
1
پلژن
در وقتهای اضافه
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Suduva Marijampole
0 3
مکابی تل آویو
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Suduva Marijampole
0
3
مکابی تل آویو
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Celje
1 2
مولده
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
Celje
1
2
مولده
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
2 1
Sheriff Tiraspol
۵ شهریور ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
2
1
Sheriff Tiraspol
۵ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
لوکوموتیو زاگرب
0 1
راپید وین
۵ شهریور ۱۳۹۹ 21:30
لوکوموتیو زاگرب
0
1
راپید وین
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:00
لودوگورتس
0 1
میتیلند
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:00
لودوگورتس
0
1
میتیلند
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
کلوژ
2 2
دینامو زاگرب
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
کلوژ
2
2
دینامو زاگرب
پنالتی ها 5-6
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Legia Warszawa
0 2
اومونیا نیکوزیا
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
Legia Warszawa
0
2
اومونیا نیکوزیا
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
2 1
FK Sarajevo
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
2
1
FK Sarajevo
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:45
یانگ بویز
3 1
KI Klaksvik
۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:45
یانگ بویز
3
1
KI Klaksvik
مقدماتی اول
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
KI Klaksvik
3 0
Slovan Bratislava
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
KI Klaksvik
3
0
Slovan Bratislava
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:00
Drita
2 1
Inter Club d’Escaldes
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:00
Drita
2
1
Inter Club d’Escaldes
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
Drita
0 3
Linfield
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
Drita
0
3
Linfield
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
4 0
Sileks
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
قره باغ
4
0
Sileks
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
Legia Warszawa
1 0
Linfield
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
Legia Warszawa
1
0
Linfield
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
6 3
FC Astana
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
دینامو برست
6
3
FC Astana
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
6 0
KR Reykjavik
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:15
سلتیک
6
0
KR Reykjavik
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
ستاره سرخ بلگراد
5 0
Europa
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
ستاره سرخ بلگراد
5
0
Europa
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 19:30
Ararat-Armenia
0 1
اومونیا نیکوزیا
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 19:30
Ararat-Armenia
0
1
اومونیا نیکوزیا
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
مولده
5 0
KuPS
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 20:30
مولده
5
0
KuPS
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:00
Flora Tallinn
1 1
Suduva Marijampole
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:00
Flora Tallinn
1
1
Suduva Marijampole
پنالتی ها 2-4
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2 0
Djurgardens IF
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
فرانس واروژ
2
0
Djurgardens IF
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
2 0
Riga
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
مکابی تل آویو
2
0
Riga
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
دینامو تفلیس
0 2
Tirana
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
دینامو تفلیس
0
2
Tirana
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
Celje
3 0
دوندالک
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 21:30
Celje
3
0
دوندالک
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
Sheriff Tiraspol
2 0
Fola Esch
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
Sheriff Tiraspol
2
0
Fola Esch
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
GAP Connah S Quay FC
0 2
FK Sarajevo
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
GAP Connah S Quay FC
0
2
FK Sarajevo
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
Buducnost Podgorica
1 3
لودوگورتس
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 22:30
Buducnost Podgorica
1
3
لودوگورتس
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
Floriana
0 2
کلوژ
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ 23:30
Floriana
0
2
کلوژ

دیدگاهتان را بنویسید

تقویم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

مسابقات پیش رو

۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
بایرن مونیخ
-
-
لوکوموتیو مسکو
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
ردبول سالزبورگ
-
-
اتلتیکو مادرید
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
رئال مادرید
-
-
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
اینترمیلان
-
-
شاختار دونتسک
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
منچستر سیتی
-
-
مارسی
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
المپیاکوس
-
-
پورتو
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 21:25
آژاکس
-
-
آتالانتا
۱۹ آذر ۱۳۹۹ - 21:25
میتیلند
-
-
لیورپول
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
چلسی
-
-
کراسنودار
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - 23:30
رن
-
-
سویا

جدول گلزنان لیگ قهرمانان اروپا

جدول پاس گل لیگ قهرمانان اروپا

خشن ترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا

خشن ترین تیم های لیگ قهرمانان اروپا

P