لیگ ملتهای اروپا

2020-2021
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
لیگ A گروه 1
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ م م پ پ
6
3
3
0
7
2
5
12
2
ش م م پ پ
6
3
2
1
7
4
3
11
3
پ م پ ش ش
6
2
1
3
6
6
0
7
4
ش م ش ش ش
6
0
2
4
3
11
-8
2
صعود سقوط
لیگ A گروه 2
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ ش پ پ پ
6
5
0
1
16
6
10
15
2
م پ پ پ ش
6
3
1
2
8
7
1
10
3
م پ ش ش پ
6
3
1
2
7
4
3
10
4
ش ش ش ش ش
6
0
0
6
3
17
-14
0
صعود سقوط
لیگ A گروه 3
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ م پ پ پ
6
5
1
0
12
5
7
16
2
پ م پ ش پ
6
4
1
1
12
4
8
13
3
ش پ ش ش ش
6
1
0
5
9
16
-7
3
4
ش ش ش پ ش
6
1
0
5
5
13
-8
3
صعود سقوط
لیگ A گروه 4
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ ش م پ
6
3
2
1
13
3
10
11
2
م پ م پ ش
6
2
3
1
10
13
-3
9
3
پ ش ش پ ش
>
5
2
0
3
5
10
-5
6
4
ش م ش م م
>
5
0
3
2
6
8
-2
3
صعود سقوط
لیگ B گروه 1
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
ش پ پ پ م
6
4
1
1
9
6
3
13
2
ش پ پ پ م
>
5
3
1
1
12
4
8
10
3
م پ ش ش م
>
5
1
2
2
5
9
-4
5
4
ش ش ش ش م
6
0
2
4
4
11
-7
2
صعود سقوط
لیگ B گروه 2
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
ش پ ش پ پ
6
4
0
2
9
5
4
12
2
پ پ پ ش ش
6
3
1
2
5
4
1
10
3
م ش پ ش پ
6
2
2
2
7
7
0
8
4
م ش ش پ ش
6
1
1
4
5
10
-5
4
صعود سقوط
لیگ B گروه 3
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
ش پ م م پ
6
3
2
1
7
4
3
11
2
پ م م ش ش
6
2
2
2
9
12
-3
8
3
م ش م م پ
6
1
3
2
9
7
2
6
4
م م م پ ش
6
1
3
2
6
8
-2
6
صعود سقوط
لیگ B گروه 4
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ م پ پ پ
6
5
1
0
7
1
6
16
2
پ پ پ پ ش
6
4
0
2
7
5
2
12
3
ش م ش ش م
6
0
3
3
1
4
-3
3
4
ش ش ش ش م
6
0
2
4
2
7
-5
2
صعود سقوط
لیگ C گروه 1
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ ش م پ
6
4
1
1
10
2
8
13
2
ش پ پ ش م
6
3
1
2
7
5
2
10
3
پ ش م م م
6
1
3
2
2
4
-2
6
4
ش ش م پ ش
6
1
1
4
2
10
-8
4
صعود سقوط
لیگ C گروه 2
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ م م پ پ
6
3
2
1
9
6
3
11
2
م م م پ ش
6
2
3
1
9
8
1
9
3
م م م ش م
6
1
4
1
6
6
0
7
4
ش م م ش م
6
0
3
3
5
9
-4
3
صعود سقوط
لیگ C گروه 3
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ پ پ م
6
4
2
0
8
1
7
14
2
پ پ م پ م
6
3
3
0
6
1
5
12
3
ش ش م ش پ
6
1
2
3
4
6
-2
5
4
ش ش ش ش ش
6
0
1
5
1
11
-10
1
صعود سقوط
لیگ C گروه 4
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
ش م م پ پ
6
3
2
1
8
4
4
11
2
پ م پ پ ش
6
3
1
2
10
8
2
10
3
پ م م ش پ
6
2
2
2
5
7
-2
8
4
ش م ش ش ش
6
1
1
4
5
9
-4
4
صعود سقوط
لیگ D گروه 1
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ م پ م م
6
3
3
0
9
5
4
12
2
م م پ پ م
6
2
3
1
8
6
2
9
3
م م ش م پ
6
1
4
1
8
4
4
7
4
ش م ش ش ش
6
0
2
4
1
11
-10
2
صعود
لیگ D گروه 2
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
پ پ م م
4
2
2
0
3
1
2
8
2
پ ش م م
4
1
2
1
3
2
1
5
3
ش ش م م
4
0
2
2
0
3
-3
2
صعود
ایتالیا
هلند
لهستان
بوسنی و هرزگویین
1 ایتالیا 1–1 2–0 1–1
2 هلند 0–1 1–0 3–1
3 لهستان 0–0 1–2 3–0
4 بوسنی و هرزگویین 0–2 0–0 1–2
بلژیک
دانمارک
انگلستان
ایسلند
1 بلژیک 4–2 2–0 5–1
2 دانمارک 0–2 0–0 2–1
3 انگلستان 2–1 0–1 4–0
4 ایسلند 1–2 0–3 0–1
فرانسه
پرتغال
کرواسی
سوئد
1 فرانسه 0–0 4–2 4–2
2 پرتغال 0–1 4–1 3–0
3 کرواسی 1–2 2–3 2–1
4 سوئد 0–1 0–2 2–1
اسپانیا
آلمان
اکراین
سوئیس
1 اسپانیا 6–0 4–0 1–0
2 آلمان 1–1 3–1 3–3
3 اکراین 1–0 1–2 2–1
4 سوئیس 1–1 1–1
اتریش
نروژ
رومانی
ایرلند شمالی
1 اتریش 1–1 2–3 2–1
2 نروژ 1–2 4–0 1–0
3 رومانی 0–1 1–1
4 ایرلند شمالی 0–1 1–5 1–1
جمهوری چک
اسکاتلند
اسرائیل
اسلواکی
1 جمهوری چک 1–2 1–0 2–0
2 اسکاتلند 1–0 1–1 1–0
3 اسرائیل 1–2 1–0 1–1
4 اسلواکی 1–3 1–0 2–3
مجارستان
روسیه
صربستان
ترکیه
1 مجارستان 2–3 1–1 2–0
2 روسیه 0–0 3–1 1–1
3 صربستان 0–1 5–0 0–0
4 ترکیه 0–1 3–2 2–2
ولز
فنلاند
جمهوری ایرلند
بلغارستان
1 ولز 3–1 1–0 1–0
2 فنلاند 0–1 1–0 2–0
3 جمهوری ایرلند 0–0 0–1 0–0
4 بلغارستان 0–1 1–2 1–1
مونته نگرو
لوگزامبورگ
آذربایجان
قبرس
1 مونته نگرو 1–2 2–0 4–0
2 لوگزامبورگ 0–1 0–0 2–0
3 آذربایجان 0–0 1–2 0–0
4 قبرس 0–2 2–1 0–1
ارمنستان
مقدونیه
گرجستان
استونی
1 ارمنستان 1–0 2–2 2–0
2 مقدونیه 2–1 1–1 2–1
3 گرجستان 1–2 1–1 0–0
4 استونی 1–1 3–3 0–1
اسلوونی
یونان
کوزوو
مولداوی
1 اسلوونی 0–0 2–1 1–0
2 یونان 0–0 0–0 2–0
3 کوزوو 0–1 1–2 1–0
4 مولداوی 0–4 0–2 1–1
آلبانی
بلاروس
لیتوانی
قزاقستان
1 آلبانی 3–2 0–1 3–1
2 بلاروس 0–2 2–0 2–0
3 لیتوانی 0–0 2–2 0–2
4 قزاقستان 0–0 1–2 1–2
جزایر فارو
مالت
لتونی
آندورا
1 جزایر فارو 3–2 1–1 2–0
2 مالت 1–1 1–1 3–1
3 لتونی 1–1 0–1 0–0
4 آندورا 0–1 0–0 0–5
جبل ‌الطارق
لیختن اشتاین
سن مارینو
1 جبل ‌الطارق 1–1 1–0
2 لیختن اشتاین 0–1 0–0
3 سن مارینو 0–0 0–2
جدول بازی جوانمردانه
# باشگاهها امتیاز
1 2 0 0 2
2 5 0 0 5
3 6 0 0 6
4 7 0 0 7
5 7 0 0 7
6 7 0 0 7
7 8 0 0 8
8 8 0 0 8
9 8 0 0 8
10 9 0 0 9
11 9 0 0 9
12 8 1 0 10
13 10 0 0 10
14 10 0 0 10
15 7 2 0 11
16 11 0 0 11
17 11 0 0 11
18 11 0 0 11
19 12 0 0 12
20 12 0 0 12
21 10 1 0 12
22 11 1 0 13
23 8 0 1 13
24 14 0 0 14
25 14 0 0 14
26 14 0 0 14
27 14 0 0 14
28 10 2 0 14
29 11 2 0 15
30 10 0 1 15
31 15 0 0 15
32 15 0 0 15
33 15 0 0 15
34 12 2 0 16
35 16 0 0 16
36 14 1 0 16
37 14 1 0 16
38 11 0 1 16
39 16 0 0 16
40 11 0 1 16
41 11 0 1 16
42 14 1 0 16
43 17 0 0 17
44 17 0 0 17
45 16 1 0 18
46 16 1 0 18
47 13 0 1 18
48 17 1 0 19
49 14 0 1 19
50 14 0 1 19
51 12 1 1 19
52 18 1 0 20
53 16 0 1 21
54 14 1 1 21
55 17 0 1 22
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
هفته 1
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
لتونی
0 0
آندورا
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
لتونی
0
0
آندورا
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
آلمان
1 1
اسپانیا
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
آلمان
1
1
اسپانیا
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اکراین
2 1
سوئیس
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اکراین
2
1
سوئیس
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
روسیه
3 1
صربستان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
روسیه
3
1
صربستان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
ترکیه
0 1
مجارستان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
ترکیه
0
1
مجارستان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بلغارستان
1 1
جمهوری ایرلند
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بلغارستان
1
1
جمهوری ایرلند
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
فنلاند
0 1
ولز
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
فنلاند
0
1
ولز
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
مولداوی
1 1
کوزوو
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
مولداوی
1
1
کوزوو
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسلوونی
0 0
یونان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسلوونی
0
0
یونان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
جزایر فارو
3 2
مالت
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
جزایر فارو
3
2
مالت
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
لیتوانی
0 2
قزاقستان
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
لیتوانی
0
2
قزاقستان
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
ایتالیا
1 1
بوسنی و هرزگویین
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
ایتالیا
1
1
بوسنی و هرزگویین
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
هلند
1 0
لهستان
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
هلند
1
0
لهستان
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
نروژ
1 2
اتریش
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
نروژ
1
2
اتریش
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
رومانی
1 1
ایرلند شمالی
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
رومانی
1
1
ایرلند شمالی
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسکاتلند
1 1
اسرائیل
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسکاتلند
1
1
اسرائیل
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسلواکی
1 3
جمهوری چک
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسلواکی
1
3
جمهوری چک
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بلاروس
0 2
آلبانی
۱۴ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بلاروس
0
2
آلبانی
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
مقدونیه
2 1
ارمنستان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
مقدونیه
2
1
ارمنستان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
جبل ‌الطارق
1 0
سن مارینو
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
جبل ‌الطارق
1
0
سن مارینو
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
ایسلند
0 1
انگلستان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
ایسلند
0
1
انگلستان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
آذربایجان
1 2
لوگزامبورگ
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
آذربایجان
1
2
لوگزامبورگ
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
قبرس
0 2
مونته نگرو
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
قبرس
0
2
مونته نگرو
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
استونی
0 1
گرجستان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
استونی
0
1
گرجستان
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
دانمارک
0 2
بلژیک
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
دانمارک
0
2
بلژیک
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
پرتغال
4 1
کرواسی
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
پرتغال
4
1
کرواسی
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سوئد
0 1
فرانسه
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سوئد
0
1
فرانسه
هفته 2
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
ولز
1 0
بلغارستان
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
ولز
1
0
بلغارستان
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
آندورا
0 1
جزایر فارو
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 16:30
آندورا
0
1
جزایر فارو
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
مجارستان
2 3
روسیه
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
مجارستان
2
3
روسیه
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
جمهوری ایرلند
0 1
فنلاند
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
جمهوری ایرلند
0
1
فنلاند
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
اسلوونی
1 0
مولداوی
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
اسلوونی
1
0
مولداوی
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسپانیا
4 0
اکراین
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسپانیا
4
0
اکراین
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سوئیس
1 1
آلمان
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سوئیس
1
1
آلمان
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
صربستان
0 0
ترکیه
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
صربستان
0
0
ترکیه
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
کوزوو
1 2
یونان
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
کوزوو
1
2
یونان
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
مالت
1 1
لتونی
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
مالت
1
1
لتونی
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 17:30
قزاقستان
1 2
بلاروس
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 17:30
قزاقستان
1
2
بلاروس
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بوسنی و هرزگویین
1 2
لهستان
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بوسنی و هرزگویین
1
2
لهستان
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
هلند
0 1
ایتالیا
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
هلند
0
1
ایتالیا
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اتریش
2 3
رومانی
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اتریش
2
3
رومانی
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
ایرلند شمالی
1 5
نروژ
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
ایرلند شمالی
1
5
نروژ
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
جمهوری چک
1 2
اسکاتلند
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
جمهوری چک
1
2
اسکاتلند
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسرائیل
1 1
اسلواکی
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
اسرائیل
1
1
اسلواکی
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
آلبانی
0 1
لیتوانی
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
آلبانی
0
1
لیتوانی
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
ارمنستان
2 0
استونی
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
ارمنستان
2
0
استونی
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
گرجستان
1 1
مقدونیه
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
گرجستان
1
1
مقدونیه
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بلژیک
5 1
ایسلند
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
بلژیک
5
1
ایسلند
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
دانمارک
0 0
انگلستان
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
دانمارک
0
0
انگلستان
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
فرانسه
4 2
کرواسی
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
فرانسه
4
2
کرواسی
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سوئد
0 2
پرتغال
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سوئد
0
2
پرتغال
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
قبرس
0 1
آذربایجان
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
قبرس
0
1
آذربایجان
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
لوگزامبورگ
0 1
مونته نگرو
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
لوگزامبورگ
0
1
مونته نگرو
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سن مارینو
0 2
لیختن اشتاین
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:15
سن مارینو
0
2
لیختن اشتاین
هفته 3
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 16:30
لوگزامبورگ
2 0
قبرس
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 16:30
لوگزامبورگ
2
0
قبرس
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 16:30
مونته نگرو
2 0
آذربایجان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 16:30
مونته نگرو
2
0
آذربایجان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لیختن اشتاین
0 1
جبل ‌الطارق
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لیختن اشتاین
0
1
جبل ‌الطارق
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 19:30
جزایر فارو
1 1
لتونی
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 19:30
جزایر فارو
1
1
لتونی
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسپانیا
1 0
سوئیس
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسپانیا
1
0
سوئیس
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اکراین
1 2
آلمان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اکراین
1
2
آلمان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 22:15
آندورا
0 0
مالت
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 22:15
آندورا
0
0
مالت
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 16:30
جمهوری ایرلند
0 0
ولز
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 16:30
جمهوری ایرلند
0
0
ولز
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 16:30
قزاقستان
0 0
آلبانی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 16:30
قزاقستان
0
0
آلبانی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
بوسنی و هرزگویین
0 0
هلند
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
بوسنی و هرزگویین
0
0
هلند
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
انگلستان
2 1
بلژیک
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
انگلستان
2
1
بلژیک
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
کرواسی
2 1
سوئد
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
کرواسی
2
1
سوئد
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
نروژ
4 0
رومانی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
نروژ
4
0
رومانی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
فنلاند
2 0
بلغارستان
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
فنلاند
2
0
بلغارستان
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
ارمنستان
2 2
گرجستان
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
ارمنستان
2
2
گرجستان
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
استونی
3 3
مقدونیه
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
استونی
3
3
مقدونیه
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لیتوانی
2 2
بلاروس
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لیتوانی
2
2
بلاروس
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
لهستان
0 0
ایتالیا
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
لهستان
0
0
ایتالیا
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایسلند
0 3
دانمارک
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایسلند
0
3
دانمارک
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
فرانسه
0 0
پرتغال
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
فرانسه
0
0
پرتغال
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایرلند شمالی
0 1
اتریش
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایرلند شمالی
0
1
اتریش
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسرائیل
1 2
جمهوری چک
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسرائیل
1
2
جمهوری چک
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسکاتلند
1 0
اسلواکی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسکاتلند
1
0
اسلواکی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
روسیه
1 1
ترکیه
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
روسیه
1
1
ترکیه
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
صربستان
0 1
مجارستان
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
صربستان
0
1
مجارستان
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
یونان
2 0
مولداوی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
یونان
2
0
مولداوی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
کوزوو
0 1
اسلوونی
۲۰ مهر ۱۳۹۹ 22:15
کوزوو
0
1
اسلوونی
هفته 4
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 19:30
آذربایجان
0 0
قبرس
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 19:30
آذربایجان
0
0
قبرس
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لتونی
0 1
مالت
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لتونی
0
1
مالت
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
آلمان
3 3
سوئیس
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
آلمان
3
3
سوئیس
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اکراین
1 0
اسپانیا
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اکراین
1
0
اسپانیا
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
مونته نگرو
1 2
لوگزامبورگ
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
مونته نگرو
1
2
لوگزامبورگ
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
لیختن اشتاین
0 0
سن مارینو
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
لیختن اشتاین
0
0
سن مارینو
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
جزایر فارو
2 0
آندورا
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 22:15
جزایر فارو
2
0
آندورا
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 19:30
فنلاند
1 0
جمهوری ایرلند
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 19:30
فنلاند
1
0
جمهوری ایرلند
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لیتوانی
0 0
آلبانی
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 19:30
لیتوانی
0
0
آلبانی
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایتالیا
1 1
هلند
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایتالیا
1
1
هلند
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
لهستان
3 0
بوسنی و هرزگویین
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
لهستان
3
0
بوسنی و هرزگویین
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
انگلستان
0 1
دانمارک
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
انگلستان
0
1
دانمارک
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایسلند
1 2
بلژیک
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ایسلند
1
2
بلژیک
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
کرواسی
1 2
فرانسه
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
کرواسی
1
2
فرانسه
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
پرتغال
3 0
سوئد
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
پرتغال
3
0
سوئد
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسکاتلند
1 0
جمهوری چک
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسکاتلند
1
0
جمهوری چک
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
نروژ
1 0
ایرلند شمالی
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
نروژ
1
0
ایرلند شمالی
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
رومانی
0 1
اتریش
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
رومانی
0
1
اتریش
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسلواکی
2 3
اسرائیل
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
اسلواکی
2
3
اسرائیل
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
روسیه
0 0
مجارستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
روسیه
0
0
مجارستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ترکیه
2 2
صربستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
ترکیه
2
2
صربستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
بلغارستان
0 1
ولز
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
بلغارستان
0
1
ولز
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
استونی
1 1
ارمنستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
استونی
1
1
ارمنستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
مقدونیه
1 1
گرجستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
مقدونیه
1
1
گرجستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
یونان
0 0
کوزوو
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
یونان
0
0
کوزوو
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
مولداوی
0 4
اسلوونی
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
مولداوی
0
4
اسلوونی
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
بلاروس
2 0
قزاقستان
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 22:15
بلاروس
2
0
قزاقستان
هفته 5
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 17:30
سن مارینو
0 0
جبل ‌الطارق
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 17:30
سن مارینو
0
0
جبل ‌الطارق
| Stadio Olimpico di Serravalle
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 17:30
مالت
3 1
آندورا
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 17:30
مالت
3
1
آندورا
| Ta'Qali National Stadium
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
آذربایجان
0 0
مونته نگرو
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
آذربایجان
0
0
مونته نگرو
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
قبرس
2 1
لوگزامبورگ
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
قبرس
2
1
لوگزامبورگ
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
لتونی
1 1
جزایر فارو
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
لتونی
1
1
جزایر فارو
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
پرتغال
0 1
فرانسه
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
پرتغال
0
1
فرانسه
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
سوئد
2 1
کرواسی
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
سوئد
2
1
کرواسی
| Friends Arena
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
آلمان
3 1
اکراین
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
آلمان
3
1
اکراین
| Red Bull Arena
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
سوئیس
1 1
اسپانیا
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 23:15
سوئیس
1
1
اسپانیا
| St. Jakob-Park
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 17:30
اسلواکی
1 0
اسکاتلند
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 17:30
اسلواکی
1
0
اسکاتلند
| City Arena Trnava
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 17:30
مقدونیه
2 1
استونی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 17:30
مقدونیه
2
1
استونی
| Toše Proeski Arena
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
هلند
3 1
بوسنی و هرزگویین
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
هلند
3
1
بوسنی و هرزگویین
| Johan Cruijff Arena
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
بلغارستان
1 2
فنلاند
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
بلغارستان
1
2
فنلاند
| Stadion Vasil Levski
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
ولز
1 0
جمهوری ایرلند
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
ولز
1
0
جمهوری ایرلند
| Cardiff City Stadium
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
ترکیه
3 2
روسیه
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
ترکیه
3
2
روسیه
| Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
بلاروس
2 0
لیتوانی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
بلاروس
2
0
لیتوانی
| Stadyen Dynama
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
آلبانی
3 1
قزاقستان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
آلبانی
3
1
قزاقستان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
گرجستان
1 2
ارمنستان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 20:30
گرجستان
1
2
ارمنستان
| Boris Paichadze Dinamo Arena
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
بلژیک
2 0
انگلستان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
بلژیک
2
0
انگلستان
| King Power at Den Dreef Stadion
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
دانمارک
2 1
ایسلند
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
دانمارک
2
1
ایسلند
| Telia Parken
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
ایتالیا
2 0
لهستان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
ایتالیا
2
0
لهستان
| MAPEI Stadium - Città del Tricolore
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
جمهوری چک
1 0
اسرائیل
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
جمهوری چک
1
0
اسرائیل
| Doosan Aréna
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
اتریش
2 1
ایرلند شمالی
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
اتریش
2
1
ایرلند شمالی
| Ernst-Happel-Stadion
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مجارستان
1 1
صربستان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مجارستان
1
1
صربستان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مولداوی
0 2
یونان
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مولداوی
0
2
یونان
| Stadionul Zimbru
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
اسلوونی
2 1
کوزوو
۲۵ آبان ۱۳۹۹ 23:15
اسلوونی
2
1
کوزوو
| Stadion Stožice
۲۶ آبان ۱۳۹۹ 00:15
رومانی
- -
نروژ
۲۶ آبان ۱۳۹۹ 00:15
رومانی
-
-
نروژ
هفته 6
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
جبل ‌الطارق
1 1
لیختن اشتاین
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
جبل ‌الطارق
1
1
لیختن اشتاین
| Victoria Stadium
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
کرواسی
2 3
پرتغال
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
کرواسی
2
3
پرتغال
| Stadion Poljud
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
فرانسه
4 2
سوئد
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
فرانسه
4
2
سوئد
| Stade de France
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
اسپانیا
6 0
آلمان
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
اسپانیا
6
0
آلمان
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
لوگزامبورگ
0 0
آذربایجان
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
لوگزامبورگ
0
0
آذربایجان
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مونته نگرو
4 0
قبرس
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مونته نگرو
4
0
قبرس
| Stadion Pod Goricom
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
آندورا
0 5
لتونی
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
آندورا
0
5
لتونی
| Estadi Nacional
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مالت
1 1
جزایر فارو
۲۷ آبان ۱۳۹۹ 23:15
مالت
1
1
جزایر فارو
| Ta'Qali National Stadium
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 00:15
سوئیس
- -
اکراین
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 00:15
سوئیس
-
-
اکراین
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 18:30
آلبانی
3 2
بلاروس
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 18:30
آلبانی
3
2
بلاروس
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 18:30
قزاقستان
1 2
لیتوانی
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 18:30
قزاقستان
1
2
لیتوانی