مقدماتی جام جهانی - آمریکای جنوبی

2020-2021
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
در شرف محرومیت
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ م پ پ م
>
13
11
2
0
27
4
23
35
2
م پ پ پ م
>
13
8
5
0
20
6
14
29
3
پ ش م پ پ
>
14
7
2
5
23
13
10
23
4
م م م ش م
>
14
3
8
3
16
17
-1
17
5
پ ش ش پ پ
>
14
5
2
7
15
20
-5
17
6
م ش ش ش ش
>
14
4
4
6
14
21
-7
16
7
ش پ پ پ ش
>
14
4
4
6
15
16
-1
16
8
ش پ پ ش پ
>
14
4
3
7
20
28
-8
15
9
م ش ش ش م
>
14
2
7
5
9
18
-9
13
10
ش پ ش ش ش
>
14
2
1
11
9
25
-16
7
سهمیه جام جهانی پلی آف
برزیل
آرژانتین
اکوادور
کلمبیا
پرو
اروگوئه
شیلی
بولیوی
پاراگوئه
ونزوئلا
1 برزیل 2–0 1–0 2–0 4–1 5–0 1–0
2 آرژانتین 0–0 1–0 1–0 3–0 1–1 3–0 1–1
3 اکوادور 6–1 1–2 4–2 0–0 3–0 2–0 1–0
4 کلمبیا 0–0 2–2 0–0 0–3 3–1 0–0 3–0
5 پرو 2–4 0–2 0–3 1–1 2–0 3–0 1–0
6 اروگوئه 0–2 0–1 1–0 0–0 2–1 4–2 0–0
7 شیلی 0–1 0–2 2–2 2–0 1–1 2–0 3–0
8 بولیوی 1–2 2–3 1–1 1–0 3–0 4–0 3–1
9 پاراگوئه 0–2 0–0 1–1 2–2 0–1 2–2 2–1
10 ونزوئلا 1–3 1–3 2–1 1–2 0–0 2–1 0–1
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
11201327426010541782615974264281362047464113
850132062108661681816771344089432651494532
7251423132726631842214959244861482040633347
5271415203333492192414056254557542538343116
4461414211915511742013946285569523640883176
4371420283233471642015253344967574333932674
4461415163925632052414948325863632847513977
3831416173626682221814352304561523139413228
275149183624571931812240184450363534542604
2111149253221631991713643324656543235222890
جدول بازی جوانمردانه
# باشگاهها امتیاز
1 21 0 0 21
2 19 0 1 24
3 26 0 0 26
4 27 1 1 34
5 32 1 1 39
6 36 2 0 40
7 36 1 1 43
8 32 1 2 44
9 33 1 2 45
10 39 1 1 46
بیشترین ارتکاب به خطا (تعداد بازی)
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
هفته 1
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 02:00
پاراگوئه
2 2
پرو
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 02:00
پاراگوئه
2
2
پرو
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 02:15
اروگوئه
2 1
شیلی
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 02:15
اروگوئه
2
1
شیلی
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 04:00
آرژانتین
1 0
اکوادور
۱۸ مهر ۱۳۹۹ 04:00
آرژانتین
1
0
اکوادور
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 03:00
کلمبیا
3 0
ونزوئلا
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 03:00
کلمبیا
3
0
ونزوئلا
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 04:00
برزیل
5 0
بولیوی
۱۹ مهر ۱۳۹۹ 04:00
برزیل
5
0
بولیوی
هفته 2
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 23:30
بولیوی
1 2
آرژانتین
۲۲ مهر ۱۳۹۹ 23:30
بولیوی
1
2
آرژانتین
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 00:30
اکوادور
4 2
اروگوئه
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 00:30
اکوادور
4
2
اروگوئه
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 01:30
ونزوئلا
0 1
پاراگوئه
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 01:30
ونزوئلا
0
1
پاراگوئه
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 03:30
پرو
2 4
برزیل
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 03:30
پرو
2
4
برزیل
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 04:00
شیلی
2 2
کلمبیا
۲۳ مهر ۱۳۹۹ 04:00
شیلی
2
2
کلمبیا
هفته 3
۲۲ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بولیوی
2 3
اکوادور
۲۲ آبان ۱۳۹۹ 23:30
بولیوی
2
3
اکوادور
| Estadio Hernando Siles
۲۳ آبان ۱۳۹۹ 03:30
آرژانتین
1 1
پاراگوئه
۲۳ آبان ۱۳۹۹ 03:30
آرژانتین
1
1
پاراگوئه
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 00:00
کلمبیا
0 3
اروگوئه
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 00:00
کلمبیا
0
3
اروگوئه
| Estadio Metropolitano Roberto Meléndez
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 02:30
شیلی
2 0
پرو
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 02:30
شیلی
2
0
پرو
| Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 04:00
برزیل
1 0
ونزوئلا
۲۴ آبان ۱۳۹۹ 04:00
برزیل
1
0
ونزوئلا
هفته 4
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 00:30
ونزوئلا
2 1
شیلی
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 00:30
ونزوئلا
2
1
شیلی
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 00:30
اکوادور
6 1
کلمبیا
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 00:30
اکوادور
6
1
کلمبیا
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 02:30
اروگوئه
0 2
برزیل
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 02:30
اروگوئه
0
2
برزیل
| Estadio Centenario
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 02:30
پاراگوئه
2 2
بولیوی
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 02:30
پاراگوئه
2
2
بولیوی
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 04:00
پرو
0 2
آرژانتین
۲۸ آبان ۱۳۹۹ 04:00
پرو
0
2
آرژانتین
| Estadio Nacional de Lima
هفته 5
۱۸ مهر ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
1 0
پرو
۱۸ مهر ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
1
0
پرو
| Estadio Hernando Siles | داور: Guillermo Enrique Guerrero Alcivar
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 00:00
ونزوئلا
2 1
اکوادور
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 00:00
ونزوئلا
2
1
اکوادور
| Estadio Olímpico de la UCV | داور: Andres Cunha
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 00:30
کلمبیا
0 0
برزیل
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 00:30
کلمبیا
0
0
برزیل
| Estadio Metropolitano Roberto Meléndez | داور: Patricio Loustau
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
3 0
اروگوئه
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
3
0
اروگوئه
| Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti | داور: Roberto Tobar
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 03:30
شیلی
2 0
پاراگوئه
۱۹ مهر ۱۴۰۰ 03:30
شیلی
2
0
پاراگوئه
| Estadio Monumental David Arellano | داور: Nestor Pitana
هفته 6
۱۴ شهریور ۱۴۰۰
برزیل
- -
آرژانتین
۱۴ شهریور ۱۴۰۰
برزیل
-
-
آرژانتین
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 01:30
اکوادور
0 0
شیلی
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 01:30
اکوادور
0
0
شیلی
| داور: Facundo Tello
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
4 2
بولیوی
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
4
2
بولیوی
| داور: Eber Aquino
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
1 1
کلمبیا
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
1
1
کلمبیا
| داور: Raphael Claus
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 05:30
پرو
1 0
ونزوئلا
۱۵ شهریور ۱۴۰۰ 05:30
پرو
1
0
ونزوئلا
| Estadio Nacional de Lima | داور: Guillermo Enrique Guerrero Alcivar
هفته 7
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 00:30
بولیوی
3 1
ونزوئلا
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 00:30
بولیوی
3
1
ونزوئلا
| Estadio Hernando Siles | داور: Jhon Alexander Ospina Londono
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
0 0
پاراگوئه
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
0
0
پاراگوئه
| Estadio Centenario | داور: Wilmar Roldan
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 04:30
آرژانتین
1 1
شیلی
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 04:30
آرژانتین
1
1
شیلی
| Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti | داور: Jesus Valenzuela
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 06:30
پرو
0 3
کلمبیا
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ 06:30
پرو
0
3
کلمبیا
| Estadio Nacional de Lima | داور: Wilton Pereira Sampaio
۱۵ خرداد ۱۴۰۰ 05:00
برزیل
2 0
اکوادور
۱۵ خرداد ۱۴۰۰ 05:00
برزیل
2
0
اکوادور
| داور: Alexis Herrera
هفته 8
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 01:30
اکوادور
1 2
پرو
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 01:30
اکوادور
1
2
پرو
| داور: Esteban Ostojich
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 03:00
ونزوئلا
0 0
اروگوئه
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 03:00
ونزوئلا
0
0
اروگوئه
| داور: Anderson Daronco
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 03:30
کلمبیا
2 2
آرژانتین
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 03:30
کلمبیا
2
2
آرژانتین
| Estadio Metropolitano Roberto Meléndez | داور: Roberto Tobar
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 05:00
پاراگوئه
0 2
برزیل
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 05:00
پاراگوئه
0
2
برزیل
| داور: Patricio Loustau
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 06:00
شیلی
1 1
بولیوی
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ 06:00
شیلی
1
1
بولیوی
| Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos | داور: Eber Aquino
هفته 9
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 00:30
بولیوی
1 1
کلمبیا
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 00:30
بولیوی
1
1
کلمبیا
| Estadio Hernando Siles | داور: Alexis Herrera
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 01:30
اکوادور
2 0
پاراگوئه
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 01:30
اکوادور
2
0
پاراگوئه
| داور: Andres Matonte
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 04:30
ونزوئلا
1 3
آرژانتین
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 04:30
ونزوئلا
1
3
آرژانتین
| داور: Leodan Frankin Gonzalez Cabrera
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 05:30
پرو
1 1
اروگوئه
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 05:30
پرو
1
1
اروگوئه
| Estadio Nacional de Lima | داور: Nestor Pitana
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 05:30
شیلی
0 1
برزیل
۱۲ شهریور ۱۴۰۰ 05:30
شیلی
0
1
برزیل
| داور: Diego Haro
هفته 10
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 03:00
اروگوئه
1 0
اکوادور
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 03:00
اروگوئه
1
0
اکوادور
| داور: Anderson Daronco
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 03:00
پاراگوئه
2 1
ونزوئلا
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 03:00
پاراگوئه
2
1
ونزوئلا
| داور: Roberto Tobar
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 03:30
کلمبیا
3 1
شیلی
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 03:30
کلمبیا
3
1
شیلی
| Estadio Metropolitano Roberto Meléndez | داور: Andres Cunha
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 04:00
آرژانتین
3 0
بولیوی
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 04:00
آرژانتین
3
0
بولیوی
| Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti | داور: Kevin Ortega
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 05:00
برزیل
2 0
پرو
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 05:00
برزیل
2
0
پرو
| داور: Wilmar Roldan
هفته 11
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
0 0
کلمبیا
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
0
0
کلمبیا
| Estadio Gran Parque Central | داور: Jesus Valenzuela
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
0 0
آرژانتین
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
0
0
آرژانتین
| Estadio Defensores del Chaco | داور: Anderson Daronco
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 03:00
ونزوئلا
1 3
برزیل
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 03:00
ونزوئلا
1
3
برزیل
| Estadio Olímpico de la UCV | داور: Kevin Ortega
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 04:00
اکوادور
3 0
بولیوی
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 04:00
اکوادور
3
0
بولیوی
| Estadio Monumental Banco Pichincha | داور: Wilmar Roldan
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 04:30
پرو
2 0
شیلی
۱۶ مهر ۱۴۰۰ 04:30
پرو
2
0
شیلی
| Estadio Nacional de Lima | داور: Christian Ferreyra
هفته 12
۲۲ مهر ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
4 0
پاراگوئه
۲۲ مهر ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
4
0
پاراگوئه
| Estadio Hernando Siles | داور: Andres Matonte
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 00:30
کلمبیا
0 0
اکوادور
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 00:30
کلمبیا
0
0
اکوادور
| Estadio Metropolitano Roberto Meléndez | داور: Diego Haro
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
1 0
پرو
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
1
0
پرو
| Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti | داور: Wilton Pereira Sampaio
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 03:30
شیلی
3 0
ونزوئلا
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 03:30
شیلی
3
0
ونزوئلا
| Estadio Monumental David Arellano | داور: Raphael Claus
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 04:00
برزیل
4 1
اروگوئه
۲۳ مهر ۱۴۰۰ 04:00
برزیل
4
1
اروگوئه
| Arena da Amazônia | داور: Fernando Rapallini
هفته 13
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 00:30
اکوادور
1 0
ونزوئلا
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 00:30
اکوادور
1
0
ونزوئلا
| Estadio Rodrigo Paz Delgado | داور: Christian Ferreyra
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
0 1
شیلی
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
0
1
شیلی
| Estadio Defensores del Chaco | داور: Patricio Loustau
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 04:00
برزیل
1 0
کلمبیا
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 04:00
برزیل
1
0
کلمبیا
| Neo Química Arena | داور: Roberto Tobar
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 05:30
پرو
3 0
بولیوی
۲۱ آبان ۱۴۰۰ 05:30
پرو
3
0
بولیوی
| Estadio Nacional de Lima | داور: Eber Aquino
۲۲ آبان ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
0 1
آرژانتین
۲۲ آبان ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
0
1
آرژانتین
| Estadio Campeón del Siglo | داور: Alexis Herrera
هفته 14
۲۵ آبان ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
3 0
اروگوئه
۲۵ آبان ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
3
0
اروگوئه
| Estadio Hernando Siles | داور: Wilton Pereira Sampaio
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 00:30
ونزوئلا
1 2
پرو
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 00:30
ونزوئلا
1
2
پرو
| Estadio Olímpico de la UCV | داور: Bruno Arleu de Araujo
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 02:30
کلمبیا
0 0
پاراگوئه
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 02:30
کلمبیا
0
0
پاراگوئه
| Estadio Metropolitano Roberto Meléndez | داور: Facundo Tello
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
0 0
برزیل
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
0
0
برزیل
| داور: Andres Cunha
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 03:45
شیلی
0 2
اکوادور
۲۶ آبان ۱۴۰۰ 03:45
شیلی
0
2
اکوادور
| Estadio San Carlos de Apoquindo | داور: Fernando Rapallini
هفته 15
۸ بهمن ۱۴۰۰ 00:30
اکوادور
- -
برزیل
۸ بهمن ۱۴۰۰ 00:30
اکوادور
-
-
برزیل
۸ بهمن ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
- -
اروگوئه
۸ بهمن ۱۴۰۰ 02:30
پاراگوئه
-
-
اروگوئه
۸ بهمن ۱۴۰۰ 03:45
شیلی
- -
آرژانتین
۸ بهمن ۱۴۰۰ 03:45
شیلی
-
-
آرژانتین
۹ بهمن ۱۴۰۰ 00:30
کلمبیا
- -
پرو
۹ بهمن ۱۴۰۰ 00:30
کلمبیا
-
-
پرو
۹ بهمن ۱۴۰۰ 01:30
ونزوئلا
- -
بولیوی
۹ بهمن ۱۴۰۰ 01:30
ونزوئلا
-
-
بولیوی
هفته 16
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
- -
شیلی
۱۲ بهمن ۱۴۰۰ 23:30
بولیوی
-
-
شیلی
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
- -
ونزوئلا
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 02:30
اروگوئه
-
-
ونزوئلا
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
- -
کلمبیا
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 03:00
آرژانتین
-
-
کلمبیا
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 04:00
برزیل
- -
پاراگوئه
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 04:00
برزیل
-
-
پاراگوئه
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 05:30
پرو
- -
اکوادور
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ 05:30
پرو
-
-
اکوادور
هفته 17
۴ فروردین ۱۴۰۱
اروگوئه
- -
پرو
۴ فروردین ۱۴۰۱
اروگوئه
-
-
پرو
۴ فروردین ۱۴۰۱
کلمبیا
- -
بولیوی
۴ فروردین ۱۴۰۱
کلمبیا
-
-
بولیوی
۴ فروردین ۱۴۰۱
برزیل
- -
شیلی
۴ فروردین ۱۴۰۱
برزیل
-
-
شیلی
۴ فروردین ۱۴۰۱
آرژانتین
- -
ونزوئلا
۴ فروردین ۱۴۰۱
آرژانتین
-
-
ونزوئلا
۴ فروردین ۱۴۰۱
پاراگوئه
- -
اکوادور
۴ فروردین ۱۴۰۱
پاراگوئه
-
-
اکوادور
هفته 18
۹ فروردین ۱۴۰۱
بولیوی
- -
برزیل
۹ فروردین ۱۴۰۱
بولیوی
-
-
برزیل
۹ فروردین ۱۴۰۱
اکوادور
- -
آرژانتین
۹ فروردین ۱۴۰۱
اکوادور
-
-
آرژانتین
۹ فروردین ۱۴۰۱
پرو
- -
پاراگوئه
۹ فروردین ۱۴۰۱
پرو
-
-
پاراگوئه
۹ فروردین ۱۴۰۱
شیلی
- -
اروگوئه
۹ فروردین ۱۴۰۱
شیلی
-
-
اروگوئه
۹ فروردین ۱۴۰۱
ونزوئلا
- -
کلمبیا
۹ فروردین ۱۴۰۱
ونزوئلا
-
-
کلمبیا
اینفانتینو : یوروکاپ نیز می تواند هر دو سال یکبار برگزار شود، مانند جام جهانی.
Posted on
مصاحبه مانوئل نویر‌ کاپیتان تیم ملی آلمان با نشریه بیلد آلمان
Posted on
جام جهانی فوتبال هر دو سال یک بار چرا؟ مزایا و معایب آن چیست؟
Posted on
مدیر توسعه فیفا آرسن ونگر تز جدیدی در ذهن خود دارد، هر ۲سال یک جام جهانی !
Posted on
شواین اشتایگر : مشتاق بازگشت به فوتبال هستم، می خواهم به عنوان مربی هم قهرمان شوم
Posted on
حقوق ها در فوتبال زنان چگونه است؟
Posted on
اسکوچیچ: بازی‌های تیم ملی در زمان ویلموتس فیلم درام بود، زمان من اکشن می‌شود!
Posted on
دشام : من مدل یووه را پیاده می کنم
Posted on
بعد از کارت قرمز زیزو دو سال با او صحبت نکردم
Posted on
توپ چرمی: ژول ریمه کاتولیک رویاپردازی که جام جهانی را بنا نهاد
Posted on
تیمهای شرکت کننده

دیدگاهتان را بنویسید

رقابتهای باشگاهی

آفریقا
competition logo
جام ملتهای آفریقا
2021-2022
آلمان
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2015-2016
competition logo
دی اف بی پوکال
2020-2021
دی اف بی پوکال
2018-2019
competition logo
دی اف بی پوکال
2019-2020
دی اف بی پوکال
2017-2018
competition logo
دی اف بی پوکال
2021-2022
دی اف بی پوکال
2016-2017
سوپرکاپ آلمان
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ آلمان
2020-2021
اسپانیا
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2018-2019
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2017-2018
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2021-2022
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2020-2021
لالیگا اسپانیا
2018-2019
لالیگا اسپانیا
2017-2018
لالیگا اسپانیا
2016-2017
لالیگا اسپانیا
2015-2016
competition logo
لالیگا اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا اسپانیا
2020-2021
competition logo
لالیگا اسپانیا
2021-2022
competition logo
کوپا دل ری
2021-2022
کوپا دل ری
2018-2019
competition logo
کوپا دل ری
2019-2020
competition logo
کوپا دل ری
2020-2021
انگلستان
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2020-2021
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2015-2016
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2016-2017
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2021-2022
ایتالیا
competition logo
سری آ ایتالیا
2021-2022
سری آ ایتالیا
2015-2016
سری آ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری آ ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری آ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری آ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سری آ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری بی ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری بی ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری بی ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری بی ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2021-2022
competition logo
کوپا ایتالیا
2021-2022
کوپا ایتالیا
2015-2016
competition logo
کوپا ایتالیا
2016-2017
competition logo
کوپا ایتالیا
2017-2018
competition logo
کوپا ایتالیا
2018-2019
competition logo
کوپا ایتالیا
2019-2020
competition logo
کوپا ایتالیا
2020-2021
ایران
competition logo
ایران
2019-2020
competition logo
ایران
2020-2021
برزیل
competition logo
سری آ برزیل
2021-2022
competition logo
سری آ برزیل
2020-2021
بلژیک
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2019-2020
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2020-2021
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2021-2022
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2018-2019
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2016-2017
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2017-2018
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2015-2016
ترکیه
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2018-2019
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2019-2020
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2021-2022
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2020-2021
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2017-2018
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2016-2017
روسیه
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2021-2022
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2016-2017
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2020-2021
فرانسه
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ فرانسه
2016-2017
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 1 فرانسه
2021-2022
لیگ 1 فرانسه
2017-2018
لیگ 1 فرانسه
2018-2019
لیگ 1 فرانسه
2016-2017
لیگ 1 فرانسه
2015-2016
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2019-2020
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2020-2021
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2021-2022
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2018-2019
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2017-2018
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2016-2017
competition logo
لیگ 2 فرانسه
2015-2016
competition logo
کاپ فرانسه
2021-2022
competition logo
کاپ فرانسه
2020-2021
competition logo
کاپ فرانسه
2016-2017
competition logo
کاپ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ فرانسه
2019-2020
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2019-2020
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2018-2019
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2017-2018
competition logo
کاپ لیگ فرانسه
2016-2017
هلند
competition logo
اردیویسه هلند
2020-2021
competition logo
اردیویسه هلند
2019-2020
competition logo
اردیویسه هلند
2021-2022
competition logo
اردیویسه هلند
2015-2016
competition logo
اردیویسه هلند
2018-2019
competition logo
اردیویسه هلند
2016-2017
competition logo
اردیویسه هلند
2017-2018
پرتغال
competition logo
تاسا د پرتغال
2020-2021
competition logo
تاسا د پرتغال
2021-2022
competition logo
تاسا د پرتغال
2019-2020
competition logo
تاسا د پرتغال
2018-2019
competition logo
تاسا د پرتغال
2017-2018
competition logo
تاسا د پرتغال
2016-2017
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
تاسا دا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2016-2017
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2019-2020
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2021-2022
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2018-2019
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2017-2018
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2020-2021
competition logo
پریمیرا لیگا پرتغال
2015-2016

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P