پریمیرلیگ روسیه

2022-2023
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
در شرف محرومیت
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
17
13
3
1
47
7
40
42
2
17
11
3
3
40
18
22
36
3
روستوف
ش م پ پ پ
>
17
10
5
2
32
23
9
35
4
دینامو مسکو
پ پ پ ش پ
>
17
8
5
4
33
21
12
29
5
زسکا مسکو
م م پ ش ش
>
17
8
5
4
30
18
12
29
6
احمد گروزنی
پ پ ش پ ش
>
17
8
2
7
27
27
0
26
7
کراسنودار
ش پ ش م ش
>
17
7
4
6
31
29
2
25
8
Orenburg
ش م پ ش پ
>
17
8
1
8
33
37
-4
25
9
سوچی
ش ش م م پ
>
17
7
4
6
27
32
-5
25
10
اورال
پ پ م م پ
>
17
6
3
8
21
28
-7
21
11
17
5
5
7
20
25
-5
20
12
17
5
4
8
22
29
-7
19
13
Fakel Voronezh
م م ش م ش
>
17
1
10
6
21
33
-12
13
14
17
3
4
10
20
34
-14
13
15
خیمکی
م ش ش پ ش
>
17
3
3
11
16
36
-20
12
16
Torpedo Moskva
ش ش ش ش ش
>
17
1
3
13
7
30
-23
6
نمایش تمام صفحه
زنیت سن پترزبورگ
اسپارتاک مسکو
روستوف
دینامو مسکو
زسکا مسکو
احمد گروزنی
کراسنودار
Orenburg
سوچی
اورال
کریلیا سووتوف
نیژنی نووگورود
Fakel Voronezh
لوکوموتیو مسکو
خیمکی
Torpedo Moskva
1 زنیت سن پترزبورگ 3–1 2–1 1–2 8–0 7–0 3–0 5–0 2–0
2 اسپارتاک مسکو 1–2 4–1 3–0 5–2 1–0 5–0 1–0
3 روستوف 4–2 2–1 0–0 3–2 2–1 2–2 1–2 2–1 1–0
4 دینامو مسکو 0–2 1–0 1–1 2–1 0–0 3–2 2–1 6–1 4–0
5 زسکا مسکو 2–2 1–1 4–2 4–1 3–0 2–0 0–1 4–1
6 احمد گروزنی 0–0 1–1 1–2 2–1 1–2 1–3 2–1 1–0
7 کراسنودار 0–1 1–4 2–3 2–0 2–1 2–2 3–0 3–1
8 Orenburg 2–2 2–1 5–1 4–1 3–0 2–4 4–1 3–1 1–0
9 سوچی 1–1 2–1 2–1 2–2 2–1 1–1 4–0 4–1
10 اورال 0–4 0–2 1–2 1–3 2–1 0–1 2–0 2–2 2–1 2–0
11 کریلیا سووتوف 1–3 0–2 0–1 0–0 2–0 2–1 1–1 1–1
12 نیژنی نووگورود 0–3 1–2 3–4 2–2 2–2 3–2 0–2 0–2 3–1
13 Fakel Voronezh 1–1 1–4 1–1 3–3 3–3 0–0 2–0 2–2
14 لوکوموتیو مسکو 1–2 2–2 1–3 0–1 1–2 5–1 2–4 1–1 1–1
15 خیمکی 1–1 1–2 1–3 2–0 0–2 0–0 3–0 0–0 0–3
16 Torpedo Moskva 0–2 0–1 1–0 1–4 1–3 0–2 0–0 0–1 1–3
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
زنیت سن پترزبورگ 13311747714111109115313291168412922310624100838614
اسپارتاک مسکو 1133174018321577188292871138292190974979356442
روستوف 105217322334237815021216794988122946372815661
دینامو مسکو 854173321435486193262347849107154805265234891
Orenburg 818173337381310221933297116591221831145564455067
زسکا مسکو 854173018342586186272638663114181823967285032
احمد گروزنی 82717272740327119430219856569129905355213850
سوچی 74617273240229416042240886389153874780196444
کراسنودار 746173129472566188262438868871261178080406650
اورال 63817212841439719024234756990153815073745744
نیژنی نووگورود 54817222952535720425179585368111686761444516
کریلیا سووتوف 557172025281484137362669789801641024869995485
خیمکی 331117163643147219824196595384110868072875572
لوکوموتیو مسکو 341017203431428118826212785876130826669185247
Torpedo Moskva 1313177304132632052414545376382638962504599
Fakel Voronezh 110617213342236920629203814181126775051983549
جدول گلزنان
#
بازیکن
بازی
گل (پنالتی)
1
Q. Promes
اسپارتاک مسکو
16
13 (2)
2
12
11 (2)
3
C. Noboa
سوچی
15
10 (6)
4
مالکوم
زنیت سن پترزبورگ
17
9
5
M. Konaté
احمد گروزنی
16
7
Eduard Spertsyan
کراسنودار
16
7 (1)
F. Chalov
زسکا مسکو
17
7 (2)
فدور اسمولوف
دینامو مسکو
15
7 (3)
9
A. Mostovoy
زنیت سن پترزبورگ
17
6
جدول پاس گل
#
بازیکن
بازی
پاس گل
1
A. Sobolev
اسپارتاک مسکو
16
6
2
Claudinho
زنیت سن پترزبورگ
13
5
Q. Promes
اسپارتاک مسکو
16
5
Arsen Zakharyan
دینامو مسکو
16
5
5
L. Ranđelović
اورال
8
4
Ivan Sergeev
زنیت سن پترزبورگ
14
4
J. Medina
زسکا مسکو
15
4
Lucas Vera
Orenburg
15
4
Anton Miranchuk
لوکوموتیو مسکو
16
4
جدول کارت زرد و قرمز
#
بازیکن
امتیاز
1
Mamadou Maiga
نیژنی نووگورود
7
1
0
9
2
Roberto Fernández
دینامو مسکو
5
2
0
9
3
D. Barinov
لوکوموتیو مسکو
3
0
1
8
4
O. Dmitriev
Fakel Voronezh
3
0
1
8
5
I. Kutepov
Torpedo Moskva
2
0
1
7
6
G. Bijl
کریلیا سووتوف
2
0
1
7
7
A. Shvets
احمد گروزنی
7
0
0
7
8
Artem Meshchaninov
سوچی
2
0
1
7
9
Kaio Pantaleão
کراسنودار
4
1
0
6
10
L. Goglichidze
اورال
1
0
1
6
11
A. Egorychev
اورال
4
1
0
6
12
M. Beveev
اورال
4
1
0
6
13
Maksim Nenakhov
لوکوموتیو مسکو
1
0
1
6
14
Daniil Kazantsev
خیمکی
1
0
1
6
15
Arsen Zakharyan
دینامو مسکو
4
1
0
6
جدول بازی جوانمردانه
#
باشگاهها
امتیاز
1
زنیت سن پترزبورگ
زنیت سن پترزبورگ
14
0
1
19
2
کریلیا سووتوف
کریلیا سووتوف
28
0
1
33
3
اسپارتاک مسکو
اسپارتاک مسکو
32
1
0
34
4
روستوف
روستوف
34
2
0
38
5
زسکا مسکو
زسکا مسکو
34
2
0
38
6
Orenburg
Orenburg
38
1
0
40
7
خیمکی
خیمکی
43
0
1
48
8
لوکوموتیو مسکو
لوکوموتیو مسکو
31
1
3
48
9
Fakel Voronezh
Fakel Voronezh
42
1
1
49
10
احمد گروزنی
احمد گروزنی
40
2
1
49
11
سوچی
سوچی
40
0
2
50
12
Torpedo Moskva
Torpedo Moskva
41
2
1
50
13
دینامو مسکو
دینامو مسکو
43
5
0
53
14
کراسنودار
کراسنودار
47
1
1
54
15
اورال
اورال
41
2
2
55
16
نیژنی نووگورود
نیژنی نووگورود
52
5
0
62
کل شوت ها (تعداد بازی)
بیشترین شوت در چهارچوب (تعداد بازی)
بیشترین پاس کلیدی (تعداد بازی)
بیشترین سیو ها (تعداد بازی)
کل پاس ها (تعداد بازی)
پاس های صحیح (تعداد بازی)
اقدام به دریبل (تعداد بازی)
دریبل موفق (تعداد بازی)
مورد خطا قرار گرفته (تعداد بازی)
بیشترین ارتکاب به خطا (تعداد بازی)
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
۲۴ تیر ۱۴۰۱
- 21:30
خیمکی
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۵ تیر ۱۴۰۱
- 16:30
زسکا مسکو
2 0
اورال
۲۵ تیر ۱۴۰۱
- 19:00
Orenburg
2 4
کریلیا سووتوف
۲۵ تیر ۱۴۰۱
- 21:30
احمد گروزنی
1 1
اسپارتاک مسکو
۲۶ تیر ۱۴۰۱
- 16:30
Torpedo Moskva
1 3
سوچی
۲۶ تیر ۱۴۰۱
- 19:00
لوکوموتیو مسکو
1 1
نیژنی نووگورود
۲۶ تیر ۱۴۰۱
- 21:30
دینامو مسکو
1 1
روستوف
۲۶ تیر ۱۴۰۱
- 21:30
کراسنودار
2 2
Fakel Voronezh
هفته 2
۳۱ تیر ۱۴۰۱
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
3 0
کریلیا سووتوف
۱ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
زسکا مسکو
3 0
سوچی
۱ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
Orenburg
3 0
اورال
۱ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
کراسنودار
1 4
اسپارتاک مسکو
۲ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
خیمکی
3 0
نیژنی نووگورود
۲ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
دینامو مسکو
4 0
Torpedo Moskva
۲ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
احمد گروزنی
2 1
Fakel Voronezh
۲ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
لوکوموتیو مسکو
2 2
روستوف
هفته 3
۷ مرداد ۱۴۰۱
- 19:30
اورال
1 3
کراسنودار
۸ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
Fakel Voronezh
3 3
دینامو مسکو
۸ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
زنیت سن پترزبورگ
5 0
لوکوموتیو مسکو
۸ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
سوچی
2 1
احمد گروزنی
۹ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
نیژنی نووگورود
2 2
زسکا مسکو
۹ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
کریلیا سووتوف
1 1
Torpedo Moskva
۹ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
اسپارتاک مسکو
4 1
Orenburg
۹ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
روستوف
1 0
خیمکی
هفته 4
۱۵ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
اورال
0 2
اسپارتاک مسکو
۱۵ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
زسکا مسکو
4 1
Fakel Voronezh
۱۵ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
احمد گروزنی
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۱۵ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
کراسنودار
3 0
لوکوموتیو مسکو
۱۶ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
Torpedo Moskva
1 3
خیمکی
۱۶ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
کریلیا سووتوف
0 2
دینامو مسکو
۱۶ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
سوچی
2 1
نیژنی نووگورود
۱۶ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
روستوف
2 1
Orenburg
هفته 5
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
- 21:00
Fakel Voronezh
0 0
اورال
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
لوکوموتیو مسکو
1 1
کریلیا سووتوف
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
- 18:30
زنیت سن پترزبورگ
2 1
زسکا مسکو
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
دینامو مسکو
0 0
کراسنودار
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
خیمکی
1 3
احمد گروزنی
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
نیژنی نووگورود
3 4
روستوف
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
Orenburg
1 0
Torpedo Moskva
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
اسپارتاک مسکو
3 0
سوچی
هفته 6
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
- 20:30
کریلیا سووتوف
1 1
Fakel Voronezh
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
- 14:30
اورال
0 1
نیژنی نووگورود
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
خیمکی
0 3
لوکوموتیو مسکو
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
دینامو مسکو
1 0
اسپارتاک مسکو
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
روستوف
2 2
سوچی
۳۰ مرداد ۱۴۰۱
- 16:30
زسکا مسکو
4 2
احمد گروزنی
۳۰ مرداد ۱۴۰۱
- 19:00
زنیت سن پترزبورگ
2 0
Torpedo Moskva
۳۰ مرداد ۱۴۰۱
- 21:30
کراسنودار
2 0
Orenburg
هفته 7
۴ شهریور ۱۴۰۱
- 21:30
سوچی
4 1
خیمکی
۵ شهریور ۱۴۰۱
- 16:30
نیژنی نووگورود
2 2
دینامو مسکو
۵ شهریور ۱۴۰۱
- 19:00
Fakel Voronezh
1 4
اسپارتاک مسکو
۵ شهریور ۱۴۰۱
- 21:30
احمد گروزنی
1 2
کریلیا سووتوف
۶ شهریور ۱۴۰۱
- 14:30
اورال
0 4
زنیت سن پترزبورگ
۶ شهریور ۱۴۰۱
- 16:30
لوکوموتیو مسکو
5 1
Orenburg
۶ شهریور ۱۴۰۱
- 19:00
Torpedo Moskva
1 4
کراسنودار
۶ شهریور ۱۴۰۱
- 21:15
روستوف
0 0
زسکا مسکو
هفته 8
۱۲ شهریور ۱۴۰۱
- 14:30
Orenburg
3 1
خیمکی
۱۲ شهریور ۱۴۰۱
- 16:30
نیژنی نووگورود
3 1
Fakel Voronezh
۱۲ شهریور ۱۴۰۱
- 20:00
کراسنودار
2 1
سوچی
۱۲ شهریور ۱۴۰۱
- 22:00
دینامو مسکو
2 1
اورال
۱۳ شهریور ۱۴۰۱
- 16:30
کریلیا سووتوف
0 1
زسکا مسکو
۱۳ شهریور ۱۴۰۱
- 19:00
لوکوموتیو مسکو
1 2
احمد گروزنی
۱۳ شهریور ۱۴۰۱
- 21:30
اسپارتاک مسکو
1 2
زنیت سن پترزبورگ
۱۴ شهریور ۱۴۰۱
- 21:30
Torpedo Moskva
0 1
روستوف
هفته 9
۱۸ شهریور ۱۴۰۱
- 21:30
سوچی
2 1
دینامو مسکو
۱۹ شهریور ۱۴۰۱
- 16:30
خیمکی
0 0
کریلیا سووتوف
۱۹ شهریور ۱۴۰۱
- 19:00
زسکا مسکو
4 1
کراسنودار
۱۹ شهریور ۱۴۰۱
- 21:15
احمد گروزنی
1 3
نیژنی نووگورود
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
- 14:30
اورال
2 0
Torpedo Moskva
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
- 16:30
Fakel Voronezh
2 0
لوکوموتیو مسکو
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
- 19:00
زنیت سن پترزبورگ
8 0
Orenburg
۲۰ شهریور ۱۴۰۱
- 21:15
روستوف
4 2
اسپارتاک مسکو
هفته 10
۲۶ شهریور ۱۴۰۱
- 13:30
اورال
1 2
احمد گروزنی
۲۶ شهریور ۱۴۰۱
- 15:30
Torpedo Moskva
1 0
زسکا مسکو
۲۶ شهریور ۱۴۰۱
- 18:00
روستوف
2 1
کریلیا سووتوف
۲۶ شهریور ۱۴۰۱
- 20:30
دینامو مسکو
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۲۷ شهریور ۱۴۰۱
- 15:30
نیژنی نووگورود
0 2
Orenburg
۲۷ شهریور ۱۴۰۱
- 18:00
سوچی
1 1
Fakel Voronezh
۲۷ شهریور ۱۴۰۱
- 18:00
کراسنودار
3 1
خیمکی
۲۷ شهریور ۱۴۰۱
- 20:30
اسپارتاک مسکو
1 0
لوکوموتیو مسکو
هفته 11
۹ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
Orenburg
4 1
سوچی
۹ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
خیمکی
1 2
زسکا مسکو
۹ مهر ۱۴۰۱
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
2 4
اورال
۱۰ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
Fakel Voronezh
2 2
Torpedo Moskva
۱۰ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
3 1
روستوف
۱۰ مهر ۱۴۰۱
- 19:30
نیژنی نووگورود
1 2
اسپارتاک مسکو
۱۰ مهر ۱۴۰۱
- 19:30
احمد گروزنی
2 1
دینامو مسکو
۱۱ مهر ۱۴۰۱
- 19:30
کریلیا سووتوف
0 0
کراسنودار
هفته 12
۱۵ مهر ۱۴۰۱
- 18:00
اورال
2 1
خیمکی
۱۶ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
Fakel Voronezh
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۶ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
زسکا مسکو
1 1
دینامو مسکو
۱۶ مهر ۱۴۰۱
- 19:30
سوچی
4 0
لوکوموتیو مسکو
۱۷ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
اسپارتاک مسکو
5 2
کریلیا سووتوف
۱۷ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
Orenburg
2 1
احمد گروزنی
۱۷ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
Torpedo Moskva
0 0
نیژنی نووگورود
۱۷ مهر ۱۴۰۱
- 19:30
روستوف
3 2
کراسنودار
هفته 13
۲۲ مهر ۱۴۰۱
- 20:00
روستوف
1 2
اورال
۲۳ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
خیمکی
0 0
Fakel Voronezh
۲۳ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
Torpedo Moskva
0 1
لوکوموتیو مسکو
۲۳ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
کراسنودار
2 3
احمد گروزنی
۲۳ مهر ۱۴۰۱
- 20:00
دینامو مسکو
3 2
Orenburg
۲۴ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
کریلیا سووتوف
2 0
سوچی
۲۴ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
نیژنی نووگورود
0 3
زنیت سن پترزبورگ
۲۴ مهر ۱۴۰۱
- 20:30
زسکا مسکو
2 2
اسپارتاک مسکو
هفته 14
۳۰ مهر ۱۴۰۱
- 14:30
نیژنی نووگورود
0 2
کراسنودار
۳۰ مهر ۱۴۰۱
- 17:00
Fakel Voronezh
1 1
روستوف
۳۰ مهر ۱۴۰۱
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
1 3
دینامو مسکو
۱ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
Orenburg
2 2
زسکا مسکو
۱ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
اسپارتاک مسکو
5 0
خیمکی
۱ آبان ۱۴۰۱
- 19:30
احمد گروزنی
1 0
Torpedo Moskva
۲ آبان ۱۴۰۱
- 18:00
اورال
2 1
کریلیا سووتوف
۲ آبان ۱۴۰۱
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
7 0
سوچی
هفته 15
۶ آبان ۱۴۰۱
- 17:30
Orenburg
4 1
Fakel Voronezh
۷ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
دینامو مسکو
6 1
خیمکی
۷ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
احمد گروزنی
1 2
روستوف
۷ آبان ۱۴۰۱
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
0 1
زسکا مسکو
۸ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
سوچی
2 2
اورال
۸ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
کریلیا سووتوف
2 1
نیژنی نووگورود
۸ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
اسپارتاک مسکو
1 0
Torpedo Moskva
۸ آبان ۱۴۰۱
- 20:00
کراسنودار
0 1
زنیت سن پترزبورگ
هفته 16
۱۳ آبان ۱۴۰۱
- 19:30
خیمکی
2 0
Orenburg
۱۴ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
سوچی
1 1
اسپارتاک مسکو
۱۴ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
Fakel Voronezh
3 3
کراسنودار
۱۴ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
1 2
احمد گروزنی
۱۴ آبان ۱۴۰۱
- 19:30
زسکا مسکو
0 1
نیژنی نووگورود
۱۵ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
اورال
2 2
لوکوموتیو مسکو
۱۵ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
Torpedo Moskva
0 2
کریلیا سووتوف
۱۵ آبان ۱۴۰۱
- 19:30
روستوف
2 1
دینامو مسکو
هفته 17
۲۰ آبان ۱۴۰۱
- 19:30
نیژنی نووگورود
3 2
احمد گروزنی
۲۱ آبان ۱۴۰۱
- 12:30
اورال
2 0
Fakel Voronezh
۲۱ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
کریلیا سووتوف
1 3
روستوف
۲۱ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
Torpedo Moskva
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۲۱ آبان ۱۴۰۱
- 20:00
لوکوموتیو مسکو
1 2
اسپارتاک مسکو
۲۲ آبان ۱۴۰۱
- 14:30
Orenburg
5 1
کراسنودار
۲۲ آبان ۱۴۰۱
- 17:00
خیمکی
0 2
سوچی
۲۲ آبان ۱۴۰۱
- 20:00
دینامو مسکو
2 1
زسکا مسکو
هفته 18
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
Fakel Voronezh
- -
خیمکی
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
سوچی
- -
زسکا مسکو
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
احمد گروزنی
- -
Orenburg
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
دینامو مسکو
- -
کریلیا سووتوف
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
کراسنودار
- -
Torpedo Moskva
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
روستوف
- -
لوکوموتیو مسکو
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
اسپارتاک مسکو
- -
اورال
۱۴ اسفند ۱۴۰۱
زنیت سن پترزبورگ
- -
نیژنی نووگورود
هفته 19
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
Torpedo Moskva
- -
اورال
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
سوچی
- -
Orenburg
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
احمد گروزنی
- -
لوکوموتیو مسکو
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
زسکا مسکو
- -
کریلیا سووتوف
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
کراسنودار
- -
دینامو مسکو
۲۱ اسفند ۱۴۰۱
روستوف
- -
نیژنی نووگورود