پریمیرلیگ روسیه

2017-2018
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
در شرف محرومیت
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
لوکوموتیو مسکو 186630412147216142396482741290000000
زسکا مسکو 177630492347315178378543091450000000
کراسنودار 16683046304619145403633481590000000
اسپارتاک مسکو 168630513254313157365523991760000000
زنیت سن پترزبورگ 1411530462158317176358393381400000000
آرسنال تولا 126123035415719116425452751040000000
اف سی اوفا 111093034306401313944768218890000000
دینامو مسکو 10101030293047011136405482601060000000
احمد گروزنی 1091130303464413143426652581090000000
روبین 911103032255321011241854226950000000
روستوف 9101130272852112135405692551070000000
Amkar 9813302030652139239749220780000000
اورال 81393031326037131401372521030000000
FC Tosno 6618302354604611235642272990000000
Anzhi 6618303155462411937256242990000000
Ska-khabarovsk 2721301655502410538746181770000000
جدول گلزنان
#
بازیکن
بازی
گل (پنالتی)
1
Q. Promes
اسپارتاک مسکو
26
15 (3)
2
فدور اسمولوف
کراسنودار
22
14 (3)
3
J. Farfán
لوکوموتیو مسکو
21
10
الکساندر کوکورین
زنیت سن پترزبورگ
22
10
V. Claesson
کراسنودار
30
10
لوئیز آدریانو
اسپارتاک مسکو
24
10 (1)
7
E. Markov
FC Tosno دینامو مسکو
23
9 (1)
8
E. Bicfalvi
اورال
26
8 (1)
9
آلکسی میرانچوک
لوکوموتیو مسکو
29
7
جدول کارت زرد و قرمز
#
بازیکن
امتیاز
1
W. Ángel
احمد گروزنی
7
0
1
12
2
پاردس
زنیت سن پترزبورگ
11
0
0
11
3
Vladimir Granat
روبین
10
0
0
10
4
D. Criscito
زنیت سن پترزبورگ
7
1
0
9
5
I. Smolnikov
زنیت سن پترزبورگ
4
0
1
9
6
لوئیز آدریانو
اسپارتاک مسکو
4
0
1
9
7
Aleksandr Gațcan
روستوف
9
0
0
9
8
S. Sow
دینامو مسکو
9
0
0
9
9
Rodolfo
احمد گروزنی
4
0
1
9
10
A. Golovin
زسکا مسکو
8
0
0
8
11
P. Boumal
اورال
8
0
0
8
12
I. Markelov
Anzhi
6
1
0
8
13
R. Utsiev
احمد گروزنی
6
1
0
8
14
A. Shvets
احمد گروزنی
6
1
0
8
15
D. Zhivoglyadov
اف سی اوفا
7
0
0
7
جدول بازی جوانمردانه
#
باشگاهها
امتیاز
1
دینامو مسکو
دینامو مسکو
47
0
0
47
2
Anzhi
Anzhi
46
2
0
50
3
لوکوموتیو مسکو
لوکوموتیو مسکو
47
2
0
51
4
کراسنودار
کراسنودار
46
0
1
51
5
زسکا مسکو
زسکا مسکو
47
3
0
53
6
روستوف
روستوف
52
1
0
54
7
روبین
روبین
53
2
0
57
8
آرسنال تولا
آرسنال تولا
57
1
0
59
9
Ska-khabarovsk
Ska-khabarovsk
50
0
2
60
10
اسپارتاک مسکو
اسپارتاک مسکو
54
2
1
63
11
اف سی اوفا
اف سی اوفا
64
0
0
64
12
اورال
اورال
60
3
0
66
13
زنیت سن پترزبورگ
زنیت سن پترزبورگ
58
2
1
67
14
Amkar
Amkar
65
2
0
69
15
FC Tosno
FC Tosno
60
2
2
74
16
احمد گروزنی
احمد گروزنی
64
2
2
78
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
۲۴ تیر ۱۳۹۶
- 16:30
اورال
1 1
روستوف
۲۴ تیر ۱۳۹۶
- 19:00
FC Tosno
0 1
اف سی اوفا
۲۴ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
Anzhi
1 3
زسکا مسکو
۲۵ تیر ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۲۵ تیر ۱۳۹۶
- 19:00
روبین
1 2
کراسنودار
۲۵ تیر ۱۳۹۶
- 23:00
احمد گروزنی
1 0
Amkar
۲۷ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
دینامو مسکو
2 2
اسپارتاک مسکو
۲۷ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
آرسنال تولا
هفته 2
۳۰ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
Anzhi
1 0
Amkar
۳۰ تیر ۱۳۹۶
- 21:00
زسکا مسکو
1 3
لوکوموتیو مسکو
۳۱ تیر ۱۳۹۶
- 19:00
زنیت سن پترزبورگ
2 1
روبین
۳۱ تیر ۱۳۹۶
- 21:30
کراسنودار
2 0
FC Tosno
۱ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
اف سی اوفا
0 0
اسپارتاک مسکو
۱ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
دینامو مسکو
0 1
اورال
۱ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
روستوف
0 1
احمد گروزنی
۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
آرسنال تولا
1 0
Ska-khabarovsk
هفته 3
۷ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
زسکا مسکو
2 0
Ska-khabarovsk
۷ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
اورال
1 1
اف سی اوفا
۷ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
روبین
2 1
آرسنال تولا
۷ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
احمد گروزنی
2 0
دینامو مسکو
۸ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
Amkar
0 1
روستوف
۸ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
Anzhi
۸ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
FC Tosno
0 1
زنیت سن پترزبورگ
۹ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
اسپارتاک مسکو
2 0
کراسنودار
هفته 4
۱۳ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
Anzhi
0 1
روستوف
۱۴ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
اف سی اوفا
3 2
احمد گروزنی
۱۴ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
دینامو مسکو
3 0
Amkar
۱۴ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
لوکوموتیو مسکو
1 0
Ska-khabarovsk
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
آرسنال تولا
1 2
FC Tosno
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
زسکا مسکو
1 2
روبین
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
کراسنودار
1 1
اورال
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
5 1
اسپارتاک مسکو
هفته 5
۱۷ مرداد ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
2 0
Anzhi
۱۷ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
Amkar
0 0
اف سی اوفا
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
اورال
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
اسپارتاک مسکو
2 0
آرسنال تولا
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
روستوف
1 0
دینامو مسکو
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
FC Tosno
1 2
زسکا مسکو
۱۸ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
روبین
1 1
لوکوموتیو مسکو
۱۹ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
احمد گروزنی
2 3
کراسنودار
هفته 6
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
اف سی اوفا
1 4
روستوف
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
زسکا مسکو
2 1
اسپارتاک مسکو
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
Anzhi
1 3
دینامو مسکو
۲۲ مرداد ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
1 1
روبین
۲۲ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
لوکوموتیو مسکو
0 2
FC Tosno
۲۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
کراسنودار
1 1
Amkar
۲۲ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
4 0
احمد گروزنی
۲۳ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
آرسنال تولا
2 2
اورال
هفته 7
۲۷ مرداد ۱۳۹۶
- 21:00
FC Tosno
0 0
Ska-khabarovsk
۲۸ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
اورال
0 0
زسکا مسکو
۲۸ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
اسپارتاک مسکو
3 4
لوکوموتیو مسکو
۲۸ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
روبین
6 0
Anzhi
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
- 16:30
Amkar
0 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
- 19:00
دینامو مسکو
1 1
اف سی اوفا
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
روستوف
0 0
کراسنودار
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
- 21:30
احمد گروزنی
1 2
آرسنال تولا
هفته 8
۳ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
Anzhi
1 0
اف سی اوفا
۴ شهریور ۱۳۹۶
- 16:30
آرسنال تولا
0 1
Amkar
۴ شهریور ۱۳۹۶
- 19:00
روبین
1 0
FC Tosno
۴ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
لوکوموتیو مسکو
2 1
اورال
۵ شهریور ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
0 0
اسپارتاک مسکو
۵ شهریور ۱۳۹۶
- 19:00
زسکا مسکو
0 1
احمد گروزنی
۵ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
کراسنودار
2 0
دینامو مسکو
۵ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
0 0
روستوف
هفته 9
۱۷ شهریور ۱۳۹۶
- 19:00
Amkar
0 1
زسکا مسکو
۱۸ شهریور ۱۳۹۶
- 15:30
FC Tosno
2 2
Anzhi
۱۸ شهریور ۱۳۹۶
- 18:00
روستوف
2 2
آرسنال تولا
۱۸ شهریور ۱۳۹۶
- 20:30
اسپارتاک مسکو
1 0
روبین
۱۹ شهریور ۱۳۹۶
- 15:30
دینامو مسکو
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۱۹ شهریور ۱۳۹۶
- 18:00
اف سی اوفا
0 1
کراسنودار
۱۹ شهریور ۱۳۹۶
- 20:30
احمد گروزنی
1 1
لوکوموتیو مسکو
۲۰ شهریور ۱۳۹۶
- 19:00
اورال
1 1
Ska-khabarovsk
هفته 10
۲۴ شهریور ۱۳۹۶
- 21:00
آرسنال تولا
1 0
دینامو مسکو
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
- 18:00
زسکا مسکو
2 0
روستوف
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
- 20:30
Anzhi
1 5
کراسنودار
۲۶ شهریور ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
2 2
احمد گروزنی
۲۶ شهریور ۱۳۹۶
- 14:30
FC Tosno
2 2
اسپارتاک مسکو
۲۶ شهریور ۱۳۹۶
- 18:00
روبین
0 1
اورال
۲۷ شهریور ۱۳۹۶
- 21:00
لوکوموتیو مسکو
0 1
Amkar
۲۷ شهریور ۱۳۹۶
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
3 0
اف سی اوفا
هفته 11
۱ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
دینامو مسکو
0 0
زسکا مسکو
۱ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
اسپارتاک مسکو
2 2
Anzhi
۲ مهر ۱۳۹۶
- 15:30
اورال
3 1
FC Tosno
۲ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
روستوف
0 1
لوکوموتیو مسکو
۲ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
اف سی اوفا
1 0
آرسنال تولا
۲ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
کراسنودار
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۳ مهر ۱۳۹۶
- 18:30
Amkar
3 0
Ska-khabarovsk
۳ مهر ۱۳۹۶
- 21:00
احمد گروزنی
1 0
روبین
هفته 12
۷ مهر ۱۳۹۶
- 21:00
آرسنال تولا
1 0
کراسنودار
۸ مهر ۱۳۹۶
- 13:00
Ska-khabarovsk
2 1
روستوف
۸ مهر ۱۳۹۶
- 15:30
FC Tosno
1 0
احمد گروزنی
۸ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
روبین
0 1
Amkar
۸ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
اسپارتاک مسکو
2 0
اورال
۹ مهر ۱۳۹۶
- 15:30
زسکا مسکو
0 0
اف سی اوفا
۹ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
3 0
دینامو مسکو
۹ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
Anzhi
2 2
زنیت سن پترزبورگ
هفته 13
۲۱ مهر ۱۳۹۶
- 21:00
احمد گروزنی
1 2
اسپارتاک مسکو
۲۲ مهر ۱۳۹۶
- 15:30
دینامو مسکو
2 0
Ska-khabarovsk
۲۲ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
اورال
2 1
Anzhi
۲۲ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
کراسنودار
0 1
زسکا مسکو
۲۳ مهر ۱۳۹۶
- 15:30
اف سی اوفا
1 0
لوکوموتیو مسکو
۲۳ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
روستوف
0 1
روبین
۲۳ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
0 1
آرسنال تولا
۲۴ مهر ۱۳۹۶
- 19:00
Amkar
0 0
FC Tosno
هفته 14
۲۹ مهر ۱۳۹۶
- 13:00
Ska-khabarovsk
2 2
اف سی اوفا
۲۹ مهر ۱۳۹۶
- 15:30
FC Tosno
1 1
روستوف
۲۹ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
روبین
0 0
دینامو مسکو
۲۹ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
اسپارتاک مسکو
0 0
Amkar
۳۰ مهر ۱۳۹۶
- 15:30
اورال
2 0
احمد گروزنی
۳۰ مهر ۱۳۹۶
- 18:00
زسکا مسکو
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۳۰ مهر ۱۳۹۶
- 20:30
Anzhi
3 2
آرسنال تولا
۱ آبان ۱۳۹۶
- 21:00
لوکوموتیو مسکو
2 0
کراسنودار
هفته 15
۵ آبان ۱۳۹۶
- 21:00
آرسنال تولا
1 0
زسکا مسکو
۶ آبان ۱۳۹۶
- 20:30
روستوف
2 2
اسپارتاک مسکو
۷ آبان ۱۳۹۶
- 13:00
Amkar
1 1
اورال
۷ آبان ۱۳۹۶
- 15:30
دینامو مسکو
0 1
FC Tosno
۷ آبان ۱۳۹۶
- 18:00
زنیت سن پترزبورگ
0 3
لوکوموتیو مسکو
۷ آبان ۱۳۹۶
- 20:30
کراسنودار
4 1
Ska-khabarovsk
۸ آبان ۱۳۹۶
- 18:30
اف سی اوفا
2 1
روبین
۸ آبان ۱۳۹۶
- 21:00
احمد گروزنی
1 1
Anzhi
هفته 16
۱۲ آبان ۱۳۹۶
- 19:00
اورال
2 2
دینامو مسکو
۱۳ آبان ۱۳۹۶
- 18:00
FC Tosno
1 3
کراسنودار
۱۳ آبان ۱۳۹۶
- 20:30
احمد گروزنی
1 0
روستوف
۱۴ آبان ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
1 2
آرسنال تولا
۱۴ آبان ۱۳۹۶
- 15:30
Amkar
1 2
Anzhi
۱۴ آبان ۱۳۹۶
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
2 2
زسکا مسکو
۱۴ آبان ۱۳۹۶
- 20:30
روبین
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۱۴ آبان ۱۳۹۶
- 20:30
اسپارتاک مسکو
3 1
اف سی اوفا
هفته 17
۲۷ آبان ۱۳۹۶
- 13:30
Ska-khabarovsk
2 4
زسکا مسکو
۲۷ آبان ۱۳۹۶
- 15:30
دینامو مسکو
1 1
احمد گروزنی
۲۷ آبان ۱۳۹۶
- 18:00
کراسنودار
1 4
اسپارتاک مسکو
۲۷ آبان ۱۳۹۶
- 20:30
آرسنال تولا
0 0
روبین
۲۸ آبان ۱۳۹۶
- 13:00
اف سی اوفا
2 0
اورال
۲۸ آبان ۱۳۹۶
- 15:30
Anzhi
0 1
لوکوموتیو مسکو
۲۸ آبان ۱۳۹۶
- 18:00
روستوف
0 0
Amkar
۲۸ آبان ۱۳۹۶
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
5 0
FC Tosno
هفته 18
۳ آذر ۱۳۹۶
- 19:00
Amkar
2 1
دینامو مسکو
۴ آذر ۱۳۹۶
- 18:00
FC Tosno
3 2
آرسنال تولا
۴ آذر ۱۳۹۶
- 20:30
احمد گروزنی
2 1
اف سی اوفا
۵ آذر ۱۳۹۶
- 13:00
اورال
0 1
کراسنودار
۵ آذر ۱۳۹۶
- 15:30
روبین
0 1
زسکا مسکو
۵ آذر ۱۳۹۶
- 18:00
روستوف
2 0
Anzhi
۶ آذر ۱۳۹۶
- 13:30
Ska-khabarovsk
1 2
لوکوموتیو مسکو
۶ آذر ۱۳۹۶
- 21:00
اسپارتاک مسکو
3 1
زنیت سن پترزبورگ
هفته 19
۱۰ آذر ۱۳۹۶
- 21:00
آرسنال تولا
0 1
اسپارتاک مسکو
۱۰ آذر ۱۳۹۶
- 21:00
زسکا مسکو
6 0
FC Tosno
۱۱ آذر ۱۳۹۶
- 15:30
دینامو مسکو
2 0
روستوف
۱۱ آذر ۱۳۹۶
- 15:30
زنیت سن پترزبورگ
2 1
اورال
۱۱ آذر ۱۳۹۶
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
روبین
۱۲ آذر ۱۳۹۶
- 15:30
اف سی اوفا
3 0
Amkar
۱۲ آذر ۱۳۹۶
- 18:00
کراسنودار
3 2
احمد گروزنی
۱۲ آذر ۱۳۹۶
- 20:30
Anzhi
4 0
Ska-khabarovsk
هفته 20
۱۷ آذر ۱۳۹۶
- 19:00
اورال
1 1
آرسنال تولا
۱۸ آذر ۱۳۹۶
- 15:30
دینامو مسکو
2 0
Anzhi
۱۸ آذر ۱۳۹۶
- 18:00
روبین
3 1
Ska-khabarovsk
۱۹ آذر ۱۳۹۶
- 15:30
Amkar
1 3
کراسنودار
۱۹ آذر ۱۳۹۶
- 18:00
اسپارتاک مسکو
3 0
زسکا مسکو
۱۹ آذر ۱۳۹۶
- 20:30
روستوف
1 0
اف سی اوفا
۲۰ آذر ۱۳۹۶
- 21:00
احمد گروزنی
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۲۰ آذر ۱۳۹۶
- 21:00
FC Tosno
1 3
لوکوموتیو مسکو
هفته 21
۱۱ اسفند ۱۳۹۶
- 21:00
Anzhi
1 1
روبین
۱۲ اسفند ۱۳۹۶
- 15:30
زسکا مسکو
1 0
اورال
۱۲ اسفند ۱۳۹۶
- 18:00
زنیت سن پترزبورگ
0 0
Amkar
۱۲ اسفند ۱۳۹۶
- 20:30
کراسنودار
3 1
روستوف
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
0 1
FC Tosno
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
- 15:30
اف سی اوفا
1 1
دینامو مسکو
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
0 0
اسپارتاک مسکو
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
- 20:30
آرسنال تولا
1 0
احمد گروزنی
هفته 22
۱۸ اسفند ۱۳۹۶
- 15:30
Amkar
0 2
آرسنال تولا
۱۹ اسفند ۱۳۹۶
- 15:30
اف سی اوفا
3 2
Anzhi
۱۹ اسفند ۱۳۹۶
- 18:00
دینامو مسکو
0 0
کراسنودار
۱۹ اسفند ۱۳۹۶
- 20:30
FC Tosno
0 1
روبین
۲۰ اسفند ۱۳۹۶
- 15:30
روستوف
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۲۰ اسفند ۱۳۹۶
- 18:00
احمد گروزنی
0 3
زسکا مسکو
۲۰ اسفند ۱۳۹۶
- 20:30
اسپارتاک مسکو
1 0
Ska-khabarovsk
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
- 18:30
اورال
0 2
لوکوموتیو مسکو
هفته 23
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
- 12:30
Ska-khabarovsk
0 3
اورال
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
- 15:30
آرسنال تولا
2 2
روستوف
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
- 18:00
کراسنودار
0 1
اف سی اوفا
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
- 20:30
Anzhi
2 0
FC Tosno
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
- 20:30
روبین
1 2
اسپارتاک مسکو
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
- 21:00
لوکوموتیو مسکو
0 0
احمد گروزنی
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
- 21:00
زنیت سن پترزبورگ
2 1
دینامو مسکو
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
- 22:00
زسکا مسکو
3 0
Amkar
هفته 24
۱۱ فروردین ۱۳۹۷
- 15:30
احمد گروزنی
0 0
Ska-khabarovsk
۱۱ فروردین ۱۳۹۷
- 15:30
Amkar
2 1
لوکوموتیو مسکو
۱۱ فروردین ۱۳۹۷
- 18:00
دینامو مسکو
2 1
آرسنال تولا
۱۱ فروردین ۱۳۹۷
- 20:30
اسپارتاک مسکو
2 1
FC Tosno
۱۲ فروردین ۱۳۹۷
- 15:30
اورال
1 1
روبین
۱۲ فروردین ۱۳۹۷
- 18:00
اف سی اوفا
1 2
زنیت سن پترزبورگ
۱۲ فروردین ۱۳۹۷
- 20:30
روستوف
1 2
زسکا مسکو
۱۲ فروردین ۱۳۹۷
- 20:30
کراسنودار
1 1
Anzhi
هفته 25
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
- 12:30
Ska-khabarovsk
0 2
Amkar
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
- 15:30
روبین
3 2
احمد گروزنی
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
- 18:00
زنیت سن پترزبورگ
1 2
کراسنودار
۱۸ فروردین ۱۳۹۷
- 20:30
آرسنال تولا
2 1
اف سی اوفا
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
- 15:30
FC Tosno
2 2
اورال
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
روستوف
۱۹ فروردین ۱۳۹۷
- 20:30
Anzhi
1 4
اسپارتاک مسکو
۲۰ فروردین ۱۳۹۷
- 21:00
زسکا مسکو
1 2
دینامو مسکو
هفته 26
۲۴ فروردین ۱۳۹۷
- 21:00
احمد گروزنی
1 0
FC Tosno
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
- 13:00
Amkar
0 3
روبین
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
- 15:30
دینامو مسکو
0 4
لوکوموتیو مسکو
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
- 18:00
زنیت سن پترزبورگ
1 0
Anzhi
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
- 20:30
کراسنودار
3 0
آرسنال تولا
۲۶ فروردین ۱۳۹۷
- 15:30
اورال
2 1
اسپارتاک مسکو
۲۶ فروردین ۱۳۹۷
- 18:00
اف سی اوفا
1 1
زسکا مسکو
۲۶ فروردین ۱۳۹۷
- 20:30
روستوف
2 0
Ska-khabarovsk
هفته 27
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 18:00
روبین
1 1
روستوف
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 20:30
Anzhi
0 1
اورال
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 12:30
Ska-khabarovsk
0 1
دینامو مسکو
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
آرسنال تولا
3 3
زنیت سن پترزبورگ
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 18:00
زسکا مسکو
2 1
کراسنودار
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 18:00
FC Tosno
0 2
Amkar
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 20:30
لوکوموتیو مسکو
0 0
اف سی اوفا
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 21:00
اسپارتاک مسکو
1 3
احمد گروزنی
هفته 28
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 21:00
آرسنال تولا
2 1
Anzhi
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
Amkar
0 2
اسپارتاک مسکو
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 18:00
زنیت سن پترزبورگ
0 0
زسکا مسکو
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 20:30
روستوف
2 0
FC Tosno
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 13:00
اف سی اوفا
1 0
Ska-khabarovsk
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
دینامو مسکو
0 0
روبین
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 18:00
احمد گروزنی
0 0
اورال
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 20:30
کراسنودار
2 0
لوکوموتیو مسکو
هفته 29
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 12:30
Ska-khabarovsk
0 1
کراسنودار
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
FC Tosno
1 2
دینامو مسکو
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 18:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
زنیت سن پترزبورگ
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 20:30
اسپارتاک مسکو
2 0
روستوف
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
اورال
0 2
Amkar
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 20:30
زسکا مسکو
6 0
آرسنال تولا
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 21:00
Anzhi
0 2
احمد گروزنی
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 21:00
روبین
0 0
اف سی اوفا
هفته 30
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
Amkar
0 0
احمد گروزنی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
آرسنال تولا
2 0
لوکوموتیو مسکو
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
زسکا مسکو
2 1
Anzhi
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
روستوف
1 0
اورال
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
اف سی اوفا
5 0
FC Tosno
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
کراسنودار
1 1
روبین
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
اسپارتاک مسکو
0 1
دینامو مسکو
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
- 15:30
زنیت سن پترزبورگ
6 0
Ska-khabarovsk
لیگ روسیه از 21 ژوئن با حضور هواداران در ورزشگاه دوباره از سر گرفته خواهد شد
Posted on
تیمهای شرکت کننده

دیدگاهتان را بنویسید

رقابتهای باشگاهی

آفریقا
competition logo
جام ملتهای آفریقا
2021-2022
آلمان
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا 2 آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2021-2022
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2019-2020
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2020-2021
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2018-2019
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2017-2018
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2016-2017
competition logo
بوندس لیگا آلمان
2015-2016
competition logo
دی اف بی پوکال
2020-2021
دی اف بی پوکال
2018-2019
competition logo
دی اف بی پوکال
2019-2020
دی اف بی پوکال
2017-2018
competition logo
دی اف بی پوکال
2021-2022
دی اف بی پوکال
2016-2017
سوپرکاپ آلمان
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ آلمان
2020-2021
اروپا
competition logo
لیگ ملتهای اروپا
2021-2022
اسپانیا
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2021-2022
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2017-2018
competition logo
سوپرکاپ اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2016-2017
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2018-2019
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2017-2018
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2021-2022
competition logo
لالیگا 2 اسپانیا
2020-2021
لالیگا اسپانیا
2018-2019
لالیگا اسپانیا
2017-2018
لالیگا اسپانیا
2016-2017
لالیگا اسپانیا
2015-2016
competition logo
لالیگا اسپانیا
2019-2020
competition logo
لالیگا اسپانیا
2020-2021
competition logo
لالیگا اسپانیا
2021-2022
competition logo
کوپا دل ری
2021-2022
کوپا دل ری
2018-2019
competition logo
کوپا دل ری
2019-2020
competition logo
کوپا دل ری
2020-2021
انگلستان
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2020-2021
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2015-2016
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2016-2017
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2017-2018
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2018-2019
competition logo
پریمیرلیگ انگلستان
2021-2022
ایتالیا
competition logo
سری آ ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری آ ایتالیا
2015-2016
سری آ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری آ ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری آ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری آ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سری آ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2020-2021
competition logo
سری بی ایتالیا
2021-2022
competition logo
سری بی ایتالیا
2016-2017
competition logo
سری بی ایتالیا
2017-2018
competition logo
سری بی ایتالیا
2018-2019
competition logo
سری بی ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2015-2016
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2016-2017
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2018-2019
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2019-2020
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2020-2021
competition logo
سوپرکاپ ایتالیا
2021-2022
competition logo
کوپا ایتالیا
2021-2022
کوپا ایتالیا
2015-2016
competition logo
کوپا ایتالیا
2016-2017
competition logo
کوپا ایتالیا
2017-2018
competition logo
کوپا ایتالیا
2018-2019
competition logo
کوپا ایتالیا
2019-2020
competition logo
کوپا ایتالیا
2020-2021
ایران
competition logo
ایران
2019-2020
competition logo
ایران
2020-2021
برزیل
competition logo
سری آ برزیل
2021-2022
competition logo
سری آ برزیل
2020-2021
بلژیک
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2019-2020
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2020-2021
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2021-2022
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2018-2019
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2016-2017
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2017-2018
competition logo
ژوپیه پرولیگ بلژیک
2015-2016
ترکیه
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2018-2019
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2019-2020
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2021-2022
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2020-2021
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2017-2018
competition logo
سوپرلیگ ترکیه
2016-2017
جهان
competition logo
دوستانه ملی
2021-2022
روسیه
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2021-2022
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2019-2020
competition logo
پریمیرلیگ روسیه
2018-2019