پریمیرلیگ روسیه

2018-2019
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
جدول بازی جوانمردانه
# باشگاهها امتیاز
1 59 3 1 70
2 66 2 0 70
3 66 3 0 72
4 57 3 2 73
5 63 3 1 74
6 64 5 0 74
7 68 1 1 75
8 67 2 1 76
9 71 0 1 76
10 69 1 1 76
11 60 7 1 79
12 73 1 1 80
13 70 6 0 82
14 72 3 1 83
15 87 2 0 91
16 83 4 2 101
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
۶ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
اورال
0 1
Anzhi
۶ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
اورال
0
1
Anzhi
۶ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 0
Orenburg
۶ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1
0
Orenburg
۶ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
روستوف
1 0
احمد گروزنی
۶ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
روستوف
1
0
احمد گروزنی
۷ مرداد ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۷ مرداد ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
0
2
زنیت سن پترزبورگ
۷ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
0 0
دینامو مسکو
۷ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
0
0
دینامو مسکو
۷ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
روبین
2 1
کراسنودار
۷ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
روبین
2
1
کراسنودار
۸ مرداد ۱۳۹۷ 19:30
اف سی اوفا
0 0
لوکوموتیو مسکو
۸ مرداد ۱۳۹۷ 19:30
اف سی اوفا
0
0
لوکوموتیو مسکو
۹ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
Krylya Sovetov
0 0
زسکا مسکو
۹ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
Krylya Sovetov
0
0
زسکا مسکو
| Samara Arena
هفته 2
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ 21:00
دینامو مسکو
1 1
روبین
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ 21:00
دینامو مسکو
1
1
روبین
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ 15:30
اورال
1 2
کراسنودار
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ 15:30
اورال
1
2
کراسنودار
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
1 0
آرسنال تولا
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
1
0
آرسنال تولا
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
لوکوموتیو مسکو
0 0
اسپارتاک مسکو
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
لوکوموتیو مسکو
0
0
اسپارتاک مسکو
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
Krylya Sovetov
0 3
Orenburg
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
Krylya Sovetov
0
3
Orenburg
| Samara Arena
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
0 1
روستوف
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
0
1
روستوف
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
احمد گروزنی
1 0
Enisey
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
احمد گروزنی
1
0
Enisey
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ 19:00
اف سی اوفا
3 0
Anzhi
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ 19:00
اف سی اوفا
3
0
Anzhi
هفته 3
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ 19:00
اورال
1 1
دینامو مسکو
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ 19:00
اورال
1
1
دینامو مسکو
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
Enisey
1 1
زسکا مسکو
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
Enisey
1
1
زسکا مسکو
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 0
Anzhi
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1
0
Anzhi
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
روستوف
0 1
Krylya Sovetov
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
روستوف
0
1
Krylya Sovetov
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1 0
لوکوموتیو مسکو
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1
0
لوکوموتیو مسکو
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
3 1
احمد گروزنی
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
3
1
احمد گروزنی
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ 19:00
اف سی اوفا
0 1
کراسنودار
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ 19:00
اف سی اوفا
0
1
کراسنودار
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ 21:30
روبین
0 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ 21:30
روبین
0
1
زنیت سن پترزبورگ
هفته 4
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ 21:00
Anzhi
1 3
Orenburg
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ 21:00
Anzhi
1
3
Orenburg
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
زسکا مسکو
3 0
آرسنال تولا
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
زسکا مسکو
3
0
آرسنال تولا
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
کراسنودار
0 1
اسپارتاک مسکو
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
کراسنودار
0
1
اسپارتاک مسکو
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
احمد گروزنی
1 1
روبین
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
احمد گروزنی
1
1
روبین
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
Krylya Sovetov
0 1
لوکوموتیو مسکو
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 18:00
Krylya Sovetov
0
1
لوکوموتیو مسکو
| Samara Arena
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
4 1
اورال
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
4
1
اورال
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
روستوف
4 0
Enisey
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ 23:00
روستوف
4
0
Enisey
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ 21:00
دینامو مسکو
3 0
اف سی اوفا
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ 21:00
دینامو مسکو
3
0
اف سی اوفا
هفته 5
۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
0 1
روستوف
۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
0
1
روستوف
۳ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
اورال
2 1
احمد گروزنی
۳ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
اورال
2
1
احمد گروزنی
۳ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
روبین
1 1
زسکا مسکو
۳ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
روبین
1
1
زسکا مسکو
۳ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
2 1
دینامو مسکو
۳ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
2
1
دینامو مسکو
۴ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1 1
کراسنودار
۴ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1
1
کراسنودار
۴ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۴ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
0
2
زنیت سن پترزبورگ
۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
لوکوموتیو مسکو
2 1
Anzhi
۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
لوکوموتیو مسکو
2
1
Anzhi
۵ شهریور ۱۳۹۷ 19:00
Enisey
1 0
Krylya Sovetov
۵ شهریور ۱۳۹۷ 19:00
Enisey
1
0
Krylya Sovetov
هفته 6
۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
روستوف
1 1
روبین
۹ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
روستوف
1
1
روبین
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Krylya Sovetov
1 0
Anzhi
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Krylya Sovetov
1
0
Anzhi
| Samara Arena
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
زسکا مسکو
4 0
اورال
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
زسکا مسکو
4
0
اورال
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
کراسنودار
2 1
لوکوموتیو مسکو
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
کراسنودار
2
1
لوکوموتیو مسکو
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
0 0
آرسنال تولا
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
0
0
آرسنال تولا
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
دینامو مسکو
2 0
Orenburg
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
دینامو مسکو
2
0
Orenburg
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
0 0
اسپارتاک مسکو
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
0
0
اسپارتاک مسکو
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:00
احمد گروزنی
2 1
اف سی اوفا
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:00
احمد گروزنی
2
1
اف سی اوفا
هفته 7
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
لوکوموتیو مسکو
1 1
دینامو مسکو
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
لوکوموتیو مسکو
1
1
دینامو مسکو
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
روبین
1 0
Enisey
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
روبین
1
0
Enisey
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
0 3
زسکا مسکو
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
0
3
زسکا مسکو
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
آرسنال تولا
4 0
Krylya Sovetov
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
آرسنال تولا
4
0
Krylya Sovetov
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1 2
زنیت سن پترزبورگ
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1
2
زنیت سن پترزبورگ
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
Anzhi
0 4
کراسنودار
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
Anzhi
0
4
کراسنودار
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 2
احمد گروزنی
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1
2
احمد گروزنی
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ 19:00
اورال
1 1
روستوف
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ 19:00
اورال
1
1
روستوف
هفته 8
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 13:00
Enisey
1 2
اورال
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 13:00
Enisey
1
2
اورال
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
0 1
Anzhi
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
0
1
Anzhi
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
2 2
روبین
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
2
2
روبین
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
احمد گروزنی
1 1
Orenburg
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
احمد گروزنی
1
1
Orenburg
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
روستوف
0 0
اف سی اوفا
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
روستوف
0
0
اف سی اوفا
۱ مهر ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
5 3
لوکوموتیو مسکو
۱ مهر ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
5
3
لوکوموتیو مسکو
۱ مهر ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
1 1
اسپارتاک مسکو
۱ مهر ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
1
1
اسپارتاک مسکو
۲ مهر ۱۳۹۷ 20:00
Krylya Sovetov
0 3
کراسنودار
۲ مهر ۱۳۹۷ 20:00
Krylya Sovetov
0
3
کراسنودار
| Samara Arena
هفته 9
۶ مهر ۱۳۹۷ 19:00
Orenburg
0 1
زسکا مسکو
۶ مهر ۱۳۹۷ 19:00
Orenburg
0
1
زسکا مسکو
۷ مهر ۱۳۹۷ 13:00
اورال
2 1
آرسنال تولا
۷ مهر ۱۳۹۷ 13:00
اورال
2
1
آرسنال تولا
۷ مهر ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
2 1
Enisey
۷ مهر ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
2
1
Enisey
۷ مهر ۱۳۹۷ 20:30
لوکوموتیو مسکو
2 0
احمد گروزنی
۷ مهر ۱۳۹۷ 20:30
لوکوموتیو مسکو
2
0
احمد گروزنی
۸ مهر ۱۳۹۷ 15:30
Anzhi
2 1
زنیت سن پترزبورگ
۸ مهر ۱۳۹۷ 15:30
Anzhi
2
1
زنیت سن پترزبورگ
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
3 0
دینامو مسکو
۸ مهر ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
3
0
دینامو مسکو
۸ مهر ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
0 1
روستوف
۸ مهر ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
0
1
روستوف
۹ مهر ۱۳۹۷ 21:00
روبین
2 1
Krylya Sovetov
۹ مهر ۱۳۹۷ 21:00
روبین
2
1
Krylya Sovetov
هفته 10
۱۳ مهر ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
1 1
اف سی اوفا
۱۳ مهر ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
1
1
اف سی اوفا
۱۴ مهر ۱۳۹۷ 15:30
Krylya Sovetov
1 0
دینامو مسکو
۱۴ مهر ۱۳۹۷ 15:30
Krylya Sovetov
1
0
دینامو مسکو
| Samara Arena
۱۴ مهر ۱۳۹۷ 18:00
روستوف
0 1
Orenburg
۱۴ مهر ۱۳۹۷ 18:00
روستوف
0
1
Orenburg
۱۴ مهر ۱۳۹۷ 20:30
روبین
1 0
اورال
۱۴ مهر ۱۳۹۷ 20:30
روبین
1
0
اورال
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 13:00
Enisey
2 3
اسپارتاک مسکو
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 13:00
Enisey
2
3
اسپارتاک مسکو
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 15:30
احمد گروزنی
0 0
Anzhi
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 15:30
احمد گروزنی
0
0
Anzhi
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
2 1
کراسنودار
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
2
1
کراسنودار
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
0 1
لوکوموتیو مسکو
۱۵ مهر ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
0
1
لوکوموتیو مسکو
هفته 11
۲۷ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Anzhi
0 2
زسکا مسکو
۲۷ مهر ۱۳۹۷ 19:30
Anzhi
0
2
زسکا مسکو
۲۷ مهر ۱۳۹۷ 22:00
لوکوموتیو مسکو
2 1
روستوف
۲۷ مهر ۱۳۹۷ 22:00
لوکوموتیو مسکو
2
1
روستوف
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 13:00
Orenburg
0 0
Enisey
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 13:00
Orenburg
0
0
Enisey
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 15:30
اورال
1 1
Krylya Sovetov
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 15:30
اورال
1
1
Krylya Sovetov
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
0 0
روبین
۲۸ مهر ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
0
0
روبین
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
1 0
زنیت سن پترزبورگ
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
1
0
زنیت سن پترزبورگ
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:00
اسپارتاک مسکو
2 3
آرسنال تولا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 18:00
اسپارتاک مسکو
2
3
آرسنال تولا
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 20:30
کراسنودار
0 1
احمد گروزنی
۲۹ مهر ۱۳۹۷ 20:30
کراسنودار
0
1
احمد گروزنی
هفته 12
۵ آبان ۱۳۹۷ 15:30
اورال
1 1
اف سی اوفا
۵ آبان ۱۳۹۷ 15:30
اورال
1
1
اف سی اوفا
۵ آبان ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
2 2
Orenburg
۵ آبان ۱۳۹۷ 18:00
آرسنال تولا
2
2
Orenburg
۵ آبان ۱۳۹۷ 20:30
روستوف
1 0
Anzhi
۵ آبان ۱۳۹۷ 20:30
روستوف
1
0
Anzhi
۶ آبان ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
0 3
لوکوموتیو مسکو
۶ آبان ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
0
3
لوکوموتیو مسکو
۶ آبان ۱۳۹۷ 18:00
احمد گروزنی
0 0
دینامو مسکو
۶ آبان ۱۳۹۷ 18:00
احمد گروزنی
0
0
دینامو مسکو
۶ آبان ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
1 2
کراسنودار
۶ آبان ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
1
2
کراسنودار
۷ آبان ۱۳۹۷ 19:30
Krylya Sovetov
0 1
زنیت سن پترزبورگ
۷ آبان ۱۳۹۷ 19:30
Krylya Sovetov
0
1
زنیت سن پترزبورگ
| Samara Arena
۷ آبان ۱۳۹۷ 22:00
روبین
1 1
اسپارتاک مسکو
۷ آبان ۱۳۹۷ 22:00
روبین
1
1
اسپارتاک مسکو
هفته 13
۱۲ آبان ۱۳۹۷ 15:30
لوکوموتیو مسکو
3 1
آرسنال تولا
۱۲ آبان ۱۳۹۷ 15:30
لوکوموتیو مسکو
3
1
آرسنال تولا
۱۲ آبان ۱۳۹۷ 18:00
دینامو مسکو
0 0
زسکا مسکو
۱۲ آبان ۱۳۹۷ 18:00
دینامو مسکو
0
0
زسکا مسکو
۱۳ آبان ۱۳۹۷ 15:30
زنیت سن پترزبورگ
1 0
احمد گروزنی
۱۳ آبان ۱۳۹۷ 15:30
زنیت سن پترزبورگ
1
0
احمد گروزنی
۱۳ آبان ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
2 2
روستوف
۱۳ آبان ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
2
2
روستوف
۱۳ آبان ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 2
اورال
۱۳ آبان ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1
2
اورال
۱۴ آبان ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1 0
روبین
۱۴ آبان ۱۳۹۷ 15:30
Orenburg
1
0
روبین
۱۴ آبان ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
1 2
Krylya Sovetov
۱۴ آبان ۱۳۹۷ 18:00
اف سی اوفا
1
2
Krylya Sovetov
۱۴ آبان ۱۳۹۷ 20:30
Anzhi
2 1
Enisey
۱۴ آبان ۱۳۹۷ 20:30
Anzhi
2
1
Enisey
هفته 14
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
2 0
Anzhi
۱۸ آبان ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
2
0
Anzhi
۱۹ آبان ۱۳۹۷ 15:30
اورال
2 1
Orenburg
۱۹ آبان ۱۳۹۷ 15:30
اورال
2
1
Orenburg
۱۹ آبان ۱۳۹۷ 18:00
Krylya Sovetov
1 2
احمد گروزنی
۱۹ آبان ۱۳۹۷ 18:00
Krylya Sovetov
1
2
احمد گروزنی
| Samara Arena
۱۹ آبان ۱۳۹۷ 20:30
روستوف
0 0
دینامو مسکو
۱۹ آبان ۱۳۹۷ 20:30
روستوف
0
0
دینامو مسکو
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 15:30
اف سی اوفا
2 0
اسپارتاک مسکو
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 15:30
اف سی اوفا
2
0
اسپارتاک مسکو
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 17:30
کراسنودار
3 0
Enisey
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 17:30
کراسنودار
3
0
Enisey
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 18:00
روبین
0 0
لوکوموتیو مسکو
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 18:00
روبین
0
0
لوکوموتیو مسکو
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
2 0
زنیت سن پترزبورگ
۲۰ آبان ۱۳۹۷ 20:30
زسکا مسکو
2
0
زنیت سن پترزبورگ
هفته 15
۲ آذر ۱۳۹۷ 19:30
احمد گروزنی
0 2
زسکا مسکو
۲ آذر ۱۳۹۷ 19:30
احمد گروزنی
0
2
زسکا مسکو
۲ آذر ۱۳۹۷ 22:00
لوکوموتیو مسکو
1 2
اورال
۲ آذر ۱۳۹۷ 22:00
لوکوموتیو مسکو
1
2
اورال
۳ آذر ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
1 2
Enisey
۳ آذر ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
1
2
Enisey
۳ آذر ۱۳۹۷ 18:00
Orenburg
1 0
اف سی اوفا
۳ آذر ۱۳۹۷ 18:00
Orenburg
1
0
اف سی اوفا
۳ آذر ۱۳۹۷ 20:30
Anzhi
1 1
روبین
۳ آذر ۱۳۹۷ 20:30
Anzhi
1
1
روبین
۴ آذر ۱۳۹۷ 15:30
اسپارتاک مسکو
3 1
Krylya Sovetov
۴ آذر ۱۳۹۷ 15:30
اسپارتاک مسکو
3
1
Krylya Sovetov
۴ آذر ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
3 0
آرسنال تولا
۴ آذر ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
3
0
آرسنال تولا
۴ آذر ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
2 0
روستوف
۴ آذر ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
2
0
روستوف
هفته 16
۹ آذر ۱۳۹۷ 21:00
روبین
1 1
دینامو مسکو
۹ آذر ۱۳۹۷ 21:00
روبین
1
1
دینامو مسکو
۱۰ آذر ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
1 1
احمد گروزنی
۱۰ آذر ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
1
1
احمد گروزنی
۱۰ آذر ۱۳۹۷ 20:30
Anzhi
0 0
اف سی اوفا
۱۰ آذر ۱۳۹۷ 20:30
Anzhi
0
0
اف سی اوفا
۱۱ آذر ۱۳۹۷ 15:30
کراسنودار
2 0
اورال
۱۱ آذر ۱۳۹۷ 15:30
کراسنودار
2
0
اورال
۱۱ آذر ۱۳۹۷ 18:00
روستوف
0 0
زسکا مسکو
۱۱ آذر ۱۳۹۷ 18:00
روستوف
0
0
زسکا مسکو
۱۱ آذر ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
2 1
لوکوموتیو مسکو
۱۱ آذر ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
2
1
لوکوموتیو مسکو
۱۲ آذر ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
4 2
زنیت سن پترزبورگ
۱۲ آذر ۱۳۹۷ 21:00
آرسنال تولا
4
2
زنیت سن پترزبورگ
۱۴ فروردین ۱۳۹۸ 18:30
Orenburg
3 1
Krylya Sovetov
۱۴ فروردین ۱۳۹۸ 18:30
Orenburg
3
1
Krylya Sovetov
هفته 17
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 14:00
Krylya Sovetov
1 0
روستوف
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 14:00
Krylya Sovetov
1
0
روستوف
| Samara Arena
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 16:30
زسکا مسکو
2 1
Enisey
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 16:30
زسکا مسکو
2
1
Enisey
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 19:00
لوکوموتیو مسکو
2 1
Orenburg
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 19:00
لوکوموتیو مسکو
2
1
Orenburg
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 21:30
Anzhi
0 3
اسپارتاک مسکو
۱۷ آذر ۱۳۹۷ 21:30
Anzhi
0
3
اسپارتاک مسکو
۱۸ آذر ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
4 0
اورال
۱۸ آذر ۱۳۹۷ 15:30
دینامو مسکو
4
0
اورال
۱۸ آذر ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
1 1
اف سی اوفا
۱۸ آذر ۱۳۹۷ 18:00
کراسنودار
1
1
اف سی اوفا
۱۸ آذر ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
1 2
روبین
۱۸ آذر ۱۳۹۷ 20:30
زنیت سن پترزبورگ
1
2
روبین
۱۹ آذر ۱۳۹۷ 21:00
احمد گروزنی
2 0
آرسنال تولا
۱۹ آذر ۱۳۹۷ 21:00
احمد گروزنی
2
0
آرسنال تولا
هفته 18
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
Orenburg
0 1
Anzhi
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
Orenburg
0
1
Anzhi
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 13:00
اورال
0 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 13:00
اورال
0
1
زنیت سن پترزبورگ
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
آرسنال تولا
2 0
زسکا مسکو
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
آرسنال تولا
2
0
زسکا مسکو
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
لوکوموتیو مسکو
2 2
Krylya Sovetov
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
لوکوموتیو مسکو
2
2
Krylya Sovetov
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
روبین
1 0
احمد گروزنی
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
روبین
1
0
احمد گروزنی
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 13:00
اف سی اوفا
1 2
دینامو مسکو
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 13:00
اف سی اوفا
1
2
دینامو مسکو
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
1 1
روستوف
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
Enisey
1
1
روستوف
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 1
کراسنودار
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1
1
کراسنودار
هفته 19
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
Krylya Sovetov
4 0
Enisey
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
Krylya Sovetov
4
0
Enisey
| Samara Arena
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
زسکا مسکو
3 0
روبین
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
زسکا مسکو
3
0
روبین
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
روستوف
0 0
آرسنال تولا
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
روستوف
0
0
آرسنال تولا
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
2 1
اف سی اوفا
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
2
1
اف سی اوفا
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
دینامو مسکو
0 1
اسپارتاک مسکو
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
دینامو مسکو
0
1
اسپارتاک مسکو
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 22:30
Anzhi
0 2
لوکوموتیو مسکو
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ 22:30
Anzhi
0
2
لوکوموتیو مسکو
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ 19:00
احمد گروزنی
1 1
اورال
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ 19:00
احمد گروزنی
1
1
اورال
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ 21:00
کراسنودار
2 2
Orenburg
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ 21:00
کراسنودار
2
2
Orenburg
هفته 20
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 21:00
Anzhi
0 2
Krylya Sovetov
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ 21:00
Anzhi
0
2
Krylya Sovetov
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 13:00
Orenburg
1 0
دینامو مسکو
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 13:00
Orenburg
1
0
دینامو مسکو
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
اورال
0 1
زسکا مسکو
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
اورال
0
1
زسکا مسکو
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
روبین
0 2
روستوف
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
روبین
0
2
روستوف
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
آرسنال تولا
2 0
Enisey
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
آرسنال تولا
2
0
Enisey
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
اف سی اوفا
0 1
احمد گروزنی
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ 15:30
اف سی اوفا
0
1
احمد گروزنی
| Stadion Neftyanik
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
کراسنودار
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ 18:00
لوکوموتیو مسکو
1
0
کراسنودار
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ 20:30
اسپارتاک مسکو
1
1
زنیت سن پترزبورگ
هفته 21
۹ فروردین ۱۳۹۸ 20:00
Krylya Sovetov
0 1
آرسنال تولا
۹ فروردین ۱۳۹۸ 20:00
Krylya Sovetov
0
1
آرسنال تولا
| Samara Arena
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
Enisey
1 1
روبین
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
Enisey
1
1
روبین
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
دینامو مسکو
0 1
لوکوموتیو مسکو
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
دینامو مسکو
0
1
لوکوموتیو مسکو
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
احمد گروزنی
1 3
اسپارتاک مسکو
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
احمد گروزنی
1
3
اسپارتاک مسکو
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
2 1
اورال
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
2
1
اورال
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
Orenburg
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
زنیت سن پترزبورگ
3
1
Orenburg
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
زسکا مسکو
2 2
اف سی اوفا
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
زسکا مسکو
2
2
اف سی اوفا
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
5 0
Anzhi
۱۱ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
5
0
Anzhi
هفته 22
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
Anzhi
1 1
دینامو مسکو
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
Anzhi
1
1
دینامو مسکو
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
کراسنودار
1 0
Krylya Sovetov
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
کراسنودار
1
0
Krylya Sovetov
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
0 2
زسکا مسکو
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
0
2
زسکا مسکو
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
اف سی اوفا
1 0
روستوف
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
اف سی اوفا
1
0
روستوف
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
اورال
3 2
Enisey
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
اورال
3
2
Enisey
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
روبین
0 0
آرسنال تولا
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
روبین
0
0
آرسنال تولا
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
لوکوموتیو مسکو
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
لوکوموتیو مسکو
1
1
زنیت سن پترزبورگ
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ 18:30
Orenburg
1 3
احمد گروزنی
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ 18:30
Orenburg
1
3
احمد گروزنی
هفته 23
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ 20:00
Krylya Sovetov
1 0
روبین
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ 20:00
Krylya Sovetov
1
0
روبین
| Samara Arena
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
Enisey
0 0
اف سی اوفا
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
Enisey
0
0
اف سی اوفا
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
آرسنال تولا
0 0
اورال
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
آرسنال تولا
0
0
اورال
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
زسکا مسکو
2 3
Orenburg
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
زسکا مسکو
2
3
Orenburg
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 21:00
احمد گروزنی
1 3
لوکوموتیو مسکو
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ 21:00
احمد گروزنی
1
3
لوکوموتیو مسکو
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
دینامو مسکو
1 1
کراسنودار
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
دینامو مسکو
1
1
کراسنودار
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
5 0
Anzhi
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
5
0
Anzhi
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
2 1
اسپارتاک مسکو
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
2
1
اسپارتاک مسکو
هفته 24
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ 21:00
Anzhi
0 1
احمد گروزنی
۳۰ فروردین ۱۳۹۸ 21:00
Anzhi
0
1
احمد گروزنی
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
اف سی اوفا
1 2
آرسنال تولا
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 13:00
اف سی اوفا
1
2
آرسنال تولا
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
3 0
روستوف
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 15:30
Orenburg
3
0
روستوف
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
دینامو مسکو
1 0
Krylya Sovetov
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 18:00
دینامو مسکو
1
0
Krylya Sovetov
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
لوکوموتیو مسکو
1 1
زسکا مسکو
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 20:30
لوکوموتیو مسکو
1
1
زسکا مسکو
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 22:30
کراسنودار
2 3
زنیت سن پترزبورگ
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ 22:30
کراسنودار
2
3
زنیت سن پترزبورگ
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
اورال
2 1
روبین
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
اورال
2
1
روبین
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
2 0
Enisey
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
اسپارتاک مسکو
2
0
Enisey
هفته 25
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
احمد گروزنی
1 1
کراسنودار
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
احمد گروزنی
1
1
کراسنودار
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
1 2
لوکوموتیو مسکو
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
1
2
لوکوموتیو مسکو
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 21:00
زسکا مسکو
2 0
Anzhi
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 21:00
زسکا مسکو
2
0
Anzhi
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 21:00
روبین
1 1
اف سی اوفا
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 21:00
روبین
1
1
اف سی اوفا
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 22:30
زنیت سن پترزبورگ
2 0
دینامو مسکو
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 22:30
زنیت سن پترزبورگ
2
0
دینامو مسکو
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 17:30
Enisey
2 1
Orenburg
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 17:30
Enisey
2
1
Orenburg
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:00
Krylya Sovetov
0 1
اورال
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:00
Krylya Sovetov
0
1
اورال
| Samara Arena
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 22:00
آرسنال تولا
3 0
اسپارتاک مسکو
۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 22:00
آرسنال تولا
3
0
اسپارتاک مسکو
هفته 26
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
Anzhi
1 1
روستوف
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
Anzhi
1
1
روستوف
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
دینامو مسکو
0 0
احمد گروزنی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
دینامو مسکو
0
0
احمد گروزنی
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 13:00
اف سی اوفا
4 1
اورال
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 13:00
اف سی اوفا
4
1
اورال
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
لوکوموتیو مسکو
2 1
Enisey
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
لوکوموتیو مسکو
2
1
Enisey
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
4 2
Krylya Sovetov
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
4
2
Krylya Sovetov
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
2 0
زسکا مسکو
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
کراسنودار
2
0
زسکا مسکو
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:30
Orenburg
1 1
آرسنال تولا
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:30
Orenburg
1
1
آرسنال تولا
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 21:00
اسپارتاک مسکو
1 1
روبین
۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ 21:00
اسپارتاک مسکو
1
1
روبین
هفته 27
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
Enisey
3 1
Anzhi
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
Enisey
3
1
Anzhi
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
روبین
2 0
Orenburg
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
روبین
2
0
Orenburg
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
اورال
0 1
اسپارتاک مسکو
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
اورال
0
1
اسپارتاک مسکو
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
احمد گروزنی
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
احمد گروزنی
1
1
زنیت سن پترزبورگ
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
آرسنال تولا
2 0
لوکوموتیو مسکو
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
آرسنال تولا
2
0
لوکوموتیو مسکو
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
Krylya Sovetov
1 1
اف سی اوفا
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
Krylya Sovetov
1
1
اف سی اوفا
| Samara Arena
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
زسکا مسکو
2 2
دینامو مسکو
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
زسکا مسکو
2
2
دینامو مسکو
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
1 1
کراسنودار
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
روستوف
1
1
کراسنودار
هفته 28
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 13:00
Orenburg
2 2
اورال
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 13:00
Orenburg
2
2
اورال
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
دینامو مسکو
0 0
روستوف
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
دینامو مسکو
0
0
روستوف
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
Anzhi
0 1
آرسنال تولا
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
Anzhi
0
1
آرسنال تولا
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
لوکوموتیو مسکو
4 0
روبین
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ 20:30
لوکوموتیو مسکو
4
0
روبین
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
Enisey
0 4
کراسنودار
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 15:30
Enisey
0
4
کراسنودار
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
احمد گروزنی
2 1
Krylya Sovetov
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
احمد گروزنی
2
1
Krylya Sovetov
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
اسپارتاک مسکو
1 0
اف سی اوفا
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ 18:00
اسپارتاک مسکو
1
0