پریمیرلیگ روسیه

2021-2022
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ م م پ پ
>
7
5
2
0
16
8
8
17
2
پ پ ش پ پ
>
7
5
0
2
12
5
7
15
3
م م پ م پ
>
7
4
3
0
12
6
6
15
4
پ م م ش پ
>
7
4
2
1
12
5
7
14
5
پ ش پ م ش
>
7
4
1
2
11
8
3
13
6
پ ش ش م پ
>
7
3
2
2
9
8
1
11
7
ش پ ش پ م
>
7
3
1
3
12
9
3
10
8
ش پ پ ش م
>
7
3
1
3
10
8
2
10
9
ش پ م ش پ
>
7
3
1
3
8
7
1
10
10
ش پ ش پ ش
>
7
3
0
4
9
12
-3
9
11
ش م پ پ ش
>
7
2
1
4
6
9
-3
7
12
م ش پ م م
>
7
1
3
3
8
13
-5
6
13
م ش م م ش
>
7
1
3
3
6
12
-6
6
14
م پ م ش ش
>
7
1
2
4
8
12
-4
5
15
پ ش م ش م
>
7
1
2
4
9
15
-6
5
16
ش ش ش م ش
>
7
0
2
5
2
13
-11
2
نمایش تمام صفحه
زنیت سن پترزبورگ
سوچی
لوکوموتیو مسکو
روبین
دینامو مسکو
نیژنی نووگورود
کراسنودار
زسکا مسکو
اسپارتاک مسکو
احمد گروزنی
کریلیا سووتوف
روستوف
خیمکی
اف سی اوفا
آرسنال تولا
اورال
1 زنیت سن پترزبورگ 3–2 1–0 3–1
2 سوچی 3–0 3–1 2–0
3 لوکوموتیو مسکو 1–1 2–1 2–0 3–1
4 روبین 1–0 2–1 1–1 4–0
5 دینامو مسکو 1–1 1–2 2–1
6 نیژنی نووگورود 1–0 1–2 1–2
7 کراسنودار 2–0 0–1 3–2
8 زسکا مسکو 1–2 2–0 1–0
9 اسپارتاک مسکو 1–2 1–2 3–1 1–0
10 احمد گروزنی 1–2 2–1 2–1
11 کریلیا سووتوف 1–0 0–1 1–2
12 روستوف 2–4 0–2 1–1 1–3
13 خیمکی 1–3 1–1 1–1 1–1
14 اف سی اوفا 1–1 1–1 2–3 1–2
15 آرسنال تولا 0–3 2–2 1–1 2–1
16 اورال 0–1 1–1 0–3 1–1
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
520716810113556810346174067362135012924
502712513022954209833293651471132032523
430712625213888127930173251282130532459
42171252403247099437134443513328472284
4127118180240711314240386475671231152389
31371087024863810436234568362035282924
3227981411277996418123441232524631795
313712917124996910938284367423436653036
30479121710257169730244350472622001595
31378722025087811737324877401131422508
21476910113755118819313856322130642447
13378131600286388932292846432030222313
133761215113687208832263054342427782060
124791515102777127231132843293121191520
12478121820276898927224049402527842133
025721312102497115114132432192428822223
بیشترین پاس کلیدی
کل پاس ها
پاس های صحیح
بیشترین ارتکاب به خطا
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
۱ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روستوف
0 2
دینامو مسکو
۱ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روستوف
0
2
دینامو مسکو
| Rostov Arena | داور: Vladimir Moskalev
۲ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
خیمکی
1 3
زنیت سن پترزبورگ
۲ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
خیمکی
1
3
زنیت سن پترزبورگ
| داور: Evgeniy Kukulyak
۲ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
لوکوموتیو مسکو
3 1
آرسنال تولا
۲ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
لوکوموتیو مسکو
3
1
آرسنال تولا
| RZD Arena | داور: Igor Panin
۲ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روبین
1 0
اسپارتاک مسکو
۲ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روبین
1
0
اسپارتاک مسکو
| Kazan' Arena | داور: Vladislav Bezborodov
۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اورال
0 3
کراسنودار
۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اورال
0
3
کراسنودار
| Ekaterinburg Arena | داور: Vasiliy Kazartsev
۳ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
کریلیا سووتوف
1 2
احمد گروزنی
۳ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
کریلیا سووتوف
1
2
احمد گروزنی
| داور: Kirill Levnikov
۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
زسکا مسکو
1 0
اف سی اوفا
۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
زسکا مسکو
1
0
اف سی اوفا
| VEB Arena | داور: Sergei Ivanov
۴ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
نیژنی نووگورود
1 0
سوچی
۴ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
نیژنی نووگورود
1
0
سوچی
| Stadion Nizhny Novgorod | داور: Shadyhanov Pavel
هفته 2
۸ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
کریلیا سووتوف
0 1
اسپارتاک مسکو
۸ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
کریلیا سووتوف
0
1
اسپارتاک مسکو
| داور: Pavel Kukuyan
۸ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
آرسنال تولا
0 3
روبین
۸ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
آرسنال تولا
0
3
روبین
| Stadion Arsenal | داور: Sergei Ivanov
۹ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اف سی اوفا
2 3
دینامو مسکو
۹ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اف سی اوفا
2
3
دینامو مسکو
| داور: Aleksei Vasilevich Suhoi
۹ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
زسکا مسکو
1 2
لوکوموتیو مسکو
۹ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
زسکا مسکو
1
2
لوکوموتیو مسکو
| VEB Arena | داور: Aleksei Valerevich Matyunin
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اورال
1 1
نیژنی نووگورود
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اورال
1
1
نیژنی نووگورود
| Ekaterinburg Arena | داور: Aleksei Amelin
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روستوف
2 4
زنیت سن پترزبورگ
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روستوف
2
4
زنیت سن پترزبورگ
| Rostov Arena | داور: Vitaly Meshkov
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
کراسنودار
0 1
خیمکی
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
کراسنودار
0
1
خیمکی
| Stadion FK Krasnodar | داور: Artem Lyubimov
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
احمد گروزنی
1 2
سوچی
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
احمد گروزنی
1
2
سوچی
| Akhmat Arena | داور: Ivan Sidenkov
هفته 3
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ 18:30
اف سی اوفا
1 1
لوکوموتیو مسکو
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ 18:30
اف سی اوفا
1
1
لوکوموتیو مسکو
| داور: Ivan Sidenkov
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ 18:30
زنیت سن پترزبورگ
3 2
کراسنودار
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ 18:30
زنیت سن پترزبورگ
3
2
کراسنودار
| Saint-Petersburg Stadium | داور: Aleksei Amelin
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
آرسنال تولا
2 1
کریلیا سووتوف
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
آرسنال تولا
2
1
کریلیا سووتوف
| Stadion Arsenal | داور: Evgeniy Kukulyak
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
اسپارتاک مسکو
1 2
نیژنی نووگورود
۱۶ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
اسپارتاک مسکو
1
2
نیژنی نووگورود
| Otkrytiye Arena | داور: Aleksei Vasilevich Suhoi
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
خیمکی
1 1
روستوف
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
خیمکی
1
1
روستوف
| داور: Shadyhanov Pavel
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
دینامو مسکو
2 1
زسکا مسکو
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
دینامو مسکو
2
1
زسکا مسکو
| VTB Arena | داور: Vladislav Bezborodov
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روبین
2 1
احمد گروزنی
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روبین
2
1
احمد گروزنی
| Kazan' Arena | داور: Pavel Kukuyan
۱۸ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
سوچی
2 0
اورال
۱۸ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
سوچی
2
0
اورال
| Olimpiyskiy Stadion Fisht | داور: Kirill Levnikov
هفته 4
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اسپارتاک مسکو
1 0
اورال
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
اسپارتاک مسکو
1
0
اورال
| Otkrytiye Arena | داور: Evgeniy Kukulyak
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
نیژنی نووگورود
1 2
اف سی اوفا
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
نیژنی نووگورود
1
2
اف سی اوفا
| Stadion Nizhny Novgorod | داور: Vasiliy Kazartsev
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روستوف
1 3
زسکا مسکو
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روستوف
1
3
زسکا مسکو
| Rostov Arena | داور: Kirill Levnikov
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
احمد گروزنی
2 1
دینامو مسکو
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
احمد گروزنی
2
1
دینامو مسکو
| Akhmat Arena | داور: Sergei Ivanov
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
لوکوموتیو مسکو
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 19:00
لوکوموتیو مسکو
1
1
زنیت سن پترزبورگ
| RZD Arena | داور: Sergei Karasev
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روبین
1 1
کریلیا سووتوف
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
روبین
1
1
کریلیا سووتوف
| Kazan' Arena | داور: Aleksei Vasilevich Suhoi
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
کراسنودار
3 2
آرسنال تولا
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
کراسنودار
3
2
آرسنال تولا
| Stadion FK Krasnodar | داور: Shadyhanov Pavel
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
سوچی
3 0
خیمکی
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ 20:30
سوچی
3
0
خیمکی
| Olimpiyskiy Stadion Fisht | داور: Vladislav Bezborodov
هفته 5
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 17:30
زسکا مسکو
2 0
احمد گروزنی
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 17:30
زسکا مسکو
2
0
احمد گروزنی
| VEB Arena | داور: Sergei Karasev
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 17:30
آرسنال تولا
1 1
اسپارتاک مسکو
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 17:30
آرسنال تولا
1
1
اسپارتاک مسکو
| Stadion Arsenal | داور: Vladimir Moskalev
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 19:30
اورال
0 1
دینامو مسکو
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 19:30
اورال
0
1
دینامو مسکو
| Ekaterinburg Arena | داور: Ivan Sidenkov
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 19:30
اف سی اوفا
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 19:30
اف سی اوفا
1
1
زنیت سن پترزبورگ
| Stadion Neftyanik | داور: Shadyhanov Pavel
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
کریلیا سووتوف
1 0
سوچی
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
کریلیا سووتوف
1
0
سوچی
| داور: Anton Frolov
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 17:30
لوکوموتیو مسکو
2 1
کراسنودار
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 17:30
لوکوموتیو مسکو
2
1
کراسنودار
| RZD Arena | داور: Vitaly Meshkov
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 19:30
نیژنی نووگورود
1 2
روستوف
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 19:30
نیژنی نووگورود
1
2
روستوف
| Stadion Nizhny Novgorod | داور: Evgeniy Kukulyak
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
خیمکی
1 1
روبین
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ 21:30
خیمکی
1
1
روبین
| داور: Vasiliy Kazartsev
هفته 6
۴ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
اف سی اوفا
1 2
کریلیا سووتوف
۴ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
اف سی اوفا
1
2
کریلیا سووتوف
| Stadion Neftyanik | داور: Vladislav Bezborodov
۴ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
اسپارتاک مسکو
1 2
سوچی
۴ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
اسپارتاک مسکو
1
2
سوچی
| Otkrytiye Arena | داور: Vitaly Meshkov
۴ شهریور ۱۴۰۰ 22:00
احمد گروزنی
2 1
آرسنال تولا
۴ شهریور ۱۴۰۰ 22:00
احمد گروزنی
2
1
آرسنال تولا
| Akhmat Arena | داور: Aleksei Vasilevich Suhoi
۴ شهریور ۱۴۰۰ 22:15
زنیت سن پترزبورگ
1 0
زسکا مسکو
۴ شهریور ۱۴۰۰ 22:15
زنیت سن پترزبورگ
1
0
زسکا مسکو
| Saint-Petersburg Stadium | داور: Sergei Ivanov
۵ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
اورال
1 1
روستوف
۵ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
اورال
1
1
روستوف
| Ekaterinburg Arena | داور: Lyubimov Artem Mikhailovich
۵ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
خیمکی
1 1
نیژنی نووگورود
۵ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
خیمکی
1
1
نیژنی نووگورود
| داور: Vladimir Moskalev
۵ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
دینامو مسکو
1 1
لوکوموتیو مسکو
۵ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
دینامو مسکو
1
1
لوکوموتیو مسکو
| VTB Arena | داور: Kirill Levnikov
۵ شهریور ۱۴۰۰ 22:00
کراسنودار
2 0
روبین
۵ شهریور ۱۴۰۰ 22:00
کراسنودار
2
0
روبین
| Stadion FK Krasnodar | داور: Evgeniy Kukulyak
هفته 7
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 15:30
لوکوموتیو مسکو
2 0
کریلیا سووتوف
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 15:30
لوکوموتیو مسکو
2
0
کریلیا سووتوف
| RZD Arena | داور: Vasiliy Kazartsev
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
3 1
احمد گروزنی
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
3
1
احمد گروزنی
| Saint-Petersburg Stadium | داور: Evgeniy Kukulyak
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
اسپارتاک مسکو
3 1
خیمکی
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
اسپارتاک مسکو
3
1
خیمکی
| Otkrytiye Arena | داور: Sergei Ivanov
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 15:30
آرسنال تولا
2 2
زسکا مسکو
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 15:30
آرسنال تولا
2
2
زسکا مسکو
| Stadion Arsenal | داور: Ivan Sidenkov
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
سوچی
3 1
اف سی اوفا
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
سوچی
3
1
اف سی اوفا
| Olimpiyskiy Stadion Fisht | داور: Aleksei Vasilevich Suhoi
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
دینامو مسکو
1 2
نیژنی نووگورود
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
دینامو مسکو
1
2
نیژنی نووگورود
| VTB Arena | داور: Vitaly Meshkov
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
روبین
4 0
اورال
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
روبین
4
0
اورال
| Kazan' Arena | داور: Vladimir Moskalev
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 21:00
روستوف
1 1
کراسنودار
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ 21:00
روستوف
1
1
کراسنودار
| Rostov Arena | داور: Aleksei Valerevich Matyunin
هفته 8
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 15:30
اف سی اوفا
- -
خیمکی
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 15:30
اف سی اوفا
-
-
خیمکی
| Stadion Neftyanik
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
کریلیا سووتوف
- -
روستوف
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
کریلیا سووتوف
-
-
روستوف
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
احمد گروزنی
- -
کراسنودار
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
احمد گروزنی
-
-
کراسنودار
| Akhmat Arena
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
نیژنی نووگورود
- -
آرسنال تولا
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
نیژنی نووگورود
-
-
آرسنال تولا
| Stadion Nizhny Novgorod
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
سوچی
- -
دینامو مسکو
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ 20:30
سوچی
-
-
دینامو مسکو
| Olimpiyskiy Stadion Fisht
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
اورال
- -
لوکوموتیو مسکو
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ 18:00
اورال
-
-
لوکوموتیو مسکو
| Ekaterinburg Arena
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
روبین
- -
زنیت سن پترزبورگ
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ 20:00
روبین
-
-
زنیت سن پترزبورگ
| Kazan' Arena
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ 21:00
زسکا مسکو
- -
اسپارتاک مسکو
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ 21:00
زسکا مسکو
-
-
اسپارتاک مسکو
| VEB Arena
هفته 9
۳ مهر ۱۴۰۰ 15:30
خیمکی
- -
لوکوموتیو مسکو
۳ مهر ۱۴۰۰ 15:30
خیمکی
-
-
لوکوموتیو مسکو
۳ مهر ۱۴۰۰ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
- -
کریلیا سووتوف
۳ مهر ۱۴۰۰ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
-
-
کریلیا سووتوف
| Saint-Petersburg Stadium
۳ مهر ۱۴۰۰ 20:30
اسپارتاک مسکو
- -
اف سی اوفا
۳ مهر ۱۴۰۰ 20:30
اسپارتاک مسکو
-
-
اف سی اوفا
| Otkrytiye Arena
۴ مهر ۱۴۰۰ 15:30
دینامو مسکو
- -
روبین
۴ مهر ۱۴۰۰ 15:30
دینامو مسکو
-
-
روبین
| VTB Arena
۴ مهر ۱۴۰۰ 18:00
روستوف
- -
احمد گروزنی
۴ مهر ۱۴۰۰ 18:00
روستوف
-
-
احمد گروزنی
| Rostov Arena
۴ مهر ۱۴۰۰ 20:30
کراسنودار
- -
سوچی
۴ مهر ۱۴۰۰ 20:30
کراسنودار
-
-
سوچی
| Stadion FK Krasnodar
۵ مهر ۱۴۰۰ 18:30
اورال
- -
آرسنال تولا
۵ مهر ۱۴۰۰ 18:30
اورال
-
-
آرسنال تولا
| Ekaterinburg Arena
۵ مهر ۱۴۰۰ 20:30
نیژنی نووگورود
- -
زسکا مسکو
۵ مهر ۱۴۰۰ 20:30
نیژنی نووگورود
-
-
زسکا مسکو
| Stadion Nizhny Novgorod
هفته 10
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 15:30
روبین
- -
نیژنی نووگورود
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 15:30
روبین
-
-
نیژنی نووگورود
| Kazan' Arena
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 18:00
دینامو مسکو
- -
کریلیا سووتوف
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 18:00
دینامو مسکو
-
-
کریلیا سووتوف
| VTB Arena
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 20:30
زسکا مسکو
- -
کراسنودار
۱۰ مهر ۱۴۰۰ 20:30
زسکا مسکو
-
-
کراسنودار
| VEB Arena
۱۱ مهر ۱۴۰۰
آرسنال تولا
- -
خیمکی
۱۱ مهر ۱۴۰۰
آرسنال تولا
-
-
خیمکی
| Stadion Arsenal
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 15:30
اف سی اوفا
- -
اورال
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 15:30
اف سی اوفا
-
-
اورال
| Stadion Neftyanik
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
- -
سوچی
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 18:00
زنیت سن پترزبورگ
-
-
سوچی
| Saint-Petersburg Stadium
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 20:30
لوکوموتیو مسکو
- -
روستوف
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 20:30
لوکوموتیو مسکو
-
-
روستوف
| RZD Arena
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 20:30
احمد گروزنی
- -
اسپارتاک مسکو
۱۱ مهر ۱۴۰۰ 20:30
احمد گروزنی
-
-
اسپارتاک مسکو
| Akhmat Arena
هفته 11
۲۵ مهر ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
- -
دینامو مسکو
۲۵ مهر ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
-
-
دینامو مسکو
| Otkrytiye Arena
۲۵ مهر ۱۴۰۰
کراسنودار
- -
اف سی اوفا
۲۵ مهر ۱۴۰۰
کراسنودار
-
-
اف سی اوفا
| Stadion FK Krasnodar
۲۵ مهر ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
- -
نیژنی نووگورود
۲۵ مهر ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
-
-
نیژنی نووگورود
۲۵ مهر ۱۴۰۰
سوچی
- -
روستوف
۲۵ مهر ۱۴۰۰
سوچی
-
-
روستوف
| Olimpiyskiy Stadion Fisht
۲۵ مهر ۱۴۰۰
روبین
- -
لوکوموتیو مسکو
۲۵ مهر ۱۴۰۰
روبین
-
-
لوکوموتیو مسکو
| Kazan' Arena
۲۵ مهر ۱۴۰۰
آرسنال تولا
- -
زنیت سن پترزبورگ
۲۵ مهر ۱۴۰۰
آرسنال تولا
-
-
زنیت سن پترزبورگ
| Stadion Arsenal
۲۵ مهر ۱۴۰۰
اورال
- -
زسکا مسکو
۲۵ مهر ۱۴۰۰
اورال
-
-
زسکا مسکو
| Ekaterinburg Arena
۲۵ مهر ۱۴۰۰
خیمکی
- -
احمد گروزنی
۲۵ مهر ۱۴۰۰
خیمکی
-
-
احمد گروزنی
هفته 12
۲ آبان ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
- -
اسپارتاک مسکو
۲ آبان ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
-
-
اسپارتاک مسکو
| Saint-Petersburg Stadium
۲ آبان ۱۴۰۰
روستوف
- -
آرسنال تولا
۲ آبان ۱۴۰۰
روستوف
-
-
آرسنال تولا
| Rostov Arena
۲ آبان ۱۴۰۰
زسکا مسکو
- -
کریلیا سووتوف
۲ آبان ۱۴۰۰
زسکا مسکو
-
-
کریلیا سووتوف
| VEB Arena
۲ آبان ۱۴۰۰
دینامو مسکو
- -
خیمکی
۲ آبان ۱۴۰۰
دینامو مسکو
-
-
خیمکی
| VTB Arena
۲ آبان ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
- -
سوچی
۲ آبان ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
-
-
سوچی
| RZD Arena
۲ آبان ۱۴۰۰
احمد گروزنی
- -
اورال
۲ آبان ۱۴۰۰
احمد گروزنی
-
-
اورال
| Akhmat Arena
۲ آبان ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
- -
کراسنودار
۲ آبان ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
-
-
کراسنودار
| Stadion Nizhny Novgorod
۲ آبان ۱۴۰۰
اف سی اوفا
- -
روبین
۲ آبان ۱۴۰۰
اف سی اوفا
-
-
روبین
| Stadion Neftyanik
هفته 13
۹ آبان ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
- -
دینامو مسکو
۹ آبان ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
-
-
دینامو مسکو
| Saint-Petersburg Stadium
۹ آبان ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
- -
روستوف
۹ آبان ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
-
-
روستوف
| Otkrytiye Arena
۹ آبان ۱۴۰۰
کراسنودار
- -
کریلیا سووتوف
۹ آبان ۱۴۰۰
کراسنودار
-
-
کریلیا سووتوف
| Stadion FK Krasnodar
۹ آبان ۱۴۰۰
روبین
- -
زسکا مسکو
۹ آبان ۱۴۰۰
روبین
-
-
زسکا مسکو
| Kazan' Arena
۹ آبان ۱۴۰۰
آرسنال تولا
- -
سوچی
۹ آبان ۱۴۰۰
آرسنال تولا
-
-
سوچی
| Stadion Arsenal
۹ آبان ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
- -
لوکوموتیو مسکو
۹ آبان ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
-
-
لوکوموتیو مسکو
| Stadion Nizhny Novgorod
۹ آبان ۱۴۰۰
اف سی اوفا
- -
احمد گروزنی
۹ آبان ۱۴۰۰
اف سی اوفا
-
-
احمد گروزنی
| Stadion Neftyanik
۹ آبان ۱۴۰۰
خیمکی
- -
اورال
۹ آبان ۱۴۰۰
خیمکی
-
-
اورال
هفته 14
۱۴ آبان ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
- -
لوکوموتیو مسکو
۱۴ آبان ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
-
-
لوکوموتیو مسکو
| Otkrytiye Arena
۱۴ آبان ۱۴۰۰
روستوف
- -
روبین
۱۴ آبان ۱۴۰۰
روستوف
-
-
روبین
| Rostov Arena
۱۴ آبان ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
- -
خیمکی
۱۴ آبان ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
-
-
خیمکی
۱۴ آبان ۱۴۰۰
دینامو مسکو
- -
کراسنودار
۱۴ آبان ۱۴۰۰
دینامو مسکو
-
-
کراسنودار
| VTB Arena
۱۴ آبان ۱۴۰۰
احمد گروزنی
- -
نیژنی نووگورود
۱۴ آبان ۱۴۰۰
احمد گروزنی
-
-
نیژنی نووگورود
| Akhmat Arena
۱۴ آبان ۱۴۰۰
سوچی
- -
زسکا مسکو
۱۴ آبان ۱۴۰۰
سوچی
-
-
زسکا مسکو
| Olimpiyskiy Stadion Fisht
۱۴ آبان ۱۴۰۰
آرسنال تولا
- -
اف سی اوفا
۱۴ آبان ۱۴۰۰
آرسنال تولا
-
-
اف سی اوفا
| Stadion Arsenal
۱۴ آبان ۱۴۰۰
اورال
- -
زنیت سن پترزبورگ
۱۴ آبان ۱۴۰۰
اورال
-
-
زنیت سن پترزبورگ
| Ekaterinburg Arena
هفته 15
۲۸ آبان ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
- -
نیژنی نووگورود
۲۸ آبان ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
-
-
نیژنی نووگورود
| Saint-Petersburg Stadium
۲۸ آبان ۱۴۰۰
روستوف
- -
اف سی اوفا
۲۸ آبان ۱۴۰۰
روستوف
-
-
اف سی اوفا
| Rostov Arena
۲۸ آبان ۱۴۰۰
کراسنودار
- -
اسپارتاک مسکو
۲۸ آبان ۱۴۰۰
کراسنودار
-
-
اسپارتاک مسکو
| Stadion FK Krasnodar
۲۸ آبان ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
- -
اورال
۲۸ آبان ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
-
-
اورال
۲۸ آبان ۱۴۰۰
زسکا مسکو
- -
خیمکی
۲۸ آبان ۱۴۰۰
زسکا مسکو
-
-
خیمکی
| VEB Arena
۲۸ آبان ۱۴۰۰
دینامو مسکو
- -
آرسنال تولا
۲۸ آبان ۱۴۰۰
دینامو مسکو
-
-
آرسنال تولا
| VTB Arena
۲۸ آبان ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
- -
احمد گروزنی
۲۸ آبان ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
-
-
احمد گروزنی
| RZD Arena
۲۸ آبان ۱۴۰۰
سوچی
- -
روبین
۲۸ آبان ۱۴۰۰
سوچی
-
-
روبین
| Olimpiyskiy Stadion Fisht
هفته 16
۵ آذر ۱۴۰۰
زسکا مسکو
- -
زنیت سن پترزبورگ
۵ آذر ۱۴۰۰
زسکا مسکو
-
-
زنیت سن پترزبورگ
| VEB Arena
۵ آذر ۱۴۰۰
احمد گروزنی
- -
روستوف
۵ آذر ۱۴۰۰
احمد گروزنی
-
-
روستوف
| Akhmat Arena
۵ آذر ۱۴۰۰
روبین
- -
دینامو مسکو
۵ آذر ۱۴۰۰
روبین
-
-
دینامو مسکو
| Kazan' Arena
۵ آذر ۱۴۰۰
آرسنال تولا
- -
لوکوموتیو مسکو
۵ آذر ۱۴۰۰
آرسنال تولا
-
-
لوکوموتیو مسکو
| Stadion Arsenal
۵ آذر ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
- -
کریلیا سووتوف
۵ آذر ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
-
-
کریلیا سووتوف
| Stadion Nizhny Novgorod
۵ آذر ۱۴۰۰
اف سی اوفا
- -
اسپارتاک مسکو
۵ آذر ۱۴۰۰
اف سی اوفا
-
-
اسپارتاک مسکو
| Stadion Neftyanik
۵ آذر ۱۴۰۰
اورال
- -
سوچی
۵ آذر ۱۴۰۰
اورال
-
-
سوچی
| Ekaterinburg Arena
۵ آذر ۱۴۰۰
خیمکی
- -
کراسنودار
۵ آذر ۱۴۰۰
خیمکی
-
-
کراسنودار
هفته 17
۱۲ آذر ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
- -
روستوف
۱۲ آذر ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
-
-
روستوف
| Saint-Petersburg Stadium
۱۲ آذر ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
- -
احمد گروزنی
۱۲ آذر ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
-
-
احمد گروزنی
| Otkrytiye Arena
۱۲ آذر ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
- -
زسکا مسکو
۱۲ آذر ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
-
-
زسکا مسکو
۱۲ آذر ۱۴۰۰
دینامو مسکو
- -
اف سی اوفا
۱۲ آذر ۱۴۰۰
دینامو مسکو
-
-
اف سی اوفا
| VTB Arena
۱۲ آذر ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
- -
اورال
۱۲ آذر ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
-
-
اورال
| RZD Arena
۱۲ آذر ۱۴۰۰
سوچی
- -
کراسنودار
۱۲ آذر ۱۴۰۰
سوچی
-
-
کراسنودار
| Olimpiyskiy Stadion Fisht
۱۲ آذر ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
- -
روبین
۱۲ آذر ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
-
-
روبین
| Stadion Nizhny Novgorod
۱۲ آذر ۱۴۰۰
خیمکی
- -
آرسنال تولا
۱۲ آذر ۱۴۰۰
خیمکی
-
-
آرسنال تولا
هفته 18
۱۹ آذر ۱۴۰۰
روستوف
- -
اورال
۱۹ آذر ۱۴۰۰
روستوف
-
-
اورال
| Rostov Arena
۱۹ آذر ۱۴۰۰
کراسنودار
- -
نیژنی نووگورود
۱۹ آذر ۱۴۰۰
کراسنودار
-
-
نیژنی نووگورود
| Stadion FK Krasnodar
۱۹ آذر ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
- -
روبین
۱۹ آذر ۱۴۰۰
کریلیا سووتوف
-
-
روبین
۱۹ آذر ۱۴۰۰
زسکا مسکو
- -
آرسنال تولا
۱۹ آذر ۱۴۰۰
زسکا مسکو
-
-
آرسنال تولا
| VEB Arena
۱۹ آذر ۱۴۰۰
دینامو مسکو
- -
زنیت سن پترزبورگ
۱۹ آذر ۱۴۰۰
دینامو مسکو
-
-
زنیت سن پترزبورگ
| VTB Arena
۱۹ آذر ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
- -
اف سی اوفا
۱۹ آذر ۱۴۰۰
لوکوموتیو مسکو
-
-
اف سی اوفا
| RZD Arena
۱۹ آذر ۱۴۰۰
احمد گروزنی
- -
خیمکی
۱۹ آذر ۱۴۰۰
احمد گروزنی
-
-
خیمکی
| Akhmat Arena
۱۹ آذر ۱۴۰۰
سوچی
- -
اسپارتاک مسکو
۱۹ آذر ۱۴۰۰
سوچی
-
-
اسپارتاک مسکو
| Olimpiyskiy Stadion Fisht
هفته 19
۶ اسفند ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
- -
روبین
۶ اسفند ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
-
-
روبین
| Saint-Petersburg Stadium
۶ اسفند ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
- -
زسکا مسکو
۶ اسفند ۱۴۰۰
اسپارتاک مسکو
-
-
زسکا مسکو
| Otkrytiye Arena
۶ اسفند ۱۴۰۰
روستوف
- -
کریلیا سووتوف
۶ اسفند ۱۴۰۰
روستوف
-
-
کریلیا سووتوف
| Rostov Arena
۶ اسفند ۱۴۰۰
کراسنودار
- -
لوکوموتیو مسکو
۶ اسفند ۱۴۰۰
کراسنودار
-
-
لوکوموتیو مسکو
| Stadion FK Krasnodar
۶ اسفند ۱۴۰۰
احمد گروزنی
- -
اف سی اوفا
۶ اسفند ۱۴۰۰
احمد گروزنی
-
-
اف سی اوفا
| Akhmat Arena
۶ اسفند ۱۴۰۰
سوچی
- -
آرسنال تولا
۶ اسفند ۱۴۰۰
سوچی
-
-
آرسنال تولا
| Olimpiyskiy Stadion Fisht
۶ اسفند ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
- -
اورال
۶ اسفند ۱۴۰۰
نیژنی نووگورود
-
-
اورال
| Stadion Nizhny Novgorod
۶ اسفند ۱۴۰۰
خیمکی
- -
دینامو مسکو
۶ اسفند ۱۴۰۰
خیمکی
-
-
دینامو مسکو
هفته 20
۱۳ اسفند ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
- -
اف سی اوفا
۱۳ اسفند ۱۴۰۰
زنیت سن پترزبورگ
-
-
اف سی اوفا
| Saint-Petersburg Stadium
۱۳ اسفند ۱۴۰۰
روستوف
- -
سوچی
۱۳ اسفند ۱۴۰۰
روستوف
-
-
سوچی
|