ژوپیه پرولیگ بلژیک

2021-2022
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ پ پ ش پ
>
17
12
1
4
43
18
25
37
2
پ پ ش پ پ
>
17
10
3
4
30
18
12
33
3
پ م ش پ پ
>
17
9
6
2
32
23
9
33
4
پ ش پ ش پ
>
17
8
5
4
31
22
9
29
5
م ش م پ پ
>
17
7
7
3
34
24
10
28
6
ش م پ پ پ
>
17
8
3
6
27
17
10
27
7
م پ ش پ ش
>
16
8
2
6
28
28
0
26
8
ش م ش م ش
>
17
6
4
7
27
26
1
22
9
م م م م ش
>
17
5
7
5
20
21
-1
22
10
ش پ م ش ش
>
16
6
3
7
30
28
2
21
11
ش پ پ ش ش
>
17
6
3
8
18
25
-7
21
12
م پ ش پ ش
>
17
4
8
5
22
27
-5
20
13
م م پ ش ش
>
17
5
5
7
18
29
-11
20
14
ش ش ش ش پ
>
17
6
2
9
21
36
-15
20
15
ش م پ پ ش
>
17
6
1
10
23
31
-8
19
16
ش م ش پ ش
>
17
4
5
8
27
38
-11
17
17
ش م ش پ پ
>
17
4
4
9
20
24
-4
16
18
پ م پ ش ش
>
17
2
3
12
15
31
-16
9
پلی آف لیگ قهرمانان اروپا پلی آف لیگ اروپا پلی آف سقوط سقوط
نمایش تمام صفحه
یونیون سنت ژیلو
آنتروپ
بروخه
شارلروا
اندرلخت
خنت
مشلن
اوپن
کورتریک
خنک
سنت ترویدن
لون
استاندارد لیژ
اوستنده
سراینگ یونایتد
زولته وارخم
سرکل بروژ
بیرشوت
1 یونیون سنت ژیلو 1–2 0–1 4–0 2–0 1–3 4–0 4–2 2–1
2 آنتروپ 1–1 2–0 1–0 0–1 4–2 2–2 3–0 2–1
3 بروخه 2–2 2–0 1–1 2–2 3–0 3–2 1–1 3–2
4 شارلروا 1–1 0–1 1–3 0–2 3–0 2–0 0–0 5–2
5 اندرلخت 1–3 1–1 1–1 7–2 1–1 2–2 3–0 3–2 4–2
6 خنت 0–2 6–1 2–3 2–0 2–0 3–1 2–1 2–2
7 مشلن 3–1 3–2 2–1 1–3 0–1 2–0 3–1 2–2
8 اوپن 2–3 0–1 1–1 2–2 3–2 2–1 1–2 1–1
9 کورتریک 2–2 1–0 2–2 1–2 1–0 2–0 0–2 1–1
10 خنک 1–1 2–3 1–0 0–3 4–0 3–4 3–0 1–1
11 سنت ترویدن 1–2 2–1 1–2 2–2 2–1 0–2 1–2 1–1 1–3
12 لون 1–1 0–1 1–4 2–1 4–1 1–0 1–3 1–1 0–0
13 استاندارد لیژ 2–5 0–3 0–1 1–0 1–1 1–1 1–2 2–2 1–0
14 اوستنده 1–7 0–3 2–2 1–0 2–4 2–1 0–2 2–1 3–1
15 سراینگ یونایتد 1–3 0–0 1–0 2–0 0–1 2–3 5–1 2–1
16 زولته وارخم 2–1 0–4 2–2 1–2 2–2 2–6 1–2 2–4 2–0
17 سرکل بروژ 0–3 0–1 1–2 1–2 3–1 1–2 0–1 1–1 1–1
18 بیرشوت 0–3 0–1 0–1 0–3 2–0 0–1 0–1 3–0 0–1
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
121417431834269121631232885787153793669985459
103417301840268517926202864769130727572045659
96217322334451131813526110056105188733584486819
85417312227159116829218764597133856275296062
836172717341511822034238886189157814276465897
8261628283403861933816769356397705176235857
7731734243142105160282508461105175753991727755
64717272647118620228200704585112886870655545
61101723313713701782817665466599776468035280
63716302824038215928231905091165664392207875
63817182543348024636197635480108893963924648
629172136445110322045189614583124654863604451
57517202155258121224194704084120745862234581
55717182954348225827192585183114784367785286
48517222736428415641211814288128836867715314
44917202440028224039218755192139793463554543
45817273839426319525178683674116626164074935
231217153140539020522198645183110886061584524
جدول بازی جوانمردانه
# باشگاهها امتیاز
1 24 0 0 24
2 27 1 0 29
3 34 0 0 34
4 37 1 0 39
5 34 0 1 39
6 40 0 0 40
7 34 1 1 41
8 34 4 0 42
9 40 2 0 44
10 36 3 1 47
11 31 0 4 51
12 47 0 1 52
13 43 1 2 55
14 39 1 3 56
15 44 4 1 57
16 40 2 3 59
17 55 0 2 65
18 54 1 2 66
بیشترین شوت در چهارچوب
بیشترین پاس کلیدی
بیشترین سیو ها
کل پاس ها
پاس های صحیح
اقدام به دریبل
دریبل موفق
مورد خطا قرار گرفته
بیشترین ارتکاب به خطا
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
هفته 1
1 مرداد 1400 23:15
استاندارد لیژ
1 1
خنک
1 مرداد 1400 23:15
استاندارد لیژ
1
1
خنک
| Stade Maurice Dufrasne | داور: Lawrence Visser
2 مرداد 1400 18:45
لون
1 1
زولته وارخم
2 مرداد 1400 18:45
لون
1
1
زولته وارخم
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Bert Put
2 مرداد 1400 21:00
کورتریک
2 0
سراینگ یونایتد
2 مرداد 1400 21:00
کورتریک
2
0
سراینگ یونایتد
| Guldensporenstadion | داور: Christof Dierick
2 مرداد 1400 23:15
اوستنده
0 3
شارلروا
2 مرداد 1400 23:15
اوستنده
0
3
شارلروا
| Diaz Arena | داور: Eric Lambrechts
3 مرداد 1400 16:00
مشلن
3 2
آنتروپ
3 مرداد 1400 16:00
مشلن
3
2
آنتروپ
| AFAS-stadion Achter de Kazerne | داور: Nicolas Laforge
3 مرداد 1400 18:30
بروخه
2 2
اوپن
3 مرداد 1400 18:30
بروخه
2
2
اوپن
| Jan Breydelstadion | داور: Bram Van Driessche
3 مرداد 1400 21:00
اندرلخت
1 3
یونیون سنت ژیلو
3 مرداد 1400 21:00
اندرلخت
1
3
یونیون سنت ژیلو
| Lotto Park | داور: Kevin van Damme
3 مرداد 1400 23:30
سنت ترویدن
2 1
خنت
3 مرداد 1400 23:30
سنت ترویدن
2
1
خنت
| Stayen | داور: Jan Boterberg
5 مرداد 1400 22:30
بیرشوت
0 1
سرکل بروژ
5 مرداد 1400 22:30
بیرشوت
0
1
سرکل بروژ
| Olympisch Stadion | داور: A. Boucaut
هفته 2
8 مرداد 1400 23:15
خنک
3 4
اوستنده
8 مرداد 1400 23:15
خنک
3
4
اوستنده
| Luminus Arena | داور: Nathan Verboomen
9 مرداد 1400 18:45
شارلروا
0 0
سنت ترویدن
9 مرداد 1400 18:45
شارلروا
0
0
سنت ترویدن
| Stade du Pays de Charleroi | داور: L. Visser
9 مرداد 1400 21:00
سراینگ یونایتد
1 0
مشلن
9 مرداد 1400 21:00
سراینگ یونایتد
1
0
مشلن
| Stade du Pairay | داور: W. De Cremer
9 مرداد 1400 21:00
سرکل بروژ
1 1
لون
9 مرداد 1400 21:00
سرکل بروژ
1
1
لون
| Jan Breydelstadion | داور: L. D’hondt
9 مرداد 1400 23:15
اوپن
1 1
اندرلخت
9 مرداد 1400 23:15
اوپن
1
1
اندرلخت
| Stadion am Kehrweg | داور: J. Lardot
10 مرداد 1400 16:00
یونیون سنت ژیلو
0 1
بروخه
10 مرداد 1400 16:00
یونیون سنت ژیلو
0
1
بروخه
| Stade Joseph Mariën | داور: Wim Smet
10 مرداد 1400 18:30
زولته وارخم
1 2
استاندارد لیژ
10 مرداد 1400 18:30
زولته وارخم
1
2
استاندارد لیژ
| داور: Nicolas Laforge
10 مرداد 1400 21:00
خنت
2 2
بیرشوت
10 مرداد 1400 21:00
خنت
2
2
بیرشوت
| GHELAMCO-arena | داور: Jasper Vergoote
10 مرداد 1400 23:30
آنتروپ
0 1
کورتریک
10 مرداد 1400 23:30
آنتروپ
0
1
کورتریک
| Bosuilstadion | داور: Eric Lambrechts
هفته 3
15 مرداد 1400 23:15
بروخه
1 1
سرکل بروژ
15 مرداد 1400 23:15
بروخه
1
1
سرکل بروژ
| Jan Breydelstadion | داور: Kevin van Damme
16 مرداد 1400 18:45
بیرشوت
0 3
یونیون سنت ژیلو
16 مرداد 1400 18:45
بیرشوت
0
3
یونیون سنت ژیلو
| Olympisch Stadion | داور: Jan Boterberg
16 مرداد 1400 21:00
مشلن
1 3
اوپن
16 مرداد 1400 21:00
مشلن
1
3
اوپن
| AFAS-stadion Achter de Kazerne | داور: Christof Dierick
16 مرداد 1400 21:00
سنت ترویدن
1 3
زولته وارخم
16 مرداد 1400 21:00
سنت ترویدن
1
3
زولته وارخم
| Stayen | داور: Lothar D’hondt
16 مرداد 1400 23:15
کورتریک
1 2
خنک
16 مرداد 1400 23:15
کورتریک
1
2
خنک
| Guldensporenstadion | داور: Nicolas Laforge
17 مرداد 1400 16:00
استاندارد لیژ
2 5
آنتروپ
17 مرداد 1400 16:00
استاندارد لیژ
2
5
آنتروپ
| Stade Maurice Dufrasne | داور: Bram Van Driessche
17 مرداد 1400 18:30
لون
1 1
شارلروا
17 مرداد 1400 18:30
لون
1
1
شارلروا
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Nathan Verboomen
17 مرداد 1400 21:00
اندرلخت
3 0
سراینگ یونایتد
17 مرداد 1400 21:00
اندرلخت
3
0
سراینگ یونایتد
| Lotto Park | داور: Wim Smet
17 مرداد 1400 23:30
اوستنده
1 0
خنت
17 مرداد 1400 23:30
اوستنده
1
0
خنت
| Diaz Arena | داور: Alexandre Boucaut
هفته 4
22 مرداد 1400 23:15
شارلروا
1 1
آنتروپ
22 مرداد 1400 23:15
شارلروا
1
1
آنتروپ
| Stade du Pays de Charleroi | داور: Jonathan Lardot
23 مرداد 1400 18:45
یونیون سنت ژیلو
2 0
کورتریک
23 مرداد 1400 18:45
یونیون سنت ژیلو
2
0
کورتریک
| Stade Joseph Mariën | داور: Wesli De Cremer
23 مرداد 1400 21:00
سراینگ یونایتد
2 3
اوستنده
23 مرداد 1400 21:00
سراینگ یونایتد
2
3
اوستنده
| Stade du Pairay | داور: Bert Put
23 مرداد 1400 21:00
اوپن
2 1
سنت ترویدن
23 مرداد 1400 21:00
اوپن
2
1
سنت ترویدن
| Stadion am Kehrweg | داور: Bram Van Driessche
23 مرداد 1400 23:15
خنک
4 0
لون
23 مرداد 1400 23:15
خنک
4
0
لون
| Luminus Arena | داور: Kevin van Damme
24 مرداد 1400 16:00
بیرشوت
0 1
استاندارد لیژ
24 مرداد 1400 16:00
بیرشوت
0
1
استاندارد لیژ
| Olympisch Stadion | داور: Alexandre Boucaut
24 مرداد 1400 18:30
خنت
2 0
مشلن
24 مرداد 1400 18:30
خنت
2
0
مشلن
| GHELAMCO-arena | داور: Nathan Verboomen
24 مرداد 1400 21:00
سرکل بروژ
1 2
اندرلخت
24 مرداد 1400 21:00
سرکل بروژ
1
2
اندرلخت
| Jan Breydelstadion | داور: Jasper Vergoote
24 مرداد 1400 23:30
زولته وارخم
0 4
بروخه
24 مرداد 1400 23:30
زولته وارخم
0
4
بروخه
| داور: Lawrence Visser
هفته 5
29 مرداد 1400 23:15
استاندارد لیژ
1 0
اوستنده
29 مرداد 1400 23:15
استاندارد لیژ
1
0
اوستنده
| Stade Maurice Dufrasne | داور: Lawrence Visser
30 مرداد 1400 18:45
سراینگ یونایتد
2 1
سرکل بروژ
30 مرداد 1400 18:45
سراینگ یونایتد
2
1
سرکل بروژ
| Stade du Pairay | داور: Christof Dierick
30 مرداد 1400 21:00
لون
1 4
اوپن
30 مرداد 1400 21:00
لون
1
4
اوپن
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Wim Smet
30 مرداد 1400 23:15
سنت ترویدن
0 2
کورتریک
30 مرداد 1400 23:15
سنت ترویدن
0
2
کورتریک
| Stayen | داور: Jasper Vergoote
31 مرداد 1400 18:30
زولته وارخم
2 2
شارلروا
31 مرداد 1400 18:30
زولته وارخم
2
2
شارلروا
| داور: Eric Lambrechts
31 مرداد 1400 21:00
بروخه
3 2
بیرشوت
31 مرداد 1400 21:00
بروخه
3
2
بیرشوت
| Jan Breydelstadion | داور: Lothar D’hondt
31 مرداد 1400 23:30
مشلن
3 1
یونیون سنت ژیلو
31 مرداد 1400 23:30
مشلن
3
1
یونیون سنت ژیلو
| AFAS-stadion Achter de Kazerne | داور: Bert Put
31 شهریور 1400 22:15
آنتروپ
4 2
خنک
31 شهریور 1400 22:15
آنتروپ
4
2
خنک
| Bosuilstadion | داور: Bram Van Driessche
1 مهر 1400 22:15
اندرلخت
1 1
خنت
1 مهر 1400 22:15
اندرلخت
1
1
خنت
| Lotto Park | داور: Eric Lambrechts
هفته 6
5 شهریور 1400 23:15
کورتریک
2 2
مشلن
5 شهریور 1400 23:15
کورتریک
2
2
مشلن
| Guldensporenstadion | داور: Alexandre Boucaut
6 شهریور 1400 18:45
شارلروا
5 2
بیرشوت
6 شهریور 1400 18:45
شارلروا
5
2
بیرشوت
| Stade du Pays de Charleroi | داور: Christof Dierick
6 شهریور 1400 21:00
سرکل بروژ
0 1
سنت ترویدن
6 شهریور 1400 21:00
سرکل بروژ
0
1
سنت ترویدن
| Jan Breydelstadion | داور: Jan Boterberg
6 شهریور 1400 21:00
اوپن
1 2
سراینگ یونایتد
6 شهریور 1400 21:00
اوپن
1
2
سراینگ یونایتد
| Stadion am Kehrweg | داور: Jasper Vergoote
6 شهریور 1400 23:15
یونیون سنت ژیلو
4 0
استاندارد لیژ
6 شهریور 1400 23:15
یونیون سنت ژیلو
4
0
استاندارد لیژ
| Stade Joseph Mariën | داور: Jonathan Lardot
7 شهریور 1400 16:00
خنت
6 1
بروخه
7 شهریور 1400 16:00
خنت
6
1
بروخه
| GHELAMCO-arena | داور: Eric Lambrechts
7 شهریور 1400 18:30
آنتروپ
2 2
لون
7 شهریور 1400 18:30
آنتروپ
2
2
لون
| Bosuilstadion | داور: Wesli De Cremer
7 شهریور 1400 21:00
خنک
1 0
اندرلخت
7 شهریور 1400 21:00
خنک
1
0
اندرلخت
| Luminus Arena | داور: Nicolas Laforge
7 شهریور 1400 23:30
اوستنده
0 2
زولته وارخم
7 شهریور 1400 23:30
اوستنده
0
2
زولته وارخم
| Diaz Arena | داور: Bram Van Driessche
هفته 7
19 شهریور 1400 23:15
بروخه
3 0
اوستنده
19 شهریور 1400 23:15
بروخه
3
0
اوستنده
| Jan Breydelstadion | داور: Nathan Verboomen
20 شهریور 1400 18:45
اوپن
0 1
آنتروپ
20 شهریور 1400 18:45
اوپن
0
1
آنتروپ
| Stadion am Kehrweg | داور: Kevin van Damme
20 شهریور 1400 21:00
زولته وارخم
2 4
سرکل بروژ
20 شهریور 1400 21:00
زولته وارخم
2
4
سرکل بروژ
| داور: Alexandre Boucaut
21 شهریور 1400 16:00
اندرلخت
7 2
مشلن
21 شهریور 1400 16:00
اندرلخت
7
2
مشلن
| Lotto Park | داور: Jonathan Lardot
21 شهریور 1400 18:30
خنت
2 3
شارلروا
21 شهریور 1400 18:30
خنت
2
3
شارلروا
| GHELAMCO-arena | داور: Lothar D’hondt
21 شهریور 1400 21:00
سراینگ یونایتد
0 1
استاندارد لیژ
21 شهریور 1400 21:00
سراینگ یونایتد
0
1
استاندارد لیژ
| Stade du Pairay | داور: Bram Van Driessche
21 شهریور 1400 23:30
خنک
1 1
یونیون سنت ژیلو
21 شهریور 1400 23:30
خنک
1
1
یونیون سنت ژیلو
| Luminus Arena | داور: Eric Lambrechts
21 شهریور 1400 23:30
لون
2 1
کورتریک
21 شهریور 1400 23:30
لون
2
1
کورتریک
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Wim Smet
22 شهریور 1400 22:30
بیرشوت
0 1
سنت ترویدن
22 شهریور 1400 22:30
بیرشوت
0
1
سنت ترویدن
| Olympisch Stadion | داور: Bert Put
هفته 8
26 شهریور 1400 23:15
سرکل بروژ
1 2
اوپن
26 شهریور 1400 23:15
سرکل بروژ
1
2
اوپن
| Jan Breydelstadion | داور: Bert Put
27 شهریور 1400 18:45
اوستنده
3 1
بیرشوت
27 شهریور 1400 18:45
اوستنده
3
1
بیرشوت
| Diaz Arena | داور: Wesli De Cremer
27 شهریور 1400 21:00
یونیون سنت ژیلو
2 1
زولته وارخم
27 شهریور 1400 21:00
یونیون سنت ژیلو
2
1
زولته وارخم
| Stade Joseph Mariën | داور: Christof Dierick
27 شهریور 1400 21:00
مشلن
2 0
لون
27 شهریور 1400 21:00
مشلن
2
0
لون
| AFAS-stadion Achter de Kazerne | داور: Lawrence Visser
27 شهریور 1400 23:15
شارلروا
0 1
بروخه
27 شهریور 1400 23:15
شارلروا
0
1
بروخه
| Stade du Pays de Charleroi | داور: Jonathan Lardot
28 شهریور 1400 16:00
سنت ترویدن
1 2
خنک
28 شهریور 1400 16:00
سنت ترویدن
1
2
خنک
| Stayen | داور: Lothar D’hondt
28 شهریور 1400 18:30
آنتروپ
2 1
سراینگ یونایتد
28 شهریور 1400 18:30
آنتروپ
2
1
سراینگ یونایتد
| Bosuilstadion | داور: Jan Boterberg
28 شهریور 1400 21:00
استاندارد لیژ
0 1
اندرلخت
28 شهریور 1400 21:00
استاندارد لیژ
0
1
اندرلخت
| Stade Maurice Dufrasne | داور: Nicolas Laforge
28 شهریور 1400 23:30
کورتریک
1 0
خنت
28 شهریور 1400 23:30
کورتریک
1
0
خنت
| Guldensporenstadion | داور: Jasper Vergoote
هفته 9
2 مهر 1400 22:15
بروخه
1 1
لون
2 مهر 1400 22:15
بروخه
1
1
لون
| Jan Breydelstadion | داور: Jasper Vergoote
3 مهر 1400 17:45
بیرشوت
0 3
اوپن
3 مهر 1400 17:45
بیرشوت
0
3
اوپن
| Olympisch Stadion | داور: Nathan Verboomen
3 مهر 1400 20:00
زولته وارخم
2 2
کورتریک
3 مهر 1400 20:00
زولته وارخم
2
2
کورتریک
| داور: Jan Boterberg
3 مهر 1400 22:15
استاندارد لیژ
1 2
سنت ترویدن
3 مهر 1400 22:15
استاندارد لیژ
1
2
سنت ترویدن
| Stade Maurice Dufrasne | داور: Wim Smet
4 مهر 1400 15:00
یونیون سنت ژیلو
1 2
آنتروپ
4 مهر 1400 15:00
یونیون سنت ژیلو
1
2
آنتروپ
| Stade Joseph Mariën | داور: Nicolas Laforge
4 مهر 1400 17:30
خنت
2 1
سرکل بروژ
4 مهر 1400 17:30
خنت
2
1
سرکل بروژ
| GHELAMCO-arena | داور: Christof Dierick
4 مهر 1400 20:00
اوستنده
2 2
اندرلخت
4 مهر 1400 20:00
اوستنده
2
2
اندرلخت
| Diaz Arena | داور: Lothar D’hondt
4 مهر 1400 22:30
خنک
3 0
سراینگ یونایتد
4 مهر 1400 22:30
خنک
3
0
سراینگ یونایتد
| Luminus Arena | داور: Jonathan Lardot
4 مهر 1400 22:30
شارلروا
0 2
مشلن
4 مهر 1400 22:30
شارلروا
0
2
مشلن
| Stade du Pays de Charleroi | داور: Kevin van Damme
هفته 10
9 مهر 1400 22:15
مشلن
3 1
استاندارد لیژ
9 مهر 1400 22:15
مشلن
3
1
استاندارد لیژ
| AFAS-stadion Achter de Kazerne
10 مهر 1400 17:45
کورتریک
2 2
شارلروا
10 مهر 1400 17:45
کورتریک
2
2
شارلروا
| Guldensporenstadion | داور: B. Van Driessche
10 مهر 1400 20:00
سرکل بروژ
0 3
یونیون سنت ژیلو
10 مهر 1400 20:00
سرکل بروژ
0
3
یونیون سنت ژیلو
| Jan Breydelstadion | داور: Wesli De Cremer
10 مهر 1400 20:00
سنت ترویدن
1 1
اوستنده
10 مهر 1400 20:00
سنت ترویدن
1
1
اوستنده
| Stayen | داور: Jan Boterberg
10 مهر 1400 22:15
لون
0 0
بیرشوت
10 مهر 1400 22:15
لون
0
0
بیرشوت
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Eric Lambrechts
11 مهر 1400 15:00
اندرلخت
1 1
بروخه
11 مهر 1400 15:00
اندرلخت
1
1
بروخه
| Lotto Park | داور: Lawrence Visser
11 مهر 1400 17:30
سراینگ یونایتد
5 1
زولته وارخم
11 مهر 1400 17:30
سراینگ یونایتد
5
1
زولته وارخم
| Stade du Pairay | داور: Wim Smet
11 مهر 1400 20:00
آنتروپ
1 0
خنت
11 مهر 1400 20:00
آنتروپ
1
0
خنت
| Bosuilstadion | داور: Alexandre Boucaut
11 مهر 1400 22:30
اوپن
3 2
خنک
11 مهر 1400 22:30
اوپن
3
2
خنک
| Stadion am Kehrweg | داور: Bert Put
هفته 11
23 مهر 1400 22:15
بروخه
2 0
کورتریک
23 مهر 1400 22:15
بروخه
2
0
کورتریک
| Jan Breydelstadion | داور: Bert Put
24 مهر 1400 17:45
یونیون سنت ژیلو
4 2
سراینگ یونایتد
24 مهر 1400 17:45
یونیون سنت ژیلو
4
2
سراینگ یونایتد
| Stade Joseph Mariën | داور: Nathan Verboomen
24 مهر 1400 20:00
زولته وارخم
2 1
آنتروپ
24 مهر 1400 20:00
زولته وارخم
2
1
آنتروپ
| Elindus Arena | داور: Jonathan Lardot
24 مهر 1400 20:00
اوستنده
2 1
سرکل بروژ
24 مهر 1400 20:00
اوستنده
2
1
سرکل بروژ
| Diaz Arena | داور: Wim Smet
24 مهر 1400 22:15
استاندارد لیژ
2 2
لون
24 مهر 1400 22:15
استاندارد لیژ
2
2
لون
| Stade Maurice Dufrasne | داور: Kevin van Damme
25 مهر 1400 15:00
سنت ترویدن
2 2
اندرلخت
25 مهر 1400 15:00
سنت ترویدن
2
2
اندرلخت
| Stadion Stayen | داور: Alexandre Boucaut
25 مهر 1400 17:30
بیرشوت
0 1
مشلن
25 مهر 1400 17:30
بیرشوت
0
1
مشلن
| Olympisch Stadion | داور: Lothar D’hondt
25 مهر 1400 20:00
شارلروا
2 0
خنک
25 مهر 1400 20:00
شارلروا
2
0
خنک
| Stade du Pays de Charleroi | داور: Lawrence Visser
25 مهر 1400 22:30
خنت
2 0
اوپن
25 مهر 1400 22:30
خنت
2
0
اوپن
| GHELAMCO-arena | داور: Nicolas Laforge
هفته 12
30 مهر 1400 22:15
سراینگ یونایتد
1 3
شارلروا
30 مهر 1400 22:15
سراینگ یونایتد
1
3
شارلروا
| Stade du Pairay | داور: Wesli De Cremer
1 آبان 1400 17:45
سرکل بروژ
1 1
استاندارد لیژ
1 آبان 1400 17:45
سرکل بروژ
1
1
استاندارد لیژ
| Jan Breydelstadion | داور: J. Boterberg
1 آبان 1400 20:00
کورتریک
1 0
اوستنده
1 آبان 1400 20:00
کورتریک
1
0
اوستنده
| Guldensporenstadion | داور: J. Lardot
1 آبان 1400 20:00
مشلن
2 2
زولته وارخم
1 آبان 1400 20:00
مشلن
2
2
زولته وارخم
| AFAS-stadion Achter de Kazerne | داور: J. Vergoote
1 آبان 1400 22:15
اوپن
2 3
یونیون سنت ژیلو
1 آبان 1400 22:15
اوپن
2
3
یونیون سنت ژیلو
| Stadion am Kehrweg | داور: Bram Van Driessche
2 آبان 1400 15:00
آنتروپ
1 1
بروخه
2 آبان 1400 15:00
آنتروپ
1
1
بروخه
| Bosuilstadion | داور: Nathan Verboomen
2 آبان 1400 17:30
اندرلخت
4 2
بیرشوت
2 آبان 1400 17:30
اندرلخت
4
2
بیرشوت
| Lotto Park | داور: Christof Dierick
2 آبان 1400 20:00
خنک
0 3
خنت
2 آبان 1400 20:00
خنک
0
3
خنت
| Cegeka Arena | داور: Eric Lambrechts
2 آبان 1400 22:30
لون
4 1
سنت ترویدن
2 آبان 1400 22:30
لون
4
1
سنت ترویدن
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Nicolas Laforge
هفته 13
7 آبان 1400 22:15
اوستنده
2 4
مشلن
7 آبان 1400 22:15
اوستنده
2
4
مشلن
| Diaz Arena | داور: Christof Dierick
8 آبان 1400 17:45
شارلروا
3 0
اوپن
8 آبان 1400 17:45
شارلروا
3
0
اوپن
| Stade du Pays de Charleroi | داور: Bert Put
8 آبان 1400 20:00
استاندارد لیژ
1 1
کورتریک
8 آبان 1400 20:00
استاندارد لیژ
1
1
کورتریک
| داور: Eric Lambrechts
8 آبان 1400 20:00
بیرشوت
3 0
سراینگ یونایتد
8 آبان 1400 20:00
بیرشوت
3
0
سراینگ یونایتد
| داور: Kevin van Damme
8 آبان 1400 22:15
سنت ترویدن
1 2
بروخه
8 آبان 1400 22:15
سنت ترویدن
1
2
بروخه
| داور: Bram Van Driessche
9 آبان 1400 16:00
زولته وارخم
2 6
خنک
9 آبان 1400 16:00
زولته وارخم
2
6
خنک
| Elindus Arena | داور: Wim Smet
9 آبان 1400 18:30
سرکل بروژ
0 1
آنتروپ
9 آبان 1400 18:30
سرکل بروژ
0
1
آنتروپ
| Jan Breydelstadion | داور: Lothar D’hondt
9 آبان 1400 21:00
اندرلخت
2 2
لون
9 آبان 1400 21:00
اندرلخت
2
2
لون
| Lotto Park | داور: Jasper Vergoote
9 آبان 1400 23:30
خنت
0 2
یونیون سنت ژیلو
9 آبان 1400 23:30
خنت
0
2
یونیون سنت ژیلو
| GHELAMCO-arena | داور: Lawrence Visser
هفته 14
14 آبان 1400 23:15
لون
1 0
اوستنده
14 آبان 1400 23:15
لون
1
0
اوستنده
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Wesli De Cremer
15 آبان 1400 18:45
اوپن
1 1
زولته وارخم
15 آبان 1400 18:45
اوپن
1
1
زولته وارخم
| Stadion am Kehrweg | داور: Nathan Verboomen
15 آبان 1400 21:00
کورتریک
1 1
بیرشوت
15 آبان 1400 21:00
کورتریک
1
1
بیرشوت
| Guldensporenstadion | داور: Arthur Denil
15 آبان 1400 21:00
مشلن
0 1
سنت ترویدن
15 آبان 1400 21:00
مشلن
0
1
سنت ترویدن
| داور: Jan Boterberg
15 آبان 1400 23:15
یونیون سنت ژیلو
4 0
شارلروا
15 آبان 1400 23:15
یونیون سنت ژیلو
4
0
شارلروا
| داور: Nicolas Laforge
16 آبان 1400 16:00
بروخه
2 2
استاندارد لیژ
16 آبان 1400 16:00
بروخه
2
2
استاندارد لیژ
| Jan Breydelstadion | داور: Lothar D’hondt
16 آبان 1400 18:30
سراینگ یونایتد
0 0
خنت
16 آبان 1400 18:30
سراینگ یونایتد
0
0
خنت
| Stade du Pairay | داور: Alexandre Boucaut
16 آبان 1400 21:00
آنتروپ
2 0
اندرلخت
16 آبان 1400 21:00
آنتروپ
2
0
اندرلخت
| Bosuilstadion | داور: Jonathan Lardot
16 آبان 1400 23:30
خنک
1 1
سرکل بروژ
16 آبان 1400 23:30
خنک
1
1
سرکل بروژ
| Cegeka Arena | داور: Jasper Vergoote
هفته 15
28 آبان 1400 23:15
مشلن
2 1
بروخه
28 آبان 1400 23:15
مشلن
2
1
بروخه
| AFAS-stadion Achter de Kazerne | داور: Nathan Verboomen
29 آبان 1400 18:45
سرکل بروژ
1 2
شارلروا
29 آبان 1400 18:45
سرکل بروژ
1
2
شارلروا
| Jan Breydelstadion | داور: Lawrence Visser
29 آبان 1400 21:00
لون
1 3
سراینگ یونایتد
29 آبان 1400 21:00
لون
1
3
سراینگ یونایتد
| King Power at Den Dreef Stadion | داور: Nicolas Laforge
29 آبان 1400 21:00
زولته وارخم
1 2
خنت
29 آبان 1400 21:00
زولته وارخم
1
2
خنت
| Elindus Arena | داور: Bert Put
29 آبان 1400 23:15
استاندارد لیژ
1 0
اوپن
29 آبان 1400 23:15
استاندارد لیژ
1
0
اوپن
| Stade Maurice Dufrasne | داور: Jasper Vergoote
30 آبان 1400 16:00
اندرلخت
1 1
کورتریک
30 آبان 1400 16:00
اندرلخت
1
1
کورتریک
| Lotto Park | داور: Wim Smet
30 آبان 1400 18:30
سنت ترویدن
2 1
آنتروپ
30 آبان 1400 18:30
سنت ترویدن
2
1
آنتروپ
| Stadion Stayen | داور: Eric Lambrechts
30 آبان 1400 21:00
اوستنده
1 7
یونیون سنت ژیلو
30 آبان 1400 21:00
اوستنده
1
7
یونیون سنت ژیلو
| Diaz Arena | داور: Kevin van Damme
30 آبان 1400 23:30
بیرشوت
2 0
خنک
30 آبان 1400 23:30
بیرشوت
2
0
خنک
| Olympisch Stadion | داور: Alexandre Boucaut
هفته 16
5 آذر 1400 23:15
یونیون سنت ژیلو
1 3
لون
5 آذر 1400 23:15
یونیون سنت ژیلو
1
3
لون
| Stade Joseph Mariën | داور: Nathan Verboomen
6 آذر 1400 18:45
سراینگ یونایتد
2 0
سنت ترویدن
6 آذر 1400 18:45
سراینگ یونایتد
2
0
سنت ترویدن
| Stade du Pairay | داور: Lothar D’hondt
6 آذر 1400 21:00
سرکل بروژ
3 1
مشلن
6 آذر 1400 21:00
سرکل بروژ
3
1
مشلن
| Jan Breydelstadion | داور: Wesli De Cremer
6 آذر 1400 21:00
اوپن
2 2
کورتریک
6 آذر 1400 21:00
اوپن
2
2
کورتریک
| Stadion am Kehrweg | داور: Jan Boterberg
6 آذر 1400 23:15
شارلروا
1 3
اندرلخت
6 آذر 1400 23:15
شارلروا
1
3
اندرلخت
| Stade du Pays de Charleroi | داور: Eric Lambrechts
7 آذر 1400 16:00
خنک
2 3
بروخه
7 آذر 1400 16:00
خنک
2
3
بروخه
| Cegeka Arena | داور: Lawrence Visser
7 آذر 1400 18:30
زولته وارخم
2 0
بیرشوت
7 آذر 1400 18:30
زولته وارخم
2
0
بیرشوت
| Elindus Arena | داور: Bram Van Driessche
7 آذر 1400 21:00
خنت
3 1
استاندارد لیژ
7 آذر 1400 21:00
خنت
3
1
استاندارد لیژ
| GHELAMCO-arena | داور: Jonathan Lardot
7 آذر 1400 23:30
آنتروپ
3 0