کاپ فرانسه

2018-2019
نمایش تمام صفحه
6 مارس 2019 22:00
Vitré
0 2
نانت
6 مارس 2019 22:00
Vitré
0
2
نانت
Parc des Princes 27 فوریه 2019 00:40
پاری سن ژرمن
3 0
دیژون
27 فوریه 2019 00:40
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
3
0
دیژون
Roazhon Park 27 فوریه 2019 22:00
رن
2 0
اورلئان
27 فوریه 2019 22:00
Roazhon Park
رن
2
0
اورلئان
28 فوریه 2019 00:30
لیون
3 1
کن
28 فوریه 2019 00:30
لیون
3
1
کن
2 آوریل 2019 23:40
لیون
2 3
رن
2 آوریل 2019 23:40
لیون
2
3
رن
Parc des Princes 3 آوریل 2019 23:30
پاری سن ژرمن
3 0
نانت
3 آوریل 2019 23:30
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
3
0
نانت
27 آوریل 2019 23:30
رن
2 2
پاری سن ژرمن
27 آوریل 2019 23:30
رن
2
2
پاری سن ژرمن
پنالتی ها 6-5
5 ژانویه 2019 00:25
نانت
4 1
شاتورو
5 ژانویه 2019 00:25
نانت
4
1
شاتورو
Stade Henri Longuet 5 ژانویه 2019 16:30
Viry Châtillon
1 0
آنژه
5 ژانویه 2019 16:30
Stade Henri Longuet
Viry Châtillon
1
0
آنژه
Stade Henri Seigneur 5 ژانویه 2019 16:30
Croix Football IC
2 0
Raon l’Etape
5 ژانویه 2019 16:30
Stade Henri Seigneur
Croix Football IC
2
0
Raon l’Etape
Stade Antoine de Saint-Exupéry 5 ژانویه 2019 16:30
Marignane
1 1
کلرمون فوت
5 ژانویه 2019 16:30
Stade Antoine de Saint-Exupéry
Marignane
1
1
کلرمون فوت
پنالتی ها 3-0
5 ژانویه 2019 16:30
تور
1 2
Les Herbiers
5 ژانویه 2019 16:30
تور
1
2
Les Herbiers
5 ژانویه 2019 16:30
Bastia
2 2
Concarneau
5 ژانویه 2019 16:30
Bastia
2
2
Concarneau
پنالتی ها 5-4
5 ژانویه 2019 18:30
اورلئان
3 2
Aiglon
5 ژانویه 2019 18:30
اورلئان
3
2
Aiglon
در وقتهای اضافه
5 ژانویه 2019 18:30
آمین
1 0
والنسین
5 ژانویه 2019 18:30
آمین
1
0
والنسین
Stade de Balmont 5 ژانویه 2019 18:30
Lyon Duchere
3 0
نیم
5 ژانویه 2019 18:30
Stade de Balmont
Lyon Duchere
3
0
نیم
Stade du Roudourou 5 ژانویه 2019 18:30
Stade Pontivy
2 4
گنگام
5 ژانویه 2019 18:30
Stade du Roudourou
Stade Pontivy
2
4
گنگام
5 ژانویه 2019 18:30
Bergerac
2 1
شاموآ نیور
5 ژانویه 2019 18:30
Bergerac
2
1
شاموآ نیور
Stade Michel Hidalgo 5 ژانویه 2019 18:30
Entente S St Gratien
1 0
مونپلیه
5 ژانویه 2019 18:30
Stade Michel Hidalgo
Entente S St Gratien
1
0
مونپلیه
5 ژانویه 2019 18:30
Le Puy Foot
0 1
نانسی
5 ژانویه 2019 18:30
Le Puy Foot
0
1
نانسی
5 ژانویه 2019 21:30
ستاره سرخ 93
0 1
کن
5 ژانویه 2019 21:30
ستاره سرخ 93
0
1
کن
Stade de l'Aar 5 ژانویه 2019 21:30
Schiltigheim
1 3
دیژون
5 ژانویه 2019 21:30
Stade de l'Aar
Schiltigheim
1
3
دیژون
Stade Municipal des Huttes Gravelines 5 ژانویه 2019 21:30
Gravelines
0 3
Villefranche
5 ژانویه 2019 21:30
Stade Municipal des Huttes Gravelines
Gravelines
0
3
Villefranche
در وقتهای اضافه
Stade Paul Debrésie 5 ژانویه 2019 21:30
Olympique St Quentin
1 2
متز
5 ژانویه 2019 21:30
Stade Paul Debrésie
Olympique St Quentin
1
2
متز
در وقتهای اضافه
Stade Louis-Michel 5 ژانویه 2019 21:30
Sète
1 0
Limonest
5 ژانویه 2019 21:30
Stade Louis-Michel
Sète
1
0
Limonest
6 ژانویه 2019 00:25
Bourges Foot
0 2
لیون
6 ژانویه 2019 00:25
Bourges Foot
0
2
لیون
6 ژانویه 2019 17:45
Canet Roussillon
0 1
موناکو
6 ژانویه 2019 17:45
Canet Roussillon
0
1
موناکو
6 ژانویه 2019 17:45
Andrézieux
2 0
مارسی
6 ژانویه 2019 17:45
Andrézieux
2
0
مارسی
Roazhon Park 6 ژانویه 2019 17:45
رن
2 2
استاد برست
6 ژانویه 2019 17:45
Roazhon Park
رن
2
2
استاد برست
پنالتی ها 5-4
6 ژانویه 2019 17:45
استاد رنس
2 0
لانس
6 ژانویه 2019 17:45
استاد رنس
2
0
لانس
Stade du Grand Clos 6 ژانویه 2019 20:45
St-Pryvé St-Hilaire
3 1
Aurillac Arpajon
6 ژانویه 2019 20:45
Stade du Grand Clos
St-Pryvé St-Hilaire
3
1
Aurillac Arpajon
Stade de la Meinau 6 ژانویه 2019 20:45
Olympique Strasbourg
0 6
سنت اتین
6 ژانویه 2019 20:45
Stade de la Meinau
Olympique Strasbourg
0
6
سنت اتین
6 ژانویه 2019 20:45
Noisy-le-Grand
2 1
گازالک آژاکسیو
6 ژانویه 2019 20:45
Noisy-le-Grand
2
1
گازالک آژاکسیو
6 ژانویه 2019 20:45
Longueau
0 0
Vitré
6 ژانویه 2019 20:45
Longueau
0
0
Vitré
پنالتی ها 1-4
6 ژانویه 2019 20:45
تولوز
4 1
نیس
6 ژانویه 2019 20:45
تولوز
4
1
نیس
6 ژانویه 2019 20:45
بوردو
0 1
لو هاور
6 ژانویه 2019 20:45
بوردو
0
1
لو هاور
Stade Yves Allainmat - Le Moustoir 7 ژانویه 2019 00:15
Pontivy GSI
0 4
پاری سن ژرمن
7 ژانویه 2019 00:15
Stade Yves Allainmat - Le Moustoir
Pontivy GSI
0
4
پاری سن ژرمن
8 ژانویه 2019 00:25
لیل
1 0
سوشو
8 ژانویه 2019 00:25
لیل
1
0
سوشو
Stade des Alpes 16 ژانویه 2019 22:45
گرونوبل
0 1
استراتبورگ
16 ژانویه 2019 22:45
Stade des Alpes
گرونوبل
0
1
استراتبورگ
در وقتهای اضافه
22 ژانویه 2019 22:00
تولوز
4 4
استاد رنس
22 ژانویه 2019 22:00
تولوز
4
4
استاد رنس
پنالتی ها 4-3
22 ژانویه 2019 22:00
نانسی
1 2
گنگام
22 ژانویه 2019 22:00
نانسی
1
2
گنگام
در وقتهای اضافه
22 ژانویه 2019 22:00
Andrézieux
1 2
Lyon Duchere
22 ژانویه 2019 22:00
Andrézieux
1
2
Lyon Duchere
Stade Armand Chouffet 22 ژانویه 2019 22:00
Villefranche
2 0
Les Herbiers
22 ژانویه 2019 22:00
Stade Armand Chouffet
Villefranche
2
0
Les Herbiers
Stade Louis-Michel 23 ژانویه 2019 00:30
Sète
0 1
لیل
23 ژانویه 2019 00:30
Stade Louis-Michel
Sète
0
1
لیل
Stade Louis II 23 ژانویه 2019 00:30
موناکو
1 3
متز
23 ژانویه 2019 00:30
Stade Louis II
موناکو
1
3
متز
23 ژانویه 2019 22:00
سنت اتین
3 6
دیژون
23 ژانویه 2019 22:00
سنت اتین
3
6
دیژون
Stade de la Source 23 ژانویه 2019 22:00
St-Pryvé St-Hilaire
0 2
رن
23 ژانویه 2019 22:00
Stade de la Source
St-Pryvé St-Hilaire
0
2
رن
23 ژانویه 2019 22:00
Bergerac
2 3
اورلئان
23 ژانویه 2019 22:00
Bergerac
2
3
اورلئان
در وقتهای اضافه
Stade Antoine de Saint-Exupéry 23 ژانویه 2019 22:00
Marignane
0 0
Croix Football IC
23 ژانویه 2019 22:00
Stade Antoine de Saint-Exupéry
Marignane
0
0
Croix Football IC
پنالتی ها 3-4
Stade Henri Longuet 23 ژانویه 2019 22:00
Viry Châtillon
0 6
کن
23 ژانویه 2019 22:00
Stade Henri Longuet
Viry Châtillon
0
6
کن
Parc des Princes 24 ژانویه 2019 00:35
پاری سن ژرمن
2 0
استراتبورگ
24 ژانویه 2019 00:35
Parc des Princes
پاری سن ژرمن
2
0
استراتبورگ
24 ژانویه 2019 21:30
Bastia
2 1
Noisy-le-Grand
24 ژانویه 2019 21:30
Bastia
2
1
Noisy-le-Grand
Stade Municipal de Vitré 24 ژانویه 2019 21:30
Vitré
3 0
لو هاور
24 ژانویه 2019 21:30
Stade Municipal de Vitré
Vitré
3
0
لو هاور
25 ژانویه 2019 00:30
آمین
0 2
لیون
25 ژانویه 2019 00:30
آمین
0
2
لیون
Stade Michel Hidalgo 2 فوریه 2019 18:30
Entente S St Gratien
0 1
نانت
2 فوریه 2019 18:30
Stade Michel Hidalgo
Entente S St Gratien
0
1
نانت
Stade Henri Seigneur 5 فوریه 2019 22:00
Croix Football IC
0 3
دیژون
5 فوریه 2019 22:00
Stade Henri Seigneur
Croix Football IC
0
3
دیژون
5 فوریه 2019 22:00
متز
0 1
اورلئان
5 فوریه 2019 22:00
متز
0
1
اورلئان
5 فوریه 2019 22:00
نانت
2 0
تولوز
5 فوریه 2019 22:00
نانت
2
0
تولوز
6 فوریه 2019 00:30
Bastia
2 2
کن
6 فوریه 2019 00:30
Bastia
2
2
کن
پنالتی ها 3-5
Groupama Stadium 6 فوریه 2019 22:00
Villefranche
0 3
پاری سن ژرمن
6 فوریه 2019 22:00
Groupama Stadium
Villefranche
0
3
پاری سن ژرمن
در وقتهای اضافه
Stade Municipal de Vitré 6 فوریه 2019 22:00
Vitré
3 2
Lyon Duchere
6 فوریه 2019 22:00
Stade Municipal de Vitré
Vitré
3
2
Lyon Duchere
Roazhon Park 7 فوریه 2019 00:35
رن
2 1
لیل
7 فوریه 2019 00:35
Roazhon Park
رن
2
1
لیل
8 فوریه 2019 00:30
گنگام
1 2
لیون
8 فوریه 2019 00:30
گنگام
1
2
لیون
Stade du Hainaut 16 نوامبر 2018 21:30
والنسین
3 1
دانکرک
16 نوامبر 2018 21:30
Stade du Hainaut
والنسین
3
1
دانکرک
Stade Henri Seigneur 16 نوامبر 2018 21:30
Croix Football IC
1 0
اف سی پاریس
16 نوامبر 2018 21:30
Stade Henri Seigneur
Croix Football IC
1
0
اف سی پاریس
16 نوامبر 2018 23:30
Golden Lion
2 4
Epinal
16 نوامبر 2018 23:30
Golden Lion
2
4
Epinal
در وقتهای اضافه
17 نوامبر 2018
USR Sainte-Rose
1 3
Côte Bleue
17 نوامبر 2018
USR Sainte-Rose
1
3
Côte Bleue
Stade Numa Daly 17 نوامبر 2018 09:30
Magenta
0 1
Bobigny
17 نوامبر 2018 09:30
Stade Numa Daly
Magenta
0
1
Bobigny
Stade Robert Sayer 17 نوامبر 2018 17:30
Thaon
3 0
Vieux-Habitants
17 نوامبر 2018 17:30
Stade Robert Sayer
Thaon
3
0
Vieux-Habitants
Complexe sportif Michel Amand 17 نوامبر 2018 17:30
Poitiers
0 0
Aiglon
17 نوامبر 2018 17:30
Complexe sportif Michel Amand
Poitiers
0
0
Aiglon
پنالتی ها 1-4
17 نوامبر 2018 17:30
Bourny Laval
1 5
Oissel
17 نوامبر 2018 17:30
Bourny Laval
1
5
Oissel
17 نوامبر 2018 18:00
Bastia-Borgo
2 4
Sedan
17 نوامبر 2018 18:00
Bastia-Borgo
2
4
Sedan
Parc Des Sports 17 نوامبر 2018 18:30
Haguenau
3 4
سوشو
17 نوامبر 2018 18:30
Parc Des Sports
Haguenau
3
4
سوشو
در وقتهای اضافه
Stade Paul Chandon 17 نوامبر 2018 18:30
Avize-Grauves
0 1
Schiltigheim
17 نوامبر 2018 18:30
Stade Paul Chandon
Avize-Grauves
0
1
Schiltigheim
Stade Saint-Lazare 17 نوامبر 2018 19:00
Limoges
0 1
Villefranche
17 نوامبر 2018 19:00
Stade Saint-Lazare
Limoges
0
1
Villefranche
در وقتهای اضافه
17 نوامبر 2018 19:30
Etoile Matoury
2 3
Concarneau
17 نوامبر 2018 19:30
Etoile Matoury
2
3
Concarneau
Stade Michel Hidalgo 17 نوامبر 2018 20:30
Entente S St Gratien
4 0
Mtsapere
17 نوامبر 2018 20:30
Stade Michel Hidalgo
Entente S St Gratien
4
0
Mtsapere
Stade du Grand Clos 17 نوامبر 2018 20:30
St-Pryvé St-Hilaire
1 0
Matoury
17 نوامبر 2018 20:30
Stade du Grand Clos
St-Pryvé St-Hilaire
1
0
Matoury
17 نوامبر 2018 20:30
Entente Crest-Aouste
2 0
Montélimar
17 نوامبر 2018 20:30
Entente Crest-Aouste
2
0
Montélimar
17 نوامبر 2018 20:30
St Maur Lusitanos
1 0
Drancy
17 نوامبر 2018 20:30
St Maur Lusitanos
1
0
Drancy
در وقتهای اضافه
Stade Michel Champleboux 17 نوامبر 2018 20:30
Volvic
0 0
Le Puy Foot
17 نوامبر 2018 20:30
Stade Michel Champleboux
Volvic
0
0
Le Puy Foot
پنالتی ها 1-4
Stade Saint-Jean 17 نوامبر 2018 21:30
Anglet Genets
1 3
اف سی پو
17 نوامبر 2018 21:30
Stade Saint-Jean
Anglet Genets
1
3
اف سی پو
در وقتهای اضافه
17 نوامبر 2018 21:30
Biars-Bretenoux
2 3
Aurillac Arpajon
17 نوامبر 2018 21:30
Biars-Bretenoux
2
3
Aurillac Arpajon
در وقتهای اضافه
17 نوامبر 2018 21:30
Theix
0 2
Vannes
17 نوامبر 2018 21:30
Theix
0
2
Vannes
Stade Municipal 17 نوامبر 2018 21:30
Chauray
0 2
شاموآ نیور
17 نوامبر 2018 21:30
Stade Municipal
Chauray
0
2
شاموآ نیور
Stade de l'Idonnière 17 نوامبر 2018 21:30
Le Poiré sur Vie
2 1
Cholet
17 نوامبر 2018 21:30
Stade de l'Idonnière
Le Poiré sur Vie
2
1
Cholet
Stade Claude Bétard 17 نوامبر 2018 21:30
La Châtaigneraie
1 1
تور
17 نوامبر 2018 21:30
Stade Claude Bétard
La Châtaigneraie
1
1
تور
پنالتی ها 3-4
Stade Louis Villemer 17 نوامبر 2018 21:30
Saint-Lô Manche
0 1
Vitré
17 نوامبر 2018 21:30
Stade Louis Villemer
Saint-Lô Manche
0
1
Vitré
17 نوامبر 2018 21:30
AG Caennaise
0 2
اورلئان
17 نوامبر 2018 21:30
AG Caennaise
0
2
اورلئان
17 نوامبر 2018 21:30
Hazebrouck
1 3
Gravelines
17 نوامبر 2018 21:30
Hazebrouck
1
3
Gravelines
در وقتهای اضافه
Stade Paul Cosnys 17 نوامبر 2018 21:30
Compiègne
0 2
تروا
17 نوامبر 2018 21:30
Stade Paul Cosnys
Compiègne
0
2
تروا
Stade des Alouettes 17 نوامبر 2018 21:30
Montceau
1 4
Lyon Duchere
17 نوامبر 2018 21:30
Stade des Alouettes
Montceau
1
4
Lyon Duchere
L'Envol Stadium 17 نوامبر 2018 21:30
Andrézieux
1 0
Louhans-Cuiseaux
17 نوامبر 2018 21:30
L'Envol Stadium
Andrézieux
1
0
Louhans-Cuiseaux
Parc des Sports 17 نوامبر 2018 21:30
Annecy
0 1
نانسی
17 نوامبر 2018 21:30
Parc des Sports
Annecy
0
1
نانسی
17 نوامبر 2018 21:30
Cheminots Paray
1 0
Morteau Montlebon
17 نوامبر 2018 21:30
Cheminots Paray
1
0
Morteau Montlebon
Stade Emmanuel Murzeau 17 نوامبر 2018 22:00
Vendée Fontenay
2 3
شاتورو
17 نوامبر 2018 22:00
Stade Emmanuel Murzeau
Vendée Fontenay
2
3
شاتورو
17 نوامبر 2018 22:00
Gamaches
1 7
لو هاور
17 نوامبر 2018 22:00
Gamaches
1
7
لو هاور
Stade Pierre Pibarot 17 نوامبر 2018 22:30
Olympique d’Alès
2 0
آژاکسیو
17 نوامبر 2018 22:30
Stade Pierre Pibarot
Olympique d’Alès
2
0
آژاکسیو
Stade du Faubourg de Verdun 17 نوامبر 2018 22:30
Pontivy GSI
1 0
Plouvorn
17 نوامبر 2018 22:30
Stade du Faubourg de Verdun
Pontivy GSI
1
0
Plouvorn
Stade De La Montée Rouge 17 نوامبر 2018 22:30
Châtellerault
0 2
Challans
17 نوامبر 2018 22:30
Stade De La Montée Rouge
Châtellerault
0
2
Challans
Stade Georges Niquet 17 نوامبر 2018 22:30
Olympique Marcquois
0 2
Boulogne
17 نوامبر 2018 22:30
Stade Georges Niquet
Olympique Marcquois
0
2
Boulogne
17 نوامبر 2018 22:30
Nogent
0 2
لانس
17 نوامبر 2018 22:30
Nogent
0
2
لانس
17 نوامبر 2018 22:30
Beaune
0 3
گرونوبل
17 نوامبر 2018 22:30
Beaune
0
3
گرونوبل
Stade Camille-Lebon 17 نوامبر 2018 22:30
Angoulême
1 0
اوسر
17 نوامبر 2018 22:30
Stade Camille-Lebon
Angoulême
1
0
اوسر
Stade Dunlop 17 نوامبر 2018 22:30
Montluçon
0 1
Viry Châtillon
17 نوامبر 2018 22:30
Stade Dunlop
Montluçon
0
1
Viry Châtillon
Stade Saint-Michel 17 نوامبر 2018 22:30
Canet Roussillon
2 1
بزیرس
17 نوامبر 2018 22:30
Stade Saint-Michel
Canet Roussillon
2
1
بزیرس
Stade Jean Laville 17 نوامبر 2018 23:00
Gueugnon
1 3
کلرمون فوت
17 نوامبر 2018 23:00
Stade Jean Laville
Gueugnon
1
3
کلرمون فوت
در وقتهای اضافه
Stade Municipal 1 17 نوامبر 2018 23:30
Vilaine Atlantique
1 4
استاد برست
17 نوامبر 2018 23:30
Stade Municipal 1
Vilaine Atlantique
1
4
استاد برست
Stade Armand-Césari 17 نوامبر 2018 23:30
Bastia
2 1
لو مان
17 نوامبر 2018 23:30
Stade Armand-Césari
Bastia
2
1
لو مان
Parc des Sports Léo Lagrange 18 نوامبر 2018 17:30
Sainte Geneviève
4 0
Sainte-Suzanne
18 نوامبر 2018 17:30
Parc des Sports Léo Lagrange
Sainte Geneviève
4
0
Sainte-Suzanne
Stade de Montbauron 18 نوامبر 2018 17:30
Versailles
2 0
Dragon
18 نوامبر 2018 17:30
Stade de Montbauron
Versailles
2
0
Dragon
18 نوامبر 2018 17:30
La Brède
0 8
Bergerac
18 نوامبر 2018 17:30
La Brède
0
8
Bergerac
18 نوامبر 2018 17:30
Tartas-St Yaguen
4 6
Lège-Cap-Ferret
18 نوامبر 2018 17:30
Tartas-St Yaguen
4
6
Lège-Cap-Ferret
Stade du Bourgidou 18 نوامبر 2018 17:30
Salinieres Aigues Mortes
0 1
Marignane
18 نوامبر 2018 17:30
Stade du Bourgidou
Salinieres Aigues Mortes
0
1
Marignane
در وقتهای اضافه
Stade Louis Hon 18 نوامبر 2018 17:30
Fréjus St-Raphaël
1 0
Toulon
18 نوامبر 2018 17:30
Stade Louis Hon
Fréjus St-Raphaël
1
0
Toulon
18 نوامبر 2018 17:30
Guipavas
0 1
Montagnarde
18 نوامبر 2018 17:30
Guipavas
0
1
Montagnarde
18 نوامبر 2018 17:30
Stella Maris Douarnenez
0 3
Lannion
18 نوامبر 2018 17:30
Stella Maris Douarnenez
0
3
Lannion
18 نوامبر 2018 17:30
Bellevue Nantes
1 2
USSA Vertou
18 نوامبر 2018 17:30
Bellevue Nantes
1
2
USSA Vertou
در وقتهای اضافه
Stade Chêne À Leu 1 18 نوامبر 2018 17:30
Grand-Quevilly
4 1
Cherbourg
18 نوامبر 2018 17:30
Stade Chêne À Leu 1
Grand-Quevilly
4
1
Cherbourg
18 نوامبر 2018 17:30
Longueau
2 1
Blois
18 نوامبر 2018 17:30
Longueau
2
1
Blois
18 نوامبر 2018 17:30
Villers Houlgate CF
2 0
Mondeville
18 نوامبر 2018 17:30
Villers Houlgate CF
2
0
Mondeville
Stade de la Poterie 18 نوامبر 2018 17:30
Prix-lès-Mézières
2 0
Saint-Amand
18 نوامبر 2018 17:30
Stade de la Poterie
Prix-lès-Mézières
2
0
Saint-Amand
Complexe Sportif Lucien Montagne 18 نوامبر 2018 17:30
Wasquehal
3 5
Olympique St Quentin
18 نوامبر 2018 17:30
Complexe Sportif Lucien Montagne
Wasquehal
3
5
Olympique St Quentin
Stade Jean-Claude Agneray 18 نوامبر 2018 17:30
Marck
0 1
Saint-Omer
18 نوامبر 2018 17:30
Stade Jean-Claude Agneray
Marck
0
1
Saint-Omer
در وقتهای اضافه
Complexe Sportif Jean Bianchi 1 18 نوامبر 2018 17:30
FCA Troyes
1 1
Bourges Foot
18 نوامبر 2018 17:30
Complexe Sportif Jean Bianchi 1
FCA Troyes
1
1
Bourges Foot
پنالتی ها 0-2
18 نوامبر 2018 17:30
Escaudœuvres
1 3
La Chapelle
18 نوامبر 2018 17:30
Escaudœuvres
1
3
La Chapelle
18 نوامبر 2018 17:30
Pays Neslois
0 0
شامبلی تل
18 نوامبر 2018 17:30
Pays Neslois
0
0
شامبلی تل
پنالتی ها 5-4
18 نوامبر 2018 17:30
Raon l’Etape
1 0
بورگ آن برس
18 نوامبر 2018 17:30
Raon l’Etape
1
0
بورگ آن برس
18 نوامبر 2018 17:30
Heillecourt
0 3
Saint-Louis Neuweg
18 نوامبر 2018 17:30
Heillecourt
0
3
Saint-Louis Neuweg
18 نوامبر 2018 17:30
Rossfeld
0 2
Biesheim
18 نوامبر 2018 17:30
Rossfeld
0
2
Biesheim
Stade de la Blies 18 نوامبر 2018 17:30
Sarreguemines
1 1
متز
18 نوامبر 2018 17:30
Stade de la Blies
Sarreguemines
1
1
متز
پنالتی ها 1-4
18 نوامبر 2018 17:30
Olympique Strasbourg
4 1
Reipertswiller
18 نوامبر 2018 17:30
Olympique Strasbourg
4
1
Reipertswiller
Stade Albert Schweitzer 18 نوامبر 2018 17:30
Illkirch Graffenstaden
3 0
Saint Avold Naborienne
18 نوامبر 2018 17:30
Stade Albert Schweitzer
Illkirch Graffenstaden
3
0
Saint Avold Naborienne
18 نوامبر 2018 17:30
Annecy-le-Vieux
2 1
Val Lyonnais
18 نوامبر 2018 17:30
Annecy-le-Vieux
2
1
Val Lyonnais
18 نوامبر 2018 17:30
Feillens
0 4
Limonest
18 نوامبر 2018 17:30
Feillens
0
4
Limonest
Stade Des Bords De Marne 1 18 نوامبر 2018 17:30
Noisy-le-Grand
1 0
Riom
18 نوامبر 2018 17:30
Stade Des Bords De Marne 1
Noisy-le-Grand
1
0
Riom
در وقتهای اضافه
18 نوامبر 2018 17:30
Melun
0 2
Chamalières
18 نوامبر 2018 17:30
Melun
0
2
Chamalières
18 نوامبر 2018 17:30
Carrières Grésillons
1 2
Charitoise
18 نوامبر 2018 17:30
Carrières Grésillons
1
2
Charitoise
Terrain Complexe Sportif Éric Carrière 18 نوامبر 2018 17:30
Auch
0 1
گازالک آژاکسیو
18 نوامبر 2018 17:30
Terrain Complexe Sportif Éric Carrière
Auch
0
1
گازالک آژاکسیو
در وقتهای اضافه
18 نوامبر 2018 17:30
Chapelle-des-Marais
0 5
Avranches
18 نوامبر 2018 17:30
Chapelle-des-Marais
0
5
Avranches
18 نوامبر 2018 18:00
St-Orens
1 2
Sète
18 نوامبر 2018 18:00
St-Orens
1
2
Sète
در وقتهای اضافه
18 نوامبر 2018 18:00
Luzenac
2 5
رودز
18 نوامبر 2018 18:00
Luzenac
2
5
رودز
Stade Massabielle 18 نوامبر 2018 18:00
Les Herbiers
2 0
Chauvigny
18 نوامبر 2018 18:00
Stade Massabielle
Les Herbiers
2
0
Chauvigny
Stade De La Mine 1 18 نوامبر 2018 18:00
Vimy
0 2
سرتیل
18 نوامبر 2018 18:00
Stade De La Mine 1
Vimy
0
2
سرتیل
18 نوامبر 2018 18:00
Avion
1 1
Épernay
18 نوامبر 2018 18:00
Avion
1
1
Épernay
پنالتی ها 5-4
Complexe Sportif Jean-Jacques Delmas 18 نوامبر 2018 18:30
Avenir Foot Lozère
2 3
ستاره سرخ 93
18 نوامبر 2018 18:30
Complexe Sportif Jean-Jacques Delmas
Avenir Foot Lozère
2
3
ستاره سرخ 93
18 نوامبر 2018 18:30
Chassieu Décines
1 5
Hyères
18 نوامبر 2018 18:30
Chassieu Décines
1
5
Hyères
Stade Georges Pompidou 18 نوامبر 2018 18:30
Olympique de Valence
0 3
Stade Beaucairois
18 نوامبر 2018 18:30
Stade Georges Pompidou
Olympique de Valence
0
3
Stade Beaucairois
Stade du Faubourg de Verdun 18 نوامبر 2018 18:30
Stade Pontivy
2 0
Vignoc Hédé Guipel
18 نوامبر 2018 18:30
Stade du Faubourg de Verdun
Stade Pontivy
2
0
Vignoc Hédé Guipel
18 نوامبر 2018 19:00
Jeanne d’Arc
0 1
Besançon
18 نوامبر 2018 19:00
Jeanne d’Arc
0
1
Besançon
در وقتهای اضافه
Stade de Marville 18 نوامبر 2018 20:00
Saint-Malo
1 0
لوریان
18 نوامبر 2018 20:00
Stade de Marville
Saint-Malo
1
0
لوریان
Stade de Montbauron 8 دسامبر 2018 17:00
Versailles
2 4
لانس
8 دسامبر 2018 17:00
Stade de Montbauron
Versailles
2
4
لانس
8 دسامبر 2018 18:00
Côte Bleue
1 2
Lyon Duchere
8 دسامبر 2018 18:00
Côte Bleue
1
2
Lyon Duchere
Stade Georges-Gratiant 8 دسامبر 2018 18:15
Aiglon
3 2
Sainte Geneviève
8 دسامبر 2018 18:15
Stade Georges-Gratiant
Aiglon
3
2
Sainte Geneviève
Stade Philibert Schneider 8 دسامبر 2018 18:30
Stade Beaucairois
0 2
گازالک آژاکسیو
8 دسامبر 2018 18:30
Stade Philibert Schneider
Stade Beaucairois
0
2
گازالک آژاکسیو
در وقتهای اضافه
Stade de la Libération 8 دسامبر 2018 18:30
Boulogne
2 2
Croix Football IC
8 دسامبر 2018 18:30
Stade de la Libération
Boulogne
2
2
Croix Football IC
پنالتی ها 2-3
8 دسامبر 2018 18:30
Raon l’Etape
2 2
St Maur Lusitanos
8 دسامبر 2018 18:30
Raon l’Etape
2
2
St Maur Lusitanos
پنالتی ها 3-2
8 دسامبر 2018 19:30
Chamalières
0 0
Villefranche
8 دسامبر 2018 19:30
Chamalières
0
0
Villefranche
پنالتی ها 0-3
8 دسامبر 2018 20:00
Villers Houlgate CF
1 5
لو هاور
8 دسامبر 2018 20:00
Villers Houlgate CF
1
5
لو هاور
Stade Michel Hidalgo 8 دسامبر 2018 20:30
Entente S St Gratien
1 0
Sedan
8 دسامبر 2018 20:30
Stade Michel Hidalgo
Entente S St Gratien
1
0
Sedan
8 دسامبر 2018 20:30
Saint-Louis Neuweg
0 2
نانسی
8 دسامبر 2018 20:30
Saint-Louis Neuweg
0
2
نانسی
Stade de l'Aar 8 دسامبر 2018 20:30
Schiltigheim
2 1
Biesheim
8 دسامبر 2018 20:30
Stade de l'Aar
Schiltigheim
2
1
Biesheim
8 دسامبر 2018 20:30
Illkirch Graffenstaden
0 1
سوشو
8 دسامبر 2018 20:30
Illkirch Graffenstaden
0
1
سوشو
8 دسامبر 2018 20:30
Bobigny
0 2
کلرمون فوت
8 دسامبر 2018 20:30
Bobigny
0
2
کلرمون فوت
Stade Henri Longuet 8 دسامبر 2018 21:00
Viry Châtillon
4 2
Angoulême
8 دسامبر 2018 21:00
Stade Henri Longuet
Viry Châtillon
4
2
Angoulême
در وقتهای اضافه
Stade des Échalonnières 8 دسامبر 2018 21:30
USSA Vertou
1 3
Bergerac
8 دسامبر 2018 21:30
Stade des Échalonnières
USSA Vertou
1
3
Bergerac
Stade Gaston Petit 8 دسامبر 2018 21:30
شاتورو
4 0
اف سی پو
8 دسامبر 2018 21:30
Stade Gaston Petit
شاتورو
4
0
اف سی پو
Stade de l'Idonnière 8 دسامبر 2018 21:30
Le Poiré sur Vie
1 6
Les Herbiers
8 دسامبر 2018 21:30
Stade de l'Idonnière
Le Poiré sur Vie
1
6
Les Herbiers
Stade Saint-Michel 8 دسامبر 2018 21:30
Canet Roussillon
4 2
Fréjus St-Raphaël
8 دسامبر 2018 21:30
Stade Saint-Michel
Canet Roussillon
4
2
Fréjus St-Raphaël
Stade Perruc 8 دسامبر 2018 21:30
Hyères
1 1
گرونوبل
8 دسامبر 2018 21:30
Stade Perruc
Hyères
1
1
گرونوبل
پنالتی ها 1-3
8 دسامبر 2018 21:30
Avion
0 1
ستاره سرخ 93
8 دسامبر 2018 21:30
Avion
0
1
ستاره سرخ 93
Stade Municipal de Vitré 8 دسامبر 2018 21:30
Vitré
2 0
Montagnarde
8 دسامبر 2018 21:30
Stade Municipal de Vitré
Vitré
2
0
Montagnarde
Stade du Faubourg de Verdun 8 دسامبر 2018 21:30
Stade Pontivy
1 0
Avranches
8 دسامبر 2018 21:30
Stade du Faubourg de Verdun
Stade Pontivy
1
0
Avranches
Stade Chêne À Leu 1 8 دسامبر 2018 21:30
Grand-Quevilly
1 2
Pontivy GSI
8 دسامبر 2018 21:30
Stade Chêne À Leu 1
Grand-Quevilly
1
2
Pontivy GSI
8 دسامبر 2018 21:30
Cheminots Paray
0 4
اورلئان
8 دسامبر 2018 21:30
Cheminots Paray
0
4
اورلئان
Stade du Grand Clos 8 دسامبر 2018 21:30
St-Pryvé St-Hilaire
3 2
تروا
8 دسامبر 2018 21:30
Stade du Grand Clos
St-Pryvé St-Hilaire
3
2
تروا
Stade Léo Lagrange 8 دسامبر 2018 21:30
Besançon
1 2
تور
8 دسامبر 2018 21:30
Stade Léo Lagrange
Besançon
1
2
تور
Stade Guy Piriou 8 دسامبر 2018 22:00
Concarneau
2 0
Saint-Malo
8 دسامبر 2018 22:00
Stade Guy Piriou
Concarneau
2
0
Saint-Malo
Stade Pierre Pibarot 8 دسامبر 2018 22:30
Olympique d’Alès
0 2
Marignane
8 دسامبر 2018 22:30
Stade Pierre Pibarot
Olympique d’Alès
0
2
Marignane
Stade Des Bords De Marne 1 9 دسامبر 2018 17:00
Noisy-le-Grand
2 1
Lège-Cap-Ferret
9 دسامبر 2018 17:00
Stade Des Bords De Marne 1
Noisy-le-Grand
2
1
Lège-Cap-Ferret
9 دسامبر 2018 17:00
Annecy-le-Vieux
1 3
Andrézieux
9 دسامبر 2018 17:00
Annecy-le-Vieux
1
3
Andrézieux
9 دسامبر 2018 17:00
Pays Neslois
0 1
Gravelines
9 دسامبر 2018 17:00
Pays Neslois
0
1
Gravelines
Stade Marcel-Billard 9 دسامبر 2018 17:00
Oissel
0 1
متز
9 دسامبر 2018 17:00
Stade Marcel-Billard
Oissel
0
1
متز
Stade de la Poterie 9 دسامبر 2018 17:00
Prix-lès-Mézières
3 3
Olympique St Quentin
9 دسامبر 2018 17:00
Stade de la Poterie
Prix-lès-Mézières
3
3
Olympique St Quentin
پنالتی ها 2-3
9 دسامبر 2018 17:00
Longueau
2 1
Lannion
9 دسامبر 2018 17:00
Longueau
2
1
Lannion
9 دسامبر 2018 17:00
Olympique Strasbourg
1 0
Epinal
9 دسامبر 2018 17:00
Olympique Strasbourg
1
0
Epinal
9 دسامبر 2018 17:00
La Chapelle
0 1
Aurillac Arpajon
9 دسامبر 2018 17:00
La Chapelle
0
1
Aurillac Arpajon
Stade de la Rabine 9 دسامبر 2018 17:15
Vannes
2 3
استاد برست
9 دسامبر 2018 17:15
Stade de la Rabine
Vannes
2
3
استاد برست
Stade Dominique Duvauchelle 9 دسامبر 2018 18:00
سرتیل
1 1
Limonest
9 دسامبر 2018 18:00
Stade Dominique Duvauchelle
سرتیل
1
1
Limonest
پنالتی ها 8-9
Stade Jean Leveille 9 دسامبر 2018 18:30
Challans
0 1
شاموآ نیور
9 دسامبر 2018 18:30
Stade Jean Leveille
Challans
0
1
شاموآ نیور
Stade Louis-Michel 9 دسامبر 2018 18:30
Sète
2 0
رودز
9 دسامبر 2018 18:30
Stade Louis-Michel
Sète
2
0
رودز
Stade Robert Sayer 9 دسامبر 2018 18:30
Thaon
3 6
والنسین
9 دسامبر 2018 18:30
Stade Robert Sayer
Thaon
3
6
والنسین
در وقتهای اضافه
14 دسامبر 2018 23:30
Charitoise
1 1
Bourges Foot
14 دسامبر 2018 23:30
Charitoise
1
1
Bourges Foot
پنالتی ها 1-3
15 دسامبر 2018 23:30
Bastia
3 1
Saint-Omer
15 دسامبر 2018 23:30
Bastia
3
1
Saint-Omer
در وقتهای اضافه
16 دسامبر 2018 18:00
Entente Crest-Aouste
0 1
Le Puy Foot
16 دسامبر 2018 18:00
Entente Crest-Aouste
0
1
Le Puy Foot

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P