کوپا دل ری

2018-2019
نمایش تمام صفحه
۷ آذر ۱۳۹۷ 23:15
اتلتیک بیلبائو
4 0
هوئسکا
۷ آذر ۱۳۹۷ 23:15
اتلتیک بیلبائو
4
0
هوئسکا
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 21:00
هوئسکا
0 4
اتلتیک بیلبائو
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 21:00
هوئسکا
0
4
اتلتیک بیلبائو
Estadio Municipal Villanovense ۱۰ آبان ۱۳۹۷ 18:45
Villanovense
0 0
سویا
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 18:45
Estadio Municipal Villanovense
Villanovense
0
0
سویا
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
سویا
1 0
Villanovense
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
سویا
1
0
Villanovense
۸ آبان ۱۳۹۷ 22:00
لوگو
1 1
لوانته
۸ آبان ۱۳۹۷ 22:00
لوگو
1
1
لوانته
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 14:30
لوانته
2 0
لوگو
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 14:30
لوانته
2
0
لوگو
۱۰ آبان ۱۳۹۷
Cultural Leonesa
0 1
بارسلونا
۱۰ آبان ۱۳۹۷
Cultural Leonesa
0
1
بارسلونا
Camp Nou ۱۵ آذر ۱۳۹۷
بارسلونا
4 1
Cultural Leonesa
۱۵ آذر ۱۳۹۷
Camp Nou
بارسلونا
4
1
Cultural Leonesa
۹ آبان ۱۳۹۷ 22:00
Melilla
0 4
رئال مادرید
۹ آبان ۱۳۹۷ 22:00
Melilla
0
4
رئال مادرید
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 18:45
رئال مادرید
6 1
Melilla
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 18:45
رئال مادرید
6
1
Melilla
۸ آبان ۱۳۹۷ 23:00
لگانس
2 2
رایو وایکانو
۸ آبان ۱۳۹۷ 23:00
لگانس
2
2
رایو وایکانو
Estadio de Vallecas ۱۳ آذر ۱۳۹۷ 23:00
رایو وایکانو
0 1
لگانس
۱۳ آذر ۱۳۹۷ 23:00
Estadio de Vallecas
رایو وایکانو
0
1
لگانس
Estadio de Mendizorroza ۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
آلاوز
2 2
خیرونا
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
Estadio de Mendizorroza
آلاوز
2
2
خیرونا
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 22:00
خیرونا
2 1
آلاوز
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 22:00
خیرونا
2
1
آلاوز
۹ آبان ۱۳۹۷
Sant Andreu
0 1
اتلتیکو مادرید
۹ آبان ۱۳۹۷
Sant Andreu
0
1
اتلتیکو مادرید
Estadio Wanda Metropolitano ۱۴ آذر ۱۳۹۷ 22:00
اتلتیکو مادرید
4 0
Sant Andreu
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 22:00
Estadio Wanda Metropolitano
اتلتیکو مادرید
4
0
Sant Andreu
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 21:00
آلمریا
3 3
ویارئال
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 21:00
آلمریا
3
3
ویارئال
Estadio de la Cerámica ۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
ویارئال
8 0
آلمریا
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
Estadio de la Cerámica
ویارئال
8
0
آلمریا
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 21:00
کادیز
2 1
اسپانیول
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 21:00
کادیز
2
1
اسپانیول
۱۴ آذر ۱۳۹۷
اسپانیول
1 0
کادیز
۱۴ آذر ۱۳۹۷
اسپانیول
1
0
کادیز
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 23:15
راسینگ سانتاندر
0 1
رئال بتیس
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 23:15
راسینگ سانتاندر
0
1
رئال بتیس
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 23:15
رئال بتیس
4 0
راسینگ سانتاندر
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 23:15
رئال بتیس
4
0
راسینگ سانتاندر
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 18:45
سلتاویگو
1 1
رئال سوسیداد
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 18:45
سلتاویگو
1
1
رئال سوسیداد
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
رئال سوسیداد
2 0
سلتاویگو
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
رئال سوسیداد
2
0
سلتاویگو
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
کوردوبا
1 2
ختافه
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
کوردوبا
1
2
ختافه
Coliseum Alfonso Pérez ۱۳ آذر ۱۳۹۷ 22:00
ختافه
5 1
کوردوبا
۱۳ آذر ۱۳۹۷ 22:00
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
5
1
کوردوبا
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
مایورکا
1 2
وایادولید
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
مایورکا
1
2
وایادولید
۱۵ آذر ۱۳۹۷
وایادولید
2 1
مایورکا
۱۵ آذر ۱۳۹۷
وایادولید
2
1
مایورکا
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 14:30
اسپورتینگ گیخون
2 0
ایبار
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 14:30
اسپورتینگ گیخون
2
0
ایبار
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 21:00
ایبار
2 2
اسپورتینگ گیخون
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 21:00
ایبار
2
2
اسپورتینگ گیخون
۸ آبان ۱۳۹۷ 22:00
Ebro
1 2
والنسیا
۸ آبان ۱۳۹۷ 22:00
Ebro
1
2
والنسیا
۱۳ آذر ۱۳۹۷ 22:00
والنسیا
1 0
Ebro
۱۳ آذر ۱۳۹۷ 22:00
والنسیا
1
0
Ebro
۲۰ دی ۱۳۹۷ 22:00
اتلتیک بیلبائو
1 3
سویا
۲۰ دی ۱۳۹۷ 22:00
اتلتیک بیلبائو
1
3
سویا
۲۶ دی ۱۳۹۷ 23:00
سویا
0 1
اتلتیک بیلبائو
۲۶ دی ۱۳۹۷ 23:00
سویا
0
1
اتلتیک بیلبائو
۲۱ دی ۱۳۹۷
لوانته
2 1
بارسلونا
۲۱ دی ۱۳۹۷
لوانته
2
1
بارسلونا
Camp Nou ۲۸ دی ۱۳۹۷
بارسلونا
3 0
لوانته
۲۸ دی ۱۳۹۷
Camp Nou
بارسلونا
3
0
لوانته
۲۰ دی ۱۳۹۷
رئال مادرید
3 0
لگانس
۲۰ دی ۱۳۹۷
رئال مادرید
3
0
لگانس
۲۷ دی ۱۳۹۷
لگانس
1 0
رئال مادرید
۲۷ دی ۱۳۹۷
لگانس
1
0
رئال مادرید
۱۹ دی ۱۳۹۷ 22:00
خیرونا
1 1
اتلتیکو مادرید
۱۹ دی ۱۳۹۷ 22:00
خیرونا
1
1
اتلتیکو مادرید
Estadio Wanda Metropolitano ۲۶ دی ۱۳۹۷ 22:00
اتلتیکو مادرید
3 3
خیرونا
۲۶ دی ۱۳۹۷ 22:00
Estadio Wanda Metropolitano
اتلتیکو مادرید
3
3
خیرونا
Estadio de la Cerámica ۱۹ دی ۱۳۹۷ 23:00
ویارئال
2 2
اسپانیول
۱۹ دی ۱۳۹۷ 23:00
Estadio de la Cerámica
ویارئال
2
2
اسپانیول
۲۷ دی ۱۳۹۷ 23:00
اسپانیول
3 1
ویارئال
۲۷ دی ۱۳۹۷ 23:00
اسپانیول
3
1
ویارئال
۲۰ دی ۱۳۹۷ 23:00
رئال بتیس
0 0
رئال سوسیداد
۲۰ دی ۱۳۹۷ 23:00
رئال بتیس
0
0
رئال سوسیداد
۲۷ دی ۱۳۹۷ 22:00
رئال سوسیداد
2 2
رئال بتیس
۲۷ دی ۱۳۹۷ 22:00
رئال سوسیداد
2
2
رئال بتیس
Coliseum Alfonso Pérez ۱۹ دی ۱۳۹۷ 23:00
ختافه
1 0
وایادولید
۱۹ دی ۱۳۹۷ 23:00
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
1
0
وایادولید
۲۵ دی ۱۳۹۷ 22:00
وایادولید
1 1
ختافه
۲۵ دی ۱۳۹۷ 22:00
وایادولید
1
1
ختافه
۱۹ دی ۱۳۹۷
اسپورتینگ گیخون
2 1
والنسیا
۱۹ دی ۱۳۹۷
اسپورتینگ گیخون
2
1
والنسیا
۲۶ دی ۱۳۹۷
والنسیا
3 0
اسپورتینگ گیخون
۲۶ دی ۱۳۹۷
والنسیا
3
0
اسپورتینگ گیخون
۴ بهمن ۱۳۹۷
سویا
2 0
بارسلونا
۴ بهمن ۱۳۹۷
سویا
2
0
بارسلونا
Camp Nou ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
بارسلونا
6 1
سویا
۱۱ بهمن ۱۳۹۷
Camp Nou
بارسلونا
6
1
سویا
۵ بهمن ۱۳۹۷
رئال مادرید
4 2
خیرونا
۵ بهمن ۱۳۹۷
رئال مادرید
4
2
خیرونا
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
خیرونا
1 3
رئال مادرید
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
خیرونا
1
3
رئال مادرید
۴ بهمن ۱۳۹۷ 22:00
اسپانیول
1 1
رئال بتیس
۴ بهمن ۱۳۹۷ 22:00
اسپانیول
1
1
رئال بتیس
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ 22:00
رئال بتیس
3 1
اسپانیول
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ 22:00
رئال بتیس
3
1
اسپانیول
در وقتهای اضافه
Coliseum Alfonso Pérez ۳ بهمن ۱۳۹۷
ختافه
1 0
والنسیا
۳ بهمن ۱۳۹۷
Coliseum Alfonso Pérez
ختافه
1
0
والنسیا
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
والنسیا
3 1
ختافه
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
والنسیا
3
1
ختافه
Camp Nou ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ 23:30
بارسلونا
1 1
رئال مادرید
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ 23:30
Camp Nou
بارسلونا
1
1
رئال مادرید
۸ اسفند ۱۳۹۷ 23:30
رئال مادرید
0 3
بارسلونا
۸ اسفند ۱۳۹۷ 23:30
رئال مادرید
0
3
بارسلونا
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ 23:30
رئال بتیس
2 2
والنسیا
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ 23:30
رئال بتیس
2
2
والنسیا
۹ اسفند ۱۳۹۷ 23:30
والنسیا
1 0
رئال بتیس
۹ اسفند ۱۳۹۷ 23:30
والنسیا
1
0
رئال بتیس
۴ خرداد ۱۳۹۸ 22:30
بارسلونا
1 2
والنسیا
۴ خرداد ۱۳۹۸ 22:30
بارسلونا
1
2
والنسیا
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:00
Mensajero
0 3
Compostela
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:00
Mensajero
0
3
Compostela
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Poblense
1 4
Ontinyent
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Poblense
1
4
Ontinyent
Estadio Baltasar Pujales ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Rápido Bouzas
0 4
Unionistas de Salamanca
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Estadio Baltasar Pujales
Rápido Bouzas
0
4
Unionistas de Salamanca
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Internacional
2 2
فونلابرادا
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Internacional
2
2
فونلابرادا
پنالتی ها 4-5
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Navalcarnero
0 2
Cultural Leonesa
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Navalcarnero
0
2
Cultural Leonesa
Estadio Nuevo Ganzábal ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Langreo
1 2
UD Logroñés
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Estadio Nuevo Ganzábal
Langreo
1
2
UD Logroñés
Estadio Urbieta ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Gernika
1 0
Durango
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Estadio Urbieta
Gernika
1
0
Durango
Nou Estadi Castalia ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Castellón
1 0
Conquense
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Nou Estadi Castalia
Castellón
1
0
Conquense
Camp d'Esports de Lleida ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Lleida Esportiu
2 0
Teruel
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Camp d'Esports de Lleida
Lleida Esportiu
2
0
Teruel
Estadio de La Condomina ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
اوکام مورسیا
2 0
Ceuta
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Estadio de La Condomina
اوکام مورسیا
2
0
Ceuta
Estadio Nuevo Lasesarre ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:45
Barakaldo
1 1
Mutilvera
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:45
Estadio Nuevo Lasesarre
Barakaldo
1
1
Mutilvera
پنالتی ها 3-4
Estadio Municipal de Anduva ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
میراندس
0 1
راسینگ سانتاندر
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Estadio Municipal de Anduva
میراندس
0
1
راسینگ سانتاندر
Estadio La Planilla ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
CD Calahorra
1 1
Gimnástica Torrelavega
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Estadio La Planilla
CD Calahorra
1
1
Gimnástica Torrelavega
پنالتی ها 4-2
Campo Nuevo Municipal de Cornella ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Cornellà
1 1
Sant Andreu
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Campo Nuevo Municipal de Cornella
Cornellà
1
1
Sant Andreu
پنالتی ها 2-3
Estadio Municipal La Constitución ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Yeclano
1 2
Melilla
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Estadio Municipal La Constitución
Yeclano
1
2
Melilla
در وقتهای اضافه
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Marbella
0 1
Ebro
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Marbella
0
1
Ebro
Estadio Vicente Sanz ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Don Benito
0 1
FC Cartagena
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Estadio Vicente Sanz
Don Benito
0
1
FC Cartagena
Estadio El Prado ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
CF Talavera
2 2
Real Jaén
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Estadio El Prado
CF Talavera
2
2
Real Jaén
پنالتی ها 3-4
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:15
مالاگا
1 2
آلمریا
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:15
مالاگا
1
2
آلمریا
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:15
مایورکا
1 0
اوویدو
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:15
مایورکا
1
0
اوویدو
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 19:30
Ebro
0 0
Real Murcia
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 19:30
Ebro
0
0
Real Murcia
پنالتی ها 5-4
Estadio Municipal El Clariano ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
Ontinyent
1 1
Real Jaén
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
Estadio Municipal El Clariano
Ontinyent
1
1
Real Jaén
پنالتی ها 6-5
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Lleida Esportiu
1 0
Compostela
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Lleida Esportiu
1
0
Compostela
Estadio de La Condomina ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
اوکام مورسیا
0 2
راسینگ سانتاندر
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Estadio de La Condomina
اوکام مورسیا
0
2
راسینگ سانتاندر
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
اوساسونا
1 2
رئوس
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
اوساسونا
1
2
رئوس
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
آلکورکون
1 0
اکسترمادورا
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
آلکورکون
1
0
اکسترمادورا
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Cultural Leonesa
1 1
فونلابرادا
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Cultural Leonesa
1
1
فونلابرادا
پنالتی ها 5-4
Camp Municipal Narcís Sala ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Sant Andreu
1 0
Gernika
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Camp Municipal Narcís Sala
Sant Andreu
1
0
Gernika
در وقتهای اضافه
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
CD Calahorra
2 0
Castellón
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
CD Calahorra
2
0
Castellón
Estadio Municipal Villanovense ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Villanovense
2 1
Badalona
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Estadio Municipal Villanovense
Villanovense
2
1
Badalona
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Melilla
3 0
Tudelano
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Melilla
3
0
Tudelano
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
لورکا
2 1
Unionistas de Salamanca
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
لورکا
2
1
Unionistas de Salamanca
در وقتهای اضافه
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:30
FC Cartagena
1 1
UD Logroñés
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:30
FC Cartagena
1
1
UD Logroñés
پنالتی ها 4-5
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:30
زاراگوزا
2 1
دپورتیوو لاکرونیا
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:30
زاراگوزا
2
1
دپورتیوو لاکرونیا
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
تنریف
1 2
کادیز
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
تنریف
1
2
کادیز
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
کوردوبا
2 0
خیمناستیک
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
کوردوبا
2
0
خیمناستیک
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
نومانسیا
1 2
اسپورتینگ گیخون
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
نومانسیا
1
2
اسپورتینگ گیخون
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
آلباسته
2 3
لوگو
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
آلباسته
2
3
لوگو
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
لاس پالماس
1 2
رايو ماخاداهوندا
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
لاس پالماس
1
2
رايو ماخاداهوندا
Estadio Manuel Martínez Valero ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
الچه
2 1
گرانادا
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
Estadio Manuel Martínez Valero
الچه
2
1
گرانادا
Estadio Manuel Martínez Valero ۲۴ مهر ۱۳۹۷ 21:30
الچه
1 4
کوردوبا
۲۴ مهر ۱۳۹۷ 21:30
Estadio Manuel Martínez Valero
الچه
1
4
کوردوبا
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Ebro
2 1
Lleida Esportiu
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Ebro
2
1
Lleida Esportiu
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 21:30
لوگو
1 0
آلکورکون
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 21:30
لوگو
1
0
آلکورکون
Estadio Municipal Valle de Aranguren ۲۵ مهر ۱۳۹۷ 21:45
Mutilvera
1 3
Villanovense
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 21:45
Estadio Municipal Valle de Aranguren
Mutilvera
1
3
Villanovense
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:00
راسینگ سانتاندر
1 0
UD Logroñés
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:00
راسینگ سانتاندر
1
0
UD Logroñés
Camp Municipal Narcís Sala ۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:00
Sant Andreu
1 0
CD Calahorra
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:00
Camp Municipal Narcís Sala
Sant Andreu
1
0
CD Calahorra
در وقتهای اضافه
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:15
لورکا
0 3
Cultural Leonesa
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:15
لورکا
0
3
Cultural Leonesa
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:15
Melilla
2 0
Ontinyent
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:15
Melilla
2
0
Ontinyent
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:30
زاراگوزا
0 1
کادیز
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:30
زاراگوزا
0
1
کادیز
۲۶ مهر ۱۳۹۷ 21:30
رايو ماخاداهوندا
1 1
اسپورتینگ گیخون
۲۶ مهر ۱۳۹۷ 21:30
رايو ماخاداهوندا
1
1
اسپورتینگ گیخون
پنالتی ها 3-4
۲۶ مهر ۱۳۹۷ 22:30
آلمریا
3 1
رئوس
۲۶ مهر ۱۳۹۷ 22:30
آلمریا
3
1
رئوس

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P