یکشنبه, فروردین ۱۰, ۱۳۹۹

کوپا دل ری

2018-2019
نمایش تمام صفحه
۷ آذر ۱۳۹۷ 23:15
اتلتیک بیلبائو
4
4 0
Huesca
0
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 21:00
Huesca
0
0 4
اتلتیک بیلبائو
4
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 18:45
Villanovense
0
0 0
سویا
0
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
سویا
1
1 0
Villanovense
0
۸ آبان ۱۳۹۷ 22:00
Lugo
1
1 1
لوانته
1
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 14:30
لوانته
2
2 0
Lugo
0
۱۰ آبان ۱۳۹۷
Cultural Leonesa
0
0 1
بارسلونا
1
۱۵ آذر ۱۳۹۷
بارسلونا
4
4 1
Cultural Leonesa
1
۹ آبان ۱۳۹۷ 22:00
Melilla
0
0 4
رئال مادرید
4
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 18:45
رئال مادرید
6
6 1
Melilla
1
۸ آبان ۱۳۹۷ 23:00
لگانس
2
2 2
Rayo Vallecano
2
۱۳ آذر ۱۳۹۷ 23:00
Rayo Vallecano
0
0 1
لگانس
1
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
آلاوز
2
2 2
Girona
2
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 22:00
Girona
2
2 1
آلاوز
1
۹ آبان ۱۳۹۷
Sant Andreu
0
0 1
اتلتیکو مادرید
1
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 22:00
اتلتیکو مادرید
4
4 0
Sant Andreu
0
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 21:00
Almeria
3
3 3
ویارئال
3
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
ویارئال
8
8 0
Almeria
0
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 21:00
Cadiz
2
2 1
اسپانیول
1
۱۴ آذر ۱۳۹۷
اسپانیول
1
1 0
Cadiz
0
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 23:15
Racing Santander
0
0 1
رئال بتیس
1
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 23:15
رئال بتیس
4
4 0
Racing Santander
0
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 18:45
سلتاویگو
1
1 1
رئال سوسیداد
1
۱۴ آذر ۱۳۹۷ 23:00
رئال سوسیداد
2
2 0
سلتاویگو
0
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
Cordoba
1
1 2
ختافه
2
۱۳ آذر ۱۳۹۷ 22:00
ختافه
5
5 1
Cordoba
1
۹ آبان ۱۳۹۷ 23:00
مایورکا
1
1 2
وایادولید
2
۱۵ آذر ۱۳۹۷
وایادولید
2
2 1
مایورکا
1
۱۰ آبان ۱۳۹۷ 14:30
Sporting Gijon
2
2 0
ایبار
0
۱۵ آذر ۱۳۹۷ 21:00
ایبار
2
2 2
Sporting Gijon
2
۸ آبان ۱۳۹۷ 22:00
Ebro
1
1 2
والنسیا
2
۱۳ آذر ۱۳۹۷ 22:00
والنسیا
1
1 0
Ebro
0
۲۰ دی ۱۳۹۷ 22:00
اتلتیک بیلبائو
1
1 3
سویا
3
۲۶ دی ۱۳۹۷ 23:00
سویا
0
0 1
اتلتیک بیلبائو
1
۲۱ دی ۱۳۹۷
لوانته
2
2 1
بارسلونا
1
۲۸ دی ۱۳۹۷
بارسلونا
3
3 0
لوانته
0
۲۰ دی ۱۳۹۷
رئال مادرید
3
3 0
لگانس
0
۲۷ دی ۱۳۹۷
لگانس
1
1 0
رئال مادرید
0
۱۹ دی ۱۳۹۷ 22:00
Girona
1
1 1
اتلتیکو مادرید
1
۲۶ دی ۱۳۹۷ 22:00
اتلتیکو مادرید
3
3 3
Girona
3
۱۹ دی ۱۳۹۷ 23:00
ویارئال
2
2 2
اسپانیول
2
۲۷ دی ۱۳۹۷ 23:00
اسپانیول
3
3 1
ویارئال
1
۲۰ دی ۱۳۹۷ 23:00
رئال بتیس
0
0 0
رئال سوسیداد
0
۲۷ دی ۱۳۹۷ 22:00
رئال سوسیداد
2
2 2
رئال بتیس
2
۱۹ دی ۱۳۹۷ 23:00
ختافه
1
1 0
وایادولید
0
۲۵ دی ۱۳۹۷ 22:00
وایادولید
1
1 1
ختافه
1
۱۹ دی ۱۳۹۷
Sporting Gijon
2
2 1
والنسیا
1
۲۶ دی ۱۳۹۷
والنسیا
3
3 0
Sporting Gijon
0
۴ بهمن ۱۳۹۷
سویا
2
2 0
بارسلونا
0
۱۱ بهمن ۱۳۹۷
بارسلونا
6
6 1
سویا
1
۵ بهمن ۱۳۹۷
رئال مادرید
4
4 2
Girona
2
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
Girona
1
1 3
رئال مادرید
3
۴ بهمن ۱۳۹۷ 22:00
اسپانیول
1
1 1
رئال بتیس
1
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ 22:00
رئال بتیس
3
3 1
اسپانیول
1
در وقتهای اضافه
۳ بهمن ۱۳۹۷
ختافه
1
1 0
والنسیا
0
۱۰ بهمن ۱۳۹۷
والنسیا
3
3 1
ختافه
1
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ 23:30
بارسلونا
1
1 1
رئال مادرید
1
۸ اسفند ۱۳۹۷ 23:30
رئال مادرید
0
0 3
بارسلونا
3
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ 23:30
رئال بتیس
2
2 2
والنسیا
2
۹ اسفند ۱۳۹۷ 23:30
والنسیا
1
1 0
رئال بتیس
0
۴ خرداد ۱۳۹۸ 22:30
بارسلونا
1
1 2
والنسیا
2
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:00
Mensajero
0
0 3
Compostela
3
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 20:30
Poblense
1
1 4
Ontinyent
4
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Rápido Bouzas
0
0 4
Unionistas de Salamanca
4
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Internacional
2
2 2
Fuenlabrada
2
پنالتی ها 4-5
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Navalcarnero
0
0 2
Cultural Leonesa
2
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Langreo
1
1 2
UD Logroñés
2
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Gernika
1
1 0
Durango
0
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Castellón
1
1 0
Conquense
0
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Lleida Esportiu
2
2 0
Teruel
0
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Ucam Murcia
2
2 0
Ceuta
0
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 21:45
Barakaldo
1
1 1
Mutilvera
1
پنالتی ها 3-4
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
میراندس
0
0 1
Racing Santander
1
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
CD Calahorra
1
1 1
Gimnástica Torrelavega
1
پنالتی ها 4-2
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Cornellà
1
1 1
Sant Andreu
1
پنالتی ها 2-3
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Yeclano
1
1 2
Melilla
2
در وقتهای اضافه
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Marbella
0
0 1
Ebro
1
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Don Benito
0
0 1
FC Cartagena
1
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
CF Talavera
2
2 2
Real Jaén
2
پنالتی ها 3-4
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:15
Malaga
1
1 2
Almeria
2
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ 20:15
مایورکا
1
1 0
Oviedo
0
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 19:30
Ebro
0
0 0
Real Murcia
0
پنالتی ها 5-4
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:00
Ontinyent
1
1 1
Real Jaén
1
پنالتی ها 6-5
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Lleida Esportiu
1
1 0
Compostela
0
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Ucam Murcia
0
0 2
Racing Santander
2
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
اوساسونا
1
1 2
Reus
2
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Alcorcon
1
1 0
Extremadura
0
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Cultural Leonesa
1
1 1
Fuenlabrada
1
پنالتی ها 5-4
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
Sant Andreu
1
1 0
Gernika
0
در وقتهای اضافه
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:00
CD Calahorra
2
2 0
Castellón
0
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Villanovense
2
2 1
Badalona
1
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Melilla
3
3 0
Tudelano
0
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:15
Lorca FC
2
2 1
Unionistas de Salamanca
1
در وقتهای اضافه
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:30
FC Cartagena
1
1 1
UD Logroñés
1
پنالتی ها 4-5
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 22:30
Zaragoza
2
2 1
Deportivo La Coruna
1
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
Tenerife
1
1 2
Cadiz
2
۲۱ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
Cordoba
2
2 0
Gimnastic
0
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Numancia
1
1 2
Sporting Gijon
2
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 21:30
Albacete
2
2 3
Lugo
3
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
Las Palmas
1
1 2
Rayo Majadahonda
2
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ 23:30
Elche
2
2 1
گرانادا
1
۲۴ مهر ۱۳۹۷ 21:30
Elche
1
1 4
Cordoba
4
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 18:30
Ebro
2
2 1
Lleida Esportiu
1
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 21:30
Lugo
1
1 0
Alcorcon
0
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 21:45
Mutilvera
1
1 3
Villanovense
3
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:00
Racing Santander
1
1 0
UD Logroñés
0
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:00
Sant Andreu
1
1 0
CD Calahorra
0
در وقتهای اضافه
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:15
Lorca FC
0
0 3
Cultural Leonesa
3
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:15
Melilla
2
2 0
Ontinyent
0
۲۵ مهر ۱۳۹۷ 22:30
Zaragoza
0
0 1
Cadiz
1
۲۶ مهر ۱۳۹۷ 21:30
Rayo Majadahonda
1
1 1
Sporting Gijon
1
پنالتی ها 3-4
۲۶ مهر ۱۳۹۷ 22:30
Almeria
3
3 1
Reus
1
مطلب بعدی

با فرم زیر وارد حساب کاربری خود شوید

فرم زیر را برای ثبت نام پر کنید

*By تائید کنید که با ثبت نام در سایت فوتبال724 شما قوانین و مقررات سایت را می پذیرید و به آن عمل می کنید. قوانین و مقررات.

رمزعبور خود را بازیابی کنید

لطفاً نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز خود وارد کنید.

P