پریمیرلیگ روسیه

2020-2021
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
در شرف محرومیت
#
تیم
بازی
برد
تساوی
باخت
زده
خورده
تفاضل
امتیاز
1
30
19
8
3
76
26
50
65
2
30
17
6
7
56
37
19
57
3
30
17
5
8
45
35
10
56
4
سوچی
پ پ پ پ م
30
15
8
7
49
33
16
53
5
روبین
پ ش پ پ م
30
16
5
9
42
33
9
53
6
زسکا مسکو
ش ش م پ ش
30
15
5
10
51
33
18
50
7
30
15
5
10
44
33
11
50
8
خیمکی
ش پ پ ش م
30
13
6
11
35
39
-4
45
9
روستوف
ش پ پ ش ش
30
13
4
13
37
35
2
43
10
کراسنودار
م پ ش ش پ
30
12
5
13
52
45
7
41
11
30
11
7
12
36
38
-2
40
12
اورال
ش م ش پ ش
30
7
13
10
26
36
-10
34
13
اف سی اوفا
پ ش م م پ
30
6
7
17
26
46
-20
25
14
30
6
5
19
28
51
-23
23
15
30
5
7
18
15
52
-37
22
16
تامبوف
ش ش ش ش ش
30
3
4
23
19
65
-46
13
نمایش تمام صفحه
زنیت سن پترزبورگ
اسپارتاک مسکو
لوکوموتیو مسکو
سوچی
روبین
زسکا مسکو
دینامو مسکو
خیمکی
روستوف
کراسنودار
احمد گروزنی
اورال
اف سی اوفا
آرسنال تولا
روتور ولگوگراد
تامبوف
1 زنیت سن پترزبورگ 3–1 6–1 3–1 1–2 2–1 3–1 2–0 2–2 3–1 4–0 5–1 6–0 3–1 6–0 4–1
2 اسپارتاک مسکو 1–1 2–1 2–2 0–2 1–0 1–1 2–1 0–1 6–1 2–0 5–1 0–3 2–1 2–0 5–1
3 لوکوموتیو مسکو 0–0 2–0 3–1 3–1 2–0 0–0 2–1 4–1 1–0 2–3 1–0 1–0 1–0 1–2 1–0
4 سوچی 1–2 1–0 2–1 3–2 2–1 2–0 1–1 4–2 1–1 2–0 0–0 1–1 4–0 2–1 5–0
5 روبین 2–1 0–2 0–2 1–0 1–0 2–0 1–3 0–2 0–1 1–1 1–1 3–0 3–1 1–1 2–2
6 زسکا مسکو 2–3 3–1 0–1 1–1 1–2 3–1 2–2 2–0 3–1 2–0 2–2 1–1 5–1 2–0 2–1
7 دینامو مسکو 1–0 1–2 5–1 3–1 0–1 3–2 0–1 2–0 2–0 1–0 2–2 4–0 1–0 0–0 2–0
8 خیمکی 0–2 2–3 3–2 0–0 2–0 0–2 1–0 1–0 1–0 1–2 1–0 2–1 1–0 1–1 1–0
9 روستوف 0–2 2–3 0–0 0–0 0–1 1–3 4–1 0–2 1–3 3–0 1–0 0–1 1–0 3–0 2–0
10 کراسنودار 2–2 1–3 5–0 1–3 3–1 1–1 2–3 7–2 1–1 0–5 2–2 1–0 2–0 5–0 1–0
11 احمد گروزنی 2–2 2–2 0–0 0–1 0–0 0–3 1–2 3–1 0–1 2–0 2–0 3–1 2–0 3–1 3–1
12 اورال 1–1 2–2 1–1 1–0 0–1 0–2 0–2 3–1 1–0 1–0 1–1 0–0 2–0 1–0 0–0
13 اف سی اوفا 0–0 1–1 0–1 2–3 0–3 0–1 1–1 1–2 0–1 0–3 3–0 1–2 2–1 0–0 4–0
14 آرسنال تولا 0–0 1–2 0–3 3–2 2–4 2–1 2–0 1–1 2–3 1–0 0–0 1–0 2–3 1–1 4–0
15 روتور ولگوگراد 0–2 0–1 0–2 1–2 1–3 0–1 0–3 0–0 0–4 0–3 1–0 0–0 1–0 1–0 0–2
16 تامبوف 1–5 0–2 2–5 0–1 0–1 1–2 1–2 1–0 0–1 0–4 0–1 1–1 2–0 1–1 1–3
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
زنیت سن پترزبورگ 198330762648310188278584032030000000
اسپارتاک مسکو 17673056378946166395413321660000000
لوکوموتیو مسکو 175830453588416134407402891420000000
روبین 165930423382811148346303021480000000
سوچی 158730493369410151342603141520000000
دینامو مسکو 1551030443387811173397633521670000000
زسکا مسکو 155103051335958178327513551770000000
خیمکی 1361130353978711125384582611180000000
روستوف 1341330373565613148359302661090000000
کراسنودار 125133052457869145319553311660000000
احمد گروزنی 117123036388978166448673131380000000
اورال 713103026368459126403542561060000000
اف سی اوفا 6717302646874711343963217990000000
آرسنال تولا 6519302851887612643143242990000000
روتور ولگوگراد 5718301552794710036719180760000000
تامبوف 342330196566547734740190870000000
جدول گلزنان
#
بازیکن
بازی
گل (پنالتی)
1
A. Dzyuba
زنیت سن پترزبورگ
27
20 (3)
2
S. Azmoun
زنیت سن پترزبورگ
24
19 (3)
3
A. Sobolev
اسپارتاک مسکو
22
14 (5)
4
J. Larsson
اسپارتاک مسکو
29
13 (1)
5
Đ. Despotović
روبین
26
12 (2)
6
C. Noboa
سوچی
25
11 (5)
7
N. Vlašić
زسکا مسکو
25
10 (3)
8
A. Zabolotniy
سوچی
26
9
G. Krychowiak
لوکوموتیو مسکو
26
9 (1)
جدول پاس گل
#
بازیکن
بازی
پاس گل
1
C. Noboa
سوچی
25
7
A. Dzyuba
زنیت سن پترزبورگ
27
7
3
O. Danchenko
اف سی اوفا
15
5
R. Zhemaletdinov
لوکوموتیو مسکو
22
5
T. Margasov
سوچی
23
5
V. Claesson
کراسنودار
24
5
N. Vlašić
زسکا مسکو
25
5
A. Sutormin
زنیت سن پترزبورگ
26
5
S. Szymański
دینامو مسکو
28
5
جدول کارت زرد و قرمز
#
بازیکن
امتیاز
1
Aleksandr Troshechkin
خیمکی
8
1
1
15
2
A. Shvets
احمد گروزنی
10
2
0
14
3
Ayrton
اسپارتاک مسکو
8
0
1
13
4
I. Akhmetov
زسکا مسکو
3
0
2
13
5
S. Parshivlyuk
دینامو مسکو
9
2
0
13
6
Maksim Nenakhov
احمد گروزنی
11
1
0
13
7
Kaio Pantaleão
کراسنودار
8
2
0
12
8
Ivan Ordets
دینامو مسکو
9
1
0
11
9
R. Evgenyev
دینامو مسکو
7
2
0
11
10
S. Terekhov
سوچی
9
1
0
11
11
Oliver Abildgaard
روبین
9
1
0
11
12
Ilya Samoshnikov
روبین
6
0
1
11
13
G. Krychowiak
لوکوموتیو مسکو
8
1
0
10
14
Y. Rakitskiy
زنیت سن پترزبورگ
6
2
0
10
15
W. Barrios
زنیت سن پترزبورگ
8
1
0
10
جدول بازی جوانمردانه
#
باشگاهها
امتیاز
1
زنیت سن پترزبورگ
زنیت سن پترزبورگ
48
3
0
54
2
سوچی
سوچی
69
4
0
77
3
روستوف
روستوف
65
5
1
80
4
زسکا مسکو
زسکا مسکو
59
1
4
81
5
تامبوف
تامبوف
66
3
2
82
6
روتور ولگوگراد
روتور ولگوگراد
79
4
0
87
7
کراسنودار
کراسنودار
78
6
0
90
8
اورال
اورال
84
5
0
94
9
خیمکی
خیمکی
78
6
1
95
10
لوکوموتیو مسکو
لوکوموتیو مسکو
88
4
0
96
11
اسپارتاک مسکو
اسپارتاک مسکو
89
3
1
100
12
اف سی اوفا
اف سی اوفا
87
2
2
101
13
احمد گروزنی
احمد گروزنی
89
7
0
103
14
روبین
روبین
82
6
2
104
15
دینامو مسکو
دینامو مسکو
87
7
1
106
16
آرسنال تولا
آرسنال تولا
88
5
2
108
کل شوت ها (تعداد بازی)
بیشترین شوت در چهارچوب (تعداد بازی)
بیشترین پاس کلیدی (تعداد بازی)
بیشترین سیو ها (تعداد بازی)
کل پاس ها (تعداد بازی)
پاس های صحیح (تعداد بازی)
اقدام به دریبل (تعداد بازی)
دریبل موفق (تعداد بازی)
مورد خطا قرار گرفته (تعداد بازی)
بیشترین ارتکاب به خطا (تعداد بازی)
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
هفته 1
۱۸ مرداد ۱۳۹۹
- 17:30
خیمکی
0 2
زسکا مسکو
۱۸ مرداد ۱۳۹۹
- 20:00
تامبوف
0 1
روستوف
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
- 18:30
اف سی اوفا
0 3
کراسنودار
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
- 20:30
آرسنال تولا
0 0
احمد گروزنی
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
- 21:30
اسپارتاک مسکو
2 2
سوچی
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
- 18:30
اورال
0 2
دینامو مسکو
۲۱ مرداد ۱۳۹۹
- 19:30
روتور ولگوگراد
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۲۱ مرداد ۱۳۹۹
- 21:30
روبین
0 2
لوکوموتیو مسکو
هفته 2
۲۴ مرداد ۱۳۹۹
- 19:30
آرسنال تولا
2 3
اف سی اوفا
۲۴ مرداد ۱۳۹۹
- 20:30
سوچی
1 1
خیمکی
۲۴ مرداد ۱۳۹۹
- 21:30
اسپارتاک مسکو
2 0
احمد گروزنی
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
- 17:00
دینامو مسکو
0 0
روتور ولگوگراد
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
- 17:00
روبین
1 1
اورال
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
- 19:30
زسکا مسکو
2 1
تامبوف
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
- 20:30
لوکوموتیو مسکو
1 0
کراسنودار
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
- 21:30
روستوف
0 2
زنیت سن پترزبورگ
هفته 3
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
- 19:30
سوچی
3 2
روبین
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
- 20:30
تامبوف
1 0
خیمکی
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
- 21:30
کراسنودار
2 0
آرسنال تولا
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
- 17:30
اف سی اوفا
1 1
اسپارتاک مسکو
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
- 17:30
اورال
1 1
لوکوموتیو مسکو
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
- 19:30
احمد گروزنی
3 1
روتور ولگوگراد
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
- 20:30
دینامو مسکو
2 0
روستوف
۲۹ مرداد ۱۳۹۹
- 21:30
زنیت سن پترزبورگ
2 1
زسکا مسکو
هفته 4
۱ شهریور ۱۳۹۹
- 15:30
اورال
1 0
کراسنودار
۱ شهریور ۱۳۹۹
- 17:30
خیمکی
1 2
احمد گروزنی
۱ شهریور ۱۳۹۹
- 19:00
آرسنال تولا
2 0
دینامو مسکو
۱ شهریور ۱۳۹۹
- 19:30
زنیت سن پترزبورگ
4 1
تامبوف
۱ شهریور ۱۳۹۹
- 21:30
زسکا مسکو
1 2
روبین
۱ شهریور ۱۳۹۹
- 21:30
روتور ولگوگراد
1 2
سوچی
۲ شهریور ۱۳۹۹
- 18:00
اف سی اوفا
0 1
روستوف
۲ شهریور ۱۳۹۹
- 20:30
اسپارتاک مسکو
2 1
لوکوموتیو مسکو
هفته 5
۴ شهریور ۱۳۹۹
- 20:00
تامبوف
0 1
سوچی
۴ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
آرسنال تولا
1 1
خیمکی
۵ شهریور ۱۳۹۹
- 20:00
لوکوموتیو مسکو
2 3
احمد گروزنی
۵ شهریور ۱۳۹۹
- 20:00
روبین
3 0
اف سی اوفا
۵ شهریور ۱۳۹۹
- 20:00
روتور ولگوگراد
0 1
اسپارتاک مسکو
۵ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
کراسنودار
1 1
زسکا مسکو
۵ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
روستوف
1 0
اورال
۵ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
دینامو مسکو
1 0
زنیت سن پترزبورگ
هفته 6
۸ شهریور ۱۳۹۹
- 19:30
اسپارتاک مسکو
2 1
آرسنال تولا
۸ شهریور ۱۳۹۹
- 21:30
خیمکی
1 1
روتور ولگوگراد
۹ شهریور ۱۳۹۹
- 15:30
اف سی اوفا
1 1
دینامو مسکو
۹ شهریور ۱۳۹۹
- 17:30
لوکوموتیو مسکو
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۹ شهریور ۱۳۹۹
- 19:30
احمد گروزنی
0 3
زسکا مسکو
۹ شهریور ۱۳۹۹
- 19:30
روبین
2 2
تامبوف
۹ شهریور ۱۳۹۹
- 21:30
کراسنودار
1 1
روستوف
۹ شهریور ۱۳۹۹
- 21:30
سوچی
0 0
اورال
هفته 7
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
- 15:15
تامبوف
2 0
اف سی اوفا
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
- 18:00
اورال
3 1
خیمکی
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
- 20:30
احمد گروزنی
0 1
سوچی
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
- 18:00
دینامو مسکو
0 1
روبین
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
- 20:30
زسکا مسکو
3 1
اسپارتاک مسکو
۲۳ شهریور ۱۳۹۹
- 20:30
روتور ولگوگراد
0 3
کراسنودار
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
- 20:00
زنیت سن پترزبورگ
3 1
آرسنال تولا
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
روستوف
0 0
لوکوموتیو مسکو
هفته 8
۲۸ شهریور ۱۳۹۹
- 21:30
کراسنودار
7 2
خیمکی
۲۹ شهریور ۱۳۹۹
- 18:00
اورال
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۲۹ شهریور ۱۳۹۹
- 19:30
روستوف
3 0
روتور ولگوگراد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
- 15:30
اف سی اوفا
0 1
زسکا مسکو
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
- 15:30
آرسنال تولا
3 2
سوچی
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
- 18:00
روبین
0 2
اسپارتاک مسکو
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
- 20:30
لوکوموتیو مسکو
1 0
تامبوف
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
- 19:30
دینامو مسکو
1 0
احمد گروزنی
هفته 9
۵ مهر ۱۳۹۹
- 14:30
تامبوف
0 2
اسپارتاک مسکو
۵ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
6 0
اف سی اوفا
۵ مهر ۱۳۹۹
- 20:30
سوچی
1 1
کراسنودار
۶ مهر ۱۳۹۹
- 14:30
آرسنال تولا
2 3
روستوف
۶ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
احمد گروزنی
2 0
اورال
۶ مهر ۱۳۹۹
- 19:30
زسکا مسکو
0 1
لوکوموتیو مسکو
۶ مهر ۱۳۹۹
- 19:30
روتور ولگوگراد
1 3
روبین
۷ مهر ۱۳۹۹
- 19:30
خیمکی
1 0
دینامو مسکو
هفته 10
۱۲ مهر ۱۳۹۹
- 14:30
اف سی اوفا
0 0
روتور ولگوگراد
۱۲ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
تامبوف
1 1
آرسنال تولا
۱۲ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
اورال
0 2
زسکا مسکو
۱۲ مهر ۱۳۹۹
- 19:30
اسپارتاک مسکو
1 1
زنیت سن پترزبورگ
۱۳ مهر ۱۳۹۹
- 14:30
لوکوموتیو مسکو
2 1
خیمکی
۱۳ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
سوچی
4 2
روستوف
۱۳ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
روبین
1 1
احمد گروزنی
۱۳ مهر ۱۳۹۹
- 20:30
دینامو مسکو
2 0
کراسنودار
هفته 11
۲۶ مهر ۱۳۹۹
- 14:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
سوچی
۲۶ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
کراسنودار
3 1
روبین
۲۶ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
لوکوموتیو مسکو
1 0
اف سی اوفا
۲۶ مهر ۱۳۹۹
- 19:30
خیمکی
2 3
اسپارتاک مسکو
۲۷ مهر ۱۳۹۹
- 14:30
روتور ولگوگراد
0 2
تامبوف
۲۷ مهر ۱۳۹۹
- 14:30
آرسنال تولا
1 0
اورال
۲۷ مهر ۱۳۹۹
- 17:00
زسکا مسکو
3 1
دینامو مسکو
۲۷ مهر ۱۳۹۹
- 19:30
روستوف
3 0
احمد گروزنی
هفته 12
۳ آبان ۱۳۹۹
- 14:30
دینامو مسکو
3 1
سوچی
۳ آبان ۱۳۹۹
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
1 2
روبین
۳ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
کراسنودار
1 3
اسپارتاک مسکو
۳ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
1 2
روتور ولگوگراد
۴ آبان ۱۳۹۹
- 14:30
اورال
0 0
تامبوف
۴ آبان ۱۳۹۹
- 17:00
روستوف
0 2
خیمکی
۴ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
احمد گروزنی
3 1
اف سی اوفا
۵ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
زسکا مسکو
5 1
آرسنال تولا
هفته 13
۱۰ آبان ۱۳۹۹
- 14:30
روبین
3 1
آرسنال تولا
۱۰ آبان ۱۳۹۹
- 17:00
احمد گروزنی
2 0
کراسنودار
۱۰ آبان ۱۳۹۹
- 17:00
اسپارتاک مسکو
0 1
روستوف
۱۰ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
سوچی
2 1
لوکوموتیو مسکو
۱۱ آبان ۱۳۹۹
- 12:30
اف سی اوفا
1 2
اورال
۱۱ آبان ۱۳۹۹
- 14:30
خیمکی
0 2
زنیت سن پترزبورگ
۱۱ آبان ۱۳۹۹
- 17:00
روتور ولگوگراد
0 1
زسکا مسکو
۱۱ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
تامبوف
1 2
دینامو مسکو
هفته 14
۱۶ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
سوچی
1 1
اف سی اوفا
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 14:30
اورال
2 2
اسپارتاک مسکو
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 17:00
آرسنال تولا
1 1
روتور ولگوگراد
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
تامبوف
0 1
احمد گروزنی
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 14:30
خیمکی
2 0
روبین
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 17:00
زسکا مسکو
2 0
روستوف
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
دینامو مسکو
5 1
لوکوموتیو مسکو
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 19:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
کراسنودار
هفته 15
۱ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
کراسنودار
1 0
تامبوف
۱ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
احمد گروزنی
2 2
زنیت سن پترزبورگ
۱ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
اسپارتاک مسکو
1 1
دینامو مسکو
۱ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
1 0
آرسنال تولا
۲ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
زسکا مسکو
1 1
سوچی
۲ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
روتور ولگوگراد
0 0
اورال
۲ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
روبین
0 2
روستوف
۳ آذر ۱۳۹۹
- 17:30
اف سی اوفا
1 2
خیمکی
هفته 16
۸ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
آرسنال تولا
0 0
زنیت سن پترزبورگ
۸ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
خیمکی
1 0
کراسنودار
۸ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
احمد گروزنی
0 0
لوکوموتیو مسکو
۸ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
روستوف
4 1
دینامو مسکو
۹ آذر ۱۳۹۹
- 12:30
اورال
1 0
سوچی
۹ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
اف سی اوفا
4 0
تامبوف
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
روبین
1 0
زسکا مسکو
۹ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
اسپارتاک مسکو
2 0
روتور ولگوگراد
هفته 17
۱۵ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
لوکوموتیو مسکو
3 1
روبین
۱۵ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
اسپارتاک مسکو
5 1
تامبوف
۱۵ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
کراسنودار
5 0
روتور ولگوگراد
۱۵ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
زنیت سن پترزبورگ
5 1
اورال
۱۶ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
روستوف
0 1
اف سی اوفا
۱۶ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
دینامو مسکو
1 0
آرسنال تولا
۱۶ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
زسکا مسکو
2 2
خیمکی
۱۷ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
سوچی
2 0
احمد گروزنی
هفته 18
۲۱ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
خیمکی
1 0
آرسنال تولا
۲۲ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
روتور ولگوگراد
1 0
اف سی اوفا
۲۲ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
سوچی
1 0
اسپارتاک مسکو
۲۲ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
دینامو مسکو
۲۳ آذر ۱۳۹۹
- 14:30
تامبوف
0 1
روبین
۲۳ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
کراسنودار
5 0
لوکوموتیو مسکو
۲۳ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
احمد گروزنی
0 1
روستوف
۲۳ آذر ۱۳۹۹
- 19:30
زسکا مسکو
2 2
اورال
هفته 19
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
روتور ولگوگراد
1 0
آرسنال تولا
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
سوچی
2 0
دینامو مسکو
۲۶ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
زنیت سن پترزبورگ
3 1
اسپارتاک مسکو
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
کراسنودار
1 0
اف سی اوفا
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
خیمکی
3 2
لوکوموتیو مسکو
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
احمد گروزنی
0 0
روبین
۲۷ آذر ۱۳۹۹
- 20:30
روستوف
1 3
زسکا مسکو
۲۸ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
تامبوف
1 1
اورال
هفته 20
۸ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
تامبوف
1 3
روتور ولگوگراد
۹ اسفند ۱۳۹۹
- 14:30
خیمکی
2 1
اف سی اوفا
۹ اسفند ۱۳۹۹
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
2 2
روستوف
۹ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
2 0
زسکا مسکو
۹ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
سوچی
4 0
آرسنال تولا
۱۰ اسفند ۱۳۹۹
- 14:30
اسپارتاک مسکو
0 2
روبین
۱۰ اسفند ۱۳۹۹
- 17:00
احمد گروزنی
1 2
دینامو مسکو
۱۰ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
کراسنودار
2 2
اورال
هفته 21
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
- 14:30
زسکا مسکو
2 0
احمد گروزنی
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
- 17:00
روتور ولگوگراد
0 0
خیمکی
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
روستوف
0 0
سوچی
۱۷ اسفند ۱۳۹۹
- 14:30
اورال
0 0
اف سی اوفا
۱۷ اسفند ۱۳۹۹
- 17:00
دینامو مسکو
2 0
تامبوف
۱۷ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
اسپارتاک مسکو
6 1
کراسنودار
۱۸ اسفند ۱۳۹۹
- 14:30
آرسنال تولا
0 3
لوکوموتیو مسکو
۱۸ اسفند ۱۳۹۹
- 17:00
روبین
2 1
زنیت سن پترزبورگ
هفته 22
۲۲ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
خیمکی
1 0
روستوف
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
- 12:30
اورال
1 0
روتور ولگوگراد
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
- 14:30
آرسنال تولا
2 1
زسکا مسکو
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
- 17:00
زنیت سن پترزبورگ
4 0
احمد گروزنی
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
- 20:30
دینامو مسکو
1 2
اسپارتاک مسکو
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
- 14:30
اف سی اوفا
0 3
روبین
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
- 17:00
تامبوف
0 4
کراسنودار
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
لوکوموتیو مسکو
3 1
سوچی
هفته 23
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
- 18:30
روتور ولگوگراد
0 4
روستوف
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
- 20:30
احمد گروزنی
2 0
آرسنال تولا
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
- 20:30
زسکا مسکو
2 3
زنیت سن پترزبورگ
۲۸ اسفند ۱۳۹۹
- 17:30
اف سی اوفا
0 1
لوکوموتیو مسکو
۲۸ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
کراسنودار
2 3
دینامو مسکو
۲۸ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
اسپارتاک مسکو
5 1
اورال
۲۹ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
سوچی
5 0
تامبوف
۲۹ اسفند ۱۳۹۹
- 19:30
روبین
1 3
خیمکی
هفته 24
۱۴ فروردین ۱۴۰۰
- 15:30
روتور ولگوگراد
0 2
لوکوموتیو مسکو
۱۴ فروردین ۱۴۰۰
- 18:00
کراسنودار
0 5
احمد گروزنی
۱۴ فروردین ۱۴۰۰
- 18:00
روبین
1 0
سوچی