بوندس لیگا آلمان

2020-2021
جدول رده بندی
ماتریکس نتایج
جدول عملکرد تیمها
جدول بهترین ها
جدول انضباطی
آمار تفکیکی بازیکنان
نتایج و برنامه بازیها
اخبار
#
تیم
ب
پ
م
ش
ز
خ
تفا
امتیاز
1
پ ش پ م پ
34
24
6
4
99
44
55
78
2
ش پ ش م ش
34
19
8
7
60
32
28
65
3
پ پ پ پ پ
34
20
4
10
75
46
29
64
4
پ ش پ م ش
34
17
10
7
61
37
24
61
5
پ ش م ش پ
34
16
12
6
69
53
16
60
6
ش پ م م ش
34
14
10
10
53
39
14
52
7
ش پ ش م پ
34
12
14
8
50
43
7
50
8
ش پ ش ش پ
34
13
10
11
64
56
8
49
9
ش ش پ پ ش
34
12
9
13
56
55
1
45
10
م ش پ م ش
34
12
9
13
52
52
0
45
11
پ م پ م پ
34
11
10
13
52
54
-2
43
12
پ م م ش پ
34
10
9
15
39
56
-17
39
13
ش ش ش پ ش
34
10
6
18
36
54
-18
36
14
پ م پ م ش
34
8
11
15
41
52
-11
35
15
پ ش م م پ
34
9
8
17
26
52
-26
35
16
پ پ ش م پ
34
8
9
17
34
60
-26
33
17
ش ش م ش ش
34
7
10
17
36
57
-21
31
18
ش ش ش پ ش
34
3
7
24
25
86
-61
16
سهمیه لیگ قهرمانان سهمیه لیگ اروپا پلی آف لیگ اروپا پلی آف سقوط سقوط به دسته پائین
نمایش تمام صفحه
بایرن مونیخ
لایپزیگ
بوروسیا دورتموند
ولفسبورگ
اینتراخت فرانکفورت
بایر لورکوزن
یونیون برلین
بوروسیا مونشن گلادباخ
اشتوتگارت
فرایبورگ
هوفنهایم
ماینز
آگزبورگ
هرتابرلین
آرمینیا بیله‌فلد
کلن
وردربرمن
شالکه
1 بایرن مونیخ 3–3 4–2 2–1 5–0 2–0 1–1 6–0 4–0 2–1 4–1 5–2 5–2 4–3 3–3 5–1 1–1 8–0
2 لایپزیگ 0–1 1–3 2–2 1–1 1–0 1–0 3–2 2–0 3–0 0–0 3–1 2–1 2–1 2–1 0–0 2–0 4–0
3 بوروسیا دورتموند 2–3 3–2 2–0 1–2 3–1 2–0 3–0 1–5 4–0 2–2 1–1 3–1 2–0 3–0 1–2 4–1 3–0
4 ولفسبورگ 2–3 2–2 0–2 2–1 0–0 3–0 0–0 1–0 3–0 2–1 2–3 0–0 2–0 2–1 1–0 5–3 5–0
5 اینتراخت فرانکفورت 2–1 1–1 1–1 4–3 2–1 5–2 3–3 1–1 3–1 2–1 1–1 2–0 3–1 1–1 2–0 1–1 3–1
6 بایر لورکوزن 1–2 1–1 2–1 0–1 3–1 1–1 4–3 5–2 1–2 4–1 2–2 3–1 0–0 1–2 3–0 1–1 2–1
7 یونیون برلین 1–1 2–1 2–1 2–2 3–3 1–0 1–1 2–1 1–1 1–1 4–0 1–3 1–1 5–0 2–1 3–1 0–0
8 بوروسیا مونشن گلادباخ 3–2 1–0 4–2 1–1 4–0 0–1 1–1 1–2 2–1 1–2 1–2 1–1 1–1 5–0 1–2 1–0 4–1
9 اشتوتگارت 1–3 0–1 2–3 1–3 2–2 1–1 2–2 2–2 2–3 2–0 2–0 2–1 1–1 0–2 1–1 1–0 5–1
10 فرایبورگ 2–2 0–3 2–1 1–1 2–2 2–4 0–1 2–2 2–1 1–1 1–3 2–0 4–1 2–0 5–0 1–1 4–0
11 هوفنهایم 4–1 0–1 0–1 2–1 1–3 0–0 1–3 3–2 3–3 1–3 1–2 3–1 2–1 0–0 3–0 4–0 4–2
12 ماینز 2–1 3–2 1–3 0–2 0–2 0–1 1–0 2–3 1–4 1–0 1–1 0–1 1–1 1–1 0–1 0–1 2–2
13 آگزبورگ 0–1 0–2 2–0 0–2 0–2 1–1 2–1 3–1 1–4 1–1 2–1 3–1 0–3 0–0 2–3 2–0 2–2
14 هرتابرلین 0–1 0–3 2–5 1–1 1–3 3–0 3–1 2–2 0–2 3–0 0–3 0–0 2–1 0–0 0–0 1–4 3–0
15 آرمینیا بیله‌فلد 1–4 0–1 0–2 0–3 1–5 1–2 0–0 0–1 3–0 1–0 1–1 2–1 0–1 1–0 1–0 0–2 1–0
16 کلن 1–2 2–1 2–2 2–2 1–1 0–4 1–2 1–3 0–1 1–4 2–3 2–3 0–1 0–0 3–1 1–1 1–0
17 وردربرمن 1–3 1–4 1–2 1–2 2–1 0–0 0–2 2–4 1–2 0–0 1–1 0–1 2–0 1–4 1–0 1–1 1–1
18 شالکه 0–4 0–3 0–4 0–2 4–3 0–3 1–1 0–3 1–1 0–2 4–0 0–0 1–0 1–2 0–1 1–2 1–3
تیمبردتساویباختبازیگلگل خوردهکارت زردکارت قرمز مستقیمکلین شیتکرنرخطاآفسایدکل شوتشوت در چهارچوبشوت سد شدهشوت خارج از چهارچوبشوت از داخل محوطهشوت از خارج محوطهسیو دروازبانکل پاس هاپاس صحیح
2464349944434923231373443228361562592519
20410347546441111703546536919424636573500
19873460325701518343181417202451072576474
17107346137573141724307635616956974496408
1612634695381142044536534717316975491407
14101034533958091804267232616045870522455
131011346456612717238880354175441246534464
1291334525262161194305730115005847460378
1291334565563351544115534816075841694614
1214834504356271304058228612815546341236
111013345254664615043147328151791274543469
10915343956621512749054281134341133305212
1061834365468471203886824411323729242164
9817342652521111173824924910010715100564374
8917343460631512740455254100651740469385
8111534415264391524667729514904721412346
7101734365765261103906727212134964445366
372434258672341194106821784465513626424
بیشترین سیو ها
مورد خطا قرار گرفته
بیشترین ارتکاب به خطا
نتایج و برنامه بازیها به تفکیک هفته
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
هفته 1
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:00
بایرن مونیخ
8 0
شالکه
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ 22:00
بایرن مونیخ
8
0
شالکه
| Allianz Arena | داور: F. Zwayer
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
اینتراخت فرانکفورت
1 1
آرمینیا بیله‌فلد
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
اینتراخت فرانکفورت
1
1
آرمینیا بیله‌فلد
| Deutsche Bank Park | داور: B. Brand
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
یونیون برلین
1 3
آگزبورگ
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
یونیون برلین
1
3
آگزبورگ
| Stadion An der Alten Försterei | داور: M. Fritz
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
کلن
2 3
هوفنهایم
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
کلن
2
3
هوفنهایم
| RheinEnergieStadion | داور: D. Siebert
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
وردربرمن
1 4
هرتابرلین
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
وردربرمن
1
4
هرتابرلین
| wohninvest WESERSTADION | داور: S. Stegemann
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
اشتوتگارت
2 3
فرایبورگ
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
اشتوتگارت
2
3
فرایبورگ
| Mercedes-Benz-Arena | داور: B. Cortus
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 20:00
بوروسیا دورتموند
3 0
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 20:00
بوروسیا دورتموند
3
0
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Signal-Iduna-Park | داور: F. Brych
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
لایپزیگ
3 1
ماینز
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ 17:00
لایپزیگ
3
1
ماینز
| Red Bull Arena | داور: M. Gräfe
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
ولفسبورگ
0 0
بایر لورکوزن
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ 19:30
ولفسبورگ
0
0
بایر لورکوزن
| VOLKSWAGEN ARENA | داور: S. Jablonski
هفته 2
۴ مهر ۱۳۹۹ 22:00
هرتابرلین
1 3
اینتراخت فرانکفورت
۴ مهر ۱۳۹۹ 22:00
هرتابرلین
1
3
اینتراخت فرانکفورت
| Olympiastadion Berlin | داور: B. Dankert
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 1
یونیون برلین
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
1
یونیون برلین
| Stadion im BORUSSIA-PARK | داور: T. Stieler
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
بایر لورکوزن
1 1
لایپزیگ
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
بایر لورکوزن
1
1
لایپزیگ
| BayArena | داور: H. Osmers
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
ماینز
1 4
اشتوتگارت
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
ماینز
1
4
اشتوتگارت
| OPEL ARENA | داور: D. Schlager
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
آگزبورگ
2 0
بوروسیا دورتموند
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
آگزبورگ
2
0
بوروسیا دورتموند
| WWK Arena | داور: M. Petersen
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
آرمینیا بیله‌فلد
1 0
کلن
۵ مهر ۱۳۹۹ 17:00
آرمینیا بیله‌فلد
1
0
کلن
| SchücoArena | داور: P. Ittrich
۵ مهر ۱۳۹۹ 20:00
شالکه
1 3
وردربرمن
۵ مهر ۱۳۹۹ 20:00
شالکه
1
3
وردربرمن
| VELTINS-Arena | داور: M. Schmidt
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
هوفنهایم
4 1
بایرن مونیخ
۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
هوفنهایم
4
1
بایرن مونیخ
| PreZero Arena | داور: B. Brand
۶ مهر ۱۳۹۹ 19:30
فرایبورگ
1 1
ولفسبورگ
۶ مهر ۱۳۹۹ 19:30
فرایبورگ
1
1
ولفسبورگ
| Schwarzwald-Stadion | داور: S. Storks
هفته 3
۱۱ مهر ۱۳۹۹ 22:00
یونیون برلین
4 0
ماینز
۱۱ مهر ۱۳۹۹ 22:00
یونیون برلین
4
0
ماینز
| Stadion An der Alten Försterei | داور: S. Stegemann
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
بوروسیا دورتموند
4 0
فرایبورگ
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
بوروسیا دورتموند
4
0
فرایبورگ
| Signal-Iduna-Park | داور: G. Winkmann
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
اینتراخت فرانکفورت
2 1
هوفنهایم
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
اینتراخت فرانکفورت
2
1
هوفنهایم
| Deutsche Bank Park | داور: M. Gräfe
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
کلن
1 3
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
کلن
1
3
بوروسیا مونشن گلادباخ
| RheinEnergieStadion | داور: M. Fritz
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
وردربرمن
1 0
آرمینیا بیله‌فلد
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
وردربرمن
1
0
آرمینیا بیله‌فلد
| wohninvest WESERSTADION | داور: R. Schröder
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
اشتوتگارت
1 1
بایر لورکوزن
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 17:00
اشتوتگارت
1
1
بایر لورکوزن
| Mercedes-Benz-Arena | داور: R. Hartmann
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 20:00
لایپزیگ
4 0
شالکه
۱۲ مهر ۱۳۹۹ 20:00
لایپزیگ
4
0
شالکه
| Red Bull Arena | داور: F. Badstübner
۱۳ مهر ۱۳۹۹ 17:00
ولفسبورگ
0 0
آگزبورگ
۱۳ مهر ۱۳۹۹ 17:00
ولفسبورگ
0
0
آگزبورگ
| VOLKSWAGEN ARENA | داور: F. Zwayer
۱۳ مهر ۱۳۹۹ 19:30
بایرن مونیخ
4 3
هرتابرلین
۱۳ مهر ۱۳۹۹ 19:30
بایرن مونیخ
4
3
هرتابرلین
| Allianz Arena | داور: B. Cortus
هفته 4
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
هوفنهایم
0 1
بوروسیا دورتموند
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
هوفنهایم
0
1
بوروسیا دورتموند
| PreZero Arena | داور: S. Stegemann
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
فرایبورگ
1 1
وردربرمن
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
فرایبورگ
1
1
وردربرمن
| Schwarzwald-Stadion | داور: C. Dingert
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
هرتابرلین
0 2
اشتوتگارت
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
هرتابرلین
0
2
اشتوتگارت
| Olympiastadion Berlin | داور: H. Osmers
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
ماینز
0 1
بایر لورکوزن
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
ماینز
0
1
بایر لورکوزن
| OPEL ARENA | داور: B. Dankert
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
آگزبورگ
0 2
لایپزیگ
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 17:00
آگزبورگ
0
2
لایپزیگ
| WWK Arena | داور: F. Brych
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 20:00
آرمینیا بیله‌فلد
1 4
بایرن مونیخ
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 20:00
آرمینیا بیله‌فلد
1
4
بایرن مونیخ
| SchücoArena | داور: D. Siebert
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 22:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 1
ولفسبورگ
۲۶ مهر ۱۳۹۹ 22:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
1
ولفسبورگ
| Stadion im BORUSSIA-PARK | داور: D. Schlager
۲۷ مهر ۱۳۹۹ 17:00
کلن
1 1
اینتراخت فرانکفورت
۲۷ مهر ۱۳۹۹ 17:00
کلن
1
1
اینتراخت فرانکفورت
| RheinEnergieStadion | داور: S. Jablonski
۲۷ مهر ۱۳۹۹ 19:30
شالکه
1 1
یونیون برلین
۲۷ مهر ۱۳۹۹ 19:30
شالکه
1
1
یونیون برلین
| VELTINS-Arena | داور: P. Ittrich
هفته 5
۲ آبان ۱۳۹۹ 22:00
اشتوتگارت
1 1
کلن
۲ آبان ۱۳۹۹ 22:00
اشتوتگارت
1
1
کلن
| Mercedes-Benz-Arena | داور: G. Winkmann
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
بایرن مونیخ
5 0
اینتراخت فرانکفورت
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
بایرن مونیخ
5
0
اینتراخت فرانکفورت
| Allianz Arena | داور: M. Schmidt
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
لایپزیگ
2 1
هرتابرلین
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
لایپزیگ
2
1
هرتابرلین
| Red Bull Arena | داور: T. Stieler
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
یونیون برلین
1 1
فرایبورگ
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
یونیون برلین
1
1
فرایبورگ
| Stadion An der Alten Försterei | داور: R. Schröder
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
ماینز
2 3
بوروسیا مونشن گلادباخ
۳ آبان ۱۳۹۹ 17:00
ماینز
2
3
بوروسیا مونشن گلادباخ
| OPEL ARENA | داور: F. Willenborg
۳ آبان ۱۳۹۹ 20:00
بوروسیا دورتموند
3 0
شالکه
۳ آبان ۱۳۹۹ 20:00
بوروسیا دورتموند
3
0
شالکه
| Signal-Iduna-Park | داور: F. Zwayer
۴ آبان ۱۳۹۹ 18:00
ولفسبورگ
2 1
آرمینیا بیله‌فلد
۴ آبان ۱۳۹۹ 18:00
ولفسبورگ
2
1
آرمینیا بیله‌فلد
| VOLKSWAGEN ARENA | داور: M. Gräfe
۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
وردربرمن
1 1
هوفنهایم
۴ آبان ۱۳۹۹ 20:30
وردربرمن
1
1
هوفنهایم
| wohninvest WESERSTADION | داور: D. Schlager
۵ آبان ۱۳۹۹ 23:00
بایر لورکوزن
3 1
آگزبورگ
۵ آبان ۱۳۹۹ 23:00
بایر لورکوزن
3
1
آگزبورگ
| BayArena | داور: S. Storks
هفته 6
۹ آبان ۱۳۹۹ 23:00
شالکه
1 1
اشتوتگارت
۹ آبان ۱۳۹۹ 23:00
شالکه
1
1
اشتوتگارت
| VELTINS-Arena | داور: B. Brand
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
1 1
وردربرمن
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
1
1
وردربرمن
| Deutsche Bank Park | داور: F. Brych
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
کلن
1 2
بایرن مونیخ
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
کلن
1
2
بایرن مونیخ
| RheinEnergieStadion | داور: F. Willenborg
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
3 1
ماینز
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
3
1
ماینز
| WWK Arena | داور: M. Fritz
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
0 2
بوروسیا دورتموند
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
0
2
بوروسیا دورتموند
| SchücoArena | داور: B. Dankert
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 21:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 0
لایپزیگ
۱۰ آبان ۱۳۹۹ 21:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
0
لایپزیگ
| Stadion im BORUSSIA-PARK | داور: D. Siebert
۱۱ آبان ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
2 4
بایر لورکوزن
۱۱ آبان ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
2
4
بایر لورکوزن
| Schwarzwald-Stadion | داور: B. Cortus
۱۱ آبان ۱۳۹۹ 20:30
هرتابرلین
1 1
ولفسبورگ
۱۱ آبان ۱۳۹۹ 20:30
هرتابرلین
1
1
ولفسبورگ
| Olympiastadion Berlin | داور: M. Petersen
۱۲ آبان ۱۳۹۹ 23:00
هوفنهایم
1 3
یونیون برلین
۱۲ آبان ۱۳۹۹ 23:00
هوفنهایم
1
3
یونیون برلین
| PreZero Arena | داور: R. Hartmann
هفته 7
۱۶ آبان ۱۳۹۹ 23:00
وردربرمن
1 1
کلن
۱۶ آبان ۱۳۹۹ 23:00
وردربرمن
1
1
کلن
| wohninvest WESERSTADION | داور: F. Badstübner
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
3 0
فرایبورگ
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
3
0
فرایبورگ
| Red Bull Arena | داور: F. Zwayer
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
یونیون برلین
5 0
آرمینیا بیله‌فلد
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
یونیون برلین
5
0
آرمینیا بیله‌فلد
| Stadion An der Alten Försterei | داور: M. Jöllenbeck
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
2 2
شالکه
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
2
2
شالکه
| OPEL ARENA | داور: P. Ittrich
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
0 3
هرتابرلین
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
0
3
هرتابرلین
| WWK Arena | داور: F. Willenborg
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
اشتوتگارت
2 2
اینتراخت فرانکفورت
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 18:00
اشتوتگارت
2
2
اینتراخت فرانکفورت
| Mercedes-Benz-Arena | داور: S. Stegemann
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 21:00
بوروسیا دورتموند
2 3
بایرن مونیخ
۱۷ آبان ۱۳۹۹ 21:00
بوروسیا دورتموند
2
3
بایرن مونیخ
| Signal-Iduna-Park | داور: M. Gräfe
۱۸ آبان ۱۳۹۹ 18:00
ولفسبورگ
2 1
هوفنهایم
۱۸ آبان ۱۳۹۹ 18:00
ولفسبورگ
2
1
هوفنهایم
| VOLKSWAGEN ARENA | داور: S. Jablonski
۱۸ آبان ۱۳۹۹ 20:30
بایر لورکوزن
4 3
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۸ آبان ۱۳۹۹ 20:30
بایر لورکوزن
4
3
بوروسیا مونشن گلادباخ
| BayArena | داور: H. Osmers
هفته 8
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بایرن مونیخ
1 1
وردربرمن
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بایرن مونیخ
1
1
وردربرمن
| Allianz Arena | داور: G. Winkmann
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 1
آگزبورگ
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
1
آگزبورگ
| Stadion im BORUSSIA-PARK | داور: M. Schmidt
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
هوفنهایم
3 3
اشتوتگارت
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
هوفنهایم
3
3
اشتوتگارت
| PreZero Arena | داور: D. Siebert
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
شالکه
0 2
ولفسبورگ
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
شالکه
0
2
ولفسبورگ
| VELTINS-Arena | داور: M. Fritz
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
1 2
بایر لورکوزن
۱ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
1
2
بایر لورکوزن
| SchücoArena | داور: F. Brych
۱ آذر ۱۳۹۹ 21:00
اینتراخت فرانکفورت
1 1
لایپزیگ
۱ آذر ۱۳۹۹ 21:00
اینتراخت فرانکفورت
1
1
لایپزیگ
| Deutsche Bank Park | داور: S. Storks
۱ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هرتابرلین
2 5
بوروسیا دورتموند
۱ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هرتابرلین
2
5
بوروسیا دورتموند
| Olympiastadion Berlin | داور: B. Dankert
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
1 3
ماینز
۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
1
3
ماینز
| Schwarzwald-Stadion | داور: M. Petersen
۲ آذر ۱۳۹۹ 20:30
کلن
1 2
یونیون برلین
۲ آذر ۱۳۹۹ 20:30
کلن
1
2
یونیون برلین
| RheinEnergieStadion | داور: T. Stieler
هفته 9
۷ آذر ۱۳۹۹ 23:00
ولفسبورگ
5 3
وردربرمن
۷ آذر ۱۳۹۹ 23:00
ولفسبورگ
5
3
وردربرمن
| VOLKSWAGEN ARENA
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
1 2
کلن
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
1
2
کلن
| Signal-Iduna-Park
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
2 1
آرمینیا بیله‌فلد
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
2
1
آرمینیا بیله‌فلد
| Red Bull Arena
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
یونیون برلین
3 3
اینتراخت فرانکفورت
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
یونیون برلین
3
3
اینتراخت فرانکفورت
| Stadion An der Alten Försterei
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
1 1
فرایبورگ
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
1
1
فرایبورگ
| WWK Arena
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
اشتوتگارت
1 3
بایرن مونیخ
۸ آذر ۱۳۹۹ 18:00
اشتوتگارت
1
3
بایرن مونیخ
| Mercedes-Benz-Arena
۸ آذر ۱۳۹۹ 21:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
4 1
شالکه
۸ آذر ۱۳۹۹ 21:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
4
1
شالکه
| Stadion im BORUSSIA-PARK
۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بایر لورکوزن
0 0
هرتابرلین
۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بایر لورکوزن
0
0
هرتابرلین
| BayArena
۹ آذر ۱۳۹۹ 20:30
ماینز
1 1
هوفنهایم
۹ آذر ۱۳۹۹ 20:30
ماینز
1
1
هوفنهایم
| OPEL ARENA
هفته 10
۱۴ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هرتابرلین
3 1
یونیون برلین
۱۴ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هرتابرلین
3
1
یونیون برلین
| Olympiastadion Berlin
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
2 2
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
2
2
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Schwarzwald-Stadion
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
1 1
بوروسیا دورتموند
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
1
1
بوروسیا دورتموند
| Deutsche Bank Park
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
کلن
2 2
ولفسبورگ
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
کلن
2
2
ولفسبورگ
| RheinEnergieStadion
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
2 1
ماینز
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
2
1
ماینز
| SchücoArena
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 21:00
بایرن مونیخ
3 3
لایپزیگ
۱۵ آذر ۱۳۹۹ 21:00
بایرن مونیخ
3
3
لایپزیگ
| Allianz Arena
۱۶ آذر ۱۳۹۹ 18:00
وردربرمن
1 2
اشتوتگارت
۱۶ آذر ۱۳۹۹ 18:00
وردربرمن
1
2
اشتوتگارت
| wohninvest WESERSTADION
۱۶ آذر ۱۳۹۹ 20:30
شالکه
0 3
بایر لورکوزن
۱۶ آذر ۱۳۹۹ 20:30
شالکه
0
3
بایر لورکوزن
| VELTINS-Arena
۱۷ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هوفنهایم
3 1
آگزبورگ
۱۷ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هوفنهایم
3
1
آگزبورگ
| PreZero Arena
هفته 11
۲۱ آذر ۱۳۹۹ 23:00
ولفسبورگ
2 1
اینتراخت فرانکفورت
۲۱ آذر ۱۳۹۹ 23:00
ولفسبورگ
2
1
اینتراخت فرانکفورت
| VOLKSWAGEN ARENA
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
1 5
اشتوتگارت
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
1
5
اشتوتگارت
| Signal-Iduna-Park
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
2 0
وردربرمن
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
2
0
وردربرمن
| Red Bull Arena
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 1
هرتابرلین
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
1
هرتابرلین
| Stadion im BORUSSIA-PARK
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
2 0
آرمینیا بیله‌فلد
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
2
0
آرمینیا بیله‌فلد
| Schwarzwald-Stadion
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
0 1
کلن
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
0
1
کلن
| OPEL ARENA
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 21:00
یونیون برلین
1 1
بایرن مونیخ
۲۲ آذر ۱۳۹۹ 21:00
یونیون برلین
1
1
بایرن مونیخ
| Stadion An der Alten Försterei
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
2 2
شالکه
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
2
2
شالکه
| WWK Arena
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 20:30
بایر لورکوزن
4 1
هوفنهایم
۲۳ آذر ۱۳۹۹ 20:30
بایر لورکوزن
4
1
هوفنهایم
| BayArena
هفته 12
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 21:00
اینتراخت فرانکفورت
3 3
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 21:00
اینتراخت فرانکفورت
3
3
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Deutsche Bank Park
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هرتابرلین
0 0
ماینز
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هرتابرلین
0
0
ماینز
| Olympiastadion Berlin
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 23:00
وردربرمن
1 2
بوروسیا دورتموند
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 23:00
وردربرمن
1
2
بوروسیا دورتموند
| wohninvest WESERSTADION
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 23:00
اشتوتگارت
2 2
یونیون برلین
۲۵ آذر ۱۳۹۹ 23:00
اشتوتگارت
2
2
یونیون برلین
| Mercedes-Benz-Arena
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 21:00
شالکه
0 2
فرایبورگ
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 21:00
شالکه
0
2
فرایبورگ
| VELTINS-Arena
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
بایرن مونیخ
2 1
ولفسبورگ
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
بایرن مونیخ
2
1
ولفسبورگ
| Allianz Arena
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هوفنهایم
0 1
لایپزیگ
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
هوفنهایم
0
1
لایپزیگ
| PreZero Arena
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
کلن
0 4
بایر لورکوزن
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
کلن
0
4
بایر لورکوزن
| RheinEnergieStadion
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
آرمینیا بیله‌فلد
0 1
آگزبورگ
۲۶ آذر ۱۳۹۹ 23:00
آرمینیا بیله‌فلد
0
1
آگزبورگ
| SchücoArena
هفته 13
۲۸ آذر ۱۳۹۹ 23:00
یونیون برلین
2 1
بوروسیا دورتموند
۲۸ آذر ۱۳۹۹ 23:00
یونیون برلین
2
1
بوروسیا دورتموند
| Stadion An der Alten Försterei
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
0 0
کلن
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
لایپزیگ
0
0
کلن
| Red Bull Arena
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1 2
هوفنهایم
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
1
2
هوفنهایم
| Stadion im BORUSSIA-PARK
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
شالکه
0 1
آرمینیا بیله‌فلد
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
شالکه
0
1
آرمینیا بیله‌فلد
| VELTINS-Arena
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
0 1
وردربرمن
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
0
1
وردربرمن
| OPEL ARENA
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
0 2
اینتراخت فرانکفورت
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
0
2
اینتراخت فرانکفورت
| WWK Arena
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 21:00
بایر لورکوزن
1 2
بایرن مونیخ
۲۹ آذر ۱۳۹۹ 21:00
بایر لورکوزن
1
2
بایرن مونیخ
| BayArena
۳۰ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
4 1
هرتابرلین
۳۰ آذر ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
4
1
هرتابرلین
| Schwarzwald-Stadion
۳۰ آذر ۱۳۹۹ 20:30
ولفسبورگ
1 0
اشتوتگارت
۳۰ آذر ۱۳۹۹ 20:30
ولفسبورگ
1
0
اشتوتگارت
| VOLKSWAGEN ARENA
هفته 14
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
هوفنهایم
1 3
فرایبورگ
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
هوفنهایم
1
3
فرایبورگ
| PreZero Arena
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
2 1
بایر لورکوزن
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
اینتراخت فرانکفورت
2
1
بایر لورکوزن
| Deutsche Bank Park
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
کلن
0 1
آگزبورگ
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
کلن
0
1
آگزبورگ
| RheinEnergieStadion
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
وردربرمن
0 2
یونیون برلین
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
وردربرمن
0
2
یونیون برلین
| wohninvest WESERSTADION
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
0 1
بوروسیا مونشن گلادباخ
۱۳ دی ۱۳۹۹ 18:00
آرمینیا بیله‌فلد
0
1
بوروسیا مونشن گلادباخ
| SchücoArena
۱۳ دی ۱۳۹۹ 21:00
هرتابرلین
3 0
شالکه
۱۳ دی ۱۳۹۹ 21:00
هرتابرلین
3
0
شالکه
| Olympiastadion Berlin
۱۳ دی ۱۳۹۹ 23:00
اشتوتگارت
0 1
لایپزیگ
۱۳ دی ۱۳۹۹ 23:00
اشتوتگارت
0
1
لایپزیگ
| Mercedes-Benz-Arena
۱۴ دی ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
2 0
ولفسبورگ
۱۴ دی ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
2
0
ولفسبورگ
| Signal-Iduna-Park
۱۴ دی ۱۳۹۹ 20:30
بایرن مونیخ
5 2
ماینز
۱۴ دی ۱۳۹۹ 20:30
بایرن مونیخ
5
2
ماینز
| Allianz Arena
هفته 15
۱۹ دی ۱۳۹۹ 23:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
3 2
بایرن مونیخ
۱۹ دی ۱۳۹۹ 23:00
بوروسیا مونشن گلادباخ
3
2
بایرن مونیخ
| Stadion im BORUSSIA-PARK
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
بایر لورکوزن
1 1
وردربرمن
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
بایر لورکوزن
1
1
وردربرمن
| BayArena
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
5 0
کلن
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
فرایبورگ
5
0
کلن
| Schwarzwald-Stadion
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
یونیون برلین
2 2
ولفسبورگ
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
یونیون برلین
2
2
ولفسبورگ
| Stadion An der Alten Försterei
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
شالکه
4 0
هوفنهایم
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
شالکه
4
0
هوفنهایم
| VELTINS-Arena
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
0 2
اینتراخت فرانکفورت
۲۰ دی ۱۳۹۹ 18:00
ماینز
0
2
اینتراخت فرانکفورت
| OPEL ARENA
۲۰ دی ۱۳۹۹ 21:00
لایپزیگ
1 3
بوروسیا دورتموند
۲۰ دی ۱۳۹۹ 21:00
لایپزیگ
1
3
بوروسیا دورتموند
| Red Bull Arena
۲۱ دی ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
1 4
اشتوتگارت
۲۱ دی ۱۳۹۹ 18:00
آگزبورگ
1
4
اشتوتگارت
| WWK Arena
۲۱ دی ۱۳۹۹ 20:30
آرمینیا بیله‌فلد
1 0
هرتابرلین
۲۱ دی ۱۳۹۹ 20:30
آرمینیا بیله‌فلد
1
0
هرتابرلین
| SchücoArena
هفته 16
۲۶ دی ۱۳۹۹ 23:00
یونیون برلین
1 0
بایر لورکوزن
۲۶ دی ۱۳۹۹ 23:00
یونیون برلین
1
0
بایر لورکوزن
| Stadion An der Alten Försterei
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
1 1
ماینز
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
بوروسیا دورتموند
1
1
ماینز
| Signal-Iduna-Park
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
هوفنهایم
0 0
آرمینیا بیله‌فلد
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
هوفنهایم
0
0
آرمینیا بیله‌فلد
| PreZero Arena
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
ولفسبورگ
2 2
لایپزیگ
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
ولفسبورگ
2
2
لایپزیگ
| VOLKSWAGEN ARENA
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
کلن
0 0
هرتابرلین
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
کلن
0
0
هرتابرلین
| RheinEnergieStadion
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
وردربرمن
2 0
آگزبورگ
۲۷ دی ۱۳۹۹ 18:00
وردربرمن
2
0
آگزبورگ
| wohninvest WESERSTADION
۲۷ دی ۱۳۹۹ 21:00
اشتوتگارت
2 2
بوروسیا مونشن گلادباخ
۲۷ دی ۱۳۹۹ 21:00
اشتوتگارت
2
2
بوروسیا مونشن گلادباخ
| Mercedes-Benz-Arena
۲۸ دی ۱۳۹۹ 18:00
بایرن مونیخ
2 1
فرایبورگ
۲۸ دی ۱۳۹۹ 18:00
بایرن مونیخ
2
1
فرایبورگ
| Allianz Arena
۲۸ دی ۱۳۹۹ 20:30
اینتراخت فرانکفورت
3 1
شالکه