جام حذفی انگلستان (FA CUP)

2020-2021
نهایی
راند اول تا پنجم
انتخابی
نمایش تمام صفحه
مرحله 1/4 نهایی
مرحله نیمه نهایی
فینال
۱ فروردین ۱۴۰۰
- 21:30
لستر
3 1
منچستر یونایتد
۱ فروردین ۱۴۰۰
- 18:00
چلسی
2 0
شفیلدیونایتد
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
- 21:00
اورتون
0 2
منچستر سیتی
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
- 15:45
بورنموث
0 3
ساوتهمپتون
۲۸ فروردین ۱۴۰۰
- 21:00
چلسی
1 0
منچستر سیتی
۲۹ فروردین ۱۴۰۰
- 22:00
لستر
1 0
ساوتهمپتون
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
- 20:45
چلسی
0 1
لستر
راند اول
راند دوم
راند سوم
راند چهارم
راند پنجم
۶ آذر ۱۳۹۹
- 23:15
Barrow
0 0
AFC Wimbledon
۱۶ آبان ۱۳۹۹
- 23:15
Harrogate Town
4 1
Skelmersdale United
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 16:00
Tonbridge Angels
0 7
Bradford
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 16:30
Exeter City
2 1
AFC Fylde
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Leyton Orient
1 2
Newport County
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
ساندرلند
0 1
Mansfield Town
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
بولتون
2 3
Crewe
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Oxford United
1 2
پیتربورو
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Walsall
1 2
Bristol Rovers
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Rochdale
1 2
Chesterfield
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Swindon Town
1 2
Darlington 1883
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Tranmere
2 1
Accrington ST
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Bromley
0 1
Yeovil Town
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Cheltenham
3 1
South Shields
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Stevenage
2 2
Concord Rangers
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
گیلینگهام
3 2
Woking
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
چارلتون
0 1
Plymouth
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Salford City
2 0
Hartlepool
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
هال سیتی
2 0
فلیت وود تاون
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Colchester
1 1
Marine
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Dagenham & Redbridge
3 1
Grimsby
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
کمبریج یونایتد
0 2
Shrewsbury
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Boreham Wood
3 3
Southend
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Ipswich
2 3
پورثموث
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
لینکولن
6 2
Forest Green
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Banbury United
1 2
Canvey Island
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Port Vale
0 1
King’s Lynn Town
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 18:30
Brackley Town
3 3
Bishop’s Stortford
۱۷ آبان ۱۳۹۹
- 21:00
United of Manchester
1 5
Doncaster
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 15:30
Scunthorpe
2 3
Solihull Moors
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
Havant & Wville
1 0
Cray Valley PM
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
Barnet
1 0
بورتون آلبیون
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
ویگان
2 3
چورلی
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
Maldon & Tiptree
0 1
مورکم
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
Torquay
5 6
Crawley Town
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
Hayes & Yeading United
2 2
Carlisle
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
Eastleigh
0 0
Milton Keynes Dons
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 16:15
Hampton & Richmond
2 3
Oldham
۱۸ آبان ۱۳۹۹
- 18:00
Eastbourne Borough
0 3
بلکپول
۱۹ آبان ۱۳۹۹
- 23:15
Oxford City
2 1
Northampton
۱۰ آذر ۱۳۹۹
- 23:15
Canvey Island
0 3
Boreham Wood
۷ آذر ۱۳۹۹
- 23:25
Tranmere
1 0
Brackley Town
۸ آذر ۱۳۹۹
- 16:00
مورکم
4 2
Solihull Moors
۸ آذر ۱۳۹۹
- 16:30
Newport County
3 0
Salford City
۸ آذر ۱۳۹۹
- 16:30
گیلینگهام
2 3
Exeter City
۸ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
Harrogate Town
0 4
بلکپول
۸ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
Plymouth
2 0
لینکولن
۸ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
پورثموث
6 1
King’s Lynn Town
۸ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
Cheltenham
2 1
Crewe
۸ آذر ۱۳۹۹
- 18:30
Bradford
1 2
Oldham
۸ آذر ۱۳۹۹
- 21:00
پیتربورو
1 2
چورلی
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
AFC Wimbledon
1 2
Crawley Town
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
Stevenage
1 1
هال سیتی
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
Stockport County
3 2
Yeovil Town
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
Shrewsbury
1 0
Oxford City
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
Mansfield Town
2 1
Dagenham & Redbridge
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
Carlisle
1 2
Doncaster
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
Barnet
0 1
Milton Keynes Dons
۹ آذر ۱۳۹۹
- 17:00
Bristol Rovers
6 0
Darlington 1883
۹ آذر ۱۳۹۹
- 18:15
Marine
1 0
Havant & Wville
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
برنلی
1 1
Milton Keynes Dons
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 21:30
هادرسفیلد
2 3
Plymouth
۳۰ دی ۱۳۹۹
- 23:30
ساوتهمپتون
2 0
Shrewsbury
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 15:45
چورلی
2 0
دربی
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 20:30
Marine
0 5
تاتنهام
۱۹ دی ۱۳۹۹
- 23:15
ولوز
1 0
کریستال پالاس
۲۲ دی ۱۳۹۹
- 23:30
Stockport County
0 1
وستهام
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
Oldham
4 1
بورنموث
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 23:30
منچستر یونایتد
1 0
واتفورد
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
Stevenage
0 2
سوانسی
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 15:30
اورتون
2 1
روترهام
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 15:30
ناتینگهام فارست
1 0
کاردیف
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 21:00
آرسنال
2 0
نیوکاسل
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 17:00
بارنزلی
2 0
Tranmere
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
Bristol Rovers
2 3
شفیلدیونایتد
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
بلکبرن
0 1
Doncaster
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
استوک سیتی
0 4
لستر
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
وایکام واندررز
4 1
پرستون
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 17:00
Crawley Town
3 0
لیدز
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 17:00
بریستول سیتی
2 1
پورثموث
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
کویینز پارک رنجرز
0 2
فولهام
۱۹ دی ۱۳۹۹
- 23:15
استون ویلا
1 4
لیورپول
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 21:30
برنتفورد
2 1
میدلزبورو
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 17:00
منچستر سیتی
3 0
بیرمنگام
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 15:30
لوتون
1 0
ریدینگ
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 17:00
چلسی
4 0
مورکم
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
Exeter City
0 2
شفیلد ونزدی
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 15:30
نورویچ
2 0
کاونتری
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 18:30
بلکپول
2 2
وست بروم
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 23:15
Newport County
1 1
برایتون
۲۱ دی ۱۳۹۹
- 17:00
Cheltenham
2 1
Mansfield Town
۲۰ دی ۱۳۹۹
- 15:30
Boreham Wood
0 2
میلوال
۴ بهمن ۱۳۹۹
- 18:30
میلوال
0 3
بریستول سیتی
۴ بهمن ۱۳۹۹
- 18:30
برایتون
2 1
بلکپول
۶ بهمن ۱۳۹۹
- 23:15
وایکام واندررز
1 4
تاتنهام
۵ بهمن ۱۳۹۹
- 18:00
فولهام
0 3
برنلی
۴ بهمن ۱۳۹۹
- 18:30
شفیلدیونایتد
2 1
Plymouth
۵ بهمن ۱۳۹۹
- 15:30
چلسی
3 1
لوتون
۴ بهمن ۱۳۹۹
- 18:30
وستهام
4 0
Doncaster
۵ بهمن ۱۳۹۹
- 18:00
برنتفورد
1 3
لستر
۵ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
اورتون
3 0
شفیلد ونزدی
۴ بهمن ۱۳۹۹
- 21:00
Cheltenham
1 3
منچستر سیتی
۷ بهمن ۱۳۹۹
- 22:30
بورنموث
2 1
Crawley Town
۴ بهمن ۱۳۹۹
- 18:30
سوانسی
5 1
ناتینگهام فارست
۵ بهمن ۱۳۹۹
- 20:30
منچستر یونایتد
3 2
لیورپول
۴ بهمن ۱۳۹۹
- 18:30
بارنزلی
1 0
نورویچ
۳ بهمن ۱۳۹۹
- 23:15
چورلی
0 1
ولوز
۲۳ بهمن ۱۳۹۹
- 23:30
بارنزلی
0 1
چلسی
۲۱ بهمن ۱۳۹۹
- 21:00
برنلی
0 2
بورنموث
۲۱ بهمن ۱۳۹۹
- 23:00
منچستر یونایتد
1 0
وستهام
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
- 21:00
سوانسی
1 3
منچستر سیتی
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
- 23:00
شفیلدیونایتد
1 0
بریستول سیتی
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
- 23:00
لستر
1 0
برایتون
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
- 23:45
اورتون
5 4
تاتنهام
۲۳ بهمن ۱۳۹۹
- 21:00
ولوز
0 2
ساوتهمپتون
قبل از انتخابی اول
قبل از انتخابی دوم
دور اول انتخابی
دور دوم انتخابی
دور سوم انتخابی
دور چهارم انتخابی
۱۳ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
St Helens Town
1 1
Cammell Laird
۱۰ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Woodford Town
3 1
London Colney
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Crowborough Athletic
3 4
Crawley Down Gatwick
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Lancing
3 3
Phoenix Sports
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Pagham
2 1
Fleet Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Buckland Athletic
1 1
Bitton
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Wells City
2 0
Bovey Tracey
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Shepton Mallet
3 0
Torrington
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Brislington
0 2
Cadbury Heath
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Uckfield Town
0 1
Little Common
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Newcastle Benfield
1 1
Seaham Red Star
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Easington Sports
2 0
Tring Athletic
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Ardley United
0 0
Edgware Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
Leighton Town
3 0
Abingdon United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:00
East Preston
0 2
Chatham Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Broadbridge Heath
3 1
Raynes Park Vale
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Alfold
9 1
Shoreham
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Saltdean United
1 3
Eastbourne Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Kennington
0 1
Erith & Belvedere
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Langney Wanderers
3 1
Tower Hamlets
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Abbey Rangers
3 1
Welling Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Oakwood
0 2
Cobham
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Tunbridge Wells
1 0
Erith Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Newhaven
1 1
Lingfield
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Broadfields United
3 0
Loxwood
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Redhill
0 0
Egham Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Fisher
2 0
Horsham YMCA
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Corinthian
2 1
Sheerwater
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
K Sports
0 2
Steyning Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Eastbourne United
0 1
Horley Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Knaphill
0 4
Deal Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Bearsted
3 0
Peacehaven & Telscombe
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Spelthorne Sports
1 0
Virginia Water
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Sheppey United
1 0
Sutton Athletic
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Corsham Town
2 2
Farnham Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Hamworthy United
3 0
Calne Town FC
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Badshot Lea
4 0
Amesbury Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Hamble Club
2 1
Reading City
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Frimley Green
1 0
Fareham Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Bashley
8 2
Whitchurch United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Brockenhurst
0 1
Lymington Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
۱۸۷۴ Northwich
1 6
Rylands
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Cowes Sports
1 0
Totton & Eling
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Basingstoke Town
1 1
Bournemouth FC
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
کامبرلی تاون
0 0
بلک فیلد و لانگلی
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Shaftesbury Town
2 2
Fawley
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Tadley Calleva
1 0
Alresford Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Westbury United
0 2
Binfield
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Bemerton Heath Harleq.
2 1
Horndean
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Christchurch
1 1
Ascot United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
AFC Portchester
4 0
Sandhurst Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Odd Down
1 4
Helston Athletic
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Wellington AFC
2 2
Bodmin Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Plymouth Parkway
1 1
Saltash United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Millbrook
0 1
Bridgwater Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Keynsham Town
1 3
Exmouth
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Newton Abbot Spurs
3 0
St Austell
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Highgate United
0 3
AFC Bridgnorth
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Penrith AFC
3 2
Pickering Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Northallerton Town
1 4
Billingham Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Sunderland RCA
3 1
Durham City
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Whickham
0 0
West Allotment Celtic
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Glasshoughton Welfare
1 1
Knaresborough Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Hebburn Town
4 1
Hemsworth MW
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Consett
3 2
Sunderland Ryhope CW
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Marske United
3 0
North Shields
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Garforth Town
0 3
Whitley Bay
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Ashington AFC
2 1
Goole
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Longridge Town
2 1
Winsford United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Wythenshawe Amateurs
1 1
Shelley
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Runcorn Town
2 1
Thackley
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Eccleshill United
0 3
Silsden
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
AFC Darwen
2 4
Barnoldswick Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Northwich Victoria
1 0
Padiham
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Daisy Hill
0 2
Colne
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Athersley Recreation
1 4
Charnock Richard
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Irlam
2 1
Liversedge
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Maine Road
0 5
Squires Gate
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Congleton Town
1 1
Burscough
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Hanley Town
3 1
Lye Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Rugby Town
0 2
Worcester City
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Sporting Khalsa
2 1
Boldmere St. Michaels
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Stourport Swifts
1 3
Coventry United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Gresley
2 0
Wellington
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Stone Old Alleynians
0 0
Tividale
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Bewdley Town
1 5
بلک کانتری
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Romulus
0 0
Coventry Sphinx
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Chelmsley Town
0 3
Shifnal Town FC
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Westfields
2 0
Brocton
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Heather St Johns
0 1
Walsall Wood
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Whitchurch Alport
3 1
Haughmond
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Racing Club Warwick
3 0
AFC Wulfrunians
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Anstey Nomads
3 0
Sleaford Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Lutterworth Town
2 0
Staveley MW
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Radford
1 1
Shepshed Dynamo
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Spalding United
1 3
Barton Town Old Boys
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Quorn
2 0
Melton Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
AFC Mansfield
2 1
Sherwood Colliery
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Long Eaton United
3 1
Grimsby Borough
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Newark Flowserve
4 0
Deeping Rangers
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Maltby Main
2 1
Handsworth Parramore
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
West Bridgford
1 1
Dunkirk
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Leicester Nirvana
1 3
Oadby Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Long Melford
3 2
Northampton ON Chenecks
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Whitton United
4 3
Ipswich Wanderers
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Newmarket Town
0 0
Walsham Le Willows
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Hadleigh United
3 4
Mildenhall Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Peterborough N Star
0 1
Potton United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Diss Town
1 0
Framlingham Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Thetford Town
2 0
Wellingborough Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Burton Park Wanderers
0 0
AFC Sudbury
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Gorleston
5 0
Swaffham Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Haverhill Rovers
2 1
Norwich United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Eynesbury Rovers
7 3
Desborough Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Whitworths
1 6
Harborough Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Woodbridge Town
2 2
Biggleswade United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Stowmarket Town
2 1
Rothwell Corinthians
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Wroxham
5 0
Arlesey Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Redbridge
0 2
Harpenden Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Harlow Town
5 1
Enfield 1893
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Clapton
2 2
Sporting Bengal United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Hoddesdon Town
1 2
Clacton
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
New Salamis
1 0
Colney Heath
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Southend Manor
0 5
Ware
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Walthamstow
3 2
London Lions
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Saffron Walden Town
4 2
Little Oakley
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Stansted
3 2
Takeley
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Cockfosters
4 2
Stanway Rovers
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Hullbridge Sports
0 2
Hadley
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Sawbridgeworth Town
2 1
Romford
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Brantham Athletic
1 1
Benfleet
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Oxhey Jets
1 0
Bishop’s Cleeve
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Clanfield 85
0 1
Long Crendon
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Leverstock Green
3 1
Wembley
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Tuffley Rovers
2 5
Harefield United
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Holmer Green
3 2
Shrivenham
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Winslow United
2 1
Newport Pagnell Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Cribbs
3 1
Newent Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Aylesbury Vale Dynamos
1 2
Windsor
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Lydney Town
0 1
Fairford Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Risborough Rangers
4 1
Longlevens
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
AFC Dunstable
4 0
Hallen
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Royal Wootton
2 2
Chipping Sodbury Town
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Burnham
0 0
Cheltenham Saracens
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
North Greenford United
1 2
Brimscombe & Thrupp
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
CB Hounslow United
6 1
Banstead Athletic
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Billingshurst
0 2
Westside
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Lordswood
2 3
Hanworth Villa
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15
Molesey
0 7
Southall
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
- 22:15