بایرن بازار
| | | | | | |

رومنیگه می‌گوید بایرن مونیخ ممکن است در بازار تابستان کوتینیو را حفظ کند

فوتبال724– رئیس تیم آلمانی می‌داند مشکلات مالی بیشتری به دلیل کروناویروس به وجود می‌آید، اما جذب بازیکن در تابستان را رد نکرده است. او می‌گوید: بایرن ‌مونیخ به دنبال همه گیر کوزناویروس رویکردی دقیقی در بازار نقل و انتقالات اتخاذ می کنند.

فصل 2019-20 بوندس لیگا ماه گذشته پس از تعلیق در ماه مارس از سر گرفته شد.

در حالی که فوتبال در آلمان بازگشته اما بازیها بدون تماشاگر برگذار می‌شود، و شیوع بیماری از نظر مالی باشگاه ها را تحت تأثیر قرار داده است.

بایرن به شدت ستاره منچسترسیتی لروی سانه و همچنین کای‌ هاورتس از بایر لورکوزن را در بازار زیر نظر دارد اما رومنیگه سعی کرد تا اظهار نظر خاصی در زمینه نکند.

او در‌مصاحبه با ARD گفت:

ما در بایرن باید صبر کنیم و ببینیم که چگونه این بازار نقل و انتقال پس از کروناویروس پیش می رود.

ما همه به خوبی کار خود را انجام می دهیم و این را نیز در نظر می گیریم که فصل بعد ممکن است از نظر مالی چالش برانگیزتر باشد. هرچه مدت بیشتری بدون تماشاگر بازی کنیم، از نظر مالی کاز سخت‌تر خواهد شد.

رومنیگه که نمی خواست در مورد سانه صحبت کند، افزود:

ما در بازار نقل و انتقالات کار می کنیم، مانند همه همکاران ما در آلمان و اروپا.

بایرن مدافع عنوان قهرمانی، سومین فینال پیاپی پوکال کاپ را برابر لورکوزن در برلین در تاریخ 4 ژوئیه برگذار می‌کند.

بایرن با هفت امتیاز برتری نسبت به تیم دوم در صدر جدول بوندس لیگا است و چهار بازی باقی مانده تا پایان این فصل باقی دارد.

با وجود مشکلات بهداشتی مراقبتی مدام، ماه می یک ماه شلوغ برای بایرن بود و بایرن ‌مونیخ بالاخره با دروازه بان کهنه کار خود مانوئل نویر تمدید قرارداد کرد.

رومنیگه در این خصوص گفت:

مانوئل بهترین دروازه بان جهان و کاپیتان ما است.

یکی از بازیکنانی که فصل بعد برای غول های بوندس لیگا بازی نخواهد کرد، فیلیپه کوتینیو است، با تایید رومنیگه بایرن در بازار امسال بند خرید این بازیکن برزیلی را که از بارسلونا قرض گرفته است فعال نخواهد کزد.

رومنیگه به مجله آلمانی اشپیگل گفت:

گزینه خرید منقضی شده است و ما آن را فعال نکرده ایم. ما قصد داریم تیم خود را برای فصل آینده آماده کنیم و خواهیم دید که آیا او هنوز هم نقشی دارد که با ما بازی کند یا نه.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید