| | |

صحبتهای کامل ادین ترزیچ مربی دورتموند بعد از بازی دیشب

درباره بازی:

«وضعیت بازی نامشخص بود و می توانست به شکل دیگری تبدیل شود. در چند دقیقه آخر موفق شدیم به دروازه حریف نزدیک شویم و از گل برتری خوشحال هستیم.»

 

در مورد روحیه تیم:

«طی چند ماه گذشته روحیه تیم در جهت بسیار خوبی پیشرفت کرده است. روحیه تیم باهم خوب شد. ارلینگ هالند جود بلینگهام و دن اکسل زاگادو همگی بخشی از تیم بودند. باید اینگونه باشد. ما بعنوان یک گروه یکدیگر را خوب پیدا کردیم. پیروزی دهم در ولفسبورگ، کار ما برابر کیل های ناخوشایند و امروز گل دیرهنگام پیروزی: این با هم جوش می خورد و به هم ربط دارد. از این طریق می توانیم شهامت و اعتماد به نفس زیادی را با خود ببریم.»

picture

درباره تعویض دروازه بان بخاطر مصدومیت در بین دو نیمه:

«هنوز نمی توانیم در این مورد قضاوت کنیم و حرفی بزنیم. دیگر نتوانست ادامه دهد. خوشحالیم که رومن بورکی بلافاصله آماده بود. البته امیدواریم که ماروین هیتز دوباره روز پنجشنبه در دسترس باشد.»

 

در مورد تعویض محمود داهود:

«او تاکنون بسیار خوب بازی کرده است. در بازی با توپ بسیار خوب بود و خط حمله ما را تحریک کرد. مو سپس دردی در عضلات خود را احساس کرد. ما تصور می کنیم اگر او امشب خوب بخوابد و فردا خوب ریکاوری کند برای حضور در بازی روز پنجشنبه کافی است.»

picture

در مورد آسیب مداوم به ارلینگ هالند:

«این برای ما نیز عجیب است. او ضربه ناجوری بخاطر یک کار احمقانه در ولفسبورگ خورد. مایعات زیادی در محل ضربدیدگی تشکیل شده و باعث درد می شود. امیدواریم که اوایل هفته آینده به تمرینات تیمی برگردد و گزینه ای برای فینال جام باشد. ما در دو بازی گذشته هشت گل بدون او به ثمر رسانده ایم، اما اگر نام او روی تابلوی امتیازات برگردد ناراحت نمیشویم.»

 

در مورد موقعیت تیم در شروع بازی روز پنجشنبه [باتوجه به برد امروز]:

«در یک فینال هیچ شانس مشخصی [از پیش تعیین شده ای] وجود ندارد. این یک بازی جدید است. چیزهای زیادی در معرض خطر است، هیچ تساوی وجود ندارد. ما به خود قول خواهیم داد که هر کاری از دستمان بر می آید انجام خواهیم داد؛ که می خواهیم تیم برنده باشیم و جام را فقط نگاه نکنیم، بلکه آن را لمس هم بکنیم. ما آماده ایم.»

 

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید