| | | |

علت عدم جذب ارلینگ هالند چه بود؟ گزینه‌های پست مهاجم برای بایرن‌مونیخ چقدر واقعی و قابل اجرا هستند؟

به گزارش فوتبال۷۲۴ به نقل از نشریه اسکای آلمان بایرن مونیخ به دنبال یک مهاجم است

 

آنها قبلا برای ارلینگ هالند اقداماتی کرده بودند

بایرن آماده بود تا سقف دستمزد ارلینگ هالند را در سال گذشته بشکند و سالیانه حدود 35 میلیون یورو بپردازد، علاوه بر این، 75 میلیون یورو برای دورتموند هم پرداخت کند، اما در نهایت سیتی از پیشنهاد بایرن بهتر عمل کرد و با توجه به پرداختهای ثانویه و پاداشهایی که به والدین او رسید، بایرن نتوانست در این رقابت ادامه دهد.

در آخر با توجه به شرایط مالی بهتر انتخاب هالند بین بایرن مونیخ و منچسترسیتی تیم انگلیسی بود بود.

 

از طرف دیگر اریک ماکسیم چوپو موتینگ در معرض آسیب‌دیدگی قرار گرفته است – گاهی اوقات زانو، گاهی اوقات پشت و برای ماتییس تیل جوان، نقشی که روبرت لواندوفسکی در طول سال‌ها شکل داده است، هنوز برای او خیلی بزرگ و زود است. و او به زمان نیاز دارد به همین دلیل بایرن به دنبال مهاجمان است.

 

کاندیدای اصلی کولو موانی از آینتراخت‌فرانکفورت است.او در واقع زمانی که مربی هنوز ناگلزمن بود از محاسبات خارج بود زیرا گفته می شد مهاجم به عمق بیشتری نیاز دارد و بنابراین در لیست قرار نگرفت.

 

اکنون این وضعیت تغییر کرده است و کولو موانی در داخل مباحث داخلی داغتر شده است. او بوندسلیگا را می شناسد، او فرانسوی است. علاوه بر این، اعداد و ارقام خود گویای این هستند:

 

38 بازی، 19 گل، 14 پاس گل.

 

در همین حال، کولو موانی به صورت داخلی بالاتر از کین تاتنهام مورد توجه است.

 

با این حال، فرانکفورت 100 میلیون یورو به اضافه هرگونه پرداخت اضافی برای فوق ستاره خود می خواهد و مارکوس کروشه، مدیر ورزشی، پیشنهاد کمتر از آن را نمی پذیرد. اینتراخت قبلاً به بایرن اطلاع داده است و علاوه بر این، موانی بند خروجی ندارد و قرارداد بلندمدتی تا سال 2027 امضا کرده است.

 

در تئوری، اگر بایرن واقعاً این بازیکن را متقاعد می کرد، مطمئناً می توانست 100 میلیون یورو خرج کند و چیزی که به آن اضافه می شد – و این انفجاری است – این است که قبلاً در داخل بحث می شود که ستاره های بالقوه ای که عملکرد خوبی ندارند به فروش خواهند رسید. در نتیجه، درآمد فروش بالایی می تواند بعد از فصل دوباره ایجاد شود.

 

اکنون همه چیز به کار بر روی آنچه مربی توماس توخل می خواهد است. بایرن در چند روز آینده با او مذاکره خواهد کرد. با این حال، نکته اصلی این است که معامله برای کولو موانی در فرانکفورت بسیار داغتر از چند هفته پیش است.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید