| | |

عنایتی: شرایط استقلال هر سال ملتهب است

فوتبال۷۲۴– رضا عنایتی هدایتگر تیم دسته اولی سرخ‌پوشان پاکدشت در گفت‌وگو با تسنیم، درباره ادامه یا تعطیلی مسابقات فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، گفت:

ادامه برگزاری لیگ باید کارشناسی شده باشد. اگر تیم من در صدر جدول بود، می‌گفتم لیگ برگزار شود و اگر پایین جدول بود ترجیح می‌دادم لیگ برگزار نشود.

وی افزود:

باید جنبه‌های مختلف برای برگزاری لیگ را در نظر بگیرند و کارشناسی شده باشد. همیشه جنبه‌های سلامتی انسان جلوتر از تفریحاتی مثل فوتبال است، اگرچه خیلی از تیم‌ها هزینه کرده‌اند و می‌خواهند نتیجه کارشان را ببینند. من شخصا صد درصد نمی‌توانم نظرم را بدهم.

همچنین در واکنش به اعتراض بازیکنان استقلال علیه مدیریت باشگاه و خطاب قرار دادن وزیر ورزش و جوانان به دلیل مشکلات تیم و بازیکنان گفت:

شرایط استقلال چند سالی است که ملتهب است و هر سال نه تنها بهتر نمی‌شود، بلکه بدتر نیز می‌شود. این وسط بیشترین ضربه را هواداران استقلال می‌خورند. نمی‌دانم چه سریالی است که استقلال هر فصل با مشکلات مشابه روبرو می‌شود. اگر نمی‌توانید اداره کنید، آن را به بخش خصوصی واگذار کنید. دولت نه توان تامین مخارج را دارد و نه نمی‌تواند آن را واگذار کند.

عنایتی درباره اینکه گفته بود زمین شماره دوم آزادی در اختیار سرخ‌پوشان است، گفت:

ما تا پایان فصل با مجموعه آزادی قرارداد داریم و اگر قرار است در این زمین تمرین نکنیم، باید زمین دیگری تهیه کنند. مشکلی در این زمینه وجود ندارد و اصراری هم نداریم.

وی در پایان با اشاره به شیوع ویروس کرونا افزود:

امیدوارم هر چه زودتر این ویروس منفور از بین برود و مردم به زندگی عادی بازگردند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید