لوئیز فیلیپه بارسلونا
| | | | |

لوئیز فیلیپه : لینک شدن به بارسلونا من را هیجان زده نمی کند

فوتبال724- لوئیز فیلیپه ، مدافع لاتزیو، آرزو دارد که برای برزیل بازی کند، به دلیل لینک شدن به بارسلونا ذوق زده می شود اما “هیجان زده نمی شود”.

این بازیکن 23 ساله برزیلی در آگوست 2016 از ایتانوای وارد پایتخت ایتالیا شد و پس از بازگشت از یکدوره قرضی در سالرنیتانا، همه را در لاتزیو تحت تأثیر قرار داده است.

لوئیز فیلیپه با ثبت یک گل و یک پاس گل در 19 بازی لیگ در این فصل، با انتقال به غول های لالیگا بارسلونا لینک شده است.

وی به یو او ال اسپورتا گفت:

این مرا هیجان زده می کند زیرا این بدان معنی است که من خوب بازی می کنم، و باشگاه های بزرگ مرا تماشا می کنند. اما هرکسی که من را بشناسد، می داند که من آرام هستم، و من به راحتی هیجان زده نمی شوم.

وی گفت:

من باید متمرکز بمانم و تمام تلاش خود را برای لاتزیو انجام دهم، تیمی که از روز اول اعتماد به نفس و پشتیبانی به من داده اند.

وی گفت:

دو هدف اصلی من بازی کردن برای برزیل در المپیک و جام جهانی است. من با احترام فراوان به هم تیمی های خود، تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن انجام خواهم داد.

من فکر می کنم که تعویق المپیک تصمیم درستی بود. من یک متخصص در این زمینه نیستم، اما معتقدم که این عادلانه بوده است.

این بازیکن ملی پوش زیر 23 سال برزیل هنوز برای کشورش بازی نکرده است، و از آنجا که تابعیت ایتالیایی را در اختیار دارد، می تواند برای آتزوری به میدان برود، اما تصمیم گرفته است برای قرار گرفتن در ترکیب سلسائو بجنگد.

من بسیار سپاسگزارم از آنچه ایتالیا به من داده است. از روز اول حضورم در اینجا، همه با من خوب رفتار کرده اند و برای همه احترام قائلم.

من به ایتالیا، باشگاه، مردم، و همه چیز علاقه زیادی دارم، اما من تصمیم گرفتم برای برزیل بازی کنم زیرا این کشور من است.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید