| | |

لواندوفسکی : در بارسا راه کوتاه‌تری برای دریافت توپ طلا نسبت به بایرن دارم

به گزارش فوتبال۷۲۴ روبرت لواندوفسکی مهاجم تیم لهستان در مصاحبه اردو تیم‌ملی کشورش بار دیگر درباره بایرن صحبت کرد

لواندوفکسی درباره اسپانیا و بارسلونا

🎙 “من از قبلاً چند کلمه به زبان اسپانیایی می دانم. یاد گرفتم چگونه در یک رستوران غذا سفارش دهم. فرهنگ جدید، مکان ها، شهرها، اینها چیزهایی هستند که قطعاً بعد از چند هفته می توانم یاد بگیرم.من یاد می‌گیرم که بارسا چگونه کار می‌کند، مدیریت آنها چگونه است. اینها قطعاً تجربیات جدید و بسیار جالبی هستند. این تجربیات دیدگاه مردم را تغییر می‌دهد.همیشه فرصت حضور در چنین باشگاه هایی نه تنها برای ماه ها و سال های آینده، بلکه برای زندگی نیز یک ارزش افزوده است.”

لواندوفسکی درباره کشورش

🎙وقتی به لهستان می آیم، همیشه لبخند بر لبانم می نشیند. این واقعیت که در چند ماه گذشته چیزهای زیادی تغییر کرده است، شخصاً روی من تأثیری نمی گذارد. من همیشه از حضور در کشورم خوشحالم. اینها همیشه خوب هستند. لحظات.”

لواندوفسکی درباره بارسا

🎙 “در بارسا احساس راحتی می کنم، نه تنها به خاطر باشگاهی که در آن آمده ام، بلکه به خاطر جو. هم تیمی هایم، کارکنان… همه با من خوب رفتار می کنند. همه چیز باعث می شود در بارسلونا احساس افتخار کنم.”

نقل مکان به بارسلونا مانند یک کودک با اسباب بازی های جدید است.؟

🎙 “این واقعاً همینطور است. مانند داشتن اسباب بازی های جدید در دستانم و بازی با آنها. از روزهای اول حضور در بارسلونا احساس می کردم در مکان مناسب در زمان مناسب هستم.”

🎙 می خواستم بایرن‌مونیخ را شکست دهم و البته می خواستم گل هم بزنم.اما وقتی در مورد احساسات صحبت می کنید، نمی توانید آنها را کاملا ساکت کنید. زیرا مدت زیادی از ترک بایرن نگذشته است.”

هیجان انگیزترین لحظه برای شما در بازگشت به مونیخ چه بود؟

🎙به محض ورود به ورزشگاه. هر چند احساس عجیبی بود که به رختکن دیگری رفتم و در یک منطقه دیگر گرم می‌شدم.”
بازی مقابل بایرن چالش بزرگی برای من بود. برای من غیرممکن بود که جلوی همه این احساسات را بگیرم. این برای من بیش از یک مسابقه ورزشی بود، یک مسابقه احساسی بود.”

آیا از واکنش هواداران بایرن در مونیخ ترسیدید؟

🎙”نه. پس از امضای قرارداد با بارسلونا، به مونیخ سفر کردم و با هواداران بایرن خداحافظی کردم و دیدم آنها به من چه گفتند و چگونه با من رفتار کردند.هواداران بایرن بسیار باهوش هستند، آنها می دانند که چگونه بین آنچه در رسانه ها نوشته می شود و حقیقت تفاوت قائل شوند.بازی مقابل بایرن برای ما درس بود. قبل از بازی ما انتظار نداشتیم که بتوانیم سبک خود را تحمیل کنیم و موقعیت های زیادی خلق کنیم. این بازی نشان داد که می توانیم این کار را انجام دهیم و در مسابقات پیچیده موقعیت ایجاد کنیم.درست است که اشتباه کردیم… اما تکرار می کنم، این دیدار نشان داد که می توانیم موقعیت های زیادی خلق کنیم.صادقانه بگویم، ما مستحق برد مقابل بایرن یا حداقل تساوی بودیم.

لواندوفسکی درباره انتقالش گفت

🎙خرید من برای بارسا باعث تقویت من شد. این باعث افزایش عزت نفس من شد. می دانستم که باید در نتایج بازی ها بازیکنی متفاوت باشم و از این نقش نمی ترسم. به خودم بسیار افتخار می کنم.”
انتظار نداشتم هواداران بارسا شروع به خواندن آهنگ هایی درباره من در نیوکمپ کنند. این باعث می شود احساس کنم مدت طولانی در بارسلونا بوده ام.”

تفاوت بین بوندسلیگا و لالیگا چیست؟

🎙بوندسلیگا بیشتر فیزیکی است. در اسپانیا تیم های زیادی هستند که سعی می کنند و می خواهند سبک خاصی از فوتبال بازی کنند. من در حال حاضر این را می بینم. “در لالیگا، بازی‌هایی وجود دارد که در آن تیم‌ها وقت خود را صرف دفاع می‌کنند، مانند بازی مقابل لچه. برای ما سخت بود زیرا آنها در دفاع موقعیت خوبی داشت. خوشبختانه من دو گل زدم و پیروز شدیم.”
در بارسلونا ما پتانسیل فوق العاده ای داریم. این جو باعث می شود که بخواهم همیشه پیشرفت کنم و بهترین عملکردم را ارائه دهم.”

نظرت در مورد اینکه بارسا بازیکنان جوان زیادی دارد چیست؟

🎙آنها واقعا با استعداد هستند. آنها همیشه مایل به صحبت هستند و از پرسیدن سوال خجالت نمی کشند. من دانش خود را با آنها به اشتراک می گذارم. می توانم تمام پتانسیل ها و سرعت رشد آنها را در آنها ببینم.”
پدری، گاوی، آنسو، فران… تعداد استعدادهای بزرگ در تیم است

لواندوفسکی درباره “برنده شدن توپ‌طلا

🎙می دانم که بارسلونا تیمی است که بیشترین بازیکنان آن توپ طلا را برده اند. من فکر می کنم راه کوتاه تری برای رسیدن به توپ طلا از بارسا نسبت به بایرن‌مونیخ وجود دارد.”

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید