| | |

مصاحبه آنجلوتی پس از پیروزی رئال مادرید مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا مرحله ۱/۴نهایی

به گزارش فوتبال۷۲۴ کارلو آنجلوتی سرمربی تیم رئال مادرید پس از پیروزی مقابل چلسی در‌مرحله ۱/۴نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۲۱/۲۲ از بازیکنانش تمجید کرد

سرمربی ایتالیایی از نتیجه تیمش بسیار راضی بود اما بازی را تمام شده نمی داند. کارلتو متقاعد شده است که چلسی بهترین نسخه خود را مقابل مادرید در برنابئو ارائه خواهد کرد.

آنجلوتی درباره وضعیت سلامتی خود 🔻

“احساس خوبی دارم. عملاً هیچ علامتی نداشتم. متأسفانه یا خوشبختانه به دلیل اتفاقی که امشب رخ داد، یک هفته تیم را تنها گذاشتم. بازی خوبی بود. ما می خواهیم همین کار را برای بازی برگشت انجام دهیم. اما شما هرگز نمی دانید چه می‌شود».

درباره بازی برگشت 🔻

“ما یک برتری داریم، واضح است، اما بازی هنوز نا تمام است. بدون ارزش دو گل خارج از خانه در قانون جدید، چلسی از این مزیت برخوردار است. ما به چلسی احترام می گذاریم، آنها تیم بزرگی هستند. بازی دیگری وجود دارد و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.”

آنجلوتی درباره فده والورده گفت 🔻

ما با همین سیستم بازی کرده‌ایم. من والورده را قرار داده‌ام تا موقعیت خط چپ را خفه کند و کارواخال را بیشتر در داخل برای کنترل هافبک‌ها، پولیسیچ و مونت در اختیار داشته باشد. والورده خیلی خوب کار کرده است. همه چیز به موقعیت آزپیلیکوئتا بستگی داشت، اینکه او پایین بماند یا از والورده سبقت بگیرد.”

آنجلوتی درباره نحوه تصمیم گیری برای ترکیب گفت 🔻

“من به بازیکنان گوش می دهم، این کاملا طبیعی است. من در مورد فوتبال صحبت می کنم، می فهمم که آنها چه فکری می کنند و چه می خواهند. سپس باید خودم تصمیم بگیرم، گاهی اوقات درست است و گاهی اوقات نه.”

آنجلوتی درباره کریم بنزما که هر روز بهتر می شود گفت 🔻

او هر روز مثل شراب بهتر می‌شود”.

آنجلوتی درباه چیزی که بیشتر از همه در این بازی دوست داشت گفت 🔻

“مهمترین چیز شجاعت بازیکنان بوده است. نکته کلیدی این بوده است که ما با توپ از دفاع خیلی خوب جلو آمده ایم، از آنجا به خوبی حمله کرده ایم، وینیسیوس و کریم بسیار خطرناک بوده اند و عملکرد خوبی داشته اند. با این شدت می توانید با هر کسی رقابت کنید.

آیا شک و تردیدی داشتید؟🔻

 

“تردید بخشی از کار مربی است که این بارها مورد سوال است. مربی مقصر شکست است و بازیکنان برنده پیروزی هستند. این فوتبال است.”

آنجلوتی درباره مصدومین 🔻

“کریم خسته بود و به همین دلیل او را تعویض کردم، اما او هیچ مشکلی ندارد. میلیتائو در نیمه اول ضربه به لگن داشت و سپس زانویش رگ به رگ شد، اما چیز جدی نبود. والورده خسته بود.”

آنجلوتی درباره چلسی، یکی از تیم های سابق او:🔻

“من هنوز معتقدم که چلسی یک تیم بزرگ و یک باشگاه بزرگ است. خاطرات خوبی از دوران حضورم در اینجا دارم، آنجا به طرز خارق العاده ای زندگی کردم. فکر می کنم بازگشت برای ما دشوار خواهد بود، بنابراین تمرکز خواهیم داشت، این تنها طرزفکر تیم است.

آنجلوتی درباره اینکه چلسی بدون پول هم همینطور است یا نه گفت 🔻

چلسی همیشه در قلب من خواهد بود و همیشه یکی از بهترین باشگاه های جهان خواهد بود.

آنجلوتی درباره دو ضربه سر بنزما🔻

 

او یک بازیکن کامل است. او گل های زیادی به ثمر می رساند، به همین دلیل او بسیار مهم است، اما او با مالکیت توپ، با حرکاتش به تیم کمک زیادی می کند… او در داخل محوطه جریمه بسیار خطرناک است و ما از داشتن او بسیار خوشحالیم. “.

آنجلوتی درباره سوت هواداران برای کورتوا در لندن گفت 🔻

“هواداران نظر خود را دارند. گاهی اوقات این نوع استقبال ها به این معنی است که هواداران به توانایی او احترام زیادی می گذارند. مهم این است که روی او تاثیری نداشته باشد و همینطور بود.”

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید