| |

مصاحبه سیمئونه سرمربی تیم اتلتیکو مادرید قبل از بازی با سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۲۳/۲۴

فوتبال۷۲۴ – در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۲۳/۲۴ دو تیم اتلتیکومارید و سلتیک به مصاف هم خواهند رفت و دیگو سیمئونه درباره بازی و بازیکنانش به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

 

 

چولو در مورد اهمیت شروع خوب بازی مقابل سلتیک هشدار می دهد

 

سیمئونه سه شنبه در آستانه میزبانی از سلتیک در مقابل رسانه ها ظاهر شد.

 

سیمئونه درباره شدت و شروع مسابقه.

 

🎙”ما باید بازی را با ذهنیتی که شایسته پیروزی است انجام دهیم. مطمئناً در ورزشگاه ما از مردم خود انتظار حمایت بزرگی داریم که همیشه از ما دعوت می کنند تا آن قدرت اضافی را داشته باشیم که همیشه در مورد آن صحبت می کنیم. ما با حریفی قدرتمند روبرو هستیم. سلتیک شروع خوبی دارد و ما امیدواریم بتوانیم به خواسته های خود عمل کنیم.”

 

 

سیمئونه درباره اهمیت عدم دریافت گل

 

🎙 بخش مهمی از هر مسابقه یک کلین شیت است. در تمام مسابقات لیگ قهرمانان اروپا احتمال گل خوردن وجود دارد، تیم ها فوتبالیست های خوب، پویایی بازی خوب، و همه مهاجمان خوب دارند… واضح است که نقاط قوت ما همیشه بر اساس آن وضعیت بوده است. داشتن کلین شیت و رشد به عنوان یک تیم برای ما مهم است. ما تغییر نخواهیم کرد. ما به دنبال این هستیم که تا حد امکان زمان خود را در این راه صرف کنیم تا تیم بتواند بازی را به جایی برساند که بتواند به حریفی مانند سه شنبه آسیب برساند.”

 

سیمئونه درباره سلتیک

 

🎙سلتیک سبک تهاجمی در ورزشگاه خود داشت. “فکر می‌کنم سلتیک به همان شکلی که در خانه بازی کرد، بازی خواهد کرد دقیقا مانند بازی با فاینورد که دقیقاً همینطور بود. در بازی با لاتزیو، با فاینورد و با ما آنها این روحیه بازی را حفظ کرده‌اند، زیرا آنها آن را در بازی اجرا می‌کنند. من نمی توانم چیزی غیر از شروعی که آنها در خانه داشته اند تصور کنم.”

 

سیمئونه درباره لاس پالماس

 

🎙 ما چهار روز ریکاوری برای بازی بعدی داشته ایم. این یک بازی فوق العاده است که باید در روز سه شنبه انجام دهیم، جایی که افراد زیادی در ورزشگاه ما حضور خواهند داشت، این امیدواری از طرف تیم وجود دارد که این بازی را عالی و درست مثل همیشه که این روزها انجام می دهیم انجام دهند، البته بهتر از هر چیزی که مقابل سلتیک رخ داد،ما آنچه در لاس پالماس اتفاق افتاد را کمی پشت سر گذاشتیم، و تمرکز بر لحظه ای که اکنون باید بازی کنیم است، یعنی سلتیک.”

 

سیمئونه درباره قهرمانی در لیگ قهرمانان به عنوان هدیه به هواداران

 

🎙”من همیشه می توانم از جانب خودم صحبت کنم. من نمی توانم به جای دیگران صحبت کنم. تنها هدف من این است که از روزی که آمدم تا روزی که می روم حداکثر توانم را ارائه دهم.”

 

سیمئونه درباره گروه

 

🎙 “من گروه را بسیار برابر می بینم. نتایج این را ثابت می کند. سلتیک در بازی با فاینورد و لاتزیو شایستگی بیشتری داشت. در آنجا ما اعدادی را می بینیم که مطمئناً از اینجا تا انتها از یکدیگر امتیاز می گیریم و هر کسی که بثبات بیشتر داشته باشد به هدف صعود به مرحله یک شانزدهم خواهد رسید.”

 

سیمئونه درباره قدرت سلتیک در فشار حین بازی

 

🎙آنها فشار بسیار خوبی در زمین شما دارند. در نیمه اول، فراتر از آن بودند. بازی خوبی داشتیم، نیمه اول بدی نداشتیم و در نیمه دوم بهتر شدیم، یک قدم جلو رفتیم تا افراد بیشتری زمین حریف را اشغال کنند، گل زدیم و یک گل دیگر می شد زد. یک بازی نسبتاً مساوی بود که بعد از “به دلیل اخراج، تیم سلتیک در نهایت ضعیفتر شد و ما منتظر پایان بازی بودیم. شک ندارم که بازی سخت و دشواری خواهد بود.”

 

سیمئونه درباره احترام به سلتیک

 

🎙 ما احترامی داریم که از همان لحظه اول اعلام کردیم که باید در کنفرانس در مورد رقیبی که قرار است داشته باشیم صحبت کنیم و من همچنان آن را حفظ می کنم زیرا آنها تیمی هستند که فوتبال فشرده و قوی بازی می کند که من آن را دوست دارم و شجاعت زیادی برای این مورد دارند

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید