| | | | | |

مصاحبه لیائو با اسکای و گازتا : دوست دارم با امباپه همبازی شوم، هدفم لیگ قهرمان اروپا است

فوتبال724– رافائل لیائو، ستاره میلان، مصاحبه ای با اسکای اسپورت و گازتا ئلو اسپورت در طول تور ایالات متحده این تیم انجام داد است.

در مورد تمدید:

از قبل چنین تصمیمی در ذهنم بود، خیلی به آن فکر کردم، فقط یک مسئله زمان بود. قبل از امضای قرارداد می خواستم به فینال لیگ قهرمانان برسم… اما نشد. شاید در فوتبال مدرن غیرممکن باشد که تمام عمر خود را در یک باشگاه ببینید. من برای پنج سال قرارداد بستم، یعنی می خواهم اینجا بمانم. این پروژه برای من بسیار مهم است، بازیکنان جوان زیادی در اینجا حضور دارند و مهمترین چیز این است که من در اینجا هنوز می توانم رشد کنم تا به هدفم که کسب جام های زیادی است برسم.

درباره هدف فصل:

ما باید جام ببریم. ما باید تمرین کنیم و بفهمیم که مربی می خواهد در زمین چه کاری انجام دهد. طبق آنچه در بازی با رئال مادرید دیدم، تیم بسیار قدرتمندی داریم. من با اسکودتو به رویایی رسیدم، اما لیگ قهرمانان وجود دارد، جامی که همه فوتبالیست ها می خواهند آن را ببرند. با این حال، پیروزی در ایتالیا دشوار است زیرا تیم های قدرتمند زیادی وجود دارد و در 38 بازی هرگز نمی توان امتیاز از دست نداد. بازیهای اروپایی در سال گذشته نشان داد که سری آ لیگ قدرتمندی است.

در مورد شماره 10:

من به پوشیدن شماره 10 افتخار می کنم، بازی در سن سیرو با آن لذت بخش تر خواهد بود. من به اندازه 7 دوستش دارم… اما 7 شماره یاسین [عدلی] است. نمی دانستم براهیم می رود یا نه، و براهیم دوست من است. وقتی شنیدم او باید به مادرید برگردد، شماره 10 را از باشگاه خواستم. آیا من شبیه گولیت هستم؟ من بازی او را دیدم، او یک بازیکن بسیار قوی در تک به تک بود، و سریع. من فقط نمی توانم خودم را با این نوع بازیکن مقایسه کنم، هنوز راه زیادی برای رسیدن به آن سطح در پیش دارم.

درباره بازیکنان جدید:

میلان یک باشگاه تاریخی و بزرگ است. این آسان نیست که به همه نشان دهم برای چه اینجا هستم، اما من قطعاً سعی می کنم به بچه هایی که می آیند کمک کنم. پولیشیچ در بازی تک به تک قوی است. به طور کلی، همه بازیکنان جدید بسیار قوی هستند. امسال، از دروازه بان تا مهاجم، همه ما خیلی خوب هستیم. احساس می‌کنم می‌توانیم فصل خوبی داشته باشیم.

کریستین بازیکن قوی‌ای است، او می‌تواند در جناح چپ و راست تفاوت ایجاد کند. لوفتوس چیک قدرت دارد؛ او دریبل می‌زند، او بازیکنی است که تیم را به جلو سوق می‌دهد. بازیکنی مثل او در سری آ وجود ندارد. ریندرز در بازی کردن بدون توپ و دید در زمین خوب است. تیجانی در پاس دادن بسیار قوی است.

درباره نقش رهبر:

بله، من به لطف اعتماد رفقای خود بیشتر و بیشتر احساس رهبری می کنم. وقتی به میلان رسیدم، برخی از رفقا کمک زیادی به من کردند تا سازگار شوم، حالا این کار را با تازه واردان تیم انجام می دهم.

درباره خداحافظی با مالدینی:

این یک سورپرایز بود. من به میلان رفتم زیرا مالدینی با من تماس گرفت. این برای من بسیار مهم بود، در داخل و خارج از زمین به من کمک کرد، اما باشگاه تصمیم گرفت. شاید در آینده همدیگر را ببینیم.

درباره فروش تونالی:

انتظار خداحافظی نداشتم، اما باشگاه تصمیم گرفت. آسان نبود زیرا ساندرو بازیکنی از میلان است و به ما کمک کرد تا اسکودتو را ببریم. او با میلان چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته است، اکنون برای او بهترین ها را آرزو می کنم.

درباره ابراهیموویچ:

زلاتان اخیراً پیامی به گروه واتس‌اپ تیم ارسال کرده است: او می‌گوید که ما را دنبال می کند و او یکی از ماست. شاید به زودی همدیگر را ببینیم

آیا 20 گل در سری آ امکان پذیر است؟

بله، حداقل 20 گل هدف من است.

شما در لس آنجلس هستید، دوست دارید با چه کسی آلبوم ضبط کنید؟

لیل عزیزم

دوست دارید با کدام بازیگر تلویزیون در یک آگهی تبلیغاتی بازی کنید؟

ویل اسمیث

دوست دارید با کدام بازیگر استوری اینستاگرام بسازید؟

کوین هارت

دوست داری با کی بازی کنی؟

امباپه

مقدماتی یورو 2024
7
5
2
396′
0
0
0
1 (0)
2
0
سری آ ایتالیا 23-2022
35
28
7
2429′
6
1
0
15 (0)
8
0
لیگ قهرمانان اروپا ۲۳-۲۰۲۲
11
11
0
914′
0
0
0
1 (0)
4
0
سوپرکاپ ایتالیا ۲۰۲۲
1
1
0
90′
0
0
0
0 (0)
0
0
کوپا ایتالیا ۲۳-۲۰۲۲
1
0
1
53′
0
0
0
0 (0)
0
0
جام جهانی ۲۰۲۲
5
0
5
83′
0
0
0
2 (0)
0
0
جمع:
60
45
15
3965′
6
1
0
19 (0)
14
0

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید