| |

مقاله ای درباره تورنمنت یورو توسط کلاوس فیشر: چرا از انمچا استفاده نکنیم؟

مهاجم اسطوره ای بخشی از تیم ستون نویسهای AZ است. این بار: نظراتی درباره بحران تیم ملی.

خب آلمان از یورو کنار رفته است – و اگر صادقانه بگویم، انتظار چیز دیگری نداشتم. ما فقط بازیکنان زیادی در این مسابقات قهرمانی اروپا داشتیم که زیر توانایی خود بازی کردند. و اگر چند بازیکن – مانند یوزوآ کیمیش یا توماس مولر – در بهترین مکان در تیم بکار گرفته نشوند، نمی توانند کارساز باشند.

 

فلیک با قبول پست مربیگری ملی به خود لطف نکرد

بله، فرانسه قهرمان جهان نیز حذف شد – زیرا آنها مغرور بودند. اما حداقل مربی آنها دیدیه دشان در این مرحله یک هشتم نهایی برابر سوئیس تشخیص داد که چه کاری باید انجام شود: او خیلی زود با کینگزلی کومن هافبک بایرن و یک مدافع وسط ( کلمنت لنگله) یک حمله را ترتیب داد و فرانسویها بسرعت 3-1 جلو افتادند. اما یوگی لو در برابر انگلیس، متأسفانه او هیچ چیزی را تشخیص نداد. چه فایده ای دارد که جمال موسیالا در دقیقه 92 به میدان می آید؟

 

آیا اوضاع تیم ملی آلمان بعد از خداحافظی با لوو بهتر خواهد شد؟

من اینطور فکر نمی کنم. زیرا بزرگترین نقص ما باقی مانده است. حتی مربی جدید ملی هم نمی تواند یک مهاجم وسط خلق کند. هانسی فلیک همانقدر که من به خاطر کار بزرگش در بایرن برای او ارزش قائل هستم، از نظر من هیچ لطفی به خودش نکرده است. او برای راهیابی به جام جهانی 2022 قطر نباید مشکلی داشته باشد، اما بدون یک مهاجم وسط چیز بیشتری برای آلمان نخواهد بود. هری کین، چیرو ایموبیله، روملو لوکاکو – همه کشورهایی که اکنون در مسابقات یورو در مرحله یک چهارم نهایی قرار دارند در خط حمله یک مهاجم واقعی هستند و این کشورها دارای مهاجم حقیقی هستند.

بنابراین من به شما توصیه می کنم که نگاهی به تیم زیر 21 ساله های خود بیندازید. می توانید وقتی تیم به مصاف لیختن اشتاین می رود لوکاس انمچا را در مسابقه بین المللی بعدی امتحان کنید. او در مسابقات یورو زیر 21 سال بازی شایسته ای انجام داد – و مهمتر از همه گلزنی کرد. و اگر می خواهید در بازی ها برنده شوید، این همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید