| |

هربرت هاینر در گفتگو با اسپورت 1 و فلوریان پلتنبرگ

هربرت هاینر در مورد اینکه آیا بایرن یکی از باشگاههایی است که توانایی خرید هالند را دارد یا خیر:

«ما از نظر اقتصادی یک باشگاه بسیار قدرتمند و سالم هستیم. اگرچه از پاندمی نیز رنج می بریم، اما اگر به بازیکنی اطمینان داشته باشیم همیشه می توانیم آنان را به خدمت بگیریم.

همین دو هفته پیش ، حسن صالیحمیدزیچ در مورد دایوت اوپامکانو اعلام کرد در حال جذب یکی از بهترین مدافعان میانی هستیم.»

Image

بند آزادسازی هالند حدود 75 میلیون یورو است. آیا بایرن طی یکی دو سال آینده چنین هزینه هایی را پرداخت خواهد کرد؟

هاینر :«امروز نمی توانم بگویم. ما در یک پاندمی قرار گرفته ایم. همه جهان در یک موقعیت استثنایی قرار دارند. همه چیز هر روز تغییر می کند. بنابراین من از پیش بینی کردن دوری و اجتناب می کنم.

با اینحال، آنچه مسلم است این است که در آینده ما به راه موفقیت آمیز خود در جذب بازیکنان جوان با توانایی های برجسته ادامه خواهیم داد.

مثال هایی مانند یوزوآ کیمیش ، کینگزلی کومان ، آلفونسو دیویس و جمال موسیالا اثبات این است که باشگاه بایرن مونیخ باشگاهی است که استعدادهای استثنایی می توانند به بازیکنان برتر بین المللی تبدیل شوند.»

Image

هربرت هاینر در مورد تمدید قرارداد گورتزکا :

«لئون گورتسکا در دوازده ماه گذشته بسیار پیشرفت کرده است. به نظر من، او به یکی از مهمترین بازیکنان ما تبدیل شده و تضمینی برای موفقیت ما است.

«بله، ما می خواهیم با او تمدید کنیم، اما مدیریت ورزشی ما تعدادی مورد درحال گفتگو در مورد قرارداد دارد. حسن صالیحمیدزیچ ذره ذره از آنها مراقبت می کند.»

Image

آیا قرارداد زوله تمدید خواهد شد یا به چلسی منتقل می شود؟

هاینر :«من تازه فهمیدم که نیکلاس زوله در رپرتوار و مجموعه خود مهارت های فنی، پاس پشت پا و همه کارها [اشاره به بازی خوب او در بازی با لاتزیو] را دارد. انتظار چنین چیزی را نداشتم (می خندد). او بازیکن مهمی برای ماست. با او در بهار به گفتگو خواهیم نشست.

Image

هاینر در مورد زمان انعقاد قرارداد جدید موسیالا:

«ما تا 18 سالگی نمی توانستیم با او قرارداد ببندیم. شما باید کمی صبورتر باشید – همچنین با توجه به برآوردی راجع به مدت زمان ممکن برای قرارداد.

من شخصاً دوست دارم که جمال موسیالا می تواند در چند پست بازی کند، هم به عن.ان بازیکن پست شماره 10 و هم در پست وینگر. او [اصطلاحا] بسیار چند منظوره است و هنوز خیلی جوان است. تازه 18 ساله شد. من فکر می کنم او یک استعداد فوق العاده جالب است.»

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید