| | |

کنفانس خبری هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ

«بواتنگ  آلابا مارتینز هر سه در بازی فردا در ترکیب اصلی خواهند بود.

Image

«من از سفری که تقریبا دو سال پیش [با بایرن مونیخ] شروع کردم لذت بردم. در آن زمان، تنها چیزی که می دانستم این بود که می خواستم دوباره مربی شوم. من و کادر مربیگری ام توانستیم با چنین تیم بزرگی در این دوره کوتاه و فشرده ولی موفق کار کنیم.

این سفری است که به پایان می رسد. من مشتاقانه منتظر اتفاق بعدی خواهم بود. زندگی ادامه دارد. به همین دلیل ناراحت نیستم. دوران خوبی برای من و تیم من بود. من همیشه این عطش و میل همیشگی به گلزنی و پیروزی را دوست داشتم.

احساسی ترین خاطره مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در لیسبون با پیروزی مقابل پاریس سنت ژرمن بود. احساسات بعد از آن، کل تیم، نحوه خوشحالی بازیکنان تعویضی – سرشار از هیجان بود. این لحظات بصورت نقاط برجسته و مهم در زندگی حرفه ای من خواهد ماند.

Image

من از بچگی طرفدار بایرن مونیخ بودم و طرفدار هم خواهم ماند. این باشگاهی است که همیشه نزدیک قلب من بوده و حمایتم را [از باشگاه] ادامه خواهم داد. من دوباره با تک تک بازیکنان صحبت کردم. به آنها گفتم من به دنبال کردن و پیگیری مسیر [حرفه ای] آنها ادامه خواهد داد. من بخاطر همه چیز بسیار سپاسگزارم.

یک مهمانی خداحافظی برنامه ریزی شده است، اما من از جزئیاتش بی خبرم. من روی بازی متمرکزم. من درگیر اتفاقات بعد از بازی نیستم. خواهیم دید که چه اتفاقاتی می افتد.»

 

آیا [در دوران مربیگری برای بایرن] ناامیدی [هم] وجود داشت؟

«دو چیز. باخت جام حذفی در کیل و مرحله یک چهارم نهایی مقابل پاریس سنت ژرمن. هر چند برخی بازیکنان غایب بودند، ما یک بازی خارق العاده در خانه انجام دادیم. تیم کیفیت خود را نشان داد، اما متاسفانه کافی نبود. ناامیدی بزرگی بود.»

Image

درباره آینده تان؟

«واضح است که من با فدراسیون صحبت کردم. همه می دانند که من چه احساسی نسبت به تیم ملی دارم. چیزهایی هستند که هنوز باید حل و فصل شوند. در مورد جزئیات کوچک است. اگر آنها حل و فصل شوند، ما می توانیم بسته شدن قرار داد را به سرعت اعلام کنیم. در اما در حال حاضر ، من تمرکز خود را بر آگزبورگ گذاشته ام.»

 

در مورد بازی فردا:

«ما می خواهیم کیفیت خود را دوباره ثابت کنیم و سعی کنیم عملکرد فوق العاده ای را ارائه دهیم. اشتفان رویتر مدت طولانی در بایرن مونیخ هم اتاقی من بود. یک دربی باواریایی برای خداحافظی واقعا خوب است.

Image

فلیک در پایان از خبرنگاران تشکر می کند:

«زمان خوبی با شما داشتم، خصوصا اینکه ما با یکدیگر با احترام رفتار کردیم.»

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید