| | |

کنفرانس خبری ادین ترزیچ مربی دورتموند

ادین ترزیچ:

«هنوز واقعا احساس خوب قهرمانی از بین نرفته است. زمان برای از حس خوب قهرمانی خارج شدن کافی نبوده است. اول از همه، ما باید دو کار آخر انجام دهیم و سپس می توانیم بخاطر کسب سهمیه در لیگ قهرمانان اروپا جشن بگیریم. ما امروز با فقط تمرکز روی برد در جام حذفی شروع نمی کنیم. در عوض، ما چند هفته پیش قول دادیم که می خواهیم به هر دو هدف برسیم. ما به خودمان قول دادیم که برای بدست آوردن شش امتیاز به عنوان فاتحین جام، همه تلاشمان را انجام خواهیم داد. ما یک موقعیت عالی برای شروع ایجاد کرده ایم، اما منطقی نیست که اکنون تسلیم شویم. اکنون ما دیگر در تعقیب تیمها نیستیم بلکه سایر تیم ها در تعقیب ما هستند. امروز خواهیم دید که فرانکفورت چه می کند و خود را آماده می کنیم تا فردا بتوانیم سه امتیاز مهم دیگر کسب کنیم.

این فصل هفت روز دیگر طول می کشد. و ما می خواهیم هفت روز آینده را با سرزندگی و انرژی پر کنیم.»

Image

در مورد لوکاس پیژچک :

«او کمک کرد تا این باشگاه به سطح بالاتر برسد. او شایسته یک بازی خداحافظی در ورزشگاهی مملو از تماشاگر است. باید کمی بیشتر منتظر بمانیم، اما امیدوارم لوکاس زمانی این را بفهمد.»

در مورد بازیکنان مصدوم و محروم:

«همه بازیکنانی که با ما به برلین آمدند در دسترس هستند. این یک بازی پر استرس بود. ما تلاش زیادی کردیم تا در زمینه ریکاوری کار کنیم. امروز هنوز یک جلسه تمرینی آسان در زمین بازی داریم.»

 

در مورد تیم حریف

«ماینتس به طور باورنکردنی زیر نظر بو اسونسون پیشرفت کرده است. شما در مسیر بسیار خوبی قرار دارید. آنها بسیار پایدار به نظر می رسند و می توانند بطرز خطرناکی مقابله کنند. اما ما می خواهیم این دفاع را بشكافیم و به روند خود ادامه دهیم. سه امتیاز فردا [امروز] برای ما از ماینتس مهمتر از است.

برای بدست آوردن سه امتیاز، تیم باید “آماده باشد تا پرسینگ را پوشش دهد. ما باید خوب حرکت کنیم، فعال باشیم و زیاد سانتر نکنیم. اما ما به عملکرد فوق العاده خوبی احتیاج داریم زیرا این تیم اجازه چنین کارهایی را نمی دهد.»

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید