کنفرانس خبری هانسی فلیک سرمربی تیم بایرن مونیخ

«اریک ماکسیم چوپوموتینگ از ابتدای هفته با مشکلات کمر دست و پنجه نرم می کند و بازی فردا را از دست خواهد داد. در غیر این صورت – به جز او و تولیسو – همه در دسترس هستند. تولیسو پیشرفت خوبی دارد و امیدواریم که هفته آینده برگردد.»

Image

در مورد بازی فردا بین دورتموند و لایپزیگ و احتمال تضمین عنوان قهرمانی قبل از بازی با گلادباخ:

«آن بازی علاقه من را جلب نمی کند. ما برای بازی خود آماده می شویم و تمرکز ما بر این بازی است. ما هنوز ۳ بازی داریم و در صورت برنده شدن می توانیم عنوان قهرمانی را قطعی نماییم.

من امروز صبح به تیم گفتم که ما با سه بازیکن که این باشگاه را شکل داده اند خداحافظی می کنیم: خاوی، دیوید و جروم. این برای همه یک فقدان است، اما زندگی ادامه دارد. اگر بتوانیم در هر سه بازی برنده شویم، پایان خوبی برای هر سه خواهد بود.»

Image

در مورد جانشینش یولیان ناگلزمن :

«من نظر بسیار مثبتی نسبت به یولیان دارم. او کیفیت فوق العاده ای دارد و دیگر فقط یک استعداد نیست، او بارها این را ثابت کرده است. من به او پیام دادم، به او تبریک گفتم و به او گفتم که او با این تیم اوقات خوشی خواهد داشت.»

 

درباره شکستن رکورد گرد مولر توسط لواندوفسکی :

«البته، او چشم به شکستن رکورد دارد. اما او همچنین می داند که ما اول می خواهیم پیروز میدان باشیم. و وقتی خوب فوتبال بازی کنیم، او بیشترین سود را از آن می برد. ما در مورد یک بازیکن در کلاس جهانی صحبت می کنیم – که در هیچ جای دیگر جهان وجود ندارد.»

او بسیار با ثبات است و همیشه برای ۳۰ گل و پاس گل در کنار تیم حضور داشته است. ما می توانیم خوشحال باشیم که این بازیکن را در تیم خود داریم. او هنوز سه بازی دارد و بگذارید ببینیم در پایان چه اتفاقی می افتد. او کاملا روی رکورد متمرکز است. خواهیم دید که چه کاری می توانیم با هم انجام دهیم.»

Image

درباره آینده اش:

«قبلاً مذاکراتی با اولی (بیرهف) انجام شده است. اما مذاکرات دیگری نیز انجام شده است. درباره آینده ام هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است. خواهیم دید[چه اتفاقی می افتد].

من فکر می کنم که ما با شرایط خوب در حال جدایی هستیم. من خیلی چیزها را مدیون باشگاه هستم و ت ابد آنها قدردان آنها هستم. این باشگاه همیشه برای من خاص خواهد بود. من ایمیل های زیادی از طرف هواداران دریافت کرده ام و سعی می کنم که به همه پاسخ دهم. قول می دهم. کار در این باشگاه بسیار ویژه بود.»

درباره کار کسل کننده مورد انتظار در فدراسیون:

«قطعا خسته کننده نیست. مربی تیم ملی بودن چیز خاصی است. می دانم چه انتظاری داشته باشم. بیایید فقط صبر کنیم و ببینیم.»

 

در مورد در بازی فردا:

«وظیفه ما این است که فردا کارها را در مقایسه با بازی درو رفت با این تیم بهتر انجام دهیم. آنها بازی را خیلی خوب تغییر می دهند و دائما بازیکنان دونده [سرعتی] را به پشت خط دفاع می فرستند. ما باید آماده باشیم.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

تازه ترین های فوتبال

تخته سیاه - علم فوتبال

P