فلیک فرانکفورت
| | |

کنفرانس خبری هانسی فلیک پیش از دیدار برابر اینتراخت فرانکفورت

فوتبال724– هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ در مورد بازی آینده این تیم با اینتراخت فرانکفورت و خواشی پیرامون باشگاه با خبرنگاران صحبت کرد.

هانسي فليك در مورد مصدومان در برابر فرانکفورت گفت:

آخر هفته آخر ميشائیل کویزانس عفونت دستگاه گوارشي داشت و فردا در برابر اينتراخت در دسترس نخواهد بود. غير از او همه بجز از آسيب دیدگی های بلند مدت هستند.

فلیک در مورد کیفیت فرانکفورت:

فرانکفورت به خصوص در بازی های جام حذفی تجربه زیادی دارد. آنها کیفیت فوق العاده ای دارند و با اشتیاق زیادی بازی می کنند. آنها به حریف فشار می آورند و هر توپی را تعقیب می کنند. ما باید فردا متمرکز باشیم و اشتباهات را به حداقل برسانیم.

فلیک:

همه چیز ممکن است خیلی سریع در فوتبال اتفاق بیفتد. ما خوشحالیم که تیم در هر بازی 100٪ آماده است. البته همیشه بازی ها بی نقص نیستند، اما ما همیشه می خواهیم پیشرفت کنیم. ما به رکوردها اهمیت نمی دهیم. ما می خواهیم بازی های بعدی خود را برنده شویم.

فلیکدر مورد رکورد گلزنی:

بازی های بعدی مقابل تیم هایی است که فوتبال بسیار خوبی را بازی می کنند. بی احترامی است که بگوییم همیشه برای رسیدن به 100 گل در فصل باید 3 گل بزنیم. ما می خواهیم جدی بازی کنیم و این کار را انجام می دهیم. اگر به رکورد هم دست یابیم، خوب خواهد بود.

فلیک در مورد بازی کردن تیاگو در برابر فرانکفورت:

تیاگو هنوز کمی مشکل دارد، اما او برای بازی کردن آماده است. احساس نمی کردم امروز بازیکنی خسته شده باشد. من توجه زیادی به کسانی که به استراحت نیاز دارند، می کنم. من ممکن است یکی یا دیگری را تغییر دهم. اما هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام.

فلیک در مورد نقل و انتقالات:

ما این موارد را به صورت داخلی مورد بحث قرار می دهیم. اگر مجبور باشم پست ها را نام ببرم، باید پستهای لب هط باشد، یک فولبک یا وینگر خوب است تا کمی کیفیت بیشتری بدست آوریم، این خوب خواهد بود و سرعت ما را بهبود می بخشد.

فلیک:

ما سه وینگر با گنبری، کومن و پریشیچ داریم. برای اهداف بزرگ ما در طول یک فصل، شاید این موضوع اندکی کافی نباشد. من با حسن صحبت کردم و او در حال بررسی این است که چگونه می تواند با این موضوع کنار بیاید.

فلیک در مورد آرپ گفت که به بازی فرانکفورت نمی رسد:

او در حال حاضر مصدوم است. او در آخرین بازی برای تیم دوم مصدوم شد. آرپ مطمئناً تجربه های منفی در فوتبال داشته است. اما او پسر خوبی است، بسیار متعهد و همیشه می خواهد بهبود یابد او به مدت 10 روز مصدوم خواهد بود.

فلیک در مورد فرم دیویس و بازی فرانکفورت:

آلفونسو در حال حاضر بسیار خوب عمل می کند. علاوه بر سرعتش، در دفاع هم خوب است. روشی که بازی می کند برای ما خوب است. حالا او هم در حال گلزنی و هم کمک به خودش است. جوان است، او می تواند و می خواهد یاد بگیرد. او در حال حاضر یک بازیکن کلیدی برای ما است.

فلیک درباره تمدید قراردادش گفت:

من همیشه گفته ام که این باشگاه برای من بسیار مهم است. من از کودکی در اینجا بازی کردم و هوادار بودم. من تیمی دارم که برای موفقیت بسیار سخت کار می کند و همیشه می خواهیم پیشرفت کنیم. کار در اینجا سرگرم کننده است، به همین دلیل مجبور نیستم زیاد فکر کنم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید