| | |

کنفرانس خبری یولیان ناگلسمان قبل از بازی نیمه نهایی جام حذفی

در مورد تزریق انگیزه اضافی:

«مطمئناً اگر من بتوانم اینجا با کسب جام حذفی خداحافظی کنم خیلی خوب است. فشار وجود دارد، اما این نیز طبیعی است. اگر شما و تیمتان در نیمه نهایی هستید، [یعنی] می خواهید به بازی فینال و پیروزی در آنجا برسید. هیچ چیز بدتر از از دست دادن فینال نیست. اگر شانسی برای پیروزی در بازی فینال را پیدا کنیم، برای تحقق آن دست به هر کاری خواهیم زد.

برای جمعه شب نیازی به افزایش روحیه اضافی نداریم. [خود] جام انگیزه کافی است. تیم برای تحقق انتظارات همه تلاشش را خواهد کرد. بچه ها بسیار انگیزه دارند.»

Image

در مورد رابطه با تیم:

«من هنوز رابطه خوبی با تیم دارم و با بچه ها صحبت کردم. هیچ خبر حول آنها رویشان تأثیر نخواهد گذاشت. هر یک از بازیکنان من می خواهند به پیشرفت خود ادامه دهند.

ما هدف رفتن به برلین را به وضوح در ذهن داریم. و همچنین می خواهیم 67 امتیاز کسب کنیم. شکست رکورد قبلی در بوندس لیگا برای داشتن یک فصل رکورددار.»

Image

در مورد وردربرمن تیم حاضر در جام:

«وردربرمن یک تیم جام ها است. در برمن و با هوفنهایم من قبلا از جام حذف شده ام.

فلوریان کوفلت مربی بسیار خوب و انسان خوبی است. البته وضعیت فعلی برای او خوشایند نیست. اما او قبلا در  فصل گذشته نشان داد که می تواند به خوبی از عهده وضعیت آشفته برآید. ما از وضعیت فعلی برمن چشم پوشی خواهیم کرد و به طور معمول برای بازی آماده خواهیم شد، زیرا بوندس لیگا هیچ تاثیری در جام حذفی ندارد.

روز جمعه “کوله پشتی تهدید به سقوط” را به همراه نخواهید داشت، اما آزادانه و خیال راحت بازی خواهید کرد، زیرا این یک رقابت متفاوت است و هیچ تاثیری در بوندس لیگا ندارد. این بزرگترین خطر برای ما در روز جمعه است. بنابراین باید کاملا آماده ، کاملا متمرکز بوده و تا حد توان فشار خواهیم آورد.

بلطف بازی لیگ، که خیلی مدت پیش نبود، ما همچنین می دانیم که چه کاری باید انجام دهیم تا تیم وردربرمن را شکست دهیم. ما دقیقا آنچه را که در هفته 28 به خوبی انجام دادیم، بلکه آنچه کاملا انجام ندادیم را تجزیه و تحلیل کردیم. ما می خواهیم موفقیت را تکرار کنیم.

به همین ترتیب، برمن نیز درس های خود را از این نبرد خود  فرا خواهد گرفت. شما قادر هستید عملکرد متفاوتی را در این زمینه ارائه دهید.»

Image

در مورد سرمربی جدید لایپزیگ جسی مارش:

«من بسیار خوشحالم که لایپزیگ به سرعت جانشین من یعنی جسی مارش را پیدا کرده است. برای من مهم بود که این باشگاه مربی خوبی داشته باشد و بعد از اعلام جدایی من مدت زیادی در تاریکی [نداشتن مربی] نماند.

جسی مارش مربی بسیار احساسی است که رابطه خوبی با بازیکنانش دارد. پس از پایان فصل، مطمئنا به دنبال گفتگو با او خواهم بود. من در اینجا برای او بهترین آرزوها را دارم و آرزو میکنم راه موفقیت آمیز را ادامه می دهد.»

 

در مورد وضعیت بازیکنان مصدوم:

«یوسف پولسن روز چهارشنبه به تمرین تیم بازگشت و انتظار می رود جمعه شب برابر وردربرمن در دسترس باشد.

کاپیتان ما مارسل سابیتزر دوباره صد در صد آماده است.

لوكاس كلوسترمن هنوز مشكلاتی دارد. تصمیم نهایی در مورد استفاده از او روز جمعه گرفته خواهد شد.

جاستین کلایورت به دلیل مشکلات عضلانی، قطعا در ترکیب نخواهد بود.»

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید