|

کنفرانس مطبوعاتی مفصل توخل پس از پیروزی چلسی بر مالمو

به گزارش فوتبال۷۲۴ توماس توخل پس از پیروزی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل مالمو می گوید “ما کار را انجام دادیم”.

🔹توماس توخل:

 

“ما به نتیجه نیاز داشتیم، انتظار نتیجه را داشتیم، به نتیجه رسیدیم. لمس های زیادی داشتیم اما شاید هنوز به اندازه کافی خوب نبودیم. می خواستیم سطح شدت فشار را در نیمه دوم افزایش دهیم. توانستیم از این استفاده کنیم. یک لحظه، و یک موقعیت، سپس باید به اندازه کافی خوب باشیم تا گلزنی کنیم و سپس فرصت های کافی برای گل دوم داشتیم. کنترل خوبی داشتیم. ما در موقعیت های سختی در محوطه خود متحمل نشدیم، هرگز تمرکز خود را از دست ندادیم.”

🔹توماس توخل درباره حکیم زیاش :

 

“هنوز فکر می‌کنم فضایی برای بهبود او در تصمیم‌گیری وجود دارد. ما همیشه به عملکرد او در مقابل توپ تکیه می‌کنیم. این نیز بخش بزرگی از عملکرد او است. او هنوز هم می‌تواند بهتر باشد. او. هنوز آنطور که باید 100 درصد اماده نیست، بازیکنان آزادی خود را در حرکت دوست دارند، اما من برای او و کالوم خوشحالم.

🔹توماس توخل در مورد کای هاورتز:

 

“او بازی های بسیار خوبی انجام داد، تلاش های زیادی انجام داد و دوندگی های زیادی داشت. من آنچه را که در حال حاضر بازی می کند دوست دارم، می توانم ببینم و احساس کنم که چقدر برای تیم می جنگد. در حال حاضر کمی بدشانس است. او دو فرصت برای گلزنی داشت، این یک سناریوی عالی بود. من از آخرین بازی او بسیار خوشحال هستم.”

 

🔹توماس توچل در مورد تغییر موقعیت حکیم زیاش و کالوم هادسون اودوی:

 

“با تشکر از دستیارم، او این ایده را در نیمه اول داشت. ما این احساس را داشتیم که شاید وقتی وارد فضای پشت پنج نفر می شویم، آنها از یک دفاع عبور می کنند. اگر کالوم یا حکیم مجبور به تغییر مسیر شوند، ثانیه‌ها را از دست می‌دهیم.

🔹توماس توخل در مورد روبن لوفتوس چیک:

 

“فکر می‌کنم می‌توانیم به او اعتبار بدهیم تا راهش را در مسابقه پیدا کند. او در مسیر خود مبارزه کرد. شاید این برای او خوب بود که تعویض نشد. او می‌خواهد بر حریفان چیره شود. او آنقدر با استعداد است که نمی‌تواند عضوی از گروه نباشد. او باید از استعدادش استفاده کند.” روبن لوفتوس چیک “بیش از حد با استعداد” است. او در حملات خطرناک زیادی شرکت داشت و من روبن را خیلی دوست دارم. او پتانسیل خود را نشان می دهد، همه ما به او ایمان داریم و اکنون این به او بستگی دارد که ثبات خود را نشان دهد تا به طور منظم وارد تیم شود.”روبن امروز خیلی روان بود. او می تواند بین پست شش یا هشت بازی کند، اما مثل یک شماره 10 نیز میتواند بازی کند.”

🔹توماس توخل درباره کمک‌مربی تیم:

 

«آنها احساس کردند که باید سعی کنیم دو پای راست در یک سمت و یکسان با سمت چپ داشته باشیم، زیرا فکر می‌کردیم می‌توانیم کمی راحت‌تر وارد نیمه‌های پشت دفاع شویم و سریع‌تر سانتر کنیم. “

🔹توماس توخل درباره گل و عملکرد چلسی:

 

«کالوم [هادسون اودوی] خیلی سریع پاسی ارسال کرد و پاس او عالی بود. مهم این بود که امروز صبرمان را از دست ندادیم و من از بچه ها بسیار راضی بودم.”

 

🔹توماس توخل درباره برد مالمو:

 

«ما مستحق برد بودیم، در عملکردمان بسیار جدی بودیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. خوشحالم چون کار تمام شد و امتیاز گرفتیم.ما در محوطه جریمه ضربه‌های زیادی داشتیم و [در نیمه اول] شوت‌های زیادی داشتیم. شاید در لحظات پایانی کمی دقت نداشتیم، اما در نهایت با حکیم و کالوم پیروز شدیم و آنها در زمانی که ما به آنها نیاز داشتیم پاسخ دادند.”

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید